پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران بیروت لبنان تهران

چنانچه قصد سفر به بیروت لبنان را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines و هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines از تهران به بیروت می باشند .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران بیروت لبنان تهران ) ایرلاین های ماهان Mahan Air Airlines و ایران ایر Iran Air Airlines به بیروت لبنان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران بیروت لبنان تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران بیروت لبنان تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
تا اطلاع ثانوی هواپیمایی ماهان ایر هیچ پروازی به بیروت انجام نمی دهد .
پروازهای برگشت:
تا اطلاع ثانوی هواپیمایی ماهان ایر هیچ پروازی به بیروت انجام نمی دهد .
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران بیروت لبنان تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران بیروت لبنان تهران به وسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به بیروت در روز دوشنبه، چهارشنبه، جمعه در ساعت 07:00 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه بیروت انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از بیروت به تهران در روز دوشنبه، چهارشنبه، جمعهدر ساعت 09:20 AM از بیروت به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 20 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
نمایی از شهر بیروت تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای لبنان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای بیروت از جمله لبنان و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای لبنان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر و ماهان می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان و ایران ایر در مسیر تهران بیروت تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای بیروت در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران بیروت لبنان تهران و شرایط پرواز ایران ایر Iran Air Airlines و ماهان Mahan Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا لبنان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای لبنان

دریافت ویزا لبنان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما