هتل در ازبکستان

قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر

چنانچه قصد سفر به امان اردن را دارید وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) و یا تلفنی و مراجعه حضوری فراهم نموده است .

 قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر در تاریخ های مختلف متفاوت است لذا قاره پیما GharePeyma.com این امکان را برای شما فراهم نموده است تا در قسمت جستجوی آنلاین سایت در تاریخ های مختلف جستجو خود را انجام دهیده و بهترین گزینه ( ارزانترین قیمت به گرانترین و یا تعداد ستاره هتل و نزدیکی به محلی خاص و ... ) را برای خود انتخاب و رزرو نمائید.

شما همچنین می توانید برای آگاهی از هزینه سفر به ازبکستان - پرواز چارتر سمرقند ( بلیط چارتر ازبکستان ) - بلیط پروازهای داخلی ازبکستان و پروازهای داخلی آسیا - مسیرهای پروازی - برنامه پروازی تهران سمرقند - روزهای پرواز - نوع هواپیما - امکانات هواپیما - مدت زمان پرواز تهران سمرقند ازبکستان - پرواز مستقیم تهران به سمرقند - پرواز مستقیم تهران سمرقند - ساعات پرواز (ساعت حرکت) - قیمت بلیط رفت و برگشت سمرقند ازبکستان به دلار و ریال - بلیط سوتو SOTO سمرقند ازبکستان ( بلیط دو سر خارجی و پروازهایی که مبدا آنها ایران نمی باشد )ارزانترین بلیط هواپیما به ازبکستان - ارزانترین بلیط هواپیما به سمرقند - مقدار بار مجاز - قیمت هتل در سمرقند - شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز - ویزا ازبکستانویزا الکترونیکی ازبکستانویزای ترانزیت ازبکستان - تور ازبکستان تاشکند و ... از خدمات قاره پیما استفاده نمائید.

همچنین در صورت نیاز کارشناسان ما به صورت 24 ساعته حتی روزهای تعطیل با استفاده از چت آنلاین سایت و تلفن و ایمیل آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند .

قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر

رزرو هتل در سمرقند ازبکستان در قاره پیما با ارزانترین قیمت

جهت دریافت نرخ ویژه رزرو هتل در سمرقند ازبکستان توسط قاره پیما با شماره های 09121931613 - 88460514-021 در تماس باشید

در زیر فهرست هتلهای سمرقند ( هتل های خوب به ترتیب ستاره ) برای آگاهی شما از قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر آمده است .

قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر - قیمت هتل های 1 ستاره سمرقند ازبکستان

قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر - قیمت هتل های 2 ستاره سمرقند ازبکستان

قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر - قیمت هتل های 3 ستاره سمرقند ازبکستان

هتل آرگاماک سمرقند ازبکستان - LArgamak Hotel
هتل آرگاماک سمرقند ازبکستان 3 ستاره
منطقه : سمرقند - Samarkand
فاصله 1.2 مایلی تا مرکز شهر
فاصله 3.6 مایلی تا فرودگاه تاشکند

آدرس و شماره تلفن:

Sulton Muhammad 4, Samarkand, 140104 Uzbekistan

هتل رویال پالاس سمرقند ازبکستان - Hotel Royal Palace   
قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر 3.5 ستاره
منطقه : سمرقند - Samarkand
فاصله 1.3 مایلی تا مرکز شهر
فاصله 3.4 مایلی تا فرودگاه تاشکند

آدرس و شماره تلفن:

33, Amir Temur, Samarkand, 140100 Uzbekistan

قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر - قیمت هتل های 4 ستاره سمرقند ازبکستان

قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر - قیمت هتل های 5 ستاره سمرقند ازبکستان

نکاتی در مورد هتل های سمرقند ازبکستان و نحوه رزرو هتل از قاره پیما:

هتل هایی که در بالا ذکر شده اند تنها تعداد معدودی از هتل های سمرقند می باشند و تنها برای آگاهی شما از آدرس ها و مکان قرار گیری هتل ها در سمرقند در بالا ذکر شده اند.

لذا شما برای آگاهی از قیمت و رزرو هتل در سمرقند  ازبکستان و دریافت واچر و تاریخ های موجود می توانید به قسمت جستجو آنلاین سایت مراجعه نموده و یا به صورت تلفنی و یا حضوری و یا با استفاده از چت آنلاین سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید و بهترین هتل را برای شرایط خود انتخاب نمایید


 

اخذ ویزا ازبکستان :

برای دریافت ویزا ازبکستان کارگزار ما در ازبکستان ۱ یا ۲ هفته پس از ارائه (مدارک مورد نیاز ویزا ازبکستان) به وزارت امور خارجه ازبکستان در تاشکند

برای اخذ ویزا توریستی ازبکستان (عادی) / ویزای توریستی ازبکستان (فوری)، شماره تلکس ویزای ازبکستان (LOI) را به سفارت ازبکستان در تهران می دهد سپس ویزا اربکستان شما آماده می شود.

حضور مسافر در کنسولگری ازبکستان در تهران، برای اخذ ویزا تجاری ازبکستان الزامی است. دارنده ویزای تجاری ازبکستان، اجازه ۱ ماه اقامت در ازبکستان را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا ازبکستان از قبیل مدارک مورد نیاز و قیمت انواع ویزا ازبکستان به صفحه ویزا ازبکستان در لینک زیر مراجعه نمائید .

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزا ازبکستان

 

تور ازبکستان :

پکیج تور ازبکستان قاره پیما به این شکل می باشد دو شب تاشکند، دو شب سمرقند، دو شب بخارا، یک شب شهر تاشکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ازبکستان از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید و به صفحه تور ازبکستان سایت مراجعه نمائید

 

قیمت و نحوه رزرو و خرید بلیط هواپیما به تمام شهرهای ازبکستان :

برای آگاهی از بهترین مسیرهای پروازی ( قیمت - روزها و ساعات پرواز - مدت زمان پرواز - میزان بار و ... ) به صفحه بلیط هواپیما ازبکستان سایت مراجعه نمایید

و چنانچه سوالی در مورد هر یک از موارد فوق داشتید از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

رزرو هتل در تمام شهرهای ازبکستان

بلیط به تمام شهرهای ازبکستان

پروازهای داخلی ازبکستان

دریافت ویزا ازبکستان

دکمه بازگشت به بالا