هتل در هند

رزرو هتل در بمبئی

ارزانترین قیمت هتل در بمبیی در قاره پیما / بهترین نرخ هتل های بمبیی هندوستان

رزرو هتل در بمبئی ( هند ) با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

رزرو هتل در بمبئی و اطلاع از بهترین هتل های بمبئی هند در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در بمبئی با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های بمبئی قاره پیما بهترین هتل های بمبیی هندوستان و بهترین نرخ رزرو هتل های بمبئی  را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های بمبئی برای شما آمده است چنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره بمبئی – هتل های ارزان 3 ستاره بمبئی

هتل ایرلینک بمبئی Hotel Airlink 

هتل ایرلینک بمبئی - ارزانترین هتل های بمبئی
هتل ایرلینک بمبئی – ارزانترین نرخ رزرو هتل در بمبئی قاره پیما

هتل 3 ستاره ایرلینک در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازند.

این هتل دارای فاصله 4.5 کیلومتری از فرودگاه بین المللی بمبئی، 5 کیلومتری ساحل و 24 کیلومتری دروازه هند از هتل را دارا می باشد.

دکوراسیون اتاق های این هتل زیبا بوده و تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار؛ تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی و کتری برقی به همراه قهوه ساز.

از امکانات هتل نیز می توان به بوفه، رستوران، وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، شاتل فرودگاه،ارکینگ رایگان، بار، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

مهمانان هر روز برای صرف صبحانه می توانند از بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته در این هتل طی تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

هتل لگرانده بمبئی Hotel Le Grande 

هتل لگرانده بمبئی - تخفیف رزرو هتل در بمبئی
هتل لگرانده بمبئی – بهترین هتل های 3 ستاره بمبئی

هتل 3 ستاره واقع شده در شهر بمبئی بوده و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.

این هتل در فاصله 3 کیلومتری از فرودگاه بین المللی بمبئی واقع شده است.

از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس و شاتل فرودگاه اشاره کرد. همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار و کتری برقی.

مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف شام و ناهار امکان استفاده از رسوران هتل لگرانده را خواهند داشت.

پذیرش 24 ساعته نیز در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و آنها را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل ارزان در بمبیی

هتل تی تو بیاکن بمبئی T2 Beacon Mumbai

هتل تی تو بیاکن بمبئی - لیسن قیمت هتل هلی 3 ستاره بمبئی
هتل تی تو بیاکن بمبئی – کمترین قیمت هتل های 3 ستاره بمبئی در قاره پیما

هتل 3 ستاره در شهر بمبئی احداث شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

ایستگاه راه آهن و اتوبوس 5 کیلومتر و فرودگاه بین المللی بمبئی 4 کیلومتر از این هتل دارای فاصله می باشد.

از امکانات قابل دسترس مهمانان مقیم در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، مرکز تناسب اندام، سالن کنفرانس و همایش و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانت، تلویزیون، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و راحتی و وای فای رایگان اشاره کرد.

پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل اورینتال رزیدنسی بمبئی The Oriental Residency 

هتل اورینتال رزیدنسی بمبئی - خرید آنلاین هتل در بمبئی
هتل اورینتال رزیدنسی بمبئی – قاره پیما کارگزار رسمی هتل های بمبئی

هتل 3 ستاره اورینتال رزیدنسی در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت می پردازد.

بوسیله رانندگی و تنها در 30 دقیقه می توانید به فرودگاه بین المللی بمبئی برسید.

از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس و شاتل فرودگاه اشاره کرد.

همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار و کتری برقی.

مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف شام و ناهار امکان استفاده از رسوران هتل اورینتال رزیدنسی را خواهند داشت.

پذیرش 24 ساعته نیز در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و آنها را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

قیمت هتل های 4 ستاره بمبئی – رزرو آنلاین هتل های 4 شتاره هند

هتل کوهینور کنتینانتال بمبئی Hotel Kohinoor Continental 

هتل کوهینور کنتینانتال بمبئی - تخفیف رزرو اینترنتی هتل های بمبئی
هتل کوهینور کنتینانتال بمبئی – گارانتی هتل های بمبئی در قاره پیما

هتل 4 ستاره هتل کوهینور کنتینانتال در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

این هتل با فاصله بسیار کمی از مناطق تجاری شهر بمبئی واقع شده است و همچنسن این هتل دارای فاصله 2 کیلومتری از فرودگاه بین المللی بمبئی می باشد.

از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، استخر روباز، مرکز تناسب اندام، پارکینگ اختصاصی رایگان، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بار، بوفه، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

از امکانات اتاق ها در این هتل نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، کتری برقی و … اشاره کرد.

مهمانانی که در این هتل اقامت دارند می توانند هر روز صبح برای صرف صبحانه به بوفه هتل مراجعه نمایند و برای ناهار و شام نیز می توانند به رستوران هتل رفته و از طعم و مزه غذاهای هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می نمایند.

هتل میراژ بمبئی Mirage Hotel 

هتل میراژ بمبئی - کمترین قیت هتل در بمبئی
هتل میراژ بمبئی – هتل های ارزان بمبئی در قاره پیما

هتل 4 ستاره میراژ در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیت خود را در این شهر انجام می دهد.

هتل میراژ تا فرودگاه بین المللی بمبئی دارای فاصله 5 کیلومتری می باشد.

تمامی اتاق های این هتل دارای دکوراسیون مدرنی بوده و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، کتری برقی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان و …

همچنین از امکانات این هتل که در دسترس تمامی مهمانان هتل می باشد می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، مرکز تناسب اندام، سالن همایش، سالن کنفرانس، پارکینگ رایگان و … اشاره کرد.

مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای ناهار و شام می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل میراژ در تمامس ساعات شبانه روز با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

رزرو اینترنتی هتل بمبیی

هتل ترانزیت فرودگاه نیرانترا بمبئی Niranta Airport Transit Hotel 

هتل ترانزیت فرودگاه نیرانترا بمبئی - هتل های نزدیک فرودگاه بمبئی
هتل ترانزیت فرودگاه نیرانترا بمبئی – بهترین هتل های مرکز شهر بمبئی در قاره پیما

هتل 4 ستاره ترانزیت فرودگاه نیرانترا در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر به انجام می رساند.

همانطور که از نام آن می توانید ببینید این هتل در فرودگاه بین المللی بمبئی واقع شده است.

از امکانات موجود در این هتل که در دسترس مسافران قرار می گیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، بار، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، اسپا، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان، صندوق امانات، مینیبار، میز و صندلی راحتی و کار و کتری برقی و قهوه ساز و … اشاره کرد.

مهمانان برای صرف صبحانه در این هتل هر روز می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی آماده میزبانی از مسافران و ارائه بهترین خدمات به آنها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل رادیسون بمبئی Radisson Mumbai hotel 

هتل رادیسون بمبئی - هتل های استخر دار بمبئی
هتل رادیسون بمبئی – تخفیف رزرو اینترنتی هتل های بمبئی در قاره پیما

هتل 4 ستاره در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.

فرودگاه بین المللی بمبئی در فاصله 4 کیلومتری از این هتل قرار دارد. از امکانات موجود در این هتل می توان به استخر، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، پارکینگ رایگان، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

همچنین می توان به این نکته اشاره کرد که تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان، حمام اختصاصی و … مهمانانی که در این هتل اقامت دارند

می توانند هر روز صبح برای صرف صبحانه به بوفه هتل مراجعه نمایند و برای ناهار و شام نیز می توانند به رستوران هتل رفته و از طعم و مزه غذاهای هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می نمایند.

هتل سوبا اینترنشنال بمبئی Suba International 

هتل سوبا اینترنشنال بمبئی - بهترین هتل های بمبئی
هتل سوبا اینترنشنال بمبئی – رزرو رایگان هتل در بمبئی برای سفارت ( قاره پیما )

هتل 4 ستاره سوبا اینترنشنال در شهر بمبئی ساخته شده است و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی بمبئی 2 کیلومتر می باشد. از امکانات قابل دسنرس مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، مرکز تناسب اندام، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، سالن همایش، سالن کنفرانس، شاتل فرودگاه و … اشاره کرد.

اتاق ها در این هتل دارای دکوراسیون زیبایی بوده و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، کتری برقی، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت. مهمانان در هتل سوبا اینترنشنال برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

کارگزار اصلی هتل های بمبئی

هتل فرن رزیدنسی بمبئی The Fern Residency Mumbai 

هتل فرن رزیدنسی بمبئی - ارزانترین هتل 4 ستاره بمبئی
هتل فرن رزیدنسی بمبئی – رزرو هتل ارزان بمبئی در قاره پیما

هتل زیبای 4 ستاره در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.

هتل فرن رزیدنسی در فاصله 2.5 کیلومتری استودیوی معروف فیلم بالیوود واقع شده است.

از امکانات این هتل می توان به استخر رو باز، وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش، سالن کنفرانس، زمین اسکواش و بولینگ، لابی زیبا و مدرن، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.

تمامی اتاق های این هتل دارای دکوراسیونی زیبا بوده و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، کتری برقی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی کار و راحتی و … تمامی مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل فرن رزیدنسی بمبئی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده ومسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نماید.

هتل 5 ستاره بمبئی – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره هند

هتل کانتری یارد بای ماریوت بمبئی Courtyard by Marriott hotel 

هتل کانتری یارد بای ماریوت بمبئی - بهترین هتل 5 ستاره بمبئی
هتل کانتری یارد بای ماریوت بمبئی – لیست قیمت هتل های بمبئی

هتل کانتری یارد بای ماریوت 5 ستاره با طراحی زیبا و مدرن خود در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی بمبئی بوسیله رانندگی 15 دقیقه و 7 کیلومتر تا ساحل می باشد.

از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، استخر، شاتل فرودگاه، پذیرش 24 ساعته، بوفه، بار، رستوران، سالن ماساژ، سالن بدنساز، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل می توان به وای فای رایگان، صندوق امانات، مینیبار، سیستم تهویه مطبوع، کتری برقی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار و… اشاره کرد.

مهمانان با اقامت در این هتل می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

هتل ساهارا استار بمبئی Hotel Sahara Star 

هتل ساهارا استار بمبئی - هتل های دارای استخر در بمبئی
هتل ساهارا استار بمبئی – رزرو آنلاین هتل در بمبئی در قاره پیما

هتل لوکس 5 ستاره در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر به انجام می رساند.

فاصله این هتل تا ایستگاه راه آهن 550 مترو ساحل 5 کیلومتر می باشد.

این هتل با معماری فوق العاده زیبای خود دارای 354 اتاق بوده که تمامی آنها دارای دکوراسیون مدنی می باشند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، کتری برقی و قهوه ساز، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، وای فای رایگان، حمام اختصاصی با سنگ مرمر، میز و صندلی راحتی و کار.

همچنین از امکانات هتل ساهارا استار که قابل دسترس برای تمامی مسافران آن می باشد می توان به وای فای رایگان، پارکینگ اختصاصی رایگان، لابی بزرگ و مجلل، سالن تناسب اندام، استخر، سالن همایش، سالن کنفرانس، بوفه، رستوران با غذاهای ایتالیایی ، مدیترانه ای ، فرانسوی و بین المللی دیگر، بار، شاتل فرودگاه و … اشاره کرد.

مهمانان در این می توانن د هر روز صبح ها برای صرف صبحانه از بوفه هتل استفاده نمایند.

همچنین مهمانان مقیم در این هتل برای صرف ناهار و شام خود نیز می توانند از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی، ایتالیایی، فرانسوی، مدیترانه ای و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل نووتل بمبئی novotel mumbai hotel 

هتل نووتل بمبئی - هتل بمبئی
هتل نووتل بمبئی – کارگزار رسمی هتل های بمبئی قاره پیما

هتل لوکس و مدرن 5 ستاره در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر به انجام می رساند.

این هتل در فاصله 5 کیلومتری از فرودگاه بین المللی بمبئی واقع شده است.

از امکانات هتل نووتل شهر بمبئی که در دسترس مهمانان قرار می گیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، بار، رستوران، وای فای رایگان، سالن همایش، سالن بدنسازی و اسپا، سالن کنفرانس، استخر، شاتل فرودگاه، لابی مجلل و … اشاره کرد.

همچنین تمامی اتاق ها این هتل به صورت مدرن ساخته شده اند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، وای فای رایگان، حمام اختصاصی با سنگ های مرمر، مینیبار، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت و …

مهمانانی که در این هتل اقامت دارند هر روز می توانند صبحانه خود را در بوفه هتل نووتل و ناهار و شام خود را در رستوران آن میل کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل نووتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

رزرو هتل تاج محل بمبئی

هتل رامادا پلازا پالم گروو بمبئی Ramada Plaza Palm Grove 

هتل رامادا پلازا پالم گروو بمبئی - قیمت هتل های 5 ستاره بمبئی
هتل رامادا پلازا پالم گروو بمبئی – کمترین قیمت هتل های بمبئی در قاره پیما

هتل لوکس 5 ستاره با طراحی و معماری منحصر به فرد خود در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

این هتل در فاصله 5 کیلومتری از فرودگاه بین المللی بمبئی قرار گرفته است.

از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به استخر با چشم انداز دریا، مرکز تناسب اندام، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، بار، اتاق بخار، وان آبگرم، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن ماساژ و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل می توان به وای فای رایگان، صندوق امانات، مینیبار، سیستم تهویه مطبوع، کتری برقی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار و… اشاره کرد.

مهمانان با اقامت در این هتل می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل رامادا پلازا پالم گروو استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

هتل لیلا بمبئی The Leela Mumbai hotel 

هتل لیلا بمبئی
هتل لیلا بمبئی – قاره پیما

هتل لوکس و زیبای 5 ستاره در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

ایستگاه راه آهن در فاصله 7 کیلومتری از هتل واقع شده است. از امکانات این هتل بزرگ و زیبا می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر روباز، مرکز تناسب اندام، اسپا، وای فای رایگان، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات قابل دسترس مسافران در این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی و… اشاره کرد.

مهمانانی که در این هتل اقامت دارند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام امکان استفاده از رستوران را خواهند داشت.

پذیرش 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

برای رزرو هتل در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین ترخ هتل های بمبئی قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های بمبئی آگاه شوید

لیست هتل های بمبئی


هتل های یک ستاره در بمبئی
هاستل استی ویال دورمیتوری در بمبئی یک ستاره Mumbai in Hostel Dormitory Villa Stay
هاستل آرما کیوب استیز در بمبئی یک ستاره Mumbai in Stays QUBE Hostel ARMA
هاستل امپل دورمیتوری در شهر بمبئی یک ستاره City Mumbai in Hostel Dormitory Ample
هتل آرما کورت در بمبئی یک ستاره Mumbai in Court ARMA Hotel
هاستل دلتا دورمیتوری در بمبئی یک ستاره Mumbai in Hostel Dormitory Delta
هتل مهوا هالیدی هوم بمبئی یک ستاره Hotel Mumbai home holiday MAHUAA
هاستل هورن اوکی پلیز بمبئی یک ستاره Hostel Mumbai Please Ok Horn
هتل هاست این راج دربار در بمبئی یک ستاره Mumbai in DARBAR Raj Inn Host Hotel
هتل های دو ستاره در بمبئی
هتل ا وان سوئیت در بمبئی دو ستاره Mumbai in Hotel Suite One A
هتل ایندراوادان ویال در بمبئی دو ستاره Mumbai in Hotel villa INDRAVADAN
هتل اویو تاون هاوس 333 سوپریم در بمبئی دو ستاره Mumbai in Hotel Supreme 334 Townhouse OYO
هتل اویو 36894 کالپانا رزیدنسی در بمبئی دو ستاره Mumbai in Residency KALPANA Hotel 49867 OYO
هتل بمبئی مترو د اگزکیوتیو دو ستاره Hotel Executive The Metro Mumbai
هتل بک پکر پاندا کوالبا در بمبئی دو ستاره Mumbai in Hotel COLABA Panda Backpacker
هتل باوا ریجنسی در بمبئی دو ستاره Mumbai in Regency BAWA Hotel
هتل پارک پاالس در بمبئی دو ستاره Mumbai in Palace Park Hotel
هتل تریبو ترند کروز رویال در بمبئی دو ستاره Mumbai in Hotel Royal Cruz Trend TREEBO
هاستل د سوشال اسپیس در بمبئی دو ستاره Mumbai in Hostel Space Social The
هتل رد پالم رزیدنسی در بمبئی دو ستاره Mumbai in Hotel Residency Palm Red
هتل رویال کستل در بمبئی دو ستاره Mumbai in Castle Royal Hotel
هتل کپیتال او 96193 رویال پالمز در بمبئی دو ستاره Mumbai in Hotel Palms Royal 29124 O Capital
هاستل لوکومو – بمبئی ایرپورت دو ستاره Airport Mumbai – Hostel LOCOMO
هتل میدلند در شهر بمبئی دو ستاره City Mumbai in Midland Hotel
هتل میدتاون پریتام در بمبئی دو ستاره Mumbai in PRITAM Midtown Hotel
هتل مترو پاالس در بمبئی دو ستاره Mumbai in Palace Metro Hotel
هتل منامه در شهر بمبئی دو ستاره City Mumbai in Manama Hotel
هتل ناماسته بمبئی بک پکرز دو ستاره Hotel Backpackers Mumbai Namaste
هتل هیلتاپ در شهر بمبئی دو ستاره City Mumbai in Hilltop Hotel
هتل هاربر ویو در بمبئی دو ستاره Mumbai in View Harbor Hotel
هتل های سه ستاره در بمبئی
هتل آپارتمان اویو 11116 ویستا سرویس در بمبئی سه ستاره in Apartments Hotel Service Vista 15119 OYO
Mumbai
هتل آپارتمان اوربیت هوم الکچری سرویس در بمبئی سه ستاره in Apartments Hotel Service Luxury Home Orbit
Mumbai
هتل آپارتمان اوریتل سرویس در بمبئی سه ستاره Mumbai in Apartments Hotel Service ORITEL
هتل اویون در شهر بمبئی سه ستاره City Mumbai in Hotel AVION
هتل آن تایم رزیدنسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Residency Time On
هتل ایبیس بمبئی ایرپورت سه ستاره Hotel Airport Mumbai Ibis
هتل اسکات در شهر بمبئی سه ستاره City Mumbai in Hotel Ascot
هتل اورینت ریجنسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Regency Orient Hotel
هتل ایرپورت اینترنشنال در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel International Airport
هتل اورئول در آندهری بمبئی سه ستاره Mumbai Andheri in Hotel Aureole
هتل ایرساید بای اویو رومز در بمبئی سه ستاره Mumbai in Rooms OYO By Airside Hotel
هتل اورینتال استر در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Aster Oriental
هتل ایرالینز اینترنشنال در بمبئی سه ستاره Mumbai in International Airlines Hotel
هتل اویو 19093 پرلز بی کی سی این دیالکس در بمبئی سه ستاره in Deluxe Inn BKC Pearls Hotel 12063 OYO
Mumbai
هتل امپلایر رزیدنسی در بمبئی مهاراشترا سه ستاره Maharashtra Mumbai in Hotel Residency Imperial
هتل بک پکرز ویال بمبئی سه ستاره Hotel Mumbai Villa Backpackers
هتل بمبئی هاوس سه ستاره House Mumbai Hotel
هتل باوا سوئیتز در بمبئی سه ستاره Mumbai in Suites BAWA Hotel
هتل پارلی اینترنشنال در بمبئی سه ستاره Mumbai in International Parle Hotel
هتل پالنت رزیدنسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Residency Planet Hotel
هتل پارک ویو در آندهری بمبئی سه ستاره Mumbai Andheri in View Park Hotel
هتل پنینسوال رد پاین در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel pine Red Peninsula
هتل تریبو ترند لجند دوم در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel II Legend Trend TREEBO
هتل تریبو تریپ عروش این در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Inn Aarush Trip TREEBO
هتل تریبو تریپ گورو در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Guru Trip TREEBO
هتل تریبو تریست کروآن این در بمبئی سه ستاره Mumbai in Inn Crown Tryst TREEBO
هتل تریبو تریپ نست این در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Inn Nest Trip TREEBO
هتل تریبو تریست متروپلیس بمبئی، در شرق آندهری سه ستاره in, Hotel Mumbai Metropolis Tryst TREEBO
Andheri East
هتل تراولرز این بمبئی سه ستاره Mumbai Inn Travelers Hotel
هتل جوئل آو چمبور در بمبئی سه ستاره Mumbai in CHEMBUR of Jewel Hotel
هتل جیوتی دولینگ در بمبئی سه ستاره Mumbai in Dwelling JYOTI Hotel
هتل جاهو پالزا در بمبئی سه ستاره Mumbai in Plaza JUHU Hotel
هتل جینجر بمبئی، شرق آندهری سه ستاره East Andheri, Hotel Mumbai Ginger
هتل د سیلور اوکز این در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Inn Oaks Silver The
هتل د پارادایس بای تونگا در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel TUNGA By Paradise The
هتل آپارتمان د رزیدنس پوآی بمبئی سه ستاره Mumbai POWAI Apartments & Hotel Residence The
هتل دیپلمات در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Diplomat
هتل د فانتین این، فورت در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Fort, Inn Fountain The
هتل د اورینتال رزیدنسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Residency Oriental The
هتل آپارتمان د امرالد در بمبئی سه ستاره Mumbai in Apartments Service & Hotel Emerald The
هتل آپارتمان د رزیدنس در بمبئی سه ستاره Mumbai in Apartments & Hotel Residence The
هتل د فرن گورگائون در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel GOREGAON Fern The
هتل ریجنسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Regency
هتل رامادا پالزا پالم گرو در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Grove Palm Plaza Ramada
هتل روداس ان اکوتل در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel ECOTEL An RODAS
هتل ریتز در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Ritz
هتل رامی گست الین در دادر بمبئی سه ستاره Mumbai DADAR in Hotel Line Guest Ramee
هتل رامی گست الین جاهو بمبئی سه ستاره Mumbai JUHU Hotel Line Guest Ramee
هتل رامی گست الین خار بمبئی سه ستاره Mumbai KHAR Hotel Line Guest Ramee
هتل سوخ در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel SUKH
هتل سیلور این در بمبئی سه ستاره Mumbai in Inn Silver Hotel
هتل سیتیزن در جاهو بمبئی سه ستاره Mumbai JUHU in Hotel Citizen
هتل ساتکار رزیدنسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Residency SATKAR Hotel
هتل سان سیتی رزیدنسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Residency City Sun Hotel
هتل سیتی پاالس در بمبئی سه ستاره Mumbai in Palace City Hotel
هتل سولیتایر در بمبئی سه ستاره Mumbai in Solitaire Hotel
هتل سی پاالس در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Palace Sea
هتل سوبا گلکسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Galaxy SUBA Hotel
هتل سونسکا دیزاین در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Design SVENSKA
هتل سان سیتی آپولو در کوالبا بمبئی سه ستاره Mumbai COLABA in Hotel Apollo City Sun
هتل شاتو وینزر در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Windsor Chateau
هتل فورچون در بمبئی سه ستاره Mumbai in Fortune Hotel
هتل فب اکسپرس ایرپورت مترو در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Metro Airport Express Fab
هتل فب اکسپرس اسپرینگ این در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Inn Spring Express Fab
هتل فب امبسی پارک در بمبئی سه ستاره Mumbai in Park Embassy Hotel Fab
هتل فب ساووی سوئیتز در بمبئی سه ستاره Mumbai in Suites Savoy Hotel Fab
هتل کینگز اینترنشنال در بمبئی سه ستاره Mumbai in hotel international kings
هتل کارل رزیدنسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Residency Karl Hotel
هتل کوه نور الیت در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Elite Kohinoor
هتل کیز سلکت نستور در بمبئی سه ستاره Mumbai in Nestor Hotel Select Keys
هتل گادوین بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Godwin
هتل آپارتمان گراند رزیدنسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Apartments Serviced & Hotel Residency Grand
هتل لیفیو ماریگولد در بمبئی سه ستاره Mumbai in Marigold LEAFIO Hotel
هتل لندمارک سوئیتز در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Suites Landmark
هتل مینا اینترنشنال در بمبئی سه ستاره Mumbai in International Mina Hotel
هتل میالن اینترنشنال در بمبئی سه ستاره Mumbai in International Milan Hotel
هتل میراژ در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Mirage
هتل مکس ولیو هاسپیتالیتی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Hospitality Value Maxx
هتل مینروا رزیدنسی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Residency Minerva Hotel
هتل نیرانتا ایرپورت ترانزیت در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Transit Airport NIRANTA
هتل وست اند در بمبئی سه ستاره – ا هریتج بوتیک Boutique Heritage A – Mumbai in Hotel End West
هتل واتر استونز در بمبئی سه ستاره Mumbai in Hotel Waterstones
هتل یوگی اگزکیوتیو در بمبئی سه ستاره Mumbai in Executive Yogi Hotel
هتل یوگی برادوی در بمبئی سه ستاره Mumbai in Broadway Yogi Hotel
هتل های چهار ستاره در بمبئی
هتل آی تی سی گراند سنترال بمبئی چهار ستاره Mumbai, Hotel Collection Luxury A, Central Grand ITC
هتل آی تی سی مراتها بمبئی پنج ستاره Mumbai, Hotel Collection Luxury a, Maratha ITC
هتل اوشن سوئیتز در گانش نگر بمبئی چهار ستاره Mumbai Nagar Ganesh in Hotel Suites Ocean
هتل اسکای ریزورتس در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Resorts ESKAY
هتل امپلایر گراند پاالس در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Palace Grand Imperial
هتل باوا اینترنشنال در بمبئی چهار ستاره Mumbai in International BAWA Hotel
هتل باوا کانتیننتال در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Continental BAWA Hotel
هتل پنینسوال گراند در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Grand Peninsula
هتل تریدنت، نریمان پوینت بمبئی چهار ستاره Mumbai Point NARIMAN, Hotel Trident
هتل تریدنت بندرا کورال در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel KURLA BANDRA Trident
هتل تی 93 رزیدنسی در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Residency T24
هتل و کلوب جی سی سی در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Club and Hotel GCC
هتل د امپرسا در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel EMPRESA The
هتل د ساحیل در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel SAHIL The
هتل د میرادور در آندهری بمبئی چهار ستاره Mumbai Andheri in Hotel MIRADOR The
هتل د شالیمار در کیمپس کارنر بمبئی چهار ستاره Mumbai Corner Kemps in Hotel Shalimar The
هتل د ریگل بای تونگا در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel TUNGA by Regale The
هتل د فرن رزیدنسی در چمبور بمبئی چهار ستاره Mumbai CHEMBUR in Hotel Residency Fern The
هتل د گوردون هاوس در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel House Gordon The
هتل د اللیت بمبئی چهار ستاره Hotel Mumbai LALIT The
The LEELA Mumbai, Resort Style Business Hotel ستاره چهار بمبئی لیال د هتل
هتل د اوبروی بمبئی چهار ستاره Hotel Mumbai, OBEROI The
هتل سارووار گراند هوم تل در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Tel Home Grand SAROVAR
هتل رادیسون بمبئی آندهری ام آی دی سی چهار ستاره Hotel MIDC Andheri Mumbai Radisson
هتل رامادا بای ویندهام پوآی بمبئی چهار ستاره Hotel Mumbai POWAI Wyndham by Ramada
هتل رویال تولیپ در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Tulip Royal
هتل رویال ارکید سنترال گرازیا در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel GRAZIA Central Orchid Royal
هتل رامی تک هوم در خار بمبئی چهار ستاره Mumbai KHAR in Hotel home Tec Ramee
هتل رادیسون بمبئی گورگائون چهار ستاره Hotel GOREGAON Mumbai Radisson
هتل رزیدنسی سارووار پورتیکو در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Portico SAROVAR Residency
هتل سوبا پاالس در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Palace SUBA Hotel
هتل سان اند سند جاهو بمبئی چهار ستاره Mumbai JUHU, Hotel Sand-n-Sun
هتل سوبا اینترنشنال در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel International SUBA
هتل صحرا استار بمبئی ایرپورت چهار ستاره Airport Mumbai Star Sahara Hotel
هتل فاریاس بمبئی چهار ستاره Mumbai Hotel FARIYAS
هتل کیمپس کارنر در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel corner kemps
هتل کلوب امرالد در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Emerald Club
هتل کامفورت این هریتج در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Heritage Inn Comfort
هتل کریشنا پاالس در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Palace Krishna Hotel
هتل گاردن در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Garden
هتل اللکو رزیدنسی در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Residency LALCO
هتل ل سوترا در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Sutra Le
هتل لمون تری پریمیر، بمبئی اینترنشنال ایرپورت چهار ستاره International Mumbai, Hotel Premier Tree Lemon
Airport
هتل ملوحا د فرن در پوآی بمبئی چهار ستاره Mumbai POWAI in Hotel Fern The MELUHA
هتل مارینه پالزای بمبئی چهار ستاره Mumbai Plaza Marine Hotel
هتل نووتل بمبئی جاهو بیچ چهار ستاره Hotel Beach JUHU Mumbai Novotel
هتل ویوانتا پرزیدنت بمبئی چهار ستاره Hotel Mumbai President VIVANTA
هتل پرزیدنت بمبئی، آی اچ سی ال سلکشنز چهار ستاره Selections IHCL, Hotel Mumbai President
هتل ویتس بمبئی چهار ستاره Hotel Mumbai VITS
هتل هگزا لوتوس در بمبئی چهار ستاره Mumbai in Hotel Lotus HEXA
هتل هالیدی این بمبئی اینترنشنال ایرپورت چهار ستاره Hotel Airport International Mumbai Inn Holiday
هتل هیلتون بمبئی اینترنشنال ایرپورت چهار ستاره Airport International Mumbai Hilton
هتل های پنج ستاره در بمبئی
هتل اینترکانتیننتال مارینه درایو بمبئی پنج ستاره Hotel Mumbai Drive Marine InterContinental
هتل تاج لندز اند بمبئی پنج ستاره Hotel Mumbai End’ lands TAJ
هتل تاج محل تاور بمبئی پنج ستاره Hotel Mumbai Tower MAHAL TAJ
هتل تاج سانتا کروز در بمبئی پنج ستاره Mumbai in Hotel Cruz Santa TAJ
هتل جی دبلیو ماریوت در آندهری بمبئی پنج ستاره Mumbai ANDHERI in Hotel Marriott JW
هتل جی دبلیو ماریوت بمبئی جاهو پنج ستاره Hotel JUHU Mumbai Marriott JW
هتل د وستین بمبئی گاردن سیتی پنج ستاره Hotel City Garden Mumbai Westin The
هتل د تاج محل پاالس در بمبئی پنج ستاره Mumbai in Hotel Palace MAHAL TAJ The
هتل د سنت رگیس بمبئی پنج ستاره Hotel Mumbai Regis. St The
هتل د پارک بمبئی جاهو پنج ستاره Hotel JUHU Mumbai Park The
هتل د ارکید بمبئی ولی پارلی پنج ستاره Parle Vile Mumbai Hotel Orchid The
هتل رنسانس بمبئی کانونشن سنتر پنج ستاره Hotel Centre Convention Mumbai Renaissance
هتل زد الکچری رزیدنسز در بمبئی پنج ستاره Mumbai in Hotel Residences Luxury Z
هتل سوفیتل بمبئی بی کی سی پنج ستاره Hotel BKC Mumbai Sofitel
هتل سی پرنسس در بمبئی پنج ستاره Mumbai in Princess Sea Hotel
هتل فور سیزنز بمبئی پنج ستاره Mumbai Hotel Seasons Four
هتل کورت یارد بای ماریوت بمبئی اینترنشنال ایرپورت پنج ستاره International Mumbai Marriott by Courtyard
Airport Hotel
هتل اند رزیدنسز گراند هایت بمبئی پنج ستاره Residences & Hotel Mumbai Hyatt Grand
هتل لیکساید شله، بمبئی – آپارتمان های اگزکیوتیو ماریوت پنج ستاره Executive Marriott – Mumbai, Chalet Lakeside
Apartments
هتل هایت ریجنسی بمبئی اینترنشنال ایرپورت پنج ستاره Airport International Hotel Mumbai Regency Hyatt

ovdn tv,a vcv, , rdlj ijg nv flfmd ikn hvchk

اخذ ویزا الکترونیکی هند در قاره پیما : ( بدون نیاز به انگشت نگاری در ایران )

نمونه ویزا الکترونیک هند اخذ شده توسظ قاره پیما

شماره تلفن سفارت هند

اخذ ویزا الکترونیکی هند در قاره پیما

سوالات متداول درباره رزرو هتل در بمبئی – قیمت بهترین و ارزانترین هتل های بمبئی :

قیمت هتل های بمبئی چقدر است  ؟

قیمت هتل در بمبئی بستگی به نوع هتل ( چند ستاره ) و زمان رزرو شما دارد – به طور کلی قیمت هتل های بمبئی از شبی 20 دلار به بالا می باشد .

بهترین هتل های بمبئی کدامند ؟

بهترین هتل های بمبئی به پیشنهاد قاره پیما – لیلا و رامادا پلاز می باشند .

هتل های ارزان قیمت بمبئی ؟

قیمت هتل ها بستگی به تاریخ و تخفیف های هتل های دارد برای اطلاع دقیق از قیمت هتل ها وارد قسمت جستجو آنلاین سایت قاره پیما شوید .

 

پروازهای چارتر

خرید و قیمت بلیط چارتر دهلی

خرید و قیمت بلیط چارتر بمبئی

خرید و قیمت بلیط چارتر گوا

بلیط به تمام شهرهای هند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دهلی نو

قیمت بلیط مشهد دهلی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بمبئی

پروازهای مشهد بمبئی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به حیدر آباد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به چنای

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بنگالورو

رزرو و خرید بلیط هواپیما به احمد آباد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کوچی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کلکته

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تیرووانانتاپورام

رزرو و خرید بلیط هواپیما به امریتسار

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کزیکد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گوا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به وادودارا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پونه

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کویمباتور

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جیپور

رزرو هتل در تمام شهرهای هند

قیمت و رزرو هتل در دهلینو

قیمت و رزرو هتل در بمبئی

قیمت و رزرو هتل در حیدرآباد

قیمت و رزرو هتل در چنای

قیمت و رزرو هتل در بنگلور

قیمت و رزرو هتل در احمدآباد

قیمت و رزرو هتل در کلکته

قیمت و رزرو هتل در گوا

قیمت و رزرو هتل در پونه

تورهای ویژه هندوستان

تورهای ارزان قیمت دهلی آگرا و جیپور

پروازهای داخلی هندوستان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی هندوستان

دریافت ویزا هند

اخذ ویزای الکترونیکی هند

نحوه اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت فوری تضمینی

یک دیدگاه

  1. با سلام
    چنانچه سوالی در مورد هتل های بمبئی دارید در این قسمت کارشناسان هتل قاره پیما آماده پاسخ گویی به شما می باشند

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما