پروازهای داخلی آرژانیتن

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آرژانتین

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آرژانتین را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی آرژانتین و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آرژانتین به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

 

ایرلاین های مختلفی در خاک آرژانتین پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای آرژانتین انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ارولینیاس آرژانتین ی هواپیمایی ارولینیاس Aerolineas Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ال ای ان - لن شیلی هواپیمایی ال ای ان LAN Airlines

در زیر فهرست شهرهای آرژانتین برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آرژانتین به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

  1. بوینس آیرس (EZE)
  2. کوردوبا (COR)
  3. مندوزا (MDZ)
  4. سن کارلوس (BRC)
  5. ایگواسو (IGR)
  6. اوشوایا (USH)
  7. ال کالافاته (FTE)
  8. رزاریو (ROS)
  9. توکومان (TUC)

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی ارولینیاس Aerolineas Airlines - هواپیمایی ال ای ان LAN Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما