هتل در هند

رزرو هتل در گوا

ارزانترین قیمت هتل در گوا هند در قاره پیما / بهترین نرخ هتل های گوا

رزرو هتل در گوا  ( هند ) با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

رزرو هتل در گوا  و اطلاع از بهترین هتل های گوا هند در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در گوا  با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های گوا  قاره پیما بهترین هتل های گوا و بهترین نرخ رزرو هتل های هند را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های گوا برای شما آمده است چنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره گوا – هتل های ارزان 3 ستاره گوا

هتل کارینا بیچ ریزورت Hotel Carina Beach Resort 

هتل کارینا بیچ ریزورت - ارزانترین قیمت هتل های گوا
هتل کارینا بیچ ریزورت – رزرو اینترنتی هتل های گوا با کمترین قیمت در قاره پیما

هتل 3 ستاره در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت می پردازد.
فرودگاه بین المللی گوا در فاصله 24 کیلومتری از این هتل واقع شده است.
از امکانات در این هتل می توان به وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش، استخر روباز اشاره کرد.
اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، میینبار، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار و تلویزیون صفحه تخت و کتری برقی.
مسافران در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل کارینا بیچ ریزورت در تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

هتل لوتوس بیچ ریزورت گوا Hotel Lotus Beach Resort 

هتل لوتوس بیچ ریزورت گوا - بهترین هتل های 3 ستاره گوا
هتل لوتوس بیچ ریزورت گوا – ارزانترین قیمت هتل های گوا در قاره پیما

هتل 3 ستاره لوتوس بیچ ریزورت در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز مشغول به فعالیت می باشد.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، استخر، باغ سرسبز، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس اشاره کرد.
تمامی اتاق ها نیز در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، وای فای رایگان و میز و صندلی راحتی و کار.
مهمانان برای صرف صبحانه در این هتل می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل لوتوس بیچ ریزورت استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل طی تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی میرسانند.

بهترین هتل های گوا

هتل نانوتل مارگائو گوا Nanutel Margao Hotel 

هتل نانوتل مارگائو - کارگزار رسمی هتل های گوا
هتل نانوتل مارگائو – قاره پیما کارگزار رسمی هتل های هند

هتل 3 ستاره نانوتل مارگائو در شهر گوا واقع شده است و در همین مکان نیز به فعالیت خود می پردازد.
هتل تا ساحل کلوا 6 کیلومتر و تا شهرک صنعتی ورنا 12 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه بین المللی گوا نیز 25 کیلومتر با هتل فاصله دارد.
از امکاناتی که در این هتل قابل دسترس مهمانان می باشد می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، بار، وای فای رایگان، شاتل فرودگاه، تراس و باغ زیبا، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
همچنین می توان اشاره کرد تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، مینیبار، کتری برقی و میز و صندلی راحتی و کار.
مسافران برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران ان استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازن را می نمایند.

هتل تری هاوس سیلکن سندز گوا Hotel Treehouse Silken Sands 

هتل تری هاوس سیلکن سندز گوا - هتل های صاحلی گوا
هتل تری هاوس سیلکن سندز گوا – بهترین هتل های گوا در قاره پیما

هتل 3 ستاره تری هاوس سیلکن سندز در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
از امکانات این هتل می توان به تراس، استخر روباز، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس و باغ سرسبز اشاره کرد.
از امکانات اتاق های این هتل نیز می تون به حمام اختصاصی، مینیبار، کتری برقی، تلویزیون، وای فای رایگان و میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
مسافران در این هتل می توانند برای صرف صبحانه از بوفه و برای صرف ناهار و شام از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل تری هاوس سیلکن سندز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می رسانند.

قیمت هتل های 4 ستاره گوا – رزرو آنلاین هتل های 4 ستاره گوا هند

هتل بلزا بای د بیچ گوا Beleza by the Beach

هتل بلزا بای د بیچ گوا - هتل های استخر دار ارزان در گوا
هتل بلزا بای د بیچ گوا – گارانتی هتل های گوا در قاره پیما

هتل 4 ستاره در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت می پردازد و در مساحتی حدود 5 هکتار با زمین هایی سرسبز و زیبا واقع شده است.
بسیاری از مسافران کشورهای اروپایی برای اقام تخود در شهر گوا این هتل را انتخاب می نمایند.
اتاق های این هتل دارای طراحی زیبا با رنگ های شاد می باشد که موجب راحتی مسافران می شود.
در این هتل شما با طی مسافتی کم می توانید به ساحل برسید.
از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر، سالن ماساژ، اسپا، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، کتری برقی، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می نمایند.

هتل بوگمالو بیچ ریزورت گوا Hotel Bogmallo Beach Resort 

هتل بوگمالو بیچ ریزورت گوا - قیمت هتل های صاحلی گوا
هتل بوگمالو بیچ ریزورت گوا – بیشترین تخفیف رزرو آنلاین هتل در گوا قاره پیما

هتل 4 ستاره واقع شده در شهر گوا بوده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
بوسیله 10 دقیقه رانندگی با ماشین از هتل می توانید به فرودگاه بین المللی گوا برسید.
تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان و تلویزیون صفحه تخت.
همچنین از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به پارکینگ اختصاصی رایگان، وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه و رستوران، سالن بدنسازی، سالن ماساژ، استخر، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه وبرای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هتدی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و مسافران را در ضمین هرزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

 

هتل دادساگر اسپا ریزورت گوا Dudhsagar Spa Resort Hotel

هتل دادساگر اسپا ریزورت گوا - هزینه هتل های هند با باشگاه و استخر
هتل دادساگر اسپا ریزورت گوا – قاره پیما کارگزار رسمی هتل در گوا

هتل 4 ستاره با منظره ای زیبا در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
این هتل دارای فاصله 10 کیلومتری از ایستگاه راه آهن، 27 کیلومتری ایستگاه اتوبوس و 60 کیلومتری فرودگاه بین المللی گوا را دارد.
از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر، سالن ماساژ، اسپا، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، کتری برقی، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می نمایند.

ارزانترین هتل های گوا

هتل کارما رویال هاتی محل گوا Hotel Karma Royal Haathi Mahal 

هتل کارما رویال هاتی محل گوا - قیمت هتل های 4 ستاره گوا
هتل کارما رویال هاتی محل گوا – کمترین قیمت هتل های 4 ستاره گوا در قاره پیما

هتل 4 ستاره در شهر گوا ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.
با رانندگی 25 دقیقه ای از این هتل می توانید به ایستگاه راه آهن و با رانندگی 45 دقیقه ای به فرودگاه بین المللی گوا برسید.
همچنین با 7 دقیقه پیاده روی و عبور از باغ های سرسبز این هتل می توانید به ساحل برسید.
از امکانات کلی در این هتل که قابل دسترس برای تمامی مهمانان می باشند می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، بار، وای فای رایگان، مرکز تناسب اندام، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس، استخر و … اشاره کرد.
همچنین قابل ذکر است تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهوی مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار و تلویزیون صفحه تخت.
مسافران مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزوره تل به مهمانان راهنمایی می نمایند.

هتل ناگوا گرنده گوا nagoa grande goa hotel

هتل ناگوا گرنده گوا - ارزانترین هتل های گوا ساحلی
هتل ناگوا گرنده گوا – رزرو اینترنتی هتل های گوا در قاره پیما با ارزانترین قیمت

هتل ناگوا گرنده 4 ستاره در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به ارایئه خدمات به مسافران می پردازد.
این هتل دارای فاصله 4 کیلومتری تا ساحل و فاصله 45 کیلومتری تا فرودگاه بین المللی گوا می باشد.
این هتل دارای فضای بیرونی و لابی زیبایی برای استقبال از مسافران دارد.
اکثر اتاق ها در این هتل دارای بالکن با چشم انداز زیبای استخر و فضای سرسبز آن را دارند ولی تمامی اتاق ها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، کتری برقی و…
از امکانات این هتل نیز می توان به استخر روباز، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و … اشاره کرد که تماما در دسترس مسافران می باشد.
برای صرف صبحانه در این هتل مسافران می توانند هر روز صبح از بوفه آن استفاده کرده و همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل ناگوا گرنده در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و قابل ذکر است تمامس کادر این قسمت مسلط به زبان های هندی و انگلیسی می باشند و در ضمینه رزرو هتل نیز به مهمانان راهنمایی های لازم را می رسانند.

بهترین هتل های 4 ستاره گوا

هتل پراید سان ویلیج ریزورت اند اسپا گوا Hotel Pride Sun Village Resort & Spa 

هتل پراید سان ویلیج ریزورت اند اسپا گوا - لیست قیمت هتل های 4 ستاره گوا
هتل پراید سان ویلیج ریزورت اند اسپا گوا – هتل های ارزان گوا در قاره پیما

هتل 4 ستاره با دارا بودن فضایی زیبا و سرسبز در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
در ورودی این هتل با حیاطی زیبا و سرسبز و تزیین شده با مجسمه های فوق العاده زیبا روبرو خواهید شد.
از امکانات این هتل می توان به رستوران، تراس زیبا، پذیرش 24 ساعته، رستوران، وای فای رایگان، شاتل فرودگاه، استخر روباز، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس، مرکز تناسب اندام و ورزش و … اشاره کرد که در دسترس مهمانان می باشند.
از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به حمام اختصاصی، کتری برقی، تلویزیون صفحه تخت، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار و … اشاره کرد.
در این هتل مهمانان برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و تراس استفاده کرده و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران و تراس هتل استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و تمامی آنها مسلط به زبان های هندی و انگلیسی می باشند.
همچنین قسمت پذیرش به تمامی مسافران جهت رزرو هتل نیز کمک و راهنمای های لازم را می نمایند.

هتل گلدن کرون گوا The Golden Crown Hotel  

هتل گلدن کرون گوا - نرخ هتل های گوا
هتل گلدن کرون گوا – بهترین هتل های 4 ستاره گوا در قاره پیما

هتل 4 ستاره در شهر گوا ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.
با 5 دقیقه پیاده روی از هتل می توانید به ساحل زیبای آنجا برسید و از آب و هوای دلچسب و تفریحات آبی لذت ببرید.
هتل ذکر شده با فرودگاه بین المللی گوا دارای فاصله 20 دقیقه ای می باشد.
همچنین هتل گلدن کرون در فاصله 6 کیلومتری شهر مارگائو و ایستگاه راه آهن آن نیز قرار دارد.
تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت و …
از دیگر امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، سالن ماساژ، سالن کنفرانس و همایش و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی به مسافران می رسانند.

هتل 5 ستاره گوا – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره گوا

هتل کاراولا بیچ ریزورت گوا Caravela Beach Resort 

هتل کاراولا بیچ ریزورت گوا - بهترین هتل های 5 ستاره گوا
هتل کاراولا بیچ ریزورت گوا – رزرو اینترنتی هتل های گوا با کمترین قیمت در قاره پیما

مجموعه 5 ستاره در شهر گوا ساخته شده است و تمامی فعالیت های خود را در همین شهر انجام می دهد.
از امکانات قابل دسترس مسافران در این هتل می توان به زمین گلف، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر روباز، امکانات ورزش ها آبی، باغ های سرسبز اختصاصی، وای فای رایگان، زمین تنیس، سالن ماساژ، مرکز بدنسازی، تنیس روی میز، بار، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
تمامی اتاق های این هتل مجهز می باشند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت و …
مهمانان در این هتل هر روز برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های سرو در اتاق ها با هماهنگی، سرو در باغ سرسبز و سرو در بوفه هتل استفاده نمایند وهمچنین برای ناهار و شام نیز می توانند از گزینه های مشابه استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می رسانند.

هتل گرند حیات گوا grand hyatt hotel 

هتل گرند حیات گوا - لیست قیمت هتل های 5 ستاره گوا
هتل گرند حیات گوا – قاره پیما کارگزار رسمی هتل های گوا

هتل لوکس و زیبای 5 ساحلی گرند حیات در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
ورودی این هتل بسیار زیبا و دارای فضایی سرسبز می باشد که با ورود به آن جا بسیار احساس راحتی خواهید کرد.
اگر در این هتل اقامت دشته باشید می توانید از ساحل خصوصی که در آنجا وجود دارد به همراه تفریحات آبی استفاده کرده و لذت ببرید.
از دیگر امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به استخر و جکوزی، سالن بدنسازی، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، میینبار، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت، کتری برقی، حمام اختصاصی و …
مهمانان با اقامت در این هتل می توانند برای صرف صبحانه خود از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل گرند حیات در طی تمامی ساعات شبانه روز با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نماید.

هتل پارک حیات گوا – هتل ریزورت ریو در گوا – هتل سیداده گوا

هتل هریتیج ویلیج ریزورت گوا Heritage Village Resort 

هتل هریتیج ویلیج ریزورت گوا - هتل های ساحلی 5 ستاره گوا یو آل و آل
هتل هریتیج ویلیج ریزورت گوا – کمترین نرخ هتل های گوا در قاره پیما

هتل لوکس و مجلل 5 ستاره در شهر گوا ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.
با 20 دقیقه رانندگی از این هتل می تونید به فرودگاه بین المللی گوا برسید.
تمامی اتاق ها در این هتل دارای بالکن رو به استخر و فضای سرسبز و زیبای بیرونی را دارند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت، چای ساز و قهوه ساز و …
همچنین از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به مرکز تناسب اندام ، فضای بازی کودکان ، اتاق بازی ، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، بار، سالن همایش، سالن کنفرانس و … اشاره کرد.
مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه خود می توانند هر روز صبح ها از بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام نیز از رستوران آن استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

هتل هالیدی آی ان ان ریزورت گوا Holiday Inn Resort hotel 

هتل هالیدی آی ان ان ریزورت گوا - بهترین هتل 5 ستاره گوا
هتل هالیدی آی ان ان ریزورت گوا – ارزانترین هتل های 5 ستاره گوا در قاره پیما

هتل 5 ستاره زیبا و سرسبز در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز فعالیت خود را انجام می دهد.
هتل هالیدی آی ان ان ریزورت در امتداد یک ساحل بسیار زیبا ساخته شده است و سرسبزی و زیبایی باغ های اطراف آن بسیار چشم نواز می باشد.
از امکانات این هتل می توان به استخر، آبگرم، مرکز تناسب اندام، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن ماساژ و … اشاره کرد.
تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، میز و صندلی کار و راحتی، تلویزیون صفحه تخت و …
مسافران با اقامت در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل طی تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل ریزورت ریو گوا Resort Rio hotel 

این هتل زیبای 5 ستاره در شهر گوا و در نزدیکی ساحل ساخته شده و در همین مکان و شهر به فعالیت خود و ارائه خدمات به مسافران می پردازد.
این هتل دارای فضای بیرونی و داخلی لوکسی بوده و همچنین دارای سقف های بلند و با شکوهی نیز می باشد.
از امکانات هتل ریزورت ریو می توان به فضای سرسبز بیرونی، وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوراتن، استخر، سالن بدنسازی، سالن همایش و کنفرانس، باربیکیو و فضای غذاخوری و صبحانه در کنار استخر و … اشاره کرد.
همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، کتری برقی، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان و …
تمامی مهمنان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های بوفه، سرو در اتاق های هتل با هماهنگی قبلی و صرف صبحانه در کنار بوفه استخر استفده نمایند.
همچنین برای ناهار و شام نیز مسافران می توانند از گزینه سرو انها در اتاق های هتل با هماهنگی قبلی و صرف آنها در رستوران استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

کارگزار رسمی هتل های گوا – رزرو هتل در گوا

اقامتگاه ساحلی رویال ارکید گوا Royal Orchid Beach Resort 

اقامتگاه ساحلی رویال ارکید گوا
اقامتگاه ساحلی رویال ارکید گوا – رزرو آنلاین هتل های گوا قاره پیما

اقامتگاه ساحلی 5 ستاره رویال ارکید در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
این هتل و اقامتگاه دارای منظره زیبای سرسبز و رو به باغ و استخر می باشد.
اتاق های مدرن این هتل و اقامتگاه دارای مبلمان چوبی تیره بوده و تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، میز و صندلی کار و راحتی، حمام اختصاصی، مینیبار، صندوق امانات، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، وای فای رایگان،چای ساز و قهوه ساز و …
همچنین از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، رستوران با منظره زیبای دریا، بوفه، وای فای رایگان، باغ سرسبز، استخر، سالن همایش و کنفرانس، سالن ماساژ، بار و … اشاره کرد.
مهمانان در این اقامتگاه و هتل هر روز برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های سرو در اتاق ها با هماهنگی، سرو در باغ سرسبز و سرو در بوفه هتل استفاده نمایند وهمچنین برای ناهار و شام نیز می توانند از گزینه های مشابه استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می رسانند.

هتل زوری وایت سندز گوا The Zuri White Sands hotel 

هتل زوری وایت سندز گوا
هتل زوری وایت سندز گوا – بهترین هتل های 5 ستاره هند در قاره پیما

هتل زیبای 5 ستاره در شهر گوا ساخته شده است و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.
با 45 دقیقه رانندگی از هتل می توانید به فرودگاه بین المللی گوا برسید.
این هتل در کنار دریا ساخته شده و دارای اتاق های بزرگی است که تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی کار و راحتی، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان و حمام اختصاصی.
همچنین از امکانات این هتل که در دسترس تمامی مسافران می باشد می توان به پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، استخر، بار، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.
مسافران برای صرف صبحانه می توانند از بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را نیز می رسانند.

برای رزرو هتل در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین ترخ هتل های گوا هند قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های گوا آگاه شوید

 

 

سوالات متداول درباره رزرو هتل در گوا و قیمت – بهترین و ارزانترین هتل های گوا :

قیمت هتل های گوا چقدر است  ؟

قیمت هتل در گوا بستگی به نوع هتل ( چند ستاره ) و زمان رزرو شما دارد – به طور کلی قیمت هتل های گوا از شبی 20 دلار به بالا می باشد .

بهترین هتل های گوا کدامند ؟

بهترین هتل های گوا به پیشنهاد قاره پیما – رویال ارکید و هالیدی این می باشند .

هتل های ارزان قیمت گوا ؟

قیمت هتل ها بستگی به تاریخ و تخفیف های هتل های دارد برای اطلاع دقیق از قیمت هتل ها وارد قسمت جستجو آنلاین سایت قاره پیما شوید .

 

پروازهای چارتر هند قاره پیما

خرید و قیمت بلیط چارتر دهلی هندوستان با ارزانترین قیمت

خرید و قیمت بلیط چارتر بمبئی هندوستان با ارزانترین قیمت

خرید و قیمت بلیط چارتر گوا هندوستان با ارزانترین قیمت

رزرو هتل در تمام شهرهای هند

رزرو هتل در دهلی

رزرو هتل در بمبئی

قیمت و رزرو هتل در حیدرآباد هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در چنای هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در بنگلور هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در احمدآباد هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در کلکته هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در گوا هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در پونه هند و دریافت واچر

بلیط به تمام شهرهای هندوستان

بلیط هواپیما دهلی

بلیط هواپیما بمبئی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به حیدر آباد هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به چنای هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بنگالورو هندوستان ( بنگلور )

رزرو و خرید بلیط هواپیما به احمد آباد هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کوچی هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کلکته هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تیرووانانتاپورام هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به امریتسار هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کزیکد هندوستان

بلیط هواپیما گوا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به وادودارا هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پونه هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کویمباتور هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جیپور هندوستان

تورهای ویژه هندوستان

تورهای ارزان قیمت دهلی آگرا و جیپور هندوستان

پروازهای داخلی هندوستان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی هندوستان

دریافت ویزا هند

اخذ ویزای الکترونیکی هند

نحوه اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت فوری تضمینی

3 دیدگاه

  1. با سلام
    چنانچه سوالی در مورد رزرو هتل و هتل های گوا دارید در این قسمت مطرح نمائید ( برای آگاهی از قیمت با شماره های ما تماس بگیرید یا وارد قسمت رزرو آنلاین هتل های سایت شود )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open