هواپیمایی ایران ایر

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines می باشد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا به صورتی اینترنتی و یا تلفنی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پس از دریافت قیمت ، بلیط هواپیمایی ایران ایر در تمام مسیرها را رزرو و خریداری نمائید .

 

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines

فروش ویژه بلیط هواپیمایی ایران ایر در قاره پیما

فروش بلیط هواپیمایی ایران ایر به صورت سوتو SOTO در قاره پیما ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) - جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط هواپیمایی ایران ایر در قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 با ما در تماس باشید.

قاره پیما نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی ایران ایر می باشد و تنها امکان تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط هایی که از قاره پیما خریداری شده باشند برای ما وجود دارد - لطفا اگر بلیط خود را از طریق آژانس ها و یا سایت های دیگر تهیه کرده اید درباره تغییر تاریخ و کنسلی سوال نفرمائید.

 

هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines یکی از پر طرفدارترین خطوط هواپیمایی ایران می باشد و در حال حاضر پروازهای داخلی و خارجی را بوسیله هواپیماهای بوئینگ و ایرباس مدرن خود انجام می دهد . همچنین ایران ایر یکی از بهترین گزینه ها برای پرواز به اروپا - آسیا و خاورمیانه به طور مستقیم برای ایرانیان عزیز می باشد . جهت مشاهده تمام مسیرهای پروازی ایران ایر به صفحه هواپیمایی ایران ایر سایت مراجعه نمائید .

روزها و ساعات پروازهای مستقیم خارجی هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines از تهران به مختلف جهان در زیر آمده است و شما با کلیک روی نام شهر روزها و ساعات پرواز های ایران ایر ( برنامه پروازی ایران ایر هما ) به آن شهر را خواهید دید :

برنامه پروازی پروازهای خارجی ماهان از تهران در جدول زیر آمده است :

روزها و ساعات پرواز هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airline Company به شهرهای آفریقا .

روزها و ساعات پرواز هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airline Company به شهرهای آمریکا .

روزها و ساعات پرواز هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airline Company به شهرهای خاورمیانه.

امارات

برنامه پروازی ایران ایر به دبی امارات

لبنان

برنامه پروازی ایران ایر به بیروت لبنان

سوریه

برنامه پروازی ایران ایر به دمشق سوریه

اطلاعات مفید :
 

تمام هواپیما های هواپیمایی ایران ایر از نوع بوئینگ و ایرباس می باشند .

وزن بار نبایستی از 32 کیلوگرم بیشتر باشد و ساک دستی نبایستی از 10 کیلو گرم بیشتر باشد .

 

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines می باشد و شما می توانید به صورت اینترنتی ( آنلاین ) بلیط پرواز ایران ایر خود را در قاره پیما رزرو و خریداری نمائید .

نمایندگی هواپیمایی ایران ایر در تهران - نمایندگی هواپیمایی ایران ایر در مشهد - نمایندگی هواپیمایی ایران ایر در شیراز - نمایندگی هواپیمایی ایران ایر در اصفهان - نمایندگی هواپیمایی ایران ایر در تبریز - نمایندگی هواپیمایی ایران ایر در اهواز - نمایندگی هواپیمایی ایران ایر در کرمانشاه - قیمت و رزرو بلیط هواپیمایی ایران ایر - ovdn tv,a rdlj fgdx i,h\dlhdd hdvhk hdv klhdkn'd rhvi \dlh

درباره هواپیمایی ایران ایر

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل