هتل در هند

رزرو هتل در دهلی

ارزانترین قیمت هتل در دهلی نو هند در قاره پیما / بهترین نرخ هتل های هندوستان

رزرو هتل در دهلی ( هند ) با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

رزرو هتل در دهلی و اطلاع از بهترین هتل های دهلی هند در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در دهلی با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های دهلی قاره پیما بهترین هتل های دهلی و بهترین نرخ رزرو هتل های دهلی را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های دهلی برای شما آمده است چنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره دهلی – هتل های ارزان 3 ستاره دهلی

هتل جینجر دهلی Ginger Delhi hotel 

هتل جینجر دهلی - هتل های ارزان دهلی
هتل جینجر دهلی – رزرو اینترنتی هتل های دهلی با کمترین قیمت در قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر دهلی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

این هتل دارای فاصله 4 کیلومتری از ایستگاه راه آهن و 7 کیلومتری تا ترمینال اتوبوس را دارد. از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن بدنسازی، سالن همایش و کنفرانس اشاره کرد.

تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان و میز و صندلی راحتی و کار.

مسافران برای صرف صبحانه در این هتل می توانند از بوفه و از رستوران می توانند برای صرف ناهار و شام استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل جینجر در شهر دهلی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نماید.

هتل پیکاسو دهلی Hotel picasso 

هتل پیکاسو دهلی - لیست هتل های 3 ستاره دهلی با قیمت
هتل پیکاسو دهلی – بهترین هتل های 3 ستاره دهلی در قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر دهلی ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.

فرودگاه بین المللی دهلی در فاصله 23 کیلومتری از هتل پیکاسو قرار دارد.

از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد. تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و راحتی و وای فای رایگان.

مسافران برای صرف صبحانه در این هتل می توانند از بوفه و از رستوران می توانند برای صرف ناهار و شام استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل پیکاسو در شهر دهلی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نماید.

قیمت هتل های 4 ستاره دهلی – رزرو آنلاین هتل های 4 شتاره دهلی

هتل لمون تری پریمیر دهلی Lemon Tree Premier Hotel 

هتل لمون تری پریمیر دهلی - قیمت هتل های 4 ستاره دهلی نو
هتل لمون تری پریمیر دهلی – بیشترین تخفیف رزرو آنلاین هتل در دهلی قاره پیما

این هتل 4 ستاره در شهر دهلی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.

هتل لمون تری پریمیر در فاصله 10 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی دهلی واقع شده است.

تمامی اتاق های این هتل بزرگ و جادار و می باشند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، وای فای رایگان، میینبار، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و راحتی، تلویزیون صفحه تخت.

همچنین از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به بوفه، پذیرش 24 ساعته، بار، رستوران، وای فای رایگان، سالن ماساژ، استخر، سالن همایش و کنفرانس، پارکینگ اختصاصی رایگان و سالن بدنسازی اشاره کرد.

مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف هر روز صبحانه خود می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز امکان استفاده از رستوران هتل را خواهند داشت و می توانند از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل نیز با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و آنها را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

هتل ارزان دهلی

هتل سامرات دهلی Samrat Hotel 

هتل سامرات دهلی - هتل های مرکز شهر دهلی و نزدیک فرودگاه
هتل سامرات دهلی – بهترین هتل های 4 ستاره دهلی تو در قاره پیما

این هتل 4 ستاره در شهر دهلی ساخته شده است و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.

هتل سامرات در 9 کیلومتری ایستگاه راه آهن دهلی ، 10 کیلومتر با فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی و 12 کیلومتری ایستگاه اتوبوس و دروازه ماهارانا پراتاپ واقع شده است.

از امکانات این هتل که در دسترس مهمانان می باشد می توان به بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، پارکینگ اختصاصی، سالن بدنسازی، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

همچنین به این نکته می توان اشاره کرد که تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت. مهمانانی که در این هتل اقامت دارند هر روز صبح می توانند از بوفه هتل برای صرف صبحانه و از رستوران آن برای صرف ناهار و شام استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و همچنین در ضمینه رزرو هتل به مهمانان راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل دموس سارووار پورتیکو دهلی The Muse Sarovar Portico 

هتل دموس سارووار پورتیکو دهلی - رزرو رایگان هتل دهلی برای سفارت
هتل دموس سارووار پورتیکو دهلی – کمترین نرخ هتل های دهلی در قاره پیما

هتل 4 ستاره دموس سارووار پورتیکو در شهر دهلی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

این هتل زیبا به علت دارا بودن کیفیت بالای خدمات و موقعیت جغرافیایی مناسبش همواره در بین چند هتل برتر دهلی قرار گرفت ه ودر بین گردشگران نیز شناخته شده می باشد.

این هتل دارای 73 اتاق می باشد که تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، میز و صندلی کار و راحتی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت.

از امکانات قابل دسترس مسافران در هتل دموس سارووار پورتیکو می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، استخر، سالن همایش، سالن کنفرانس، مرکز تناسب اندام و … اشاره کرد.

قابل ذکر است فرودگاه بین المللی دهلی در فاصله 3 کیلومتری از این هتل واقع شده است.

مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهیا اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته این هتل با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و همچنین در ضمینه رزرو هتل به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل 5 ستاره دهلی – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره دهلی 

هتل کرون پلازا دهلی نو Crowne Plaza hotel 

هتل کرون پلازا دهلی نو - هتل ارزان قیمت در دهلی
هتل کرون پلازا دهلی نو – لیست هتل های 5 ستاره دهلی در قاره پیما

این هتل زیبای 5 ستاره با معماری زیبای خود در شهر دهلی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.

از امکانات قابل دسترس برای مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، لابی بزرگ و مجلل، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، باشگاه سلامت، استخر، سونا، سالن همایش، سالن کنفرانس، پارکینگ رایگان، شاتل فرودگاه و … اشاره کرد.

هتل کرون پلازا دارای 183 اتاق می باشد که تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، مینیبار، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، میزو صندلی کار و راحتی و …

با طی مسافت 1.5 کیلومتری از این هتل می توانید به ایستگاه مترو، با فاصله 14.5 کیلومتری به قلعه قرمز، با فاصله 16 کیلومتری به باشگاه کریکت، با فاصله 17 کیلومتری به میدان پراگاتی و با فاصله 19 کیلومتری به فرودگاه بین المللی دهلی برسید.

مهمانان مقیم در این هتل هر روز صبحانه خود را می توانند در بوفه و ناهار و شام خود را می توانند در رستوران هتل میل نمایند و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و همچنین قابل ذکر است تمامی کارکنان در قسمت پذیرش هتل کرون پلازا مسلط به زبان هندی و انگلیسی می باشند. همچنین در این قسمت کارکنان در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

هتل رویال پلازا دهلی Hotel The Royal Plaza 

هتل رویال پلازا دهلی - ارزانترین هتل 5 ستاره دهلی
هتل رویال پلازا دهلی – بهترین قیمت هتل های دهلی نو در قاره پیما

هتل 5 ستاره و لوکس رویال پلازا در شهر دهلی نو ساخته شده است و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.

هتل رویال پلازا با فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی 35 دقیقه رانندگی یا 9.2 کیلومتری فاصله دارد.

از امکانات این هتل می توان به بار، بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، استخر، سالن بدنسازی، سالن همایش و کنفرانس، سالن ماساژ، پارکینگ اختصاصی رایگان و … اشاره کرد.

همچنین به این نکته می توان اشاره کرد که تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت.

مهمانانی که در این هتل مجلل اقامت دارند هر روز صبح می توانند از بوفه هتل رویال پلازا برای صرف صبحانه و از رستوران آن برای صرف ناهار و شام استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و همچنین در ضمینه رزرو هتل به مهمانان راهنمایی های لازم را می رسانند.

قیمت هتل در دهلی

هتل هیات رجنسی دهلی نو Hyatt Regency Hotel 

هتل هیات رجنسی دهلی نو - هتل دارای استخر و باشگاه در دهلی
هتل هیات رجنسی دهلی نو – بهترین هتل های 5 ستاره دهلی در قاره پیما

این هتل 5 ستاره بسیار زیبا در شهر دهلی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

این هتل در مرکز تجاری مرکزی شهر دهلی ساخته شده است و دارای فاصله 9 کیلومتری با فرودگاه بین المللی دهلی واقع شده است.

از امکانات این هتل می توان به آبگرم، استخر، اسپا، سالن بدنسازی، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، بار، وای فای رایگان، لابی شیک و مدرن، تراس و باغ های سرسبز و … اشاره کرد.

برخی از اتاق ها در این هتل دارای بالن با منظره شهر می باشند و تمامی اتاق ها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، مینیبار، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، میز و صندلی کار و راحتی، کتری برقی و قهوه ساز و همچنین تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت.

مهمانان در این هتل هر روز صبح سه گزینه برای صرف صبحانه خود را دارند: صرف آن در تراس و باغ سرسبز هتل، صرف با هماهنگی قبلی در اتاق های هتل و همچنین صرف صبحانه در بوفه هتل.

برای صرف ناهار و شام نیز مهمانان می توانند گزینه های سرو با هماهنگی در اتاق های هتل، سرو در تراس و باغ های سرسبز هتل و رستوران را انختب کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل هیات رجنسی با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

پارک پلازا شاهدارا دهلی Park Plaza Shahdara 

پارک پلازا شاهدارا دهلی - قیمت هتل های دهلی
پارک پلازا شاهدارا دهلی – قاره پیما کارگزار رسمی و گارانتی کننده هتل های دهلی

این هتل لوکس و شیک 5 ستاره در شهر دهلی ساخته شده و فعالیتش را نیز در همین شهر انجام می دهد.

فاصله این هتل تا معبو لوتوس 19 کیلومتر و فرودگاه بین المللی دهلی 30 کیلومتر می باشد.

این هتل زیبا دارای 91 اتاق می باشد که تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، میینبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان.

همچنین از امکانات کلی هتل که در دستراس مهمانان مقیم در آن می باشد می توان به: بوفه، بار، پذیرش 24 ساعته، رستوران، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، استخر، سالن بدنسازی، سالن ماساژ، فضای سرسبز بیرونی، لابی بزرگ و مدرن، کافی نت و … اشاره کرد.

مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف صبحانه خود می توانند از گزینه های سرو آن در اتاق با هماهنگی قبلی، فضای سرسبز بیرونی و بوفه استفاده نمایند.

همچنین این مسافران برای صرف ناهار و شام خود نیز می توانند از گزینه های سرو در فضای سرسبز بیرونی، اتاق هتل با هماهنگی قبلی و رستوران شیک هتل پارک پلازا استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

هتل رادیسون بلو دهلی Radisson Blu Hotel 

هتل رادیسون بلو دهلی - رزرو هتل در دهلی
هتل رادیسون بلو دهلی – رزرو هتل در دهلی با ارزانترین قیمت در قاره پیما

این هتل شیک و مدرن 5 ستاره در شهر دهلی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.

فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی در فاصله حدود 30 دقیقه با رانندگی از این هتل قرار دارد. از امکانات این هتل زیبا می توان به استخر روباز، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، لابی شیک، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی، بار و … اشاره کرد.

اتاق های این هتل دارای دکوراسیونی معاصر بوده و تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، کتری برقی و قهوه ساز، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، میز و صندلی کار و راحتی، حمام اختصاصی و …

مهمانانی که در این هتل مجلل اقامت دارند هر روز صبح می توانند از بوفه هتل رادیسون بلو برای صرف صبحانه و از رستوران آن برای صرف ناهار و شام استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و همچنین در ضمینه رزرو هتل به مهمانان راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل تاج پالاس دهلی Taj Palace Hotel 

هتل تاج پالاس دهلی - قیمت هتل 5 ستاره در دهلی
هتل تاج پالاس دهلی – قاره پیما کارگزار رسمی هتل های دهلی

این هتل 5 ستاره در شهر دهلی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد. 

هتل دارای 402 اتاق می باشد که تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی کار و راحتی، وای فای رایگان، تلویوزین صفحه تخت ماهواره ای، حمام اختصاصی، کتری برقی و قهوه ساز و …

از امکانات کلی این هتل که در دسترس مهمانان می باشد می توان به استخر، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، وای فای رایگان، سرویس نگهداری کودکان، مرکز سلامت و آبگرم، سالن بدنسازی، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

مهمانان مقیم در این هتل هر روز صبحانه خود را می توانند در بوفه و ناهار و شام خود را می توانند در رستوران هتل میل نمایند و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و همچنین در این قسمت کارکنان در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

هتل آشوک دهلی The Ashok Hotel 

هتل آشوک دهلی
هتل آشوک دهلی – قاره پیما گارانتی کننده هتل در دهلی

هتل 5 ستاره آشوک در شهر دهلی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

این هتل در فاصله 2 کیلومتری از کاخ راشتراپاتی و 5 کیلومتر از دروازه هندوستان است. ایستگاه قطار دهلی در 9 کیلومتری است و فرودگاه بین المللی دهلی از هتل 15 کیلومتر فاصله دارد.

از امکانات قابل دسترس در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، بار، استخر، مرکز تناسب اندام، مرکز آبگرم و تندرستی، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس، وان آب داغ و جکوزی، پارکینگ اختصاصی رایگان، اتاق اختصاصی کشیدن سیگار و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی کار و راحتی و … اشاره کرد.

مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسیس در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها می باشند و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

بهترین هتل های دهلی

هتل د یومراو دهلی the umrao hotel 

هتل د یومراو دهلی
هتل د یومراو دهلی – قاره پیما

هتل شیک و مدرن 5 ستاره در شهر دهلی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

این هتل زیبا دارای بیش از 15 هکتارمساحت بوده و از زمینه های سبز و باغات زیبا تشکیل یافته است.

با رانندگی 10 دقیقه ای از این هتل می توانید به فرودگاه بین المللی دهلی برسید. از امکانات هتل که در دسترس مهمانان قرار می گیرند می توان به استخر شنا، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، مرکز تناسب اندام و سلامت، سالن همایش و کنفرانس، پارکینگ اختصاصی رایگان و … اشاره کرد.

تمامی اتاق ها در این هتل دارای طراحی مدرنی بوده و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، چای ساز و قهوه ساز، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار.

مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام امکان استفاده از رستوران هتل د یومراو را خواهند داشت.

پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می نمایند.

برای رزرو هتل در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین ترخ هتل های دهلی هند قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های دهلی آگاه شوید

لیست هتل های دهلی هند


هتل های یک ستاره در دهلی نو
هاستل آمیگوس ایندیا در دهلی نو یک ستاره Delhi New in Hostel India Amigos
هتل وودلند دیالکس در دهلی نو یک ستاره Delhi New in Deluxe Woodland Hotel
هتل های دو ستاره در دهلی نو
ایرپورت هتل مارینا در دهلی نو دو ستاره Delhi New in Marina Hotel Airport
هتل استار وان در دهلی نو دو ستاره Delhi New in One Star Hotel
هتل آوینا در دهلی نو دو ستاره Delhi New in AVEENA Hotel
هتل اویو 4892 سان سیتی در دهلی نو دو ستاره Delhi New in City Sun Hotel 2984 OYO
هتل اویو 48822 هوکوم پاالس در دهلی نو دو ستاره Delhi New in Palace HUKUM Hotel 29941 OYO
هتل برایت در دهلی نو دو ستاره Deli New in Bright Hotel
هتل ثریا پالزا در دهلی نو دو ستاره Delhi New in hotel plaza SURYA
هتل د ساندر در دهلی نو دو ستاره Delhi New in Sunder the Hotel
هتل د هاستلر دهلی نو دو ستاره Hotel Delhi New Hosteller The
هتل سای دهام اینترنشنال در دهلی نو دو ستاره Delhi New in International DHAM Sai Hotel
هتل سیلور شاین در دهلی نو دو ستاره Delhi New in Shine Silver Hotel
هتل کپیتال او 5217 بلو سفیر در دهلی نو دو ستاره Delhi New in Sapphire Blue Hotel 7135 O Capital
هتل های سه ستاره در دهلی نو
هتل آرینا این در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Inn ARINA Hotel
هتل ایبیس دهلی نو آئرو سیتی سه ستاره city Aero Delhi New Hotel ibis
هتل ایمپرس در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Impress Hotel
هتل آلیو اند بلو در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Blue & Olive Hotel
هتل آپارتمان آلیو سرویس در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Apartments Service Olive
هتل امارالد در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel EMARALD
هتل آئروپورتو در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel AEROPORTO
هتل ایرپورت گراند در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Grand Airport Hotel
هتل آئورا آی جی آی ایرپورت دهلی نو سه ستاره Delhi New Airport IGI Aura Hotel
هتل بلوم رومز ایستگاه راه آهن دهلی نو سه ستاره Station Railway Delhi New Hotel Rooms Bloom
هتل برادوی در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Broadway Hotel
هتل پارک پالزا شاهدره در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel SHAHDARA Plaza Park
هتل پارک این بای رادیسون در دهلی نو آی پی اکستنشن سه ستاره IP Delhi New in Hotel Radisson by Inn Park
Extension
هتل د پرایم باالجی دیالکس در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Deluxe BALAJI Prime The
هتل پیکاسو در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Picasso
هتل تریبو ترند سهج این در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Inn SEHEJ Trend TREEBO
هتل تریبو ترند ناتراج یس پلیز در پهار گنج دهلی نو سه ستاره in Hotel Please Yes NATRAJ Trend TREEBO
PAHARGANJ New Delhi
هتل جیویتش در دهلی نو سه ستاره Delhi New in JIVITESH Hotel
هتل جوستا گریتر کایالش در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel KAILASH Greater JUSTA
هتل د گرین ویال در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Villa Green The
هتل د کیوز در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Caves The Hotel
هتل د لوهمود در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel LOHMOD The
هتل دهلی پراید سه ستاره Pride Delhi Hotel
هتل د رویال پالزای دهلی نو سه ستاره Delhi New Plaza Royal The Hotel
هتل د گراند ادهو در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel UDDHAV Grand The
هتل د اورین پالزا در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Plaza Orion The
هتل د پرل در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Pearl The
هتل ریجنت کانتیننتال در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Continental Regent Hotel
هتل زار این در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Inn Saar Hotel
هتل سان شاین در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Sunshine
هتل سیوا گراند در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Grand SEWA Hotel
هتل سان کورت کورپوریت در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Corporate court Sun Hotel
هتل سی پی ویال در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Villa CP
هتل سیتی امپایر ایستگاه راه آهن دهلی نو سه ستاره Station railway Delhi New Hotel Empire City
هتل سان استار هریتج در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Heritage Star Sun Hotel
هتل سیتی استار در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Star City Hotel
هتل فالیت پث در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Path Flight Hotel
هتل فب اکسپرس ل کانتیننتال در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Continental Le Express Fab
هتل کپیتال او 26679 آنیال در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel ANILA 16658 O Capital
هتل کینگز پالزا در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Plaza Kings Hotel
هتل کالرکز این سوئیتز کپاس هیرا دهلی نو سه ستاره Delhi New KAPASHERA Hotel Suites Inn s’Clark
هتل کومار پاالس در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Palace Kumar Hotel
هتل کالسیک دیپلمات در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Diplomat Classic Hotel
هتل گود تایمز در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Times Good Hotel
هتل د لجند این در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Inn Legend The
هتل میپل اکسپرس در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Express MAPPLE
هتل میپل امرالد در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Emerald MAPPLE
هتل مایانک رزیدنسی در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Residency MAYANK Hotel
هتل مانور بوتیک در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotel Boutique Manor
هتل نورث اونیو بای اسپری در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Spree by Avenue North Hotel
هتل ویوا پاالس در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Palace Viva Hotel
هتل هاریز کورت اینز در دهلی نو سه ستاره Delhi New in Hotels & Inns Court s’HARI
هتل های چهار ستاره در دهلی نو
هتل آمیا سوئیتز در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in hotel Suites AMEYA
هتل آلماتی این در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Inn Almaty Hotel
هتل امراپالی گراند در دهلی نو چهار ستاره Delhi New In Grand AMRAPALI Hotel
هتل الوفت دهلی نو آئرو سیتی چهار ستاره city Aero Delhi New Hotel Aloft
هتل آی تی سی مائوریا دهلی نو چهار ستاره Delhi New, Hotel Collection Luxury A, MAURYA ITC
هتل انداز دهلی نو چهار ستاره Hotel Delhi New ANDAZ
هتل د اوبروی در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel OBEROI The
هتل و ریزورت اومراو در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Resorts & Hotels UMRAO The
ایرپورت هتل تشری در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in TASHREE Hotel Airport
هتل پاالس هایتس در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Heights Palace Hotel
هتل پارک این بای رادیسون در دهلی نو الجپت نگر چهار ستاره LAJPAT Delhi New in Hotel Radisson by Inn Park
Nagar
هتل پولمان دهلی نو آئرو سیتی چهار ستاره city Aero Delhi New Hotel Pullman
هتل پراید پالزا آئرو سیتی دهلی نو چهار ستاره Delhi New city Aero Hotel Plaza Pride
هتل تریبو ترند اسمارت سیگنیچر در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel Signature Smart Trend TREEBO
هتل تاج محل در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel MAHAL TAJ
هتل جوستا آتریو در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel ATRIO JUSTA
هتل د ایمپلایر دهلی نو چهار ستاره Hotel Delhi New Imperial The
هتل د آشوک در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel Ashok The
هتل د میوز سارووار پورتیکو کپاس هیرا در دهلی نو چهار ستاره Hotel HERA KAPAS Portico SAROVAR Muse The
in New Delhi
هتل د پارک در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel Park The
هتل د لودی در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel LODHI The
هتل رادیسون بلو دهلی نو دارکا چهار ستاره Hotel DWARKA Delhi New BLU Radisson
هتل رادیسون بلو مارینا کنات پلیس در دهلی نو چهار ستاره New in Place Connaught Hotel Marina BLU Radisson
Delhi
هتل رادیسون بلو دهلی نو پشچم وهار چهار ستاره VIHAR PASCHIM Delhi New Hotel BLU Radisson
هتل سیتی وشتند در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel WESTEND City
هتل شانتی ویال در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Villa Shanti Hotel
هتل فور پوینتس بای شرایتون دهلی نو چهار ستاره Delhi New Sheraton by Points Four Hotel
هتل فراسر سوئیتز دهلی نو چهار ستاره Delhi New Hotel Suites Fraser
هتل کروآن پالزا ی اوکهال دهلی نو چهار ستاره Delhi New OKHLA Hotel Plaza Crowne
هتل کروآن پالزا دهلی نو روهنی چهار ستاره Hotel ROHINI Delhi New Plaza Crowne
هتل کروآن پالزا دهلی نو میور وهار نویدا چهار ستاره Hotel Noida VIHAR MAYUR Delhi New Plaza Crowne
هتل کانتری این اند سوئیتز بای رادیسون در دهلی نو چهار ستاره New in Hotel Radisson by Suites & Inn Country
Delhi
هتل گلد سوق در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Souk Gold Hotel
هتل لیال پاالس دهلی نو چهار ستاره Delhi New Hotel Palace LEELA The
هتل لیال آمبیانس کانونشن دهلی نو چهار ستاره Delhi New Hotel Convention Ambience LEELA The
هتل لمون تری پریمیر در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel Premier Tree Lemon
هتل لوتینز بانگالو در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel Bungalow LUTYENS
هتل نووتل دهلی نو آئرو سیتی چهار ستاره city Aero Delhi New Hotel Novotel
هتل ویسایا در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Hotel VISAYA The
هتل هالیدی این دهلی نو میور وهار نویدا چهار ستاره Hotel Noida VIHAR MAYUR Delhi New Inn Holiday
ولکام هتل دارکا در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in DWARKA hotel Welcome
هتل هریتیج هوم در دهلی نو چهار ستاره Delhi New in Home Heritage Hotel
هتل هالیدی این دهلی نو اینترنشنال ایرپورت چهار ستاره Airport International Hotel Delhi New Inn Holiday
هتل هایت ریجنسی دهلی نو چهار ستاره Hotel Delhi New Regency Hyatt
هتل های پنج ستاره در دهلی نو
هتل تاج پاالس در دهلی نو پنج ستاره Delhi New in Hotel Palace TAJ
هتل جی دبلیو ماریوت دهلی نو آئرو سیتی پنج ستاره city Aero Delhi New Hotel Marriott JW
هتل د کالریجز در دهلی نو پنج ستاره Delhi New in Hotel S’CLARIDGE The
هتل شانگری ال اروس در دهلی نو پنج ستاره Delhi New in Hotel Eros s’La-Shangri
هتل ل مریدین در دهلی نو پنج ستاره Delhi New in Hotel Meridian Le
هتل میدنز در دهلی نو پنج ستاره Delhi New in Hotel M

ovdn tv,a vcv, , rdlj ijg nv nigd k, ikn,sjhk

اخذ ویزا الکترونیکی هند در قاره پیما : ( بدون نیاز به انگشت نگاری در ایران )

نمونه ویزا الکترونیک هند اخذ شده توسظ قاره پیما

آدرس سفارت هند در تهران

اخذ ویزا الکترونیکی هند در قاره پیما

سوالات متداول درباره بهترین و قیمت هتل های دهلی :

قیمت هتل های دهلی چقدر است  ؟

قیمت هتل در دهلی نو بستگی به نوع هتل ( چند ستاره ) و زمان رزرو شما دارد – به طور کلی قیمت هتل های دهلی از شبی 25 دلار به بالا می باشد .

بهترین هتل های دهلی نو کدامند ؟

بهترین هتل های دهلی به پیشنهاد قاره پیما – آشوک و تاج پالاس می باشند .

هتل های ارزان قیمت دهلی ؟

قیمت هتل ها بستگی به تاریخ و تخفیف های هتل های دارد برای اطلاع دقیق از قیمت هتل ها وارد قسمت جستجو آنلاین سایت قاره پیما شوید .

 

پروازهای چارتر

خرید و قیمت بلیط چارتر دهلی

خرید و قیمت بلیط چارتر بمبئی

خرید و قیمت بلیط چارتر گوا

بلیط به تمام شهرهای هند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دهلی نو

قیمت بلیط مشهد دهلی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بمبئی

پروازهای مشهد بمبئی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به حیدر آباد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به چنای

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بنگالورو

رزرو و خرید بلیط هواپیما به احمد آباد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کوچی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کلکته

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تیرووانانتاپورام

رزرو و خرید بلیط هواپیما به امریتسار

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کزیکد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گوا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به وادودارا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پونه

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کویمباتور

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جیپور

رزرو هتل در تمام شهرهای هند

قیمت و رزرو هتل در دهلینو

قیمت و رزرو هتل در بمبئی

قیمت و رزرو هتل در حیدرآباد

قیمت و رزرو هتل در چنای

قیمت و رزرو هتل در بنگلور

قیمت و رزرو هتل در احمدآباد

قیمت و رزرو هتل در کلکته

قیمت و رزرو هتل در گوا

قیمت و رزرو هتل در پونه

تورهای ویژه هندوستان

تورهای ارزان قیمت دهلی آگرا و جیپور

پروازهای داخلی هندوستان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی هندوستان

دریافت ویزا هند

اخذ ویزای الکترونیکی هند

نحوه اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت فوری تضمینی

یک دیدگاه

  1. با سلام
    چنانچه سوالی در مورد هتل های دهلی دارید در این قسمت کارشناسان هتل قاره پیما آماده پاسخ گویی به شما می باشند

دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما