بلیط از کرمانشاه به

بلیط هواپیما کرمانشاه کیش

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کیش کرمانشاه در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه کیش و یا خرید بلیط هواپیما به کیش از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

و خرید بلیط کرمانشاه اهوازخرید بلیط کرمانشاه بندرعباسخرید بلیط کرمانشاه قشمخرید بلیط کرمانشاه اصفهانخرید بلیط کرمانشاه کیشخرید بلیط کرمانشاه مشهدخرید بلیط کرمانشاه عسلویهخرید بلیط کرمانشاه شیرازخرید بلیط کرمانشاه تهران

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای کرمانشاه کیش کرمانشاه شامل 

قیمت پروازهای کرمانشاه به کیش – برنامه پروازی کیش کرمانشاه کیش – روزهای پرواز از کیش به کرمانشاه و کرمانشاه به کیش – نوع هواپیما در پروازهای کرمانشاه کیش – امکانات هواپیما در مسیر کیش کرمانشاه – مدت زمان پرواز کرمانشاه به کیش – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط ایلام – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی ایلام – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای کیش به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری کرمانشاه به کیش و کیش به کرمانشاه

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز کیش کرمانشاه ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه کیش کرمانشاه چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان کرمانشاه کیش چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما کیش به کرمانشاه به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت کرمانشاه به کیش به شرح زیر است:

قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما کرمانشاه به کیش کیش ایر Kish Air Airlines : ( ارزانترین قیمت پروازهای چارتر – آفری و لحظه آخری کرمانشاه به کیش در قاره پیما )

جریمه کنسلی بلیط کیش کرمانشاه , بار مجاز در پروازهای کیش کرمانشاه فرودگاه کرمانشاه ( KSH ) مدت زمان پرواز از کرمانشاه به کیش 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )

ساعات پروازهای کیش از کرمانشاه به کیش :

هواپیمایی کیش از از کرمانشاه به کیش در حال حاضر هفته ای 2 پرواز در روزهای دو شنبه و پنج شنبه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

پرواز روزهای دو شنبه کرمانشاه کیش هواپیمایی کیش ایر با شماره پرواز 7097 در ساعت 11:30 کرمانشاه را به سمت کیش ترک کرده و پس از 1 ساعت و 5 دقیقه در سات 12:35 وارد کیش می شود .

کیش ایر در روزهای 5 شنبه با شماره پرواز 7097 در ساعت 12:00 بعد از ظهر کرمانشاه را به سمت کیش ترک کرده و در ساعت 13:05 وارد کیش می شود .

مدت زمان پروازهای کرمانشاه کیش 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

روزها و زمان پروازهای برگشت کیش کرمانشاه کیش ایر :

در مسیر برگشت از کیش به کرمانشاه هواپیمایی کیش ایر همانند پروازهای رفت هفته ای 2 پرواز در روزهای 2 شنبه و 5 شنبه انجام می دهد .

پروازهای کیش به کرمانشاه روز 2 شنبه در ساعت 09:00 صبح کیش را به سمت کرمانشاه با شماره پرواز 7096 ترک کرده و پس از 1 ساعت و 5 دقیقه در ساعت 10:05 صصببح وارد کرمانشاه می شوود .

کیش ایر در روزهای 5 شنبه در ساعت 09:30 و با شماره 7096 کیش را به سمت کرمانشاه ترک کرده و در ساعت 10:35 وارد کرمانشاه می شود .

مدت پرواز کیش کرمانشاه 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

وزن بار در پروازهای کرمانشاه کیش چند کیلو می باشد :

مقدار بار مجاز در پروازهای کیش کرمانشاه با هواپیمایی کیش ایر بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

قیمت بلیط هواپیما از کرمانشاه به کیش با کیش ایر ( بلیط چارتر و سیستمی )

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرمانشاه کیش وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط کرمانشاه به کیش قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای کیش کرمانشاه می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 کیش کرمانشاه آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای کیش ایر به کیش به کرمانشاه می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

رزرو اینترنتی پروازهای کیش کرمانشاه وارش Varesh Airlines : ( کمترین قیمت پروازهای کرمانشاه کیش وارش )

روزهای پروازهای کرمانشاه کیش , ساعت پرواز از کرمانشاه به کیش فرودگاه کرمانشاه ( KSH ) مدت زمان پرواز از کرمانشاه به کیش 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه کیش ( KIH )

برنامه پروازهای کرمانشاه کیش وارش :

هواپیمایی وارش در روزهای 1 شنبه و 4 شنبه از کرمانشاه به کیش هفته ای 2 پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره 5808 در روزهای 1 شنبه در ساعت 14:30 کرمانشاه را به سمت کیش ترک کرده و پس از 1 ساعت و 5 دقیقه پرواز در ساعت 15:35 وارد کیش می شود .

در روزهای 4 شنبه هواپیمایی وارش در مسیر کرمانشاه به کیش با شماره پرواز 5808 در ساعت 12:00 ظهر پرواز خود را آغاز کرده و پس از حدود 1 ساعت پرواز وارد کیش می شود .

مدت زمان پروازهای کرمانشاه کیش 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

تاریخ پروازهای کیش به کرمانشاه وارش :

در مسیر برگشت از کیش به کرمانشاه همانند پروازهای رفت وارش هفته ای 2 پرواز در روزهای 1 شنبه و 4 شنبه انجام می دهد .

پروازهای روز 1 شنبه کیش به کرمانساه وارش با شماره پرواز 5809 از کرمانشاه به تهران در ساعت 11:40 پرواز خود را آغاز کرده و ودر ساعت 12:45 بعد از ظهر وارد کرمانشاه می شود .

در روزهای 4 شنبه پرواز در ساعت 09:15 کیش را به سمت کرمانشاه ترک کرده و در ساعت 10:20 وارد کرمانشاه می شود شماره این پرواز 5809 است .

مدت زمان پرواز کیش کرمانشاه 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

حداکثر بار مجاز در پروازهای کیش کرمانشاه وارش :

وارش به مسافران مسیر کیش خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلوگرمی و یک ساک 5 کیلوگرمی را می دهد .

رزرو بلیط کرمانشاه کیش با کمترین قیمت در قاره پیما 

برای خرید پروازهای کرمانشاه به کیش وارد قسمت خرید اینترنتی پروازهای قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن به ورت 2 ساعته رزرو و خریداری نمائید .

درباره فرودگاه کرمانشاه ( شهید اشرفی ) Kermanshah Airport :

فرودگاه بین‌المللی کرمانشاه، در شمال شرقی شهر کرمانشاه و در کنار بزرگراه کرمانشاه به تهران قرار گرفته است.

فرودگاه کرمانشاه در شمال شرقی این شهر واقع شده است و تا شهر کرمانشاه 8 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه کرمانشاه در طی ده سال پس از ساخت به یکی از فرودگاه‌های مهم ایران تبدیل شد به خصوص در منطقه غرب کشور برای استان های هم جوار کرمانشاه می باشد.

درباره فرودگاه کرمانشاه ( شهید اشرفی ) Kermanshah Airport
فرودگاه کرمانشاه – ارزانترین پروازهای کرمانشاه کیش در قاره پیما

انجام ۱۴۰ پرواز در هفته از این فرودگاه، آن را در رده ۱۰ فرودگاه برتر کشور قرار داده است.

پروازهای داخلی فرودگاه کرمانشاه :

درباره فرودگاه کیش Kish International Airport :

فرودگاه بین المللی جزیره کیش در جزیره کیش و در غرب استان هرمزگان واقع شده است.

این فرودگاه در تاریخ 1365/04/31 تاسیس شد. فرودگاه کیش در غرب جزیره واقع شده است و تا مرکز شهر 1 کیلومتر فاصله دارد .

فرودگاه کیش به دلیل توریستی بودن منطقه یکی از فرودگاه های شلوغ و پر رفت و آمد است.

درباره فرودگاه کیش Kish International Airport
فرودگاه کیش – خرید آنلاین پروازهای کیش کرمانشاه در قاره پیما

در حال حاضر فرودگاه کیش علاوه بر حمل بار و مسافر و ترابری هوایی خدمات ویژه پاویون خدماتی دیگری مانند لیموزین، اینترنت پر سرعت رایگان،رستوران، صرافی، خدمات پستی و فروشگاه‌های خرید سوغاتی و تاکسی و… ارائه می دهد.

پروازهای داخلی فرودگاه کیش :

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه کیش کرمانشاه چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه کیش کرمانشاه ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

vcv, , ovdn hdkjvkjd \v,hcihd ;da ;vlhkahi nv rhvi \dlh

هتل کیش

یک دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما