خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط قزاقستان

ارزانترین قیمت بلیط قزاقستان

بلیط به تمام شهرهای قزاقستان

رزرو هتل در تمام شهرهای قزاقستان

پروازهای داخلی قزاقستان

دریافت ویزا قزاقستان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط قزاقستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر تنها به شهر آلماتی قزاقستان پرواز مستقیم از ایران وجود دارد و برای پرواز به سایر شهرهای قزاقستان حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط قزاقستان

ارزانترین قیمت بلیط قزاقستان

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به قزاقستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines : که  به قزاقستان پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 2. هواپیمایی ایر آستانه Air Astana Airlines : که  به قزاقستان پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 3. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به قزاقستان پرواز می کند .
 4. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به قزاقستان پرواز می کند .
 5. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به قزاقستان پرواز می کند .
 6. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران - تبریز - مشهد - شیراز - همدان - لار - اهواز - بندرعباس و اصفهان پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به قزاقستان پرواز می کند .
 7. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به کی یف اکراین به قزاقستان پرواز می کند .
 8. هواپیمایی بلاویا بلاروس Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به مینسک بلاروس به قزاقستان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط قزاقستان از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر بازدید قزاقستان برای ایرانیان آمده است :

 1. آلماتی قزاقستان : شما به وسیله هواپیمایی ماهان و ایر آستانه امکان پرواز مستقیم به آلماتی قزاقستان با ارزانترین قیمت را دارید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. آستانه قزاقستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی بلاویا - اکراینی و ترکیش با یک توقف به آستانه قزاقستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای قزاقستان و جزئیات تمام پروازها به قزاقستان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای قزاقستان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای قزاقستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.