هتل در ازبکستان

رزرو هتل در تاشکند

ارزانترین قیمت هتل در تاشکند در قاره پیما / بهترین نرخ هتل های ازبکستان

رزرو هتل در تاشکند ( ازبکستان ) با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

رزرو هتل در ازبکستان و اطلاع از بهترین هتل های تاشکند ازبکستان در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در ازبکستان با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های تاشکند قاره پیما بهترین هتل های تاشکند ازبکستان و بهترین نرخ رزرو هتل های ازبکستان را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های ازبکستان برای شما آمده است چنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره تاشکند – هتل های ارزان 3 ستاره ازبکستان ( تاشکند )

آرت هاستل تاشکند Art Hostel Tashkent

آرت هاستل تاشکند - رزرو هاستل در تاشکند
آرت هاستل تاشکند – ارزانترین هتل های تاشکند در قاره پیما

این هاستل 3 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
با 5 دقیقهیاده روی از این هتل می توانید به ایستگاه مترو برسید، اما قابل ذکر است ایستگاه اصلی تاشکند بوسیله رانندگی دارای 3.5 کیلومتر فاصله و فرودگاه بین المللی تاشکند دارای 5 کیلومتر فاصله تا این هتل را دارا می باشند.
این هتل دارای یک حیاط دنج و کوچک بوده و از امکانات آن می توان به وای فای رایگان، بوفه، رستوران، استخر، شاتل فرودگاه، پارکینگ و … اشاره کرد.
قابل ذکر است در این هاستل اتاق های چند تخته و یک تخته نیز وجود دارد که بسته به نوع انتخاب شما قیمت ها کمی متغییر می باشند اما تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون صفحه تخت و وای فای رایگان.
مهمانان در این هاستل برای صززف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران این هاستل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته آرت هاستل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل راهنمای های لازم را می رسانند.

هتل گرند تاشکند Grand Tashkent Hotel 

هتل گرند تاشکند - رزرو هتل رایگان در ازبکستان برای سفارت و ویزا
هتل گرند تاشکند – بهترین قیمت هتل های تاشکند قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
از امکانات در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، شاتل فرودگاه و … اشاره کرد.
از امکانات اتاق ها نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
مهمانان این هتل برای صرف صبحانه هر روز می توانند از بوفه و برای صرف ناهارو شام نیز می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

قیمت هتل در تاشکند

هتل روهات تاشکند Rohat Hotel 

هتل روهات تاشکند - کارگزار رسمی هتل های ازبکستان
هتل روهات تاشکند – رزرو اینترنتی هتل های 3 ستاره تاشکند با کمترین قیمت در قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر تاشکند واقع شده است و فعالیتش را در این شهر به انجام می رساند.
با 5 دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به ایستگاه مترو و با 6 کیلومتر رانندگی می توانید به فرودگاه بین المللی تاشکند دسترسی داشته باشید.
از امکانات در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، شاتل فرودگاه و … اشاره کرد.
از امکانات اتاق ها نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، کمد دیواری، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
مهمانان این هتل برای صرف صبحانه هر روز می توانند از بوفه و برای صرف ناهارو شام نیز می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

قیمت هتل های 4 ستاره تاشکند – رزرو آنلاین هتل های 4 ستاره ازبکستان

هتل گرند کپتال تاشکند ازبکستان GRAND CAPITAL HOTEL 

هتل گرند کپتال تاشکند ازبکستان - لیست قیمت هتل های تاشکند
هتل گرند کپتال تاشکند ازبکستان – هتل های ارزان 4 ستاره تاشکند

این هتل 4 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر به انجام می رساند.
از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، مینیبار، کتری برقی، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت و … اشاره کرد.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل نیز می توان به پارکینگ رایگان، وای فای رایگان، رستوران، بوفه، پذیرش 24 ساعته، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی، شاتل فرودگاه، استخر، بار و … اشاره کرد.
مسافران هر روز می توانند از بوفه هتل برای صرف صبحانه و برای ناهار و شام نیز می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ رستوران لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

هتل لگراند پلازا تاشکند Le Grand Plaza Hotel 

هتل لگراند پلازا تاشکند - گارانتی هتل های تاشکند ازبکستان
هتل لگراند پلازا تاشکند – بهترین هتل های 4 ستاره تاشکند قاره پیما

هتل 4 ستاره لگراند پلازا در شهر تاشکند ساخته شده است و فعالیت خود را در همین شهر به انجام می رساند.
با 10 دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به مراکز خرید محلی و موزه امیر تیمور و با 15 دقیقه رانندگی به فرودگاه بین المللی تاشکند دسترسی داشته باشید.
از امکانات این هتل می توان به آبگرم و مرکز سلامتی، پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، بوفه، رستوران، استخر، شاتل فرودگاه، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به وای فای رایگان، سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، کتری برقی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار شام می توانند از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزع غذاهای لذیذ این هتل و رستوران آن لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آامده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمای های لازم را می رسانند.

بهترین هتل های تاشکند

هتل لوته سیتی پالاس تاشکند Lotte City Hotel Tashkent Palace 

هتل لوته سیتی پالاس تاشکند - هتل های مرکز شهر تاشکند
هتل لوته سیتی پالاس تاشکند – بیشترین تخفیف رزرو آنلاین هتل های تاشکند در قاره پیما

این هتل 4 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
از امکانات موجود در این هتل که در دسترس مهمانان هتل می باشد می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر روباز، تراس فضا باز، باغ سرسبز، کافی نت، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و سونا اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به حمام اختصاصی با سنگ مرمر، مینیبار، سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، کتری برقی، تلویزیون صفحه تخت و … اشاره کرد.
مسافران مقیم در این هتل برای صرف صبحانه هر روز صبح می توانند از بوفه و همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران هتل لوته سیتی پالاس تاشکند استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ آن لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات می باشند و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل رادیسون بلو تاشکند Radisson Blu Hotel, Tashkent 

هتل رادیسون بلو تاشکند - نزدیکترین هتل به فرودگاه تاشکند
هتل رادیسون بلو تاشکند – رزرو اینترنتی هتل های تاشکند در قاره پیما

هتل 4 ستاره رادیسون بلو در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
با 15 دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به موزه امیر تیمور و با 12 دقیقه رانندگی به فرودگاه بین المللی تاشکند برسید.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به بار، بوفه، پذیرش 24 ساعته، تراس، استخر، رستوران، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های هتل رادیسون بلو نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، قهوه ساز، حمام اختصاصی، وای فای رایگان و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های سرو در بوفه، اتاق هتل با هماهنگی قبلی و تراس استفاده نمایند.
همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند همانند صرف صبحانه از گزینه های سرو در اتاق ها با هماهنگی قبلی، تراس و رستوران هتل رجنسی استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هتل لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل رادیسون بلو نیز با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل ازبکستان Uzbekistan Hotel 

هتل ازبکستان - نرخ هتل های تاشکند برای هر شب
هتل ازبکستان – کمترین قیمت رزرو هتل در تاشکند قاره پیما

این هتل 4 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده است و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.
ایستگاه مترو امیر تمور تنها 100 متر با هتل فاصله دارد و در 2 خط مترو مختلف قرار دارد و همچنین هتل بین المللی تاشکند در فاصله 10 کیلومتری این هتل واقع شده است.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به سونا، اسپا، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس، وای فای رایگان، پارکینگ اختصاصی و … اشاره کرد.
تمامی اتاق های هتل ازبکستان مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان.
مسافران برای صرف صبحانه می توانند از بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

هتل 5 ستاره ازبکستان – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره تاشکند

هتل هیلتون تاشکند Hilton Tashkent hotel 

هتل هیلتون تاشکند - گرانترین و بهترین هتل تاشکند
هتل هیلتون تاشکند – بهترین هتل های 5 ستاره تاشکند در قاره پیما

این هتل 5 ستاره لوکس و مجلل در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
با 10 دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به ایستگاه متر و با رانندگی 5 کیلومتری به ایستگاه قطار و 7 کیلومتری به فرودگاه بین المللی تاشکند دسترسی داشته باشید.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به رستوران در پشت بام، تراس، استخر، شاتل فرودگاه، وای فای رایگان، سالن بدنسازی، بار، بوفه، رستوران در سالن، سالن همایش و کنفرانس، پارکینگ رایگان و اختصاصی و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های این هتل زیبا می توان به جادار بودن و بزرگی آن، سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، چای ساز و قهوه ساز، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزوین صفحه تخت و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صررف صبحانه هر روز می توانند از بوفه استفاده نماین د وهمچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران هتل هیلتون استفاده کرده و از طعم و مزع غذاهای لذیذ و خوشمزه آن لذت ببرند.

هتل هیات رجنسی تاشکند Hyatt Regency Tashkent 

هتل هیات رجنسی تاشکند - هتل با استخر و باشگاه در تاشکند
هتل هیات رجنسی تاشکند – خرید اینترنتی و رزرو آنلاین هتل در تاشکند قاره پیما

این هتل 5 ستاره مجلل با طراحی زیبای خود در شهر تاشکند ساخته شده است و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
فرودگاه بین المللی تاشکند در فاصله 7 کیلومتری از این هتل واقع شده است.
تمامی اتاق های در این هتل مجلل و بزرگ به همراه دکوراسیونی زیبا می باشند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان و …
همچنین از امکانات اقبل دسترس مهمانان در ای هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بار، بوفه، رستوران، استخر، سالن بدنسازی، وای فای رایگان، پارکینگ، سالن انتظار بزرگ و شیک، سالن ماساژ، تراس روباز و زیبا و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های سرو در بوفه، اتاق هتل با هماهنگی قبلی و تراس استفاده نمایند.
همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند همانند صرف صبحانه از گزینه های سرو در اتاق ها با هماهنگی قبلی، تراس و رستوران هتل رجنسی استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هتل لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

ارزانترین هتل تاشکند

هتل اینترنشنال میران Miran International Hotel 

هتل اینترنشنال میران - هتل ارزان در تاشکند
هتل اینترنشنال میران – بهترین نرخ هتل های تاشکند در قاره پیما

هتل 5 ستاره اینترنشتال میران در شهر تاشکند ساخته شده است و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
ایستگاه قطار 4 کیلومتر و فرودگاه بین المللی تاشکند 7 کیلومتر از این هتل دارای فاصله می باشند.
از امکانات این هتل می توان به سونا، تراس زیبا، استخر سرپوشیده، وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه،بار، رستوران، سالن همایش و کنفرانس، شاتل فرودگاه، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.
تمامی اتاق های در این هتل به همراه دکوراسیونی زیبا می باشند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان و …
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های سرو در بوفه، اتاق هتل با هماهنگی قبلی و تراس استفاده نمایند.
همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند همانند صرف صبحانه از گزینه های سرو در اتاق ها با هماهنگی قبلی، تراس و رستوران هتل اینترنشنال میرال استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هتل لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل ویندهام تاشکند Wyndham Tashkent 

هتل ویندهام تاشکند
هتل ویندهام تاشکند

این هتل 5 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
از امکانات این هتل که در اختیار مهمانان قرار می گیرند می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، بوفه، رستوران، استخر های سرپوشیده و سرباز، سونا، حمام بخار ترکی، پارکینگ، انبار چمدان، شاتل فرودگاه، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.
همچنین می توان گفت که تمامی اتاق های هتل ویندهام تاشکند مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، کتری برقی، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت و …
مسافران در این هتل هر روز صبح ها برای صرف صبحانه می توانند به بوفه هتل مراجعه نمایند و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران آن استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل ویندهام در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

برای رزرو هتل در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین نرخ هتل های تاشکند ازبکستان قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های ازبکستان آگاه شوید

لیست هتل های تاشکند


هتل آپارتمان های تاشکند
هتل آپارتمان اوست در شهر تاشکند City Tashkent in Hotel Apartment AVEST
هتل آپارتمان الماس در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Almas
هتل آپارتمان اوریون در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Orion
هتل آپارتمان افسونا در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment AFSONA
هتل آپارتمان آسترو ورلد در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment World ASTRO
هتل آپارتمان إلیون بوتیک در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Boutique ELEON
هتل آپارتمان االینس در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Alliance
هتل آپارتمان آزایا وی در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Way AZIA
هتل آپارتمان آرت در تاشکند Tashkent in Hotel Apart Art
هتل آپارتمان اورینت این در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Inn Orient
هتل آپارتمان پرایم ویال در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Villa Prime
هتل آپارتمان پارک بابر تاشکند Tashkent Hotel Apartment Babur Park
هتل آپارتمان تراینگل در تاشکند Tashkent in Hotel Apart Triangle
هتل آپارتمان جهانگیر در تاشکند )تخت و صبحانه( Tashkent in Hotel Apartment B&B Jahangir
هتل آپارتمان چینور گاردن در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Garden CHINOR
هتل آپارتمان چیمنی فمیلی هوم در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Home Family Chimney
هتل آپارتمان دریم هاوس در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment House Dream
هتل آپارتمان ریدون لوکس در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Lux RIDON
هتل آپارتمان رویال رزیدنس در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Residence Royal
هتل آپارتمان سوئیت هوم در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Home Sweet
هتل آپارتمان سنترال در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Central
هتل آپارتمان سوفیا تاشکند Hotel Apartment Tashkent SOFIYA
هتل آپارتمان شوش پاالس در تاشکند Tashkent in Palace SHOSH Hotel Apartment
هتل آپارتمان علو نور در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment NUR OLOV
هتل آپارتمان علی در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Ali
هتل آپارتمان فوکال در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Focal
هتل آپارتمان کنزا در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment KINZA
هتل آپارتمان گورکی پراپ در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Prop GORKIY
هتل آپارتمان گلی در تاشکند Tashkent in GULI Hotel Apartment
هتل آپارتمان السفرا الکچری در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Luxury LASFERA
هتل آپارتمان نایس در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Nice
هتل آپارتمان وایت پرلز در تاشکند Tashkent in Pearls White Hotel Apartment
Apartment Hotel Welcome Home 76 in Tashkent تاشکند در 67 هوم ولکام آپارتمان هتل
هتل آپارتمان یورو لوکس بوتیک در تاشکند Tashkent in Hotel Apartment Boutique Lux Euro
هاستل های تاشکند
هاستل امیر تیمور در تاشکند Tashkent in Hostel TIMUR Emir
Al Amin Guest House in Tashkent B&B )صبحانه و تخت )تاشکند در االمین هاستل
هاستل اوروم در تاشکند Tashkent in Hostel OROM
هاستل آی در تاشکند Tashkent in hostel I
هاستل آلفا در تاشکند Tashkent in Hostel ALPHA
ANVAR’s Guesthouse in Tashkent تاشکند در انورز هاستل
هاستل اولد این در تاشکند Tashkent in Hostel INN OLD
هاستل آرتانور در تاشکند Tashkent in Hostel ARTANOR
هاستل افو در تاشکند Tashkent in Hostel EFFO
هاستل آرت در تاشکند Tashkent in Hostel Art
هاستل امیر خان در تاشکند Tashkent in Hostel Khan Amir
هاستل آرت رکعت در تاشکند Tashkent in Hostel RAKAT Art
هاستل اینترنشنال در تاشکند Tashkent in Hostel International
هاستل بخارا گلد در شهر تاشکند City Tashkent in Gold Bukhara Hostel
هاستل بلسینگ در تاشکند Tashkent in Hostel Blessing
هاستل بادام کوزی در تاشکند Tashkent in Hostel Cozy BADAM
هاستل پرمیوم در تاشکند Tashkent in Hostel Premium
هاستل پوینت در تاشکند Tashkent in Point Hostel
هاستل پرشیا در تاشکند Tashkent in Hostel Persia
هاستل پرایم تایم در تاشکند Tashkent in Hostel Time PRAYM
هاستل جولس ورن در تاشکند Tashkent in Hostel Verne Jules
هاستل د رویال در تاشکند Tashkent in Hostel Royal The
هاستل دبی در شهر تاشکند City Tashkent in Hostel Dubai
هاستل د تاپ در تاشکند Tashkent in Hostel Top The
هاستل دروژبا در شهر تاشکند City Tashkent in Hostel DRUJBA
هاستل رکعت در تاشکند Tashkent in Hostel RAKAT
هاستل رئال تاشکند این Hostel Inn Tashkent Real
هاستل ریلکس در تاشکند Tashkent in Hostel Relax
RAKAT Land Guest House in Tashkent تاشکند در لند رکعت هاستل
Summer 2 Hostel in Tashkent تاشکند در 2 سامر هاستل
هاستل سیتی پالزا در تاشکند Tashkent in Hostel Plaza City
هاستل سیلک وی در تاشکند Tashkent in Hostel Way Silk
سیتی هاستل الدورادو در شهر تاشکند city Tashkent in Eldorado Hostel City
هاستل کستل در تاشکند Tashkent in Castle Hostel
هاستل الیت در تاشکند Tashkent in Hostel Light
هاستل نشنال در تاشکند Tashkent in Hostel National
هاستل هاوس در تاشکند Tashkent in House Hostel
هتل های یک ستاره در تاشکند
هتل آرک بیلور در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel BILLUR ARK
هتل آیریس در تاشکند یک ستاره Tashkent in IRIS Hotel
هتل اوستا در تاشکند یک ستاره Tashkent in AVESTO Hotel
هتل ایلهومبک در تاشکند یک ستاره Tashkent in Guesthouse ILHOMBEK
هتل اورینت استار در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Star Orient
هتل اورزو در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel ORZU
هتل الرجبی در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel RAJABIY Al
هتل د میراژ در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Mirage The
هتل رکعت این ناویگیتور در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Navigator Inn RAKAT
هتل سعید انور در تاشکند یک ستاره Tashkent in ANVAR SAID Hotel
هتل ساتو در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel SATO
هتل سنترال پارک در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Park Central
هتل سون دیز در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Days 7
هتل سفیر در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Sapphire
هتل سفر در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel SAFAR
هتل سیتی سنتر در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Center City
هتل سانرایز کاروان استی – بوتیک در تاشکند یک ستاره Tashkent in Guesthouse Boutique – Stay Caravan Sunrise
هتل ساوت در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel South
هتل شاخ سلطان در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Sultan SHAKH
هتل عمر در تاشکند یک ستاره Tashkent in House Guest Umar
هتل قیزیل غنچه در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel GUNCHA QIZIL
هتل گرند کنیون در شهر تاشکند یک ستاره City Tashkent in Hotel Canyon Grand
هتل گراند ویال در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Villa Grand
هتل الیف در تاشکند یک ستاره Tashkent in Life Hotel
هتل الفستا در تاشکند یک ستاره Tashkent in FESTA LA Hotel
هتل مرسی در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Merci
هتل مایا در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Maya
هتل میراکل در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Miracle
هتل مینور در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel Minor
هتل هومو در تاشکند یک ستاره Tashkent in Hotel HUMO
هتل های دو ستاره در تاشکند
هتل الدی در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel ELDI
هتل آرت اکو در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Eco ART
هتل آرت در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Art
هتل ایکات ویال در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Villa IKAT
هتل بلخ در شهر تاشکند دو ستاره City Tashkent in Hotel Balkh
هتل پرل تاشکند دو ستاره Hotel Tashkent Pearl
هتل پارادایس این در تاشکند دو ستاره Tashkent in Inn Paradise Hotel
هتل تریپل در تاشکند دو ستاره Tashkent in Guesthouse Triple
هتل تاشکند سیتی ویال دو ستاره Hotel Villa City Tashkent
هتل چینارا در تاشکند دو ستاره Tashkent in House Guest CHINARA
هتل دیاموند تاشکند دو ستاره Hotel Tashkent Diamond
هتل سون سیزنز در تاشکند دو ستاره Tashkent in Seasons Seven Hotel
هتل شوهرات در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel SHUHRAT
هتل عمران در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel IMRAN
هتل فالکون بوتیک در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Boutique Falcon
هتل فایز پالزا در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Plaza FAYZ
هتل قیراط در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Carat
هتل کورنر در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Corner
هتل کاروان استریت در تاشکند دو ستاره Tashkent in Street Caravan Hotel
هتل گالری در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Gallery
هتل گراند آرت در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Art Grand
هتل گراند وی در تاشکند دو ستاره Tashkent in Way Grand Hotel
هتل گراند سوهل در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel SOHIL Grand
هتل گرین در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Green
هتل لیدر در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Leader
هتل لیک پارک در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel Park Lake
هتل مالبری در شهر تاشکند دو ستاره City Tashkent in Hotel Mulberry
هتل وانتونگ در تاشکند دو ستاره Tashkent in Hotel WANTONG
هتل یوبود در شهر تاشکند دو ستاره City Tashkent in Hotel OBOD
هتل های سه ستاره در تاشکند
هتل اوسیو پاالس در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Palace OSIYO
هتل الیت در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Elite
هتل آرت ریجنسی در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Regency Art
هتل استر گروپ در تاشکند سه ستاره Tashkent in Group Hotel Aster
هتل آسیا تاشکند سه ستاره Hotel Tashkent Asia
هتل آرین پالزا در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Plaza ARIEN
هتل استال تاشکند سه ستاره Tashkent Hotel Stela
هتل اکو تاشکند سه ستاره Tashkent Hotel Eco
هتل استار تاشکند سه ستاره Tashkent Hotel Star
هتل اکسپو تاشکند سه ستاره Tashkent Expo Hotel
هتل اورینت پاالس در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Palace Orient
هتل اورینت گراند در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Grand Orient
هتل پامیر در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Pamir
هتل توریست این در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Inn Tourist
هتل تیمور لنگ در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Tamerlane
هتل حضرت در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel HAZRAT
هتل دانیال هیل در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Hill Daniel
هتل د رویال مزبون در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel MEZBON Royal The
هتل روهات در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel ROHAT
هتل روفشان در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel ROVSHAN
هتل رزیدنس پارک تاشکند سه ستاره Tashkent Hotel Park Residence
هتل رادوس جی اس اس در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel JSS RADDUS
هتل زانتورا در تاشکند سه ستاره Tashkent in XANTORA Hotel
هتل سیوح در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel SAYYOH
هتل سیوحات در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel SAYOHAT
هتل سامو در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel SAMO
هتل سیتی الین بوتیک در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Boutique Line City
هتل سمیر در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Samir
هتل سیتیزن تاشکند سه ستاره Tashkent Hotel Citizen
هتل شرق تاشکند سه ستاره Tashkent SHARQ Hotel
هتل کروآن در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Crown
هتل کوسکو در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel KOSKO
هتل کوشبگی پالزا در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Plaza QUSHBEGI
هتل گراند ممتاز در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel MUMTOZ Grand
هتل گراند نور در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel NUR Grand
هتل گراند ازبگیم در تاشکند سه ستاره Tashkent in UZBEGIM Grand Hotel
هتل گلوریا در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Gloria
هتل گابریئل اینترنشنال در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel International Gabriel
هتل گلوباس در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Globus
هتل گراند تاشکند سه ستاره Hotel Tashkent Grand
هتل گراند اورزو در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel ORZU Grand
هتل گراند اطلس در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel Atlas Grand
هتل نوروز تاشکند سه ستاره Tashkent Hotel NAVRUZ
هتل ویاردو در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel VIARDO
هتل هون ساروی در تاشکند سه ستاره Tashkent in SAROY Hon Hotel
هتل هپی هاوس در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel House Happy
هتل هایوت در تاشکند سه ستاره Tashkent in Hotel HAYOT
هتل های چهار ستاره در تاشکند
هتل آتالنتیس در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Atlantis
هتل ازبکستان در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Uzbekistan
هتل بک در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel BEK
هتل پراگا در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel PRAGA
هتل پاختاکور دو و میدانی در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Athletics PAKHTAKOR
هتل تبت مانتینز فلورا در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Flora Mountains Tibet
هتل حیالل در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel HILAL
هتل دارخن بوتیک در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Boutique DARKHAN
هتل رکعت پالزا در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Plaza RAKAT
هتل رامادا بای ویندهام تاشکند چهار ستاره Hotel Tashkent Wyndham by Ramada
هتل رادیسون بلو، تاشکند چهار ستاره Tashkent, Hotel BLU Radisson
هتل سیتی پاالس در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Palace City
هتل، اسپا، پارک آبی سیما در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Waterpark & Spa Hotel SIMMA
هتل شودلیک پاالس در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Palace SHODLIK
هتل قلعه ایچان تاشکند چهار ستاره Tashkent QALA ICHAN Hotel
هتل کروکوس پالزا در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Plaza KROKUS
هتل کوئینز در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Queens
هتل گراند کپیتال در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Capital Grand
هتل گلدن ولی در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Valley Golden
هتل گراند میر در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Mir Grand
هتل ل گراند پالزا در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Plaza Grand Le
هتل لوته سیتی تاشکند پاالس چهار ستاره Palace Tashkent Hotel City LOTTE
هتل لوکوموتیو در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Locomotive
هتل میرزو بوتیک در تاشکند چهار ستاره Tashkent in Hotel Boutique MIRZO
هتل ویندهام تاشکند چهار ستاره Hotel Tashkent Wyndham
هتل هایت ریجنسی تاشکند چهار ستاره Hotel Tashkent Regency Hyatt
هتل های پنج ستاره در تاشکند
هتل اینترنشنال تاشکند پنج ستاره Tashkent Hotel International
هتل میران اینترنشنال در تاشکند پنج ستاره Tashkent in Hotel International MIRAN
هتل هیلتون تاشکند سیتی پنج ستاره Hotel City Tashkent H

vcv, ijg nv jha;kn fh hvchkjvdk rdlj

اخذ ویزا ازبکستان :

برای دریافت ویزا ازبکستان کارگزار ما در ازبکستان ۱ یا ۲ هفته پس از ارائه (مدارک مورد نیاز ویزا ازبکستان) به وزارت امور خارجه ازبکستان در تاشکند

برای اخذ ویزا توریستی ازبکستان (عادی) / ویزای توریستی ازبکستان (فوری)، شماره تلکس ویزای ازبکستان (LOI) را به سفارت ازبکستان در تهران می دهد سپس ویزا اربکستان شما آماده می شود.

حضور مسافر در کنسولگری ازبکستان در تهران، برای اخذ ویزا تجاری ازبکستان الزامی است. دارنده ویزای تجاری ازبکستان، اجازه ۱ ماه اقامت در ازبکستان را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا ازبکستان از قبیل مدارک مورد نیاز و قیمت انواع ویزا ازبکستان به صفحه ویزا ازبکستان در لینک زیر مراجعه نمائید .

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزا ازبکستان

تور ازبکستان :

پکیج تور ازبکستان قاره پیما به این شکل می باشد دو شب تاشکند، دو شب سمرقند، دو شب بخارا، یک شب شهر تاشکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ازبکستان از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید و به صفحه تور ازبکستان سایت مراجعه نمائید

قیمت و نحوه رزرو و خرید بلیط هواپیما به تمام شهرهای ازبکستان :

برای آگاهی از بهترین مسیرهای پروازی ( قیمت – روزها و ساعات پرواز – مدت زمان پرواز – میزان بار و … ) به صفحه بلیط هواپیما ازبکستان سایت مراجعه نمایید

و چنانچه سوالی در مورد هر یک از موارد فوق داشتید از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

سوالات متداول درباره قیمت هتل های تاشکند ازبکستان :

قیمت هتل های تاشکند چقدر است  ؟

قیمت هتل در تاشکند بستگی به نوع هتل ( چند ستاره ) و زمان رزرو شما دارد – به طور کلی قیمت هتل های تاشکند از شبی 20 دلار به بالا می باشد .

بهترین هتل های تاشکند کدامند ؟

بهترین هتل های تاشکند به پیشنهاد قاره پیما – هیلتون و ویندهام می باشند .

هتل های ارزان قیمت ازبکستان ؟

قیمت هتل ها بستگی به تاریخ و تخفیف های هتل های دارد برای اطلاع دقیق از قیمت هتل ها وارد قسمت جستجو آنلاین سایت قاره پیما شوید .

رزرو هتل در تمام شهرهای ازبکستان

قیمت و رزرو هتل در تاشکند ازبکستان و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در سمرقند ازبکستان و دریافت واچر

هتل رکعت پلازا تاشکند ازبکستان RAKAT Plaza Hotel Tashkent

هتل ازبکستان در تاشکند Uzbekistan Hotel Tashkent

هتل آسیا تاشکند ازبکستان Asia Tashkent Hotel

هتل ایده آل تاشکند ازبکستان Ideal Hotel Tashkent

هتل رادیسون بلو تاشکند ازبکستان Radisson BLU Hotel Tashkent

هتل رامادا تاشکند ازبکستان RAMADA Hotel Tashkent

هتل سیتی پالاس تاشکند ازبکستان City Palace Hotel Tashkent

هتل شودلیک پالاس تاشکند ازبکستان SHODLIK Palace Hotel Tashkent

بلیط به تمام شهرهای ازبکستان

بلیط هواپیما تاشکند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سمرقند ازبکستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بخارا ازبکستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اندیجان ازبکستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گرگانج ازبکستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فرغانه ازبکستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نوکوس ازبکستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نمنگان ازبکستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی ترمذ ازبکستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نخشب ازبکستان (نسف قرشی)

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نوایی ازبکستان

پروازهای داخلی ازبکستان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ازبکستان

دریافت ویزا ازبکستان

اخذ ویزای ازبکستان

‫5 دیدگاه ها

 1. با سلام
  چنانچه سوالی در مورد رزرو هتل و هتل های ازبکستان تاشکنت دارید در این قسمت مطرح نمائید ( برای آگاهی از قیمت با شماره های ما تماس بگیرید یا وارد قسمت رزرو آنلاین هتل های سایت شود )

    1. با سلام
     قیمت هتل های تاشکند بستگی به تاریخ و هتل انتخابی شما دارد – برای آگاهی از قیمت دقیق هتل ها در شهر تاشکند با شماره های قاره پیما در ارتباط باشید .
     با تشکر – تیم پشتیبانی قاره پیما

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما