پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران میلان ایتالیا تهران

چنانچه قصد سفر به میلان ایتالیا را دارید بهترین پروازها پروازهای مستقیم ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines از تهران به میلان( فقط به شهر میلان و رم پرواز مستقیم وجود دارد ) می باشند .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران میلان تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران میلان ایتالیا تهران بوسیه ایران ایر Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به میلان در روز دوشنبه و جمعه در ساعت 06:00 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه میلان ایتالیا انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از میلان به تهران در روز دوشنبه و جمعه در ساعت 11:20 AM از فرودگاه فرودگاه میلان ایتالیا به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران میلان تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران میلان ایتالیا تهران بوسیه ماهان ایر Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به میلان در روز های یک شنبه و سه شنبه و چهارشنبه در ساعت 10:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه میلان ایتالیا انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از میلان به تهران در روز های یک شنبه و سه شنبه و چهارشنبه در ساعت 20:00 PM از فرودگاه فرودگاه میلان ایتالیا به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
نمایی از شهر میلان ایتالیا

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در میلان ایتالیا :

شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر میلان ایتالیا و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ویا 6 شبه در میلان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر و ماهان در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در مسیر تهران میلان تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای ایران ایر و ماهان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران میلان ایتالیا تهران و شرایط پروازهای ایران ایر و ماهان ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا ایتالیا و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای ایتالیا

رزرو هتل در تمام شهرهای ایتالیا

دکمه بازگشت به بالا