ازبکستان

بلیط هواپیما تاشکند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تاشکند با ارزانترین قیمت در قاره پیما

بهترین قیمت پروازهای تاشکند و خرید بلیط هواپیما تاشکند با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما تاشکند در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط تاشکند – مدت زمان پرواز تهران به تاشکند و ارزانترین پروازهای تاشکند و نحوه رزرو بلیط تاشکند و خرید بلیط ارزان تاشکند ( تهران تاشکند – مشهد تاشکند – شیراز تاشکند – اصفهان تاشکند )

و لیست کلیه پروازهای تاشکند و برنامه و ساعت های پروازهای تاشکند و بلیط لحظه آخری تاشکند و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران تاشکند به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

 

 

رزرو و فروش ارزانترین نرخ پروازهای چارتر آفری و لحظه آخری تاشکند در قاره پیما
ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تاشکند – قاره پیما

 

توجه داشته باشید پرواز چارتر تاشکند و بلیط چارتر تاشکند وجود ندارد و پروازهای ایران ایر به تاشکند نیز انجام نمی شود و تنها پرواز مستقیم به تاشکند بوسیه هواپیمایی زاگرس انجام می شود 

بهترین پروازهای تهران به تاشکند – ارزانترین پروازهای تاشکند :

پروازهای مستقیم تهران به تاشکند – فروش بلیط پروازهای زاگرس به تاشکند در قاره پیما :

در حال حاظر تنها هواپیمایی زاگرس پروازهای مستقیم در مسیر تهران به تاشکند انجام می دهد . این پروازها هفته ای 1 بار در روز یک شنبه با برنامه پروازی زیر انجام می شود .

خرید بلیط رفت و برگشت تاشکند زاگرس Zagros Airlines :

برای خرید بلیط پروازهای مستقیم تاشکند با ایرلاین زاگرس با شماره های ما در تماس باشید در حال حاضر امکان خرید اینترنتی این پرواز وجود ندارد و برای خرید می بایستی با شماره های ما در تماس باشید .

قیمت بلیط مستقیم تاشکند

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به تاشکند 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
  کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:00 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 30 دقیقه

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران تاشکند زاگرس :

پرواز های مستقیم تهران به تاشکند در حال حاضر هفته ای 1 بار در روزهای یکشنبه انجام می شود .

برای اطلاع از ساعت حرکت و ورود به تاشکند با شماره های ما در تماس باشید .

مدت پرواز تهران تاشکند 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای مستقیم برگشت تاشکند به تهران زاگرس :

پروازهای برگشت از تاشکند به تهران نیز همانند پروازهای رفت هفته ای 1 بار در روزهای 1 شنبه انجام می شود .

برای اطلاع از ساعت حرکت و ورود به تاشکند با شماره های ما در تماس باشید .

مدت پرواز تاشکند تهران 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

ساعات پروازهای تهران به تاشکند و تاشکند به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز زاگرس تهران به تاشکند و خرید بلیط رفت و برگشت تهران تاشکند با ما در تماس باشید .

میزان بار مجاز پرواز زاگرس به تاشکند :

میزان بار پروازهای تاشکند زاگرس بسته به سیستمی و یا چارتر بودن پرواز – کلاس پروازی و .. متفاوت است این میزان در پروازهای سیستمی معمولا 30 کیلو گرم و در پروازهای چارتر 20 کیلو گرم می باشد .

لطفا قبل از خرید بلیط از میزان بار خود با خیر شوید زیرا بعد از صدور بلیط امکان اضافه کردن بار به این پروازهای وجود ندارد .

رزرو پروازهای مستقیم تهران به تاشکند با ارزانترین قیمت :

قیمت بلیط هواپیما تهران به تاشکند یک طرفه و رفت و برگشت در تاریخ ها و ساعات مختلف متفاوت می باشد برای آگاهی از قیمت بلیط در تاریخ های مختلف و آگاهی از تخفیف های ویژه قاره پیما در مسیر تاشکند با شماره های ما در تماس باشید و یا از قیمت جستجوی آنلاین بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و با ارزانترین قیمت به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

قیمت بلیط هواپیما به تاشکند – ارزانترین بلیط تاشکند با هواپیمایی آزال Azerbaijan Airlines :

ایرلاین آزال شرکت هواپیمایی دولتی کشور آذربایجان می باشد که پرواز با یک توقف از تهران به تاشکند انجام میدهد .

در حال حاضر پروازهای آزال به تاشکند ارزانترین پروازهای از ایران به تاشکند می باشد و دارای توقف های بسیار کم در فرودگاه با هستند .

در زیر اطلاعات تکمیلی درباره روزها و ساعت پروازهای تهران به تاشکند – برنامه پروازهای تاشکند – قیمت بلیط هواپیما از تهران به تاشکند – مقدار بار پروازهای تاشکند و … به طور کامل شرح داده شده است .

قیمت بلیط هواپیما به تاشکند

بلیط هواپیما از تهران به تاشکند با آزال :

هواپیمایی آذربایجان پس از پرواز از فرودگاه مبدا خود یعنی امام خمینی تهران در فرودگاه حیدر علی اف باکو توقف کوتاهیی کرده سپس ادامه مسیر خود به سمت تاشکند را انجام می دهد .

بلیط رفت تهران تاشکند :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به تاشکند 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 15 دقیقه

بلیط برگشت تاشکند تهران :

  فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS) مدت زمان پرواز از تاشکند به باکو 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به تهران 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 10 دقیقه

برنامه پروازهای رفت تهران به تاشکند با آزال :

پروازهای تهران به تاشکند هواپیمایی آذربایجان هفته ای 1 بار در روزهای شنبه با شماره پرواز J29006 در ساعت 01:25 از تهران پرواز کرده و پس از پرواز 1 ساعت و 25 دقیقه در در فرودگاه باکو فرود می آید در فرودگاه باکو توقف 4 ساعت و 15 دقیقه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت تاشکند را انجام می دهد و در ساعت 11:00 به وقت تاشکند در فرودگاه این شهر فرود می آید .

مدت زمان پرواز از تهران به تاشکند 8 ساعت و 15 دقیقه می باشد .

روزها و ساعت های پروازهای برگشت تاشکند به تهران با آزال :

برنامه پروازهای آزال از تاشکند به تهران نیز همانند پرواز رفت هفته ای 1 پرواز در روزهای شنبه در ساعت 12:30 با شماره پرواز J25032 از تاشکند پرواز کرده و پس از توقف 9 ساعت و 10 دقیقه ای در استانبول در ساعت 00:25 در فرودگاه امام تهران فرود می آید . مدت زمان پرواز تاشکند به تهران با آزال 13 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

میزان بار مجاز پرواز به تاشکند با هواپیمایی آزال :

مقدار بار پروازهای تاشکند آزال 23 کیلوگرم می باشد ایم مقدار در پروازهای اکونومی – بیزینش و فرست کلاس متفاوت می باشد . جهت آگاهی از میزان دقیق بار قبل از خرید بلیط مقدار دقیق بار را از همکاران ما جویا شوید .

بلیط ارزان قیمت تاشکند – ارزانترین پرواز به تاشکند با آزال :

قیمت بلیط رفت و برگشت تهران به تاشکند و قیمت بلیط یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما می توانید برای آگاهی از قیمت بلیط تاشکند و آگاهی از تخفیف های قاره پیما با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجوی آنلاین سایت بلیط مورد نظر خود را جستجو و خریداری نمائید .

خرید بلیط تاشکند – رزرو بلیط از ایران به تاشکند با ترکیش Turkish Airlines :

ترکیش ایرلاین به دلیل نزدیکی به ایران و عدم نیاز به ویزای ترانزیت برای ایرانیان یکی از بهترین ایرلاین ها برای پروازهای خارجی ایرانیان عزیز می باشد در حال حاضر امکان پرواز از شهرهای روبرو از ایران به تاشکند با ترکیش ایرلاین وجود دارد . تهران تاشکند – مشهد تاشکند – شیراز تاشکند – اهواز تاشکند – تبریز تاشکند – کرمانشاه تاشکند و اصفهان تاشکند

رزرو بلیط از ایران به تاشکند

پروازهای تاشکند با ترکیش چگونه است :

پروازهای ترکیش پس از پرواز از فرودگاه مبدا خود در ایران یعنی تهران / مشهد / شیراز / اهواز / تبریز / کرمانشاه / اصفهان در فرودگاه استانبول توقف داشته سپس به سمت تاشکند پرواز خود را ادامه می دهد

بلیط هواپیما رفت تهران به تاشکند :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تاشکند 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 25 دقیقه

بلیط هواپیما برگشت تهران تاشکند :

  فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS) مدت زمان پرواز از تاشکند به استانبول 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 10 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به تاشکند :

پرواز های تاشکند ترکیش هفته ای 7 پرواز در روزهای شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه و جمعه با شماره پرواز TK873 از تهران در ساعت 15:25 پرواز کرده پس از پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه در فرودگاه آتا ترک استانبول فرود آمده و توقفی 6 ساعت و 20 دقیقه دارد سپس ادامه پرواز به سما تاشکند را انجام داده و در ساعت 07:15 به وقت تاشکند در فرودگاه این شهر فرود می آید .

مدت پرواز تهران به تاشکند 14 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

زمان پروازهای تاشکند به تهران :

پروازهای تاشکند به تهران نیز هماهنند برنامه رفت هفته ای 7 پرواز می باشد این پرواز در ساعت 09:15 به وقت تاشکند از فرودگاه تاشکند با شماره TK369 پرواز کرده و پس از توقف 3 ساعت و 5 دقیقه ای در استانبول در ساعت 00:45 به وقت تهران در فرودگاه امام تهران فرود می آید .

مدت پرواز تاشکند به تهران 11 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به تاشکند را به شما پیشنها کرده ایم سایر پرواز ها زمان توقف بیسار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به تاشکند آنها را به شما پیشنهاد نمی کند

حداکثر بار پروازهای تاشکند از ترکیه :

حداکثر بار مجاز پروازهای ترکیش در مسیر تاشکند 30 کیلوگرم می باشد . این میزان در بعضی از تاریخ ها و پروازها متفاوت می باشد لطفا بعد از خرید بلیط مقدار دقیق بار خود را داخل بلیط مشاهده نمائید تا در فرودگاه دچار مشکل نشوید .

رزرو بلیط هواپیما از تهران به تاشکند :

قیمت بلیط ترکیش تهران تاشکند و تاشکند به تهران رفت و برگشت و یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به تاشکند با ایرلاین ترکیش می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به تاشکند از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به تاشکند در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تاشکند – قیمت بلیط رفت و برگشت از تهران به تاشکند با ایرفلوت Aeroflot Airlines :

پروازهای تهران به تاشکند ایرفلوت یکی دیگر از پروازهای خوب بین مسیر تهران به تاشکند می باشد که با توجه به عدم نیاز به ویزای ترانزیت روسیه از اتباع ایرانی در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است . توجه داشته باشید پروازهای ایرفلوت به تاشکند مساقیم نمی باشد و در مسکو روسیه دارای یک توقف در مسیر رفت و برگشت می باشد .

قیمت بلیط رفت و برگشت از تهران به تاشکند

درباره پروازهای تاشکند از روسیه :

پروازهای تهران به تاشکند با هواپیمایی ایر فلوت پس از بر خواستن از فرودگاه امام تهران در مسکو توقفی چند ساعته داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت تاشکند را ادامه می دهد .

پرواز تهران به تاشکند :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 05 دقیقه

پرواز تاشکند به تهران :

  فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS) مدت زمان پرواز از تاشکند به مسکو 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تهران 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 00 دقیقه

مدت زمان پرواز از تهران به تاشکند با ایرفلوت :

هفته ای 5 پرواز از تهران به تاشکند بوسیه هواپیمایی ایرفلوت انجام می شود . این 5 پرواز در هفته در روزهای 1 شنبه ، 2 شنبه ، 4 شنبه ، 5 شنبه و جمعه در ساعت 04:30 با شماره پرواز SU513 از تهران پرواز کرده و پس از توقف 12 ساعت و 20 دقیقه ای در مسکو ادامه پرواز به سمت تاشکند را انجام داده در ساعت 02:30 در فرودگاه تاشکند فرود می آید .

مدت زمان پرواز تهران تاشکند با ایرفلوت 20 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

روزهای برنامه پروازهای برگشت تاشکند :

پروازهای برگشت تاشکند به تهران از روسیه همانند پروازهای رفت هفته ای 5 بار در روزهای شنبه ، یک شنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و جمعه با شماره پرواز SU1873 در ساعت 15:30 از تاشکند پرواز کرده و در ساعت 02:45 به وقت تهران در تهران فرود می آید . مدت پرواز تاشکند به تهران با ایرفلوت 14:00 می باشد .

مقدار بار پرواز به تاشکند چند کیلو گرم می باشد :

میزان بار مجاز ایرفلوت 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

هزینه پرواز به تاشکند :

برای رزرو و خرید بلیط ایرفلوت از تهران به تاشکند و تاشکند به تهران از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

بهترین نرخ پروازهای تاشکند – بلیط هواپیما از تهران به تاشکند با اطلس جت Atlas jet Airlines و هواپیمایی ازبکستان Uzbekistan Airways :

هواپیمایی اطلس جت ترکیه و ازبکستان ایرویز با یکدیگر کد شیر شده و پرواز از تهران با تاشکند با یک توقف در ترکیه انجام می دهد .

این پرواز از تهران تا استانبول با اطلس جن و از استانبول له تاشکند با ازبکستان ایرویز انجام می شود و

بهترین نرخ پروازهای تاشکندپرواز تهران تاشکند با اطلس جت و ازبکستان ابرویز

پرواز تهران تاشکند با اطلس جت و ازبکستان ابرویز :

هواپیمایی اطلس جت پس از بر خواستن از تهران در استانبول فرود آمده و پس از توقف حدودا 3 ساعته ادامه پرواز خود به سمت تاشکند را انجام می دهد .

بلیط یک طرفه تهران تاشکند :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تاشکند 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 40 دقیقه

بلیط یک طرفه تاشکند تهران :

  فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS) مدت زمان پرواز از تاشکند به استانبول 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 35 دقیقه

شماره پروازهای تاشکند :

هفته ای 4 پرواز رفت در روزهای یک شنبه ، دوشنیه ، سه شنبه و پنج شنبه با شماره پرواز KK1185 در ساعت 06:00 از تهران برخواسته و پس از توقف 3 ساعت و 35 دقیقه ای در استانبول در ساعت 19:00 در تاشکند فرود می آید و مدت این پرواز 11 ساعت و 40 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای هواپیما تاشکند به تهران :

پروازهای برگشت 6 پرواز در روزهای شنبه ، دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه می باشد که در ساعت 17:15 با شماره پرواز HY273 از تاشکند پرواز کرده و پس از توقف 2 ساعت و 30 دقیقه ای در استانبول در ساعت 23:45 دقیقه به وقت تهران در فرودگاه امام تهران فرود می آید . مدت زمان پرواز 10 ساعت و 35 دقیقه می باشد

روزهای پرواز اطلس جت و ازبکستان ایرویز در برخی از ماه های سال ممکن است تغییر کند جهت آگاهی از قیمت بلیط به تاشکند و رزرو بلیط تاشکند با شماره های ما در تماس باشید .

میزان بار هواپیمایی اطلس جت در مسیر تاشکند :

بار مجاز هواپیمایی اطلس جت 23 کیلو گرم می باشد این مقدار در پروازهای بیزینس و فرست کلاس و در بعضی از تاریخ ها متفاوت می باشد لطفا بعد از خرید بلیط از مقدار باید خود که در بلیط درج می شود اطلاع پیدا کنید

خرید آنلاین بلیط تاشکند از قاره پیما :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد لطفا برای آگاهی از قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت با شمارههای ما در تماس باشید تا همکاران ما بهترین نرخ پروازهای تاشکند را به شما اطلاع دهند

سایر پروازهای تاشکند – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا مدت زمان طولانی توقف و قیمت های بسیار بالای دارند

پرواز مستقیم تهران تاشکند ایران ایر Iran Air Airlines:

قیمت بلیط تهران تاشکند ایران ایر و مدت زمان پرواز ایران ایر تاشکند و برنامه پروازی تاشکند و روزها و ساعان حرکت پروازها

پرواز مستقیم تهران تاشکند ایران ایر فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به تاشکند 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)

کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 30 دقیقه

پرواز تهران تاشکند ازبکستان با ایران ایر در حال حاضر انجام نمی شود

بلیط تهران تاشکند ایر آستانه قزاقستان Air Astana Airlines:

بلیط تهران تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به آلماتی 3 ساعت و 10 دقيقه
فرودگاه آلماتی Almaty قزاقستان (ALA)
فرودگاه آلماتی Almaty قزاقستان (ALA) مدت زمان پرواز از آلماتی به تاشکند 1 ساعت و 40 دقيقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز :4 ساعت و 50 دقيقه – کل طول زمان توقف هواپيما ها:17 ساعت و 10 دقيقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 00 دقيقه پرواز تهران تاشکند ازبکستان با ایر آستانه در حال حاضر انجام نمی شود

بلیط هواپیما از تهران به تاشکند ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines + ایرلاین یو تی ایر روسیه UT Air Airlines :

بلیط هواپیما از تهران به تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
فرودگاه ونوکوو Vnukovo Intl مسکو روسیه (VKO) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 00 دقیقه

هزینه بلیط تاشکند با چاینا ساترن :

هزینه بلیط تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به اورومچی 7 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه اورومچی چین (URC)
فرودگاه اورومچی چین (URC) مدت زمان پرواز از اورومچی به تاشکند 5 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:28 ساعت و 00 دقیقه

بلیط ارزان تاشکند کام ایر KAM Airlines :

بلیط ارزان تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کابل 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه کابل Kabul افغانستان (KBL)
فرودگاه کابل Kabul افغانستان (KBL) مدت زمان پرواز از کابل به تاشکند 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)

کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:5 ساعت و 30 دقیقه

خرید بلیط تاشکند آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

خرید بلیط تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 11 ساعته
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به تاشکند 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 50 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط تاشکند به تهران ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

خرید اینترنتی بلیط تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) – توقف 15 ساعته و تغییر فرودگاه
فرودگاه دوموده دوو Moscow Domodedovo مسکو روسیه (DME) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 3 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:14 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 25 دقیقه

 

نرخ بلیط هواپیما به تاشکند ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

نرخ بلیط هواپیما به تاشکند فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 5 ساعته
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تاشکند 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 55 دقیقه

هزینه و مبلغ بلیط تاشکند آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ایر آستانه قزاقستان Air Astana:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 20 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به آستانه 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آستانه Astana قزاقستان (TSE) – توقف 17 ساعته
  فرودگاه آستانه Astana قزاقستان (TSE) مدت زمان پرواز از آستانه به تاشکند 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:37 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:43 ساعت و 25 دقیقه

مبلغ بلیط تاشکند آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به مسکو 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوموده دوو Moscow Domodedovo مسکو روسیه (DME) – توقف 11 ساعته
  فرودگاه دوموده دوو Moscow Domodedovo مسکو روسیه (DME) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:17 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 40 دقیقه

پروازهای ارزان تاشکند تهران تاشکند گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دوبی 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 8 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به تاشکند 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 45 دقیقه

روزها و برنامه پروازهای تاشکند تهران تاشکند آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 12 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به مسکو 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:15 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 50 دقیقه

بلیط تاشکند چنده اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین ازبکستان Uzbekistan Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به باکو 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به تاشکند 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 15 دقیقه

پرواز های ارزان تاشکند اوکراین ukraine Airlines + ایرلاین ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کی یف 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اوکراین (KBP) – توقف 8 ساعته
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اوکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کی یف به مسکو 1 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تاشکند 3 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه Tashkent تاشکند (TAS)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:11 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 50 دقیقه

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی تاشکند ازبکستان:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط ایران تاشکند و خرید بلیط تاشکند ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت برای رزرو و خرید بلیط هواپیما به تاشکند ازبکستان می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh jha;kn hcf;sjhk jivhk lain hwtihk advhc jfvdc hi,hc

اخذ ویزای :

برای دریافت ویزا ازبکستان کارگزار ما در ازبکستان ۱ یا ۲ هفته پس از ارائه (مدارک مورد نیاز ویزا ازبکستان) به وزارت امور خارجه ازبکستان در تاشکند

برای اخذ ویزا توریستی ازبکستان (عادی) / ویزای توریستی ازبکستان (فوری)، شماره تلکس ویزای ازبکستان (LOI) را به سفارت ازبکستان در تهران می دهد سپس ویزا اربکستان شما آماده می شود.

حضور مسافر در کنسولگری ازبکستان در تهران، برای اخذ ویزا تجاری ازبکستان الزامی است. دارنده ویزای تجاری ازبکستان، اجازه ۱ ماه اقامت در ازبکستان را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا ازبکستان از قبیل مدارک مورد نیاز و قیمت انواع ویزا ازبکستان به صفحه ویزا ازبکستان در لینک زیر مراجعه نمائید .

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزا ازبکستان

رزرو هتل :

قاره پیما امکان رزرو کلیه هتل های ازبکستان را برای شما فراهم نموده است و شما می توانید پس از کسب اطلاعات دقیق ( از کارشناسان قاره پیما ) در مورد هر یک از هتل های ازبکستان برای رزرو هتل خود از طریق قاره پیما اقدام نمائید .

لیست برخی از هتل های خوب تاشکند و سمرقند و بخارا ازبکستان

تور تاشکند :

پکیج تور ازبکستان قاره پیما به این شکل می باشد دو شب تاشکند، دو شب سمرقند، دو شب بخارا، یک شب شهر تاشکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ازبکستان از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید و به صفحه تور ازبکستان سایت مراجعه نمائید .

سوالات متداول درباره پروازهای تاشکند :

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت تاشکند چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت تاشکند از 8 میلیون تومان به بالا می باشد .

🚀 آیا پرواز مستقیم از تهران به تاشکند وجود دارد ؟

هواپیمایی زاگرس در حال حاضر پرواز مستقیم از تهران به تاشکند انجام می دهد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به تاشکند کدام است ؟

زاگرس به دلیل انجام پرواز مستقیم از تهران تا تاشکند بهترین ایرلاین برای پرواز به تاشکند می باشد .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به تاشکند ؟

پرواز های تهران تا تاشکند حدودا 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای تاشکند چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 1 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما تاشکند وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل تاشکند وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در تاشکند وارد صفحه هتل در تاشکند قاره پیما شوید .

 

فرودگاه های تاشکند

برای انجام پرواز به سمت تاشکند مقصد اولیه تمامی مسافران فرودگاه های آن می باشد که بنا بر محلی که از آنجا می آیید و مقصدی که دارید در حین سفر و خرید بلیط شما محل این فرودگاه ها درج می گردد.
در ادامه به فرودگاه شهر تاشکند اشاره خواهیم کرد.

 

فرودگاه بین‌المللی تاشکند Tashkent International Airport

فرودگاه اصلی تاشکند
یک فرودگاه همگانی مسافربری می باشد که با نام فرودگاه اسلام کریم اف نیز شناخته شده می باشد و دارای باند فرود بتنی به طول 4000 متر میباشد.
این فرودگاه بین المللی در شهر تاشکند کشور ازبکستان و در ارتفاع 432 متری از سطح دریا ساخته شده است.
این فرودگاه با مرکز شهر تاشکند حدود 12 کیلومتر فاصله دارد.
شرکت هواپیمایی ازبکستان ایرویز یکی از محبوب ترین ایرلاین های فعالی در این شهرو کشور است و قطب اصلی پرواز های خود را از فرودگاه مربوطه و ذکر شده به انجام میرساند.
به غیر از خطوط هوایی ازبکستان ایرویز شرکت های هواپیمایی بسیاری نظیر: رکیش ایرلاینز، ائروفلوت، ایرآستانا، فلای دبی نیز از این فرودگاه بسیاری از پرواز های خود را به انجام رسانده و مسافران بسیاری را به نقاط مختلف جا به جا می کنند.
این فرودگاه دارای 2 ترمینال می باشد که انواع پرواز های داخلی و خارجی را به انجام میرسانند.
هر ساله این فرودگاه پذیرای گردشگران بسیاری می باشد و همچنین مسافران بسیاری را اکثر نقاط جهان توسط ایرلاین های معتبر جا به جا می کند.
از طرق مختلف نظیر تاکسی، اتوبوس، قطار، متر، ترانسفر فرودگاهی، وسایل نقلیه شخصی امکان دسترسی مسافران به این فرودگاه می باشد.
در هنگام انتظار در این فرودگاه برای انجام پرواز مسافران می توانند از امکانات آنجا نظیر اینترنت، صرافی، بانک، مغازه های فروش اجناس مختلف و سوغاتی ها، رستوران، کافی شاپ و …. بهره مند شوند.

 

درباره تاشکند

تاشکند پایتخت کشور ازبکستان می باشد و دارای تاریخی با قدمتی بیش از 2200 سال میباشد.
نام این شهر در شاهنامه فردوسی به همراه واژه چرخ (کمان) آمده است که نشانگر فناوری کهن برتر ساخت کمان در این شهر است.
اکثر جمعیت در این شهر را ازبک ها تشکیل میدهند و مابقی و درصد کمی از جمعیت شهر را تاتارها، کره ای ها، قزاق ها، تاجیک ها و … تشکیل میدهند.
بیشتر مردم شهر تاشکند مسلمان و سنی مذهب و پیرو فقه حنفی هستند.
همچنین به این نکته می توان اشاره کرد که این شهر در جاده قدیمی ابریشم که از چین به اروپا ادامه دارد واقع شده است و از دو طرف بین دو رودخانه سیردریا و ایگران نیز احاطه شده است.
زبان رسمی مردم و ساکنین این شهر ازبکی بوده و همچنین واحدی پولی که در آنجا استفاده می شود سم میباشد.
این شهرهر ساله پذیرای گردشگران بسیاری است که برای گذراندن تعطیلات خود به این شهر سفر می کنند.

 

آب و هوای تاشکند

این شهر دارای شرایط جوی گرمی می باشد.
تابستان در این شهر گرم میباشد و همانند بسیاری دیگر از کشور ها فصل شلوغ گردشگری را نیز دارا می باشد و قیمت ها نیز در این فصل بالاتر از دیگر فصول میباشد.
زمستان سرد در این شهر باعث گردیده گردشگران کمتری به این شهر سفر کنند و در زمان سفر ملزم به همراه داشتن لباس های گرم با خود می باشند.
بهار نیز فصل مناسبی برای سفر می باشد زیرا می توانید علاوه بر زیبایی های شهر از طبیعت سرسبز آن نیز لذت ببرید و قبل از ایجاد شلوغی گردشگران لذت سفر را تجربه نمایید.
پاییز نیز فصلی خوب برای سفر می باشد زیرا از گرمای تابستان کاسته شده و به سرمای زمستان نیز نرسیده است.

 

مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری تاشکند

این شهر پر تردد و محبوب همانند بسیاری دیگر از شهرها دارای مراکز دیدنی می باشد که گردشگران بسیاری را به همین علت به خود جلب می کند که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 • کلیسای جامع مقدس Holy Assumption Cathedral
 • پارک آبی تاشکند Aqualand Tashkent
 • موزه امیر تیمور Amir Teymour Museum
 • موزه تاریخ تیموریان Timurid History Museum
 • میدان امیر تیمور Amir Teymour Square
 • کتابخانه علیشیر نوایی Alishir Navai Library
 • باغ ژاپنی Japanese garden
 • کاخ شاهزاده رومانوف Prince Romanov Palace
 • مقبره قفال‌چاچی Tomb of Qafal Chachi
 • مدرسه علميه كوكل ‌تاش Koklitash Theological School
 • مقبره یونس ‌خان Yunsukhan Tomb
 • مجموعه استقلال تاشکند Esteghlal Tashkent Complex
 • مسجد مینور Minor Mosque

مراکز خرید تاشکند

یکی از محبوب ترین تفریحات در هر سفر خرید کردن از مراکز مربوطه می باشد شما با رفتن به این مکان ها می توانید اجناس و وسایل مورد نیاز خودتان و یا حتی سوغاتی برای دوستان و آشناهای خود تهیه نمایید.
در ادامه این متن ما به برخی از پرتردد ترین و محبوب ترین مراکز خرید ساخته شده در تاشکند اشاره خواهیم کرد.

 • چورسو بازار تاشکند Chorso Bazaar Tashkent
 • مرکز خرید نکست Shopping Mall Next
 • مرکز خرید سمرقند Mall Samarkand Darvoza

بهترین سوغاتی های تاشکند

 • لباس سنتی Traditional Uzbek clothing

 • سوغات سرامیکی Ceramic Souvenirs

 • چوب حک شده و هنر فلزی Carved Wood and Metal Art

 • پارچه و فرش Fabrics and Carpets

 • ساز های موسیقی Musical Instruments

 • کاغذ سمرقند Samarkand Paper

بهترین غذا های تاشکند

 • سوپ چوچوارا Chuchvara Soup
 • لاجمان Laghman
 • نارین uzbek Naryn
 • سامسا Uzbek Camca
 • دیملاما Dimlama
 • پلو عروسی wedding pilaf
 • مانتی Manty
 • سالاد آچیچوک Achichuk salad

معروف ترین رستوران ها و بارهای تاشکند

 • رستوران آسورتی assorti restaurant
 • بوک کافه uzbek BookCafe
 • رستوران سیتی گریل uzbek City Grill restaurant
 • رستوران استاریا اربا uzbek Staraya Arba restaurant

 

قیمت پروازهای تاشکند

قیمت بلیط تاشکند به متغییر های مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • زمان سفر به تاشکند
 • بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت به تاشکند
 • نرخ ارز
 • فصل مورد نظر برای سفر به تاشکند ( شلوغ یا خلوت )
 • پرواز چارتر یا سیستم
 • ایرلاین مورد نظر برای پرواز به تاشکند
 • شهر مورد نظر برای پرواز از آنجا به تاشکند
 • بلیط بزرگسال – کودک یا نوزاد
 • کلاس پروازی …

توجه داشته باشید به دلیل وجود متغییر های زیاد امکان بیان قیمت دقیق برای پروازهای ایران به تاشکند وجود ندارد .

بهترین روش برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما به تاشکند تماس با قاره پیما و یا جستجو آنلاین در سایت در تاریخ های مختلف و ایرلاین های مختلف و مقایسه قیمت های آنها می باشد .

 

دلایل رزرو و خرید پرواز تاشکند از قاره پیما

خرید بلیط هواپیما تاشکند با ارزانترین قمیت 

قاره پیما ارزانترین قیمت بلیط تاشکند را به شما ارائه می دهد شما می توانید پس از جستجو در تماس وب سایت های فروش اینترتی بلیط از ارزانی قیمت پروازهای تاشکند اطمینان حاصل کرده سپس بلیط خود را با کمترین قیمت ممکن از ما خریداری نمائید .

امکان رزرو بلیط و هتل تاشکند به صورت همزان

شما در قاره پیما علاوه بر امکان رزرو بلیط امکان رزرو هتل در تاشکند را نیز به صورت آنلاین و اینترنتی از قاره پیما دارید که این کار باعث کاهش زمان و هزینه شما برای خرید بلیط و رزرو هتل های تاشکند می شود .

پشتیبانی شبانه روزی قاره پیما با تیم پشتیبانی حرفه ای 

ما همواره در تلاشیم تا به بهترین نوع و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی پاسخ گوی تمام مشتریان عزیز خود باشیم و شما در هنگام خرید بلیط در واقع عضوی از خانواده ما شده و از تمام خدمات ما بهمرمند می شود .

استرداد آنلاین پروازهای تاشکند در سریع ترین زمان ممکن

ما در قاره پیما امکان استرداد آنلاین بلیط را برای شما فراهم نموده این تا مسافران محترم بدن نیاز به مراجعه حضوری و حتما بدون نیاز به تماس با ما پروازهای خریداری شده خود را به صورت کاملا آنلاین کنسل و هزینه بلیط را در سریع ترین زمان ممکن پس از استرداد بلیط از طرف ایرلاین دریافت نمایند .

امکان مقایسه قیمت های ایرلاین مختلف قبل از خرید بلیط

یکی دیگر از مزایای خرید بلیط از ما امکان مقایسه بین ایرلاین های مختلف و تاریخ های مختلف و انتخاب کاملا آگاهانه بلیط می باشد .

استفاده از سایر خدمات قاره پیما با تخفیف های ویژه 

شما با خرید بلیط هواپیما تخفیف های ویژه ما برای سایر خدمات سفر از جمله ویزا – هتل – ترانسفر – بیمه مسافرتی – تشریفات اختصاصی فرودگاه و … را نیز خریداری می نمائید .

 

نحوه جستجو پروازهای تاشکند در قاره پیما :

برای جستجو بلیط ابتدا باید وارد قسمت جستجو پروازهای خارجی قاره پیما شوید سپس پس از انتخاب نوع بلیط ( یک طرفه یا رفت و برگشت ) و شهر مبدا و مقصد (Tashkent – TAS) را انتخاب کرده

در مرحله بعد تاریخ رفت و برگشت را مشخص نمائید سپس تعداد مسافرها ( بزرگسال +11 ، کودک -11 و نوزاد – 2 ) را انتخاب و در مرحله نهایی کلاس پروازی ( اکونومی – پریمیم اکونومی ، بیزینس – پریمیوم بیزینس ، فرست – فریمیوم فرست ) را انتخاب و بر دکمه جستجو پرواز کلید می کند و پس از پند ثانیه پروازهای شما به نمایش در می آید.

 

رزرو بلیط پرواز تاشکند :

بعد از انتخاب دکمه جستجو اطلاعات پرواز ها از ارزانترین به گرانترین برای شما به همراه سایر اطلاعات شامل زمان پرواز – طول پرواز – میزان بار – قوانین بلیط و … نمایش داده می شود

پس از بررسی و انتخاب پرواز و تائید آن وارد مرحله ثبت مسافرها و نهایی کردن رزرو خود می شود.

 

پروازهای چارتر تاشکند :

در مسیر ایران به تاشکند پرواز چارتری وجود ندارد و متاسفانه امکان خرید بلیط های چارتر تاشکند با قیمت های بسیار ارزان وجود ندارد.

 

خرید بلیط لحظه آخری تاشکند :

بلیط لحظه آخری تاشکند در واقع همان بلیط های سیستمی مسیر تاشکند می باشند با این تفاوت که در بعضی مواقع به دلیل پر نشدن پروازهای خطوط هواپیمایی در ساعاتی مانده به پرواز برای پر کردن پرواز خود بلیط های خود را با نرخ بسیار پایین تری می فروشند.

البته توجه داشته باشید در فصل های پر مسافر در برخی مواقع بلیط های لحظه آخری گران تر از بلیط های سیستمی معمولی می باشند و همه این بلیط ها ارزان نیستند.

در قاره پیما پس از جستجو بلیط های لحظه آخری به صورت مجزا در بالای صفحه با لوگوی مخصوص در کنار آنها برای شما به نمایش گذاشته می شوند.

 

فیلم آموزشی خرید اینترنتی بلیط از قاره پیما :

به زودی فیلم آموزشی خرید بلیط تاشکند از قاره پیما در این مکان قرار داده می شود.

 

نحوه خرید بلیط تاشکند از قاره پیما :

برای خرید بلیط پروازهای تاشکند از قاره پیما پس از وارد شدن به سایت قاره پیما مراحل زیر می بایستی انجام شود .

مرحله اول رزرو و خرید پروازهای تاشکند

در ایتدا بایستی مشخص نماید بلیط خود را به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت ی خواهید برای این منظور بر روی گزینه یک طرفه و با دوطرفه کلیک کلید .

پس از کلیک بر روزی گزینه یک طرفه مشاهده می فرمائید که قسمت تاریخ بلیط برگشت حذف می شود .

مرحله دوم

در این مرحله می بایستی شهر مبدا و مقصد خود را وارد نمائید که برای پرواز تاشکند می بایستی کلمه تاشکند – Tashkent و یا TAS را تاپ نمائید .

اگر می خواهید از ایران به تاشکند سفر کنید TAS را در مقصد و در غیر این صورت TAS را در مبدا وارد نمائید .

در قسمت مبدا و مقصد همچنین می بایستی یکی از شهرهای ایران یا هر شهری که می خواهید از آنجا به تاشکند پرواز داشته باشید را وارد نمائید .

مرحله سوم 

در این مرحله می بایستی تاریخ رفت و برگشت خود به تاشکند را وارد نمائید . 

برای راحتی خرید شما امکان انتخاب تاریخ به دو صورت شمسی و میلادی در قاره پیما برای شما فراهم شده است . 

مرحله چهارم رزرو و خرید پروازهای تاشکند

انتخاب تعداد مسافر در این قسمت تعداد مسافر ها را وارد نمائید توجه داشته باشید در این قسمت امکان 3 انتخاب وجود دارد

 • تعداد افراد بزرگسال ( افراد بالای 12 سال بزرگسال محسوب می شوند )
 • تعداد کودک ( کودکان زیر 12 سال کودک محسوب می شوند )
 • نعداد نوزاد ( کودکان زیر 2 سال نوازد محسوب می شود )

در انتخاب خود در مرحله دقت داشته زیر نرخ بلیط برای هر رده سنی متفاوت است و در صورت اشتباه هزینه نهایی بلیط ها به صورت اشتباه ( بیشتر یا کمتر ) به شما نمایش داده خواهد شد .

مرحله پنجم 

در این قسمت می بایستی کلاس پروازی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . کلاس های پروازی تاشکند شامل گروه های زیر می باشد .

 • اکونومی
 • پریمیوم اکونومی
 • بیزینس
 • پریمیوم بیزینس
 • فرست
 • پریمیوم فرست

پس از انتخاب و انجام تمام مراحل بالا روز دکمه جستجو پرواز کلیک کرده و پس از انتظار چند ثانیه ای قاره پیما کلیه پروازهای مسیر انتخابی را برای رزرو و خرید برای شما به نمایش کی گذارد .

در این مرحله شما می توانید در فیلتر های سایت برای راحت تر کردن انتخاب خود استفاده نمائید .

با استفاده از فیلتر های سایت شما امکان فیلتر کردن نتایج به صورت زیر را دارید 

 • فیلتر بر اساس ایرلاین ( به طور مثال اگر در این قسمت هواپیمایی قطر ایرویز را انتخاب نمائید سیستم به شما تنها پروازهای قطر ایرویز را به نمایش می گذارد )
 • فیلتر بر اساس پرواز بدون توقف – یا 1 توقف و… ( در صورت انتخاب پرواز بدون توقف در صورت وجود این پرواز در تاریخ انتخابی تنها پروازهای مستقیم برای شما به نمایش در خواهد آمد )
 • فیلتر بر اساس میزان توقف
 • قبلتر بر اساس زمان پرواز
 • فیلتر بر اساس مدت پرواز 

پس از مقایسه و انتخاب پرواز خود روی گزینه خرید بلیط کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی ( اطلاعات دقیقا از روی پاسپورت وارد شود ) و پرداخت هزینه بلیط مورد نظر شما صادر و برای دانلود در خدمت شما گذاشته می شود . همچنین بلیط به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .

 

رزرو هتل های تاشکند با ارزانترین قیمت

قاره پیما امکان رزرو آنلاین و بدون واسطه هتل های تاشکند را نیز به صورت کاملا اینترنتی و با کمترین قیمت برای شما فراهم نموده است .

شما می توانید هنگام رزرو بلیط تاشکند خود و یا قبل و بعد از رزور پرواز قیمت هتل مورد نظر خود را نیز در تاریخ های مختلف مشاهده نمائید .

علاوه بر قیمت شما در قاره پیما امکان مشاهده اطلاعات کاملی درباره هتل ها و همچنین نظر مسافران قبلی قاره پیما درباره هتل را مشاهده کرده و با استفاده از این اطلاعات بهترین هتل را متناسب با بودجه و تاریخ و دلیل سفر خود انتخاب و رزرو نمائید .

 

اطلاعات کاربردی در تاشکند برای ایرانیان 

 • زبان رسمی: ازبکی – فارسی – تاجیکی
 • واحد پول: سم (Som)
 • اختلاف ساعت با تهران: 1 ساعت و نیم جلوتر است.
 • کد کشور: +۹۹۸
 • کد شهری: 
 • شماره‌های اضطراری: 101 – 102 – 103
 • جهت رانندگی: راست
 • نوع برق شهری: 

 

اطلاعات کامل درباره بلیط و پروازهای تاشکند :

مدت زمان پروازهای تاشکند

طول پروازهای مستقیم تهران تاشکند حدودا 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد . اما در صورتی که با پروازهای غیر مستقیم به تاشکند پرواز کنید پروازهای به علت داشتن یک توقف حدودا 10 ساعت به طول می انجامند .

فاصله هوایی از تهران به تاشکند

طول مسافت هوایی از تهران به تاشکند حدودا 1000 کیلومتر می باشد .

آیا برای سفر به تاشکند به ویزا نیاز هست ؟

بله ایرانیان برای سفر به تاشکند می بایستی ویزای ازبکستان را دریافت نمایند .

امکان دریافت ویزای ازبکستان به صورت آنلاین و اینترنتی و همچنین لیبل در قاره پیما وجود دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و یا از قسمت ویزا سایت درخواست آنلاین ویزا ازبکستان دهید .

هزینه ویزا ازبکستان

امکان رزرو بلیط یک طرفه تاشکند وجود دارد یا حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت تاشکند تهیه شود ؟

ایرانیان عزیز می توانند با خرید بلیط یک طرفه وارد تاشکند شود و هیچ الزامی به خرید بلیط رفت و برگشت برای ورود به تاشکند  برای ایرانیان وجود ندارد .

آیا ارائه رزرو هتل در تاشکند در فرودگاه تاشکند الزامی است ؟

خیر نیازی به ارائه رزرو هتل در تاشکند هنگام ورود به کشور وجود ندارد 

امکان تغییر نام و تاریخ در بلیط های تاشکند وجود دارد ؟

امکان تغییر نام در پروازهای چارتری با پرداخت هزینه ای کم وجود دارد ولی در پروازهای سیستمی تاشکند این امکان وجود دارد و می بایستی بلیط را با جریمه کنسل و بلیط جدید خریداری نمائید .

در مورد تغییر تاریخ چه در پروازهای چارتر و چه در سیستمی امکان تغییر تاریخ وجود ندارد و می بایستی بلیط کنسل  بلیط جدید صادر شود .

فاصله مرکز شهر تا فرودگاه تاشکند چقدر است؟

فاصله فرودگاه تا مرکز شهر تاشکند تنها 45 دقیقه می باشد .

 

هزینه حمل و نقل – رستوران – تفریحات و اقامت در تاشکند

سفر به تاشکند همانند دیگر کشورها دارای هزینه هایی است که در هر مسافرت گردشگر موظف به پرداخت انها می باشد.

ما در ادامه این مطلب به برخی از این هزینه های معمول اشاره خواهیم کرد.

به علت هزینه های کم برای هتل ها، مهمان خانه ها و یا آپارتمان ها هر مسافر بنا بر بودجه معیین خود محل اقامت خود را به راحتی انتخاب می نماید. هزینه خورد و خوراک در یک رستوران از 4 دلار به بالا آغاز می گردد.

هزینه های حمل و نقل نیز همانند دیگر هزینه های این کشور کم و مقرون به صرفه است و برای مثال مبلغ ورودی برای تاکسی 1 دلار و بابت هر یک کیلومتر 0.5 دلار نیز به هزینه شما اضافه می گردد.

 

تلفن های ضروری در تاشکند

شماره های ضروری تاشکند

 • پلیس: ۱۰۲
 • آمبولانس:۱۰۳
 • آتش نشانی: ۱۰۱

آدرس و شماره تماس سفارت ایران در تاشکند ازبکستان :

 • NO:20 -PARKENT ST.TASHKENT 100007 – UZBEKISTAN
 • تلفن های سفارت با پیش شماره 998+
 • 781506050، 781506065، 712683877، 712684768

 

بلیط به تمام شهرهای ازبکستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تاشکند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سمرقند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بخارا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اندیجان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گرگانج

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فرغانه

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نوکوس

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نمنگان

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی ترمذ

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نخشب (نسف قرشی)

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نوایی ازبکستان

رزرو هتل در تمام شهرهای ازبکستان

قیمت و رزرو هتل در تاشکند

قیمت و رزرو هتل در سمرقند

هتل رکعت پلازا تاشکند RAKAT Plaza Hotel Tashkent

هتل ازبکستان در تاشکند Uzbekistan Hotel Tashkent

هتل آسیا تاشکند Asia Tashkent Hotel

هتل ایده آل تاشکند Ideal Hotel Tashkent

هتل رادیسون بلو تاشکند Radisson BLU Hotel Tashkent

هتل رامادا تاشکند RAMADA Hotel Tashkent

هتل سیتی پالاس تاشکند City Palace Hotel Tashkent

هتل شودلیک پالاس تاشکند SHODLIK Palace Hotel Tashkent

پروازهای داخلی ازبکستان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ازبکستان

دریافت ویزا

اخذ ویزای ازبکستان

‫3 دیدگاه ها

 1. با سلام
  لطفا سوالات خود درباره پروازهای تاشکند را در این قسمت با کارشناسان قاره پیما به اشتراک بگذارید .
  با تشکر – تیم پشتیبانی قاره پیما

 2. سلام . الان ک شهریور سال ۱۴۰۱ هستیم یعنی پرواز مستقیم تهران ب تاشکنت دارید ؟؟؟؟؟؟

  1. با سلام
   بله پروازهای مستقیم تاشکند در حال انجام می باشد .
   برای خرید بلیط با شماره های قاره پیما در تماس باشید .
   با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما