خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط ازبکستان

ارزانترین قیمت بلیط ازبکستان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط ازبکستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر تنها به شهر تاشکند ازبکستان پرواز مستقیم از ایران وجود دارد و برای پرواز به سایر شهرهای ازبکستان حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط ازبکستان

ارزانترین قیمت بلیط ازبکستان

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به ازبکستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که به تاشکند ازبکستان پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به ازبکستان پرواز می کند .
 3. هواپیمایی آذربایجان آزال Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو به ازبکستان پرواز می کند .
 4. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به مسکو به ازبکستان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط ازبکستان از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر بازدید ازبکستان برای ایرانیان آمده است :

 1. تاشکند ازبکستان : شما به وسیله هواپیمایی ایران ایر امکان پرواز مستقیم به تاشکند با ارزانترین قیمت را دارید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. سمرقند ازبکستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر - ایرفلوت و هواپیمایی ازبکستان با یک توقف به سمرقند با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. بخارا ازبکستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر - ایرفلوت و هواپیمایی ازبکستان با یک توقف به بخارا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای ازبکستان و جزئیات تمام پروازها به ازبکستان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای ازبکستان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای ازبکستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

2 نظر

 1. با سلام :
  در صورتیکه سوالی در مورد قیمت و رزرو بلیط هواپیما به کلیه شهر های ازبکستان دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*