قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط آرژانتین

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط آرژانتین در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و آرژانتین وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط آرژانتین

فروش ویژه بلیط هواپیما آرژانتین در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط آرژانتین قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به آرژانتین شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به آرژانتین پرواز می کند .
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به آرژانتین پرواز می کند .
  3. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به آرژانتین پرواز می کند .
  4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به آرژانتین پرواز می کند .
  5. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به رم ایتالیا به آرژانتین پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط آرژانتین از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد آرژانتین از ایران آمده است :

  1. بوینس آیرس آرژانتین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - قطری - ترکیش - آلیتالیا - لوفتهانزا و ... با یک توقف به بوینس آیرس آرژانتین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. کوردوبا آرژانتین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - قطری - آلیتالیا - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به کوردوبا آرژانتین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  3. مندوزا آرژانتین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آلیتالیا - قطری - آلیتالیا - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به مندوزا آرژانتین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای آرژانتین و جزئیات تمام پروازها به آرژانتین ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای آرژانتین :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای آرژانتین

رزرو هتل در تمام شهرهای آرژانتین

پروازهای داخلی آرژانتین

دریافت ویزا آرژانتین

تلفن تماس : 02634252774 | 02633321642

موبایل : 09121931613 | 09021931613 | 09201931613

بستن