هتل در هند

رزرو هتل در گوا

ارزانترین قیمت هتل در گوا هند در قاره پیما / بهترین نرخ هتل های گوا

رزرو هتل در گوا  ( هند ) با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

رزرو هتل در گوا  و اطلاع از بهترین هتل های گوا هند در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در گوا  با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های گوا  قاره پیما بهترین هتل های گوا و بهترین نرخ رزرو هتل های هند را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های گوا برای شما آمده است چنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره گوا – هتل های ارزان 3 ستاره گوا

هتل کارینا بیچ ریزورت Hotel Carina Beach Resort 

هتل کارینا بیچ ریزورت - ارزانترین قیمت هتل های گوا
هتل کارینا بیچ ریزورت – رزرو اینترنتی هتل های گوا با کمترین قیمت در قاره پیما

هتل 3 ستاره در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت می پردازد.
فرودگاه بین المللی گوا در فاصله 24 کیلومتری از این هتل واقع شده است.
از امکانات در این هتل می توان به وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش، استخر روباز اشاره کرد.
اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، میینبار، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار و تلویزیون صفحه تخت و کتری برقی.
مسافران در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل کارینا بیچ ریزورت در تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

هتل لوتوس بیچ ریزورت گوا Hotel Lotus Beach Resort 

هتل لوتوس بیچ ریزورت گوا - بهترین هتل های 3 ستاره گوا
هتل لوتوس بیچ ریزورت گوا – ارزانترین قیمت هتل های گوا در قاره پیما

هتل 3 ستاره لوتوس بیچ ریزورت در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز مشغول به فعالیت می باشد.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، استخر، باغ سرسبز، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس اشاره کرد.
تمامی اتاق ها نیز در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، وای فای رایگان و میز و صندلی راحتی و کار.
مهمانان برای صرف صبحانه در این هتل می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل لوتوس بیچ ریزورت استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل طی تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی میرسانند.

بهترین هتل های گوا

هتل نانوتل مارگائو گوا Nanutel Margao Hotel 

هتل نانوتل مارگائو - کارگزار رسمی هتل های گوا
هتل نانوتل مارگائو – قاره پیما کارگزار رسمی هتل های هند

هتل 3 ستاره نانوتل مارگائو در شهر گوا واقع شده است و در همین مکان نیز به فعالیت خود می پردازد.
هتل تا ساحل کلوا 6 کیلومتر و تا شهرک صنعتی ورنا 12 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه بین المللی گوا نیز 25 کیلومتر با هتل فاصله دارد.
از امکاناتی که در این هتل قابل دسترس مهمانان می باشد می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، بار، وای فای رایگان، شاتل فرودگاه، تراس و باغ زیبا، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
همچنین می توان اشاره کرد تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، مینیبار، کتری برقی و میز و صندلی راحتی و کار.
مسافران برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران ان استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازن را می نمایند.

هتل تری هاوس سیلکن سندز گوا Hotel Treehouse Silken Sands 

هتل تری هاوس سیلکن سندز گوا - هتل های صاحلی گوا
هتل تری هاوس سیلکن سندز گوا – بهترین هتل های گوا در قاره پیما

هتل 3 ستاره تری هاوس سیلکن سندز در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
از امکانات این هتل می توان به تراس، استخر روباز، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس و باغ سرسبز اشاره کرد.
از امکانات اتاق های این هتل نیز می تون به حمام اختصاصی، مینیبار، کتری برقی، تلویزیون، وای فای رایگان و میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
مسافران در این هتل می توانند برای صرف صبحانه از بوفه و برای صرف ناهار و شام از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل تری هاوس سیلکن سندز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می رسانند.

قیمت هتل های 4 ستاره گوا – رزرو آنلاین هتل های 4 ستاره گوا هند

هتل بلزا بای د بیچ گوا Beleza by the Beach

هتل بلزا بای د بیچ گوا - هتل های استخر دار ارزان در گوا
هتل بلزا بای د بیچ گوا – گارانتی هتل های گوا در قاره پیما

هتل 4 ستاره در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت می پردازد و در مساحتی حدود 5 هکتار با زمین هایی سرسبز و زیبا واقع شده است.
بسیاری از مسافران کشورهای اروپایی برای اقام تخود در شهر گوا این هتل را انتخاب می نمایند.
اتاق های این هتل دارای طراحی زیبا با رنگ های شاد می باشد که موجب راحتی مسافران می شود.
در این هتل شما با طی مسافتی کم می توانید به ساحل برسید.
از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر، سالن ماساژ، اسپا، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، کتری برقی، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می نمایند.

هتل بوگمالو بیچ ریزورت گوا Hotel Bogmallo Beach Resort 

هتل بوگمالو بیچ ریزورت گوا - قیمت هتل های صاحلی گوا
هتل بوگمالو بیچ ریزورت گوا – بیشترین تخفیف رزرو آنلاین هتل در گوا قاره پیما

هتل 4 ستاره واقع شده در شهر گوا بوده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
بوسیله 10 دقیقه رانندگی با ماشین از هتل می توانید به فرودگاه بین المللی گوا برسید.
تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان و تلویزیون صفحه تخت.
همچنین از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به پارکینگ اختصاصی رایگان، وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه و رستوران، سالن بدنسازی، سالن ماساژ، استخر، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه وبرای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هتدی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و مسافران را در ضمین هرزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

 

هتل دادساگر اسپا ریزورت گوا Dudhsagar Spa Resort Hotel

هتل دادساگر اسپا ریزورت گوا - هزینه هتل های هند با باشگاه و استخر
هتل دادساگر اسپا ریزورت گوا – قاره پیما کارگزار رسمی هتل در گوا

هتل 4 ستاره با منظره ای زیبا در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
این هتل دارای فاصله 10 کیلومتری از ایستگاه راه آهن، 27 کیلومتری ایستگاه اتوبوس و 60 کیلومتری فرودگاه بین المللی گوا را دارد.
از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر، سالن ماساژ، اسپا، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، کتری برقی، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می نمایند.

ارزانترین هتل های گوا

هتل کارما رویال هاتی محل گوا Hotel Karma Royal Haathi Mahal 

هتل کارما رویال هاتی محل گوا - قیمت هتل های 4 ستاره گوا
هتل کارما رویال هاتی محل گوا – کمترین قیمت هتل های 4 ستاره گوا در قاره پیما

هتل 4 ستاره در شهر گوا ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.
با رانندگی 25 دقیقه ای از این هتل می توانید به ایستگاه راه آهن و با رانندگی 45 دقیقه ای به فرودگاه بین المللی گوا برسید.
همچنین با 7 دقیقه پیاده روی و عبور از باغ های سرسبز این هتل می توانید به ساحل برسید.
از امکانات کلی در این هتل که قابل دسترس برای تمامی مهمانان می باشند می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، بار، وای فای رایگان، مرکز تناسب اندام، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس، استخر و … اشاره کرد.
همچنین قابل ذکر است تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهوی مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار و تلویزیون صفحه تخت.
مسافران مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزوره تل به مهمانان راهنمایی می نمایند.

هتل ناگوا گرنده گوا nagoa grande goa hotel

هتل ناگوا گرنده گوا - ارزانترین هتل های گوا ساحلی
هتل ناگوا گرنده گوا – رزرو اینترنتی هتل های گوا در قاره پیما با ارزانترین قیمت

هتل ناگوا گرنده 4 ستاره در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به ارایئه خدمات به مسافران می پردازد.
این هتل دارای فاصله 4 کیلومتری تا ساحل و فاصله 45 کیلومتری تا فرودگاه بین المللی گوا می باشد.
این هتل دارای فضای بیرونی و لابی زیبایی برای استقبال از مسافران دارد.
اکثر اتاق ها در این هتل دارای بالکن با چشم انداز زیبای استخر و فضای سرسبز آن را دارند ولی تمامی اتاق ها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، کتری برقی و…
از امکانات این هتل نیز می توان به استخر روباز، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و … اشاره کرد که تماما در دسترس مسافران می باشد.
برای صرف صبحانه در این هتل مسافران می توانند هر روز صبح از بوفه آن استفاده کرده و همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل ناگوا گرنده در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و قابل ذکر است تمامس کادر این قسمت مسلط به زبان های هندی و انگلیسی می باشند و در ضمینه رزرو هتل نیز به مهمانان راهنمایی های لازم را می رسانند.

بهترین هتل های 4 ستاره گوا

هتل پراید سان ویلیج ریزورت اند اسپا گوا Hotel Pride Sun Village Resort & Spa 

هتل پراید سان ویلیج ریزورت اند اسپا گوا - لیست قیمت هتل های 4 ستاره گوا
هتل پراید سان ویلیج ریزورت اند اسپا گوا – هتل های ارزان گوا در قاره پیما

هتل 4 ستاره با دارا بودن فضایی زیبا و سرسبز در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
در ورودی این هتل با حیاطی زیبا و سرسبز و تزیین شده با مجسمه های فوق العاده زیبا روبرو خواهید شد.
از امکانات این هتل می توان به رستوران، تراس زیبا، پذیرش 24 ساعته، رستوران، وای فای رایگان، شاتل فرودگاه، استخر روباز، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس، مرکز تناسب اندام و ورزش و … اشاره کرد که در دسترس مهمانان می باشند.
از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به حمام اختصاصی، کتری برقی، تلویزیون صفحه تخت، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار و … اشاره کرد.
در این هتل مهمانان برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و تراس استفاده کرده و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران و تراس هتل استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و تمامی آنها مسلط به زبان های هندی و انگلیسی می باشند.
همچنین قسمت پذیرش به تمامی مسافران جهت رزرو هتل نیز کمک و راهنمای های لازم را می نمایند.

هتل گلدن کرون گوا The Golden Crown Hotel  

هتل گلدن کرون گوا - نرخ هتل های گوا
هتل گلدن کرون گوا – بهترین هتل های 4 ستاره گوا در قاره پیما

هتل 4 ستاره در شهر گوا ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.
با 5 دقیقه پیاده روی از هتل می توانید به ساحل زیبای آنجا برسید و از آب و هوای دلچسب و تفریحات آبی لذت ببرید.
هتل ذکر شده با فرودگاه بین المللی گوا دارای فاصله 20 دقیقه ای می باشد.
همچنین هتل گلدن کرون در فاصله 6 کیلومتری شهر مارگائو و ایستگاه راه آهن آن نیز قرار دارد.
تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت و …
از دیگر امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، سالن ماساژ، سالن کنفرانس و همایش و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی به مسافران می رسانند.

هتل 5 ستاره گوا – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره گوا

هتل کاراولا بیچ ریزورت گوا Caravela Beach Resort 

هتل کاراولا بیچ ریزورت گوا - بهترین هتل های 5 ستاره گوا
هتل کاراولا بیچ ریزورت گوا – رزرو اینترنتی هتل های گوا با کمترین قیمت در قاره پیما

مجموعه 5 ستاره در شهر گوا ساخته شده است و تمامی فعالیت های خود را در همین شهر انجام می دهد.
از امکانات قابل دسترس مسافران در این هتل می توان به زمین گلف، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر روباز، امکانات ورزش ها آبی، باغ های سرسبز اختصاصی، وای فای رایگان، زمین تنیس، سالن ماساژ، مرکز بدنسازی، تنیس روی میز، بار، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
تمامی اتاق های این هتل مجهز می باشند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت و …
مهمانان در این هتل هر روز برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های سرو در اتاق ها با هماهنگی، سرو در باغ سرسبز و سرو در بوفه هتل استفاده نمایند وهمچنین برای ناهار و شام نیز می توانند از گزینه های مشابه استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می رسانند.

هتل گرند حیات گوا grand hyatt hotel 

هتل گرند حیات گوا - لیست قیمت هتل های 5 ستاره گوا
هتل گرند حیات گوا – قاره پیما کارگزار رسمی هتل های گوا

هتل لوکس و زیبای 5 ساحلی گرند حیات در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
ورودی این هتل بسیار زیبا و دارای فضایی سرسبز می باشد که با ورود به آن جا بسیار احساس راحتی خواهید کرد.
اگر در این هتل اقامت دشته باشید می توانید از ساحل خصوصی که در آنجا وجود دارد به همراه تفریحات آبی استفاده کرده و لذت ببرید.
از دیگر امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به استخر و جکوزی، سالن بدنسازی، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، میینبار، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت، کتری برقی، حمام اختصاصی و …
مهمانان با اقامت در این هتل می توانند برای صرف صبحانه خود از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل گرند حیات در طی تمامی ساعات شبانه روز با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نماید.

هتل پارک حیات گوا – هتل ریزورت ریو در گوا – هتل سیداده گوا

هتل هریتیج ویلیج ریزورت گوا Heritage Village Resort 

هتل هریتیج ویلیج ریزورت گوا - هتل های ساحلی 5 ستاره گوا یو آل و آل
هتل هریتیج ویلیج ریزورت گوا – کمترین نرخ هتل های گوا در قاره پیما

هتل لوکس و مجلل 5 ستاره در شهر گوا ساخته شده و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.
با 20 دقیقه رانندگی از این هتل می تونید به فرودگاه بین المللی گوا برسید.
تمامی اتاق ها در این هتل دارای بالکن رو به استخر و فضای سرسبز و زیبای بیرونی را دارند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت، چای ساز و قهوه ساز و …
همچنین از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به مرکز تناسب اندام ، فضای بازی کودکان ، اتاق بازی ، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، بار، سالن همایش، سالن کنفرانس و … اشاره کرد.
مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه خود می توانند هر روز صبح ها از بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام نیز از رستوران آن استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

هتل هالیدی آی ان ان ریزورت گوا Holiday Inn Resort hotel 

هتل هالیدی آی ان ان ریزورت گوا - بهترین هتل 5 ستاره گوا
هتل هالیدی آی ان ان ریزورت گوا – ارزانترین هتل های 5 ستاره گوا در قاره پیما

هتل 5 ستاره زیبا و سرسبز در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز فعالیت خود را انجام می دهد.
هتل هالیدی آی ان ان ریزورت در امتداد یک ساحل بسیار زیبا ساخته شده است و سرسبزی و زیبایی باغ های اطراف آن بسیار چشم نواز می باشد.
از امکانات این هتل می توان به استخر، آبگرم، مرکز تناسب اندام، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، سالن همایش و کنفرانس، سالن ماساژ و … اشاره کرد.
تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، میز و صندلی کار و راحتی، تلویزیون صفحه تخت و …
مسافران با اقامت در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل طی تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل ریزورت ریو گوا Resort Rio hotel 

این هتل زیبای 5 ستاره در شهر گوا و در نزدیکی ساحل ساخته شده و در همین مکان و شهر به فعالیت خود و ارائه خدمات به مسافران می پردازد.
این هتل دارای فضای بیرونی و داخلی لوکسی بوده و همچنین دارای سقف های بلند و با شکوهی نیز می باشد.
از امکانات هتل ریزورت ریو می توان به فضای سرسبز بیرونی، وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوراتن، استخر، سالن بدنسازی، سالن همایش و کنفرانس، باربیکیو و فضای غذاخوری و صبحانه در کنار استخر و … اشاره کرد.
همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، کتری برقی، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان و …
تمامی مهمنان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های بوفه، سرو در اتاق های هتل با هماهنگی قبلی و صرف صبحانه در کنار بوفه استخر استفده نمایند.
همچنین برای ناهار و شام نیز مسافران می توانند از گزینه سرو انها در اتاق های هتل با هماهنگی قبلی و صرف آنها در رستوران استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز با کادری مجرب و مسلط به زبان های هندی و انگلیسی آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

کارگزار رسمی هتل های گوا – رزرو هتل در گوا

اقامتگاه ساحلی رویال ارکید گوا Royal Orchid Beach Resort 

اقامتگاه ساحلی رویال ارکید گوا
اقامتگاه ساحلی رویال ارکید گوا – رزرو آنلاین هتل های گوا قاره پیما

اقامتگاه ساحلی 5 ستاره رویال ارکید در شهر گوا ساخته شده و در همین شهر نیز به فعالیت خود می پردازد.
این هتل و اقامتگاه دارای منظره زیبای سرسبز و رو به باغ و استخر می باشد.
اتاق های مدرن این هتل و اقامتگاه دارای مبلمان چوبی تیره بوده و تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، میز و صندلی کار و راحتی، حمام اختصاصی، مینیبار، صندوق امانات، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، وای فای رایگان،چای ساز و قهوه ساز و …
همچنین از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، رستوران با منظره زیبای دریا، بوفه، وای فای رایگان، باغ سرسبز، استخر، سالن همایش و کنفرانس، سالن ماساژ، بار و … اشاره کرد.
مهمانان در این اقامتگاه و هتل هر روز برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های سرو در اتاق ها با هماهنگی، سرو در باغ سرسبز و سرو در بوفه هتل استفاده نمایند وهمچنین برای ناهار و شام نیز می توانند از گزینه های مشابه استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می رسانند.

هتل زوری وایت سندز گوا The Zuri White Sands hotel 

هتل زوری وایت سندز گوا
هتل زوری وایت سندز گوا – بهترین هتل های 5 ستاره هند در قاره پیما

هتل زیبای 5 ستاره در شهر گوا ساخته شده است و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.
با 45 دقیقه رانندگی از هتل می توانید به فرودگاه بین المللی گوا برسید.
این هتل در کنار دریا ساخته شده و دارای اتاق های بزرگی است که تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی کار و راحتی، تلویزیون صفحه تخت، وای فای رایگان و حمام اختصاصی.
همچنین از امکانات این هتل که در دسترس تمامی مسافران می باشد می توان به پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، استخر، بار، سالن ماساژ، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.
مسافران برای صرف صبحانه می توانند از بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ هندی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را نیز می رسانند.

برای رزرو هتل در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین ترخ هتل های گوا هند قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های گوا آگاه شوید

لیست هتل های گوا

لیست هتل های گوآ
Hotels in Goa
آپارتمان های گوآ

سوئیت های وایت پرل در گوآ Goa in Suites Pearl White
آپارتمان های وایت سندز در ارامبول گوآ Goa Arambol in Hotel Sands White
سوئیت های مالبری در گوآ Goa in Suites Mulberry
سوئیت های ال سانیال در گوآ Goa in Suites Sunila La
سوئیتهای ساحلی سیشل در گوآ Goa in Suites Beach Seashell
هتل و سوئیت های ساندلوود در گوآ Goa in Suites & Hotel Sandalwood
سوئیت های د بلمونته بای آس در گوآ Goa in Ace by Suites Belmonte The
سوئیت ها و اتاقهای آروتل در گوآ Goa in Suites & Rooms Arotel
سوئیت های آنکور در گوآ Goa in Suites Encore
ویالها و سوئیت های اورابال در گوآ Goa in Suites & Villas Orabella
سوئیت های بلوم در کاالنگوت گوآ Goa Calangute in Suites Bloom
آپارتمان های اویو هوم 49993 اسپیشز 2 بی اچ کی فلتس گوآ دو ستاره in Flats BHK 2 Spacious 39964 Home OYO
Goa
آپارتمان های اویو فلگشیپ 69669 الگانت استودیو در گوآ Goa in Studios Elegant 76776 Flagship OYO
آپارتمان های اویو هوم 62197 گریسفول استودیوز در آرپورا گوآ دو ستاره in Studios Greaceful 72190 Home OYO
Arpora Goa
آپارتمان های بزرگ اویو فلگشیپ 65951 در ساحل آنجونا گوآ Anjuna in Studios Spacious 75951 Flagship OYO
Beach Goa
آپارتمان های اویو فلگشیپ 33175 پیسفول در کاندولیم گوآ دو ستاره in Studios Peaceful 44105 Flagship OYO
Candolim Goa
آپارتمان های بزرگ اویو هوم 99667 در باگا گوآ دو ستاره Goa Baga in Hotel Studios Spacious 66780 Home OYO
آپارتمان های اویو هوم 95259 فیلد ویو در ارامبول گوآ دو ستاره Arambol in Studios View Field 65259 Home OYO
Goa

مسافرخانه های گوآ

Veronica Guest House in Goa گوآ در ورونیکا مسافرخانه
Marquito’s Guest House in Goa گوآ در مارکیتو مسافرخانه
OYO 76729 Delma Merchant’s Guest House in Goa گوآ در مرچانتس دلما 69629 اویو مسافرخانه
OYO 9604 Anna Guest House in Goa گوآ در آنا 9973 اویو مسافرخانه
OYO 3045 Romeo’s Palace Guest House in Goa گوآ در پاالس رومئوز 4735 اویو مسافرخانه
OYO 7882 La Caydens Guest House in Goa گوآ در کیدنز ال 6662 اویو مسافرخانه
OYO 60088 Omkar Guest House in Goa گوآ در اومکار 97766 اویو مسافرخانه
OYO 24464 Anil Guesthouse in Goa گوآ در آنیل 23393 اویو مسافرخانه
SPOT ON 49060 Radhabai Guest House in Goa گوآ در ردهابای 39797 آن اسپات مسافرخانه
SPOT ON 49267 Sunshine Guest House in Goa گوآ در سانشاین 39296 آن اسپات مسافرخانه
SPOT ON 61370 Piya Guest House in Goa گوآ در پیا 91467 آن اسپات مسافرخانه
SPOT ON 36887 Ps Guest House in Goa گوآ در اس پی 49666 آن اسپات مسافرخانه
SPOT ON 77630 Seahorse Guest House in Goa گوآ در سیهورس 66947 آن اسپات مسافرخانه
SPOT ON 61339 Swami Samarth Guest House in Goa گوآ در سامارت سوآمی 91449 آن اسپات مسافرخانه
مسافرخانه جی بی ال در گوآ Goa in Guesthouse JBL
Beach Front Guest House in Goa گوآ در فرانت بیچ مسافرخانه

هتل های یک ستاره در گوآ

هتل گری تاون گوآ یک ستاره Hotel Goa Town Gray
هتل کاالنگوت سانیساید ویو ویال در گوآ یک ستاره Goa in Hotel Villa View Sunnyside Calangute
هتل کازا د کریس در گوآ یک ستاره Goa in Hotel Cris De Casa
هتل کازا استر در گوآ یک ستاره Goa in Hotel Èsther Casa
هتل کوزی 1 بی آر استی در مورجیم گوآ یک ستاره Goa Morjim in Hotel Stay 1BR Cosy
ریزورت جی پی در گوآ یک ستاره Goa in Resort JP

هتل های دو ستاره در گوا

هتل ویال فاطیما در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Fatima Villa
هتل ویال آنجونا گوآ دو ستاره Goa Hotel Anjuna Villa
هتل ولنتاینز ریتریت در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Retreat Valentines
هتل ویهان این گوآ دو ستاره Goa Hotel Inn Vihaan
هتل مونتس این بای آدیوا گوآ دو ستاره Goa Hotel Aadiva by Inn s’Mont
هتل نیکیتا در کاالنگوت گوآ دو ستاره Goa Calangute in Nikita Hotel
هتل نیهان هاسپیتالیتی در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Hospitality NIHAAN
ریزورت ساحلی نئو کاالنگوت در گوآ دو ستاره Goa in Resort Beach Calangute Neo
ریزورت ساحلی مورجیم کوکو پالمز در گوآ دو ستاره Goa in Resort Beach Palms Coco Morjim
هتل المور بیچ کاتیجز در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Cottages Beach amore’L
هتل ل مگنیفیکیو در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Magnifique Le
هتل کوبا بیچ هاتس در شهر گوآ دو ستاره City Goa in Hotel Huts Beach Cuba
هتل کستل هاوس پالولم در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Palolem House Castle
هتل کاساله توسکوالنو در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Tuscolano Casale
هتل کازا د کازینو در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Cazino De Casa
هتل کازا بالنکا در مورجیم گوآ دو ستاره City Goa Morjim in Hotel Casablanca
هتل کالکشن او 65696 باگا آلکمی کریک در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Creek Alchemy Baga 75897 O Collection
هتل کالکشن او 22779 پارادایس این گوآ دو ستاره Goa Hotel Inn Paradise 22006 O Collection
هتل کالکشن او 65977 آکوآلورا در خیابان ویریم، گوآ دو ستاره Rd Verem on Hotel Aqualura 75600 O Collection
Goa
هتل کالکشن او 22236 کازا پارادیسو در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Paradiso Casa 22247 O Collection
هتل کالکشن او 296 مورجیم گراند این گوآ دو ستاره Goa Inn Grand Morjim 267 O Collection Hotel
هتل کپیتال او 91241 مورجیم پراید گوآ دو ستاره Goa Hotel Pride Morjim 61231 O Capital
ریزورت ساحلی کپیتال او 22952 اکوواه الوانده در گوآ دو ستاره Resort Beach Lawande Accovah 22952 O Capital
in Goa
ریزورت کپیتال او 99995 بلیس واتر در گوآ دو ستاره Goa in Resort Water Bliss 66965 O Capital
ریزورت کپیتال او 19643 ال سال در گوآ دو ستاره Goa in Resort Sella La 19834 O Capital
ریزورت کپیتال او 66557 اوشن ولنس در گوآ دو ستاره Goa in Resort Wellness Ocean 77550 O Capital
ریزورت فالکون در گوآ دو ستاره Goa in Resort Falcon
هتل سیئستا د گوآ دو ستاره Goa de Siesta Hotel
هتل سیروک در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Ciiroc
ریزورت ساحلی سامرویله در گوآ دو ستاره Goa in Resort Beach Summerville
ریزورت رویال هریتج در گوآ دو ستاره Goa in Resort Heritage Royal
ریزورت د ریواسا در گوآ دو ستاره Goa in Resort Rivasa The
هتل راستیک ویلج در گوآ – بای ریواسا دو ستاره Rivasa By – Goa in Hotel Village Rustic
هتل ریواسا امرالد در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Emerald Rivasa
هتل دونا سا ماریا در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Maria Sa Dona
هتل دی دی وی در گوآ دو ستاره Goa in DDV Hotel
هتل دومنیک رو به دریا در گوآ دو ستاره Goa in view beach Hotel Domnic
هتل 1 بی آر هوملی استی در گوآ دو ستاره Goa in Stay Homely 1BR Hotel
ریزورت پالم در گوآ دو ستاره Goa in Resort Palm
هتل پاناجی رزیدنسی در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Residency Panaji
ریزورت ساحلی پیفران هالیدی در گوآ دو ستاره Goa in Resort beach Holiday Pifran
هتل باالجی این گوآ دو ستاره Goa Hotel Inn Balaji
هتل باگا پرایم در گوآ دو ستاره Goa in Prime Baga Hotel
OYO 18435 Calangute beach Resort Goa ستاره دو گوآ کاالنگوت 16345 ساحلی ریزورت
ریزورت ساحلی آزایا در گوآ دو ستاره Goa in Resort beach Azaya
ریزورت ابالون در گوآ دو ستاره Goa in Resort Abalone
ریزورت آنجلز در گوآ دو ستاره Goa in Resort Angels
ریزورت ساحلی اویو 6579 او کالسیو باگا گوآ دو ستاره Goa Resort beach Baga Classio O 7509 OYO
ریزورت اویو تاون هاوس 259 سیلور پالم در گوآ دو ستاره Goa in Resort Palm Silver 256 Townhouse OYO
ریزورت ساحلی اویو 2392 پلژر در گوآ دو ستاره Goa in Resort beach Pleasure 2462 OYO
هتل اسپلندید 1 بی آر استودیو در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Studio 1BR Splendid
هتل اویو 5626 کوکو هومز در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Homes Coco 5727 OYO
هتل اویو هوم 94196 پیسفول 1 بی اچ کی در کاالنگوت گوآ دو ستاره in Hotel 1bhk Peaceful 63197 Home OYO
Calangute Goa
هتل اویو 94791 ارامبول بریز گوآ دو ستاره Goa Hotel Breeze Arambol 63061 OYO
هتل اویو 47943 گریسفول 2 بی اچ کی در آنجونا گوآ دو ستاره Goa Anjuna in Hotel 2BHK Graceful 30634 OYO
هتل الوینز پلیس – بای ای ام ام در گوآ دو ستاره AMM By, Goa in Hotel Place Elvins
هتل اسپات آن 36347 الویش گوآ دو ستاره Goa Lavish Hotel 48430 ON SPOT
هتل اسپات آن 33563 وایشالی رزیدنسی گوآ دو ستاره Goa Residency Vaishali Hotel 44584 ON SPOT
هتل اسپات آن 46312 پریتی اینترنشنال گوآ دو ستاره Goa International Priti Hotel 37412 ON SPOT
هتل اسپات آن 94951 پراکداش هالیدی هوم در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Home Holiday Prakash 63651 ON SPOT
هتل اسپات آن 46936 گوآن دربار گوآ دو ستاره Goa Darbaae Goan Hotel 38648 ON SPOT
هتل ات هوم تخت و صبحانه دوناپائوال در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Donapaula B&B Athome
هتل آما استیز و تریلز براگانزا هاوس گوآ دو ستاره Goa House Braganza Trails & Stays Ama Hotel
هتل اویو 17662 کاجی باگا گوآ دو ستاره Goa Baga Caje Hotel 10882 OYO
هتل اویو 6941 در آوانتی گوآ دو ستاره Goa Avanti in Hotel 8631 OYO
هتل اویو 15929 د سووا در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Sovva the 15626 OYO
هتل اویو 16425 الوین د مار در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Mar De Elvin 18325 OYO
هتل اویو 35964 ساورا هالیدی هوم در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Home Holiday Savera 45983 OYO
هتل اویو 97366 سای مکس در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Max Sai 60478 OYO
OYO 8065 Accovah Map5 Inn Hotel Goa ستاره دو گوآ این 5 مپ اکوواه 6795 اویو هتل
هتل اویو 33919 مورجیم سی ویو در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Wave Sea Morjim 44616 OYO
هتل اویو هوم 26995 ارگانت روم در آنجونا گوآ دو ستاره Goa Anjuna in Hotel Room Elegant 27665 Home OYO
هتل اویو هوم 47916 گریسفول روم در آنجونا گوآ دو ستاره Goa Anjuna in Hotel Room Graceful 30618 Home OYO
هتل اویو 34915 سانشاین گوآ دو ستاره Goa Sunshine Hotel 43615 OYO
هتل اویو 3195 کلوزیل این گوآ دو ستاره Goa Hotel Inn Clausil 4195 OYO
هتل اویو 2693 ماروینز این گوآ دو ستاره Goa Inn Manvins Hotel 2764 OYO
هتل اویو 36712 کانتری ساید این گوآ دو ستاره Goa Hotel Inn Side Country 47012 OYO
هتل اویو 11635 ویکتوریا گوآ دو ستاره Goa Victoria Hotel 11845 OYO
هتل اویو 96743 روشان ویال در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Villa Roshan 68034 OYO
هتل اویو 9516 آکوآ میرا گوآ دو ستاره Goa Mira Aqua Hotel 9518 OYO
هتل اویو فلگشیپ 19645 کاستا در کاالنگوت گوآ دو ستاره Goa Calangute de Hotel Costa 19835 Flagship OYO
هتل اویو 17569 رزیدنسی در گوآ دو ستاره Goa Residency Hotel 10576 OYO
OYO 2863 Hotel 4 Pillar’s Goa ستاره دو گوآ پیالرز 3 ،2694 اویو هتل
OYO 16728 Casabela Hotel in Goa ستاره دو گوآ در کازابال 19626 هتل
هتل اویو 9522 ویال فاطیما کامفورتس گوآ دو ستاره Goa Comforts Fatima Villa Hotel 9522 OYO
هتل اویو 41252 ویال فاطیما در گوآ دو ستاره Goa in Hotel Fatima Villa 31252 OYO
هتل اویو 2633 دیوا گوآ دو ستاره Hotel Goa Dewa 2844 OYO
هتل اویو 4624 لیال این گوآ دو ستاره Hotel Inn Leela 3723 OYO
هتل اویو فلگشیپ 65557 هولی کراس هوم استیز در گوآ دو ستاره Stays Home Cross Holy 75550 Flagship OYO
Hotel in Goa
هتل اویو 2693 مانوینز این گوآ دو ستاره Goa Inn Manvins Hotel 2764 OYO
هتل اویو 5196 کوبا باگا شهر گوآ دو ستاره City Goa Baga Cuba Hotel 5197 OYO
هتل اویو 16725 گو گوآ دو ستاره Goa Go Hotel 17025 OYO

هتل های سه ستاره در گوآ

هتل هف در کاالنگوت گوآ سه ستاره Goa Calangute in Hotel HALF
هتل هارد راک در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Rock Hard
هتل د هاوایی کامفورتس در شهر گوآ سه ستاره City Goa in Hotel Comforts Hawaii The
هتل د هورایزن در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Horizon The
ریزورت هاسیندا د گوآ سه ستاره Resort Goa De Hacienda
هتل ویمارا در گوآ سه ستاره Goa in Vemara Hotel
هتل وی آی تی اس شانتی سولیتاری در آرپورا گوآ سه ستاره Goa Arpora in Hotel Solitaire Shanti VITS
ریزورت وی در کاالنگوت گوآ سه ستاره Goa Calangute in Resort V
هتل وداتمانا بوآ ونچورا در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Ventura Boa Vedatmana
هتل ولکام هریتج پانجیم این گوآ سه ستاره Goa Hotel Inn Panjim Heritage Welcome
هتل ونزت کاتیجز در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Cottages Wenzet
هتل ویلج بوتیک هاوس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel House Boutique Village
هتل ویال ویالنکانی در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Villankany Villa
هتل وایت اسکوآر نیروانا در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Nirvana Square White
هتل وست وود رزیدنس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Residence Westwood
ریزورت ویالژ در مورجیم گوآ سه ستاره Goa MORJIM in RESORT VILLAGE
ریزورت د ویسپرینگ لیک در گوآ سه ستاره Goa in Resort Lake Whispering The
ریزورت و اسپای وایت وودز در گوآ سه ستاره Goa in Spa & Resort Woods White
هتل نیالمز د گراند در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Grand the Neelams
هتل نیمبوس نیالمز د گلیتز در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Glitz the Neelams Nimbus
ریزورت ساحلی نوردست لمونمینت در گوآ سه ستاره Goa in Resort Beach Lemonmint Nordest
هتل نیالیا هرمیتاژ در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Hermitage Nilaya
هتل نیروانا هرمیتاژ در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Hermitage Nirvana
هتل ناگا کاتیجز در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Cottages Naga
ریزورت نیتیا در کاالنگوت گوآ سه ستاره Goa Calangute in Resort Nitya
ریزورت مارینها دورادا در گوآ سه ستاره Goa in Dourada Marinha Resorte
ریزورت ماما گوآ سه ستاره Resort Goa Mama
ریزورت ملو رزا در گوآ سه ستاره Goa in Rosa Mello Resort
ریزورت مارتینز سیئستا در گوآ سه ستاره Goa in Resort Siesta Martins
ریزورت ساحلی ماربال در گوآ سه ستاره Goa in Resort Beach Marbela
هتل مانداوفی در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Mandovi
هتل مانسیون هاوس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Haus Mansion
هتل مونتگو بی بیچ ویلج در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Village Beach Bay Montego
هتل ماریا آریوزو ملودی آو د سی در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Sea the of Melody Ariose Maria
هتل مایتری سوییت لیوینگ در گوآ سه ستاره Goa in Living Sweet Maitri Hotel
هتل مالبری مینت در کاالنگوت گوآ سه ستاره Goa Calangute in Hotel Mint Mulberry
هتل مپ 5 این گوآ سه ستاره Goa Hotel Inn MAP5
هتل مانوشانتی در گوآ سه ستاره Goa in Manoshanti Hotel
هتل لوتوس سوترا در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Sutra Lotus
هتل د الگوم کامفورتس در ساحل آنجونا، گوآ سه ستاره Goa, Beach Anjuna in Hotel Comforts Lagom De
هتل لژر کاتیجز در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Cottages Leisure
هتل ال ولگا در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Volga La
هتل ال فونتانا بای باندا تریپس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Trips Banda by Fontana La
هتل ال پاز گاردنز در گوآ سه ستاره Goa in Gardens Paz La Hotel
ریزورت ساحلی ل سیزنز بیچ در گوآ سه ستاره Goa in Resort Beach Seasons Le
ریزورت الگوآ آزول در گوآ سه ستاره Goa in Azul Lagoa Resort
ریزورت المبانا در گوآ سه ستاره Goa in Resort Lambana
ریزورت لئونی در گوآ سه ستاره Goa in Resort Leoney
ریزورت ال گراسیا در گوآ سه ستاره Goa in Resort Gracia La
ریزورت ساحلی ال واینسیا در گوآ سه ستاره Goa in Resort Beach Vaiencia La
ریزورت ساحلی الو تمپل در گوآ سه ستاره Goa in Resort Beach Temple Love
ریزورت ال ایندیانا بای ریفس در گوآ سه ستاره Goa in Reefs by Resort Indiana La
ریزورت لمونمیت مانور بوتیک در کاالنگوت گوآ سه ستاره Goa CALANGUTE in Resort Boutique Manor Lemonmint
ریزورت لیزی الگون، باگا ا لمون تری در گوآ سه ستاره Goa in Resort Tree Lemon A Baga, Lagoon Lazy
هتل گوآن هریتج در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Heritage Goan
هتل گرانده دلمون در گوآ سه ستاره Goa in Delmon Grande Hotel
هتل گوآ آزبورن هالیدیز سه ستاره Hotel Holidays Osborne Goa
ریزورت گلدن سندز در گوآ سه ستاره Goa in Resort Sands Golden
ریزورت گوویا گراند در گوآ سه ستاره Goa in Resort Grand GOVEIA
ریزورت د گراند لئونی در گوآ سه ستاره Goa in Resort Leoney Grand The
ریزورت د گوآ سه ستاره Goa De Resort
هتل کپیتال او 45366 د النگ بی در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Bay Long the 35477 O Capital
هتل کمپال در گوآ سه ستاره Goa in Campal Hotel
هتل 1295 کرسنت وبال در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Villa Crescent 1265
هتل کاالنگوت تاورز در گوآ سه ستاره Goa in Towers Calangute Hotel
هتل کیارا گوآ سه ستاره Goa Hotel Kiara
هتل کیارا تخت و صبحانه هوم در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Home B&B Kiara
هتل د کاملوت مانور در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Manor Camelot The
هتل کریش هالیدی این گوآ سه ستاره Goa Hotel Inn Holiday Krish
هتل کاالنگوت گرانده در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Grande Calangute
هتل کاالنگوت سنترال در گوآ سه ستاره Goa in Central Calangute Hotel
هتل کاالنگوت رزیدنسی در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Residency Calangute
هتل کوکونات گروو در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Grove Coconut
هتل کیسمات محل در گوآ سه ستاره Goa in Mahal Kismat Hotel
هتل و اسپای کازا اوبریگادو بیچ کاتیجز در گوآ سه ستاره Goa in Spa & Hotel Cottages Beach Obrigado Casa
هتل کولوا کینارا در گوآ سه ستاره Goa in Kinara Colva Hotel
هتل کیارا ویال در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Villa Kiara
هتل کاندولیم گرانده در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Grande Candolim
ریزورت ساحلی کالب ویستا ماری در گوآ سه ستاره Goa in Resort Beach Mare Vista Club
ریزورت کوکونات کریک در گوآ سه ستاره Goa in Resort Creek Coconut
ریزورت کازا د گوآ بوتیک سه ستاره Resort Boutique Goa De Casa
ریزورت ساحلی کریستال سندز در گوآ سه ستاره Goa in Resort Beach Sands Kristal
ریزورت کوکیرال در گوآ سه ستاره Goa in Coqueiral Resort
ریزورت کوچیچوس در گوآ سه ستاره Goa in Resort Cochichos
ریزورت کازا ای لی پرل در گوآ سه ستاره Goa in Resort Pearl Le A Kaza
ریزورت کپیتال او 94691 ال بالنکا در گوآ سه ستاره Goa in Resort Blanca la 63761 O Capital
هتل د فرن رزیدنسی میرامار در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Miramar Residency Fern The
هتل فب سول ویال در گوآ سه ستاره Goa in Villa Sol FabHotel
هتل فب اکسپرس پی جی کامفورتس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Comforts PG FabExpress
هتل فب اکسپرس اسپرینگ هیت در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Height Spring FabExpress
هتل فب نیروانا در گوآ سه ستاره Goa in Nirvana FabHotel
هتل فب رزیدنسی در گوآ سه ستاره Goa in Residency FabHotel
هتل فب اکسپرس واگاتور کاتیج در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Cottage Vagator FabExpress
هتل فب کی 6 ترندز آگار وادو در گوآ سه ستاره Goa in Vaddo Agar Trends K7 FabHotel
هتل فب پرایم د کینگز کورت در گوآ سه ستاره Goa in Court s’King the Prime FabHotel
هتل فب پرایم ساراال کروآن در ساحل کاالنگوت گوآ سه ستاره Goa Beach Calangute in Crown Sarala Prime FabHotel
هتل فب کازا کیارا در کاالنگوت گوآ سه ستاره Goa Calangute in Kiara Casa FabHotel
هتل ساحلی فب اکسپرس ویکتوریا باگا در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Beach Baga Victoria FabExpress
هتل فب اکسپرس مجستیک در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Majestic FabExpress
هتل فب اکسپرس گلدن نست دیالکس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Deluxe Nest Golden FabExpress
هتل و ریزورت فارنهایت در گوآ سه ستاره Goa in Resort & Hotel Fahrenheit
ریزورت پرازرس در گوآ سه ستاره Goa in Resort Prazeres
ریزورت ساحلی فیئستا در گوآ سه ستاره Goa in Resort Beach Fiesta
ریزورت فب اسکیپ پارک ویال در گوآ سه ستاره Goa in Resort Villa Park FabEscape
هتل زیپ بای اسپری هاید گوآ سه ستاره Goa Hyde Hotel Spree By ZiP
هتل سینگینگ تری بای نیروانا در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Nirvana By Tree Singing
هتل سونیکاز پارادایس )استودیو( در گوآ سه ستاره Goa in Hotel) Studio (Paradise s’Sonika
هتل سونستا اینز گوآ سه ستاره Goa Hotel Inns Sonesta
هتل سوریا کیران هریتج در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Heritage Kiran Surya
هتل سوآرنام در گوآ سه ستاره Goa in Swarnam Hotel
هتل سین کیو پارتی در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Party SinQ
هتل سنت مارتینز کورتیارد در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Courtyard Martins St
15 C Holidays Hotel in Goa گوآ در هالیدیز سی 15 هتل
هتل سیولیم هاوس کازا پاالسیو در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Palacio Casa House Siolim
هتل سیلور سندز سانشاین در گوآ – آنگارا سه ستاره Angaara – Goa in Hotel Sunshine Sands Silver
هتل سوآتی در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Swati
هتل سالیدا دل سول در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Sol Del Salida
هتل سینکیو سیگنیچر در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Signature SinQ
هتل سینکیو اج در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Edge SinQ
هتل سیلور سندز هایدوی در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Hideaway Sands Silver
هتل سیگنت این کلستیال گوآ سه ستاره Hotel Goa Celestiial Inn Cygnett
هتل سیدنی ارامبول بیچ هاتس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel HUTS BEACH ARAMBOL SYDNEY
هتل د سیتدال در گوآ سه ستاره Goa in Citadel the Hotel
هتل سور ال مر در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Mer La Sur
ریزورت ساحلی سانست در گوآ سه ستاره Goa in Resort Beach Sunset
ریزورت د سی هورس در گوآ سه ستاره Goa in Resort Horse Sea The
ریزورت سفیرا ریور فرانت در گوآ سه ستاره Goa in Resort Front River Safira
ریزورت ساحلی سی بریز در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Breeze Sea
ریزورت سی بریز ویلج در گوآ سه ستاره Goa in Resort Village Breeze Sea
هتل سی بریز این گوآ سه ستاره Goa Hotel Inn Breeze Sea
ریزورت ساحلی سانتانا در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Santana
ریزورت سینون باگا ریتریت در گوآ سه ستاره Goa in Resort Retreat Baga Sinon
ریزورت ساحلی سالتی کوستال در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Coastal Salty
ریزورت سنتروم استودیو در گوآ سه ستاره Goa in Resort Studio Centrum
هتل شلوم دریم هوم در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Home Dream Shalom
هتل شونیاچی لوتوس فیت در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Feet Lotus Shunyachi
هتل شیوا اشوم در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Ashvem Shiva
هتل جولی کافه در گوآ سه ستاره Goa in café Jolly Hotel
هتل جینجر گوآ پانجیم سه ستاره Hotel Panjim Goa Ginger
هتل جرومز هالیدی این گوآ سه ستاره Goa Inn Holiday s’Jerome Hotel
هتل جم تری در واگاتور گوآ سه ستاره Goa Vagator in Hotel Tree Gem
هتل جک بیچ پلیس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel place Beach Jack
ریزورت جکس در گوآ سه ستاره Goa in Resort Jacks
ریزورت جویا دو مار در گوآ سه ستاره Goa in Resort Mar do Joia
هتل دابل وی در ارامبول گوآ سه ستاره Goa Arambol in Hotel V Double
هتل درایو در گوآ بای آمور سه ستاره Amor by Goa in Hotel Derive
هل دیزاینز 1 بی آر استی در باگا گوآ سه ستاره Goa Baga in Hotel Stay 1BR Designer
هتل د باگا دک کامفورتس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Comforts Deck Baga De
هتل دی سیلواس بیچ کاتیجز در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Cottages Beach silvas D
هتل دواستهالی در گوآ، د ولی آو گادز سه ستاره Gods of Valley the, Goa in Hotel Devasthali
ریزورت دم کارلوس در گوآ سه ستاره Goa in Resort Carlos Dom
ریزورت ساحلی دان هیل در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Hill Don
ریزورت ساحلی دونا جولیا در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Julia Dona
هتل ساحلی آمیگوس کاندولیم گوا سه ستاره Goa Hotel beach Candolim Amigos
هتل د ایکس اند زد گوا سه ستاره Goa Hotel Z and X The
هتل آنجونا بلو در گوا سه ستاره Goa in Hotel Blue Anjuna
هتل اوریتل ویلج اسکوآر، گوا سه ستاره Goa, Square Village Orritel Hotel
هتل آلدیا سانتا ریتا در گوا سه ستاره Goa in Hotel Rita Santa Aldeia
هتل آکوئولیم سوئیتز در کاالنگوت گوآ سه ستاره Goa Calangute in Suites Aquolim Hotel
هتل ساحلی این مورجیم گوآ سه ستاره Goa Hotel beach MORJIM INN
هتل اسپرینگ د گوا سه ستاره Hotel Ga de SPRING
هتل د پست کارد ولها، گوآ سه ستاره Goa, Velha Postcard the Hotel
هتل د پست کارد کوئلیم، گوآ سه ستاره Goa, Cuelim Postcard the Hotel
هتل پرینسیکا د گوآ سه ستاره Hotel Goa De Princessa
هتل پارادایس بیچ شاک در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Shack Beach Paradise
هتل پائولز کاتیج در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Cottage Pauls
هتل پسکادور مانسائو در باگا گوآ سه ستاره Goa Baga in Hotel Mansao Pescador
هتل پیناکل بلو در گوآ، کنار ساحل سه ستاره beach the by, Goa in Hotel Blue Pinnacle
هتل پارک پالزای گوآ سه ستاره Goa Plaza Park Hotel
هتل پالم گروو در واگاتور گوآ سه ستاره Goa VAGATOR in Hotel GROOVE PALM
هتل پریماورا هالیدی هومز در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Homes Holiday Primavera
ریزورت ساحلی پارادایس ویلج در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Village Paradise
ریزورت پریمو بام ترا وردی در گوآ سه ستاره Goa in Verde Terra Bom Primo Resort
ریزورت پاپا جولی اکو در گوآ سه ستاره Goa in Resort Eco Jolly Papa
ریزورت و اسپای پینتو روساریو اسکوآر در گوآ سه ستاره Goa in Spa and Resort Square Rosario Pinto
ریزورت و سوئیت های پالمارینها در گوآ سه ستاره Goa in Suites & Resort Palmarinha
هتل ساحلی زیبا در گوآ سه ستاره Goa in Hotel beach Ziba
هتل ریلکس هالیدی هوم بای اویو رومز در گوآ سه ستاره Goa in Rooms OYO by Home Holiday Relax Hotel
هتل رویال اگزوتیکا در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Exotica Royale
هتل ریشی هاوس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel House Rishi
هتل ریوا گلد کوست در شهر گوآ سه ستاره City Goa in Hotel Coast Gold Riva
هتل ریو بوتیک در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Boutique Rio
هتل رد فاکس در مورجیم گوآ سه ستاره Goa Morjim in Hotel Fox Red
هتل راجشوار در گوآ سه ستاره Goa in Rajeshwar Hotel
هتل روکوکو والتا در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Valletta Rococo
هتل د رزوود در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Rosewood The
ریزورت د رویال آساگوآ در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Assagao Royale The
هتل رویال تولیپ بیچ در گوآ سه ستاره Goa in Hotel COTTAGES BEACH TULIP ROYAL
ریزورت ساحلی راندوو در پانجیم گوآ سه ستاره Goa Panjim in Resort beach Rendezvous
ریزورت د رگالیا سیگنیچر گوآ سه ستاره Goa in Resort Signature Regalia The
ریزورت ساحلی راما در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Rama
هتل بیچ باکس در باگا گوآ سه ستاره Goa Baga in Hotel Box Beach
هتل بایا دو سول در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Sol Do Baia
هتل باگا وی این گوآ سه ستاره Goa Inn Way Baga Hotel
هتل بلوم رومز ات ساین کاندولیم گوآ سه ستاره Hotel Goa Candolim @ Bloomrooms
هتل بلوم رومز ات ساین کاالنگوت گوآ سه ستاره Hotel Goa Calangute @ Bloomrooms
هتل باگا فانتاسیا بیچ این گوآ سه ستاره Goa Hotel Inn Beach Fantacia Baga
هتل بونانزا در گوآ سه ستاره Goa in Bonanza Hotel
هتل باگا های کیو گوآ سه ستاره Goa Hotel HighQ Baga
هتل د باگا بیچ پاالس گوآ سه ستاره Goa Hotel Palace Beach Baga The
ریزورت ساحلی بامبولیم در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Bambolim
ریزورت 4172 بی سی ای ودیک در گوآ سه ستاره Goa in Resort Vedic BCE 3102
ریزورت بلو در وگاتور گوآ سه ستاره Goa Vagator in Resort Blu
ریزورت ساحلی بوئنا ویدا در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Vida Buena
ریزورت آلکوو در گوآ سه ستاره Resort Alcove
ریزورت آلور گرانده هالیدی در گوآ سه ستاره Goa in Resort Holiday Grande Alor
ریزورت آالگوآ در گوآ سه ستاره Goa in Resort Alagoa
ریزورت اویو 6219 کریس در گوآ سه ستاره Goa in Resort Kris 7216 OYO
ریزورت و اسپای امپرور در گوآ سه ستاره Goa in Spa & Resort Emperor
ریزورت او پسکادور ان ایندی در گوآ سه ستاره Goa in Resort Indy an Pescador O
ریزورت اسپازیو لژر در گوآ سه ستاره Goa in Resort Leisure Spazio
ریزورت ای کاستا در باگا گوا سه ستاره Goa Baga in Costa A Resort
ریزورت ساحلی اوزران هیتس در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Heights Ozran
ریزورت ساحلی ارا سانتیاگو در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Santiago Era
هتل اروس بوتیک در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Boutique Eros
هتل اویو فلگشیپ 19645 کاستا در کاالنگوت گوآ سه ستاره Goa Calangute de Hotel Costa 19835 Flagship OYO
هتل آلیال دیوا گوآ سه ستاره Goa in Hotel Diwa Alila
هتل آناهاتا ریتریت در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Retreat Anahata
هتل اول سیزنز بیچ کالسیک در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Classic Beach Seasons All
هتل اسکای بیچ ویو در گوآ سه ستاره Goa in Hotel View Beach Sky
اقامتگاه الگانت 1 بی آر در کاالنگوت گوآ سه ستاره Goa Calangute in Stay 1BR Elegant
هتل الگانت 2 بی اچ کی هوم در آنجونا گوآ سه ستاره Goa Anjuna in Home 2BHK Elegant
هتل آمارا گراند در باگا گوآ سه ستاره Goa Baga in Hotel Grand Amara
هتل آمارا واکانزا گراند این گوآ سه ستاره Goa Hotel Inn Grand Vacanza Amara
هتل و اقامتگاه ای دی در گوآ سه ستاره Goa in Stay & Hotel AD
هتل اوشنز 6 اشوم در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Ashwem 7 Oceans
هتل استون ویالس در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Villas Wood Stone
هتل استرلینگ گوآ باردز سه ستاره Bardez Goa Sterling Hotel
هتل تریبو تریست دونا پائوال در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Paula Dona Tryst Treebo
هتل تریبو ترند گرین پارک در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Park Green Trend Treebo
هتل تریبو ترند آکوآبلو در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Aquablu Trend Treebo
هتل تریبو ترند آکوآمارین در آرپورا گوآ سه ستاره Goa Arpora in Hotel Aquamarine Trend Treebo
هتل تریبو ترند ویال در گوآ سه ستاره Goa De Hotel Vila Trend Treebo
هتل تریبو ترند دونا الیزا در گوآ سه ستاره Goa in Hotel Eliza Dona Trend Treebo
هتل تریبو ترند سانهدز، در پانجی گوآ سه ستاره Goa Panaji in Hotel Sunheads Trend Treebo
هتل تریبو ترند تائو پاالس در باگا گوآ سه ستاره Goa Baga in Hotel Palace Tao Trend Treebo
هتل تریبو رینفورست اینکلیو در آرپورا گوآ سه ستاره Goa Arpora in Hotel Enclave Rainforest Treebo
هتل د تاماریند در آنجونا گوآ سه ستاره Goa Anjuna in Hotel Tamarind The
ریزورت تریبو ترند مورجیم بانیان در گوآ سه ستاره Goa in Resort Banyan Morjim Trend Treebo
ریزورت ساحلی تریبو ترند ویلج سوسگات در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Susegat Village Trend Treebo
ریزورت ساحلی تریبو ترند لندز اند در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach End Lands Trend Treebo
ریزورت ساحلی تریبو ترند اشوم در گوآ سه ستاره Goa in Resort beach Ashwem Trend Treebo
ریزورت تانجرین بوتیک در گوآ سه ستاره Goa in Resort Boutique Tangerine
ریزورت ترا پارایسو در گوآ سه ستاره Goa in Paraiso Terra Resort
ریزورت د تابکی در گوآ سه ستاره Goa in Resort Tubki The

هتل های چهار ستاره در گوآ

هتل هیدن پارادایس در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Paradise Hidden
هتل یو در کاندولیم گوآ چهار ستاره Goa Candolim in Hotel YU
ریزورت هیلتون گوآ چهار ستاره Resort Goa Hilton
هتل واراندا دو مار در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Mar do Varanda
هتل ویو در کاالنگوت گوآ – های هاسپیتالیتی چهار ستاره Hospitality Hi – Goa Calangute in Hotel Wave
هتل ورانداه در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Verandah
ریزورت ساحلی ویسپرینگ پالمز در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Beach Palms Whispering
ریزورت و اسپای ناگوآ گرانده در گوآ چهار ستاره Goa in Spa & Resort Grande Nagoa
ریزورت نازری در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Nazri
ریزورت ساحلی و اسپای نانو در گوآ چهار ستاره Goa in Spa & Resort Beach Nanu
ریزورت ساحلی میراندا در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Beach Miranda
ریزورت و اسپای می فر هایدوی در گوآ چهار ستاره Goa in Resort & Spa Hideaway MayFair
ریزورت ساحلی مارکی در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Beach Marquis
ریزورت ساحلی مارینرز بی در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Beach Bay Mariners
هتل ماراویلها در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Maravilha
هتل مرادیا دوس کوآدروس در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Quadros dos Moradia
هتل مورفو کاالنگوت، گوآ چهار ستاره Goa, Calangute Morpho Hotel
هتل مرکوری گوآ دوایا ریتریت چهار ستاره Retreat Devaaya Goa Mercure Hotel
اسپای ساحلی ال کابانا در گوآ چهار ستاره Goa in Spa Beach Cabana La
هتل لیوینگ روم بای سیسنز در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Seasons by Room Living
ریزورت د لوهیاس در کاندولیم گوآ چهار ستاره Goa Candolim in Lohias the Resort
ریزورت ساحلی لیوینگ روم در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Beach Room Living
هتل گلدن تولیپ گوآ کاندولیم چهار ستاره Candolim Goa Tulip Golden Hotel
اسپا و ریزورت ساحلی لوکس گرانجور د سانچی در گوآ چهار ستاره Spa & Resort Beach Luxury Sanchi De Grandeur
in Goa
ریزورت گوآ ویالجیو چهار ستاره Resort Villagio Goa
هتل کارما رویال هاتی محل در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Mahal Haathi Royal Karma
هتل کالب ویو اند سی در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Sea and Wave Club
سوئیت ها و هتل کانتری این بای کارلسون گوآ کاندولیم چهار ستاره Goa Carlson by Suites & Hotel Inn Country
Candolim
سوئیت ها و هتل کانتری این بای کارلسون گوآ پانجیم چهار ستاره Panjim Goa Carlson by Suites & Hotel Inn Country
هتل کازا باگا در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Baga Casa
هتل کازا آنجونا در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Anjuna Casa
هتل کازا واگاتور در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Vagator Casa
هتل کولونیا سانتا ماریا در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Maria Santa Colonia
هتل کرلیز زولو لند کاتیجز در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel cottages Land Zulu Curlies
هتل د کروآن گوآ چهار ستاره Hotel Goa Crown The
هتل کوآلیتی این اوشن پالمز گوآ چهار ستاره Hotel Goa Palms Ocean Inn Quality
هتل کیریاد پرستیژ کاالنگوت گوآ چهار ستاره Hotel Goa Calangute Prestige Kyriad
هتل کیریاد در کاندولیم گوآ، بای او تی اچ پی ال چهار ستاره OTHPL by, Goa Candolim in Hotel Kyriad
CASA AHAANA – a Luxury Resort in Goa گوآ در آهانا کازا لوکس ریزورت
ریزورت د کوراکائو بای فرست هالت در کاالنگوت گوآ چهار ستاره Calangute in HALT FIRST By Coracao De Resort
Goa
ریزورت ساحلی د کاملوت بیچ در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Beach Camelot The
ریزورت فینیکس پارک این در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Inn Park Phoenix
هتل فیدالگو در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Fidalgo
هتل د فلورا گراند در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Grand Flora The
هتل فیرفیلد بای ماریوت گوآ آنجونا چهار ستاره Hotel Anjuna Goa Marriott by Fairfield
هتل سول د گوآ چهار ستاره Goa De Sol
هتل سوبیت سارووار پورتیکو در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Portico Sarovar Sobit
هتل سیتروس گوآ چهار ستاره Goa Hotel Citrus
هتل سوپریم گرانده در گوآ چهار ستاره Goa in Grande Supreme Hotel
هتل سومی پالزای گوآ چهار ستاره )سومی ریزورت سابق( (Resort Somy Formerly (Goa Resort Plaza Somy
ریزورت و اسپای سوخمانترا در گوآ چهار ستاره Goa in Spa and Resort Sukhmantra
ریزورت ساحلی سالسیتی در گوآ چهار ستاره Goa in Resort beach Salcete
ریزورت ساحلی سایلنت در گوآ چهار ستاره Goa in Resort beach Silent
ریزورت زنس در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Zense
هتل شریکریشنا استودیو گوآ چهار ستاره Hotel Goa studio ShriKrishna
هتل پریمیر این گوآ آنجونا چهار ستاره Hotel Anjuna Goa Inn Premier
هتل پارک این بای رادیسون گوآ کاندولیم چهار ستاره Hotel Candolim Goa Radisson by Inn Park
هتل د پارک در کاالنگوت گوآ چهار ستاره Goa Calangute in Hotel Park The
هتل د پارک باگا ریور گوآ چهار ستاره Goa River Baga Park the Hotel
هتل پرسا دی گوآ – د کانتری هاوس چهار ستاره House Country the – Hotel Goa di Presa
ریزورت پراینها در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Prainha
هتل بودا تیستی در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Tasty Buddha
هتل بارا بانگالو ساوت گوآ چهار ستاره Goa South Bungalow Bara Hotel
هتل بی واچ اکسپرس در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Express Baywatch
هتل بی 15 کاباناز کنار خلیج در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Bay the By Cabanas Bay15
ریزورت بلزا کنار ساحل، گوآ چهار ستاره Goa, Resort beach the by Beleza
ریزورت ساحلی باگمالو در گوآ چهار ستاره Goa in Resort beach Bogmallo
ریزورت ساحلی بلو سی در گوآ چهار ستاره Goa in Resort beach Bluesea
هتل دیوایا آیورودا در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Ayurveda Devaaya
هتل دلتین سوئیتز در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel suites Deltin
ریزورت ساحلی دیودراپ ل سیزنز در گوآ چهار ستاره Goa in Resort beach Seasons Le Dewdrop
ریزورت د آلتوراس در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Alturas De
ریزورت 497 درجه بیچ ریتریت در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Retreat Beach Degree 360
هتل رادیسون گوآ کاندولیم چهار ستاره Hotel Candolim Goa Radisson
هتل رد ترد در کاالنگوت گوآ چهار ستاره Goa Calangute in Hotel Thread Red
هتل رجنتا سنترال نورث در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel North Central Regenta
هتل رجنت الگونا در گوآ چهار ستاره Goa in Laguna Regent Hotel
ریزورت ساحلی ریوا در گوآ چهار ستاره Goa in Resort beach Riva
ریزورت ساحلی راج محل مورجیم گوآ چهار ستاره Goa Resort beach Morjim Rajmahal
هتل جزمین بای منگو در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Mango by Jasminn
ریزورت ساحلی چالستون در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Beach Chalston
هتل ایبیس استایلز گوآ کاالنگوت چهار ستاره Hotel Calangute Goa Styles Ibis
هتل اوشن پالمز در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Palms Ocean
هتل اینکردیبل انگلیش در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel English Incredible
هتل د اچ کیو در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel HQ The
هتل د ایوی آنجونا گوآ چهار ستاره Goa Hotel Anjuna Ivy The
هتل استرلینگ گوآ وارکا چهار ستاره Hotel Varca Goa Sterling
هتل آمریتارا آئورا اسپا ریتریت گوآ چهار ستاره Goa Retreat Spa Aura Amritara Hotel
هتل آگوندا ویالس در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Villas Agonda
هتل آدامو د بلوس در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Bellus the Adamo
هتل د آکاسیا اوشن ویو مورجیم گوآ چهار ستاره Hotel Goa Morjim View Ocean Acacia The
هتل آهیلیا در گوآ، کنار دریا چهار ستاره Sea The by, Goa in Hotel Ahilya
هتل د اونیو در کاالنگوت گوآ چهار ستاره Goa Calangute in Hotel Avenue The
هتل د اینترنشنال سنتر گوآ چهار ستاره Hotel Goa Centre International The
ریزورت ساحلی و اسپای استون وود در گوآ چهار ستاره Goa in Spa & Resort beach Wood Stone
ریزورت ساحلی و اسپای آکورن در گوآ چهار ستاره Goa in Spa & Resort beach ACORN
ریزورت آئوروم در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Aurum
ریزورت آکرون کاندولیم رجینا در گوآ چهار ستاره Goa Regina Candolim Acron Resort
ریزورت آمور در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Amour
ریزورت ساحلی استرال دو مار در گوآ چهار ستاره Goa in Resort beach Mar Do Estrela
ریزورت و اسپای آندورس در گوآ چهار ستاره Goa in Spa And Resort Andores
ریزورت و اسپای آکوآتیکا در گوآ چهار ستاره Goa in Spa and Resort Aquatica
ریزورت استون وود ریورفرانت در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Riverfront Wood Stone
ریزورت آگوآدا آنکوریج د ویال در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Villa the Anchorage Aguada
ریزورت ساحلی آنتارس در گوآ چهار ستاره Goa in Resort beach Antares
هتل تری هاوس نپتون در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Neptune Treehouse
هتل تری هاوس سونت بوتیک در گوآ چهار ستاره Goa in Hotel Boutique Sonnet Treehouse
ریزورت ساحلی تی پی در گوآ چهار ستاره Goa in Resort beach TP
ریزورت ال پاپا در گوآ چهار ستاره Goa in Resort Papa La

هتل های پنج ستاره در گوآ

هتل هایت پلیس در کاندولیم گوآ پنج ستاره Goa Candolim in Hotel Place Hyatt
هتل هایت سنتریک در کاندولیم گوآ پنج ستاره Goa Candolim in Hotel Centric Hyatt
ریزورت هالیدی این گوآ پنج ستاره Goa Resort Inn Holiday
هتل ویوانتا گوآ پانجی پنج ستاره Hotel Panaji Goa Vivanta
هتل ویوانتا هالیدی ویلج پنج ستاره Hotel Village Holiday Vivanta
ریزورت و اسپای نووتل گوآ پنج ستاره Spa & Resort Goa Novotel
ریزورت نووتل گوآ دونا سیلویا پنج ستاره Resort Sylvia Dona Goa Novotel
هتل نووتل گوآ کاندولیم پنج ستاره Hotel Candolim Goa Novotel
ریزورت و اسپای گوآ ماریوت پنج ستاره Spa & Resort Marriott Goa
هتل گراند هایت گوآ پنج ستاره Hotel Goa Hyatt Grand
ریزورت و اسپای ال آلفونسو مارینای گوآ چهار ستاره Goa Spa & Resort Marina Alphonso La
هتل ل مریدین در شهر گوآ پنج ستاره City Goa in Hotel Meridien Le
ریزورت ساحلی و اسپای د کنیلورث در گوآ پنج ستاره Goa in Spa & Resort Beach Kenilworth The
ریزورت د سیدادی گوآ پنج ستاره Resort Goa de Cidade
هتل دابل تری بای هیلتون گوآ آرپورا باگا پنج ستاره Baga Arpora Goa Hilton by Doubletree Hotel
هتل دابل تری بای هیلتون گوآ پانجی پنج ستاره Panaji Goa Hilton by Doubletree Hotel
هتل د دیوا کالب بای آلیال در گوآ پنج ستاره Goa in Hotel Alila by Club Diwa The
هتل د او گوآ پنج ستاره Goa Hotel O The
هتل دبلیو گوآ پنج ستاره Goa W Hotel
ریزورت و اسپای تاج فورت آگوآدا در گوآ پنج ستاره Goa in Spa & Resort Aguada Fort Taj
هتل تاج اگزوتیکا در گوآ پنج ستاره Goa in Hotel Exotica Taj
ریزورت و اسپای پارک هایت گوآ پنج ستاره Spa & Resort Goa Hyatt Park
ریزورت آکرون واترفرانت در گوآ پنج ستاره Goa in Resort Waterfront Acron
ریزورت رادیسون بلو گوآ ساحل کیولوسیم پنج ستاره Beach Cavelossim Goa Resort Blu Radisson

سوالات متداول درباره رزرو هتل در گوا و قیمت – بهترین و ارزانترین هتل های گوا :

قیمت هتل های گوا چقدر است  ؟

قیمت هتل در گوا بستگی به نوع هتل ( چند ستاره ) و زمان رزرو شما دارد – به طور کلی قیمت هتل های گوا از شبی 20 دلار به بالا می باشد .

بهترین هتل های گوا کدامند ؟

بهترین هتل های گوا به پیشنهاد قاره پیما – رویال ارکید و هالیدی این می باشند .

هتل های ارزان قیمت گوا ؟

قیمت هتل ها بستگی به تاریخ و تخفیف های هتل های دارد برای اطلاع دقیق از قیمت هتل ها وارد قسمت جستجو آنلاین سایت قاره پیما شوید .

 

پروازهای چارتر هند قاره پیما

خرید و قیمت بلیط چارتر دهلی هندوستان با ارزانترین قیمت

خرید و قیمت بلیط چارتر بمبئی هندوستان با ارزانترین قیمت

خرید و قیمت بلیط چارتر گوا هندوستان با ارزانترین قیمت

رزرو هتل در تمام شهرهای هند

رزرو هتل در دهلی

رزرو هتل در بمبئی

قیمت و رزرو هتل در حیدرآباد هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در چنای هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در بنگلور هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در احمدآباد هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در کلکته هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در گوا هند و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در پونه هند و دریافت واچر

بلیط به تمام شهرهای هندوستان

بلیط هواپیما دهلی

بلیط هواپیما بمبئی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به حیدر آباد هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به چنای هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بنگالورو هندوستان ( بنگلور )

رزرو و خرید بلیط هواپیما به احمد آباد هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کوچی هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کلکته هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تیرووانانتاپورام هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به امریتسار هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کزیکد هندوستان

بلیط هواپیما گوا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به وادودارا هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پونه هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کویمباتور هندوستان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جیپور هندوستان

تورهای ویژه هندوستان

تورهای ارزان قیمت دهلی آگرا و جیپور هندوستان

پروازهای داخلی هندوستان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی هندوستان

دریافت ویزا هند

اخذ ویزای الکترونیکی هند

نحوه اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت فوری تضمینی

‫3 دیدگاه ها

  1. با سلام
    چنانچه سوالی در مورد رزرو هتل و هتل های گوا دارید در این قسمت مطرح نمائید ( برای آگاهی از قیمت با شماره های ما تماس بگیرید یا وارد قسمت رزرو آنلاین هتل های سایت شود )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما