قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط ایتالیا

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط ایتالیا در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی ایران ایر و آلیتالیا به رم ایتالیا و هواپیمایی ایران ایر و ماهان به میلان ایتالیا پرواز مستقیم  انجام دهید ولی برای سایر شهرهای ایتالیا حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط ایتالیا

فروش ویژه بلیط هواپیما ایتالیا در قاره پیما

دریافت وقت سفارت ایتالیا در قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن و ارزانترین قیمت

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط  و وقت سفارت ایتالیا قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به ایتالیا شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به رم و میلان ایتالیا انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی ایران ایر به رم و میلان )
 2. هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به میلان ایتالیا انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی ماهان ایر به میلان )
 3. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به رم ایتالیا انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی آلیتالیا به رم )
 4. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به ایتالیا پرواز می کند .
 5. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به ایتالیا پرواز می کند .
 6. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به ایتالیا پرواز می کند .
 7. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به ایتالیا پرواز می کند .
 8. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به ایتالیا پرواز می کند .
 9. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به ایتالیا پرواز می کند .
 10. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به ایتالیا پرواز می کند .
 11. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به ایتالیا پرواز می کند .
 12. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به ایتالیا پرواز می کند .
 13. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به ایتالیا پرواز می کند .
 14. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به ایتالیا پرواز می کند .
 15. هواپیمایی آذربایجان ( آزال ) Azerbaijan Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به ایتالیا پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط ایتالیا از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد ایتالیا از ایران آمده است :

 1. رم ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر و آلیتالیا به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به رم ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. میلان ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر و ماهان به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به میلان ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. ونیز ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - لوفتهانزا - اتریشی - آلیتالیا - امارات - ایرفلوت و قطری با یک توقف به ونیز ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. فلورانس ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آلیتالیا و لوفتهانزا با یک توقف به فلورانس ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. ناپل ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - آلیتالیا و لوفتهانزا با یک توقف به ناپل ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. پالرمو ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آلیتالیا با یک توقف به پالرمو ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. کاتانیا ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و آلیتالیا با یک توقف به کاتانیا ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 8. بولونیا ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - ترکیش - لوفتهانزا - ایرفلوت  و آلیتالیا با یک توقف به بولونیا ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 9. جنوا ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و آلیتالیا با یک توقف به جنوا ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 10. باری ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آلیتالیا با یک توقف به باری ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 11. ورونا ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و آلیتالیا با یک توقف به ورونا ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 12. تورین ایتالیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - لوفتهانزا و آلیتالیا با یک توقف به تورین ایتالیا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 13. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای ایتالیا و جزئیات تمام پروازها به ایتالیا ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای ایتالیا :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای ایتالیا

رزرو هتل در تمام شهرهای ایتالیا

پروازهای داخلی ایتالیا

دریافت ویزا ایتالیا

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا

Open

Close
بستن