هتل در ازبکستان

هتل میران اینترنشنال تاشکند ازبکستان MIRAN International hotel Tashkent

درباره هتل میران اینترنشنال تاشکند ازبکستان MIRAN International hotel Tashkent :

هتل میران اینترنشنال تاشکند ازبکستان MIRAN International hotel Tashkent

این هتل در مرکز شهر تاشکند واقع شده و بسیار شیک و مجلل است و دارای اینترنت رایگان،سونا و استخر است.
هتل میران اینترنشنال تاشکند تنها 200 متر از ایستگاه اتوبوس دانشگاههی فاصله دارد.
اتاق های این هتل دارای صندوق امانات،حمام اختصاصی،تلویزیون صفحه تخت،مینی بار و سشوار است.
هر روز صبح شما می توانید صبحانه خود را در بوفه هتل میل نمایید و برای استفاده و لذت بردن از غذاهای ملی و بین المللی شما می توانید از رستوران این هتل استفاده کنید.

هتل میران اینترنشنال تاشکند ازبکستان MIRAN International hotel Tashkent
سالن کنگرۀ تاشکند 500 متر از هتل و مرکز سرگرمی قاره 1 کیلومتر فاصله دارد. دراین هتل شما می توانید از سالن بدنسازی، حمام بخار و آبگرم استفاده کنید یا با بازی بیلیارد لذت ببرید.
ایستگاه قطار4 کیلومتر و فرودگاه 7 کیلومتر از این هتل زیبا فاصله دارد و ایستگاه های مترو مینگ اوریک و اویبک در کمتر از 1.5 کیلومتر قابل دسترسی هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره و هتل میران اینترنشنال تاشکند ازبکستان MIRAN International hotel Tashkent از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

اخذ ویزا ازبکستان :

برای دریافت ویزا ازبکستان کارگزار ما در ازبکستان ۱ یا ۲ هفته پس از ارائه (مدارک مورد نیاز ویزا ازبکستان) به وزارت امور خارجه ازبکستان در تاشکند

برای اخذ ویزا توریستی ازبکستان (عادی) / ویزای توریستی ازبکستان (فوری)، شماره تلکس ویزای ازبکستان (LOI) را به سفارت ازبکستان در تهران می دهد سپس ویزا اربکستان شما آماده می شود.

حضور مسافر در کنسولگری ازبکستان در تهران، برای اخذ ویزا تجاری ازبکستان الزامی است. دارنده ویزای تجاری ازبکستان، اجازه ۱ ماه اقامت در ازبکستان را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا ازبکستان از قبیل مدارک مورد نیاز و قیمت انواع ویزا ازبکستان به صفحه ویزا ازبکستان در لینک زیر مراجعه نمائید .

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزا ازبکستان

 

تور ازبکستان :

پکیج تور ازبکستان قاره پیما به این شکل می باشد دو شب تاشکند، دو شب سمرقند، دو شب بخارا، یک شب شهر تاشکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ازبکستان از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید و به صفحه تور ازبکستان سایت مراجعه نمائید

 

قیمت و نحوه رزرو و خرید بلیط هواپیما به تمام شهرهای ازبکستان :

برای آگاهی از بهترین مسیرهای پروازی ( قیمت – روزها و ساعات پرواز – مدت زمان پرواز – میزان بار و … ) به صفحه بلیط هواپیما ازبکستان سایت مراجعه نمایید

و چنانچه سوالی در مورد هر یک از موارد فوق داشتید از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما