پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران

بلیط به تمام شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

بلیط از آنکارا به تمام شهرهای آمریکا

دریافت ویزا ترکیه

ویزا ترکیه برای اتباع غیر ایرانی

چنانچه قصد سفر به آنکارا ترکیه را دارید بهترین پروازها پروازهای مستقیم ایران ایر IranAir Airlines و هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines از تهران به آنکارا می باشند .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران به وسیله هواپیمایی ایران ایر IranAir Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به آنکارا در روز های یک شنبه و چهارشنبه در ساعت 18:00 PM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه اسن بوغا آنکارا انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از آنکارا به تهران در روز های یک شنبه و چهارشنبه در ساعت 20:25 PM از فرودگاه آنکارا ترکیه به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 5 پرواز از تهران به آنکارا در روز های یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 07:20 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آنکارا ترکیه انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 5 پرواز از آنکارا به تهران در روز های یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 11:00 AM از فرودگاه فرودگاه آنکارا ترکیه به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر آنکارا
نمایی از شهر آنکارا

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه به خصوص آنکارا و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای ترکیه را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان و ایران ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در مسیر

تهران آنکارا تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای ایروان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آنکارا ترکیه تهران و شرایط پروازهای ایران آسمان و ماهان ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا ترکیه و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
Open