هتل در ایتالیا

رزرو هتل در رم ایتالیا

ارزانترین قیمت هتل در رم در قاره پیما / بهترین نرخ هتل های ایتالیا

رزرو هتل در رم ( ایتالیا ) با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

رزرو هتل در رم و اطلاع از بهترین هتل های رم ایتالیا در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در رم با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های رم قاره پیما بهترین هتل های رم ایتالیا و بهترین نرخ رزرو هتل های ایتالیا را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های رم برای شما آمده است چنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره رم – هتل های ارزان 3 ستاره ایتالیا رم

هتل آلبرو آبروزی رم Albergo abruzzi 

هتل آلبرو آبروزی رم - قیمت هتل های رم
هتل آلبرو آبروزی رم – بهترین هتل های 3 ستاره رم در قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر رم ساخته شده است و در همین شهر به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود می پردازد.
با 15 دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به ایستگاه مترو دسترسی داشته باشید.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، شاتل فرودگاه، سالن کنفرانس، سالن همایش و ….
همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع،کتری برقی، وای فای، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، صندوق امانات.
مهمانان هر روز برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستروان هتل آدریانو استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل آلبرو آبروزی در طول تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی از مسافران بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز به آنها راهنمایی می نمایند.

هتل دوموس هلنا رم ایتالیا Domus Helena 

هتل دوموس هلنا رم ایتالیا - هتل های ارزان قیمت رم
هتل دوموس هلنا رم ایتالیا – رزرو اینترنتی هتل های رم ( قاره پیما )

هتل 3 ستاره دوموس هلنا در شهر رم ساخته شده است و فعالیت خود را در همین شهر به انجام می رساند.
ایستگاه متروی ویتوریو امانوئل در فاصله 200 متری از این هتل واقع شده است.
تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، صندوق امانات.
مهمانان هر روز برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستروان هتل دوموس هلنا استفاده نمایند.
از امکاناتی که در این هتل در دسترس مهمانان می باشند می توان به وای فای، سالن همایش، سالن کنفرانس، بار، رستوران، بوفه، شاتل فرودگاهی، پارکینگ اشاره کرد.
پذیرش 24 ساعته هتل دوموس هلنا در طول تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی از مسافران بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز به آنها راهنمایی می نمایند.

ارزانترین هتل های رم

هتل آدریانو رم Hotel Adriano 

هتل آدریانو رم - لیست هتل های 3 ستاره رم
هتل آدریانو رم – رزرو هتل در رم قطعی ( قاره پیما )

هتل 3 ستاره آدریانو در شهر رم ساخته شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود می پردازد.
این هتل در ساختمانی با معماری متعلق به قرن هفدهم واقع شده است و با 5 دقیقه پیاده روی از آن می توانید به خیابان مغازه های خرید آن دسترسی پیدا نمایید.
از امکاناتی که در این هتل در دسترس مهمانان می باشند می توان به وای فای، سالن کوچک بازی شطرنج، تراس کوچک و دنج، سالن همایش، سالن کنفرانس، بار، رستوران، بوفه، شاتل فرودگاهی، پارکینگ اشاره کرد.
همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، صندوق امانات.
مهمانان هر روز برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستروان هتل آدریانو استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل آدریانو در طول تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی از مسافران بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز به آنها راهنمایی می نمایند.

هتل کندی رم Kennedy hotel Rome 

هتل کندی رم - لیست هتل های 3 ستاره رم
هتل کندی رم – بیشترین تخفیف رزرو اینترنتی هتل های رم ( قاره پیما )

این هتل 3 ستاره در شهر رم واقع شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت های خود می پردازد.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به یک کتابخانه بین المللی کوچک، وای فای رایگان؛ پذیرش 24 ساعته، پارکیتگ، بوفه، بار، رستوان، سالن همایش، سالن کنفرانس و … اشاره کرد.
همچنین اتاق های هتل نیز مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزوین صفحه تخت، وای فای رایگان و…
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل کندی استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند ودر ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

هتل تری استل رم ایتالیا Tre Stelle Rome  

هتل تری استل رم ایتالیا - ارزانترین هتل های مرکز شهر رم
هتل تری استل رم ایتالیا – ارزانترین قیمت رزرو هتل در رم ( قاره پیما )

این هتل 3 ستاره در شهر رم ساخته شده است و در همین شهر به انجان فعالیت های خود می پردازد.
این هتل دراای فاصله 8 کیلومتری از فرودگاه بین المللی سیامپیو-جی. بی. پاستین و 24 کیلومتری از فرودگاه لئوناردو داوینچی می باشد.
این هتل دارای 62 اتاق می باشد که تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان و …
همچنین از امکانات موجود در هتل که قابل دسترس مهمانان قرار میگیرد نیز می توان به پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، وای فای، پارکینگ، سالن همایش، سالن کنفرانس و … اشاره کرد.
مسافران در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی  از مسفاران بوده و آنها را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

قیمت هتل های 4 ستاره رم – رزرو آنلاین هتل های 4 ستاره رم ایتالیا

هتل ساوی رم Hotel Savoy Roma 

هتل ساوی رم - هتل های 4 ستاره مرکز شهر رم
هتل ساوی رم – ارزانترین قیمت رزرو هتل در رم ( قاره پیما )

هتل 4 ستاره ساوی در شهر رم ساخته شده است و در همین شهر به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود می پردازد.
ایستگاه مترو اسپاگنا 400 متر با هتل فاصله دارد.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، شاتل فرودگاهی، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، بار، تراس، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به وای فای رایگان، سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، کتری برقی، مینیبار، صندوق امانات و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه هر روز می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام هر روز می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته نیز در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه بهترین خدمات بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

هتل مارتیس پالاس رم ایتالیا Martis Palace Hotel Rome 

هتل مارتیس پالاس رم ایتالیا - هتل های نزدیک فرودگاه رم
هتل مارتیس پالاس رم ایتالیا – لیست قیمت هتل های رم ( قاره پیما )

هتل 4 ستاره مارتیس پالاس در شهر رم ساخته شده است و در همین شهر به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود می پردازد.
فرودگاه بین المللی رم در فاصله 9.3 مایلی از این هتل قرار گرفته است.
از امکانات قابل دسترس در این هتل برای مهمانان آن می توان به وای فای رایگان، پارکینگ اختصاصی، شاتل فرودگاه، رستوران، بوفه، بار، تراس، سالن همایش، سالن کنفرانس و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات قابل دسترس مهمانان در اتاق های هتل مارتیس پالاس نیز می توان به وای فای رایگان، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، صندوق امانات، مینیبار، سیستم تهویه مطبوع اشاره کرد.
مسافرانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف صبحانه هر روز می توانند از گزینه های صرف آن در بوفه و یا تراس هتل استفاده نمایند.
همچنین برای ناهار و شام نیز می توانند از گزینه های صرف در رستوران و یا تراس هتل استفاده نمایند و نهایت لذت را از طعم و مزه غذاهای خوشمزه آنجا ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل مارتیس پالاس در رم طی تمامی ساعات شبانه روز با کادری مجرب آماده میزبانی از مسافران می باشند و راهنمای های لازم در جهت رزرو هتل را نیز به آنها می نمایند.

قیمت هتل های رم

هتل مرکیور روما سنترو کولسئو رم Mercure Roma Centro Colosseo 

هتل مرکیور روما سنترو کولسئو رم - بهترین هتل 4 ستاره رم
هتل مرکیور روما سنترو کولسئو رم – ارزانترین هتل های 4 ستاره رم ( قاره پیما )

این هتل 4 ستاره در شهر رم ساخته شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت های خود می پردازد.
از امکانات قابل دسترس هتل مرکیور روما سنترو کولسئو می توان به استخر روباز، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، تراس، سالن همایش، سالن کنفرانس، بار،ارکینگ و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های در این هتل نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، کتری برقی، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، مینیبار، صندوق امانات، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه هر روز می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام هر روز می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته نیز در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه بهترین خدمات بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

هتل رم تایمز ایتالیا Rome Times Hotel 

هتل رم تایمز ایتالیا - هتل های مرکز شهر رم
هتل رم تایمز ایتالیا – رزرو اینترنتی هتل های رم ( قاره پیما )

این هتل 4 ستاره در شهر رم ساخته شده است و فعالیت خود را در همی نشهر به انجام می رساند.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، تراس، بوفه، بار، رستوران، سالن همایش، سالن بدنسازی، سالن کنفرانس و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های هتل نیز میتوان به کاناپه راحتی، سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، مینیبار، صندوق امانات اشاره کرد.
مسافرانی که اقامت در هتل رم تایمز را انتخاب می نمایند برای صرف صبحانه هر روز می توانند از گزینه های صرف آن در بوفه و یا تراس هتل استفاده نمایند.
همچنین برای ناهار و شام نیز می توانند از گزینه های صرف در رستوران و یا تراس هتل استفاده نمایند و نهایت لذت را از طعم و مزه غذاهای خوشمزه آنجا ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل رم تایمز طی تمامی ساعات شبانه روز با کادری مجرب آماده میزبانی از مسافران می باشند و راهنمای های لازم در جهت رزرو هتل را نیز به آنها می نمایند.

هتل هیو رم The Hive Hotel 

هتل هیو رم - رزرو رایگان هتل برای سفارت و ویزای ایتالیا
هتل هیو رم – بهترین نرخ رزرو هتل رم ( قاره پیما )

هتل 4 ستاره هیو در شهر رم ساخته شده است و فعالیتش را نیز در همین شهر به انجام می رساند.
فرودگاه بین المللی رم از این هتل دارای فاصله 19 مایلی می باشد.
از امکانات این هتل زیبا می توان به وای فای رایگان، سالن همایش، سالن کنفرانس، شاتل فرودگاهی، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، تراس زیبا با منظره فوق العاده چشم نواز، بار و … اشاره کرد که همگی در دسترس مهمانان مقیم در این هتل می باشند.
همچنین تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، کتری برقی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، صندوق امانات، مینیبار، کاناپه راحتی.
مسافرانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف صبحانه همه روزه می توانند از گزینه های صرف در تراس هتل و یا بوفه را انتخاب نمایند وهمچنین برای ناهار و شام نیز می توانند گزینه های صرف در رستوران و یا تراس هتل را انتخاب نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل هیو نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز مسافران را راهنمایی می نمایند.

هتل 5 ستاره رم ایتالیا – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره رم

هتل بیو رافائل رم Bio Hotel Raphael 

هتل بیو رافائل رم - هتل های 5 ستاره رم
هتل بیو رافائل رم – بهترین هتل های 5 ستاره رم ( قاره پیما )

هتل 5 ستاره بیو رافائل در شهر رم ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در هتل بیو رافائل می توان به پذیرش 24 ساعته، سالن بدنسازی، وای فای، بوفه، بار، رستوران، سالن همایش، سالن کنفرانس، تراس و ورودی سرسبز و زیبا و بسیار چشم نواز.
همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند یه سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت، صندوق امانات، مینیبار، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، کاناپه راحتی، و …
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند می توانند هر روز برای صرف صبحانه از بوفه و برای صرف ناهار و شام از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای خوشمزه ایتالیایی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل گرند د لا مینروا رم ایتالیا Grand Hotel De La Minerve 

هتل گرند د لا مینروا رم ایتالیا - ارزانترین هتل 5 ستاره ایتالیا رم
هتل گرند د لا مینروا رم ایتالیا – رزرو آنلاین هتل های رم با بیشترین تخفیف ( قاره پیما )

هتل 5 ستاره گرند د لا مینروا در شهر رم ساخته شده است و فعالیتش را نیز در همین شهر به انجام می رساند.
از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، تلویزیون صفحه تخت، کاناپه راحتی، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات این هتل که در دسترس مهمانان قرار میگیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، سالن ماساژ، تراس، سالن همایش و کنفرانس، کلیسای کوچک، پارکینگ اختصاصی، سالن بدنسازی، بار، رستروان، بوفه و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آامده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رساند.

بهترین هتل های رم ایتالیا

هتل گرند پلازا رم Grand Hotel Plaza 

هتل گرند پلازا رم - بهترین هتل های رم در مرکز شهر
هتل گرند پلازا رم – خرید اینترنتی هتل های رم ( قاره پیما )

هتل 5 ستاره گرند پلازا در شهر رم ساخته شده است و فعالیتش را در همین شهر به انجام می رساند.
طراحی هتل و دکوراسیون آن به صورت کلاسیک بوده و بسیار زیبا و چشم نواز می باشد.
از امکانات قابل دستری مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، سالن همایش، سالن کنفرانس، بوفه، بار، رستوران، سالن بدنسازی و تراس اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های هتل نیز می توان به حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار، کاناپه راحتی، کتری برقی و … اشاره کرد.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف صبحان همی توانند از گزینه های صرف درتراس هتل، بوفه و یا اتاق ها البته با هماهنگی قبلی استفاده نمایند.
برای صرف ناهار و شام نیز مسافران هتل می توانند از گزینه های صرف در تراس، اتاق با هماهنگی قبلی و رستوران استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ و خوشمزه ایتالیایی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل گرند پلازا در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین به مسافران در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می نمایند .

هتل روکو فورت رم Rocco Forte Hotel  

هتل روکو فورت رم - قیمت هتل های 5 ستاره رم
هتل روکو فورت رم – کمترین قیمت رزرو هتل های 5 ستاره رم در قاره پیما

هتل 5 ستاره در شهر رم ساخته شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود می پردازد.
تمامی اتاق های این هتل دارای بالکن های کوچک با منظره سرسبز و زیبایی می باشند.
همچنین از امکانات اتاق ها نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای ریاگان، حمام اختصاصی، کاناپه راحتی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار و … اشاره کرد.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل نیز می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، بار، رستوران، وای فای رایگان، سالن بدنسازی، سالن همایش، سالن کنفرانس و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند هر روز هز بوفه و برای صرف ناهار و شام از رستوران هتل روکو فورت استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل نیز طی تمامی  ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین به مسافران در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل سینگر پالاس رم Singer Palace Hotel 

هتل سینگر پالاس رم - رزرو هتل در رم برای ویزا و سفارت
هتل سینگر پالاس رم – قاره پیما

هتل 5 ستاره سینگر پالاس در شهر رم ساخته شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود مشغول می باشد.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، شاتل فرودگاه، بار، رستوران، بوفه، تراس، وای فای رایگان، سالن همایش، سالن کنفرانس و …
همچنین از امکانات اتاق ها در این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، کاناپه راحتی، میز و صندلی راحتی و کار و …
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند می توانند هر روز برای صرف صبحانه از بوفه و برای صرف ناهار و شام از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای خوشمزه ایتالیایی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل سینگر پالاس در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

برای رزرو هتل در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین ترخ هتل های رم ایتالیا قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های رم آگاه شوید

hvchkjvdk rdlj vcv, ijg nv v, rhvi \dlh hdjhgdh

 

سوالات متداول درباره قیمت – خرید و ارزانترین هتل های رم :

قیمت هتل های رم چقدر است  ؟

قیمت هتل در رم بستگی به نوع هتل ( چند ستاره ) و زمان رزرو شما دارد – به طور کلی قیمت هتل های رم از شبی 30 دلار به بالا می باشد .

بهترین هتل های رم کدامند ؟

بهترین هتل های رم به پیشنهاد قاره پیما – رکوفورت و سینگر پالاس می باشند .

هتل های ارزان قیمت رم ؟

قیمت هتل ها بستگی به تاریخ و تخفیف های هتل های دارد برای اطلاع دقیق از قیمت هتل ها وارد قسمت جستجو آنلاین سایت قاره پیما شوید .

 

رزرو هتل در تمام شهرهای ایتالیا

قیمت و رزرو هتل در رم ایتالیا و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در میلان ایتالیا و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در ونیز ایتالیا و دریافت واچر

بلیط هواپیما به تمام شهرهای ایتالیا

بلیط هواپیما رم

بلیط هواپیما ونیز

بلیط هواپیما میلان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فلورانس ایتالیا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ناپل ایتالیا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پالرمو ایتالیا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کاتانیا ایتالیا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بولونیا ایتالیا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جنوا ایتالیا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به باری ایتالیا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ورونا ایتالیا

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به تورین ایتالیا

قیمت رزرو و خرید بلیط هواپیما به پیزا ایتالیا

دریافت ویزا ایتالیا

اخذ ویزای ایتالیا

وقت سفارت ایتالیا

صدور بلیط و قیمت پروازهای داخلی اروپا

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی اروپا

یک دیدگاه

  1. با سلام
    چنانچه سوالی در مورد رزرو هتل و هتل های رم ایتالیا دارید در این قسمت مطرح نمائید ( برای آگاهی از قیمت با شماره های ما تماس بگیرید یا وارد قسمت رزرو آنلاین هتل های سایت شود )

دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما