پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران

چنانچه قصد سفر به لندن پایتخت انگلستان را دارید بهترین پروازها پروازهای مستقیم ایران ایر Iran Air Airlines و هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines و بریتیش ایرویز BRITISH AIRWAYS از تهران به لندن ( فقط به شهر لندن و بیرمنگام پرواز مستقیم وجود دارد ) می باشند .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران به وسیله هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 3 پرواز از تهران به لندن در روز های یک شنبه و سه شنیه و پنج شنبه در ساعت 09:00 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه لندن انجام می شود مدت زمان پرواز 6 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 3 پرواز از لندن به تهران در روز های یک شنبه و سه شنیه و پنج شنبه در ساعت 17:00 PM از فرودگاه لندن انگلستان به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 6 ساعت و 00دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ایران ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوسلدورف آلمان تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران به وسیله هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
در حال حاضر پروازهای هواپیمایی ماهان به لندن انجام نمی شود .
پروازهای برگشت:
در حال حاضر پروازهای هواپیمایی ماهان به لندن انجام نمی شود .
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران به وسیله هواپیمایی بریتیش ایرویز British Airways عبارتند از:
پرواز های رفت:
در حال حاضر پروازهای هواپیمایی بریتیش ایرویز به لندن انجام نمی شود .
پروازهای برگشت:
در حال حاضر پروازهای هواپیمایی بریتیش ایرویز به لندن انجام نمی شود .

نمایی از شهر لندن
نمایی از شهر لندن

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای انگلستان :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای انگلستان و بریتانیا و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای انگلستان و بریتانیا را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

  وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان  و ایران ایر و بریتیش ایرویز در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان در مسیر تهران لندن تهران و یا خرید بلیط پروازهای ایران ایر و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای لندن انگلستان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ایران ایر و ماهان و بریتیش ایرویز در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران لندن انگلستان تهران و شرایط پروازهای ایران ایر و ماهان و بریتیش ایرویز ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا انگلستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای انگلستان

رزرو هتل در تمام شهرهای انگلستان

دکمه بازگشت به بالا