بلیط از یزد به

بلیط هواپیما یزد کیش

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کیش یزد در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما یزد کیش و یا خرید بلیط هواپیما به کیش از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

خرید بلیط یزد اهوازخرید بلیط یزد تهرانخرید بلیط یزد بندرعباسخرید بلیط یزد قشمخرید بلیط یزد کیشخرید بلیط یزد مشهدخرید بلیط یزد شیراز و خرید بلیط یزد زاهدان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای یزد کیش یزد شامل 

قیمت پروازهای یزد به کیش – برنامه پروازی کیش یزد کیش – روزهای پرواز از کیش به یزد و یزد به کیش – نوع هواپیما در پروازهای یزد کیش – امکانات هواپیما در مسیر کیش یزد – مدت زمان پرواز یزد به کیش – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط کیش یزد – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی کیش یزد – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای کیش یزد کیش به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری کیش به یزد و یزد به کیش

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز یزد کیش ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما یزد کیش یزد چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان کیش یزد چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما یزد به کیش به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت یزد به کیش به شرح زیر است:

قیمت بلیط رفت و برگشت یزد کیش ایران ایر Iran Air Airlines : ( قیمت بلیط چارتر کیش یزد کیش و روزهای و ساعات پرواز ایران ایر یزد کیش یزد )

فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به کیش 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )

روزهای پروازهای یزد کیش ایران ایر :

هوپیمایی ایران ایر در روزهای یک شنبه و چهارشنبه از یزد به کیش در ساعات و با شماره های زیر پرواز انجام می دهد .

پرواز یزد به کیش ایران ایر در روزهای 1 و 4 شنبه در ساعت 09:25 صبح یزد را به سمت کیش ترک کرده و پس از 1 ساعت پرواز در ساعت 10:25 صبح وارد کیش می شود شماره این پرواز 3438 می باشد .

مدت زمان پروازهای یزد به کیش ایران ایر 1 ساعت می باشد .

برنامه پروازهای کیش به یزد ایران ایر :

هواپیمایی ایران ایر همانند پروازهای رفت 2 پرواز در روزهای یک شنبه و 4 شنبه انجام می دهد .

ایران ایر در مسیر کیش به یزد در روزهای یکشنبه و چهارشنبه در ساعت 12:05 بعد از ظهر از کیش به یزد پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 13:05 وارد یزد می شود شماره این پرواز 3439 می باشد . مدت زمان پرواز کیش یزد ایران ایر 60 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای کیش یزد کیش ایران ایر چند کیلوگرم می باشد :

مقدار بار مجاز در پروازهای کیش یزد با هواپیمایی ایران ایربسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

قیمت بلیط هواپیما از یزد به کیش با ایران ایر ( بلیط چارتر و سیستمی )

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط یزد کیش قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای یزد می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 کیش آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای ایران ایر از کیش به یزد می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

پروازهای چارتر کیش یزد ایرتور Iran AirTours Airlines : ( ارزانترین نرخ پروازهای یزد کیش یزد ایرتور در قاره پیما )

فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به کیش 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )

تاریخ پروازهای یزد به کیش ایران ایرتور :

ایرتور در حال حاضر هفته ای 2 پرواز از یزد به کیش در روزهای 1 و 4 شنبه انجام می دهد .

پرواز روزهای 1 شنبه ایرتور با شماره پرواز 8080 در ساعت 12:45 بعد از ظهر یزد را به سمت کیش ترک کرده و در ساعت 13:45 وارد کیش می شود .

ایرتور در روزهای چهارشنبه در ساعت 12:15 و با شماره 8080 یزد را به سمت کیش ترک کرده و پس از 1 ساعت پرواز در ساعت 13:15 وارد کیش می شود .

مدت پرواز یزد به کیش ایر تور 60 دقیقه می باشد .

زمان و ساعت پروازهای کیش یزد ایران ایرتور :

پروازهای برگشت ایران ایر تور از کیش به یزد نیز همانند پروازهای رفت در روزهای 1 شنبه و 4 شنبه انجام می شود .

ایرتور در روزهای 1 شنبه و با شماره پرواز 8081 در ساعت 10:30 صبح کیش را به سمت یزد ترک کرده و پس از 1 ساعت در ساعت 11:30 وارد یزد می شود .

در روزهای 4 شنبه ایران ایر تور کیش را به سمت یزد در ساعت 10:00 ترک کرده و پس از 1 ساعت پرواز در ساعت 11 صبح وارد یزد می شود .

طول پرواز کیش یزد ایران ایرتور 60 دقیقه می باشد .

وزن بار در پروازهای کیش یزد کیش ایرتور :

هواپیمایی ایران ایر تور به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلویی در قسمت بار و یک ساک 5 کیلویی در قسمت کابین را می دهد .

خرید اینترنتی پروازهای یزد تا کیش در قاره پیما با ارزانترین قیمت

برای خرید آنلاین پروازهای کیش یزد وارد قسمت خرید اینترنتی پروازهای قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن به صورت 24 ساعته و با بهترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

رزرو آنلاین پروازهای رفت و برگشت یزد کیش کاسپین Caspian Airlines : ( آفر پروازهای لحظه آخری و چارتری یزد از کیش )

فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به کیش 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )

برنامه پروازهای یزد به کیش کاسپین :

هواپیمایی کاسپین هفته ای 2 پرواز در روزهای 2 شنبه و جمعه از یزد به کیش در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

در روزهای 2 شنبه پرواز شماره 6954 و در ساعت 15:35 یزد را به سمت کیش ترک کرده و در ساعت 16:35 وارد کیش می شود .

کاسپین در روزهای جمعه در ساعت 13:25 و با شماره پرواز 6954 یزد را به کیش ترک کرده و پس از 1 ساعت پرواز در ساعت 14:25 وارد کیش می شود .

مدت زمان پرواز یزد به کیش کاسپین 1 ساعت می باشد .

تاریخ پروازهای برگشت کیش یزد کاسپین :

در پروازهای کیش به یزد نیز کاسپین 2 پرواز در روزهای 2 شنبه و جمعه انجام می دهد .

پرواز کیش یزد کاسپین در روزهای 2 شنبه در ساعت 14:20 و با شماره 6955 کیش را به سمت یزد ترک کرده و در ساعت 15:20 وارد یزد می شود .

کاسپین در روزهای جمعه در ساعت 11:20 صبح از کیش به یزد پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 12:20 و با شماره 6955 وارد یزد می شود .

طول کل پرواز کیش یزد ایران کاسپین 60 دقیقه می باشد .

مقدار بار در پروازهای کیش یزد کیش کاسپین :

هواپیمایی کاسپین به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلویی در قسمت بار و یک ساک 5 کیلویی در قسمت کابین را می دهد .

پروازهای ارزان قیمت یزد کیش یزد در قاره پیما

برای خرید آنلاین پروازهای کیش یزد وارد قسمت خرید اینترنتی پروازهای قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن به صورت 24 ساعته و با بهترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

پرواز یزد بندرعباس کیش ایر Kish Air Airlines : ( قیمت بلیط چارتر بندرعباس یزد بندرعباس و روزهای و ساعات پرواز کیش ایر یزد بندرعباس یزد )

فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به کیش 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )

پروازهای کیش ایر از کیش به یزد تنها به صورت چارتر و در فصول پر مسافر انجام می شود و دارای برنامه به خصوصی نمی باشد .

درباره فرودگاه شهید صدوقی یزد Shahid Sadooghi Airport :

فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد در غرب شهر یزد واقع شده است و با مرکز شهر یزد 10 کیلموتر فاصله دارد وسعت این فرودگاه 575 هکتار می باشد

فرودگاه بین المللی یزد در حال حاضر دهمین فرودگاه کشور از نظر ترافیک هوایی و مسافری است.

این فرودگاه از شمال به ایستگاه فرعی راه آهن و شهر شاهدیه، از غرب و جنوب غربی به جاده کنار گذر یزد، از شرق به بلوار آزادگان و از جنوب شرقی به جاده خضرآباد منتهی می گردد.

فرودگاه بین المللی یزد مقصد و مبدأ شهرهای تهران، مشهد، اهواز، کیش ، قشم ، زاهدان و بندرعباس در پروازهای داخلی و شهرهای نجف و بغداد در پروازهای خارجی می باشد

درباره فرودگاه شهید صدوقی یزد Shahid Sadooghi Airport :

پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی یزد :

درباره فرودگاه کیش Kish International Airport :

فرودگاه بین المللی جزیره کیش در جزیره کیش و در غرب استان هرمزگان واقع شده است.

این فرودگاه در تاریخ 1365/04/31 تاسیس شد. فرودگاه کیش در غرب جزیره واقع شده است و تا مرکز شهر 1 کیلومتر فاصله دارد .

فرودگاه کیش به دلیل توریستی بودن منطقه یکی از فرودگاه های شلوغ و پر رفت و آمد است.

در حال حاضر فرودگاه کیش علاوه بر حمل بار و مسافر و ترابری هوایی خدمات ویژه پاویون خدماتی دیگری مانند لیموزین، اینترنت پر سرعت رایگان،رستوران، صرافی، خدمات پستی و فروشگاه‌های خرید سوغاتی و تاکسی و… ارائه می دهد. درباره فرودگاه کیش Kish International Airport

پروازهای داخلی فرودگاه کیش :

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما یزد کیش یزد چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما یزد کیش یزد ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

vcv, , ovdn hdkjvkjd \v,hcihd ;da dcn nv rhvi \dlh fh hvchkjvdk rdlj

هتل های خوب کیش

یک دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما