بلیط هواپیما لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تمام خطوط هواپیمایی

وب سایت قاره پیما امکان خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تمام خطوط هواپیمایی را برای مشتریان خود فراهم کره است و مشتریان ما امکان خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تمام خطوط هواپیمایی را توسط قاره پیما و به ساده ترین روش ممکن دارند.شما می توانید برای آگاهی از بلیط های لحظه آخری با کارشناسان ما به وسیله تلفن – چت آنلاین سایت و یا ایمیل در ارتباط باشید ولی بلیط هواپیما لحظه آخری چیست که ادامه به توضیح و انواع آن می پردازیم.

 

بلیط لحظه آخری چیست و انواع آن کدام است:

بلیط هواپیما لحظه آخری که به نام های بلیط دقیقه نود – بلیط آفری – بلیط چارتری و بلیط تخفیف دار هم معروف هستند به بلیط های گفته می شود که بنا به دلایل خاص که در زیر به توضیح آنها می پردازیم دارای قیمت های پایین تر نسبت به سایر بلیط ها می باشند که در بعضی از مواقع این تخفیف ها در قیمت بلیط حتی به 90% هم می رسد.

  • در بعضی از موقع بعضی از صندلی های هواپیما به هر دلیلی خالی می ماند در این حالت شرکت هواپیمایی و یا آژانس چارتر کننده تخفیف های خاصی بر روی بلیط های خود می گذارند تا آنها را به فروش برسانند تا از خالی ماندن پروازها جلوگیری کنند.
  • در این حالت پروازهایی وجود دارد که شرکت های هواپیمایی و یا آژانس چارتر کننده از ابتدا در مورد خالی ماندن صندلی های این پرواز ها اطمینان دارند مثل پروازهای اول و آخر هفته که در این موارد از ابتدا قیمت این پرواز ها را ارزانتر از پروازهای دیگر اعلام می کنند تا مشتریان بیشتری در این تاریخ ها بلیط خود را تهیه نمایند.
  • و یا بعضی از ایرلاینها در تاریخ ها و به مناستهای مختلف تخفیفهایی را در نظر می گیرند که این مورد بیشتر در مورد ایراین های خارجی اتفاق می افتد.

خرید بلیط به استفاده از ویزا کارت Visa Card و مستر کارت Master Card و پی پال Pay Pal:

بلیط لحظه آخری مفهوم دیگری نیز دارد و آن به این معناست که خرید بلیط هواپیماهای خارجی که به بلیط سیستمی نیز معروف هستند حداقل 3 روز قبل از تاریخ پرواز باید انجام شود – آژانس ها و سایت های کمی امکان خرید بلیط هواپیما لحظه آخری حتی چند ساعت مانده به پرواز را دارند که قاره پیما یکی از آنهاست. از روش های انجام این کار خرید مستقیم بلیط از سایت ایرلاین های خارجی به وسیله ویزا کارت Visa card و یا مستر کارت Master card و یا پی پال Pay pal می باشد که این روش خود دارای مزایا و معایبی هست که در ادامه به توضیح آن می پردازیم … ادامه مطلب

 

درخواست بلیط لحظه آخری

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما