هتل در ازبکستان

رزرو هتل در تاشکند

ارزانترین قیمت هتل در تاشکند در قاره پیما / بهترین نرخ هتل های ازبکستان

رزرو هتل در تاشکند ( ازبکستان ) با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

 

رزرو هتل در ازبکستان و اطلاع از بهترین هتل های تاشکند ازبکستان در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در ازبکستان با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های تاشکند قاره پیما بهترین هتل های تاشکند ازبکستان و بهترین نرخ رزرو هتل های ازبکستان را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های ازبکستان برای شما آمده است چنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره تاشکند – هتل های ارزان 3 ستاره ازبکستان ( تاشکند )

 

آرت هاستل تاشکند Art Hostel Tashkent

آرت هاستل تاشکند - رزرو هاستل در تاشکند
آرت هاستل تاشکند – ارزانترین هتل های تاشکند در قاره پیما

این هاستل 3 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
با 5 دقیقهیاده روی از این هتل می توانید به ایستگاه مترو برسید، اما قابل ذکر است ایستگاه اصلی تاشکند بوسیله رانندگی دارای 3.5 کیلومتر فاصله و فرودگاه بین المللی تاشکند دارای 5 کیلومتر فاصله تا این هتل را دارا می باشند.
این هتل دارای یک حیاط دنج و کوچک بوده و از امکانات آن می توان به وای فای رایگان، بوفه، رستوران، استخر، شاتل فرودگاه، پارکینگ و … اشاره کرد.
قابل ذکر است در این هاستل اتاق های چند تخته و یک تخته نیز وجود دارد که بسته به نوع انتخاب شما قیمت ها کمی متغییر می باشند اما تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون صفحه تخت و وای فای رایگان.
مهمانان در این هاستل برای صززف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران این هاستل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته آرت هاستل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل راهنمای های لازم را می رسانند.

 

هتل گرند تاشکند Grand Tashkent Hotel 

هتل گرند تاشکند - رزرو هتل رایگان در ازبکستان برای سفارت و ویزا
هتل گرند تاشکند – بهترین قیمت هتل های تاشکند قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
از امکانات در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، شاتل فرودگاه و … اشاره کرد.
از امکانات اتاق ها نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
مهمانان این هتل برای صرف صبحانه هر روز می توانند از بوفه و برای صرف ناهارو شام نیز می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

قیمت هتل در تاشکند

هتل روهات تاشکند Rohat Hotel 

هتل روهات تاشکند - کارگزار رسمی هتل های ازبکستان
هتل روهات تاشکند – رزرو اینترنتی هتل های 3 ستاره تاشکند با کمترین قیمت در قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر تاشکند واقع شده است و فعالیتش را در این شهر به انجام می رساند.
با 5 دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به ایستگاه مترو و با 6 کیلومتر رانندگی می توانید به فرودگاه بین المللی تاشکند دسترسی داشته باشید.
از امکانات در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، شاتل فرودگاه و … اشاره کرد.
از امکانات اتاق ها نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، کمد دیواری، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
مهمانان این هتل برای صرف صبحانه هر روز می توانند از بوفه و برای صرف ناهارو شام نیز می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

 

قیمت هتل های 4 ستاره تاشکند – رزرو آنلاین هتل های 4 ستاره ازبکستان

 

هتل گرند کپتال تاشکند ازبکستان GRAND CAPITAL HOTEL 

هتل گرند کپتال تاشکند ازبکستان - لیست قیمت هتل های تاشکند
هتل گرند کپتال تاشکند ازبکستان – هتل های ارزان 4 ستاره تاشکند

این هتل 4 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر به انجام می رساند.
از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، مینیبار، کتری برقی، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت و … اشاره کرد.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل نیز می توان به پارکینگ رایگان، وای فای رایگان، رستوران، بوفه، پذیرش 24 ساعته، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی، شاتل فرودگاه، استخر، بار و … اشاره کرد.
مسافران هر روز می توانند از بوفه هتل برای صرف صبحانه و برای ناهار و شام نیز می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ رستوران لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

 

هتل لگراند پلازا تاشکند Le Grand Plaza Hotel 

هتل لگراند پلازا تاشکند - گارانتی هتل های تاشکند ازبکستان
هتل لگراند پلازا تاشکند – بهترین هتل های 4 ستاره تاشکند قاره پیما

هتل 4 ستاره لگراند پلازا در شهر تاشکند ساخته شده است و فعالیت خود را در همین شهر به انجام می رساند.
با 10 دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به مراکز خرید محلی و موزه امیر تیمور و با 15 دقیقه رانندگی به فرودگاه بین المللی تاشکند دسترسی داشته باشید.
از امکانات این هتل می توان به آبگرم و مرکز سلامتی، پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، بوفه، رستوران، استخر، شاتل فرودگاه، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به وای فای رایگان، سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، کتری برقی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار شام می توانند از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزع غذاهای لذیذ این هتل و رستوران آن لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آامده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمای های لازم را می رسانند.

بهترین هتل های تاشکند

هتل لوته سیتی پالاس تاشکند Lotte City Hotel Tashkent Palace 

هتل لوته سیتی پالاس تاشکند - هتل های مرکز شهر تاشکند
هتل لوته سیتی پالاس تاشکند – بیشترین تخفیف رزرو آنلاین هتل های تاشکند در قاره پیما

این هتل 4 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
از امکانات موجود در این هتل که در دسترس مهمانان هتل می باشد می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر روباز، تراس فضا باز، باغ سرسبز، کافی نت، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و سونا اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به حمام اختصاصی با سنگ مرمر، مینیبار، سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، کتری برقی، تلویزیون صفحه تخت و … اشاره کرد.
مسافران مقیم در این هتل برای صرف صبحانه هر روز صبح می توانند از بوفه و همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران هتل لوته سیتی پالاس تاشکند استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ آن لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات می باشند و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

 

هتل رادیسون بلو تاشکند Radisson Blu Hotel, Tashkent 

هتل رادیسون بلو تاشکند - نزدیکترین هتل به فرودگاه تاشکند
هتل رادیسون بلو تاشکند – رزرو اینترنتی هتل های تاشکند در قاره پیما

هتل 4 ستاره رادیسون بلو در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
با 15 دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به موزه امیر تیمور و با 12 دقیقه رانندگی به فرودگاه بین المللی تاشکند برسید.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به بار، بوفه، پذیرش 24 ساعته، تراس، استخر، رستوران، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های هتل رادیسون بلو نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، قهوه ساز، حمام اختصاصی، وای فای رایگان و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های سرو در بوفه، اتاق هتل با هماهنگی قبلی و تراس استفاده نمایند.
همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند همانند صرف صبحانه از گزینه های سرو در اتاق ها با هماهنگی قبلی، تراس و رستوران هتل رجنسی استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هتل لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل رادیسون بلو نیز با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

 

هتل ازبکستان Uzbekistan Hotel 

هتل ازبکستان - نرخ هتل های تاشکند برای هر شب
هتل ازبکستان – کمترین قیمت رزرو هتل در تاشکند قاره پیما

این هتل 4 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده است و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.
ایستگاه مترو امیر تمور تنها 100 متر با هتل فاصله دارد و در 2 خط مترو مختلف قرار دارد و همچنین هتل بین المللی تاشکند در فاصله 10 کیلومتری این هتل واقع شده است.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به سونا، اسپا، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس، وای فای رایگان، پارکینگ اختصاصی و … اشاره کرد.
تمامی اتاق های هتل ازبکستان مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان.
مسافران برای صرف صبحانه می توانند از بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

 

هتل 5 ستاره ازبکستان – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره تاشکند

 

هتل هیلتون تاشکند Hilton Tashkent hotel 

هتل هیلتون تاشکند - گرانترین و بهترین هتل تاشکند
هتل هیلتون تاشکند – بهترین هتل های 5 ستاره تاشکند در قاره پیما

این هتل 5 ستاره لوکس و مجلل در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
با 10 دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به ایستگاه متر و با رانندگی 5 کیلومتری به ایستگاه قطار و 7 کیلومتری به فرودگاه بین المللی تاشکند دسترسی داشته باشید.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به رستوران در پشت بام، تراس، استخر، شاتل فرودگاه، وای فای رایگان، سالن بدنسازی، بار، بوفه، رستوران در سالن، سالن همایش و کنفرانس، پارکینگ رایگان و اختصاصی و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های این هتل زیبا می توان به جادار بودن و بزرگی آن، سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، چای ساز و قهوه ساز، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزوین صفحه تخت و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صررف صبحانه هر روز می توانند از بوفه استفاده نماین د وهمچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران هتل هیلتون استفاده کرده و از طعم و مزع غذاهای لذیذ و خوشمزه آن لذت ببرند.

 

هتل هیات رجنسی تاشکند Hyatt Regency Tashkent 

هتل هیات رجنسی تاشکند - هتل با استخر و باشگاه در تاشکند
هتل هیات رجنسی تاشکند – خرید اینترنتی و رزرو آنلاین هتل در تاشکند قاره پیما

این هتل 5 ستاره مجلل با طراحی زیبای خود در شهر تاشکند ساخته شده است و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
فرودگاه بین المللی تاشکند در فاصله 7 کیلومتری از این هتل واقع شده است.
تمامی اتاق های در این هتل مجلل و بزرگ به همراه دکوراسیونی زیبا می باشند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان و …
همچنین از امکانات اقبل دسترس مهمانان در ای هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بار، بوفه، رستوران، استخر، سالن بدنسازی، وای فای رایگان، پارکینگ، سالن انتظار بزرگ و شیک، سالن ماساژ، تراس روباز و زیبا و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های سرو در بوفه، اتاق هتل با هماهنگی قبلی و تراس استفاده نمایند.
همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند همانند صرف صبحانه از گزینه های سرو در اتاق ها با هماهنگی قبلی، تراس و رستوران هتل رجنسی استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هتل لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

ارزانترین هتل تاشکند

هتل اینترنشنال میران Miran International Hotel 

هتل اینترنشنال میران - هتل ارزان در تاشکند
هتل اینترنشنال میران – بهترین نرخ هتل های تاشکند در قاره پیما

هتل 5 ستاره اینترنشتال میران در شهر تاشکند ساخته شده است و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
ایستگاه قطار 4 کیلومتر و فرودگاه بین المللی تاشکند 7 کیلومتر از این هتل دارای فاصله می باشند.
از امکانات این هتل می توان به سونا، تراس زیبا، استخر سرپوشیده، وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه،بار، رستوران، سالن همایش و کنفرانس، شاتل فرودگاه، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.
تمامی اتاق های در این هتل به همراه دکوراسیونی زیبا می باشند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان و …
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های سرو در بوفه، اتاق هتل با هماهنگی قبلی و تراس استفاده نمایند.
همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند همانند صرف صبحانه از گزینه های سرو در اتاق ها با هماهنگی قبلی، تراس و رستوران هتل اینترنشنال میرال استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هتل لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

 

هتل ویندهام تاشکند Wyndham Tashkent 

هتل ویندهام تاشکند
هتل ویندهام تاشکند

این هتل 5 ستاره در شهر تاشکند ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
از امکانات این هتل که در اختیار مهمانان قرار می گیرند می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، بوفه، رستوران، استخر های سرپوشیده و سرباز، سونا، حمام بخار ترکی، پارکینگ، انبار چمدان، شاتل فرودگاه، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.
همچنین می توان گفت که تمامی اتاق های هتل ویندهام تاشکند مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، کتری برقی، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت و …
مسافران در این هتل هر روز صبح ها برای صرف صبحانه می توانند به بوفه هتل مراجعه نمایند و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران آن استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل ویندهام در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

 

برای رزرو هتل در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین نرخ هتل های تاشکند ازبکستان قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های ازبکستان آگاه شوید

 

اخذ ویزا ازبکستان :

برای دریافت ویزا ازبکستان کارگزار ما در ازبکستان ۱ یا ۲ هفته پس از ارائه (مدارک مورد نیاز ویزا ازبکستان) به وزارت امور خارجه ازبکستان در تاشکند

برای اخذ ویزا توریستی ازبکستان (عادی) / ویزای توریستی ازبکستان (فوری)، شماره تلکس ویزای ازبکستان (LOI) را به سفارت ازبکستان در تهران می دهد سپس ویزا اربکستان شما آماده می شود.

حضور مسافر در کنسولگری ازبکستان در تهران، برای اخذ ویزا تجاری ازبکستان الزامی است. دارنده ویزای تجاری ازبکستان، اجازه ۱ ماه اقامت در ازبکستان را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا ازبکستان از قبیل مدارک مورد نیاز و قیمت انواع ویزا ازبکستان به صفحه ویزا ازبکستان در لینک زیر مراجعه نمائید .

شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزا ازبکستان

 

تور ازبکستان :

پکیج تور ازبکستان قاره پیما به این شکل می باشد دو شب تاشکند، دو شب سمرقند، دو شب بخارا، یک شب شهر تاشکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ازبکستان از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید و به صفحه تور ازبکستان سایت مراجعه نمائید

 

قیمت و نحوه رزرو و خرید بلیط هواپیما به تمام شهرهای ازبکستان :

برای آگاهی از بهترین مسیرهای پروازی ( قیمت – روزها و ساعات پرواز – مدت زمان پرواز – میزان بار و … ) به صفحه بلیط هواپیما ازبکستان سایت مراجعه نمایید

و چنانچه سوالی در مورد هر یک از موارد فوق داشتید از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

رزرو هتل در تمام شهرهای ازبکستان

بلیط به تمام شهرهای ازبکستان

پروازهای داخلی ازبکستان

دریافت ویزا ازبکستان

1 دیدگاه

  1. با سلام
    چنانچه سوالی در مورد رزرو هتل و هتل های ازبکستان تاشکنت دارید در این قسمت مطرح نمائید ( برای آگاهی از قیمت با شماره های ما تماس بگیرید یا وارد قسمت رزرو آنلاین هتل های سایت شود )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن