پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران آمستردم تهران

چنانچه قصد سفر به آمستردام پایتخت هلند را دارید بهترین و یکی از 2 پرواز مستقیم پرواز مستقیم ( روزها و ساعات پروازهای مستقیم کی ال ام ) از تهران به آمستردام به وسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines انجام می گیرد در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران آمستردم تهران به طور کامل آمده است .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران آمستردم تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران آمستردم تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران آمستردم تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به آمستردام در روز های یک شنبه و پنج شنبه و در ساعت 06:45 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آمستردام Schiphol انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 35 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از آمستردام به تهران در روز های یک شنبه و پنج شنبه و در ساعت 12:10 PM از فرودگاه آمستردام Schiphol به فرودگاه  امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 5 ساعت و 35 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر آمستردام
نمایی از شهر آمستردام

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در آمستردام هلند :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر آمستردام و سایر شهرهای هلند و یا استفاده از تور های 2 ، 3  ویا 6 شبه در هلند را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران آمستردام تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر  Iran Air Airlines در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای ایران ایر در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر تهران آمستردم تهران و شرایط پروازهای ایران ایر ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا هلند و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا