هند

بلیط هواپیما دهلی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دهلی نو با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

بهترین پروازهای دهلی و خرید بلیط هواپیما دهلی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران دهلی تهران ) با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما دهلی چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط دهلی نو – مدت زمان پرواز تهران به دهلی و ارزانترین پروازهای دهلی نو و رزرو بلیط دهلی و خرید بلیط ارزان دهلی ( تهران دهلی – تبریز دهلی نو – مشهد دهلی نو – شیراز دهلی – اصفهان دهلی )

و لیست کلیه پروازهای دهلی و برنامه و ساعت های پروازهای دهلی و بلیط لحظه آخری دهلی و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران دهلی نو به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

 

ارزانترین نرخ بلیط و پروازهای دهلی به صورت چارتر آفری و لحظه آخری در قاره پیما
بلیط هواپیما دهلی – قاره پیما

 

فروش ویژه بلیط چارتر دهلی رفت و برگشت ( چارتر تهران دهلی و چارتر تبریز دهلی و چارتر شیراز دهلی و چارتر مشهد دهلی و چارتر اصفهان دهلی نو ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به دهلی – ارزانترین پروازهای دهلی :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران دهلی – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به دهلی نو :

در حال حاضر تنها پرواز مستقیم از ایران به دهلی هواپیمایی ماهان می باشد که از تهران به دهلی هفته ای 3 پرواز انجام می دهد . و سایر پروازها به دهلی دارای حداقل 1 توقف می باشند و مستقیم نمی باشند .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر دهلی از ایران – ارزانترین بلیط چارتر دهلی – مدت زمان پرواز دهلی – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

قیمت بلیط هواپیما دهلی با پرواز مستقیم ماهان Mahan Airlines :

پروازهای تهران به دهلی مستقیم در حال حاضر فقط با هواپیمایی ماهان انجام می شود .

ماهان از بهترین ایرلاین های ایرانی می باشد که به دلیل کیفیت هواپیما ها و خدمات بسیار خوب خود بین ایرانیان عزیز طرفداران زیادی دارد .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای دهلی نو ماهان شامل : قیمت بلیط تهران ماهان – برنامه و روزهای پروازهای دهلی – میزان بار مجاز – جریمه کنسلی و … به طور کامل برای شما شرخ داده شده است .

با ما همراه باشید .

قیمت بلیط هواپیما دهلی با پرواز مستقیم ماهان
بهترین قیمت بلیط دهلی ماهان – قاره پیما
  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دهلی 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
  کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:3 ساعت و 30 دقیقه

روزهای پروازهای مستقیم دهلی با ماهان :

پروازهای دهلی ماهان از تهران هفته ای 3 بار در روزهای شنبه – سه شنبه و جمعه در ساعات و با شماره پروازی زیر انجام می شود .

ماهان در ساعت 20:50 شب با شماره W5071 از تهران به سمت دهلی پرواز خود را شروع کرده و پس از پروازی 3 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 01:20 صبح وارد فرودگاه دهلی می شود .

مدت زمان پرواز تهران تا دهلی ماهان 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

روزهای و ساعات پروازهای برگشت از دهلی ماهان :

پروازهای برگشت از دهلی به تهران ماهان همانند رفت 3 بار در هفته در روزهای شنبه / 1 شنبه و 4 شنبه انجام می شود .

پرواز دهلی به تهران در ساعت 02:40 بامداد از دهلی پرواز خود به سمت تهران را شروع کرده و پس از پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 05:20 صبح وارد فرودگاه امام تهران می شود . شماره پرواز ماهان دهلی به تهران W5070 می باشد .

مدت زمان پرواز دهلی تا تهران ماهان 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

ساعات پروازهای تهران به دهلی و دهلی به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز ماهان تهران به دهلی و خرید بلیط رفت و برگشت تهران دهلی با ما در تماس باشید .

وزن بار پروازهای دهلی با ماهان :

پروازهای دهلی ماهان به مسافران خود در قسمت بار اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلویی و در قسمت کابین اجازه حمل 1 ساک 7 کیلوی را می دهد .

این میزان در تاریخ های مختلف و کلاس های پروازی بالاتر بیشتر می شود حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار پرواز مورد نظر خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

قیمت بلیط رفت و برگشت تهران دهلی ماهان چارتر ارزان لحظه آخری آفری :

قیمت بلیط بک طرفه و رفت و برگشت از تهران به دهلی و دهلی به تهران در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد برای خرید بلیط با ارزانترین قیمت با شماره های در تماس باشید تا کارشناسان ما ارزانترین قیمت بلیط پروازهای ماهان دهلی را به شما اعلام نمایند .

همچنین شما می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی قاره پیما تلگرام و اینستاگرام از بلیط های لحظه آخری و چارتر و آفردار هند آگاه شوید .

با ورود به قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت نیز می توانید پس از جستجو و انتخاب پرواز مورد نظر خود بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت به صورت کاملا اینترنتی و آنلاین رزرو و خریداری نمائید .

توجه داشته باشید پرواز تهران به دهلی ماهان بهترین و ارزان ترین پرواز موجود برای سفر به دهلی می باشد . قیمت بلیط تهران دهلی ماهان و مدت زمان پرواز تهران دهلی و روزها و ساعات حرکت پروازها

فرم ویزای هند

ارزانترین قیمت بلیط دهلی عمان ایر – خرید بلیط ارزان قیمت دهلی از تهران و مشهد با عمان ایر Oman Air Airlines :

پروازهای تهران و مشهد به دهلی از بهترین و ارزانترین و با کیفیت ترین پروازهای ایران به دهلی می باشد .

ایرانیان عزیز برای سفر با هواپیمایی همان به دهلی نیاز به ویزای عمان ندارند و افراد با پاسپورت ایرانی می توانند تا 24 ساعت در سالن ترانزیت مسقط منتظر پرواز بعدی خود باشند .

عمان ایر ایرلاین دولتی کشور عمان می باشد و خدمات بسیار مناسبی را برای مسافران خود در مسیر دهلی دارا می باشد .

خرید بلیط ارزان قیمت دهلی از تهران و مشهد با عمان ایر
بیشترین تخفیف رزرو اینترنتی پروازهای دهلی – قاره پیما

پرواز از تهران و مشهد به دهلی با عمان ایر :

توجه داشته باشید پروازهای عمان ایر از ایران به دهلی مستقیم نیوده و دارای یک توقف کوتاه مدت در فروگاه مسقط عمان می باشد . سپس ادامه پرواز خود به دهلی از از فروگاه مسقط انجام می دهد .

قیمت بلیط رفت دهلی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسقط 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
  فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به دهلی نو 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 55 دقیقه

قیمت بلیط برگشت دهلی :

  فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL) مدت زمان پرواز از دهلی به مسقط 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
  فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 50 دقیقه

ساعت و برنامه پروازهای رفت دهلی با عمان ایر :

هواپیمایی عمان ایر به صورت روزانه و در 7 روز هفته و 365 روز سال پرواز از تهران به دهلی در برنامه پروازی خود دارد .

پرواز تهران را به سمت دهلی در ساعت 17:55 بعد از ظهر با شماره WY434 ترک کرده و پس از توقف 6 ساعت و 20 دقیقه ای در ساعت 06:55 وارد فرودگاه دهلی نو می شود .

زمان سفر هوایی تهران دهلی با عمان ایر 11 ساعت و 55 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای دهلی برگشت عمان ایر و شماره پرواز :

پروازهای برگشت دهلی به تهران عمان ایر همانند بلیط رفت در تمام روزهای سال و تمام ماه های سال با برنامه زیر انجام می شود .

عمان ایر دهلی را در ساعت 10:05 به سمت تهران ترک کرده ( شماره پرواز WY242 ) و پس از توقف 2 ساعت و 15 دقیقه ای در عمان در ساعت 17:05 وارد فرودگاه امام تهران می شود .

زمان سفر هوایی دهلی تهران با عمان ایر 7 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

وزن و تعداد چمدان های پروازهای عمان ایر به دهلی :

پروازهای عمان ایر در مسیر دهلی به مسافران اجازه حما 1 چمدان به وزن 30 کیلو گرم و یک ساک دستی به وزن 7 میلوگرم را می دهد . این میزان بار در برخی تاریخ ها کمتر می شود حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار خود جویا شوید تا با مشکل اضافه بار و جریمه اضافه با مواجه نشوید .

خرید اینترنتی پروازهای دهلی در قاره پیما :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دهلی در ابندا وارد قسمت خرید آنلاین بلیط هواپیما دهلی سایت شده پس از انتخاب مبدا و مقصد و انتخاب تاریخ رفت و برگشت پروازهای دهلی مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صورت کاملا اینترنتی و آنلاین بلیط خود را در سریع ترین زمان ممکن خریداری و دریافت نمائید .

رزرو بلیط دهلی – نرخ پروازهای دهلی از تهران مشهد شیراز و لار با ایر عربیا Air Arabia Airlines :

هواپیمایی ایر عربیا از ایرلاین های ارزان قیمت قیمت عربی می باشد که به شهرهای تهران شیراز لار و مشهد پروازهای مستقیم انجام میدهد .

هموطنان می توانید با ایر عربیا از شهرهای لار مشهد شیراز و تهران به دهلی پروازهای ارزان قیمت و با کیفیت و ارزان قیمت انجام دهید .

شما در پروازهای دهلی ایر عربیا می توانید برای ارزانتر شدن پرواز بلیط خود را بدون بار و یا بدون غذا انتخاب نمائید و یا غذا مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای خود اضافه بار خریداری نمائید .

برای کشب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای دهلی ایر عربیا با شماره های ما در تماس باشید .

رزرو بلیط دهلی
ارزانترین بلیط هواپیما به دهلی – قاره پیما

پرواز از ایران به دهلی ایر عربیا چگونه است :

هواپیمایی ایر عربیا در مسیر دهلی از ایران پرواز مستقیم ندارد و ایرلاین پس از برخواستن از فرودگاه مبدا خود در ایران یعنی تهران / مشهد / شیراز و لار در شارجه اقامت توقف داشته و پس از تعویض هواپیما ادامه مسیر خود به سمت دهلی را انجام می دهند .

هزینه بلیط هواپیما دهلی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به شارجه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه شارجه Sharjah امارات (SHJ)
  فرودگاه شارجه Sharjah امارات (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به دهلی نو 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 30 دقیقه

نرخ بلیط دهلی :

  فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL) مدت زمان پرواز از دهلی به شارجه 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه شارجه Sharjah امارات (SHJ)
  فرودگاه شارجه Sharjah امارات (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 00 دقیقه

برنامه بلیط های دهلی از تهران ایر عربیا :

پروازهای تهران به دهلی ایر عربیا 4 بار در هفته در روزهای شنبه – سه شنبه – پنج شنبه و جمعه انجام می شود .

پرواز ایر عربیا به سمت دهلی در ساعت 15:30 بعد از ظهر از تهران پرواز کرده و پس از توقف 6 سات و 10 دقیقه ای در ساعت 04:00 صبح به وقت دهلی در فرودگاه این شهر فرود می آید . شماره این پرواز G9202 می باشد .

طول پروازهای تهران به دهلی با ایر عربیا 11 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای دهلی به تهران :

پرواهای برگشت از دهلی ایر عربیا هفته ای 5 بار در روزهای شنبه / 3 شنبه / 4 شنبه / 5 شنبه و جمعه با شماره پرواز و زمان پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز از دهلی در ساعت 04:40 با شماره پرواز G9464 پرواز خود را شروع کرده و پس از توقف 5 ساعت و 45 دقیقه ای در شارجه در ساعت 14:50 وارد تهران می شود .

طول پروازهای تهران به دهلی با ایر عربیا 11 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای دهلی ایر عربیا از ایران :

بیشتر پروازهای ایر عربیا بدون بار می باشند ولی شما در قاره پیما می توانید بلیط های ایر عربیا را با بار خریداری نمایند میزان این بار بنا به درخواست مسافر 20 / 30 / 40 کیلوگرم می تواند باشد و هزینه آن با هزینه بلیط از مسافران دریافت می شود .

بلیط ارزان قیمت یک طرفه و رفت و برگشت دهلی :

پروازهای ایر عربیا از ارزان قیمت ترین پروازهای مسیر دهلی می باشد . شما می توانید بلیط های ایر عربیا را در قاره پیما با تخفیف های ویژه ارزانتر از کلیه سایت ها و آژانس های دیگر خریداری نمائید .

برای آگاهی از قیمت های ویژه قاره پیما در مسیر دهلی با ایر عربیا با شماره های ما در تماس باشید .

تورهای بمبئی

مبلغ بلیط هواپیما به دهلی – هزینه سفر هوایی از تهران مشهد و شیراز به دهلی قطر ایرویز Qatar Airways :

قطر ایرویز یکی از بهترین ایرلاین های دنیا می باشد که از شیراز مشهد و تهران پرواز به دهلی دربرنامه پروازی خود دارد .

توجه داشته باشید برای پرواز با قطر ایرویز نیازی به دریافت ویزای ترانزیت قطر نمی باشد و ایرانیان می توانند تا 24 ساعت در سالن ترانزیت دوحه بدون ویزای قطر حضور داشته باشند .

در زیر اطلاعات کامل تری از پروازهای قطر ایرویز تا دوحه شامل نرخ بلیط دهلی – رزرو بلیط دهلی – برنامه پروازهای دهلی – وزن بار مجاز و … آمده است .

هزینه سفر هوایی از تهران مشهد و شیراز به دهلی قطر ایرویز
کمترین هزینه بلیط دهلی نو تهران – قاره پیما

پرواز از ایران به دهلی با قطر ایرویز چگونه است :

توجه داشته باشید پروازهای قطر ایرویز از ایران به دهلی مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از شیراز مشهد و یا تهران در دوحه توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت دهلی را انجام می دهد .

بلیط هواپیما دهلی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به دهلی نو 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 30 دقیقه

بلیط ارزان دهلی :

  فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL) مدت زمان پرواز از دهلی به دوحه 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 50 دقیقه

زمان پروازهای های تهران دهلی با قطر ایرویز :

هواپیمایی قطر ایرویز در 7 روز هفته و در تمام ماه های سال پرواز به دهلی در ساعات زیر انجام میدهد .

قطر ایرویز از تهران در ساعت 23:40 شب پرواز خود به سمت دهلی را با شماره QR499 آغاز کرده و پس از توقف 2 ساعته در دوحه در ساعت 08:40 صبح به وقت دهلی در فرودگاه دهلی فرود می آید .

مدت زمان پرواز از تهران به دهلی قطر ایرویز 7 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

مدت زمان پروازهای دهلی با قطر ایرویز در مسیر برگشت و برنامه پرواز :

برنامه پروازهای برگشت از دهلی نیز همانند رفت به صورت روزانه انجام می شود .

پرواز شماره QR571 از دهلی به تهران در ساعت 10:00 صبح پرواز کرده و پس از توقف 7 ساعت و 20 دقیقه ای در ساعت 22:35 وارد فرودگاه تهران می شود .

مدت زمان پرواز از دهلی به تهران قطر ایرویز 12 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

حداکثر بار مجاز در پروازهای دهلی قطر ایرویز :

مقدار بار مجاز پروازهای قطر ایرویز به دهلی یک چمدان 30 کیلوگرمی می باشد . این میزان در کلاسهای پروازی بالاتر تا 40 کیلوگرم نیز می باشد .

حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پروازهای خود آگاه شوید تا با مشکا اضافه بار روبرو نشوید .

ارزانترین قیمت بلیط های دهلی قطر ایرویز در قاره پیما – لحظه آخری و چارتر و تخفیف دار :

برای استفاده از تخفیف های قاره پیما در مسیر دهلی با قطر ایرویز با شماره های ما در تماس باشید تا از بلیط های لحظه آخری و ارزان قیمت دهلی با قطر ایرویز ما آگاه شده و بلیط مورد نظر خود را تهیه نمائید .

همچنین می توانید وارد قیمت رزرو اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را کاملا به صورت آنلاین با ارزانترین قیمت ممکن خریداری نمائید .

خرید بلیط ارزان قیمت دهلی – هزینه پروازهای شیراز مشهد و تهران دهلی با هواپیمایی امارات Emirates Airlines :

ایرلاین امارات از تهران شیراز و مشهد پرواز های بسیار با کیفیت به دهلی انجام می دهد .

امارات از بهترین ایرلاین های جهان و خاورمیانه می باشد و ناوگان امارات از بهترین و جدید ترین هواپیما های بوئینگ و ایرباس تشکیل شده است .

پروازهای دهلی امارات از پروازهای خارجی ای می باشد که کمترین میزان توقف را در مسیر تهران به دهلی در بین خطوط هواپیمایی خارجی دارد .

بلیط های دهلی امارات
بلیط دهلی با هواپیمایی امارات – قاره پیما

بلیط های دهلی امارات :

هواپیمایی امارات در مسیر دهلی تهران بعد از پرواز از تهران مشهد و شیراز در دبی توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر پروازی به سمت دهلی را انجام می دهد .

خرید بلیط دهلی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Dubai دبی امارات (DXB)
  فرودگاه Dubai دبی امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به دهلی نو 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:7 ساعت و 20 دقیقه

رزرو بلیط دهلی :

  فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL) مدت زمان پرواز از دهلی به دبی 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Dubai دبی امارات (DXB)
  فرودگاه Dubai دبی امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 45 دقیقه

میزان توقف در پروازهای رفت دهلی با امارات و برنامه پروازها :

پرواز از تهران به دهلی با ایرلاین امارات همه روزه و در تمام قصول سال برگزار می شود .

هواپیما در ساعت 11:40 صبح از فرودگاه امام پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 2 ساعته در ساعت 20:20 وارد دهلی می شود شماره این پرواز EK972 می باشد .

میزان توقف در مسیر رفت تهران به دهلی امارات 2 ساعت می باشد .

شماره و برنامه پروازهای دهلی به تهران امارات :

پروازهای برگشت دهلی تا تهران نیز همه روزه با شماره EK513 در ساعت 04:15 دهلی را به سمت تهران ترک کرده و پس از 1 ساعت و 25 دقیقه در دبی در ساعت 10:25 وارد فرودگاه امام تهران می شود .

میزان توقف در مسیر رفت دهلی به تهران امارات 1 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

وزن بار پروازهای امارات چند کیلو می باشد :

پروازهای امارات اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلویی به مسافران خود می دهد .

حتما قبل از خرید بلیط از میران بار خود با خیر شوید زیر بعد از خرید بلیط امکان اضافه کردن بار به این ایرلاین به صورت رایگان وجود ندارد و باید جریمه اضافه بار را پرداخت نمائید .

خرید اینترنتی بلیط های چارتر دهلی از قاره پیما :

برای خرید بلیط چارتر و لحظه آخری دهلی با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش بلیط قاره پیما شما را از بهترین قیمت ها و پروازهای چارتر و تخفیف دار دهلی آگاه سازند .

با ورود به قیمت خرید اینترنتی بلیط قاره پیما می توانید بلیط خود را به صورت کاملا اینترنتی رزرو و خرید نمائید .

ویزای ارزان هند

بلیط رفت و برگشت دهلی – خرید بلیط شیراز مشهد تبریز و اصفهان به دهلی با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش خط هواپیمایی دولتی کشور ترکیه می باشد و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد .

ترکیش به دهلی و بیشتر شهرهای دنیا پرواز مستقیم از استانبول انجام می دهد .

شما می توانید از شهرهای زیر در ایران به دهلی با ترکیش پرواز انجام دهید .

تهران دهلی نو – مشهد دهلی نو – شیراز دهلی نو – اهواز دهلی نو – تبریز دهلی نو – کرمانشاه دهلی نو و اصفهان دهلی نو .

بلیط رفت و برگشت دهلی
خرید آنلاین پرواز به دهلی – قاره پیما

پروازهای دهلی با ترکیش :

پروازهای هواپیمایی ترکیش به دهلی از ایران مستقیم نبوده و ترکیش پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا اصفهان در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت دهلی را انجام می دهد .

پرواز تهران دهلی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دهلی نو 5 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 30 دقیقه

پرواز دهلی تهران :

  فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL) مدت زمان پرواز از دهلی به استانبول 5 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 10 دقیقه

زمان پروازهای ترکیش به دهلی و روزهای پرواز :

هواپیمایی ترکیش در مسیر تهران دهلی به صورت روزانه پرواز انجام می دهد .

پرواز دهلی ترکیش از تهران در ساعت 15:20 با شماره TK871 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 3 ساعته در استانبول در ساعت 04:45 به وقت دهلی در دهلی نو فرود می آید .

مدت پرواز تهران تا دهلی با ترکیش 12 ساعت و 30 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از دهلی ترکیش :

پروازهای دهلی به تهران ترکیش نیز به صورت روزانه انجام می شود .

پرواز شماره TK4651 همه روز در ساعت 14:00 از دهلی پرواز خود را شروع کرده و پس از توقف 2 ساعت و 40 دقیقه ای در ساعت 0140 صبح وارد فرودگاه امام تهرن می شود .

مدت پرواز دهلی تا تهران با ترکیش 12 ساعت و 10 دقیقه است .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به دهلی را به شما پیشنها کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بیسار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به دهلی آنها را به شما پیشنهاد نمی کند .

وزن بار بلیط های دهلی :

هواپیمایی ترکیش در مسیر ایران به دهلی به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

این میزان بار در برخی از تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید آنلاین پروازهای دهلی با ارزانترین قیمت ممکن :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دهلی می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو و پیدا کردن پرواز مورد نظر مشخصات خود را وارد کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به دهلی از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید

ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به دهلی در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

قیمت پروازهای دهلی کویتی – بهترین پروازهای تهران و مشهد به دهلی با کویت ایرویز Kuwait Airways :

هواپیمایی کویت ایرویز هم مانند سایر خطوط هواپیمایی خارجی از تهران و مشهد به دهلی پروازهای با یک توقف در برنامه پروازی خود دارد .

کویت ایرویز یکی از قدیمی ترین و بهترین ایرلاین های خارجی فعال در ایران می باشد و از کیفیت پروازهای بسیار مناسبی برخوردار می باشد .

قیمت پروازهای دهلی کویتی
کمترین قیمت پروازهای دهلی با کویت ایرویز – قاره پیما

مسیر پروازهای دهلی با کویت ایرویز :

هواپیمایی کویتی پرواز مستقیم از تهران و مشهد به دهلی انجام نمی دهد و پرواز پس از پرواز از تهران و یا مشهد در کویت توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت دهلی را انجام می دهد .

بلیط ارزان دهلی با کویتی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کویت 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه کویت Kuwait کویت (KWI)
  فرودگاه کویت Kuwait کویت (KWI) مدت زمان پرواز از کویت به دهلی نو 5 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 25 دقیقه

کمترین نرخ بلیط هواپیما دهلی کویت ایرویز :

  فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL) مدت زمان پرواز از دهلی به کویت 5 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه Dubai دبی امارات (DXB)
  فرودگاه Dubai دبی امارات (DXB) مدت زمان پرواز از کویت به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 35 دقیقه

روزهای پروازهای تهران به دهلی کویت ایرویز :

هواپیمایی کویتی تنها 2 روز در هفته در روزهای یک شنبه و جمعه پرواز از تهران به دهلی در برنامه پروازی خود دارد .

پرواز دهلی در ساعت 16:10 از تهران به سمت دهلی پرواز خود را شروع کرده و پس از توقف 1 ساعت و 35 دقیقه ای در کویت در ساعت 00:35 وارد فرودگاه دهلی می شود . شماره پرواز دهلی کویت ایرویز از تهران KU516 می باشد .

زمان سفر هوایی از تهران به دهلی با کویت ایرویز 9 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

ساعت پروازهای دهلی به تهران و روزهای آن :

پروازهای دهلی به تهران کویتی نیز همانند رفت 2 بار در هفته در روزهای شنبه و جمه انجام می شود .

این پروازها با شماره KU384 از دهلی در ساعت 06:15 صبح پرواز کرده و پس ار توقف 5 ساعت و 45 دقیقه ای در ساعت 17:10 بعد از ظهر وارد فرودگاه تهران می شود .

زمان سفر هوایی از دهلی نو به تهران با کویت ایرویز 13 ساعت و 35 دقیقه می باشد .

مقدار بار و تعداد چمدان های پروازهای کویتی دهلی چند کیلوگرم می باشد :

کویت ایرویز در مسیر دهلی از ایران به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی و یک ساک 7 کیلویی را در قسمت کابین می دهد – حتما قبل از خرید بلیط به میزان بار مجاز پروازهای خود توجه داشته باشید تا با مشکل اضافه بار و جریمه بار در فرودگاه مواجه نشوید .

خرید بلیط لحظه آخری دهلی و چارتر تهران و مشهد دهلی :

برای آگاهی از قیمت ها بلیط های لحظه آخری و چارتر ارزان قیمت دهلی می توانید در شبگه های اجتماعی قاره پیما عضو شده و از آخرین تخفیف های پروازهای دهلی آگاه شوید .

همچنین شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا بهترین بلیط را برای تاریخ مورد نظر یافته و به شما معرفی نمایند .

توجه داشته بلشید امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما دهلی نیز برای شما عزیزان در قاره پیما وجود دارد .

هزینه بلیط هواپیما دهلی – خرید بلیط دهلی با ایرفلوت Aeroflot Airlines :

ایرفلوت در سال های اخیر به دلیل پروازهای ارزان قیمت و با کیفیت خود و عدن نیاز ویزای ترانزیت از ایرانیان مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است .

پروازهای دهلی ایرفلوت از کم هزینه ترین پروازهای مسیر دهلی از ایران می باشد .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای ایرفلوت دهلی شامل : قیمت بلیط هواپیما دهلی – نحوه خرید اینترنتی بلیط هواپیما در قاره پیما – میزان بار مجاز – ساعات و روزهای و برنامه پروازهای دهلی و … آمده است .

خرید بلیط لحظه آخری دهلی و چارتر تهران و مشهد دهلی
بلیط دهلی – قاره پیما

پرواز از تهران به دهلی با ایرفلوت چگونه است :

توجه داشته باشید پروازهای ایرفلوت از تهران مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از تهران در مسکو توقف داشته سپس ادامه پرواز خود به سمت دهلی نو را انجام می دهد .

قیمت بلیط یک طرفه دهلی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به دهلی نو 6 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 20 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما دهلی به تهران برگشت :

  فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL) مدت زمان پرواز از دهلی به مسکو 6 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به تهران 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 10 دقیقه

برنامه پروازهای دهلی ایرفلوت رفت :

پروازهای دهلی ایرفلوت به صورت همه روزه در تمام ماه های سال به صورت مرتب انجام می شود .

پرواز ایرفلوت از تهران به به سمت دهلی در ساعت 03:30 با شماره SU513 ترک کرده و پس از توقف 9 ساعت و 10 دقیقه ای در مسکو در ساعت 23:55 شب به وقت دهلی در فرودگاه دهلی فرود می آید .

طول پروازهای تهران دهلی ایرفلوت 19 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای دهلی ایرفلوت برگشت :

پروازهای برگشت از دهلی ایرفلوت همه روزه در ساعت 05:00 با شماره SU233 از دهلی پرواز کرده و پس از توقف 12 ساعته در مسکو در ساعت 02:25 وارد تهران می شود .

طول پروازهای دهلی تهران ایرفلوت 22 ساعت و 10دقیقه می باشد .

حداکثر میزان بار بلیطهای ایرفلوت :

ایرفلوت در قسمت بار 1 چمدان 23 کیلویی و در قسمت کابین یک ساک 7 کیلویی به مسافرام خود قابلیت حمل بار می دهد .

امکان اضفه کردن یک چمدان 23 کیلویی دیگر با پرداخت 100 دلار در پروازهای ایرفلوت وجود دارد .

رزرو اینترنتی بلیط رفت و برگشت دهلی :

برای رزرو آنلاین پروازهای دهلی وارد قسمت خریید اینترنتی بلیط سایت شده و بلیط مورد نظر خود را با گرارانتی ارزانترین قیمت ممکن و پس از مقایشه تمام ایرلاین های خریداری نمائید .

چنانچه نیاز به خرید تلفنی و یا حضوری دارید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا بلیط مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن و به صورت کاملا اینترنتی خریداری نمائید .

ارزانترین نرخ بلیط های اوکراینی در قاره پیما – بلیط تهران دهلی با اوکراین اینترنشنال Ukraine Inernational Airlines :

هواپیمایی اوکراینی یکی دیگر از ایرلاین های اروپایی می باشد که از ایران به دهلی پرواز انجام می دهد .

ناوگان هواپیمایی اوکراینی تمام از هواپیما های بوئینگ و ایرباس جدید تشکیل شده است .

ایرانیان برای پرواز با هواپیمایی اوکراین نیازی به ویزای ترانزیت اوکراین ندارند و بدون ویزا می توانند تا 24 ساعت در سالن ترانزیت کیف اقامت داشته باشند .

ارزانترین نرخ بلیط های اوکراینی در قاره پیما
پروازهای ارزان قیمت دهلی – قاره پیما

درباره پروازهای دهلی اوکراین اینترنشنال :

پرواز دهلی اوکراین اینترنشنال از تهران به سمت کیف پرواز کرده و پس از تعویض هواپیما در کیف اوکراین ادامه پرواز خود به سمت دهلی نو را انجام می دهند .

مبلغ بلیط ارزان دهلی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کیف 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف (KBP)
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف (KBP) مدت زمان پرواز از کیف به دهلی نو 7 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:13 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 15 دقیقه

نرخ بلیط یک طرفه دهلی به تهران :

  فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL) مدت زمان پرواز از دهلی به کیف 7 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف (KBP)
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف (KBP) مدت زمان پرواز از مسکو به تهران 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 55 دقیقه

زمان پروازهای دهلی :

هواپیمایی اوکراین هفته ای 4 پرواز از تهران به دهلی در روزهای شنبه – چهارشنبه – پنج شنبه و جمعه انجام می دهد .

پرواز تهران دهلی تهران را در ساعت 05:15 صبح ترک کرده و پس از توقف 13 ساعته در کیف در ساعت 06:20 وارد دهلی می شود . شماره این پرواز PS752 می باشد .

مدت زمان پرواز تا دهلی با اوکراین اینترنشنال 24 ساعت و 15 دقیقه می باشد .

میزان توقف پروازهای برگشت دهلی و برنامه پروازها :

پروازهای برگشت در روزهای شنبه – 3 شنبه -4 شنبه – 5 شنبه و جمعه در ساعت 10 از دهلی پرواز کرده با شماره PS392 و پس از توقف 4 ساعت و 40 دقیقه ای در ساعت 01:25 وارد تهران می شود .

مدت زمان پرواز دهلی تا تهران با اوکراین اینترنشنال 15 ساعت و 55 دقیقه می باشد .

وزن بلیط های دهلی با اوکراینی :

شما می توانید با هواپیمایی اوکراین یک چمدان 23 کیلویی بار داشته باشید .

خرید بلیط ارزان قیمت دهلی :

برای خرید بلیط دهلی با هواپیمایی اوکراینی با ارزانترین قیمت با شماره های ما ردر تماس باشید .

سایر پروازهای تهران به دهلی – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا تعداد توقف یا میزان توقف های طولانی مدت دارند

پرواز تهران دهلی ایر آستانه قزاقستان Air Astana Airlines :

پرواز تهران دهلی ایر آستانه فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به آلماتی 3 ساعت و 15 دقيقه
فرودگاه آلماتی Almaty قزاقستان (ALA)
فرودگاه آلماتی Almaty قزاقستان (ALA) مدت زمان پرواز از آلماتی به دهلی نو 3 ساعت و 35 دقيقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز :6 ساعت و 50 دقيقه – کل طول زمان توقف هواپيما ها:12 ساعت و 15 دقيقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 05 دقيقه

بلیط هواپیما دهلی گلف ایر بحرین Gilf Air Airlines :

بلیط دهلی فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) – توقف 14 ساعته
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دهلی نو 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:14 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 35 دقیقه

پروازهای رفت و برگشت دهلی اتحاد امارات Etihad Airways :

پروازهای رفن و برگشت دهلی فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به دهلی نو 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 30 دقیقه

نرخ بلیط های تهران دهلی فلای دبی امارات Flydubai Airlines :

نرخ بلیط های تهران دهلی فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به دهلی نو 3 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 30 دقیقه

بلیط ارزان تهران دهلی فلای دبی امارات Flydubai Airlines + ایرلاین ایر ایندیا هندوستان Air India Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به دهلی نو 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 35 دقیقه

ارزانترین پروازهای دهلی اتحاد امارات Etihad Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
  فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به بمبئی 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه بمبئی Mumbai هند (BOM)
  فرودگاه بمبئی Mumbai هند (BOM) مدت زمان پرواز از بمبئی به دهلی نو 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 15 دقیقه

رزرو بلیط هواپیما دهلی گلف ایر بحرین Gilf Air Airlines + ایرلاین جت ایرویز هندوستان Jet Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به بحرین 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه بمبئی Mumbai هند (BOM)
  فرودگاه بمبئی Mumbai هند (BOM) مدت زمان پرواز از بحرین به دهلی نو 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 30 دقیقه

خرید آنلاین پروازهای دهلی گلف ایر بحرین Gilf Air Airlines + ایرلاین ایر ایندیا هندوستان Air India Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به بحرین 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه بمبئی Mumbai هند (BOM) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه بمبئی Mumbai هند (BOM) مدت زمان پرواز از بحرین به دهلی نو 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 25 دقیقه

فروش بلیط هواپیما هواپیما دهلی از تهران قطر ایرویز قطر Qatar Airways + ایرلاین اتحاد امارات Etihad Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به ابوظبی 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
  فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به دهلی نو 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 15 دقیقه

پرواز یک طرفه و رفت و برگشت دهلی چاینا ساترن جنوب چبن China Southern Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به اورومچی 10 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه اورومچی Urumqi چین (URC)
  فرودگاه اورومچی Urumqi چین (URC) مدت زمان پرواز از اورومچی به گوانگژو 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه گوانگژو Guangzhou چین (CAN)
  فرودگاه گوانگژو Guangzhou چین (CAN) مدت زمان پرواز از گوانگژو به دهلی نو 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:15 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 00 دقیقه

نرخ پروازهای ارزان دهلی گلف ایر بحرین Gilf Air Airlines + ایرلاین امارات Emirates Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دوبی 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به دهلی نو 3 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 20 دقیقه

پروازهای خارجی تهران دهلی ترکیش ایرلاین Turkish Airlines + ایرلاین ایر ایندیا هندوستان Air India Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دهلی نو 5 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه دهلی نو New Delhi IGI هندوستان (DEL)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 30 دقیقه
 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی دهلی :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط هواپیما دهلی نو ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران دهلی ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط هواپیما دهلی می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , tdlj fgdx ikn jivhk lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc hvchk ]hvjv

تور گوا

 

سوالات متداول درباره پروازهای دهلی و خرید بلیط دهلی :

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت دهلی چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت دهلی از 6 میلیون تومان به بالا می باشد .

🎯 بهترین خط هواپیمایی برای سفر به دهلی کدام است ؟

ماهان در حال حاضر تنها پرواز مستقیم و بهترین پرواز به دهلی می باشد .

⏱️ مدت زمان پرواز از تهران به دهلی ؟

مدت پرواز از تهران به دهلی با ایران ایر 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد این میزبان در سایر پروازها بیشتر می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای دهلی چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

📅 آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما دهلی نو وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🛂 آیا برای سفر به دهلی نیاز به ویزا می باشد ؟

بله برای سفر به دهلی نیاز به کشور هندوستان می باشد ویزای هند به صورت الکترونیکی و در 3 نوع 1 ماهه – 1 ساله و 5 ساله در قاره پیما برای شما دریافت می شود برای اطلاعات بیشتر درباره ویزای هند وارد صفحه ویزای هند در سایت قاره پیما شوید .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل دهلی وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در بمبئی وارد صفحه هتل دهلی قاره پیما شوید .

🏝️ تورهای بمبئی هند چگونه است ؟

برای مشاهده تورهای هند قاره پیما وارد صفحه تورهای هند قاره پیما شوید .

 

فرودگاه های دهلی

برای انجام پرواز به سمت دهلی مقصد اولیه تمامی مسافران فرودگاه های آن می باشد که در این شهر زیبا و محبوب نیز فرودگاه هایی وجود دارند که بنا بر محلی که از آنجا می آیید و مقصدی که دارید در حین سفر و خرید بلیط شما محل این فرودگاه ها درج میگردد.
در ادامه این متن به فرودگاه های دهلی اشاره خواهیم کرد.

 

فرودگاه بین‌المللی ایندیرا گاندی Indira Gandhi International Airport

فرودگاه اصلی دهلی نو
یک فرودگاه همگانی مسافربری می باشد که دارای باند فرود آسفالت به طول 3810 متر می باشد.
این فرودگاه در شهر دهلی کشور هند و در ارتفاع 237 متری از سطح دریا واقع شده است.
این فرودگاه بین المللی در فاصله 15 کیلومتری جنوب غربی ایستگاه راه آهن دهلی نو و 16 کیلومتری مرکز شهر دهلی نو قرار گرفته است.
به علت قرار گیری این فرودگاه در منطقه پالام، به نام فرودگاه پالام شناخته میشد اما برای گرامیداشت یاد و خاطره ایندیرا گاندی نام آن تغییر یافت.
این فرودگاه در سال 2016 بعنوان بیست و یکمین فرودگاه پرتردد دنیا و دهمین فرودگاه پرتردد در آسیا شناخته شده است.
الاتحاد، بریتیش ایرویز، لوفت هانزا، ایر فرانس از جمله مهمترین ایرلاین هایی هستند که در این فرودگاه پروازهای بسیاری را انجام میدهند.
این فرودگاه دارای 3 ترمینال مختص پرواز های داخلی، خارجی و باربری می باشد.
فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی هر ساله پذیرای گردشگران بسیاری است که برای سفر به دهلی می روند و همچنین مسافران بسیاری را نیز به نقاط مختلف جهان جا به جا می کند.
ازطرق مختلف نظیر تاکسی، مترو، ترانسفر فرودگاهی و وسایل نقلیه شخصی امکان دسترسی مسافران به این فرودگاه محیا می باشد.
مسافران در این فرودگاه و در حین انتظار برای انجام پروازهایشان می توانند از امکانات آن نظیر صرافی، بانک، رستوران، کافی شاپ، اینترنت و انواغ مغازه های فروش اجناس و سوغات ها استفاده نمایند.

 

درباره دهلی

دهلی دومین کلانشهر پرجمعیت هند می باشد و همچنین دهلی نو، پایتخت هند نیز بخشی از این کلانشهر محسوب می گردد.
شهر دهلی در ناحیه مرکزی نیمه شمالی هند و در ساحل غربی رود یامونا واقع شده است.
زبان رسمی مردم و ساکنین در این شهر هندی و انگلیسی می باشد و واحد پول مورد استفاده آنها روپیه هند می باشد.
این شهر دارای پنج هزار سال قدمت بوده و آثار دوران تمدن موهنجودارو یا دره رود سند در آن یافت شده‌ است.
دهلی از شهرهای قدیمی و پر بازدید کشور هند محسوب می گردد و سالانه میلیون ها گردشگر و توریست برای بازدید از این شهر به هند سفر میکنند و لحظات خوشی را برای خود رقم می زنند.
یکی دیگر از دلایل جذب گردشگران به این شهر برگزاری هر ساله اعیاد، فستیوالها، جشن ها می باشد و مهمترین دلایل سفر به دهلی بناهای تاریخی با معماری های چشم نوازش می باشد.

 

آب و هوای دهلی

امکان سفر در تمامی فصول سال برای مسافران قابل دسترس و محیا می باشد.
فصل تابستان در دهلی دارای آب و هوایی گرم بوده و همچنین قابل ذکر است تابستان فصل شلوغ و پرتردد در ضمینه گردشگری می باشد و نسبتا” قیمت ها در این فصل بالاتر از دیگر فصول می باشد.
زمستان در این شهر آب و هوای سردی دارد و گردشگران کمی به آنجا سفر می کنند و همچنین قیمت ها نیز از دیگر فصول ارزانتر می باشد و قابل ذکر است اگر سفر به دهلی را در فصل زمستان انتخاب می نمایید حتما” می بایست با خود لباس گرم به همراه داشته باشید.
بهار نیز فصل مناسبی برای سفر می باشد زیرا می توانید علاوه بر زیبایی های شهر از طبیعت سرسبز آن نیز لذت ببرید و قبل از ایجاد شلوغی گردگشران لذت سفر را تجربه نمایید.
پاییز نیز فصلی خوب برای سفر می باشد زیرا از گرمای تابستان کاسته شده و به سرمای زمستان نیز نرسیده است.

 

مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری دهلی

این شهر پر تردد و محبوب همانند بسیاری دیگر از شهرها دارای مراکز دیدنی می باشد که گردشگران بسیاری را به همین علت به خود جلب می کند که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

 • دروازه هند India Gate
 • راشتراپاتی بهاوان Rashtrapati Bhawan
 • قلعه سرخ Red Fort or Lal Qila
 • مسجد جامع دهلی Delhi Grand Mosque
 • قطب منار Qutub Minar
 • مرکز ملی ایندیرا گاندی Indira Gandhi National Centre
 • مسجد جمالی کمالی Jamali Kamali Mosque
 • یادبود موتینی Mutiny Memorial
 • گرودوارا بنگلا صاحب Gurudwara Bangla Sahib
 • باغ وحش و پارک ملی The National Zoological Park
 • باغ پنج حس دهلی The Garden Of Five Senses

مراکز خرید دهلی

یکی از جذاب ترین قسمت های هر سفر بعد از دیدن اماکنی دیدنی خرید کردن در فروشگاه ها و مراکز خرید می باشد.
در دهلی همانند بسیاری از کشورها و شهر ها می توانید از مغازه ها، فروشگاه ها و مراکز خرید آن انواع وسایل مورد نیاز و حتی سوغاتی برای خود و عزیزانتان را تهیه نمایید.
در این متن به برخی از محبوب ترین و پرتردد ترین مراکز خرید شهر دهلی اشاره خواهیم کرد.

 • دیلی هات Dilli Haat
 • بازار جانپات Janpath Market
 • بازار ساوث اکستنشن South Extension
 • بازار خان Khan Market
 • مرکز خرید گریتر کایلاش Greater Kailash
 • کانات پلیس Connaught Place
 • مرکز خرید امپریو Emperio Shopping Center
 • مرکز خرید سلکت سیتی واک Select City Walk Shopping Center
 • بازار آنسال پلازا Ansal Plaza Market
 • مرکز خرید شیپرا Shipra Shopping Center

بهترین سوغاتی های دهلی

 • ساری Sari

 • ادویه های هندی Indian spices

 • کلاه هیماچالی Himachali hat

 • عروسک‌های راجستانی Rajasthan dolls

 • چای هندی indian tea

 • نقاشی مادوبانی madhubani painting

 • گانش Ganesh

 • شال های پشمینه  Pashmina shawl

 • چراغ های نفتی سنتی هندی indian Traditional oil lamps

 • دیبیس  Dibbis

بهترین غذا های دهلی

 • مرغ کره ای Butter Chicken

 • گوشت بنجاری Banjari Gosht

 • کاتی رول  Kati Roll

 • الو تیکی Aloo Tikki

 • چوله Chole

 • پالک پنیر Palak Paneer

 • دال گوشت  Daal Gosht

 • نان هندی Naan

 • بلپوری Bhelpuri

 • چات Chaat

معروف ترین رستوران ها و بارهای دهلی

 • رستوران دم پخت  Dum Pukht

 • رستوران کریم  Karim’s

 • رستوران ایندین اکسنت  Indian Accent

 • رستوران بخارا  Bukhara

 • رستوران موتی محل  Moti Mahal

 • رستوران پنجابی بای نیچر  Punjabi by Nature

 • رستوران اسپایس روت  Spice Route

 • رستوران داکشین  Dakshin

 • رستوران ورق  Varq

 

قیمت پروازهای دهلی

قیمت بلیط دهلی به متغییر های مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • زمان سفر به دهلی
 • بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت به دهلی
 • نرخ ارز
 • فصل مورد نظر برای سفر به دهلی ( شلوغ یا خلوت )
 • پرواز چارتر یا سیستم
 • ایرلاین مورد نظر برای پرواز به دهلی
 • شهر مورد نظر برای پرواز از آنجا به دهلی
 • بلیط بزرگسال – کودک یا نوزاد
 • کلاس پروازی …

توجه داشته باشید به دلیل وجود متغییر های زیاد امکان بیان قیمت دقیق برای پروازهای ایران به دهلی وجود ندارد .

بهترین روش برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما به دهلی تماس با قاره پیما و یا جستجو آنلاین در سایت در تاریخ های مختلف و ایرلاین های مختلف و مقایسه قیمت های آنها می باشد .

 

دلایل رزرو و خرید پرواز دهلی از قاره پیما

خرید بلیط هواپیما دهلی با ارزانترین قمیت 

قاره پیما ارزانترین قیمت بلیط دهلی را به شما ارائه می دهد شما می توانید پس از جستجو در تماس وب سایت های فروش اینترتی بلیط از ارزانی قیمت پروازهای دهلی اطمینان حاصل کرده سپس بلیط خود را با کمترین قیمت ممکن از ما خریداری نمائید .

امکان رزرو بلیط و هتل دهلی به صورت همزان

شما در قاره پیما علاوه بر امکان رزرو بلیط امکان رزرو هتل در دهلی را نیز به صورت آنلاین و اینترنتی از قاره پیما دارید که این کار باعث کاهش زمان و هزینه شما برای خرید بلیط و رزرو هتل های دهلی می شود .

پشتیبانی شبانه روزی قاره پیما با تیم پشتیبانی حرفه ای 

ما همواره در تلاشیم تا به بهترین نوع و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی پاسخ گوی تمام مشتریان عزیز خود باشیم و شما در هنگام خرید بلیط در واقع عضوی از خانواده ما شده و از تمام خدمات ما بهمرمند می شود .

استرداد آنلاین پروازهای دهلی در سریع ترین زمان ممکن

ما در دهلی امکان استرداد آنلاین بلیط را برای شما فراهم نموده این تا مسافران محترم بدن نیاز به مراجعه حضوری و حتما بدون نیاز به تماس با ما پروازهای خریداری شده خود را به صورت کاملا آنلاین کنسل و هزینه بلیط را در سریع ترین زمان ممکن پس از استرداد بلیط از طرف ایرلاین دریافت نمایند .

امکان مقایسه قیمت های ایرلاین مختلف قبل از خرید بلیط

یکی دیگر از مزایای خرید بلیط از ما امکان مقایسه بین ایرلاین های مختلف و تاریخ های مختلف و انتخاب کاملا آگاهانه بلیط می باشد .

استفاده از سایر خدمات قاره پیما با تخفیف های ویژه 

شما با خرید بلیط هواپیما تخفیف های ویژه ما برای سایر خدمات سفر از جمله ویزا – هتل – ترانسفر – بیمه مسافرتی – تشریفات اختصاصی فرودگاه و … را نیز خریداری می نمائید .

 

رزرو هتل های دهلی با ارزانترین قیمت

قاره پیما امکان رزرو آنلاین و بدون واسطه هتل های دهلی را نیز به صورت کاملا اینترنتی و با کمترین قیمت برای شما فراهم نموده است .

شما می توانید هنگام رزرو بلیط دهلی خود و یا قبل و بعد از رزور پرواز قیمت هتل مورد نظر خود را نیز در تاریخ های مختلف مشاهده نمائید .

علاوه بر قیمت شما در قاره پیما امکان مشاهده اطلاعات کاملی درباره هتل ها و همچنین نظر مسافران قبلی قاره پیما درباره هتل را مشاهده کرده و با استفاده از این اطلاعات بهترین هتل را متناسب با بودجه و تاریخ و دلیل سفر خود انتخاب و رزرو نمائید .

 

نحوه جستجو پروازهای دهلی در قاره پیما :

برای جستجو بلیط ابتدا باید وارد قسمت جستجو پروازهای خارجی قاره پیما شوید سپس پس از انتخاب نوع بلیط ( یک طرفه یا رفت و برگشت ) و شهر مبدا و مقصد (new delhi – DEL) را انتخاب کرده

در مرحله بعد تاریخ رفت و برگشت را مشخص نمائید سپس تعداد مسافرها ( بزرگسال +11 ، کودک -11 و نوزاد – 2 ) را انتخاب و در مرحله نهایی کلاس پروازی ( اکونومی – پریمیم اکونومی ، بیزینس – پریمیوم بیزینس ، فرست – فریمیوم فرست ) را انتخاب و بر دکمه جستجو پرواز کلید می کند و پس از پند ثانیه پروازهای شما به نمایش در می آید.

 

رزرو بلیط پرواز دهلی :

بعد از انتخاب دکمه جستجو اطلاعات پرواز ها از ارزانترین به گرانترین برای شما به همراه سایر اطلاعات شامل زمان پرواز – طول پرواز – میزان بار – قوانین بلیط و … نمایش داده می شود

پس از بررسی و انتخاب پرواز و تائید آن وارد مرحله ثبت مسافرها و نهایی کردن رزرو خود می شود.

 

پروازهای چارتر دهلی :

در مسیر ایران به دهلی پرواز چارتری وجود ندارد و متاسفانه امکان خرید بلیط های چارتر دهلی با قیمت های بسیار ارزان وجود ندارد.

 

خرید بلیط لحظه آخری دهلی :

بلیط لحظه آخری دهلی در واقع همان بلیط های سیستمی مسیر دهلی می باشند با این تفاوت که در بعضی مواقع به دلیل پر نشدن پروازهای خطوط هواپیمایی در ساعاتی مانده به پرواز برای پر کردن پرواز خود بلیط های خود را با نرخ بسیار پایین تری می فروشند.

البته توجه داشته باشید در فصل های پر مسافر در برخی مواقع بلیط های لحظه آخری گران تر از بلیط های سیستمی معمولی می باشند و همه این بلیط ها ارزان نیستند.

در قاره پیما پس از جستجو بلیط های لحظه آخری به صورت مجزا در بالای صفحه با لوگوی مخصوص در کنار آنها برای شما به نمایش گذاشته می شوند.

 

فیلم آموزشی خرید اینترنتی بلیط از قاره پیما :

به زودی فیلم آموزشی خرید بلیط دهلی از قاره پیما در این مکان قرار داده می شود.

 

نحوه خرید بلیط دهلی از قاره پیما :

برای خرید بلیط پروازهای دهلی از قاره پیما پس از وارد شدن به سایت قاره پیما مراحل زیر می بایستی انجام شود .

مرحله اول

در ایتدا بایستی مشخص نماید بلیط خود را به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت ی خواهید برای این منظور بر روی گزینه یک طرفه و با دوطرفه کلیک کلید .

پس از کلیک بر روزی گزینه یک طرفه مشاهده می فرمائید که قسمت تاریخ بلیط برگشت حذف می شود .

مرحله دوم

در این مرحله می بایستی شهر مبدا و مقصد خود را وارد نمائید که برای پرواز دهلی می بایستی کلمه دهلی – New Delhi و یا DEL را تاپ نمائید .

اگر می خواهید از ایران به دهلی سفر کنید DEL را در مقصد و در غیر این صورت DEL را در مبدا وارد نمائید .

در قسمت مبدا و مقصد همچنین می بایستی یکی از شهرهای ایران یا هر شهری که می خواهید از آنجا به دهلی پرواز داشته باشید را وارد نمائید .

مرحله سوم 

در این مرحله می بایستی تاریخ رفت و برگشت خود به دهلی را وارد نمائید . 

برای راحتی خرید شما امکان انتخاب تاریخ به دو صورت شمسی و میلادی در قاره پیما برای شما فراهم شده است . 

مرحله چهارم 

انتخاب تعداد مسافر در این قسمت تعداد مسافر ها را وارد نمائید توجه داشته باشید در این قسمت امکان 3 انتخاب وجود دارد

 • تعداد افراد بزرگسال ( افراد بالای 12 سال بزرگسال محسوب می شوند )
 • تعداد کودک ( کودکان زیر 12 سال کودک محسوب می شوند )
 • نعداد نوزاد ( کودکان زیر 2 سال نوازد محسوب می شود )

در انتخاب خود در مرحله دقت داشته زیر نرخ بلیط برای هر رده سنی متفاوت است و در صورت اشتباه هزینه نهایی بلیط ها به صورت اشتباه ( بیشتر یا کمتر ) به شما نمایش داده خواهد شد .

مرحله پنجم 

در این قسمت می بایستی کلاس پروازی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . کلاس های پروازی دهلی شامل گروه های زیر می باشد .

 • اکونومی
 • پریمیوم اکونومی
 • بیزینس
 • پریمیوم بیزینس
 • فرست
 • پریمیوم فرست

پس از انتخاب و انجام تمام مراحل بالا روز دکمه جستجو پرواز کلیک کرده و پس از انتظار چند ثانیه ای قاره پیما کلیه پروازهای مسیر انتخابی را برای رزرو و خرید برای شما به نمایش می گذارد .

در این مرحله شما می توانید در فیلتر های سایت برای راحت تر کردن انتخاب خود استفاده نمائید .

با استفاده از فیلتر های سایت شما امکان فیلتر کردن نتایج به صورت زیر را دارید 

 • فیلتر بر اساس ایرلاین ( به طور مثال اگر در این قسمت هواپیمایی قطر ایرویز را انتخاب نمائید سیستم به شما تنها پروازهای قطر ایرویز را به نمایش می گذارد )
 • فیلتر بر اساس پرواز بدون توقف – یا 1 توقف و… ( در صورت انتخاب پرواز بدون توقف در صورت وجود این پرواز در تاریخ انتخابی تنها پروازهای مستقیم برای شما به نمایش در خواهد آمد )
 • فیلتر بر اساس میزان توقف
 • قبلتر بر اساس زمان پرواز
 • فیلتر بر اساس مدت پرواز 

پس از مقایسه و انتخاب پرواز خود روی گزینه خرید بلیط کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی ( اطلاعات دقیقا از روی پاسپورت وارد شود ) و پرداخت هزینه بلیط مورد نظر شما صادر و برای دانلود در خدمت شما گذاشته می شود . همچنین بلیط به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .

 

اطلاعات کاربردی در دهلی برای ایرانیان 

 • زبان رسمی : هندی
 • واحد پول : روپیه 
 • اختلاف ساعت با تهران : 
 • کد کشور : 
 • کد شهری : 
 • شماره‌های اضطراری : 
 • جهت رانندگی :
 • نوع برق شهری : 

 

اطلاعات کامل درباره بلیط و پروازهای دهلی :

مدت زمان پروازهای دهلی

مدت زمان پروازهای مستقیم تهران به دهلی حدودا 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد . در پروازهای غیر مستقیم این زمان به بالای 8 ساعت افزایش پیدا می کند .

فاصله هوایی از تهران به دهلی

طول مسافت هوایی از تهران به دهلی حدودا 1200 کیلومتر می باشد .

آیا برای سفر به دهلی به ویزا نیاز هست ؟

بله ایرانیان برای سفر به دهلی به ویزا نیاز دارند .

اخیر ویزا به صورت الکترونیک و بدون نیاز به مراجعه حضوری توسط آژانس های مسافرتی قابل انجام است . و ایرانیان می توانند بدون هیچ مشکلی ویزا برای سفر به دهلی تهیه نمایند .

قیمت ویزای هند

امکان رزرو بلیط یک طرفه دهلی وجود دارد یا حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت دهلی تهیه شود ؟

بله برای سفر توریستی به دهلی حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت تهیه نمائید .

سایر ویزا ها از جمله  کاری – تجاری – دانشجویی و … امکان پرواز یک طرفه به دهلی را دارند .

آیا ارائه رزرو هتل در دهلی در فرودگاه دهلی الزامی است ؟

خیر نیازی به ارائه رزرو هتل در دهلی هنگام ورود به کشور وجود ندارد 

امکان تغییر نام و تاریخ در بلیط های دهلی وجود دارد ؟

امکان تغییر نام در پروازهای چارتری با پرداخت هزینه ای کم وجود دارد ولی در پروازهای سیستمی دهلی این امکان وجود دارد و می بایستی بلیط را با جریمه کنسل و بلیط جدید خریداری نمائید .

در مورد تغییر تاریخ چه در پروازهای چارتر و چه در سیستمی امکان تغییر تاریخ وجود ندارد و می بایستی بلیط کنسل  بلیط جدید صادر شود .

فاصله مرکز شهر تا فرودگاه دهلی چقدر است؟

فاصله فرودگاه تا ممرکز شهر دهلی تنها 40 دقیقه می باشد .

 

هزینه حمل و نقل – رستوران – تفریحات و اقامت در دهلی

برای سفر به دهلی همانند دیگر کشورها، هر مسافر می بایست هزینه هایی را انجام دهد که ما در این مطلب به برخی از این هزینه ها اشاره خواهیم کرد.

اگر برای اقامت خود در دهلی هتل های آنجا را مد نظر دارید باید در نظر بگیرید که هزینه اقامت هر شب در هتل ها برای اتاقهای خوب و با کیفیت از حدود 200 الی 500 روپیه می باشد و برای اتاقهای لوکس و شیک حدود 500 الی 1000 روپیه می باشد.

در هند خوردن غذاها بسیار آسان است چون در هر قدم شما می توانید مکانهایی برای خوردن غذا انتخاب نمایید.

برای استفاده از غذا های فست فودی در دهلی مبلغی حدود 100 الی 350 روپیه می بایست پرداخت نمایید.

برای استفاده از رستوران های ارزان و همچنین لوکس به ترتیب مبالغی حدود 200 تا 350 روپیه و 3000 الی 8000 روپیه می بایست پرداخت نمایید. قابل ذکر است هزینه های سفر به هند به نسبت برای مسافران مقرون به صرفه می باشد.

 

تلفن های ضروری در دهلی

شماره های ضروری دهلی

 • پلیس :
 • آمبولانس :
 • آتش نشانی :
 • ساعت گویا:

آدرس و شماره تماس سفارت ایران در دهلی :

 • نزدیک ایستگاه متروی باراخامبا ، خیابان باراخامبا ، ابتدای خیابان هیلی ، دهلی نو ، هندوستان 
 • تلفن :0091.11.4247.7786   

 

پروازهای چارتر

خرید و قیمت بلیط چارتر دهلی

خرید و قیمت بلیط چارتر بمبئی

خرید و قیمت بلیط چارتر گوا

بلیط به تمام شهرهای هند

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دهلی نو

قیمت بلیط مشهد دهلی

پروازهای مشهد دهلی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بمبئی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به حیدر آباد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به چنای

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بنگالورو

رزرو و خرید بلیط هواپیما به احمد آباد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کوچی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کلکته

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تیرووانانتاپورام

رزرو و خرید بلیط هواپیما به امریتسار

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کزیکد

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گوا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به وادودارا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پونه

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کویمباتور

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جیپور

رزرو هتل در تمام شهرهای هند

قیمت و رزرو هتل در دهلینو

قیمت و رزرو هتل در بمبئی

قیمت و رزرو هتل در حیدرآباد

قیمت و رزرو هتل در چنای

قیمت و رزرو هتل در بنگلور

قیمت و رزرو هتل در احمدآباد

قیمت و رزرو هتل در کلکته

قیمت و رزرو هتل در گوا

قیمت و رزرو هتل در پونه

تورهای ویژه هندوستان

تورهای ارزان قیمت دهلی آگرا و جیپور

پروازهای داخلی هندوستان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی هندوستان

دریافت ویزا هند

اخذ ویزای الکترونیکی هند

نحوه اخذ ویزای الکترونیکی هند با ارزانترین قیمت فوری تضمینی

‫7 دیدگاه ها

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای دهلی دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط دهلی پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

 2. عرض سلام و ادب
  میخواستم از قیمت تهران دهلی و برگشت در تاریخ ۱۵ اردیبهشت لغایت ۳۰ اردیبهشت مطلع بشم.
  تعداد افراد ۲ نفر
  متشکرم

  1. با سلام
   لطفا در خصوص پروازهای دهلی با شماره های قاره پیما در تماس باشید .
   با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

  1. با سلام
   قاره پیما در این مورد خدماتی ندارد با سفارت هند در تماس باشید .
   با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما