هتل در هند

رزرو هتل در بمبئی

ارزانترین قیمت هتل در بمبیی در قاره پیما / بهترین نرخ هتل های بمبیی هندوستان

رزرو هتل در بمبئی ( هند ) با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

رزرو هتل در بمبئی و اطلاع از بهترین هتل های بمبئی هند در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در بمبئی با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های بمبئی قاره پیما بهترین هتل های بمبیی هندوستان و بهترین نرخ رزرو هتل های بمبئی  را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های بمبئی برای شما آمده است چنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره بمبئی – هتل های ارزان 3 ستاره بمبئی

هتل ایرلینک بمبئی Hotel Airlink 

هتل ایرلینک بمبئی - ارزانترین هتل های بمبئی
هتل ایرلینک بمبئی – ارزانترین نرخ رزرو هتل در بمبئی قاره پیما

هتل 3 ستاره ایرلینک در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازند.

این هتل دارای فاصله 4.5 کیلومتری از فرودگاه بین المللی بمبئی، 5 کیلومتری ساحل و 24 کیلومتری دروازه هند از هتل را دارا می باشد.

دکوراسیون اتاق های این هتل زیبا بوده و تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار؛ تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی و کتری برقی به همراه قهوه ساز.

از امکانات هتل نیز می توان به بوفه، رستوران، وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، شاتل فرودگاه،ارکینگ رایگان، بار، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

مهمانان هر روز برای صرف صبحانه می توانند از بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته در این هتل طی تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

هتل لگرانده بمبئی Hotel Le Grande 

هتل لگرانده بمبئی - تخفیف رزرو هتل در بمبئی
هتل لگرانده بمبئی – بهترین هتل های 3 ستاره بمبئی

این هتل 3 ستاره واقع شده در شهر بمبئی بوده و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.

این هتل در فاصله 3 کیلومتری از فرودگاه بین المللی بمبئی واقع شده است.

از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس و شاتل فرودگاه اشاره کرد. همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار و کتری برقی.

مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف شام و ناهار امکان استفاده از رسوران هتل لگرانده را خواهند داشت.

پذیرش 24 ساعته نیز در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و آنها را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل ارزان در بمبیی

هتل تی تو بیاکن بمبئی T2 Beacon Mumbai

هتل تی تو بیاکن بمبئی - لیسن قیمت هتل هلی 3 ستاره بمبئی
هتل تی تو بیاکن بمبئی – کمترین قیمت هتل های 3 ستاره بمبئی در قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر بمبئی احداث شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

ایستگاه راه آهن و اتوبوس 5 کیلومتر و فرودگاه بین المللی بمبئی 4 کیلومتر از این هتل دارای فاصله می باشد.

از امکانات قابل دسترس مهمانان مقیم در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، مرکز تناسب اندام، سالن کنفرانس و همایش و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانت، تلویزیون، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و راحتی و وای فای رایگان اشاره کرد.

پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل اورینتال رزیدنسی بمبئی The Oriental Residency 

هتل اورینتال رزیدنسی بمبئی - خرید آنلاین هتل در بمبئی
هتل اورینتال رزیدنسی بمبئی – قاره پیما کارگزار رسمی هتل های بمبئی

هتل 3 ستاره اورینتال رزیدنسی در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت می پردازد.

بوسیله رانندگی و تنها در 30 دقیقه می توانید به فرودگاه بین المللی بمبئی برسید.

از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس و شاتل فرودگاه اشاره کرد.

همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار و کتری برقی.

مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف شام و ناهار امکان استفاده از رسوران هتل اورینتال رزیدنسی را خواهند داشت.

پذیرش 24 ساعته نیز در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و آنها را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

قیمت هتل های 4 ستاره بمبئی – رزرو آنلاین هتل های 4 شتاره هند

هتل کوهینور کنتینانتال بمبئی Hotel Kohinoor Continental 

هتل کوهینور کنتینانتال بمبئی - تخفیف رزرو اینترنتی هتل های بمبئی
هتل کوهینور کنتینانتال بمبئی – گارانتی هتل های بمبئی در قاره پیما

هتل 4 ستاره هتل کوهینور کنتینانتال در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

این هتل با فاصله بسیار کمی از مناطق تجاری شهر بمبئی واقع شده است و همچنسن این هتل دارای فاصله 2 کیلومتری از فرودگاه بین المللی بمبئی می باشد.

از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، استخر روباز، مرکز تناسب اندام، پارکینگ اختصاصی رایگان، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بار، بوفه، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

از امکانات اتاق ها در این هتل نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، کتری برقی و … اشاره کرد.

مهمانانی که در این هتل اقامت دارند می توانند هر روز صبح برای صرف صبحانه به بوفه هتل مراجعه نمایند و برای ناهار و شام نیز می توانند به رستوران هتل رفته و از طعم و مزه غذاهای هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می نمایند.

هتل میراژ بمبئی Mirage Hotel 

هتل میراژ بمبئی - کمترین قیت هتل در بمبئی
هتل میراژ بمبئی – هتل های ارزان بمبئی در قاره پیما

هتل 4 ستاره میراژ در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیت خود را در این شهر انجام می دهد.

هتل میراژ تا فرودگاه بین المللی بمبئی دارای فاصله 5 کیلومتری می باشد.

تمامی اتاق های این هتل دارای دکوراسیون مدرنی بوده و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، کتری برقی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان و …

همچنین از امکانات این هتل که در دسترس تمامی مهمانان هتل می باشد می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، مرکز تناسب اندام، سالن همایش، سالن کنفرانس، پارکینگ رایگان و … اشاره کرد.

مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای ناهار و شام می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل میراژ در تمامس ساعات شبانه روز با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

رزرو اینترنتی هتل بمبیی

هتل ترانزیت فرودگاه نیرانترا بمبئی Niranta Airport Transit Hotel 

هتل ترانزیت فرودگاه نیرانترا بمبئی - هتل های نزدیک فرودگاه بمبئی
هتل ترانزیت فرودگاه نیرانترا بمبئی – بهترین هتل های مرکز شهر بمبئی در قاره پیما

هتل 4 ستاره ترانزیت فرودگاه نیرانترا در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر به انجام می رساند.

همانطور که از نام آن می توانید ببینید این هتل در فرودگاه بین المللی بمبئی واقع شده است.

از امکانات موجود در این هتل که در دسترس مسافران قرار می گیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، بار، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، اسپا، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان، صندوق امانات، مینیبار، میز و صندلی راحتی و کار و کتری برقی و قهوه ساز و … اشاره کرد.

مهمانان برای صرف صبحانه در این هتل هر روز می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی آماده میزبانی از مسافران و ارائه بهترین خدمات به آنها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل رادیسون بمبئی Radisson Mumbai hotel 

هتل رادیسون بمبئی - هتل های استخر دار بمبئی
هتل رادیسون بمبئی – تخفیف رزرو اینترنتی هتل های بمبئی در قاره پیما

این هتل 4 ستاره در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.

فرودگاه بین المللی بمبئی در فاصله 4 کیلومتری از این هتل قرار دارد. از امکانات موجود در این هتل می توان به استخر، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، پارکینگ رایگان، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

همچنین می توان به این نکته اشاره کرد که تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان، حمام اختصاصی و … مهمانانی که در این هتل اقامت دارند

می توانند هر روز صبح برای صرف صبحانه به بوفه هتل مراجعه نمایند و برای ناهار و شام نیز می توانند به رستوران هتل رفته و از طعم و مزه غذاهای هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می نمایند.

هتل سوبا اینترنشنال بمبئی Suba International 

هتل سوبا اینترنشنال بمبئی - بهترین هتل های بمبئی
هتل سوبا اینترنشنال بمبئی – رزرو رایگان هتل در بمبئی برای سفارت

هتل 4 ستاره سوبا اینترنشنال در شهر بمبئی ساخته شده است و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

فاصله هتل تا فرودگاه بین المللی بمبئی 2 کیلومتر می باشد. از امکانات قابل دسنرس مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، مرکز تناسب اندام، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، سالن همایش، سالن کنفرانس، شاتل فرودگاه و … اشاره کرد.

اتاق ها در این هتل دارای دکوراسیون زیبایی بوده و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، کتری برقی، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت. مهمانان در هتل سوبا اینترنشنال برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

کارگزار اصلی هتل های بمبئی

هتل فرن رزیدنسی بمبئی The Fern Residency Mumbai 

هتل فرن رزیدنسی بمبئی - ارزانترین هتل 4 ستاره بمبئی
هتل فرن رزیدنسی بمبئی – رزرو هتل ارزان بمبئی در قاره پیما

این هتل زیبای 4 ستاره در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.

هتل فرن رزیدنسی در فاصله 2.5 کیلومتری استودیوی معروف فیلم بالیوود واقع شده است.

از امکانات این هتل می توان به استخر رو باز، وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش، سالن کنفرانس، زمین اسکواش و بولینگ، لابی زیبا و مدرن، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.

تمامی اتاق های این هتل دارای دکوراسیونی زیبا بوده و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، کتری برقی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی کار و راحتی و … تمامی مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل فرن رزیدنسی بمبئی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده ومسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نماید.

هتل 5 ستاره بمبئی – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره هند

هتل کانتری یارد بای ماریوت بمبئی Courtyard by Marriott hotel 

هتل کانتری یارد بای ماریوت بمبئی - بهترین هتل 5 ستاره بمبئی
هتل کانتری یارد بای ماریوت بمبئی – لیست قیمت هتل های بمبئی

هتل کانتری یارد بای ماریوت 5 ستاره با طراحی زیبا و مدرن خود در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی بمبئی بوسیله رانندگی 15 دقیقه و 7 کیلومتر تا ساحل می باشد.

از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، استخر، شاتل فرودگاه، پذیرش 24 ساعته، بوفه، بار، رستوران، سالن ماساژ، سالن بدنساز، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل می توان به وای فای رایگان، صندوق امانات، مینیبار، سیستم تهویه مطبوع، کتری برقی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار و… اشاره کرد.

مهمانان با اقامت در این هتل می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

هتل ساهارا استار بمبئی Hotel Sahara Star 

هتل ساهارا استار بمبئی - هتل های دارای استخر در بمبئی
هتل ساهارا استار بمبئی – رزرو آنلاین هتل در بمبئی در قاره پیما

این هتل لوکس 5 ستاره در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر به انجام می رساند.

فاصله این هتل تا ایستگاه راه آهن 550 مترو ساحل 5 کیلومتر می باشد.

این هتل با معماری فوق العاده زیبای خود دارای 354 اتاق بوده که تمامی آنها دارای دکوراسیون مدنی می باشند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، کتری برقی و قهوه ساز، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، وای فای رایگان، حمام اختصاصی با سنگ مرمر، میز و صندلی راحتی و کار.

همچنین از امکانات هتل ساهارا استار که قابل دسترس برای تمامی مسافران آن می باشد می توان به وای فای رایگان، پارکینگ اختصاصی رایگان، لابی بزرگ و مجلل، سالن تناسب اندام، استخر، سالن همایش، سالن کنفرانس، بوفه، رستوران با غذاهای ایتالیایی ، مدیترانه ای ، فرانسوی و بین المللی دیگر، بار، شاتل فرودگاه و … اشاره کرد.

مهمانان در این می توانن د هر روز صبح ها برای صرف صبحانه از بوفه هتل استفاده نمایند.

همچنین مهمانان مقیم در این هتل برای صرف ناهار و شام خود نیز می توانند از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی، ایتالیایی، فرانسوی، مدیترانه ای و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل نووتل بمبئی novotel mumbai hotel 

هتل نووتل بمبئی - هتل بمبئی
هتل نووتل بمبئی – کارگزار رسمی هتل های بمبئی قاره پیما

این هتل لوکس و مدرن 5 ستاره در شهر بمبئی ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر به انجام می رساند.

این هتل در فاصله 5 کیلومتری از فرودگاه بین المللی بمبئی واقع شده است.

از امکانات هتل نووتل شهر بمبئی که در دسترس مهمانان قرار می گیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، بار، رستوران، وای فای رایگان، سالن همایش، سالن بدنسازی و اسپا، سالن کنفرانس، استخر، شاتل فرودگاه، لابی مجلل و … اشاره کرد.

همچنین تمامی اتاق ها این هتل به صورت مدرن ساخته شده اند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، وای فای رایگان، حمام اختصاصی با سنگ های مرمر، مینیبار، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت و …

مهمانانی که در این هتل اقامت دارند هر روز می توانند صبحانه خود را در بوفه هتل نووتل و ناهار و شام خود را در رستوران آن میل کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل نووتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

رزرو هتل تاج محل بمبئی

هتل رامادا پلازا پالم گروو بمبئی Ramada Plaza Palm Grove 

هتل رامادا پلازا پالم گروو بمبئی - قیمت هتل های 5 ستاره بمبئی
هتل رامادا پلازا پالم گروو بمبئی – کمترین قیمت هتل های بمبئی در قاره پیما

این هتل لوکس 5 ستاره با طراحی و معماری منحصر به فرد خود در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

این هتل در فاصله 5 کیلومتری از فرودگاه بین المللی بمبئی قرار گرفته است.

از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به استخر با چشم انداز دریا، مرکز تناسب اندام، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، بار، اتاق بخار، وان آبگرم، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن ماساژ و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل می توان به وای فای رایگان، صندوق امانات، مینیبار، سیستم تهویه مطبوع، کتری برقی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار و… اشاره کرد.

مهمانان با اقامت در این هتل می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل رامادا پلازا پالم گروو استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

هتل لیلا بمبئی The Leela Mumbai hotel 

هتل لیلا بمبئی
هتل لیلا بمبئی – قاره پیما

این هتل لوکس و زیبای 5 ستاره در شهر بمبئی ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.

ایستگاه راه آهن در فاصله 7 کیلومتری از هتل واقع شده است. از امکانات این هتل بزرگ و زیبا می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر روباز، مرکز تناسب اندام، اسپا، وای فای رایگان، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات قابل دسترس مسافران در این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی و… اشاره کرد.

مهمانانی که در این هتل اقامت دارند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام امکان استفاده از رستوران را خواهند داشت.

پذیرش 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

برای رزرو هتل در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین ترخ هتل های بمبئی قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های بمبئی آگاه شوید

ovdn tv,a vcv, , rdlj ijg nv flfmd ikn hvchk

اخذ ویزا الکترونیکی هند در قاره پیما : ( بدون نیاز به انگشت نگاری در ایران )

نمونه ویزا الکترونیک هند اخذ شده توسظ قاره پیما

شماره تلفن سفارت هند

اخذ ویزا الکترونیکی هند در قاره پیما

 

پروازهای چارتر

خرید و قیمت بلیط چارتر دهلی

خرید و قیمت بلیط چارتر بمبئی

خرید و قیمت بلیط چارتر گوا

بلیط به تمام شهرهای هند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دهلی نو

قیمت بلیط مشهد دهلی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بمبئی

پروازهای مشهد بمبئی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به حیدر آباد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به چنای

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بنگالورو

رزرو و خرید بلیط هواپیما به احمد آباد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کوچی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کلکته

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تیرووانانتاپورام

رزرو و خرید بلیط هواپیما به امریتسار

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کزیکد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گوا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به وادودارا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پونه

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کویمباتور

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جیپور

رزرو هتل در تمام شهرهای هند

قیمت و رزرو هتل در دهلینو

قیمت و رزرو هتل در بمبئی

قیمت و رزرو هتل در حیدرآباد

قیمت و رزرو هتل در چنای

قیمت و رزرو هتل در بنگلور

قیمت و رزرو هتل در احمدآباد

قیمت و رزرو هتل در کلکته

قیمت و رزرو هتل در گوا

قیمت و رزرو هتل در پونه

تورهای ویژه هندوستان

تورهای ارزان قیمت دهلی آگرا و جیپور

پروازهای داخلی هندوستان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی هندوستان

دریافت ویزا هند

اخذ ویزای الکترونیکی هند

نحوه اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت فوری تضمینی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن