ازبکستان

بلیط هواپیما تاشکند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تاشکند با ارزانترین قیمت در قاره پیما

بهترین قیمت پروازهای تاشکند و خرید بلیط هواپیما تاشکند با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما تاشکند در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط تاشکند – مدت زمان پرواز تهران به تاشکند و ارزانترین پروازهای تاشکند و نحوه رزرو بلیط تاشکند و خرید بلیط ارزان تاشکند ( تهران تاشکند – مشهد تاشکند – شیراز تاشکند – اصفهان تاشکند )

و لیست کلیه پروازهای تاشکند و برنامه و ساعت های پروازهای تاشکند و بلیط لحظه آخری تاشکند و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران تاشکند به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

بلیط هواپیما کانبرا

توجه داشته باشید پرواز چارتر تاشکند و بلیط چارتر تاشکند وجود ندارد و پروازهای ایران ایر به تاشکند نیز انجام نمی شود و تنها پرواز مستقیم به تاشکند بوسیه هواپیمایی زاگرس انجام می شود 

بهترین پروازهای تهران به تاشکند – ارزانترین پروازهای تاشکند :

 

پروازهای مستقیم تهران به تاشکند – فروش بلیط پروازهای زاگرس به تاشکند در قاره پیما :

در حال حاظر تنها هواپیمایی زاگرس پروازهای مستقیم در مسیر تهران به تاشکند انجام می دهد . این پروازها هفته ای 1 بار در روز یک شنبه با برنامه پروازی زیر انجام می شود .

خرید بلیط رفت و برگشت تاشکند زاگرس Zagros Airlines :

برای خرید بلیط پروازهای مستقیم تاشکند با ایرلاین زاگرس با شماره های ما در تماس باشید در حال حاضر امکان خرید اینترنتی این پرواز وجود ندارد و برای خرید می بایستی با شماره های ما در تماس باشید .

قیمت بلیط مستقیم تاشکند

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به تاشکند 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
  کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:00 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 30 دقیقه

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران تاشکند زاگرس :

پرواز های مستقیم تهران به تاشکند در حال حاضر هفته ای 1 بار در روزهای یکشنبه انجام می شود .

برای اطلاع از ساعت حرکت و ورود به تاشکند با شماره های ما در تماس باشید .

مدت پرواز تهران تاشکند 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای مستقیم برگشت تاشکند به تهران زاگرس :

پروازهای برگشت از تاشکند به تهران نیز همانند پروازهای رفت هفته ای 1 بار در روزهای 1 شنبه انجام می شود .

برای اطلاع از ساعت حرکت و ورود به تاشکند با شماره های ما در تماس باشید .

مدت پرواز تاشکند تهران 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

ساعات پروازهای تهران به تاشکند و تاشکند به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز زاگرس تهران به تاشکند و خرید بلیط رفت و برگشت تهران تاشکند با ما در تماس باشید .

میزان بار مجاز پرواز زاگرس به تاشکند :

میزان بار پروازهای تاشکند زاگرس بسته به سیستمی و یا چارتر بودن پرواز – کلاس پروازی و .. متفاوت است این میزان در پروازهای سیستمی معمولا 30 کیلو گرم و در پروازهای چارتر 20 کیلو گرم می باشد .

لطفا قبل از خرید بلیط از میزان بار خود با خیر شوید زیرا بعد از صدور بلیط امکان اضافه کردن بار به این پروازهای وجود ندارد .

رزرو پروازهای مستقیم تهران به تاشکند با ارزانترین قیمت :

قیمت بلیط هواپیما تهران به تاشکند یک طرفه و رفت و برگشت در تاریخ ها و ساعات مختلف متفاوت می باشد برای آگاهی از قیمت بلیط در تاریخ های مختلف و آگاهی از تخفیف های ویژه قاره پیما در مسیر تاشکند با شماره های ما در تماس باشید و یا از قیمت جستجوی آنلاین بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و با ارزانترین قیمت به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

 

قیمت بلیط هواپیما به تاشکند – ارزانترین بلیط تاشکند با هواپیمایی آزال Azerbaijan Airlines :

ایرلاین آزال شرکت هواپیمایی دولتی کشور آذربایجان می باشد که پرواز با یک توقف از تهران به تاشکند انجام میدهد .

در حال حاضر پروازهای آزال به تاشکند ارزانترین پروازهای از ایران به تاشکند می باشد و دارای توقف های بسیار کم در فرودگاه با هستند .

در زیر اطلاعات تکمیلی درباره روزها و ساعت پروازهای تهران به تاشکند – برنامه پروازهای تاشکند – قیمت بلیط هواپیما از تهران به تاشکند – مقدار بار پروازهای تاشکند و … به طور کامل شرح داده شده است .

قیمت بلیط هواپیما به تاشکند

بلیط هواپیما از تهران به تاشکند با آزال :

هواپیمایی آذربایجان پس از پرواز از فرودگاه مبدا خود یعنی امام خمینی تهران در فرودگاه حیدر علی اف باکو توقف کوتاهیی کرده سپس ادامه مسیر خود به سمت تاشکند را انجام می دهد .

بلیط رفت تهران تاشکند :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به تاشکند 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 15 دقیقه

بلیط برگشت تاشکند تهران :

  فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS) مدت زمان پرواز از تاشکند به باکو 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به تهران 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 10 دقیقه

برنامه پروازهای رفت تهران به تاشکند با آزال :

پروازهای تهران به تاشکند هواپیمایی آذربایجان هفته ای 1 بار در روزهای شنبه با شماره پرواز J29006 در ساعت 01:25 از تهران پرواز کرده و پس از پرواز 1 ساعت و 25 دقیقه در در فرودگاه باکو فرود می آید در فرودگاه باکو توقف 4 ساعت و 15 دقیقه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت تاشکند را انجام می دهد و در ساعت 11:00 به وقت تاشکند در فرودگاه این شهر فرود می آید .

مدت زمان پرواز از تهران به تاشکند 8 ساعت و 15 دقیقه می باشد .

روزها و ساعت های پروازهای برگشت تاشکند به تهران با آزال :

برنامه پروازهای آزال از تاشکند به تهران نیز همانند پرواز رفت هفته ای 1 پرواز در روزهای شنبه در ساعت 12:30 با شماره پرواز J25032 از تاشکند پرواز کرده و پس از توقف 9 ساعت و 10 دقیقه ای در استانبول در ساعت 00:25 در فرودگاه امام تهران فرود می آید . مدت زمان پرواز تاشکند به تهران با آزال 13 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

میزان بار مجاز پرواز به تاشکند با هواپیمایی آزال :

مقدار بار پروازهای تاشکند آزال 23 کیلوگرم می باشد ایم مقدار در پروازهای اکونومی – بیزینش و فرست کلاس متفاوت می باشد . جهت آگاهی از میزان دقیق بار قبل از خرید بلیط مقدار دقیق بار را از همکاران ما جویا شوید .

بلیط ارزان قیمت تاشکند – ارزانترین پرواز به تاشکند با آزال :

قیمت بلیط رفت و برگشت تهران به تاشکند و قیمت بلیط یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما می توانید برای آگاهی از قیمت بلیط تاشکند و آگاهی از تخفیف های قاره پیما با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجوی آنلاین سایت بلیط مورد نظر خود را جستجو و خریداری نمائید .

خرید بلیط تاشکند – رزرو بلیط از ایران به تاشکند با ترکیش Turkish Airlines :

ترکیش ایرلاین به دلیل نزدیکی به ایران و عدم نیاز به ویزای ترانزیت برای ایرانیان یکی از بهترین ایرلاین ها برای پروازهای خارجی ایرانیان عزیز می باشد در حال حاضر امکان پرواز از شهرهای روبرو از ایران به تاشکند با ترکیش ایرلاین وجود دارد . تهران تاشکند – مشهد تاشکند – شیراز تاشکند – اهواز تاشکند – تبریز تاشکند – کرمانشاه تاشکند و اصفهان تاشکند

رزرو بلیط از ایران به تاشکند

پروازهای تاشکند با ترکیش چگونه است :

پروازهای ترکیش پس از پرواز از فرودگاه مبدا خود در ایران یعنی تهران / مشهد / شیراز / اهواز / تبریز / کرمانشاه / اصفهان در فرودگاه استانبول توقف داشته سپس به سمت تاشکند پرواز خود را ادامه می دهد

بلیط هواپیما رفت تهران به تاشکند :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تاشکند 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 25 دقیقه

بلیط هواپیما برگشت تهران تاشکند :

  فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS) مدت زمان پرواز از تاشکند به استانبول 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 10 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به تاشکند :

پرواز های تاشکند ترکیش هفته ای 7 پرواز در روزهای شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه با شماره پرواز TK873 از تهران در ساعت 15:25 پرواز کرده پس از پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه در فرودگاه آتا ترک استانبول فرود آمده و توقفی 6 ساعت و 20 دقیقه دارد سپس ادامه پرواز به سما تاشکند را انجام داده و در ساعت 07:15 به وقت تاشکند در فرودگاه این شهر فرود می آید .

مدت پرواز تهران به تاشکند 14 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

زمان پروازهای تاشکند به تهران :

پروازهای تاشکند به تهران نیز هماهنند برنامه رفت هفته ای 7 پرواز می باشد این پرواز در ساعت 09:15 به وقت تاشکند از فرودگاه تاشکند با شماره TK369 پرواز کرده و پس از توقف 3 ساعت و 5 دقیقه ای در استانبول در ساعت 00:45 به وقت تهران در فرودگاه امام تهران فرود می آید .

مدت پرواز تاشکند به تهران 11 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به تاشکند را به شما پیشنها کرده ایم سایر پرواز ها زمان توقف بیسار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به تاشکند آنها را به شما پیشنهاد نمی کند

حداکثر بار پروازهای تاشکند از ترکیه :

حداکثر بار مجاز پروازهای ترکیش در مسیر تاشکند 30 کیلوگرم می باشد . این میزان در بعضی از تاریخ ها و پروازها متفاوت می باشد لطفا بعد از خرید بلیط مقدار دقیق بار خود را داخل بلیط مشاهده نمائید تا در فرودگاه دچار مشکل نشوید .

رزرو بلیط هواپیما از تهران به تاشکند :

قیمت بلیط ترکیش تهران تاشکند و تاشکند به تهران رفت و برگشت و یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به تاشکند با ایرلاین ترکیش می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به تاشکند از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به تاشکند در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تاشکند – قیمت بلیط رفت و برگشت از تهران به تاشکند با ایرفلوت Aeroflot Airlines :

پروازهای تهران به تاشکند ایرفلوت یکی دیگر از پروازهای خوب بین مسیر تهران به تاشکند می باشد که با توجه به عدم نیاز به ویزای ترانزیت روسیه از اتباع ایرانی در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است . توجه داشته باشید پروازهای ایرفلوت به تاشکند مساقیم نمی باشد و در مسکو روسیه دارای یک توقف در مسیر رفت و برگشت می باشد .

قیمت بلیط رفت و برگشت از تهران به تاشکند

درباره پروازهای تاشکند از روسیه :

پروازهای تهران به تاشکند با هواپیمایی ایر فلوت پس از بر خواستن از فرودگاه امام تهران در مسکو توقفی چند ساعته داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت تاشکند را ادامه می دهد .

پرواز تهران به تاشکند :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 05 دقیقه

پرواز تاشکند به تهران :

  فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS) مدت زمان پرواز از تاشکند به مسکو 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تهران 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 00 دقیقه

مدت زمان پرواز از تهران به تاشکند با ایرفلوت :

هفته ای 5 پرواز از تهران به تاشکند بوسیه هواپیمایی ایرفلوت انجام می شود . این 5 پرواز در هفته در روزهای 1 شنبه ، 2 شنبه ، 4 شنبه ، 5 شنبه و جمعه در ساعت 04:30 با شماره پرواز SU513 از تهران پرواز کرده و پس از توقف 12 ساعت و 20 دقیقه ای در مسکو ادامه پرواز به سمت تاشکند را انجام داده در ساعت 02:30 در فرودگاه تاشکند فرود می آید .

مدت زمان پرواز تهران تاشکند با ایرفلوت 20 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

روزهای برنامه پروازهای برگشت تاشکند :

پروازهای برگشت تاشکند به تهران از روسیه همانند پروازهای رفت هفته ای 5 بار در روزهای شنبه ، یک شنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و جمعه با شماره پرواز SU1873 در ساعت 15:30 از تاشکند پرواز کرده و در ساعت 02:45 به وقت تهران در تهران فرود می آید . مدت پرواز تاشکند به تهران با ایرفلوت 14:00 می باشد .

مقدار بار پرواز به تاشکند چند کیلو گرم می باشد :

میزان بار مجاز ایرفلوت 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

هزینه پرواز به تاشکند :

برای رزرو و خرید بلیط ایرفلوت از تهران به تاشکند و تاشکند به تهران از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

بهترین نرخ پروازهای تاشکند – بلیط هواپیما از تهران به تاشکند با اطلس جت Atlas jet Airlines و هواپیمایی ازبکستان Uzbekistan Airways :

هواپیمایی اطلس جت ترکیه و ازبکستان ایرویز با یکدیگر کد شیر شده و پرواز از تهران با تاشکند با یک توقف در ترکیه انجام می دهد .

این پرواز از تهران تا استانبول با اطلس جن و از استانبول له تاشکند با ازبکستان ایرویز انجام می شود و

بهترین نرخ پروازهای تاشکندپرواز تهران تاشکند با اطلس جت و ازبکستان ابرویز

پرواز تهران تاشکند با اطلس جت و ازبکستان ابرویز :

هواپیمایی اطلس جت پس از بر خواستن از تهران در استانبول فرود آمده و پس از توقف حدودا 3 ساعته ادامه پرواز خود به سمت تاشکند را انجام می دهد .

بلیط یک طرفه تهران تاشکند :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تاشکند 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 40 دقیقه

بلیط یک طرفه تاشکند تهران :

  فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS) مدت زمان پرواز از تاشکند به استانبول 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 35 دقیقه

شماره پروازهای تاشکند :

هفته ای 4 پرواز رفت در روزهای یک شنبه ، دوشنیه ، سه شنبه و پنج شنبه با شماره پرواز KK1185 در ساعت 06:00 از تهران برخواسته و پس از توقف 3 ساعت و 35 دقیقه ای در استانبول در ساعت 19:00 در تاشکند فرود می آید و مدت این پرواز 11 ساعت و 40 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای هواپیما تاشکند به تهران :

پروازهای برگشت 6 پرواز در روزهای شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه می باشد که در ساعت 17:15 با شماره پرواز HY273 از تاشکند پرواز کرده و پس از توقف 2 ساعت و 30 دقیقه ای در استانبول در ساعت 23:45 دقیقه به وقت تهران در فرودگاه امام تهران فرود می آید . مدت زمان پرواز 10 ساعت و 35 دقیقه می باشد

روزهای پرواز اطلس جت و ازبکستان ایرویز در برخی از ماه های سال ممکن است تغییر کند جهت آگاهی از قیمت بلیط به تاشکند و رزرو بلیط تاشکند با شماره های ما در تماس باشید .

میزان بار هواپیمایی اطلس جت در مسیر تاشکند :

بار مجاز هواپیمایی اطلس جت 23 کیلو گرم می باشد این مقدار در پروازهای بیزینس و فرست کلاس و در بعضی از تاریخ ها متفاوت می باشد لطفا بعد از خرید بلیط از مقدار باید خود که در بلیط درج می شود اطلاع پیدا کنید

خرید آنلاین بلیط تاشکند از قاره پیما :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد لطفا برای آگاهی از قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت با شمارههای ما در تماس باشید تا همکاران ما بهترین نرخ پروازهای تاشکند را به شما اطلاع دهند سایر پروازهای تاشکند – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا مدت زمان طولانی توقف و قیمت های بسیار بالای دارند

پرواز مستقیم تهران تاشکند ایران ایر Iran Air Airlines:

قیمت بلیط تهران تاشکند ایران ایر و مدت زمان پرواز ایران ایر تاشکند و برنامه پروازی تاشکند و روزها و ساعان حرکت پروازها

پرواز مستقیم تهران تاشکند ایران ایر فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به تاشکند 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)

کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 30 دقیقه

پرواز تهران تاشکند ازبکستان با ایران ایر در حال حاضر انجام نمی شود

بلیط تهران تاشکند ایر آستانه قزاقستان Air Astana Airlines:

بلیط تهران تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به آلماتی 3 ساعت و 10 دقيقه
فرودگاه آلماتی Almaty قزاقستان (ALA)
فرودگاه آلماتی Almaty قزاقستان (ALA) مدت زمان پرواز از آلماتی به تاشکند 1 ساعت و 40 دقيقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز :4 ساعت و 50 دقيقه – کل طول زمان توقف هواپيما ها:17 ساعت و 10 دقيقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 00 دقيقه پرواز تهران تاشکند ازبکستان با ایر آستانه در حال حاضر انجام نمی شود

بلیط هواپیما از تهران به تاشکند ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines + ایرلاین یو تی ایر روسیه UT Air Airlines :

بلیط هواپیما از تهران به تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
فرودگاه ونوکوو Vnukovo Intl مسکو روسیه (VKO) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 00 دقیقه

هزینه بلیط تاشکند با چاینا ساترن :

هزینه بلیط تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به اورومچی 7 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه اورومچی چین (URC)
فرودگاه اورومچی چین (URC) مدت زمان پرواز از اورومچی به تاشکند 5 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:28 ساعت و 00 دقیقه

بلیط ارزان تاشکند کام ایر KAM Airlines :

بلیط ارزان تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کابل 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه کابل Kabul افغانستان (KBL)
فرودگاه کابل Kabul افغانستان (KBL) مدت زمان پرواز از کابل به تاشکند 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)

کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:5 ساعت و 30 دقیقه

خرید بلیط تاشکند آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

خرید بلیط تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 11 ساعته
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به تاشکند 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 50 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط تاشکند به تهران ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

خرید اینترنتی بلیط تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) – توقف 15 ساعته و تغییر فرودگاه
فرودگاه دوموده دوو Moscow Domodedovo مسکو روسیه (DME) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:14 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 25 دقیقه

 

نرخ بلیط هواپیما به تاشکند ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

نرخ بلیط هواپیما به تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 5 ساعته
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تاشکند 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 55 دقیقه

هزینه و مبلغ بلیط تاشکند آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ایر آستانه قزاقستان Air Astana:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 20 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به آستانه 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آستانه Astana قزاقستان (TSE) – توقف 17 ساعته
  فرودگاه آستانه Astana قزاقستان (TSE) مدت زمان پرواز از آستانه به تاشکند 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:37 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:43 ساعت و 25 دقیقه

مبلغ بلیط تاشکند آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به مسکو 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوموده دوو Moscow Domodedovo مسکو روسیه (DME) – توقف 11 ساعته
  فرودگاه دوموده دوو Moscow Domodedovo مسکو روسیه (DME) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:17 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 40 دقیقه

پروازهای ارزان تاشکند تهران تاشکند گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دوبی 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 8 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به تاشکند 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 45 دقیقه

روزها و برنامه پروازهای تاشکند تهران تاشکند آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 12 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به مسکو 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:15 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 50 دقیقه

بلیط تاشکند چنده اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به باکو 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به تاشکند 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 15 دقیقه

پرواز های ارزان تاشکند اوکراین ukraine Airlines + ایرلاین ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کی یف 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اوکراین (KBP) – توقف 8 ساعته
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اوکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کی یف به مسکو 1 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:11 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 50 دقیقه

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی تاشکند ازبکستان:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط ایران تاشکند و خرید بلیط تاشکند ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت برای رزرو و خرید بلیط هواپیما به تاشکند ازبکستان می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh jha;kn hcf;sjhk jivhk lain hwtihk advhc jfvdc hi,hc

اخذ ویزای :

برای دریافت ویزا ازبکستان کارگزار ما در ازبکستان ۱ یا ۲ هفته پس از ارائه (مدارک مورد نیاز ویزا ازبکستان) به وزارت امور خارجه ازبکستان در تاشکند

برای اخذ ویزا توریستی ازبکستان (عادی) / ویزای توریستی ازبکستان (فوری)، شماره تلکس ویزای ازبکستان (LOI) را به سفارت ازبکستان در تهران می دهد سپس ویزا اربکستان شما آماده می شود.

حضور مسافر در کنسولگری ازبکستان در تهران، برای اخذ ویزا تجاری ازبکستان الزامی است. دارنده ویزای تجاری ازبکستان، اجازه ۱ ماه اقامت در ازبکستان را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا ازبکستان از قبیل مدارک مورد نیاز و قیمت انواع ویزا ازبکستان به صفحه ویزا ازبکستان در لینک زیر مراجعه نمائید .

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزا ازبکستان

رزرو هتل :

قاره پیما امکان رزرو کلیه هتل های ازبکستان را برای شما فراهم نموده است و شما می توانید پس از کسب اطلاعات دقیق ( از کارشناسان قاره پیما ) در مورد هر یک از هتل های ازبکستان برای رزرو هتل خود از طریق قاره پیما اقدام نمائید .

لیست برخی از هتل های خوب تاشکند و سمرقند و بخارا ازبکستان

تور تاشکند :

پکیج تور ازبکستان قاره پیما به این شکل می باشد دو شب تاشکند، دو شب سمرقند، دو شب بخارا، یک شب شهر تاشکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ازبکستان از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید و به صفحه تور ازبکستان سایت مراجعه نمائید .

 

سوالات متداول درباره پروازهای تاشکند :

 

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت تاشکند چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت تاشکند از 3 میلیون تومان به بالا می باشد .

🚀 آیا پرواز مستقیم از تهران به تاشکند وجود دارد ؟

هواپیمایی زاگرس در حال حاضر پرواز مستقیم از تهران به تاشکند انجام می دهد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به تاشکند کدام است ؟

زاگرس به دلیل انجام پرواز مستقیم از تهران تا تاشکند بهترین ایرلاین برای پرواز به تاشکند می باشد .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به تاشکند ؟

پرواز های تهران تا تاشکند حدودا 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای تاشکند چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 1 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما تاشکند وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل تاشکند وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در تاشکند وارد صفحه هتل در تاشکند قاره پیما شوید .

 

بلیط به تمام شهرهای ازبکستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تاشکند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سمرقند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بخارا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اندیجان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گرگانج

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فرغانه

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نوکوس

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نمنگان

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی ترمذ

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نخشب (نسف قرشی)

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نوایی ازبکستان

رزرو هتل در تمام شهرهای ازبکستان

قیمت و رزرو هتل در تاشکند

قیمت و رزرو هتل در سمرقند

هتل رکعت پلازا تاشکند RAKAT Plaza Hotel Tashkent

هتل ازبکستان در تاشکند Uzbekistan Hotel Tashkent

هتل آسیا تاشکند Asia Tashkent Hotel

هتل ایده آل تاشکند Ideal Hotel Tashkent

هتل رادیسون بلو تاشکند Radisson BLU Hotel Tashkent

هتل رامادا تاشکند RAMADA Hotel Tashkent

هتل سیتی پالاس تاشکند City Palace Hotel Tashkent

هتل شودلیک پالاس تاشکند SHODLIK Palace Hotel Tashkent

پروازهای داخلی ازبکستان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ازبکستان

دریافت ویزا

اخذ ویزای ازبکستان

دکمه بازگشت به بالا