بلیط از یزد به

بلیط هواپیما اهواز یزد

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما یزد اهواز در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما اهواز یزد و یا خرید بلیط هواپیما به یزد از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

خرید بلیط یزد اهوازخرید بلیط یزد تهرانخرید بلیط یزد بندرعباسخرید بلیط یزد قشمخرید بلیط یزد کیشخرید بلیط یزد مشهدخرید بلیط یزد شیراز و خرید بلیط یزد زاهدان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای یزد اهواز یزد شامل 

قیمت پروازهای یزد به اهواز – برنامه پروازی اهواز یزد اهواز – روزهای پرواز از اهواز به یزد و یزد به اهواز – نوع هواپیما در پروازهای یزد اهواز – امکانات هواپیما در مسیر اهواز یزد – مدت زمان پرواز یزد به اهواز – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط اهواز – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی اهواز یزد – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید .

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای اهواز یزد به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری یزد به اهواز و اهواز به یزد

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز یزد اهواز ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما یزد اهواز یزد چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان اهواز یزد چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما یزد به اهواز به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت یزد به اهواز به شرح زیر است:

قیمت بلیط چارتر اهواز به یزد ایران ایر Iran Air Airlines : ( آفر پروازهای چارتر و لحظه آخری یزد اهواز )

روزهای پروازهای اهواز یزد , ساعت پرواز از اهواز به یزد , جریمه کنسلی بلیط یزد اهواز , بار مجاز در پروازهای یزد اهواز فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به اهواز 00 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه اهواز ( AWZ )

روزها و ساعات پروازهای یزد اهواز ایران ایر :

ایران ایر در مسیر یزد به اهواز هفته ای 2 پرواز در روزهای شنبه و پنج شنبه در ساعات زیر انجام می دهد .

پرواز روزهای شنبه ایران ایر از یزد به اهواز با شماره پرواز 3307 در ساعت 18:20 یزد را به سمت اهواز ترک کرده و پس از 40 دقیقه در ساعت 19:00 وارد اهواز می شود .

ایران ایر در روزهای پنج شنبه پرواز یزد به اهواز را در ساعت 17:25 بعد از ظهر شروع کرده و در ساعت 18:05 وارد اهواز می شود شماره این پرواز 3307 می باشد .

طول پرواز یزد به اهواز ایران ایر 40 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت اهواز به یزد ایران ایر :

در مسیر برگشت یزد به اهواز ایران ایر همانند مسیر رفت هفته ای 2 پرواز در روزهای شنبه و پنج شنبه انجام می شود .

پرواز اهواز به یزد ایران ایر در روزهای شنبه با شماره پرواز 3306 اهواز را به سمت یزد در ساعت 20:40 ترک کرده و پس از 40 دقیقه در ساعت 21:20 وارد یزد می شود .

پروازهای پنج شنبه اهواز به یزد ایران ایر در ساعت 19:50 شب پرواز خود را آغاز کرده و پس از 40 دقیقه در یزد فرود می آید .

مدت زمان پرواز اهواز به یزد ایران ایر 40 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز در پروازهای یزد به اهواز ایران ایر :

مقدار بار مجاز در پروازهای یزد اهواز با هواپیمایی ایران ایر بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

قیمت بلیط هواپیما از اهواز به یزد با ایران ایر ( بلیط چارتر و سیستمی )

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد اهواز وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط اهواز یزد قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای اهواز می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 یزد آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای ایران ایر به یزد از اهواز می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

درباره فرودگاه شهید صدوقی یزد Shahid Sadooghi Airport :

فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد در غرب شهر یزد واقع شده است و با مرکز شهر یزد 10 کیلموتر فاصله دارد وسعت این فرودگاه 575 هکتار می باشد فرودگاه بین المللی یزد در حال حاضر دهمین فرودگاه کشور از نظر ترافیک هوایی و مسافری است.

این فرودگاه از شمال به ایستگاه فرعی راه آهن و شهر شاهدیه، از غرب و جنوب غربی به جاده کنار گذر یزد، از شرق به بلوار آزادگان و از جنوب شرقی به جاده خضرآباد منتهی می گردد.

درباره فرودگاه شهید صدوقی یزد Shahid Sadooghi Airport :
فرودگاه شهید صدوقی یزد – بهترین نرخ پروازهای اهواز به یزد در قاره پیما

فرودگاه بین المللی یزد مقصد و مبدأ شهرهای تهران، مشهد، اهواز، کیش ، قشم ، زاهدان و بندرعباس در پروازهای داخلی و شهرهای نجف و بغداد در پروازهای خارجی می باشد

پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی یزد :

درباره فرودگاه اهواز Ahvaz International Airport :

فرودگاه اهواز در فضایی به وسعت 14500 متر مربع شامل 8000 مترمربع فضای ترمینال پروازهای داخلی و 6500 متر مربع فضای ترمینال پروازهای خارجی بنا شده است.

درباره فرودگاه اهواز Ahvaz International Airport
فرودگاه اهواز – کمترین قیمت پروازهای اهواز تا یزد در قاره پیما

این فرودگاه دارای باند نشست و برخاست هواپیما به عرض 45 متر و طول 3400 متر می باشد. فرودگاه اهواز در شمال شرقی شهر اهواز بنا شده است و تا مرکز شهر اهواز 11 کیلومتر فاصله دارد .

پروازهای داخلی فرودگاه اهواز :

 • قیمت بلیط هواپیما اهواز یزد
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز بندرعباس
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز بوشهر
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز شهرکرد
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز قشم
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز اصفهان
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز کرمان
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز کیش
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز کرمانشاه
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز مشهد
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز نوشهر
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز عسلویه
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز رشت
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز ساری
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز شیراز
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز تبریز
 • قیمت بلیط هواپیما اهواز تهران

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما یزد اهواز یزد چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما یزد اهواز یزد ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

vcv, , ovdn hdkjvkjd \v,hcihd hi,hc dcn , dcn hi,hc nv rhvi \dlh

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل