ویزاویزا هند

ویزای هند

مرکز صدور ویزای هند با ارزانترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن

قاره پیما مرکز صدور و اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت می باشد .

اخذ ویزای الکترونیکی هند : دریافت ویزای هند با ارزانترین قیمت در قاره پیما و اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه اخذ ویزای هندوستان و شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزای آنلاین هند و نحوه اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت فوری تضمینی

 

تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان اخذ ویزای هند برای ایرانیان وجود ندارد

قیمت ویزای الکترونیکی هند سال 99

ویزای الکترونیک 30 روزه هند 0 ریال
ویزای الکترونیک 90 روزه ( مولتی 1 ساله ) هند 0 ریال
ویزای الکترونیک 90 روز ( مولتی 5 ساله ) هند 0 ریال
com 60/000

ویزای آنلاین هند

قبل از ثبت سفارش ویزا هند به نکات زیر توجه داشته باشید :

اخذ ویزای الکترونیک هند بین 1 تا 3 روز زمان نیاز دارد .

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای الکترونیکی هند تنها اسکن یا عکس با کیفیت از صفحه اول پاسپورت و عکس پرسونلی مسافرها می باشد . ( اصل پاسپورت و عکس پرسونلی نیاز نمی باشد )

کیفیت مدارک ارسالی توسط کارشناسان قاره پیما بررسی شده و پس از تائید توسط آنها روند صدور ویزا آغاز می شود و در صورت داشتن مشکل با مسافر جهت ارسال عکس با کیفیت تر تماس گرفته خواهد شد ( نگران کیفیت فایل ارسالی خود نباشید )

توجه داشته باشید در ویزای 30 روزه مسافر پس از درخواست تنها 30 روز زمان سفر به هند را دارد و در 30 روز باید وارد هند بشود ( اعتبار ویزا 30 روز پس از ورود می باشد ) اگر سفر شما 30 روز بعد از تاریخ درخواست هست امکان اخذ ویزا برای شماره وجود ندارد . 

ویزای های 1 ساله و 5 ساله اینگونه نمی باشند . ویزا پس از آماده شدن در قسمت پیگیری ویزا جهت دانلود قرار داده می شود همچنین به ایمیل مسافر نیز ارسال می گردد . مسافر تنها می بایستی از فایل ارسالی پرینت تهیه کرده و همراه خود داشته باشید ( این نوع ویزا در پاسپورت چسبانده نمی شود ) حتما کد پیگیری خود را پس از پرداخت یادداشت نماید و برای پیگیری از آن اسفاده نمائید .

درخواست های ویزای هند به صورت انفرادی ثبت می شود چنانچه به صورت خانوادی و گروهی درخواست ویزا می دهید می بایستی برای هر نفر به صورت جدا فرم ثبت سفارش و تکمیل و پرداخت نمائید .

چنانچه در تکمیل فرم مشکلی دارید یا سوال دیگری در مورد ویزا دارید کارشناسان قاره پیما آماده پاسخگویی به شما می باشند .

تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان اخذ ویزای هندوستان برای ایرانیان وجود ندارد

ثبت سفارش آنلاین ویزا توریستی هندوستان

بخش آموزش تکمیل سفارش آنلاین ویزای هند

آموزش تصویری تکمیل کردن فرم ویزای هند

همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می فرمائید برای ثبت سفارش ویزای هند در قاره پیما 4 مرحله وجود دارد :

 1. انتخاب نوع ویزا
 2. تکمیل اطلاعات
 3. بارگزاری تصویر پاسپورت و عکس
 4. مشاهده اطلاعات و پرداخت هزینه ویزا

کارگزار اصلی ویزای هند   مرحله اول ( انتخاب نوع ویزا )

در این مرحله ابتدا می بایستی نوع ویزا را انتخاب نمائید که در حال حاضر تنها امکان اخذ ویزای توریستی هند به صورت الکترونیکی وجود دارد .

در قسمت اعتبار ویزا 3 انتخاب برای شما وجود دارد .

 • ویزای 30 روزه ( 2 بار ورود )
 • ویزای 90 روزه ( مولتی 1 ساله )
 • ویزای 90 روزه ( مولتی 5 ساله )

ویزای 30 روزه 2 بار ورود می باشد و از زمان ثبت درخواست تنها 30 روز مهلت ورود به هند را دارید ولی ویزا های 1 ساله و 5 ساله مولتی بود و در 1 یا 5 سال پس از اخذ ویزا امکان ورود به کشور هندوستان را دارید .

در قسمت تاریخ ورود به هند می بایستی تاریخ ورود خود به هند را به صورت حدودا وارد نمائید البته برای ویزای های 30 روزه اگر تا روز پرواز بیشتر از 30 روز زمان باقی مانده امکان دریافت ویزا وجود ندارد . این قسمت برای ویزا های 1 ساله و 5 ساله غیر فعال می شود .

در قسمت هزینه قابل پرداخت نیز هزینه اخذ ویزا که در انتها فرم باید پرداخت نمائید را مشاهده می نمائید .

پس از انتخاب نوع ویزا و سایر اطلاعات این قسمت روی دکمه بعدی کلیک کرده و همانند تصویر زیر وارد مرحله دوم که تکمیل اطلاعات هست می شود .

آموزش تکمیل فرم سفارت هند   در قسمت اول نام و نام خانوادگی درخواست کننده ویزا را وارد نمائید . ( نام درخواست کننده و تواند با نام متقاضی ویزا تفاوت داشته باشد ) .

ایمیل و شماره موبایل خود را به درستی وارد نمائید چون بعد از ثبت سفارش شما تنها را دسترسی قاره پیما به شما ایمیل و شماره موبایل می باشد و در صورت وارد شده اشتباه این اطلاعات ما هیچگونه دسترسی برای ارسال ویزا به شما نخواهیم داشت .

توجه داشته باشید ویزا بعد از آماده شده به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

در قسمت فرودگاه ورود به خروج می بایستی از لیست بازشو یکی از فرودگاه ها را انتخاب نمائید تا حد امکان فرودگاه ورود به خروج خود را به درستی وارد نمائید .

معمولا اگر نام فرودگاهی را وارد نمائید سپس از فرودگاه دیگری وارد یا خارج شود مشکلی برای شما پیش نمی آید ولی به علت درخواست دولت هند از شما مبنی بر ذکر دقیق نام فرودگاه اگر مشکلی برای شما در این مورد پیش بیاید ( مثلا ورود خود را بمبئی در ویزا وارد کنید ولی از دهلی وارد شود ) قاره پیما هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد .

در قسمت در 10 سال اخیر به چه کشورهایی سفر کردید؟ فقط نام کشورهایی که به آنها سفر کردید را وارد نمائید و در صورتی که به هیچ کشوری سفر نداشته اید جمله ( به جایی سفر نداشتم ) را وارد نمائید .

فرم سفارت هند

اگر قبلا که هند سفر داشته این گزینه بله را انتخاب نمائید در غیر این صورت گزینه خیر در صورتی که قبلا به هند سفر داشته این پس از انتخاب بله اطلاعات زیر نیز مورد نیاز می باشد .

ویزای توریسی اینترنتی هندوستان

مهم ترین فیلدهای در این قسمت شماره ویزا – نوع ویزا و تاریخ صدور ویزا می باشد اگر به این اطلاعات را وارد نکنید سیستم به صورت اتوماتیک برای شما گزینه به هند سفر نکرده اید را انتخاب می کنید

البته توجه داشته اگر به اطلاعات دسترسی ندارد مشکلی برای اخذ ویزا برای شما وجود ندارد ولی در صورت موجود بودن ویزاهای قبلی تا حد امکان این اطلاعات را نکمیل نمائید .

در مرحله بعد اگر به کشورهای افغانستان – نپال – پاکستان – بوتان – مالیدو – سریلانکا – بنگلادش سفر کرده باشید و گزینه بله را انتخاب نمائید می بایستی همانند تصویر زیر تاریخ ورود خود به این کشورهای را وارد نمائید ( اگر به ویزاهای قبلی دسترسی ندارد به صورت حدودی تاریخ ورود خود را اعلام نمائید )

به این نکنه توجه داشته باشید سفر به این کشورهای هیچ مشکلی برای دریافت ویزای هندوستان برای شما به وجود نمی آورد و تنها می بایستی این اطلاعات به وزارت خارجه هند اطلاع داده شود .

اطلاعات تکمیلی درباره ویزای هندوستان در قسمت های بعدی می بایستی آدرس محل سکونت و کار خود را وارد نمائید . اگر زیر 18 سال – بیکار یا خانه دارد هستید اطلاعات شغلی همسر یا پدر خود را وارد نمائید . اگر بازنشسته هستید آخرین محلی که در آنجا مشغول به کار بوده اید را وارد نمائید . قیمت دریافت ویزا هند

در این قیمت نام ( تنها نام – نام خانوادگی نیاز نمی باشد )  پدر مادر و همسر ( اگر متاهل هستید )  را وارد نمائید .

اگر در 2 سال اخیر در ایران زندگی کرده اید گزینه خیر در غیر این صورت بله را انتخاب نمائید در صورت انتخاب بله می بایستی نام کشوری که در سکونت داشته اید را وارد نمائید .

اگر کارت اقامت یا پاسپورت کشوری دیگری را داشته باشید می بایسنی نام آن کشور را وارد نمائید .

ویزای هند ارزانترین سایت در قسمت توضیحات اگر توضیح اضافه ای برای کارشناسان قاره پیما دارید وارد نمائید سپس گزینه بعدی را زده و وارد مرحله 3 که بارگزاری تصویر پاسپورت و عکس هست می شود . آژانس اصلی در ویزای هند

در این مرحله می بایستی اسکن صفحه اول پاسپورت و اسکن عکس پرسونلی خود را بارگزاری نمائید . اگر مدارک خاص دیگری نیز دارید می توانید در قسمت ارسال مدارک دیگر برای قاره پیما ارسال نمائید .

به جای اسکن می توانید از مدارک خود با گوشی موبایل یا دوربین نیز عکس با کیفیت گرفته و ارسال نمائید کیفیت مدارک ارسال شده می بایستی به شکل زیر باشد .

اسکن مدارک مورد نیاز ویزا

پس از بارگزاری مدارک و خواندن قوانین و مقررات و تائید این گزینه دکمه بعدی را انتخاب کرده و وارد مرحله 4 که مشاهده اطلاعات و پرداخت هزینه هست می شود .

در این قسمت کلیه اطلاعات وارد شده در مراحل قبل و پیش فاکتور خود را مشاهده می نمائید لطفا این اطلاعات را یک بار دیگر به طور دقیق بررسی نمائید چنانچه هر یک از این اطلاعات اشتباه یا نیاز به ویرایش دارد می توانید گزینه قبلی را انتخاب کرده و این اطلاعات را ویرایش نمائید .

اگر تمام اطلاعات درست می باشد دکمه تائید ئ پرداخت صورت حساب را انتخا نمائید و وارد درگاه پرداخت قاره پیما شود .

پرداخت آنلاین هزینه ویزا هندوستان

در این قسمت پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود و پرداخت هزینه سفارش شما تکمیل می شود و قاره پیما 24 تا 72 ساعت پس از ثبت سفارش شما جواب ویزا را به ایمیل شما ارسال می نمائید .

پس از پرداخت شماره پیگیری برای شما همانند تصویر زیر نمایش داده می شود حتما شماره پیگیری خود ار یادداشت نمائید تا برای پیگریی های بعدی در صورت نیاز از آن استفاده نمائید .

همچنین شماره پیگیری برای شما ایمیل و اس ام اس هم خواهد شد .

پیگیری ویزا

درباره ویزای هند :

هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور هند را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند که خوشبختانه ویزای کشور هندوستان به صورت الکترونیک ( آنلاین – اینترنتی ) از سایت این کشور قابل انجام است و نیاز به هیچ گونه مراجعه حضوری به سفارت هند و یا حتی مراجعه به قاره پیما نبوده و تنها با ارسال عکس صفحه اول پاسپورت و پر کردن فرمی که همکاران ما برای شما ارسال می کنند قابل انجام می باشد .

( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد )

انواع ویزای هند قابل دریافت در قاره پیما :

 1. ویزای توریستی لیبل هند ( نیاز به مراجعه حضوری و انگشت نگاری در سفارت هند در تهران دارد )
 2. ویزای توریستی الکترونیکی هند ( نیازی به مراجعه حضوری ندارد و انگشت نگاری در مرز ورودی هندوستان انجام می شود )

در جدول زیر شرایط ویزای توریستی لیبل و الکترونیکی هند به طور کامل شرح داده شده است

 

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا الکترونیک هند توسط قاره پیما : ( در فرم آنلاین ثبت سفارش این اطلاعات نیاز می باشد )

عکس یا اسکن پاسپورت – فایل عکس زمینه سفید – و ارسال اطلاعات زیر برای ما

اطلاعات لازم برای پر کردن فرم درخواست ویزا توریستی الکترونیکی هند

فرودگاه ورود به هند ؟
فرودگاه خروج از هند ؟
تاریخ احتمالی ورود به هند ؟

اگر قبلا به هند رفته اید (آخرین ویزا هند) ؟
آدرس محل اقامت در هند ؟
به شهرهایی در هند رفته اید ؟
شماره ویزا ؟
نوع ویزا ؟
تاریخ صدور ویزا روز / ماه / سال ؟
محل صدور ویزا ؟
آیا تا به حال درخواست اخذ یا تمدید ویزای هند شما رد شده است ؟

ده سال اخیر به چه کشورهایی رفته اید؟
سه سال اخیر به افغانستان، بوتان، پاکستان، مالدیو، بنگلادش، سریلانکا، نپال رفته رفته اید؟

دین ؟
آخرین مدرک تحصیلی ؟

آدرس محل سکونت: واحد / طبقه / پلاک / کوچه / خیابان فرعی / خیابان اصلی / شهر  ؟
کد پستی  ؟
شماره موبایل ؟

نام محل کار  ؟
سمت شغلی ؟
آدرس محل کار ؟
(اگر خانه دار یا در حال تحصیل هستید، اطلاعات شغلی همسر یا پدر خود را دهید)

نام پدر ، شهر محل تولد پدر ؟
نام مادر ، شهر محل تولد مادر  ؟
نام همسر ، شهر محل تولد همسر (در صورت تأهل)  ؟
آیا پدر بزرگ یا مادر بزرگ / والدین شما زاده پاکستان هستند ؟

آیا دو سال اخیر در ایران زندگی کرده اید ؟
آیا پاسپورت / کارت اقامت کشور دیگری را دارید ؟

قبل از سفارش ویزا به نکات زیر توجه بفرمائید :

مدت دریافت ویزای هند از زمان ارسال مدارک برای ما 3 روز می باشد

ویزاهای مولتی 1 و 5 ساله در هر بار ورود مسافر می تواند 90 روز در هند بماند بعد از 90 روز می بایستی از هند خارج شده و مجددا وارد هند شوند

اگر مسافر قبلا به هند مسافرت داشته اید ویزای قبلی خود را نیز برای ما ارسال فرمائید

کیفیت مدارک ویزای الکترونیکی هند مانند عکس زیر باشد

مدارک مورد نیاز ویزای هند

ویزای لیبل هند
انگشت نگاری در سفارت هند  در تهران
 0 تومان
مدارک مورد نیاز ویزای لیبل هند

 •  اصل پاسپورت فعلی مسافر (امضاء شده توسط مسافر) 
 • دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید سایز 5.5 جدید (در شش ماه اخیر گرفته شده باشد و ترجیحا با عکس پاسپورت یکی نباشد) 
 • کپی برابر اصل همه صفحه های شناسنامه مسافر
 • اگر مسافر قبلا به هند رفته ارائه کپی برابر اصل ویزا هند قبلی الزامی است و اگر با پاسپورت قبلی اش به هند رفته باید اصل پاسپورت قبلی را ارائه دهد

مدت زمان و نحوه دریافت ویزای لیبل هند

5 روز بعد از تحویل مدارک بالا به قاره پیما ( روزهای کاری سفارت هند در تهران با حذف جمعه و شنبه ) مسافر بایستی برای انگشت نگاری در مرکز مربوطه در تهران حضور یابد و نهایتا یک هفته بعد از انگشت نگاری ، قاره پیما مدارک مسافر با ویزای اخذ شده را به مسافر تحویل خواهد داد

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ ویزا الکترونیکی هند با شماره های 09121931613 – 91028292-021 در تماس باشید

درباره ویزا الکترونیکی هند indian e visa

ویزای آنلاین هند

توصیه می شود به هر کسی که ادعا می کند ویزای سریع الکترونیک می دهد اعتماد نکنید و هیچ گونه هزینه ای به آنها پرداخت نکنید.
اطلاعات شخصی خود را با هیچ وب سایت غیر مجاز به اشتراک نگذارید زیرا ممکن است به دزدی از اطلاعات شخصی شما منجرب شود.

تورهای ارزان هند

قاره پیما کارگزار ویزای هند می باشد و صدور ویزای هندوستان در قاره پیما کاملا قانونی می باشد .

بهترین قیمت ویزای 1 ماهه هند

کشورهایی که می توانند درخواست صدور ویزای الکترونیکی هند نمایند :

آلبانیا، آندورا، آنگولا، آنگویلا، آنتیگوا و باربودا، آرژانتین، ارمنستان، آروبا، استرالیا، اتریش، آذربایجان، باهاما، باربادوس، بلژیک، بلیز، بولیوی، بوسنی و هرزگوین، بوتسوانا، برزیل، برونئی، بلغارستان، بوروندی،

کامبوج، جمهوری کامرون، کانادا، کانادا، کیپ ورد، جزیره کیمن، شیلی، چین، چین، SAR هنگ کنگ، چین، ماکائو، کلمبیا، کومور، جزایر کوک، کاستاریکا، کوتالوویور، کرواسی، کوبا، قبرس، جمهوری چک، جورجیا،

گینه مجارستان، ایسلند، اندونزی، ایران، ایرلند، اسرائیل، ایتالیا، جامائیکا، ژاپن، اردن، قزاقستان، کنیا، کیریباتی، لائوس، لتونی، لسوتو، لیبریا، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، ماداگاسکار، مالاوی، مالزی، مالزی، مالت ، جزایر مارشال، موریس، مکزیک، میکرونزی، مولداوی، موناکو، مغولستان، مونته نگرو، مونتسرات، موز آمریكا،

میانمار، نامیبیا، نائورو، هلند، نیوزیلند، نیکاراگوئه، جمهوری نیجریه، جزیره نیو، نروژ، عمان، پالائو، فلسطین، پاناما، پاپوآ گینه نو، پاراگوئه، پرو، فیلیپین، لهستان، پرتغال، جمهوری كره مقدونیه، رومانی، روسیه، رواندا،

سنت کریستوفر و نویس، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادین، ساموآ، سن مارینو، سنگال، صربستان، سیشل، سیرالئون، سنگاپور، اسلواکی، اسلوونی، جزایر سلیمان، آفریقای جنوبی، اسپانیا تایلند،

تایلند، تانزانیا، ترینیداد و توباگو، جزایر ترکس و کایکوس، تووالو، امارات متحده عربی، اوگاندا، اوکراین، بریتانیا، اروگوئه، ایالات متحده آمریکا، ازبکستان، وناتو، سوریه، سوئیس، سوئیس، واتیکان، مقدس، ونزوئلا، ویتنام، زامبیا و زیمبابوه

افراد واجد شرایط برای گرفتن ویزای توریستی هند ( الکترونیکی و لیبل )

مسافران بین المللی که هدفشان از سفر به هند تفریحی,دیدنی,بازدید از دوستان,برای کسب و کار و یا درمان کوتاه مدت است.

برای ورود به هند پاسپورت شما می بایست حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد و گذرنامه می بایست دو صفحه خالی برای مهر زدن مامور مهاجرت داشته باشد.

مسافران می بایست بلیط برگشت خود یا بلیط سفر بعدی را بهمراه داشته باشند و همچنین مبلغی که بتوانند در مدت زمان اقامت خود در هند از آن استفاده کنند.

مسافرانی که گذرنامه پاکستانی دارند و یا اهل پاکستان هستند لطفا” برای ویزای معمول در ماموریت هندی درخواست بدهند.

این ویزا برای دارندگان پاسپورت دیپلماتیک قابل ارائه نمی باشد.

این ویزا برای افرادی که در گذرنامه فرد دیگری هستند قابل ارائه نیست پس هر فرد می بایست گذرنامه جداگانه داشته باشد.

این ویزا برای افرادی که صاحب سند مسافرت بین المللی هستند قابل ارائه نمی باشد.

انواع ویزای الکترونیکی هند

 • ویزای توریستی الکترونیکی
 • ویزای کسب و کار الکترونیکی
 • ویزای الکترونیکی پزشکی

شرایط دریافت ویزای الکترونیکی هند :

متقاضیان کشور ایران برای اخذ ویزای الکترونیکی هند می توانند حداقل 4 روز قبل از ورودبرای ویزای مولتی 1 ساله خود اقدام نماییند.

عکس شما باید با زمینه سفید باشد و این عکس پاسپورت می بایست شامل اطلاعات شخصی مانند: نام,تاریخ تولد,ملیت و غیره باشد که توسط شما بطور قانونی ارسال می گردد. همچنین فرم مخصوص ویزای الکترونیکی نیز بنا به درخواست شما وجود دارد که باید آنرا کامل کرده و آپلود کنید. اما اگر اطلاعات شما کامل و واضح نباشد مورد قبول قرار نخواهد گرفت.

هزینه ویزای الکترونیکی هر کشور جداگانه می باشد.
2.5% برای تراکنش بانکی علاوه بر پرداخت هزینه های ویزای الکترونیکی می بایست پرداخت انجام دهید.
این هزینه می بایست حداقل 4 روز قلب از تاریخ سند پرداخت شود و در غیر این صورت ویزا صادر نخواهد شد.

هزینه الکترونیکی ویزا که یکبار ارسال و پرداخت شده غیر قابل برگشت است و به عنوان هزینه پردازش و درخواست یا رد مجوز سفر گرفته می شود.

هر مسافر زمان سفر خود می بایست یک نسخه از مجوز سند الکترونیکی خود را بهمراه داشته باشد.
لطفا” قبل از سفر خود حتما” تایید کنید که وضعیت مجوز سفر الکترونیکی شما در Visa Statusوب سایت ثبت شده و این وضعیت را بصورت آنلاین با کلیک بر می توانید دنبال کنید.

در هنگان مهاجرت به هند تمامی جزییات بیومتریک متقاضی باید به طور قانونی مورد بررسی قرار گیرد.

اعتبار ویزای الکترونیکی 60 روز از تاریخ ورود به هند است.
ورود دوم با ویزای توریستی الکترونیک و ویزای تجارت الکترونیک مجاز است و حتی ورود سوم با ویزای پزشکا الکترونیک هم مجاز خواهد بود.

فرودگاه های مجاز ورود با ویزای الکترونیکی هند :

با ویزای اکترونیکی می توانید از 25 فرودگاه تعیین شده کشور هند وارد این کشور شوید.
(i.e. Ahmedabad, Amritsar, Bagdogra, Bengaluru, Calicut, Chennai, Chandigarh,Cochin, Coimbatore, Delhi, Gaya, Goa, Guwahati, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Mangalore, Mumbai, Nagpur, Pune, Tiruchirapalli, Trivandrum, Varanasi & Vishakhapatnam)

and 5 designated seaports (i.e. Cochin, Goa, Mangalore,Mumbai,Chennai). However, the foreigner can take exit from any of the authorized Immigration Check Posts (ICPs) in India.
با این وجود مهاجران و مسافران خارجی می توانند از هر یک از قسمت های چکینگ مهاجرت در هند خارج شوند.

ویزای الکترونیکی غیر قابل تمدید,غیر قابل تبدیل است و از آن نمی توانید برای بازدید از مناطق محافظت شده استفاده کنید و اگر چنین قصدی دارید باید به واحد های مربوطه درخواست صوپدور مجوز بازدید دهید.

در هنگام پرداخت بابت ویزای الکترونیکی خود مراقب باشید که تعداد تلاش های نا موفق شما بیش از 3 بار نباشد چون بعد از آن می بایست دوباره تمامی مراحل تکمیل فرم درخواست را مجدد انجام داده و یک شناسه جدید دریافت کنید.

با توجه به مسائل فنی وضعیت نهایی پرداخت شما ممکن است 4 ساعت طول بکشد پس لطفا” قبل از انجام درخواست مجدد 4 ساعت متظر بمانید ولی اگر پول از حساب شما کسر گردید اما وضعیت در سیستم به روز نشد شما می توانید صحت پرداخت خود را از طریق کلیک بر روی گزینه ” تایید پرداخت ویزا” پیگیری کنید.

کشورهایی که مسافران آنها مبتلا به تب زرد هستد می بایست در هنگام ورود خود قرص های مربوطه را بهمراه خود داشته باشند در غیر این صورت ممکن است به مدت 6 روز پس از ورود به هند در قرنطینه نگهداری شوند. پس لطفا” آخرین دستور العمل های وزارت بهداشت و رفاه خانواده در مورد کشورهای مربوطه را مطالعه کنید.

ویزای فوری 1 ساله هند

مدارک مورد نیاز ویزای تجاری هند :

تمام اسناد ارسال شده توسط متقاضی از جمله کارت های کسب و کار، دعوتنامه باید به زبان انگلیسی باشد در غیر این صورت درخواست رد می شود.

مدارک مورد نیاز دریافت و اخذ ویزای الکترونیکی هند : 

اسکن صفحه اول پاسپورت – و اسکن یا فایل عکس پرسونلی

مدارک مورد نیاز ویزای لیبل توریستی هند :

در بالا به طود کامل شرح داده شده است .

مدارک مورد نیاز ویزای الکترونیکی پزشکی هند :

صفحه اسکن شده گذرنامه که عکس و تمامی مشخصات فرد مورد نظر را نشان می دهد.
کپی از نامه بیمارستان با سربرگ هندی.

مدارک مورد نیاز ویزای اکترونیکی کاری هند :

صفحه اسکن شده گذرنامه که عکس و تمامی مشخصات فرد مورد نظر را نشان می دهد.
کپی از کارت کسب و کار فرد مورد نظر.

مدارک مورد نیاز شرکت در سمینار جهانی برای سخنرانی هند :

صفحه اسکن شده گذرنامه که عکس و تمامی مشخصات فرد مورد نظر را نشان می دهد.
دعوتنامه از موسسه میزبان به هئیت علمی خارجی.
GIAN صادر شده توسط موسسه ملی یعنی هماهنگی تحت کپی از سفارش تحریم
کپی خلاصه ای از دوره های که توسط هیات علمی گرفته شده است

ویژگی های عکس مورد نیاز ویزای الکترونیکی هند

عکس دیجیتالی که باید همراه با درخواست ویزا آپلود شود باید شرایط زیر را داشته باشد: ( نحوه اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت فوری تضمینی )

سایز عکس قابل تنضمین می باشد و سایز مشخصی ندارد .
باشد. JPEG فرمت آن می بایست
سایز آن باد در کمترین حد 10 کیلوبایت و در بیشترین حد 1 مگابایت باشد.
ارتفاع و عرض کسی باید برابر باشد.
عکس باید از نمای نزدیک و از تمام فرمت صورت باشد. همچنین باید بدون عینک و چشم ها باز باشد.
عکس سر خود را در مرکز قاب قرار دهید و از ابتدای مو های خود تا انتهای چانه را بردارید.
پس زمینه عکس باید سفید یا رنگ روشن باشد.
هیچگونه سایهای روی صورت و پس زمینه عکس نباشد.
بدون خط و خش باشد.

صفحه بیرونی گذرنامه را اسکن کنید که عکس و جزییات شما هم نشان داده شود:
باشد. PDF فرمت آن
سایز آن در کمترین حد 10 کیلوبایت و در بیشترین حد 300 کیلوبات باشد.

اسناد دیگر برای کسب و کار / پزشکی:
باشد. PDF فرمت آن
سایز آن در کمترین حد 10 کیلوبایت و در بیشترین حد 300 کیلوبات باشد.

 شما فقط کافی است عکس یا اسکن مدارک را برای ما ارسال نمائید و تنضمین سایز و فرمت عکس ها توسط قاره پیما انجام می شود

اطلاعات فنی مهم برای گرفتن ویزای الکترونیکی

این سایت بهتر است در موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم، اینترنت اکسپلورر (ویندوز) نسخه 9.0 و بالاتر مشاهده شود.
یا بالاتر را Adobe Acrobat Reader 7.0 نسخه متقاضی همچنین میباست بر روی کامپیوتر خود نصب کند تا فرم درخواست تکمیل شده را چاپ ودانلود کند.

تور مثلث طلایی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت و اخذ ویزای الکترونیکی هند ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت سایر ویزاهای کشور هندوستان دانشجویی – تحقیقاتی :

 1. اصل شناسنامه و کارت ملی .
 2. اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار .
 3. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با زمینه سفید .
 4. رزرو هتل و بلیط .
 5. آدرس محل سکونت و محل کار و شغل متقاضی .

 انواع ویرا کشور هندوستان :

 1. ویزا توریستی .
 2. ویزا دانشجویی .
 3. ویزا تحقیقاتی .
 4. ویزا تجاری .

نکاتی در مورد ویزا های کشور هندوستان :

ویزای توریستی کشور هندوستان از تاریخ صدور دارای اعتبار 1 ساله است و شما پس ار ورود به کشور هندوستان 90 روز اجازه اقامت در این کشور را دارید و ویزای توریستی در هند قابل تمدید نمی باشد.

دریافت و اخذ ویزای الکترونیکی هند حداقل 3 روز کاری به طول می انجامد و در موارد خاص این زمان طولانی تر نیز می شود .

توجه فرمائید در هنگام مصاحبه و انگشت نگاری در سفارت تمام اطلاعات فرم های ارائه شده توسط سفارت را به طور کامل و دقیق بنویسید و هنگام مصاحبه فقط رزرو هتل و بلیط هواپیما ( اگر نتوانستید هتل را رزرو کنید از هتل هایی اتاق بگیرید که امکان کنسل کردن آنها وجود داشته باشد ) را با خود به سفارت ببرید .

قیمت ویزا توریسینی کشور هندوستان الکترونیک :

نمونه ویزا الکترونیک هند اخذ شده توسظ قاره پیما

سفارت هند - ویزای 5 ساله ارزان هند

ویزای عادی هند 

با اخذ این نوع از ویزا متقاضی می تواند 28 روز در کشور هند اقامت داشته باشد و قابل ذکر است صدور این نوع از ویزا 7 الی 8 روز کاری در هند به طول می انجامد.
ویزای نیمه فوری هند:
با اخذ این نوع از ویزا نیز فرد درخواست دهنده می تواند 28 روز در این کشئر حضور داشته باشد و مدت زمانی که طول می کشد تا ویزای فرد متقاضی صادر گردد 4 الی 5 روز کاری در هند به طول می انجامد.
ویزای فوری هند:
این نوع از ویزا را نیز اگر فردی بخواهد دریافت نماید می تواند در صورت صدور 28 روز اقامت در کشور هند داشته باشد و مدت زمانی که به طول می انجامد تا ویزا صادر گردد 2 الی 4 روز کاری در هند می باشد.

مدارک مورد نیزا ویزای توریستی هند

کپی از بلیط سفر به هند فرد متقاضی.
تکمیل فرم درخواست اولیه.
پاسپورت با حداقل اعتبار 6 ماه.
عکس پرسنلی.
این ویزا در صورت تایید و اخذ دارای اعتباری 6 ماهه می باشد.
این نوع از ویزا با توجه به بلیط و زمان سفر هر فرد مشخص و صادر می گردد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تجاری

این نوع از ویزا برای افرادی صادر می گردد که برای کار به هند سفر می کنند که به دو نوع صادر می گردد یکی با دارا بودن اجازه یک یا دو بار ورود با اعتبار 3 الی 6 ماه و یکی دیگر با اعتبار ورود چند باره با اعتبار 6 ماه الی یک سال می باشد.
اولین و مهمترین مدرک مورد نیاز جهت اقدام بابات اخذ ویزا تجاری دارا بودن دعوت نامه از شرکت یا سازمان در هند می باشد که مایل به دعوت از متقاضی برای سفر تجاری به کشور هند می باشد.
نامه و فرم استخدام برای متقاضی از سوی شرکتی که قصد کار در آن را دارید.
یک برگه اصل از قرداد کاری، حکم استخدام، اشتغال به کار فرد خارجی از طرف یک شرکت یا سازمان استخدام کننده ثبت شده در کشور هند.
نامه تعیین میزان حقوق فرد مورد استخدام در هند.
تمامی مدارکی که متقاضیان باید برای اخذ ویزا به سفارت خانه و کنسولگری هند ارائه دهنده می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی و دانشجویی

مدارکی که نشاند دهد از سمت دانشگاه و یا موسسه معتبری در کشور هند قبول و پذیرش شده اید.
در صورت قبولی در رشته پزشکی گواهیسلامت فرد متقاضی برای پذیرش از سوی دولت هند اجباری می باشد.
تمکن مالی دانشجو که نشان دهد توانیی پرداخت مخارج تحصیل، زندگی و خورد و خوراک خود را خواهد داشت.
گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه.
عکس پرسنلی.
فرم درخواست ویزا با اطلاعات کاملا دقیق و صحیح.
این نکته قابل ذکر است که تمامی مدراک ارائه شده به سفارت و کنسولگری هند باید به زبان انگلیسی باشد.

مدراک لازم جهت اخذ ویزای تحقیقاتی

نامه و مدرکی معتبر از دانشگاه و یا موسسه ای که در هند فعالیت دارد و از متقاضی دعوت کرده تا به کشور هند سفر کند.
تقاضای مجوز پژوهش.
گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه.
عکس پرسنلی.
سوابق تحصیلی.
اسنادی که نشان دهده تمکن مالی و توانیی پرداخت هزینه ها در هند می باشد.
برنامه درسی.
توافق نامه استاد متقاضی.
این مدارک نیز قبل از ارائه تماما” می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

آدرس سفارت هند در تهران : 

تهران –  خیابان شهید مطهری – خیابان میرعماد – شماره ۴۶

شماره تلفن  : 5-88755102-021

همچنین شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا هند می توانید به سایت سفارت کشور به به نشانی اینترنتی : www.indianembassy-tehran.ir مراجعه نمائید .

سوالات متداول ویزای هند

آیا مدارکی که به سفارت هند برای ویزای لیبل ارائه می دهیم می بایست ترجمه شده باشند؟

خیر نیازی به ترجمه هیچ یک از مدارک برای ویزای لیبل توریستی هند وجود ندارد ولی برای سایر ویزا ها ( دانشجویی – تجاری – … ) متفاوت می باشد 

هموطنان عزیز توجه نمایند با توجه به تغییر قوانین و ارزانتر شده ویزای الکترونیک هند دیگر نیاز به مراجعه حضوری به سفارت وجود ندارد و ویزا تنها با اسکن پاسپورت و عکس پرسونلی توسط قاره پیما وجود دارد .

آیا حضور متقاضی برای اخذ ویزا هند در سفارت الزامی است ؟

برای دریافت ویزای لیبل شخص مسافر حتما باید جهت انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشد ولی برای اخذ ویزای الکترونیکی هند نیاز به حضور مسافر ندارد و ویزا کاملا به صورت الکترونیک اخذ می شود و انگشت نگاری در فرودگاه ورود به هندوستان انجام می شود

مدت اعتبار پاسپورت ما برای اخذ ویزای هند چقدر باید باشد ؟

مدت زمان اعتبار پاسپورت شما حداقل می بایست 6 ماه  از زمان ورورد به هند باشد.

مدت اعتبار ویزای توریستی هند چقدر است ؟

مدت اعتبار ویزای توریستی هند یک ساله مولتی می باشد و شما در هر بار ورود می تواند 90 روز در هند اقامت داشته باشید .

آیا در کشور هند می توانم ویزای توریستی خود را تمدید نماییم ؟

خیر این امکان جهت تمدید ویزا در کشور هند وجود ندارد و مسافر می بایستی از هند خارج شده و مجددا ویزا اخذ نماید .

پس از اتمام مهلت ویزای دانشجویی هندوستان آیا امکان تمدید آن وجود دارد ؟

بله در صورتی که هنوز از مهلت تحصیل شما باقی مانده است این امکان برای تمدید مهلت ویزا برای شما وجود دارد.

آیا برای دریافت ویزا هند نیاز به رزرو هتل و پرواز وجود دارد ؟

خیر برای دریافت ویزای هندوستان هیچ نیازی به رزرو هتل و بلیط هواپیما به هند وجود ندارد .

تفاوت ویزای الکترونیک و لیبل هند چیست ؟

ویزای توریستی لیبل هند ( نیاز به مراجعه حضوری و انگشت نگاری در سفارت هند در تهران دارد )
ویزای توریستی الکترونیکی هند ( نیازی به مراجعه حضوری ندارد و انگشت نگاری در مرز ورودی هندوستان انجام می شود ) 

توجه داشته باشید هزینه ویزای الکترونیک از لیبل هند ارزانترمی باشد و دریافت آن بسیار راحت تر می باشد

آیا امکان تغییر فرودگاه ورود و خروج ثبت شده در ویزا هند وجود دارد ؟

خیر پس از دیافت ویزا به هیچ عنوان امکان تغییر در ویزا وجود ندارد

تفاوت ویزای دانشجویی student visa و research visa در چیست ؟

Student Visa
این ویزا برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دوره های زبان و … صادر می گردد.
Research Visa
این نوع از ویزا برای مقاطع بالاتر از کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.

ویزای بازگشت هند (Return Visa) چیست و برای چه دسته از افرادی صادر می گردد ؟

ویزای بازگشت به هند برای دانشجویان شاغل و در حال تحصیلی است که می توانند در ایام تعطیل با اخذ ویزا به کشور خود مراجعه و مجدداً با همان ویزا به هند بازگردند.

آیا با ویزای ترانزیت هندوستان هم می توانم وارد کشور هند شوم ؟

بله با ابن نوع از ویزا می توانید تا 72 ساعت در خاک کشور هند بمانید و بعد از اتمام آن و با سر رسید زمان پرواز بعدی خود حتما می بایست خاک کشور هند را ترک نمایید. 

رزرو و خرید بلیط هندراهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به هند :

در حال حاضر شرکت های هواپیمایی ایران ایر و ماهان پروازهای مستقیم به دو شهر بمبئی و دهلی نو انجام می دهند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روزها و ساعات پرواز و قیمت و مدت زمان پرواز و … می توانبد به قسمت بلیط هواپیما هند سایت مراجعه نمائید .

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا تضمینی هند ( مرکز صدور ویزای هند ) و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور هند می باشد

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور هند توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

سوالات متداول درباره ویزای الکترونیک هند

📅 انواع ویزای توریستی الکترونیک هند ؟

در حال حاضر امکان دریافت 3 نوع ویزای توریستی برای هند وجود داد :
ویزای 30 روزه هند ( 2 بار ورود )
ویزای 90 روزه هند ( مولتی 1 ساله )
ویزای 90 روزه هند ( مولتی 5 ساله )

💵 قیمت ویزای هند چقدر است ؟

قیمت ویزای با توجه به نوسانات دلار دائما در حال تغییر است برای مشاهده قیمت انواع ویزای هند به تومان وارد سایت شود .

📁 مدارک مورد نیاز دریافت ویزای توریستی هند ؟

برای اخذ ویزای توریستی هند تنها نیاز به اسکن صفحه اول پاسپورت و اسکن عکس پرسونلی مسافر می باشد .

✔️ آیا اصل مدارک برای دریافت ویزای هند نیاز است ؟

برای دریافت ویزای الکترونیکی نیاز به اصل مدارک نمی باشد و تنها ارسال اسکن ( یا عکس با کیفیت که با موبایل از مدارک گرفته شود ) از مدارک کافی است .

🚶‍♂️ برای دریافت ویزا نیازی به حضور در سفارت هست ؟

خیر ویزای هند کاملا به صورت الکترونیک می باشد و نیازی به حضور مسافر در سفارت وجود ندارد .

⏱️ اخذ ویزای هند چند روز زمان نیاز دارد ؟

دریافت ویزا هندوستان بین 24 تا 72 ساعت زمان نیاز دارد .

🛂 آیا ویزای هند در پاسپورت چسبانده می شود ؟

خیر ویزا به صورت یک فایل برای شما ارسال می شود و شما تنها می بایستی از این فایل پرینت تهیه کرده ( سیاه سفید مورد قبول می باشد ) و هنگام مسافرات همراه خود داشته باشید .

🖊️ نحوه ثبت سفارش ویزای هند برای قاره پیما ؟

برای ثبت سفارش وارد سایت شده و فرم سفارش آنلاین ویزای هند را تکمیل و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نمائید تا قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن با گارانتی ارزانترین قیمت ویزای شما را ارسال نمائید .

❌ آیا امکان دریافت ویزای فوری هند وجود دارد ؟

تنها امکان دریافت ویزای عادی هند که بین 24 تا 72 ساعت زمان میبرد وجود دارد و ویزای هند چیزی به عنوان ویزای فوری ندارد .

پروازهای چارتر هند قاره پیما

بلیط هواپیما به تمام شهرهای هند

رزرو هتل در تمام شهرهای هند

تورهای ویژه هندوستان

پروازهای داخلی هندوستان

اخذ ویزا هند

‫59 دیدگاه ها

 1. با سلام خدمت هموطنان عزیز چنانچه سوالی در مورد ویزای هند دارید می توانید در این قسمت سوال خود را با کارشناسان قاره پیما مطرح نمائید تا در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت جواب داده شود
  با تشکر از شما – قاره پیما

  1. سلام. وقتتون بخیر. در صورت گرفته ویزای الکترونیک نیاز به رزرو هتل هست؟
   آیا انگشت نگاری در فرودگاه هند شامل هزینه اضافی هست؟
   و آیا هزینه ویزا رو میتونیم به ریال پرداخت کنیم یا باید دلار باشه؟

   1. با سلام
    برای ویزای هند نیاز به رزرو هتل نمی باشد – برای انگشت نگاری در فرودگاه هند هیچ هزینه ای در فرودگاه از مسافر گرفته نمی شود و هزینه ویزای هند همانگونه که در سایت به ریال نوشته شده است به ریال دریافت می شود نه دلار

 2. سلام می خواستم بدون هند ویزای فوری هم داره یا فقط ویزای عادی هند اقدام می شود از طرف قاره پیما

  1. با سلام:
   ویزای هند تنها به صورت عادی اقدام می شود این ویزا از زمان اقدام در حداکثر 72 ساعت آماده می شود ولی معمولا ویزای هند در 1 روز آماده می شود .

 3. سلام خسته نباشید . من شنیدم ک هند ویزای با اعتبار 14 روزه هم میده. آیا صحت داره این موضوع؟ کمترین اعتبارویزای هند چقدر است؟
  ممنونم

  1. سلام
   میبخشین کن‌ویزای یکساله مولتی‌داشتم و دو بار هم با اون‌تردد کردم، الان پاسپورتم رو عوض کردم و دوباره‌درخواست‌ویزای ۵ ساله دادم ولی رجکت شدم، کارگزارم گفت که چون هنوز یکساله ای که‌داشتی تایم داره اینو رجکت کردن، حالا میخواستم ببینم که من چطور میتونم از این ویزا در حالی که شماره پاسپورت قبلی من روش هست و پاسپورت قبلیه من هم پانچ شده استفاده کنم؟؟؟؟

   1. با سلام
    شما می بایستی هنگام سفر به هند پاسپورت قیدیمی و جدیدتون رو همراهتون داشته باشید در این صورت با همون ویزای قبلی می تونید وارد هند بشید

 4. با سلام
  ببخشید میخواستم بپرسم ما مریضی دارم میخوان ویزا بگیرن برا درمان برن هند. لطفا راهنمایی کنید. و شرایط و مدارک رو برام بفرستین. از صفر تا صد
  متشکرم

  1. با سلام
   قاره پیما در خصوص ویزای درمانی هند هیچ فعالیتی ندارد مسافر برای ویزای درمانی هند می بایستی به سفارت هند مراجعه نمایند .

 5. سلام ،
  آیا ویزای الکترونیک ۱ ساله مولتی بعد از اخذ حتما باید بلیط برگشت گرفته باشی قبل از ورود به هند؟؟؟؟

 6. سلام و احترام
  من امسال به کشورهای نپال و سریلانکا سفر داشته ام
  در فرمی که باید پر بشه نوشته آیا در سه سال گذشته به این کشورها سفر کردید یا خیر
  میخواستم دلیلش رو بپرسم که این سوال برای چی هست و آیا مشکلی پیش میاد ؟
  آیا برای دریافت ویزای الکترونیکی هم باید عکس و مدارک دیگه رو برای شما ارسال کنیم ؟ یا اسکنشون کافیه
  با سپاس از شما

  1. سلام
   افردای که قبلا به کشورهای نپال و سریلانکا سفر کرده اند مشکلی در دریافت ویزای هند ندارند فقط می بایستی تاریخ سفرشون به نپال و سریلانکا را در فرم ارسالی مشخص بفرمایند و برای دریافت ویزای هند ( الکترونیکی ) به اصل پاسپورت و عکس نیازی نیست فقط اسکن مدارک کافی هست .

 7. با سلام
  آیا با ویزا ۵ ساله میشه در کشور هند اقامت داشت یا تحصیل کرد؟(به شرطی که هر ۹۰ روز از هند خارج شویم و دوباره برگردیم…)

   1. با سلام
    من ویزای کانادا ترانزیت ترکیه دارم میشه ویزای ترانزیت هند بگیرم برم ترکیه بعد کانادا

 8. عرض ادب و احترام وقت شما بخیر
  می‌بخشید برای خروج ۹۰ روزه در ویزای یکساله هند فقط خروج از مرز هند هند کفایت میکنه یا باید حتما در کشور دیگه ورود داشت
  سوالم رو با مثال عرض می‌کنم مثلا من برای خروج از هند اگه بیام فرودگاه دبی و ۲۴ ساعت داخل فرودگاه بمونم و دوباره برگردم هند کفایت میکنه یا حتما مجبورم ویزای دبی رو هم بگیرم و به دبی ورود داشته باشم تا خروج هند تایید بشه

 9. سلام.من عید میخاستم برم هند.میتونم از الان برای ویزای الکترونیکی 30 روزه اقدام کنم و ویزا را زودتر بگیرم؟اعتبارش تا کی هست؟

  1. سلام ببخشید برای اخذ ویزای توریستی هند بعد از اینکه مرزها باز بشن محدودیت نوع واکسن وجود خواهد داشت؟ چه واکسن هایی توی هند قابل تایید هستند؟

   1. با سلام
    متاسفانه تا این لحظه هیچ بخشنامه ای از طرف دولت هند در این خصوص اعلام نشده است .
    با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

 10. سلام ببخشید ویزا پنج ساله مولتی حتما باید ثابت کنم که به خاطر تجارت میرم هند یا توریستی هم ۵ ساله مولتی میدن

 11. سلام
  لطفا بفرمایید برای سفر به هند از چند روز قبل باید با شما هماهنگ کنم؟
  و اینکه چه مدارکی لازم هست
  با تشکر از تیم خوب شما

  1. با سلام
   ویزای هند 72 ساعته آماده میشه ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایران و احتمال ریجکتی ویزای هند در حال حاضر تا روز شنبه 10 اسفند در قاره پیما سفارشات ویزای هند پذیرفته نمی شود

 12. سلام وقت بخیر میبخشین برادرم از سویدن میخواست به دیدنم به هند بیایه برای ویزه یکنیم قبل درخواستی داده ما فردا تاریح پروازش هست اما تاهنوز ویزه نداده ما باید چی کنیم

 13. سلام.من 3اسفندتاریخ شروع ویزای الکترونیکی ام هست.یکماهه گرفتم ازتون.ایا میسوزه یا میشه تغییرش داد باتوجه به محدود شدن سفر به هند؟

 14. سلام. به فرض اگر شخصی بخواد با وسیله نقلیه شخصی از پاکستان به هند وارد بشه، آیا می تونه ویزای مولتی 1 ساله هند رو بگیره؟ در این صورت قسمت فرودگاه توی فرم ویزا رو چکار باید بکنه؟

 15. سلام دانشجو هستم و با توجه به شیوع ویروس در هند به کشور آمدم حالا برای حضور در امتحانات به هند برگردم شرایط گرفتن ویزا به چه صورت است لطفا راهنمایی فرمائید با تشکر

  1. با سلام در حال حاضر امکان دریافت ویزای الکترونیکی هند وجود ندارد و ویزا تنها در شرایط خاص در سفارت صادر می شود . لطفا با سفارت در ارتباط باشید

 16. سلام وقت بخیر، شما در خصوص ویزای بیزنس هم فعالیت میکنید؟ من ویزای بیزنس ۱ساله مولتی هند رو داشتم اما اواسط اعتبارش به دلیل کرونا مرزها بسته شد، اما الان طی تماسی که با سفارت داشتم گفت از شهریور ماه دارن ویزاهای بیزنس صادر میکنن، اگر شما در این زمینه فعالیت دارید وصل بشم به اپراتورتون، ممنون

 17. سلام. ببخشید توی سایت نوشتین به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان گرفتن ویزای توریستی هند وجود ندارد. می خواستم بدونم تقریباً تا چه مدتی این محدودیت برطرف خواهد شد؟

  1. با سلام
   زمان شروع مجدد صدور ویزای توریستی هند بستگی به پایان شیوع ویروس کرونا دارد و زمان مشخصی اعلام نشده است .
   با تشکر از شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open