آرژانتین

بلیط هواپیما بوینس آیرس

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بوینس آیرس با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما بوینس آیرس با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما بوینس آیرس چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط بوینس آیرس – مدت زمان پرواز تهران به بوینس آیرس و ارزانترین پروازهای بوینس آیرس و رزرو بلیط بوینس آیرس و خرید بلیط ارزان بوینس آیرس ( تهران بوینس آیرس – تبریز بوینس آیرس – مشهد بوینس آیرس – شیراز بوینس آیرس – اصفهان بوینس آیرس )

و لیست کلیه پروازهای بوینس آیرس و برنامه و ساعت های پروازهای بوئنوس آیرس و بلیط لحظه آخری بوینس آیرس و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران بوئنوس آیرس به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

بلیط هواپیما بوینس آیرس

فروش ویژه بلیط چارتر بوینس آیرس رفت و برگشت ( چارتر تهران بوینس آیرس و چارتر تبریز بوینس آیرس و چارتر شیراز بوینس آیرس و چارتر مشهد بوینس آیرس و چارتر اصفهان بوینس آیرس ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به بوینس آیرس – ارزانترین پروازهای بوینس آیرس :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران بوینس آیرس – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به بوینس آیرس :

در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و بوینس آیرس وجود ندارد و تمام پروازها دارای حداقل 1 توقف در کشورهای دیگر می باشند .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر بوینس آیرس از ایران – ارزانترین بلیط چارتر بوینس آیرس – مدت زمان پرواز بوینس آیرس – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

قیمت بلیط هواپیما بوینس آیرس – ارزانترین قیمت بلیط بوینس آیرس از تهران شیراز مشهد تبریز و اصفهان با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش خط هواپیمایی دولتی کشور ترکیه می باشد و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد .

ترکیش به سئول و بیشتر شهرهای دنیا پرواز مستقیم از استانبول انجام می دهد .

شما می توانید از شهرهای زیر در ایران به بوینس آیرس با ترکیش پرواز انجام دهید .

تهران بوینس آیرس – مشهد بوینس آیرس – شیراز بوینس آیرس – اهواز بوئنوس آیرس – تبریز بوینس آیرس – کرمانشاه بوینس آیرس و اصفهان بوئنوس آیرس .

قیمت بلیط هواپیما بوینس آیرس

درباره پروازهای بوئنوس آیرس با ترکیش :

پروازهای هواپیمایی ترکیش به بوینس آیرس از ایران مستقیم نبوده و ترکیش پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا اصفهان در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت بوینس آیرس را انجام می دهد .

بلیط بوینس آیرس :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به بوینس آیرس 17 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE)
کل طول زمان پرواز در هوا:21 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 30 دقیقه

قیمت بلیط بوینس آیرس :

  فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE) مدت زمان پرواز از بوینس آیرس به استانبول 17 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:21 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 35 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به بوینس آیرس ترکیش :

پروازهای رفت بوینس آیرس ترکیش در حال حاضر همه روزه و در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز از تهران به بوینس آیرس در ساعت 04:45 با شماره TK873 از تهران پرواز خود به بوینس آیرس را آغاز کرده و پس از توقف 2 ساعت و 20 دقیقه ای در ساعت 22:25 به وقت بوینس آیرس در فرودگاه بوینس آیرس فرود می آید .

مدت پرواز تهران تا بوینس آیرس با ترکیش 23 ساعت و 30 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از بوینس آیرس ترکیش :

در مسیر برگشت از بوینس آیرس به تهران ایرلاین ترکیش 4 پرواز در روزهای 1 شنبه ، 3 شنبه ، 5 شنبه و جمعه پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره TK16 در ساعت 23:50 شب از بوینس آیرس به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 3 ساعت و 25 دقیقه ای در ساعت 05:35 وارد فروداه امام تهران می شود .

مدت پرواز بوینس آیرس تا تهران با ترکیش 24 ساعت و 35 دقیقه است .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به بوینس آیرس را به شما پیشنهاد کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به بوینس آیرس آنها را به شما پیشنهاد نمی کند .

وزن بار بلیط های بوینس آیرس :

هواپیمایی ترکیش در مسیر ایران به بوینس آیرس به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

این میزان بار در برخی از تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید آنلاین بلیط پروازهای بوینس آیرس با ارزانترین قیمت ممکن :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بوینس آیرس می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو و پیدا کردن پرواز مورد نظر مشخصات خود را وارد کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به بوینس آیرس از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به بوینس آیرس در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

ارزانترین قیمت بلیط بوینس آیرس – رزرو آنلاین پروازهای بوینس آیرس از تهران مشهد شیراز و اصفهان به بوینس آیرس با هواپیمایی قطری Qatar Airways :

قطر ایرویز یکی از بهترین خطوط هواپیمایی دنیا و از بهترین پروازهای مسیر تهران به بوینس آیرس می باشد .

قطر ایرویز بهترین انتخاب برای پرواز در کلاس های پروازی بیزینس و فرست کلاس می باشد که جوایز بسیار زیادی نیز برای کیفیت پروازهای خود دریافت نموده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای قطری به بوینس آیرس شامل : قیمت بلیط رفت و برگشت بوینس آیرس ، میزان بار مجاز و هزینه هر کیلو اضافه بار و … با ما همراه باشید .

مسیر پروازی قطری به بوینس آیرس :

بلیط های بوینس آیرس قطر ایرویز مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از مبدا خود از تهران مشهد شیراز یا اصفهان در دوحه توقفی کوتاه مدت داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت بوینس آیرس را از دوحه انجام می دهد .

ارزانترین قیمت بلیط بوینس آیرس

قیمت بلیط یک طرفه بوینس آیرس :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به بوینس آیرس 18 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE)
کل طول زمان پرواز در هوا:20 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:27 ساعت و 25 دقیقه

 

 

نرخ پروازهای رفت و برگشت بوینس آیرس :

  فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE) مدت زمان پرواز از بوینس آیرس به دوحه 18 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:20 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:21 ساعت و 35 دقیقه

 

 

ساعت پروازهای رفت بوینس آیرس قطر ایرویز :

پروازهای بوینس آیرس قطری در حال حاضر همه روزه و در تمام ماه ها و فصول سال انجام می شود .

هواپیما با شماره QR499 در ساعت 22:50 شب از تهران پرواز خود به سمت بوئنوس آیرس را آغاز کرده و پس از توقف 6 ساعت و 50 دقیقه ای در ساعت 21:30 شب وارد فرودگاه بوینس آیرس می شود .

طول پروازهای تهران بوینس آیرس قطر ایرویز 27 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای بوینس آیرس به تهران قطری :

پروازهای برگشت از بوینس آیرس به تهران نیز همانند پروازهای رفت همه روزه و در تمام ماه ها و روزهای سال انجام می شود .

هواپیما با شماره QR774 در ساعت 23:15 از از بوینس آیرس حرکت خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعته در ساعت 03:35 صبح وارد تهران می شود .

طول پروازهای بوینس آیرس تهران قطر ایرویز 21 ساعت و 35 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان و وزن بار مجاز در پروازهای بوینس آیرس :

هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر بوینس آیرس خود به مسافران اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلویی را می دهد .

این میزان در تاریخ خاص و کلاس های مختلف متفاوت می باشد حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای قطر ایرویز آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

بلیط لحظه آخری و آفری پروازهای بوینس آیرس :

برای آگاهی از بهترین نرخ پروازهای چارتر و لحظه آخری بوینس آیرس وارد صفحات تلگرام و اینستاگرام قاره پیما شده و از تخفیف های لحظه ای بلیط های بوینس آیرس قاره پیما آگاه شده و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای خرید بلیط هواپیما با قطر ایرویز از تهران به بوینس آیرس با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران و کارشناسان قاره پیما در تماس باشید تا از قیمت بلیط های بوینس آیرس آگاه شوید و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

همچنین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما بوینس آیرس با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن و 2 ساعت شبانه روز وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

تخفیف پروازهای بوینس آیرس – بهترین قیمت بلیط بوینس آیرس از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی امارات Emirates Airlines :

ایرلاین امارات یکی از بهترین پروازهای ایران به بوینس آیرس می باشد که پروازهای بسیار با کیفیت و کم توقف از ایران به بوینس آیرس انجام می دهد .

برای پرواز از ایران به بوینس آیرس با امارات نیاز به ویزای ترازیت امارات نمی باشد و ایرانیان می توانند تا 24 ساعت در سالن ترازیت دبی حضور داشته باشند .

پروازهای ایران به بوینس آیرس هواپیمایی امارات چگونه است :

هواپیمایی امارات پرواز مستقیم از ایران به بوینس آیرس انجام نمی دهد و هواپیما پس از پرواز از تهران مشهد و شیراز در دبی توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت بوینس آیرس را از دبی انجام می دهد .

تخفیف پروازهای بوینس آیرس

مبلغ بلیط رفت بوینس آیرس :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 09 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به بوینس آیرس 19 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE)
کل طول زمان پرواز در هوا:21 ساعت و 44 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 44 دقیقه

هزینه سفر هوایی از بوینس آیرس به تهران :

  فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE) مدت زمان پرواز از بوینس آیرس به دبی 19 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 09 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:21 ساعت و 44 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:29 ساعت و 59 دقیقه

 

 

 

شماره پروازهای رفت تهران به بوینس آیرس امارات و برنامه پروازها :

پروازهای امارات از تهران به بوینس آیرس همه روزه و در تمام فصول و ماه های سال انجام می شود .

هواپیما از تهران با شماره EK978 در ساعت 01:30 صبح حرکت خود را آغاز کرده و پس از توقف 4 ساعته در بوینس آیرس در ساعت 20:40 وارد فرودگاه بوینس آیرس می شود .

مدت زمان پرواز ایران به بوینس آیرس با هواپیمایی امارات 25 ساعت و 44 دقیقه می باشد .

تاریخ پروازهای بوینس آیرس به تهران ایرلاین امارات :

هواپیمایی امارات در مسیر برگشت برخلاف پروازهای رفت که همه روزه انجام می شود تنها 4 بار در روزهای 1 شنبه ، 2 شنبه ، 4 شنبه و جمعه انجام می شود .

پرواز در ساعت 22:20 با شماره EK248 حرکت خود از بوینس به تهران آغاز کرده و پس از توقف 8 ساعت و 15 دقیقه ای در ساعت 09:40 صبح وارد تهران می شود .

مدت زمان پرواز بوینس آیرس به ایران با هواپیمایی امارات 29 ساعت و 59 دقیقه می باشد .

حداکثر وزن چمدان های پروازهای امارات به بوینس آیرس :

پروازهای بوینس آیرس با هواپیمایی امارات مسافران می توانند یک چمدان 30 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین همراه داشته باشند .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای امارات به آگاه شوید زیرا امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت هزینه اضافه وجود ندارد .

قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت تهران بوینس آیرس :

برای خرید بلیط بوینس آیرس با ارزانترین قیمت ممکن از تهران مشهد و شیراز با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما بهترین نرخ پروازهای بوینس آیرس را در تاریخ های محتلف به شما اطلاع داده و شما بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای استفاده از تخفیف های قاره پیما در مسیر بوینس آیرس با شماره های ما در تماس باشید .

برای رزرو و خرید اینترنتی بلیط بوینس آیرس با ارزانترین قیمت و به صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بوینس آیرس – ارزانترین قیمت بلیط بوینس آیرس با لوفتانزا Lufthansa Airlines :

لوفتهانزا یکی دیگر از ایرلاین های مسیر تهران به بوینس آیرس می باشد که پرواز با یک توقف از تهران به بوینس آیرس انجام می دهد .

توجه داشته باشید برای پرواز به بوینس آیرس با لوفتهانزا نیاز به ویزای ترازیت آلمان و یا ویزای مولتی شنگن می باشد .

لوفتهانزا یکی از ایمن ترین و بهترین خطوط هواپیمایی دنیا می باشد که جوایز بین المللی بسیار زیادی را تا کنون دریافت نموده است .

برای کشب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای بوینس آیرس لوفتانزا شامل : قیمت بلیط رفت و برگشت بوینس آیرس ، برنامه روزها و ساعات پرواز بوینس آیرس ، هزینه هر کیلو اضافه بار و میزان بار مجاز ، جریمه تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط های بوینس آیرس و … با شماره های ما در تماس باشید .

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بوینس آیرس

پرواز با لوفتانزا به بوینس آیرس چگونه است :

لوفتانزا پس از پرواز از تهران در بوینس آیرس توقف داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت بوینس آیرس را از فرانکفورت انجام می دهد .

خرید بلیط بوینس آیرس از تهران :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به بوینس آیرس 13 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE)
کل طول زمان پرواز در هوا:19 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:35 ساعت و 55 دقیقه

رزرو بلیط تهران از بوینس آیرس :

  فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE) مدت زمان پرواز از بوینس آیرس به فرانکفورت 13 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به تهران 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:23 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:40 ساعت و 10 دقیقه

برنامه پروازهای تهران به بوینس آیرس با لوفتانزا :

لوفتهانزا در مسیر بوینس آیرس از تهران در حال حاضر همه روزه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

هواپیما در ساعت 02:25 با شماره LH601 از تهران به بوگوتا پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 16 ساعت و 35 دقیقه ای در ساعت 08:00 وارد بوینس آیرس می شود .

مدت سفر هوایی از تهران تا بوینس آیرس با لوفتهانزا 35 ساعت و 55 دقیقه می باشد .

روزها و ساعات پروازهای بوینس آیرس تهران لوفتانزا :

در مسیر برگشت از بوینس آیرس به تهران ایرلاین لوفتهانزا همه روزه انجام می شود .

پرواز شماره LH511 در ساعت 18:05 بوینس آیرس را به سمت تهران ترک کرده و پس از توقف 2 ساعت و 15 دقیقه ای در ساعت 21:05 وارد تهران می شود .

مدت سفر هوایی از بوگوتا تا تهران با لوفتهانزا 40 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز پروازهای لوفتانزا به بوینس آیرس چند کیلوگرم می باشد :

لوفتهانزا به مسافران خود در مسیر تهران به بوینس آیرس اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی در قسمت بار و یک ساک 7 کیلوگرمی در قسمت کابین را می دهد .

این مقدار بار در تاریخ های مختلف و کلاس های پروازی مختلف متفاوت است حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار پرواز حود آگاه شوید تا با مشکل اضافه با روبرو نشوید .

خرید آنلاین بلیط چارتر آفری و لحظه آخری بوینس آیرس در قاره پیما :

برای خرید بلیط رفت و برگشت و یک طرفه رفت یا برگشت از ایران به بوینس آیرس با لوفتانزا وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مقصد و تاریخ رفت و برگشت و جستجو در تاریخ های مختلف و مقایسه آنها پرواز مورد نظر خود را انتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

شما با عضویت در تلگرام و اینستاگرام قاره پیما می توانید از بلیط های تخفیف خوره و چارتری بوینس آیرس قاره پیما آگاه شوید .

سایر پروازهای تهران به بوگوتا – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا میزان توقف و مدت توقف های طولانی مدت دارند .

پرواز تهران بوینس آیرس آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines :

پرواز تهران بوینس آیرس فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO)
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به بوینس آیرس 14ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE)
کل طول زمان پرواز در هوا:19 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:15 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:.35 ساعت و 00 دقیقه

بلیط هواپیما بوینس آیرس ایرفرانس فرانسه Air France Airlines :

بلیط هواپیما بوینس آیرس فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به پاریس 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه شارل دوگل Paris پاریس فرانسه (CDG)
فرودگاه شارل دوگل Paris پاریس فرانسه (CDG) مدت زمان پرواز از پاریس به بوینس آیرس 16 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE)
کل طول زمان پرواز در هوا:19 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:30 ساعت و 15 دقیقه

بلیط ارزان قیمت بوینس آیرس کی ال ام هلند KLM Airlines :

بلیط ارزان قیمت بوینس آیرس فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به آمستردام 5 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه آمستردام Amsterdam هلند (AMS)
فرودگاه آمستردام Amsterdam هلند (AMS) مدت زمان پرواز از آمستردام به بوینس آیرس 14 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE)
کل طول زمان پرواز در هوا:19 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:14 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:34 ساعت و 05 دقیقه

خرید آنلاین پروازهای بوینس آیرس امارات Emirates Airlines + ایرلاین گل برزیل Varig Gol Airlines:

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به سائوپائولو 15 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو برزیل (GRU)
  فرودگاه گوارولوس Sao Paulo Guarulhos سائوپائولو برزیل (GRU) مدت زمان پرواز از سائوپائولو به بوینس آیرس 3 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE)
کل طول زمان پرواز در هوا:20 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:25 ساعت و 50 دقیقه

نرخ بلیط هواپیما بوینس آیرس ایر فرانس فرانسه Air France Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO)- توقف 13 ساعته
  فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به پاریس 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه پاریس Paris فرانسه (CDG)
  فرودگاه پاریس Paris فرانسه (CDG) مدت زمان پرواز از پاریس به سائوپائولو 13 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE)
کل طول زمان پرواز در هوا:21 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:15 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:36 ساعت و 10 دقیقه

بلیط چارتر و پرواز مستقیم بوینس آیرس کی ال ام هلند KLM Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) – توقف 8 ساعته
  فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به آمستردام 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه آمستردام Amsterdam هلند (AMS)
  فرودگاه آمستردام Amsterdam هلند (AMS) مدت زمان پرواز از آمستردام به بوینس آیرس 13 ساعت و 39 دقیقه
فرودگاه  Buenos Aires بوینس آیرس (EZE)
کل طول زمان پرواز در هوا:21 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:34 ساعت و 15 دقیقه

 

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی بوینس آیرس :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط بوینس آیرس ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران بوینس آیرس ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.برنامه پروازی ماه های مختلف سال ایرلاین های خارجی به آرژانتین: فروردین – اردیبهشت – خرداد – تیر – مرداد – شهریور – مهر – آبان – آذر – دی – بهمن – اسفند – نوروز – ژانویه

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx jivhk f,dks Hdvs HvChkjdk hvchk ]hvj vlain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

 
💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت بوینس آیرس چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت بوینس آیرس از 10 تا 20 میلیون تومان می باشد .

🚀 آیا پرواز مستقیم از تهران به بوینس آیرس وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین تهران و بوینس آیرس وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به بوینس آیرس کدام است ؟

انتخاب خط هوایی برای سفر به بوینس آیرس بستگی به فصل مسافرت به بوینس آیرس دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

⏱️ میزان بار مجاز در پروازهای بوینس آیرس چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

🧳 مدت زمان پرواز از ایران به بوینس آیرس ؟

پرواز به دالاس از ایران با حساب مدت زمان توقف ها حدودا 23 ساعت می باشد .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما بوینس آیرس وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل بوینس آیرس وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در بوینس آیرس وارد صفحه هتل در بوینس آیرس قاره پیما شوید .

بلیط به تمام شهرها

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بوینس آیرس 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کوردوبا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به مندوزا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سن کارلوس 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ایگواسو 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اوشوایا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ال کالافاته 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به رزاریو 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به توکومان

رزرو هتل در تمام شهرها

قیمت و رزرو هتل در بوینسآیرس 

پروازهای داخلی 

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آرژانتین

دریافت ویزا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور آرژانتین

‫3 دیدگاه ها

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای بوینس آیرس دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط بوینس آیرس پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

  1. با سلام
   برای سفر به آرژانتین با ترکیش ایرلاین دو شماره پرواز متفاوت(یکی تهران- استانبول ودیگری استانبول- بوئنوس آیرس) در بلیط درج شده، آیا من در ترکیه باید بارم رو تحویل بگیرم تا مجددا برای پرواز بعدی ترکیش ایرلاین چک این کنم بار رو یا اینکه مستقیما از تهران بار من به بوئنوس آیرس فرستاده میشود؟ و سوال دومم این هست که من چطور و کجا باید باید در ترکیه هواپیمای دوم رو سوار بشم و سوم اینکه آیا من به ویزای ترانزیت نیاز دارم( هم در ترکیه و هم در برزیل با توجه به وقفه ای که برای سوختگیری دارد) یا خیر؟
   ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید

   1. با سلام
    بار در بوینس آیرس تحویل داده می شود .
    برای برزیل اگر توقف بیشتر از 6 ساعت باشد به ویزای ترانزیت نیاز دارید .
    با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما