پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران

چنانچه قصد سفر به رم ایتالیا را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines از تهران به رم ( هواپیمایی آلیتالیا تنها به شهر رم ایتالیا پرواز مستقیم دارد ولی ایران ایر به رم و میلان پرواز مستقیم انجام می دهد ) می باشند .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران به وسیله هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 7 پرواز از تهران به رم در روز های شنبه و یک شنبه و دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 05:15 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه رم ایتالیا انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 7 پرواز از رم به تهران در روز های شنبه و یک شنبه و دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 03:15 AM از فرودگاه رم ایتالیا به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی آلیتالیا برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران وین اتریش تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران به وسیله هواپیمایی ایر ایر Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 1 پرواز از تهران به رم در روز چهار شنبه در ساعت 16:15 PM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه رم ایتالیا انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 1 پرواز از رم به تهران در روز  چهار شنبه در ساعت 20:25 PM از فرودگاه رم ایتالیا به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 4 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر رم
نمایی از شهر رم

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ایتالیا :

شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ایتالیا و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای ایتالیا را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی آلیتالیا و ایران ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و آلیتالیا در مسیر تهران رم تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و آلیتالیا در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای رم در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و آلیتالیا در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران رم ایتالیا تهران و شرایط پروازهای ایران ایر و آلیتالیا ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا ایتالیا  و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا