ویزاویزا هند

ویزای هند

مرکز صدور ویزای هند با ارزانترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن

قاره پیما مرکز صدور و اخذ ویزای هند (ارزانترین قیمت ویزای هند) می باشد .

اخذ ویزای الکترونیکی هند : دریافت ویزای هند با ارزانترین قیمت در قاره پیما و اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه اخذ ویزای هندوستان و شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزای آنلاین هند و نحوه اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت فوری تضمینی

 

تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان اخذ ویزای هند برای ایرانیان وجود ندارد

قیمت ویزای الکترونیکی هند سال 99

ویزای الکترونیک 30 روزه هند 0 ریال
ویزای الکترونیک 90 روزه ( مولتی 1 ساله ) هند 0 ریال
ویزای الکترونیک 90 روز ( مولتی 5 ساله ) هند 0 ریال
com 60/000

ویزای آنلاین هند

قبل از ثبت سفارش ویزا هند به نکات زیر توجه داشته باشید :

اخذ ویزای الکترونیک هند بین 1 تا 3 روز زمان نیاز دارد .

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای الکترونیکی هند تنها اسکن یا عکس با کیفیت از صفحه اول پاسپورت و عکس پرسونلی مسافرها می باشد . ( اصل پاسپورت و عکس پرسونلی نیاز نمی باشد )

کیفیت مدارک ارسالی توسط کارشناسان قاره پیما بررسی شده و پس از تائید توسط آنها روند صدور ویزا آغاز می شود و در صورت داشتن مشکل با مسافر جهت ارسال عکس با کیفیت تر تماس گرفته خواهد شد ( نگران کیفیت فایل ارسالی خود نباشید )

توجه داشته باشید در ویزای 30 روزه مسافر پس از درخواست تنها 30 روز زمان سفر به هند را دارد و در 30 روز باید وارد هند بشود ( اعتبار ویزا 30 روز پس از ورود می باشد ) اگر سفر شما 30 روز بعد از تاریخ درخواست هست امکان اخذ ویزا برای شماره وجود ندارد . 

ویزای های 1 ساله و 5 ساله اینگونه نمی باشند . ویزا پس از آماده شدن در قسمت پیگیری ویزا جهت دانلود قرار داده می شود همچنین به ایمیل مسافر نیز ارسال می گردد . مسافر تنها می بایستی از فایل ارسالی پرینت تهیه کرده و همراه خود داشته باشید ( این نوع ویزا در پاسپورت چسبانده نمی شود ) حتما کد پیگیری خود را پس از پرداخت یادداشت نماید و برای پیگیری از آن اسفاده نمائید .

درخواست های ویزای هند به صورت انفرادی ثبت می شود چنانچه به صورت خانوادی و گروهی درخواست ویزا می دهید می بایستی برای هر نفر به صورت جدا فرم ثبت سفارش و تکمیل و پرداخت نمائید .

چنانچه در تکمیل فرم مشکلی دارید یا سوال دیگری در مورد ویزا دارید کارشناسان قاره پیما آماده پاسخگویی به شما می باشند .

تا اطلاع ثانوی به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان اخذ ویزای هندوستان برای ایرانیان وجود ندارد

ثبت سفارش آنلاین ویزا توریستی هندوستان

بخش آموزش تکمیل سفارش آنلاین ویزای هند

آموزش تصویری تکمیل کردن فرم ویزای هند

همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می فرمائید برای ثبت سفارش ویزای هند در قاره پیما 4 مرحله وجود دارد :

 1. انتخاب نوع ویزا
 2. تکمیل اطلاعات
 3. بارگزاری تصویر پاسپورت و عکس
 4. مشاهده اطلاعات و پرداخت هزینه ویزا

کارگزار اصلی ویزای هند   مرحله اول ( انتخاب نوع ویزا )

در این مرحله ابتدا می بایستی نوع ویزا را انتخاب نمائید که در حال حاضر تنها امکان اخذ ویزای توریستی هند به صورت الکترونیکی وجود دارد .

در قسمت اعتبار ویزا 3 انتخاب برای شما وجود دارد .

 • ویزای 30 روزه ( 2 بار ورود )
 • ویزای 90 روزه ( مولتی 1 ساله )
 • ویزای 90 روزه ( مولتی 5 ساله )

ویزای 30 روزه 2 بار ورود می باشد و از زمان ثبت درخواست تنها 30 روز مهلت ورود به هند را دارید ولی ویزا های 1 ساله و 5 ساله مولتی بود و در 1 یا 5 سال پس از اخذ ویزا امکان ورود به کشور هندوستان را دارید .

در قسمت تاریخ ورود به هند می بایستی تاریخ ورود خود به هند را به صورت حدودا وارد نمائید البته برای ویزای های 30 روزه اگر تا روز پرواز بیشتر از 30 روز زمان باقی مانده امکان دریافت ویزا وجود ندارد . این قسمت برای ویزا های 1 ساله و 5 ساله غیر فعال می شود .

در قسمت هزینه قابل پرداخت نیز هزینه اخذ ویزا که در انتها فرم باید پرداخت نمائید را مشاهده می نمائید .

پس از انتخاب نوع ویزا و سایر اطلاعات این قسمت روی دکمه بعدی کلیک کرده و همانند تصویر زیر وارد مرحله دوم که تکمیل اطلاعات هست می شود .

آموزش تکمیل فرم سفارت هند   در قسمت اول نام و نام خانوادگی درخواست کننده ویزا را وارد نمائید . ( نام درخواست کننده و تواند با نام متقاضی ویزا تفاوت داشته باشد ) .

ایمیل و شماره موبایل خود را به درستی وارد نمائید چون بعد از ثبت سفارش شما تنها را دسترسی قاره پیما به شما ایمیل و شماره موبایل می باشد و در صورت وارد شده اشتباه این اطلاعات ما هیچگونه دسترسی برای ارسال ویزا به شما نخواهیم داشت .

توجه داشته باشید ویزا بعد از آماده شده به ایمیل شما ارسال خواهد شد .

در قسمت فرودگاه ورود به خروج می بایستی از لیست بازشو یکی از فرودگاه ها را انتخاب نمائید تا حد امکان فرودگاه ورود به خروج خود را به درستی وارد نمائید .

معمولا اگر نام فرودگاهی را وارد نمائید سپس از فرودگاه دیگری وارد یا خارج شود مشکلی برای شما پیش نمی آید ولی به علت درخواست دولت هند از شما مبنی بر ذکر دقیق نام فرودگاه اگر مشکلی برای شما در این مورد پیش بیاید ( مثلا ورود خود را بمبئی در ویزا وارد کنید ولی از دهلی وارد شود ) قاره پیما هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد .

در قسمت در 10 سال اخیر به چه کشورهایی سفر کردید؟ فقط نام کشورهایی که به آنها سفر کردید را وارد نمائید و در صورتی که به هیچ کشوری سفر نداشته اید جمله ( به جایی سفر نداشتم ) را وارد نمائید .

فرم سفارت هند

اگر قبلا که هند سفر داشته این گزینه بله را انتخاب نمائید در غیر این صورت گزینه خیر در صورتی که قبلا به هند سفر داشته این پس از انتخاب بله اطلاعات زیر نیز مورد نیاز می باشد .

ویزای توریسی اینترنتی هندوستان

مهم ترین فیلدهای در این قسمت شماره ویزا – نوع ویزا و تاریخ صدور ویزا می باشد اگر به این اطلاعات را وارد نکنید سیستم به صورت اتوماتیک برای شما گزینه به هند سفر نکرده اید را انتخاب می کنید

البته توجه داشته اگر به اطلاعات دسترسی ندارد مشکلی برای اخذ ویزا برای شما وجود ندارد ولی در صورت موجود بودن ویزاهای قبلی تا حد امکان این اطلاعات را نکمیل نمائید .

در مرحله بعد اگر به کشورهای افغانستان – نپال – پاکستان – بوتان – مالیدو – سریلانکا – بنگلادش سفر کرده باشید و گزینه بله را انتخاب نمائید می بایستی همانند تصویر زیر تاریخ ورود خود به این کشورهای را وارد نمائید ( اگر به ویزاهای قبلی دسترسی ندارد به صورت حدودی تاریخ ورود خود را اعلام نمائید )

به این نکنه توجه داشته باشید سفر به این کشورهای هیچ مشکلی برای دریافت ویزای هندوستان برای شما به وجود نمی آورد و تنها می بایستی این اطلاعات به وزارت خارجه هند اطلاع داده شود .

اطلاعات تکمیلی درباره ویزای هندوستان در قسمت های بعدی می بایستی آدرس محل سکونت و کار خود را وارد نمائید . اگر زیر 18 سال – بیکار یا خانه دارد هستید اطلاعات شغلی همسر یا پدر خود را وارد نمائید . اگر بازنشسته هستید آخرین محلی که در آنجا مشغول به کار بوده اید را وارد نمائید . قیمت دریافت ویزا هند

در این قیمت نام ( تنها نام – نام خانوادگی نیاز نمی باشد )  پدر مادر و همسر ( اگر متاهل هستید )  را وارد نمائید .

اگر در 2 سال اخیر در ایران زندگی کرده اید گزینه خیر در غیر این صورت بله را انتخاب نمائید در صورت انتخاب بله می بایستی نام کشوری که در سکونت داشته اید را وارد نمائید .

اگر کارت اقامت یا پاسپورت کشوری دیگری را داشته باشید می بایسنی نام آن کشور را وارد نمائید .

ویزای هند ارزانترین سایت در قسمت توضیحات اگر توضیح اضافه ای برای کارشناسان قاره پیما دارید وارد نمائید سپس گزینه بعدی را زده و وارد مرحله 3 که بارگزاری تصویر پاسپورت و عکس هست می شود . آژانس اصلی در ویزای هند

در این مرحله می بایستی اسکن صفحه اول پاسپورت و اسکن عکس پرسونلی خود را بارگزاری نمائید . اگر مدارک خاص دیگری نیز دارید می توانید در قسمت ارسال مدارک دیگر برای قاره پیما ارسال نمائید .

به جای اسکن می توانید از مدارک خود با گوشی موبایل یا دوربین نیز عکس با کیفیت گرفته و ارسال نمائید کیفیت مدارک ارسال شده می بایستی به شکل زیر باشد .

اسکن مدارک مورد نیاز ویزا

پس از بارگزاری مدارک و خواندن قوانین و مقررات و تائید این گزینه دکمه بعدی را انتخاب کرده و وارد مرحله 4 که مشاهده اطلاعات و پرداخت هزینه هست می شود .

در این قسمت کلیه اطلاعات وارد شده در مراحل قبل و پیش فاکتور خود را مشاهده می نمائید لطفا این اطلاعات را یک بار دیگر به طور دقیق بررسی نمائید چنانچه هر یک از این اطلاعات اشتباه یا نیاز به ویرایش دارد می توانید گزینه قبلی را انتخاب کرده و این اطلاعات را ویرایش نمائید .

اگر تمام اطلاعات درست می باشد دکمه تائید ئ پرداخت صورت حساب را انتخا نمائید و وارد درگاه پرداخت قاره پیما شود .

پرداخت آنلاین هزینه ویزا هندوستان

در این قسمت پس از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود و پرداخت هزینه سفارش شما تکمیل می شود و قاره پیما 24 تا 72 ساعت پس از ثبت سفارش شما جواب ویزا را به ایمیل شما ارسال می نمائید .

پس از پرداخت شماره پیگیری برای شما همانند تصویر زیر نمایش داده می شود حتما شماره پیگیری خود ار یادداشت نمائید تا برای پیگریی های بعدی در صورت نیاز از آن استفاده نمائید .

همچنین شماره پیگیری برای شما ایمیل و اس ام اس هم خواهد شد .

پیگیری ویزا

درباره ویزای هند :

هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور هند را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند که خوشبختانه ویزای کشور هندوستان به صورت الکترونیک ( آنلاین – اینترنتی ) از سایت این کشور قابل انجام است و نیاز به هیچ گونه مراجعه حضوری به سفارت هند و یا حتی مراجعه به قاره پیما نبوده و تنها با ارسال عکس صفحه اول پاسپورت و پر کردن فرمی که همکاران ما برای شما ارسال می کنند قابل انجام می باشد .

( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد )

انواع ویزای هند قابل دریافت در قاره پیما :

 1. ویزای توریستی لیبل هند ( نیاز به مراجعه حضوری و انگشت نگاری در سفارت هند در تهران دارد )
 2. ویزای توریستی الکترونیکی هند ( نیازی به مراجعه حضوری ندارد و انگشت نگاری در مرز ورودی هندوستان انجام می شود )

در جدول زیر شرایط ویزای توریستی لیبل و الکترونیکی هند به طور کامل شرح داده شده است

 

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا الکترونیک هند توسط قاره پیما : ( در فرم آنلاین ثبت سفارش این اطلاعات نیاز می باشد )

عکس یا اسکن پاسپورت – فایل عکس زمینه سفید – و ارسال اطلاعات زیر برای ما

اطلاعات لازم برای پر کردن فرم درخواست ویزا توریستی الکترونیکی هند

فرودگاه ورود به هند ؟
فرودگاه خروج از هند ؟
تاریخ احتمالی ورود به هند ؟

اگر قبلا به هند رفته اید (آخرین ویزا هند) ؟
آدرس محل اقامت در هند ؟
به شهرهایی در هند رفته اید ؟
شماره ویزا ؟
نوع ویزا ؟
تاریخ صدور ویزا روز / ماه / سال ؟
محل صدور ویزا ؟
آیا تا به حال درخواست اخذ یا تمدید ویزای هند شما رد شده است ؟

ده سال اخیر به چه کشورهایی رفته اید؟
سه سال اخیر به افغانستان، بوتان، پاکستان، مالدیو، بنگلادش، سریلانکا، نپال رفته رفته اید؟

دین ؟
آخرین مدرک تحصیلی ؟

آدرس محل سکونت: واحد / طبقه / پلاک / کوچه / خیابان فرعی / خیابان اصلی / شهر  ؟
کد پستی  ؟
شماره موبایل ؟

نام محل کار  ؟
سمت شغلی ؟
آدرس محل کار ؟
(اگر خانه دار یا در حال تحصیل هستید، اطلاعات شغلی همسر یا پدر خود را دهید)

نام پدر ، شهر محل تولد پدر ؟
نام مادر ، شهر محل تولد مادر  ؟
نام همسر ، شهر محل تولد همسر (در صورت تأهل)  ؟
آیا پدر بزرگ یا مادر بزرگ / والدین شما زاده پاکستان هستند ؟

آیا دو سال اخیر در ایران زندگی کرده اید ؟
آیا پاسپورت / کارت اقامت کشور دیگری را دارید ؟

قبل از سفارش ویزا به نکات زیر توجه بفرمائید :

مدت دریافت ویزای هند از زمان ارسال مدارک برای ما 3 روز می باشد

ویزاهای مولتی 1 و 5 ساله در هر بار ورود مسافر می تواند 90 روز در هند بماند بعد از 90 روز می بایستی از هند خارج شده و مجددا وارد هند شوند

اگر مسافر قبلا به هند مسافرت داشته اید ویزای قبلی خود را نیز برای ما ارسال فرمائید

کیفیت مدارک ویزای الکترونیکی هند مانند عکس زیر باشد

مدارک مورد نیاز ویزای هند

ویزای لیبل هند
انگشت نگاری در سفارت هند  در تهران
 0 تومان
مدارک مورد نیاز ویزای لیبل هند

 

 •  اصل پاسپورت فعلی مسافر (امضاء شده توسط مسافر) 
 • دو قطعه عکس رنگی زمینه سفید سایز 5.5 جدید (در شش ماه اخیر گرفته شده باشد و ترجیحا با عکس پاسپورت یکی نباشد) 
 • کپی برابر اصل همه صفحه های شناسنامه مسافر
 • اگر مسافر قبلا به هند رفته ارائه کپی برابر اصل ویزا هند قبلی الزامی است و اگر با پاسپورت قبلی اش به هند رفته باید اصل پاسپورت قبلی را ارائه دهد

مدت زمان و نحوه دریافت ویزای لیبل هند

5 روز بعد از تحویل مدارک بالا به قاره پیما ( روزهای کاری سفارت هند در تهران با حذف جمعه و شنبه ) مسافر بایستی برای انگشت نگاری در مرکز مربوطه در تهران حضور یابد و نهایتا یک هفته بعد از انگشت نگاری ، قاره پیما مدارک مسافر با ویزای اخذ شده را به مسافر تحویل خواهد داد

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ ویزا الکترونیکی هند با شماره های 09121931613 – 91028292-021 در تماس باشید

درباره ویزا الکترونیکی هند indian e visa

ویزای آنلاین هند

توصیه می شود به هر کسی که ادعا می کند ویزای سریع الکترونیک می دهد اعتماد نکنید و هیچ گونه هزینه ای به آنها پرداخت نکنید.
اطلاعات شخصی خود را با هیچ وب سایت غیر مجاز به اشتراک نگذارید زیرا ممکن است به دزدی از اطلاعات شخصی شما منجرب شود.

تورهای ارزان هند

قاره پیما کارگزار ویزای هند می باشد و صدور ویزای هندوستان در قاره پیما کاملا قانونی می باشد .

بهترین قیمت ویزای 1 ماهه هند

کشورهایی که می توانند درخواست صدور ویزای الکترونیکی هند نمایند :

آلبانیا، آندورا، آنگولا، آنگویلا، آنتیگوا و باربودا، آرژانتین، ارمنستان، آروبا، استرالیا، اتریش، آذربایجان، باهاما، باربادوس، بلژیک، بلیز، بولیوی، بوسنی و هرزگوین، بوتسوانا، برزیل، برونئی، بلغارستان، بوروندی،

کامبوج، جمهوری کامرون، کانادا، کانادا، کیپ ورد، جزیره کیمن، شیلی، چین، چین، SAR هنگ کنگ، چین، ماکائو، کلمبیا، کومور، جزایر کوک، کاستاریکا، کوتالوویور، کرواسی، کوبا، قبرس، جمهوری چک، جورجیا،

گینه مجارستان، ایسلند، اندونزی، ایران، ایرلند، اسرائیل، ایتالیا، جامائیکا، ژاپن، اردن، قزاقستان، کنیا، کیریباتی، لائوس، لتونی، لسوتو، لیبریا، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، ماداگاسکار، مالاوی، مالزی، مالزی، مالت ، جزایر مارشال، موریس، مکزیک، میکرونزی، مولداوی، موناکو، مغولستان، مونته نگرو، مونتسرات، موز آمریكا،

میانمار، نامیبیا، نائورو، هلند، نیوزیلند، نیکاراگوئه، جمهوری نیجریه، جزیره نیو، نروژ، عمان، پالائو، فلسطین، پاناما، پاپوآ گینه نو، پاراگوئه، پرو، فیلیپین، لهستان، پرتغال، جمهوری كره مقدونیه، رومانی، روسیه، رواندا،

سنت کریستوفر و نویس، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادین، ساموآ، سن مارینو، سنگال، صربستان، سیشل، سیرالئون، سنگاپور، اسلواکی، اسلوونی، جزایر سلیمان، آفریقای جنوبی، اسپانیا تایلند،

تایلند، تانزانیا، ترینیداد و توباگو، جزایر ترکس و کایکوس، تووالو، امارات متحده عربی، اوگاندا، اوکراین، بریتانیا، اروگوئه، ایالات متحده آمریکا، ازبکستان، وناتو، سوریه، سوئیس، سوئیس، واتیکان، مقدس، ونزوئلا، ویتنام، زامبیا و زیمبابوه

 

افراد واجد شرایط برای گرفتن ویزای توریستی هند ( الکترونیکی و لیبل )

مسافران بین المللی که هدفشان از سفر به هند تفریحی,دیدنی,بازدید از دوستان,برای کسب و کار و یا درمان کوتاه مدت است.

برای ورود به هند پاسپورت شما می بایست حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد و گذرنامه می بایست دو صفحه خالی برای مهر زدن مامور مهاجرت داشته باشد.

مسافران می بایست بلیط برگشت خود یا بلیط سفر بعدی را بهمراه داشته باشند و همچنین مبلغی که بتوانند در مدت زمان اقامت خود در هند از آن استفاده کنند.

مسافرانی که گذرنامه پاکستانی دارند و یا اهل پاکستان هستند لطفا” برای ویزای معمول در ماموریت هندی درخواست بدهند.

این ویزا برای دارندگان پاسپورت دیپلماتیک قابل ارائه نمی باشد.

این ویزا برای افرادی که در گذرنامه فرد دیگری هستند قابل ارائه نیست پس هر فرد می بایست گذرنامه جداگانه داشته باشد.

این ویزا برای افرادی که صاحب سند مسافرت بین المللی هستند قابل ارائه نمی باشد.

انواع ویزای الکترونیکی هند

 • ویزای توریستی الکترونیکی
 • ویزای کسب و کار الکترونیکی
 • ویزای الکترونیکی پزشکی

شرایط دریافت ویزای الکترونیکی هند :

متقاضیان کشور ایران برای اخذ ویزای الکترونیکی هند می توانند حداقل 4 روز قبل از ورودبرای ویزای مولتی 1 ساله خود اقدام نماییند.

عکس شما باید با زمینه سفید باشد و این عکس پاسپورت می بایست شامل اطلاعات شخصی مانند: نام,تاریخ تولد,ملیت و غیره باشد که توسط شما بطور قانونی ارسال می گردد. همچنین فرم مخصوص ویزای الکترونیکی نیز بنا به درخواست شما وجود دارد که باید آنرا کامل کرده و آپلود کنید. اما اگر اطلاعات شما کامل و واضح نباشد مورد قبول قرار نخواهد گرفت.

هزینه ویزای الکترونیکی هر کشور جداگانه می باشد.
2.5% برای تراکنش بانکی علاوه بر پرداخت هزینه های ویزای الکترونیکی می بایست پرداخت انجام دهید.
این هزینه می بایست حداقل 4 روز قلب از تاریخ سند پرداخت شود و در غیر این صورت ویزا صادر نخواهد شد.

هزینه الکترونیکی ویزا که یکبار ارسال و پرداخت شده غیر قابل برگشت است و به عنوان هزینه پردازش و درخواست یا رد مجوز سفر گرفته می شود.

هر مسافر زمان سفر خود می بایست یک نسخه از مجوز سند الکترونیکی خود را بهمراه داشته باشد.
لطفا” قبل از سفر خود حتما” تایید کنید که وضعیت مجوز سفر الکترونیکی شما در Visa Statusوب سایت ثبت شده و این وضعیت را بصورت آنلاین با کلیک بر می توانید دنبال کنید.

در هنگان مهاجرت به هند تمامی جزییات بیومتریک متقاضی باید به طور قانونی مورد بررسی قرار گیرد.

اعتبار ویزای الکترونیکی 60 روز از تاریخ ورود به هند است.
ورود دوم با ویزای توریستی الکترونیک و ویزای تجارت الکترونیک مجاز است و حتی ورود سوم با ویزای پزشکا الکترونیک هم مجاز خواهد بود.

فرودگاه های مجاز ورود با ویزای الکترونیکی هند :

با ویزای اکترونیکی می توانید از 25 فرودگاه تعیین شده کشور هند وارد این کشور شوید.
(i.e. Ahmedabad, Amritsar, Bagdogra, Bengaluru, Calicut, Chennai, Chandigarh,Cochin, Coimbatore, Delhi, Gaya, Goa, Guwahati, Hyderabad, Jaipur, Kolkata, Lucknow, Mangalore, Mumbai, Nagpur, Pune, Tiruchirapalli, Trivandrum, Varanasi & Vishakhapatnam)

and 5 designated seaports (i.e. Cochin, Goa, Mangalore,Mumbai,Chennai). However, the foreigner can take exit from any of the authorized Immigration Check Posts (ICPs) in India.
با این وجود مهاجران و مسافران خارجی می توانند از هر یک از قسمت های چکینگ مهاجرت در هند خارج شوند.

ویزای الکترونیکی غیر قابل تمدید,غیر قابل تبدیل است و از آن نمی توانید برای بازدید از مناطق محافظت شده استفاده کنید و اگر چنین قصدی دارید باید به واحد های مربوطه درخواست صوپدور مجوز بازدید دهید.

در هنگام پرداخت بابت ویزای الکترونیکی خود مراقب باشید که تعداد تلاش های نا موفق شما بیش از 3 بار نباشد چون بعد از آن می بایست دوباره تمامی مراحل تکمیل فرم درخواست را مجدد انجام داده و یک شناسه جدید دریافت کنید.

با توجه به مسائل فنی وضعیت نهایی پرداخت شما ممکن است 4 ساعت طول بکشد پس لطفا” قبل از انجام درخواست مجدد 4 ساعت متظر بمانید ولی اگر پول از حساب شما کسر گردید اما وضعیت در سیستم به روز نشد شما می توانید صحت پرداخت خود را از طریق کلیک بر روی گزینه ” تایید پرداخت ویزا” پیگیری کنید.

کشورهایی که مسافران آنها مبتلا به تب زرد هستد می بایست در هنگام ورود خود قرص های مربوطه را بهمراه خود داشته باشند در غیر این صورت ممکن است به مدت 6 روز پس از ورود به هند در قرنطینه نگهداری شوند. پس لطفا” آخرین دستور العمل های وزارت بهداشت و رفاه خانواده در مورد کشورهای مربوطه را مطالعه کنید.

ویزای فوری 1 ساله هند

مدارک مورد نیاز ویزای تجاری هند :

تمام اسناد ارسال شده توسط متقاضی از جمله کارت های کسب و کار، دعوتنامه باید به زبان انگلیسی باشد در غیر این صورت درخواست رد می شود.

مدارک مورد نیاز دریافت و اخذ ویزای الکترونیکی هند : 

اسکن صفحه اول پاسپورت – و اسکن یا فایل عکس پرسونلی

مدارک مورد نیاز ویزای لیبل توریستی هند :

در بالا به طود کامل شرح داده شده است .

مدارک مورد نیاز ویزای الکترونیکی پزشکی هند :

صفحه اسکن شده گذرنامه که عکس و تمامی مشخصات فرد مورد نظر را نشان می دهد.
کپی از نامه بیمارستان با سربرگ هندی.

مدارک مورد نیاز ویزای اکترونیکی کاری هند :

صفحه اسکن شده گذرنامه که عکس و تمامی مشخصات فرد مورد نظر را نشان می دهد.
کپی از کارت کسب و کار فرد مورد نظر.

مدارک مورد نیاز شرکت در سمینار جهانی برای سخنرانی هند :

صفحه اسکن شده گذرنامه که عکس و تمامی مشخصات فرد مورد نظر را نشان می دهد.
دعوتنامه از موسسه میزبان به هئیت علمی خارجی.
GIAN صادر شده توسط موسسه ملی یعنی هماهنگی تحت کپی از سفارش تحریم
کپی خلاصه ای از دوره های که توسط هیات علمی گرفته شده است

ویژگی های عکس مورد نیاز ویزای الکترونیکی هند

عکس دیجیتالی که باید همراه با درخواست ویزا آپلود شود باید شرایط زیر را داشته باشد: ( نحوه اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت فوری تضمینی )

سایز عکس قابل تنضمین می باشد و سایز مشخصی ندارد .
باشد. JPEG فرمت آن می بایست
سایز آن باد در کمترین حد 10 کیلوبایت و در بیشترین حد 1 مگابایت باشد.
ارتفاع و عرض کسی باید برابر باشد.
عکس باید از نمای نزدیک و از تمام فرمت صورت باشد. همچنین باید بدون عینک و چشم ها باز باشد.
عکس سر خود را در مرکز قاب قرار دهید و از ابتدای مو های خود تا انتهای چانه را بردارید.
پس زمینه عکس باید سفید یا رنگ روشن باشد.
هیچگونه سایهای روی صورت و پس زمینه عکس نباشد.
بدون خط و خش باشد.

صفحه بیرونی گذرنامه را اسکن کنید که عکس و جزییات شما هم نشان داده شود:
باشد. PDF فرمت آن
سایز آن در کمترین حد 10 کیلوبایت و در بیشترین حد 300 کیلوبات باشد.

اسناد دیگر برای کسب و کار / پزشکی:
باشد. PDF فرمت آن
سایز آن در کمترین حد 10 کیلوبایت و در بیشترین حد 300 کیلوبات باشد.

 شما فقط کافی است عکس یا اسکن مدارک را برای ما ارسال نمائید و تنضمین سایز و فرمت عکس ها توسط قاره پیما انجام می شود

اطلاعات فنی مهم برای گرفتن ویزای الکترونیکی

این سایت بهتر است در موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم، اینترنت اکسپلورر (ویندوز) نسخه 9.0 و بالاتر مشاهده شود.
یا بالاتر را Adobe Acrobat Reader 7.0 نسخه متقاضی همچنین میباست بر روی کامپیوتر خود نصب کند تا فرم درخواست تکمیل شده را چاپ ودانلود کند.

تور مثلث طلایی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت و اخذ ویزای الکترونیکی هند ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت سایر ویزاهای کشور هندوستان دانشجویی – تحقیقاتی :

 1. اصل شناسنامه و کارت ملی .
 2. اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار .
 3. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با زمینه سفید .
 4. رزرو هتل و بلیط .
 5. آدرس محل سکونت و محل کار و شغل متقاضی .

 انواع ویرا کشور هندوستان :

 1. ویزا توریستی .
 2. ویزا دانشجویی .
 3. ویزا تحقیقاتی .
 4. ویزا تجاری .

نکاتی در مورد ویزا های کشور هندوستان :

ویزای توریستی کشور هندوستان از تاریخ صدور دارای اعتبار 1 ساله است و شما پس ار ورود به کشور هندوستان 90 روز اجازه اقامت در این کشور را دارید و ویزای توریستی در هند قابل تمدید نمی باشد.

دریافت و اخذ ویزای الکترونیکی هند حداقل 3 روز کاری به طول می انجامد و در موارد خاص این زمان طولانی تر نیز می شود .

توجه فرمائید در هنگام مصاحبه و انگشت نگاری در سفارت تمام اطلاعات فرم های ارائه شده توسط سفارت را به طور کامل و دقیق بنویسید و هنگام مصاحبه فقط رزرو هتل و بلیط هواپیما ( اگر نتوانستید هتل را رزرو کنید از هتل هایی اتاق بگیرید که امکان کنسل کردن آنها وجود داشته باشد ) را با خود به سفارت ببرید .

قیمت ویزا توریسینی کشور هندوستان الکترونیک :

نمونه ویزا الکترونیک هند اخذ شده توسظ قاره پیما

سفارت هند - ویزای 5 ساله ارزان هند

ویزای عادی هند 

با اخذ این نوع از ویزا متقاضی می تواند 28 روز در کشور هند اقامت داشته باشد و قابل ذکر است صدور این نوع از ویزا 7 الی 8 روز کاری در هند به طول می انجامد.
ویزای نیمه فوری هند:
با اخذ این نوع از ویزا نیز فرد درخواست دهنده می تواند 28 روز در این کشئر حضور داشته باشد و مدت زمانی که طول می کشد تا ویزای فرد متقاضی صادر گردد 4 الی 5 روز کاری در هند به طول می انجامد.
ویزای فوری هند:
این نوع از ویزا را نیز اگر فردی بخواهد دریافت نماید می تواند در صورت صدور 28 روز اقامت در کشور هند داشته باشد و مدت زمانی که به طول می انجامد تا ویزا صادر گردد 2 الی 4 روز کاری در هند می باشد.

مدارک مورد نیزا ویزای توریستی هند

کپی از بلیط سفر به هند فرد متقاضی.
تکمیل فرم درخواست اولیه.
پاسپورت با حداقل اعتبار 6 ماه.
عکس پرسنلی.
این ویزا در صورت تایید و اخذ دارای اعتباری 6 ماهه می باشد.
این نوع از ویزا با توجه به بلیط و زمان سفر هر فرد مشخص و صادر می گردد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تجاری

این نوع از ویزا برای افرادی صادر می گردد که برای کار به هند سفر می کنند که به دو نوع صادر می گردد یکی با دارا بودن اجازه یک یا دو بار ورود با اعتبار 3 الی 6 ماه و یکی دیگر با اعتبار ورود چند باره با اعتبار 6 ماه الی یک سال می باشد.
اولین و مهمترین مدرک مورد نیاز جهت اقدام بابات اخذ ویزا تجاری دارا بودن دعوت نامه از شرکت یا سازمان در هند می باشد که مایل به دعوت از متقاضی برای سفر تجاری به کشور هند می باشد.
نامه و فرم استخدام برای متقاضی از سوی شرکتی که قصد کار در آن را دارید.
یک برگه اصل از قرداد کاری، حکم استخدام، اشتغال به کار فرد خارجی از طرف یک شرکت یا سازمان استخدام کننده ثبت شده در کشور هند.
نامه تعیین میزان حقوق فرد مورد استخدام در هند.
تمامی مدارکی که متقاضیان باید برای اخذ ویزا به سفارت خانه و کنسولگری هند ارائه دهنده می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی و دانشجویی

مدارکی که نشاند دهد از سمت دانشگاه و یا موسسه معتبری در کشور هند قبول و پذیرش شده اید.
در صورت قبولی در رشته پزشکی گواهیسلامت فرد متقاضی برای پذیرش از سوی دولت هند اجباری می باشد.
تمکن مالی دانشجو که نشان دهد توانیی پرداخت مخارج تحصیل، زندگی و خورد و خوراک خود را خواهد داشت.
گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه.
عکس پرسنلی.
فرم درخواست ویزا با اطلاعات کاملا دقیق و صحیح.
این نکته قابل ذکر است که تمامی مدراک ارائه شده به سفارت و کنسولگری هند باید به زبان انگلیسی باشد.

مدراک لازم جهت اخذ ویزای تحقیقاتی

نامه و مدرکی معتبر از دانشگاه و یا موسسه ای که در هند فعالیت دارد و از متقاضی دعوت کرده تا به کشور هند سفر کند.
تقاضای مجوز پژوهش.
گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه.
عکس پرسنلی.
سوابق تحصیلی.
اسنادی که نشان دهده تمکن مالی و توانیی پرداخت هزینه ها در هند می باشد.
برنامه درسی.
توافق نامه استاد متقاضی.
این مدارک نیز قبل از ارائه تماما” می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

آدرس سفارت هند در تهران : 

تهران –  خیابان شهید مطهری – خیابان میرعماد – شماره ۴۶

شماره تلفن  : 5-88755102-021

همچنین شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا هند می توانید به سایت سفارت کشور به به نشانی اینترنتی : www.indianembassy-tehran.ir مراجعه نمائید .

سوالات متداول ویزای هند

آیا مدارکی که به سفارت هند برای ویزای لیبل ارائه می دهیم می بایست ترجمه شده باشند؟

خیر نیازی به ترجمه هیچ یک از مدارک برای ویزای لیبل توریستی هند وجود ندارد ولی برای سایر ویزا ها ( دانشجویی – تجاری – … ) متفاوت می باشد 

هموطنان عزیز توجه نمایند با توجه به تغییر قوانین و ارزانتر شده ویزای الکترونیک هند دیگر نیاز به مراجعه حضوری به سفارت وجود ندارد و ویزا تنها با اسکن پاسپورت و عکس پرسونلی توسط قاره پیما وجود دارد .

آیا حضور متقاضی برای اخذ ویزا هند در سفارت الزامی است ؟

برای دریافت ویزای لیبل شخص مسافر حتما باید جهت انگشت نگاری در سفارت حضور داشته باشد ولی برای اخذ ویزای الکترونیکی هند نیاز به حضور مسافر ندارد و ویزا کاملا به صورت الکترونیک اخذ می شود و انگشت نگاری در فرودگاه ورود به هندوستان انجام می شود

مدت اعتبار پاسپورت ما برای اخذ ویزای هند چقدر باید باشد ؟

مدت زمان اعتبار پاسپورت شما حداقل می بایست 6 ماه  از زمان ورورد به هند باشد.

مدت اعتبار ویزای توریستی هند چقدر است ؟

مدت اعتبار ویزای توریستی هند یک ساله مولتی می باشد و شما در هر بار ورود می تواند 90 روز در هند اقامت داشته باشید .

آیا در کشور هند می توانم ویزای توریستی خود را تمدید نماییم ؟

خیر این امکان جهت تمدید ویزا در کشور هند وجود ندارد و مسافر می بایستی از هند خارج شده و مجددا ویزا اخذ نماید .

پس از اتمام مهلت ویزای دانشجویی هندوستان آیا امکان تمدید آن وجود دارد ؟

بله در صورتی که هنوز از مهلت تحصیل شما باقی مانده است این امکان برای تمدید مهلت ویزا برای شما وجود دارد.

آیا برای دریافت ویزا هند نیاز به رزرو هتل و پرواز وجود دارد ؟

خیر برای دریافت ویزای هندوستان هیچ نیازی به رزرو هتل و بلیط هواپیما به هند وجود ندارد .

تفاوت ویزای الکترونیک و لیبل هند چیست ؟

ویزای توریستی لیبل هند ( نیاز به مراجعه حضوری و انگشت نگاری در سفارت هند در تهران دارد )
ویزای توریستی الکترونیکی هند ( نیازی به مراجعه حضوری ندارد و انگشت نگاری در مرز ورودی هندوستان انجام می شود ) 

توجه داشته باشید هزینه ویزای الکترونیک از لیبل هند ارزانترمی باشد و دریافت آن بسیار راحت تر می باشد

آیا امکان تغییر فرودگاه ورود و خروج ثبت شده در ویزا هند وجود دارد ؟

خیر پس از دیافت ویزا به هیچ عنوان امکان تغییر در ویزا وجود ندارد

تفاوت ویزای دانشجویی student visa و research visa در چیست ؟

Student Visa
این ویزا برای مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دوره های زبان و … صادر می گردد.
Research Visa
این نوع از ویزا برای مقاطع بالاتر از کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.

ویزای بازگشت هند (Return Visa) چیست و برای چه دسته از افرادی صادر می گردد ؟

ویزای بازگشت به هند برای دانشجویان شاغل و در حال تحصیلی است که می توانند در ایام تعطیل با اخذ ویزا به کشور خود مراجعه و مجدداً با همان ویزا به هند بازگردند.

آیا با ویزای ترانزیت هندوستان هم می توانم وارد کشور هند شوم ؟

بله با ابن نوع از ویزا می توانید تا 72 ساعت در خاک کشور هند بمانید و بعد از اتمام آن و با سر رسید زمان پرواز بعدی خود حتما می بایست خاک کشور هند را ترک نمایید. 

رزرو و خرید بلیط هندراهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به هند :

در حال حاضر شرکت های هواپیمایی ایران ایر و ماهان پروازهای مستقیم به دو شهر بمبئی و دهلی نو انجام می دهند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روزها و ساعات پرواز و قیمت و مدت زمان پرواز و … می توانبد به قسمت بلیط هواپیما هند سایت مراجعه نمائید .

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا تضمینی هند ( مرکز صدور ویزای هند ) و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور هند می باشد

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور هند توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

 

اطلاعات کامل درباره انواع ویزا های کشور هندوستان

الزامات اسکن گذرنامه برای ثبت درخواست ویزا 

اگر در حال تشکیل پرونده برای هر یک از انواع ویزاهای الکترونیکی هند eVisa India هستید باید گذرنامه خود را در وب سایت بارگذاری کنید. پیوند بارگذاری پاسپورت پس از انجام موفقیت آمیز پرداخت و تأیید توسط ما در دسترس مسافر قرار می گیرد. با توجه به نوع ویزا هند درخواستی شاید آپلود کرن مدارک دیگر لازم شود. 

برای ثبت درخواست ویزای آنلاین هند فقط کپی الکترونیکی مدارک مسافر لازم است و نیازی به ارائه مدارک کاغذی یا فیزیکی نیست. مسافر می تواند این اسناد را از دو طریق ارائه دهد. روش اول این است که پس از پرداخت هزینه ویزا ی هند، مدارک لازم را به صورت آنلاین در وب سایت قاره پیما بارگذاری کند. یک لینک امن از طریق ایمیل برای مسافر ارسال می شود تا مدارک را بارگذاری کند. روش دوم این است که اگر به هر دلیلی آپلود گذرنامه برای برنامه ویزا هند به صورت آنلاین موفقیت آمیز نشد، مستقیم به پشتیبان وب سایت قاره پیما ایمیل ارسال کند. علاوه بر این مسافر می تواند اسکن گذرنامه را به میز راهنمای اخذ ویزای الکترونیکی هند ارسال کند، فرمت فایل قابل قبول PDF یاJPG  است.   

اگر قادر به بارگیری نسخه اسکن گذرنامه یا عکس پرسنلی مسافر برای ثبت درخواست ویزای الکترونیکی هند به صورت آنلاین نیستید، فرم تماس با قاره پیما را پر کنید.  

الزاما نباید گذرنامه خود را اسکن کنید. قابل خواندن و واضح بودن تصویر پاسپورت کفایت می کند.   

صرف نظر از هدف ویزا: ویزای توریستی الکترونیکی هند، ویزا پزشکی الکترونیکی هند ، ویزای تجارتی الکترونیکی هند، . . . همه برنامه های ثبت درخواست ویزا هند به صورت آنلاین به اسکن صفحه اول گذرنامه مسافر نیاز دارند.

داده های مهم در گذرنامه مسافر باید دقیق در فرم درخواست ویزا ی هند ثبت شوند، این فقط در مورد نام مسافر صدق نمی کند بلکه باقی اطلاعات را هم شامل می شود

نام و نام خانوادگی مسافر

نام پدر

تاریخ و محل تولد

جنسیت  

محل صدور گذرنامه

شماره پاسپورت

تاریخ صدور گذرنامه

تاریخ انقضاء گذرنامه

همه ویزاهای هند که به صورت آنلاین ثبت می شوند به اسکن گذرنامه مسافر نیاز دارند. فرقی نمی کند که هدف مسافر از سفر به هند، ​​تفریح درهند یا دیدار با خانواده و دوستان در هند یا تجارت در هند یا حضور در کنفرانس در هند یا برگزاری تور هند یا جذب نیروی انسانی در هند یا درمان در هند، . . .  باشد ارائه اسکن گذرنامه ایرانی برای دریافت انواع eVisa India الزامی است.

نسخه اسکن گذرنامه مسافر باید واضح و خوانا باشد. هر چهار گوشه گذرنامه باید به وضوح قابل مشاهده باشد. نباید گذرنامه را با دست خود بپوشانید. تمام جزئیات مربوط به گذرنامه مشخص باشند – حتی دو نوار در پایین گذرنامه معروف به منطقه قابل خواندن مغناطیسی   

افسر مهاجرت جزئیات نوشته شده در فرم را با اطلاعات درج شده در گذرنامه تطبیق می دهد.    

دولت هند مستلزم آن است که کپی اسکن گذرنامه مسافر را به وضوح ببیند. طول و عرض تصویر پاسپورت آپلود شده 600 در 800 پیکسل باشد.  

در گذرنامه مسافر دو منطقه وجود دارد

منطقه بازرسی ویژوال یعنی مأمور مهاجرت در دفترهای دولت هند یا افسر مرزی هند یا مأمور بازرسی مهاجرت، پاسپورت مسافر را بررسی  کند.     

منطقه قابل خواندن با دستگاه (MRZ) در هنگام ورود به هند و خروج از فرودگاه های هند.

فقط و فقط دارنده پاسپورت معمولی ایرانی امکان ثبت درخواست آنلاین ویزا هند را دارد.

گذرنامه پناهندگی مجاز به استفاده از امکانات آنلاین ویزای هندوستان نیست. برای بهره مندی از مزایای ویزای الکترونیکی هند، باید گذرنامه معمولی داشته باشید.  سایت ویزا هند

یعنی مسافر با اسکن گذرنامه گمشده یا دزدیده شده / گذرنامه دیپلماتیک مجاز به ثبت درخواست ویزای آنلاین هند نیست.  

فقط اسکن صفحه حاوی اطلاعات بیوگرافی مسافر شامل عکس چهره، نام و نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد، تاریخ صدور و انقضاء پاسپورت کافی است.  

برای جلوگیری از رد درخواست الکترونیکی ویزای کشور هند، هر چهار گوشه گذرنامه مسافر باید قابل مشاهده باشد.  

آپلود صفحه اول گذرنامه که معمولاً خالی است و گفته شده این صفحه برای مشاهدات رسمی محفوظ است، الزامی نیست.    

مسافر می تواند عکس گذرنامه خود را با هر فرمتی از جمله  PDF،PNG  ، JPG بارگذاری کند.

فرقی نمی کند گذرنامه مسافر از طریق eChip فعال باشد یا خیر، از صفحه بیوگرافی پاسپورت عکس گرفته و آن را بارگذاری کنید. پاسپورت  eChipدر فرودگاه ها برای سرعت بخشیدن به ورود و خروج به کار می آید و در پروسه ثبت درخواست ویزا الکترونیکی هند مزیت محسوب نمی شود.  

توجه داشته باشید که باید محل تولد مسافر را دقیقا مطابق با گذرنامه وارد کنید.

کافی است مسافر با تلفن همراه خود از صفحه بیوگرافی گذرنامه عکس با کیفیت بالا گرفته و آن را در وب سایت قاره پیما بارگذاری کند. استفاده از دستگاه اسکن حرفه ای الزامی نیست. فقط تمام جزئیات مربوط به گذرنامه قابل خواندن و همه گوشه های صفحه بیوگرافی گذرنامه قابل مشاهده باشد، حجم فایل نهایی مهم نیست.

پس از پاسخ دادن به سؤال های مربوط به برنامه ویزای آنلاین هند و پرداخت هزینه ویزا، سیستم یک لینک را برای بارگذاری نسخه اسکن گذرنامه برای مسافر ارسال می کند. با کلیلک روی دکمه مرور، اسکن گذرنامه را از طریق تلفن یا لپ تاپ یا رایانه شخصی خود به صورت آنلاین بارگذاری کنید – با حجم یک مگابایت.  

برای بررسی اندازه گذرنامه هنگام استفاده از رایانه، روی تصویر راست کلیک کرده و سپس بر روی گزینه پراپرتیز کلیک کنید و اندازه عکس را بررسی کنید.

اگر روادید هند مسافرهنوز معتبر است ولی اعتبار گذرنامه ایرانی به پایان رسیده، چاره کار این است که درخواست پاسپورت جدید داده و هنگام ورود به هند نسخه کپی ویزای آنلاین هند و اصل هر دو گذرنامه قبلی و فعلی را همراه داشته باشد.

اگر می خواهید اصل مدارک لازم برای دریافت ویزا هند را به دفتر وک ویزا در هند تحویل دهید که باید نسخه کپی رنگی از صفحه اول گذرنامه مسافر ایرانی داشته باشید – نه سیاه و سفید.

اگر تصویر گذرنامه را به صورت اسکن برای ثبت درخواست ویزا آنلاین هند در وب سایت قاره پیما آپلود کرده اید که این تصویر باید با کیفیت بالا و حجم کم، کاملا روشن و واضح باشد.

عکس گذرنامه را کات نکنید، یک عکس جدید از چهره مسافر در وب سایت قاره پیما بارگذاری کنید.

دولت هند اخیرا با هدف ترویج جهانگردی در هند به دنبال اجرای طرح ویزا ی مسافرتی در ورود به هند است. در ابتدا فقط قرار بود توریست ها با این نوع ویزا به هند سفر کنند اما الآن بازرگان ها و بیمارها هم با روادید مسافرتی در ورود، به هند می آیند.

وب سایت قاره پیما به شما اطمینان خاطر می دهد که با دسترسی به صد و سی و شش ارز مختلف امکان پرداخت هزینه ویزا آنلاین هند را دارد.

در واقع ویزا آنلاین هند نسخه به روز شده همان ویزای مسافرتی هند در ورود است.

سابق بر این مسافر برای رفتن به سفارت هند و ارائه اصل مدارک لازم برای گرفتن ویزا و انتظار برای خوردن برچسب ویزا در گذرنامه خود خیلی وقت می گذاشت.

اگر می خواهید بیش از صد و هشتاد روز در هند بمانید یا قصد اشتغال در هند را دارید به هیچ عنوان با ویزای آنلاین راهی هند نشوید.

از صفر تا صد گرفتن ویزا الکترونیکی هند آنلاین است.

مسافر باید آدرس محل سکونت در ایران و آدرس محل اقامت در هند را درست ثبت کند.

این نکته بسیار مهم را از وب سایت قاره پیما بشنوید که دارنده ویزا آنلاین هند فقط و فقط می تواند وارد یک سری از فرودگاه های هند و بنادر هند شود.

در صورت رزرو پروازی که فقط چند ساعت در یکی از فرودگاه های هند توقف دارد، نیازی به اخذ ویزا الکترونیکی توریستی هند نیست.

با دنبال کردن راهنمای اخذ ویزا آنلاین هند در وب سایت قاره پیما احتمال رد شدن درخواست روادید آنلاین هند را به حداقل برسانید.

به هزار و یک دلیل درخواست ویزا الکترونیکی هند از طرف دولت هند رد می شود:

مسافر سابقه جنایی خود را از دولت هند پنهان کرده باشد.

اگر پدر یا مادر مسافر اهل پاکستان باشند، او مجاز به ثبت درخواست آنلاین ویزا هند نیست و باید اصل مدارک کاغذی خود را به سفارت هند در تهران یا کنسولگری های هند در بندرعباس و زاهدان ارائه دهد.

اگر ویزای یک ساله هند یا ویزا پنج ساله هند مسافر هنوز فعال باشد، درخواست جدید ویزا به نتیجه نمی رسد.

نوع ویزای درخواستی با هدف اصلی سفر به هند مسافر همخوانی نداشته باشد.

هنگام ثبت درخواست روادید آنلاین هند اعتبار پاسپورت مسافر ایرانی کمتر از شش ماه بوده باشد.

با گذرنامه دیپلماتیک یا مدرک سفر پناهندگی برای اخذ ویزا هند اقدام کرده باشد.

به دولت هند ثابت شود که مسافر توان مالی برای عملی کردن برنامه سفر به هند را ندارد. 

فایل عکس آپلود شده از شما در وب سایت قاره پیما تار باشد.

اگر فراموش کنید نام و نام خانوادگی خود را دقیقا همان طور که در گذرنامه آمده، بنویسید، درخواست ویزا هند آنلاین ریجکت می شود.  

به این نکته توجه داشته باشید که اگر شهروند ایرانی ای هستید که مدتی است در ترکیه یا ایالات متحده آمریکا یا هر کشور دیگری زندگی می کند، باید هنگام پر کردن فرم درخواست ویزا آنلاین هند بگویید ساکن ایران هستید و آدرس محل سکونت یکی از افراد خانواده خود در ایران را بدهید.

اگر پاسپورت قبلی خود را گم کرده و اکنون با یک پاسپورت جدید درخواست ویزای آنلاین می دهید، به گزارش مفقودی پلیس درباره پاسپورت قبلی خود اشاره کنید.

خود بیمار با ویزای درمانی هند و دو نفر همراه او با ویزا ی هند همراه بیمار به هند می روند.

باید یکی از بیمارستان های هند به متتقاضی ویزا درمانی هند نامه پذیرش معتبر داده باشد.

یکی از الزامات ویزا تجاری هند این است که شرکت ایرانی و شرکت هندی وب سایت معتبر داشته باشند.

ارائه اسکن کارت ویزیت هر دو شرکت ایرانی و هندی لازم است.

حتی بعد از صدور ویزای آنلاین هند باز هم امکان دارد پای مسافر به هند نرسد: اطلاعات مندرج در ویزا با جزئیات پاسپورت مسافر مطابقت نداشته باشد.

مسافر با هدف تجربه سفری خوش به هند سوار هواپیما می شود و چه بهتر که با دانستن قوانین و مقررات درباره اخذ ویزا هند یا ورود به کشور هند از دردسرهای احتمالی دوری کند.

ویزای الکترونیکی هند در فرودگاه ایندیرا گاندی دهلی نو گیت ورودی مخصوص دارد ! مهر ورود به هند و خروج از هند در گذرنامه ایرانی جا خوش می کند.

کلیه مسافران ورودی هند باید فرم مهاجرت را پر کرده و در هنگام ورود به کشور هند آن را به افسر مهاجرت تحویل دهند.

قبل از شروع سفر به جمهوری هند، اطمینان حاصل کنید که تمام اسناد مشخص شده را در اختیار دارید. با پیروی از قوانین و مقررات سفر به هند، از تنش ماجراجویی خود کم کنید.

دولت هند به دنبال تسهیل روند صدور ویزای توریستی هند برای گردشگرهای خارجی است. در حال حاضر مسافرها از صد و هشتاد کشور مختلف به هند سفر می کنند. بیشتر توریست ها وارد فرودگاه های بین المللی در دهلی نو، مومبآی، چنای، کوچین، گوآ، تریواندروم می شوند. حداقل چهار روز کاری قبل از پرواز به هند برای اخذ ویزا الکترونیکی توریستی هند اقدام کنید.

برای دریافت ویزای آنلاین هند eVisa India باید مشخصات گذرنامه و فایل عکس پرسنلی و برنامه سفر خود را در به وب سایت قاره پیما ثبت کنید.

در نهایت فایل ویزای توریستی هند برای مسافر ایمیل خواهد شد. حتی با پرداخت هزینه بیشتر هم امکان ثبت درخواست ویزای فوری هند به صورت آنلاین وجود ندارد.

ملاحظات مهم برای درخواست ویزای هند

دارنده ویزا یک ساله هند می تواند بدون محدودیت در هر روزی از سال به هند برود.

اعتبار اقامت در هند با ویزا توریستی یک ماهه هند، دقیقا سی روز پس از تاریخ ورود به کشور هند است. مگر اینکه ویزا یک ساله یا ویزا پنج ساله هند گرفته باشید که باز هم در هر بار ورود به هند امکان سه ماه اقامت در هند را دارید، نه بیشتر !‌

گذشته از نوع ویزا، هنام ورود به هند باید برنامه مشخصی برای خروج از هند ارائه دهید نه اینکه الزاما به وطن خود برگردید. همراه داشتن یک نسخه کپی از ETA هم الزامی است، رنگی یا سیاه و سفید بودن آن مهم نیست.

اگر نمی خواهید از فرودگاه های اینترنشنال هند خارج شوید دیگر الزامی برای داشتن ویزا توریستی هند نیست.

هر فردی می تواند به قصد تفریح یا ملاقات با دوستان / اقوام یا درمان یا تجارت درخواست ویزای کوتاه مدت هند بدهد.

دارنده گذرنامه ایرانی قادر به اخذ ویزا هنگام ورود به هند نیست.

خدمات ویزا هند به این شکل است که  

در ابتدا مسافر برای دریافت ویزای توریستی هندوستان فرم درخواست ویزای هند را پر کرده و پس از پرداخت هزینه ویزا، یک لینک دریافت می کند تا اسکن صفحه اول گذرنامه همراه با فایل عکس پرسنلی خود را در آن بارگذاری کند. پس از حداکثر چهار روز فایل ویزا ی الکترونیکی هند برای مسافر ایمیل می شود و نسخه کپی آن ویزا باید هنگام ورود به فرودگاه های اینترنشنال هند همراه مسافر باشد. در بدو ورود به فرودگاه، مهر ورود به هند در گذرنامه زده شده و بسته به نوع eVisa India  و اعتبار درخواستی، می تواند یک ماه / سه ماه / شش ماه در هند بماند.   

دولت هند بالاخره مرز را برای ویزای توریستی هند باز کرد ! حالا که هشتاد درصد جمعیت هند واکسینه شده اند، گردشگرها می توانند درخواست ویزای توریستی هند ثبت کنند.

به دلیل پروتکل COVID صدور ویزا هند نزدیک به دو سال ممنوع شده بود. پروازهای بین المللی در هند شروع شده و محدودیت های کووید 19 کاهش یافته اند. تا سپتامبر 2021 فقط ویزای تجاری هند / ویزای پزشکی هند به منظور رونق گردشگری تجاری هند / گردشگری سلامت هند صادر می شد. در این مدت هتل های هند و رستوران های هند خیلی ضرر دادند.

قرار است ساکنان صد و هشتاد کشور مختلف دنیا با اخذ ویزا آنلاین هند راهی سفر به هند شوند تا خشک سالی صنعت گردشگری هند پایان یابد.

داشتن گواهی واکسیناسیون کووید نوزده برای سفر به هند صد درصد الزامی است – هر دو دوز ! اگر مسافر هند در برابر کووید 19 واکسینه نشده، دولت هند برای او قرنطینه خانگی در نظر می گیرد.

امتیاز ویزا ی آنلاین هند در این است که مسافر بدون مراجعه حضوری به سفارت هند در تهران یا کنسولگری هند در زاهدان / بندرعباس روادید هند را دریافت می کند.

بعد از تکمیل درخواست روادید هند به صورت آنلاین و پرداخت هزینه ویزا، مجوز سفر الکترونیکی ETA از طریق ایمیل برای مسافر ارسال می شود.

اگر برای تجارت در هند / معالجه پزشکی در هند / تفریح در هند بار سفر به کشور هند را بسته اید، به دستور اداره مهاجرت هند هم اکنون ویزا آنلاین هند در دسترس مسافرها است.

سفر جهانی به هند با ورود الکترونیکی بسیار راحت شده و درآمد چشمگیری برای دولت هند ایجاد کرده است. کشور هند مقام سوم دنیا در صنعت مسافرت و جهانگردی را دارد.  

فقط صدور آنلاین ویزای درمانی هند باعث رشد سی درصدی سالانه صنعت توریسم هند شده، مسافر هند با توجه به سن، در صورت نیاز باید اطلاعات درست درباره سابقه واکسیناسیون خود ارائه دهد –  سرخچه، سرخک، اوریون، وبا، سیاه سرفه، هپاتیت، دیفتری. سوابق مسافر بیمار باید یک ماه و نیم قبل از ورود به هند توسط یک تیم پزشکی در هند بررسی شود.

 

یک هفته قبل از تاریخ پرواز هند، با خیال راحت درخواست آنلاین eVisa هند دهید و دیگر نیازی به مراجعه به سفارت هند در شهر تهران نیست.

اگر هدف از سفر به هند: گردشگری / ملاقات با اقوام و دوستان / گذراندن دوره های آموزشی کمتر از شش ماه است، درخواست ویزا الکترونیکی هند دهید.

اما اگر سفر به هند ماهیت تجاری (بازرگانی، نمایشگاه، جلسه کاری) یا درمانی دارد باید متقاضی مدارک لازم برای اخذ ویزا را به سفارت هند ببرد. ساخت فیلم در هند هم ویزا ی خاص خودش را دارد.

در نهایت مسافر با در دست داشتن ویزا آنلاین هند وارد یکی از فرودگاه های بین المللی در هند یا ترمینال های کروز در هند می شود.

دولت هند تسهیلاتی مناسب برای دریافت ویزا آنلاین هند بدون نیاز به مراجعه به سفارت هند فراهم کرده است.

دولت هند در قدم اول برای باز کردن سفرهای جهانی، محدودیت های ویزا هند و مسافرت را برای دارنده کارت شهروندی خارج از کشور OCI برای بازدید از کشور هند مجاز اعلام کرد و به زودی سفر هوایی به هند برای سایر طبقه بندی های ویزا هند نیز باز می شود.

شرط صدور هر نوع ویزای هند برای مسافر کودک یا نوزاد، داشتن گذرنامه مجزا از پدر و مادر می باشد.

پاسپورت مسافر هنگام ورود ب هند باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد.

سفر ماجراجویانه با کشتی کروز در بنادر هند با ویزای توریستی هند برای گردشگر ممکن است.

گردشگرهایی که می خواهند از طریق تور مسافرتی به هند سفر کنند، می توانند درخواست ویزا آنلاین توریستی هند بدهند.

ثبت درخواست ویزا الکترونیکی هند با اسکن صفحه اول پاسپورت و فایل عکس پرسنلی ممکن است.

اگر مسافر کشتی نخواست از بندرهای ورودی مجاز وارد هند شود، باید مدارک خود را به منظور اخذ ویزا کاغذی هند برای سفارت هند در کشور خود پست کرده و در این مدت از کشتی خارج نشود.

اگر برنامه سفر دریایی بیشتر از دو ایستگاه در بنادر دریایی هند ایجاد می کند، باید ویزا یک ساله مولتی هند داشته باشید. قبل از سفر با کشتی به هند، نقاط و تعداد توقف در هند را با کارگزار تور هند چک کنید. البته وقت مسافر در صف انگشت نگاری در بندرهای ورودی هند تلف می شود و دولت هند به دنبال حل این مشکل و کم کردن استرس مسافرها در آینده است.

حواستان باشد که دارنده ویزا ورود هند می تواند دو ماه در کشور هند بماند.

ویزا توریستی هند بعد از انقضاء به هیچ نوع دیگری از انواع ویزاهای هند تبدیل نمی شود.

دارنده ویزا الکترونیکی هند اجازه بازدید از مناطق حفاظت شده در هند یا کانتون های هند را ندارد.

به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع کرونا ویروس در دنیا، اگر قصد سفر به کشور هند را دارید باید از سفارت هند در تهران عباس آباد، خیابان میر عماد، نبش کوچه نهم درخواست تعیین وقت قبلی دهید.

درخواست خود را به آدرس ایمیل cons.tehran@mea.gov.in ارسال کرده و در روز مصاحبه حضوری در سفارت هند در تهران پرینت تأیید وقت سفارت را همراه داشته باشید.

دارنده پاسپورت افغانستان برای اخذ ویزای e-Emergency X-Misc باید فایل عکس پرسنلی (رنگی، زمینه سفید) و اسکن رنگی پاسپورت افغان و تذکره تابعیت افغانستان و مدرک اقامت معتبر در افغانستان (اختیاری) و گواهی اشتغال به کار در افغانستان (اختیاری) را در وب سایت https://indianvisaonline.gov.in آپلود کند.

اگر قبلا برچسب ویزا ی هند در پاسپورت مسافر افغان خورده، در حال حاضر فاقد اعتبار می باشد.

کنسولگری هند در بندرعباس خیابان حکمت، پلاک چهل و سه جداگانه به کار دریانوردان و ماهیگیرهای هندی رسیدگی می کند. مسافرهای هند ساکن استان های هرمزگان، یزد، فارس، بوشهر، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد می توانند به نماینده کنسولی هند در شهر بندرعباس رجوع کنند.

کنسولگری هند در زاهدان خیابان آیت الله کفعمی، جنب معبد گورودر

ویزا توریستی هند

وب سایت قاره پیما روی این موضوع تأکید دارد که دارنده ویزا توریستی هند مجاز به انجام هیچ نوع فعالیتی به غیر از تفریح، سیاحت، دیدار از دوستان یا اقوام، درمان، گذراندن دوره یوگا ی کوتاه در کشور هند نیست. اعتبار ویزا توریستی هند شش ماه است و مسافر ایرانی می تواند با این ویزا هند یک بار وارد کشور هند شود. طبق برنامه سفر به هند ارائه شده توسط مسافر، سفارت هند در تهران امکان صدور ویزای توریستی چند بار ورود هند را هم دارد. صدور ویزا توریستی هند سه روز کاری زمان می برد. البته این پروسه صدور ویزا توریستی هند برای غیر ایرانی ها طولانی تر خواهد بود.

مدارک لازم برای اخذ ویزا توریستی هند

نسخه کپی درخواست ویزا پس از آپلود کردن اپلیکیشن در وب سایت ویزای هند

دو عکس رنگی زمینه سفید جدید

پاسپورت جدید و قبلی به همراه کپی صفحه های اول، ویزاهای مختلف، مهرهای خروج از ایران و ورود به ایران

کپی شناسنامه ایرانی

کپی رزرو بلیط رفت و برگشت هند

ویزا تجاری هند

ویزا تجاری هند برای انجام فعالیت بازرگانی در هند، شرکت در رویدادهای فرهنگی در هند، وقایع ورزشی در هند به مسافر داده می شود.

طبق برنامه سفر پیشنهادی مسافر ایرانی به سفارت هند، ویزا شش ماهه یک بار ورود تجاری هند یا ویزا شش ماهه دو  بار ورود تجاری هند یا ویزا یک ساله چند بار ورود تجاری هند صادر می شود. صدور ویزا ی تجاری هند چهار – پنج روز کاری زمان می برد.

وابستگان دارنده ویزا تجاری هند هم می توانند درخواست ویزا ثبت کنند. اگر متقاضی ویزا تجاری هند از سفارت هند در ایران (ایرانی) نیست، حداقل باید دو سال تمام در ایران زندگی کرده باشد.

مدارک لازم برای اخذ ویزا تجاری هند

نسخه کپی درخواست ویزا پس از آپلود کردن اپلیکیشن در وب سایت ویزای هند

فرم ویزای تجاری برای هر پیش فاکتور

دو عکس رنگی زمینه سفید جدید

پاسپورت جدید و قبلی به همراه کپی صفحه های اول، ویزاهای مختلف، مهرهای خروج از ایران و ورود به ایران

کپی شناسنامه ایرانی

دعوتنامه از شرکت طرف قرارداد تجاری مسافر در کشور هند

شرکت ایرانی باید اطلاعات مسافر و دلیل سفر به هند را روی سربرگ خود بیاورد

گواهی تمکن مالی مسافر

نکته – پاسپورت متقاضی ویزا تجاری هند باید حداقل یک سال اعتبار داشته باشد

ویزا کنفرانس هند

ویزا کنفرانس هند برای شرکت در کنفرانس / سمینار / کارگاه آموزشی در هند صادر می شود. اعتبار ویزای کنفرانس هند به مدت زمان برگزاری رویداد مورد نظر در کشور هند بستگی دارد.

مدارک لازم برای اخذ ویزا کنفرانس هند

نسخه کپی درخواست ویزا پس از آپلود کردن اپلیکیشن در وب سایت ویزای هند

دو عکس رنگی زمینه سفید جدید

کپی شناسنامه ایرانی

پاسپورت جدید و قبلی به همراه کپی صفحه های اول، ویزاهای مختلف، مهرهای خروج از ایران و ورود به ایران

دعوتنامه از طرف برگزار کننده کنفرانس در هند

معرفی نامه شرکت ایرانی

کپی رزرو بلیط دوطرفه هند

اگر شرکت مجری کنفرانس در هند غیر دولتی است باید از وزارت امور خارجه هند و وزارت امور داخلی هند مجوز بگیرد.    

ویزا ورود هند (ویزای ایکس هند)

ویزا ی ورود هند برای دارنده کارت هویت ثبت شده برای شهروند خارج از کشور هند یا فرد خارجی ای که با یک هندی ازدواج کرده یا مسافری که در هند ملک خریده، صادر می شود.

مدارک لازم برای اخذ ویزا ی ایکس هند

نسخه کپی درخواست ویزا پس از آپلود کردن اپلیکیشن در وب سایت ویزا

دو عکس رنگی زمینه سفید جدید

کپی شناسنامه ایرانی

پاسپورت جدید و قبلی به همراه کپی صفحه های اول، ویزاهای مختلف، مهرهای خروج از ایران و ورود به ایران

سند ازدواج با یک هندی

کپی پاسپورت همسر هندی متقاضی ویزا 

کپی نامه تمدید اقامت در هند (در صورت وجود)

نکته – دارنده ویزای ورود هند اجازه تحصیل / کار / هر گونه تجارت در کشور هند را ندارد.

ویزا دانشجویی هند

ویزا ی دانشجویی هند به منظور گذراندن دوره تحصیلی بلند مدت در هند، دوره یوگا در هند، تحقیق و دوره انترنی در هند صادر می شود و مناسب فردی که می خواهد یک دوره آموزشی کوتاه مدت (شش ماه تا یک سال) را در هند بگذراند، نیست.

مدارک لازم برای اخذ ویزا ی ایکس هند

نسخه کپی درخواست ویزا پس از آپلود کردن اپلیکیشن در وب سایت ویزای هند

دو عکس رنگی زمینه سفید جدید

کپی شناسنامه و کارت ملی ایرانی با ترجمه انگلیسی

پاسپورت جدید و قبلی به همراه کپی صفحه های اول، ویزاهای مختلف، مهرهای خروج از ایران و ورود به ایران

نامه پذیرش دانشگاه یا مؤسسه آموزشی در هند

مدرک تحصیلی

گواهی تمکن مالی

گرفتن نمره قبولی در آزمون ورودی برای گذراندن دوره لیسانس پزشکی و جراحی یا لیسانس دوره جراحی دندان

سند مالی مبنی بر همراه داشتن دو هزار دلار در بدو ورود به هند

نامه تأیید از وزارت بهداشت هند

ارائه خلاصه پیشنهاد پژوهشی، تکمیل فرم رضایت نامه آگاهانه کتبی جهت نظارت بر کار پژوهشگر، داشتن مدارک کارشناسی و فوق لیسانس در رشته مرتبط با ریسرچ

ویزای کار هند (ویزای نوع ای)

مدارک لازم برای اخذ ویزا ی کار هند

نسخه کپی درخواست ویزا پس از آپلود کردن اپلیکیشن در وب سایت ویزای هند

دو عکس رنگی زمینه سفید جدید

کپی شناسنامه ایرانی

پاسپورت جدید و قبلی به همراه کپی صفحه های اول، ویزاهای مختلف، مهرهای خروج از ایران و ورود به ایران

متقاضی ویزا باید مدارکی برای اثبات داشتن مهارت و دانش در زمینه کاری مورد نظر ارائه دهد

شرکت دعوت کننده باید در هند ثبت شده باشد و ارائه پروانه کار شرکت هندی الزامی است

اصل قرارداد کاری / قرارداد استخدام / نامه اشتغال به کار کارمند خارجی در شرکت هندی

ذکر مبلغ حقوق دریافتی کارمند خارجی از شرکت هندی و پذیرفتن پرداخت مالیات بر حقوق طبق قوانین مالیاتی هند

شرکت هندی باید ثابت کند هیچ کارمند هندی ای برای پذیرفتن این فرصت شغلی در هند مناسب نبوده است. 

نکته – وابستگان دارنده ویزای کار هند باید هنگام پر کردن فرم درخواست ویزای آنلاین هند نوع درست ویزا را انتخاب کنند. اعتبار ویزای وابستگان بر اساس وضعیت دارنده ویزا کار هند تعیین می شود و گاهی کمتر از آن است. 

ویزا ی درمانی هند

مدارک لازم برای اخذ ویزا سلامت هند

نسخه کپی درخواست ویزا پس از آپلود کردن اپلیکیشن در وب سایت ویزا برای هند

دو عکس رنگی زمینه سفید جدید

کپی شناسنامه ایرانی

پاسپورت جدید و قبلی به همراه کپی صفحه های اول، ویزاهای مختلف، مهرهای خروج از ایران و ورود به ایران

گواهی تمکن مالی

معرفی نامه پزشکی از یکی از بیمارستان های ایرانی که درمان در یک کشور خارجی به آن بیمار توصیه شده باشد

تأیید پذیرش بیمار خارجی در یکی از بیمارستان های هند با ذکر مدت زمان احتمالی برای درمان

نکته – همراه بیمار خارجی یا یکی از اعضاء خانواده او هم امکان ثبت درخواست ویزا ی درمانی هند را دارد. اعتبار ویزای همراه با اعتبار ویزای درمانی بیمار مطابقت خواهد داشت.

ویزای فیلم سازی هند

اگر فردی برای فیلمبرداری از صحنه ای از یک فیلم / ساخت یک برنامه زنده تلویزیونی / سریال آبکی در هند بتواند وزارت اطلاعات و نشریات هند را قانع کند موفق به اخذ ویزای اف هند خواهد شد:

تنظیم درخواست سفر به هند با هدف فیلمبرداری در هند و ذکر برنامه تولید فیلم یا تاریخ فیلمبرداری، لیست بازیگرها و عوامل تولید فیلم، لوکیشن مورد نظر در هند، لیست تجهیزات فیلمبرداری و هر نکته ای که به کنسولگری هند در تهران در زمینه موافقت با تقاضای ویزای فیلم سازی برای مسافرها کمک کند.

وزارت اطلاعات و نشریات هند باید برای فیلم برداری در هند به منظور تهیه یک برنامه تلویزیونی / سینمایی / سریال / مستند به شرکت فیلم سازی ایرانی مجوز کار دهد. 

ویزای نوع F هند برای یک پروژه خاص صادر می شود – یک فیلم

حداکثر اعتبار ویزا ی فیلم سازی هند یک سال است – ویزا چند بار ورود هند.

یک شرکت فیلم سازی هندی مسئولیت حضور عوامل فیلم و هنرپیشه های خارجی در کشور هند را تقبل می کند.

ارائه همه مدارک لازم برای اخذ ویزا توریستی هند برای ویزای F هند هم الزامی است. 

همه اعضاء گروه فیلم برداری باید اسنادی مبنی بر تأمین هزینه های خود در کشور هند ارائه داده و ثابت کنند پس از اتمام این پروژه (فیلم) بی سر و صدا از هند خارج می شوند.

در کل دولت هند ناظر پروژه فیلم سازی عوامل خارجی در هند می باشد.

راهنمای سفر به هند

همه مسافرهای خارجی که قصد سفر به کشور هند را دارند باید پاسپورت معتبر داشته یا زیر پرچم برنامه لسه فر باشند، اخذ ویزا الکترونیکی هند برای همه مسافرها الزامی است مگر اینکه گردشگر اهل نپال یا بوتان یا مالدیو باشد.

دارنده پاسپورت ایرانی امکان ثبت درخواست آنلاین ویزا هند را دارد. متقاضی ایرانی ویزا هند باید اطلاعات خود را در وب سایت قاره پیما ثبت و البته نسخه کپی صفحه اول پاسپورت و فایل عکس پرسنلی خود را آپلود کند.

پس از ورود به وب سایت آنلاین ویزا ی هند و انتخاب ملیت مسافر، فرم درخواست ویزا را پر و ثبت کنید. برای پیگیری پروسه ویزا آنلاین هند، در دست داشتن شماره پرونده الزامی است.  

دارنده پاسپورت دیپلماتیک و سرویس که برای مأموریت دولتی به کشور هند می رود، باید درخواست ویزا هند آنلاین را در وب سایت http://indianvisaonline.gov.in/visa/ پر کرده و فایل نهایی / معرفی نامه از طرف سازمان ایرانی / دعوتنامه از طرف سازمان هندی را مستقیم برای سفارت هند در ایران، زیرمجموعه وزارت امور خارجه هند ارسال کند.

برای دریافت انواع دیگر ویزا هند: ویزا توریستی هند، ویزا تجاری هند، ویزا دانشجویی هند، ویزا تحقیقات هند، ویزا کنفرانس هند، ویزا درمانی هند، ویزا ورود هند، ویزا انترنی هند، ویزا فیلم سازی هند، ویزا خبرنگاری هند، . . . فرم درخواست ویزا هند را آنلاین پر کرده و نسخه کپی آن را به یکی از دفترهای وک ویزا هند در ایران ببرید.

مرکزهای وک ویزای آنلاین هند در ایران از شنبه تا پنج شنبه از ساعت هشت صبح تا ساعت سیزده و سی دقیقه ظهر به درخواست روادید هند مسافر ایرانی رسیدگی می کنند. پس از طی شدن پروسه صدور ویزا در سفارت هند در تهران، پاسپورت مسافر و برچسب ویزا هند دوباره به دفتر وک ویزا هند تحویل داده می شود. یا مسافر باید شخصا برای دریافت مدارک به مرکز وک ویزا هند برود یا اینکه به شرط پرداخت هزینه پست، مدارک را در منزل یا محل کار خود دریافت کند.

صدور ویزا هند سه تا پنج روز کاری زمان برده و امکان دریافت زودتر از موعد پاسپورت مسافر از سفارت هند در تهران وجود ندارد.

هنگام ارائه درخواست ویزا هند به موارد زیر توجه کنید:

تاریخ انقضاء پاسپورت مسافر باید حداقل شش ماه از تاریخ خروج احتمالی از هند بیشتر باشد.

در صورت داشتن پاسپورت قبلی، نسخه کپی صفحه اول آن را ضمیمه مدارک کرده و اگر آن پاسپورت گم شده، ارائه گزارش مفقودی پاسپورت به پلیس الزامی است یا اینکه شماره پاسپورت قبلی و محل گم شدن آن را به سفارت هند در ایران اعلام کنید.

عکس پرسنلی مسافر را با گیره کاغذ به نسخه کپی فرم درخواست پر شده ویزا هند وصل کنید.

فرم درخواست ویزا هند باید به زبان انگلیسی پر شده باشد و در نهایت مسافر آن را امضاء کند.

درخواست ناقص ویزا هند قطعا از طرف دفتر وک ویزا هند در ایران یا سفارت هند در ایران رد خواهد شد.

گاهی سفارت هند در تهران مدارک بیشتری از مسافر می خواهد و پروسه صدور ویزا بیشتر زمان می برد.

پرداخت هزینه ویزا هند به معنی صدور 100٪ روادید هند نیست.  

هزینه ویزا تحت هیچ شرایطی به مسافر استرداد نمی شود.

شاید سفارت هند در همان تاریخ ذکر شده در رسید تحویل مدارک، پاسپورت و ویزا را آماده تحویل نکند. بنابراین تا از صدور ویزا هند مطمئن نشده اید، برای رزرو بلیط هند به وب سایت قاره پیما رجوع نکنید. پرداخت خسارت کنسلی و هزینه تغییر تاریخ بلیت سیستمی هند بر عهده مسافر است.

استفاده از تلفن ماهواره ای در کشور هند ممنوع است. لطفا در سفر به هند تلفن ماهواره ای همراه مسافر نباشد.

معمولا صدور ویزا تجاری هند سه روز زمان می برد. صدور ویزا توریستی هند / ویزا کنفرانس هند / ویزا ورود هند یک روز بیشتر طول می کشد. مسافری که به طور همزمان تابعیت ایران و یک کشور دیگر را دارد، باید حداقل یک هفته منتظر صدور ویزا ی هند بماند.

هزینه انواع ویزا هند

نوع ویزا هند

مدت اقامت در هند

تعداد ورود

هزینه ویزا به دلار آمریکا

ویزا توریستی هند

نهایتا یک سال

یک یا چند بار ورود

صد دلار

ویزای توریستی هند

یک تا پنج سال                  

چند بار ورود           

دویست دلار

ویزا تجاری هند

نهایتا یک سال

یک یا چند بار ورود

دویست و هفتاد و پنج دلار

ویزای تجاری هند

یک تا پنج سال

چند بار ورود

سیصد و پنجاه و پنج دلار

ویزا دانشجویی هند

نهایتا پنج سال

چند بار ورود

هشتاد دلار

ویزا ی تحقیقاتی هند

نهایتا شش ماه

یک یا چند بار ورود

هشتاد دلار

روادید تحقیقاتی هند

شش ماه تا یک سال

چند بار ورود

صد و بیست دلار

ویزا  تحقیقاتی هند

یک تا پنج سال

چند بار ورود

دویست دلار

ویزا ی ورود هند

نهایتا شش ماه

یک یا چند بار ورود

هشتاد دلار

روادید ورود هند

شش ماه تا یک سال

چند بار ورود

صد و بیست دلار

ویزا ورود هند

یک تا پنج سال

چند بار ورود

دویست دلار

ویزا ی پروژه هند

نهایتا شش ماه

یک یا چند بار ورود

صد و بیست دلار

روادید پروژه هند

شش ماه تا یک سال

چند بار ورود

دویست دلار

ویزا پروژه هند

یک تا پنج سال

چند بار ورود

سیصد دلار

ویزا ی مأموریت رسمی هند

نهایتا شش ماه

یک یا چند بار ورود

هشتاد دلار

روادید مأموریت رسمی هند

شش ماه تا یک سال

چند بار ورود

صد و بیست دلار

ویزا مأموریت رسمی هند

یک تا پنج سال

چند بار ورود

دویست دلار

ویزای کوهنوردی هند

نهایتا شش ماه

یک یا چند بار ورود

هشتاد دلار

روادید کوهنوردی هند

شش ماه تا یک سال

چند بار ورود

صد و بیست دلار

ویزا ی کار هند

نهایتا شش ماه

یک یا چند بار ورود

دویست و سی و پنج دلار

روادید کار هند

شش ماه تا یک سال

چند بار ورود

دویست و هفتاد و پنج دلار

ویزا کار هند

یک تا پنج سال

چند بار ورود

سیصد و پنجاه و پنج دلار

ویزا درمانی هند

نهایتا شش ماه

یک یا چند بار ورود

هشتاد دلار

روادید درمانی هند

شش ماه تا یک سال

چند بار ورود

صد و بیست دلار

ویزا همراه بیمار هند

نهایتا شش ماه

یک یا چند بار ورود

هشتاد دلار

روادید همراه بیمار هند

شش ماه تا یک سال

چند بار ورود

صد و بیست دلار

ویزا کنفرانس / سمینار هند

نهایتا شش ماه

یک یا چند بار ورود

هشتاد دلار

ویزا خبرنگاری هند

نهایتا شش ماه

یک بار ورود

هشتاد دلار

ویزا انترنی هند

نهایتا یک سال

چند بار ورود

هشتاد دلار

ویزا فیلم سازی هند

نهایتا یک سال

یک یا چند بار ورود

صد و بیست دلار

ویزا ترانزیت هند

پانزده روز

یک یا چند بار ورود

بیست دلار

کارمزد دفتر وک ویزا هند بدون احتساب هزینه انگشت نگاری = پنج دلار

کارمزد دفتر وک ویزا هند با احتساب هزینه انگشت نگاری = شش دلار

پرداخت مالیات بر ارزش افزوده بر عهده متقاضی ویزا است = 9٪ هزینه هر ویزا

هزینه ICWF = 150.000 ریال ایران

هزینه پیک در تهران = 250.000 ریال

هزینه پست به شهرستان = 300.000 ریال

هزینه ارسال پیامک به مسافر = 10.000 ریال

هزینه یک صفحه کپی = 5.000 ریال

هزینه اینترنت = 200.000 ریال

هزینه عکاسی = 100.000 ریال

دفتر وک ویزا هند با استفاده از تکنولوژی روز دنیا به دنبال درک نیاز مسافر، ارائه بهترین خدمات با پایین ترین هزینه ممکن است. دفتر وک ویزای هند به نظر مسافرها اهمیت می دهد و از هر فرصتی برای ارتقای رضایت مشتری استفاده می کند. در واقع کارکنان دفتر وک روادید هند در ایران رفتارخود را با درخواست مسافر هماهنگ می کنند.

متقاضی ویزا هند به تصمیم گیری نهایی درباره درخواست روادید هند اهمیت می دهد. نحوه پذیرش مدارک مسافر هند، نوع پرداخت هزینه ویزا ی هند هم در جلب رضایت مشتری مؤثر است.

عکس پرسنلی باید در شش ماه اخیر گرفته شده باشد، سایز 3.4 در 4، کاملا روشن و واضح، با کیفیت بالا، صورت مسافر باید 80 – 70 درصد کل عکس را گرفته باشد.

مستقیم به دوربین نگاه کنید، لازم نیست نیش مسافر تا بناگوش باز باشد، نور پس زمینه عکس متعادل باشد، عکس رنگی را با دوربین دیجیتالی با کیفیت گرفته و روی یک کاغذ عکاسی خوب چاپ کنید.

پس زمینه عکس پرسنلی مسافر هند ساده باشد، نه اینکه صندلی و اسباب بازی و افراد دیگر هم پیدا باشند.

اکر مسافر هند عینکی است، نباید نور فلش دوربین داخل شیشه عینک او بیفتد یا لنز رنگی گذاشته باشد. فریم عینک نباید اعضاء صورت را بپوشاند.

دفتر وک ویزا در ایران با دی بی اس بانک همکاری دارد.

دولت هند در ازای صدور سریع ویزا آنلاین هند از مسافر هند شارژ اضافه نمی گیرد.

ویزا الکترونیکی توریستی هند

ویزا الکترونیکی تجاری هند

ویزا الکترونیکی کنفرانس هند

ویزا الکترونیکی درمانی هند

ویزا الکترونیکی همراه بیمار هند

مسافر می تواند با آپلود کردن صفحه اول گذرنامه ایرانی و فایل عکس (در مرحله اول) پرداخت آنلاین هزینه ویزا الکترونیکی هند (در مرحله دوم) مجوز سفر الکترونیکی ETA را از طریق ایمیل دریافت کند (در مرحله سوم) در مرزهای هوایی ورود به کشور هند نسخه کپی روادید الکترونیکی هند را همراه داشته باشد (در مرحله چهارم) 

هنگام ثبت درخواست آنلاین ویزا ی هند گذرنامه ایرانی باید حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد.

مسافر خارجی هنگام ورود به کشور هند باید بلیط برگشت از هند، برنامه سفر مشخص در هند، پول کافی برای تفریح و اقامت در هند داشته باشد.

پرداخت آنلاین هزینه ویزای الکترونیکی هند معمولا دو ساعت زمان می برد. اگر مبلغ از حساب شما کم شد اما وضعیت ویزا به روز نشد، روی یگی از گزینه های Verify Payment یا Pay Visa Fee کلیک کنید.

پر کردن فرم درخواست ویزای آنلاین هند کلا یک ربع زمان می برد به شرط اینکه پاسپورت و دعوتنامه و رزرو بلیط هند و واچر هتل در هند دم دست شما باشد.

مسئولیت صحت اطلاعات ذکر شده در فرم ویزا ی هند بر عهده متقاضی روادید الکترونیکی هند است. 

متقاضی ویزا الکترونیکی توریستی هند، برای گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه مدت در کشور هند باید نامه ای روی سربرگ آن مؤسسه آموزشی در هند بارگذاری کند.

برای اخذ ویزا الکترونیکی درمانی هند باید بیمارستان مورد نظر در هند به طول درمان بیمار اشاره کرده باشد.

ثبت درخواست ویزا الکترونیکی تجاری هند مستتلزم بارگذاری کارت ویزیت شرکت ایرانی و دعوتنامه روی سربرگ شرکت هندی است.

برای ثبت درخواست آنلاین روادید هند فایل عکس پرسنلی مسافر با فرمت JPEG آپلود شود (با حجم حداقل ده کیلوبایت و حداکثر یک مگابایت) طول و عرض عکس یکی باشد.

اسکن صفحه اول گذرنامه ایرانی حاوی اطلاعات فردی و عکس مسافر با فرمت پی دی اف و حجم ده تا سیصد کیلوبایت آپلود شود.

اگر قرار است دارنده پاسپورت ایرانی برای شرکت در یک کنفرانس در هند سفر کند، که تأیید وزارت امورخارجه هند و وزارت امور داخلی هند و دعوتنامه برگزار کننده کنفرانس لازم است.

سناریوی تکراری این است که به محض پرداخت موفق هزینه ویزا آنلاین هند، شماره ارجاع پرداخت روی صفحه به نمایش درمی آید.

هنگام پرداخت هزینه ویزا آنلاین هند، دو و نیم درصد کل مبلغ به عنوان کارمزد بانک واسطه به عدد نهایی اضافه می شود.

بانک مرکزی هند بهترین سرویس ممکن را به متقاضی های ویزای آنلاین هند ارائه می دهد.

درخواست کننده ویزا الکترونیکی هند برای هر application ID یک بار پول می دهد، اگر هزینه ویزا هند دو مرتبه از حساب مسافر کم شود، حداکثر تا هفت روز کاری تراکنش اصلاحی انجام می شود.

دارنده ویزا الکترونیکی هند می تواند از طریق فرودگاه های بین المللی در شهرهای مختلف هند وارد کشور هند شود:

فروگاه بین المللی ایندیرا گاندی در دهلی نو DEL

فرودگاه بین‌ المللی چاتراپاتی شیواجی در بمبئی BOM

فرودگاه بین المللی چنای MAA

فرودگاه بین‌ المللی نتاجی سوباش چاندرا بوز در کلکته CCU

فرودگاه بین‌ المللی بنگالورو در بنگلور BLR

فرودگاه بین‌المللی راجیو گاندی در حیدرآباد HYD

فرودگاه دابولیم در گوآ GOI

فرودگاه بین‌المللی جایپور JAI

فرودگاه بین‌المللی جدید پونا

فرودگاه بین‌المللی سری گرو رام داس جی در امریتسار ATQ

فرودگاه گایا GAY

فرودگاه بین ‌المللی دکتر بابا ساهب آمبدکار در ناگپور NAG

فرودگاه بین‌المللی سردار ولابهبهی پتل در احمدآباد AMD

فرودگاه بین ‌المللی کالیکوت CCJ

فرودگاه مادوری IXM

فرودگاه بیجو پاتنایک در بوبانسور BBI

فرودگاه بین ‌المللی چندی‌ گر IXC

فرودگاه بین‌ المللی کوچین COK

فرودگاه منگالور IXE

فرودگاه بین‌ المللی تریواندروم TRV

فرودگاه اماوسی در لکهنو LKO

فرودگاه بنارس در واراناسی VNS

فرودگاه کویمباتور CJB

فرودگاه ویساکاپاتنام VTZ

فرودگاه بین‌المللی لوکپریرا گوپیناز بوردولوئی در گوآهاتی GAU

فرودگاه باگدوگرا IXB

فرودگاه تیروچیراپالی TRZ  

فرودگاه بین المللی تیروپاتی TIR

فرودگاه بین‌المللی ویر سوارکار در پورت بلر IXZ

فرودگاه لوک نایاک جایاپراکاش در پتنه PAT

فرودگاه مادورای IXM

فرودگاه بین المللی کانور CNN

فرودگاه سرینگار SXR

فرودگاه بین المللی سورات STV

فرودگاه بین المللی ویجیاوادا VGA

دارنده روادید الکترونیکی هند می تواند از طریق شهرهای بندری در هند وارد هند شود: الانگ، باونگر، بندر بومبآی، بندر پور، کوچی، کاکینادا، کلکته، کالیکوت، کاتوپالی، چنای، منگلور، کودالور، بندر مورمگاو، ماندوی، توتوکودی، کندلا، پاندو، پارادیپ، ذوبری، ویساکاپاتنام، موندرا، پورت بلر، بخش کریم ‌گنج، ناگاپاتینام، کرشناپتنم، لَکشادویپ، ناگاون، جواهر لعل نهرو و بندرگاه، ویژینجام، والارپادام

دارنده ویزای الکترونیکی هند می تواند از طریق مرزهای زمینی وارد هند شود: جاده اتاری، اخاورا (بنگلادش)، بانباسا، جوگبانی، جیگاون، هیلی، هاریداسپور (بنگلادش)، قاوریفانتا، بخش کریم گج، کایلاشهار، دالو، لالگولا، کاوارپوچیا، راگنا، راکسال، سونولی، مانکاچار، زورینپوری، زوخوتار، سبروم، فولبری (بنگلادش)، روپایدیها

دارنده روادید آنلاین هند می تواند با قطارهای مسافری بین المللی وارد کشور هند شود: ایستگاه راه آهن مناباو، ایستگاه راه آهن اتاری، ایستگاه راه آهن گیدی، ایستگاه راه آهن هاریداسپور

اگر مسافر هنگام پر کردن فرم درخواست آنلاین ویزا هند، به هر دلیلی تا مرحله آخر پیش نرود، امکان بازیابی همین فرم ناقص وجود دارد.

بعد از تمکیل فرم درخواست ویزا الکترونیکی هند و ارسال نهایی، نقص مدارک باید از طریق ایمیل برای مرجع تصمیم گیرنده ارسال شود. اگر درخواست ویزا ی آنلاین هند درست ثبت نشده باشد، حداکثر طی بیست و چهار ساعت به متقاضی ویزا ایمیل زده می شود.

برای بررسی وضعیت ویزا

شماره شناسایی دوازده رقمی درخواست آنلاین ویزا هند را وارد کرده

شماره پاسپورت متقاضی ویزا الکترونیکی هند را وارد کرده

و اینتر را بزنید

هر متقاضی ویزا بعد از ثبت درخواست آنلاین ویزا ی هند، یک شماره شناسایی دوازده رقمی به عنوان کد پیگیری برای استعلام ویزا هند و بازیابی فرم درخواست ویزا ی هند و دانلود فایل نهایی ویزا هند دریافت خواهد کرد.

شماره شناسایی دوازده رقمی بلافاصله بعد از تکمیل فرم درخواست ویزا الکترونیکی هند برای مسافر ایمیل می شود و بالای نسخه کپی فرم درخواست هم نوشته شده است.

 

پروازهای چارتر هند قاره پیما

بلیط هواپیما به تمام شهرهای هند

رزرو هتل در تمام شهرهای هند

تورهای ویژه هندوستان

پروازهای داخلی هندوستان

اخذ ویزا هند

سوالات متداول درباره ویزای الکترونیک هند

📅 انواع ویزای توریستی الکترونیک هند ؟

در حال حاضر امکان دریافت 3 نوع ویزای توریستی برای هند وجود داد :
ویزای 30 روزه هند ( 2 بار ورود )
ویزای 90 روزه هند ( مولتی 1 ساله )
ویزای 90 روزه هند ( مولتی 5 ساله )

💵 قیمت ویزای هند چقدر است ؟

قیمت ویزای با توجه به نوسانات دلار دائما در حال تغییر است برای مشاهده قیمت انواع ویزای هند به تومان وارد سایت شود .

📁 مدارک مورد نیاز دریافت ویزای توریستی هند ؟

برای اخذ ویزای توریستی هند تنها نیاز به اسکن صفحه اول پاسپورت و اسکن عکس پرسونلی مسافر می باشد .

✔️ آیا اصل مدارک برای دریافت ویزای هند نیاز است ؟

برای دریافت ویزای الکترونیکی نیاز به اصل مدارک نمی باشد و تنها ارسال اسکن ( یا عکس با کیفیت که با موبایل از مدارک گرفته شود ) از مدارک کافی است .

🚶‍♂️ برای دریافت ویزا نیازی به حضور در سفارت هست ؟

خیر ویزای هند کاملا به صورت الکترونیک می باشد و نیازی به حضور مسافر در سفارت وجود ندارد .

⏱️ اخذ ویزای هند چند روز زمان نیاز دارد ؟

دریافت ویزا هندوستان بین 24 تا 72 ساعت زمان نیاز دارد .

🛂 آیا ویزای هند در پاسپورت چسبانده می شود ؟

خیر ویزا به صورت یک فایل برای شما ارسال می شود و شما تنها می بایستی از این فایل پرینت تهیه کرده ( سیاه سفید مورد قبول می باشد ) و هنگام مسافرات همراه خود داشته باشید .

🖊️ نحوه ثبت سفارش ویزای هند برای قاره پیما ؟

برای ثبت سفارش وارد سایت شده و فرم سفارش آنلاین ویزای هند را تکمیل و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نمائید تا قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن با گارانتی ارزانترین قیمت ویزای شما را ارسال نمائید .

❌ آیا امکان دریافت ویزای فوری هند وجود دارد ؟

تنها امکان دریافت ویزای عادی هند که بین 24 تا 72 ساعت زمان میبرد وجود دارد و ویزای هند چیزی به عنوان ویزای فوری ندارد .

‫68 دیدگاه ها

 1. با سلام خدمت هموطنان عزیز چنانچه سوالی در مورد ویزای هند دارید می توانید در این قسمت سوال خود را با کارشناسان قاره پیما مطرح نمائید تا در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت جواب داده شود
  با تشکر از شما – قاره پیما

  1. سلام. وقتتون بخیر. در صورت گرفته ویزای الکترونیک نیاز به رزرو هتل هست؟
   آیا انگشت نگاری در فرودگاه هند شامل هزینه اضافی هست؟
   و آیا هزینه ویزا رو میتونیم به ریال پرداخت کنیم یا باید دلار باشه؟

   1. با سلام
    برای ویزای هند نیاز به رزرو هتل نمی باشد – برای انگشت نگاری در فرودگاه هند هیچ هزینه ای در فرودگاه از مسافر گرفته نمی شود و هزینه ویزای هند همانگونه که در سایت به ریال نوشته شده است به ریال دریافت می شود نه دلار

 2. سلام می خواستم بدون هند ویزای فوری هم داره یا فقط ویزای عادی هند اقدام می شود از طرف قاره پیما

  1. با سلام:
   ویزای هند تنها به صورت عادی اقدام می شود این ویزا از زمان اقدام در حداکثر 72 ساعت آماده می شود ولی معمولا ویزای هند در 1 روز آماده می شود .

 3. سلام خسته نباشید . من شنیدم ک هند ویزای با اعتبار 14 روزه هم میده. آیا صحت داره این موضوع؟ کمترین اعتبارویزای هند چقدر است؟
  ممنونم

  1. سلام
   میبخشین کن‌ویزای یکساله مولتی‌داشتم و دو بار هم با اون‌تردد کردم، الان پاسپورتم رو عوض کردم و دوباره‌درخواست‌ویزای ۵ ساله دادم ولی رجکت شدم، کارگزارم گفت که چون هنوز یکساله ای که‌داشتی تایم داره اینو رجکت کردن، حالا میخواستم ببینم که من چطور میتونم از این ویزا در حالی که شماره پاسپورت قبلی من روش هست و پاسپورت قبلیه من هم پانچ شده استفاده کنم؟؟؟؟

   1. با سلام
    شما می بایستی هنگام سفر به هند پاسپورت قیدیمی و جدیدتون رو همراهتون داشته باشید در این صورت با همون ویزای قبلی می تونید وارد هند بشید

 4. با سلام
  ببخشید میخواستم بپرسم ما مریضی دارم میخوان ویزا بگیرن برا درمان برن هند. لطفا راهنمایی کنید. و شرایط و مدارک رو برام بفرستین. از صفر تا صد
  متشکرم

  1. با سلام
   قاره پیما در خصوص ویزای درمانی هند هیچ فعالیتی ندارد مسافر برای ویزای درمانی هند می بایستی به سفارت هند مراجعه نمایند .

 5. سلام ،
  آیا ویزای الکترونیک ۱ ساله مولتی بعد از اخذ حتما باید بلیط برگشت گرفته باشی قبل از ورود به هند؟؟؟؟

   1. سلام وقت بخیر.برای انگشت نگاری و‌مصاحبه ویزای هند چقدر زمان و معطلی داره برای مصاحبه

 6. سلام و احترام
  من امسال به کشورهای نپال و سریلانکا سفر داشته ام
  در فرمی که باید پر بشه نوشته آیا در سه سال گذشته به این کشورها سفر کردید یا خیر
  میخواستم دلیلش رو بپرسم که این سوال برای چی هست و آیا مشکلی پیش میاد ؟
  آیا برای دریافت ویزای الکترونیکی هم باید عکس و مدارک دیگه رو برای شما ارسال کنیم ؟ یا اسکنشون کافیه
  با سپاس از شما

  1. سلام
   افردای که قبلا به کشورهای نپال و سریلانکا سفر کرده اند مشکلی در دریافت ویزای هند ندارند فقط می بایستی تاریخ سفرشون به نپال و سریلانکا را در فرم ارسالی مشخص بفرمایند و برای دریافت ویزای هند ( الکترونیکی ) به اصل پاسپورت و عکس نیازی نیست فقط اسکن مدارک کافی هست .

 7. با سلام
  آیا با ویزا ۵ ساله میشه در کشور هند اقامت داشت یا تحصیل کرد؟(به شرطی که هر ۹۰ روز از هند خارج شویم و دوباره برگردیم…)

   1. با سلام
    من ویزای کانادا ترانزیت ترکیه دارم میشه ویزای ترانزیت هند بگیرم برم ترکیه بعد کانادا

 8. عرض ادب و احترام وقت شما بخیر
  می‌بخشید برای خروج ۹۰ روزه در ویزای یکساله هند فقط خروج از مرز هند هند کفایت میکنه یا باید حتما در کشور دیگه ورود داشت
  سوالم رو با مثال عرض می‌کنم مثلا من برای خروج از هند اگه بیام فرودگاه دبی و ۲۴ ساعت داخل فرودگاه بمونم و دوباره برگردم هند کفایت میکنه یا حتما مجبورم ویزای دبی رو هم بگیرم و به دبی ورود داشته باشم تا خروج هند تایید بشه

 9. سلام.من عید میخاستم برم هند.میتونم از الان برای ویزای الکترونیکی 30 روزه اقدام کنم و ویزا را زودتر بگیرم؟اعتبارش تا کی هست؟

  1. سلام ببخشید برای اخذ ویزای توریستی هند بعد از اینکه مرزها باز بشن محدودیت نوع واکسن وجود خواهد داشت؟ چه واکسن هایی توی هند قابل تایید هستند؟

   1. با سلام
    متاسفانه تا این لحظه هیچ بخشنامه ای از طرف دولت هند در این خصوص اعلام نشده است .
    با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

 10. سلام ببخشید ویزا پنج ساله مولتی حتما باید ثابت کنم که به خاطر تجارت میرم هند یا توریستی هم ۵ ساله مولتی میدن

 11. سلام
  لطفا بفرمایید برای سفر به هند از چند روز قبل باید با شما هماهنگ کنم؟
  و اینکه چه مدارکی لازم هست
  با تشکر از تیم خوب شما

  1. با سلام
   ویزای هند 72 ساعته آماده میشه ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایران و احتمال ریجکتی ویزای هند در حال حاضر تا روز شنبه 10 اسفند در قاره پیما سفارشات ویزای هند پذیرفته نمی شود

 12. سلام وقت بخیر میبخشین برادرم از سویدن میخواست به دیدنم به هند بیایه برای ویزه یکنیم قبل درخواستی داده ما فردا تاریح پروازش هست اما تاهنوز ویزه نداده ما باید چی کنیم

 13. سلام.من 3اسفندتاریخ شروع ویزای الکترونیکی ام هست.یکماهه گرفتم ازتون.ایا میسوزه یا میشه تغییرش داد باتوجه به محدود شدن سفر به هند؟

 14. سلام. به فرض اگر شخصی بخواد با وسیله نقلیه شخصی از پاکستان به هند وارد بشه، آیا می تونه ویزای مولتی 1 ساله هند رو بگیره؟ در این صورت قسمت فرودگاه توی فرم ویزا رو چکار باید بکنه؟

 15. سلام دانشجو هستم و با توجه به شیوع ویروس در هند به کشور آمدم حالا برای حضور در امتحانات به هند برگردم شرایط گرفتن ویزا به چه صورت است لطفا راهنمایی فرمائید با تشکر

  1. با سلام در حال حاضر امکان دریافت ویزای الکترونیکی هند وجود ندارد و ویزا تنها در شرایط خاص در سفارت صادر می شود . لطفا با سفارت در ارتباط باشید

 16. سلام وقت بخیر، شما در خصوص ویزای بیزنس هم فعالیت میکنید؟ من ویزای بیزنس ۱ساله مولتی هند رو داشتم اما اواسط اعتبارش به دلیل کرونا مرزها بسته شد، اما الان طی تماسی که با سفارت داشتم گفت از شهریور ماه دارن ویزاهای بیزنس صادر میکنن، اگر شما در این زمینه فعالیت دارید وصل بشم به اپراتورتون، ممنون

   1. سلام محترم
    من از افغانستان هستم ویزه با ویزای سیاحتی به ایران آمدم حالا میخواهم به هند سفر کنم آیا کمک ام کرده میتوانید یا خیر
    تشکر

 17. سلام. ببخشید توی سایت نوشتین به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان گرفتن ویزای توریستی هند وجود ندارد. می خواستم بدونم تقریباً تا چه مدتی این محدودیت برطرف خواهد شد؟

  1. با سلام
   زمان شروع مجدد صدور ویزای توریستی هند بستگی به پایان شیوع ویروس کرونا دارد و زمان مشخصی اعلام نشده است .
   با تشکر از شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

 18. سلام من از افغانستان هستم و میخواهم به هند سفر کنم زیرا در افغانستان سفارت هند نیست من می توانم با پاسپورت افغانی از ایران ویزای هند را بگیرم

 19. با عرض سلام و خسته نباشید
  من میخواهم از افغانستان به ایران ویزه سه ماهه بگیرم و از ایران ممکن است برای من که ویزای هند را به دست بیاورم برای دو ماه جهت تداوی

  1. با سلام
   برای افغان های عزیز متاسفانه امکان دریافت ویزای هند در قاره پیما وجود ندارد . لطفا با سفارت هند در ارتباط باشید .
   با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل