بلیط از کرمانشاه به

بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس و یا خرید بلیط هواپیما به بندرعباس از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

و خرید بلیط کرمانشاه اهوازخرید بلیط کرمانشاه بندرعباسخرید بلیط کرمانشاه قشمخرید بلیط کرمانشاه اصفهانخرید بلیط کرمانشاه کیشخرید بلیط کرمانشاه مشهدخرید بلیط کرمانشاه عسلویهخرید بلیط کرمانشاه شیرازخرید بلیط کرمانشاه تهران

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای کرمانشاه بندرعباس کرمانشاه شامل 

قیمت پروازهای کرمانشاه به بندرعباس – برنامه پروازی کرمانشاه بندرعباس کرمانشاه  – روزهای پرواز از بندرعباس به کرمانشاه و کرمانشاه به بندرعباس – نوع هواپیما در پروازهای کرمانشاه بندرعباس – امکانات هواپیما در مسیر بندرعباس کرمانشاه – مدت زمان پرواز کرمانشاه به بندرعباس – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط بندرعباس – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی بندرعباس – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای بندرعباس به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری کرمانشاه به بندرعباس و بندرعباس به کرمانشاه

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز بندرعباس کرمانشاه ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس کرمانشاه چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان کرمانشاه بندرعباس چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما بندرعباس به کرمانشاه به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت کرمانشاه به بندرعباس به شرح زیر است:

قیمت بلیط رفت و برگشت کرمانشاه به بندرعباس آسمان Aseman Airlines : ( ارزانترین قیمت پروازهای چارتر و لحظه آخری بندرعباس از کرمانشاه در قاره پیما )

روزهای پروازهای کرمانشاه بندرعباس , ساعت پرواز از کرمانشاه به بندرعباس , جریمه کنسلی بلیط بندرعباس کرمانشاه , بار مجاز در پروازهای بندرعباس کرمانشاه فرودگاه کرمانشاه ( KSH ) مدت زمان پرواز از کرمانشاه به بندرعباس 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه بندرعباس ( BND )

روزهای پروازهای بندرعباس کرمانشاه هواپیمایی آسمان :

هواپیمایی آسمان در مسیر بندرعباس از کرمانشاه در حال حاضر هفته ای 1 پرواز در روزهای شنبه انجام می دهد .

پرواز شماره 3977 کرمانشاه بندرعباس در ساعت 11:40 صبح ار کزمانشاه به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از 1 ساعت و 10 دقیقه در ساعت 12:50 بعد از ظهر وارد بندرعباس می شود .

مدت زمان پرواز کرمانشاه بندرعباس آسمان 1 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

برنامه ساعات و تاریخ و زمان پروازهای کرمانشاه بندرعباس آسمان :

در مسیر برگشت از بندرعباس به کرمانشاه هواپیمایی آسمان همانند پروازهای رفت 1 پرواز در روزهای شنبه در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

پرواز در روزهای شنبه در ساعت 08:50 و با شماره 3976 از بندرعباس به سمت کرمانشاه پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 10 بح وارد فرودگاه کرمانشاه می شود .

طول پرواز بندرعباس به کرمانشاه هواپیمایی آسمان 1 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز در پروازهای آسمان کرمانشاه به بندرعباس :

مقدار بار مجاز در پروازهای کرمانشاه بندرعباس با هواپیمایی آسمان بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است

ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد . حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

رزرو اینترنتی بلیط کرمانشاه بندرهباس با ارزانترین قیمت و مشاهده لیست قیمت در قاره پیما

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط کرمانشاه به بندرعباس قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای بندرعباس کرمانشاه می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 بندرعباس کرمانشاه آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای آسمان به بندرعباس از کرمانشاه می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

درباره فرودگاه کرمانشاه ( شهید اشرفی )  Kermanshah Airport :

فرودگاه بین‌المللی کرمانشاه، در شمال شرقی شهر کرمانشاه و در کنار بزرگراه کرمانشاه به تهران قرار گرفته است. 

فرودگاه کرمانشاه در شمال شرقی این شهر واقع شده است و تا شهر کرمانشاه 8 کیلومتر فاصله دارد.

درباره فرودگاه کرمانشاه ( شهید اشرفی ) Kermanshah Airport
فرودگاه کرمانشاه – ارزانترین قیمت پرواز از کرمانشاه به بندرعباس

فرودگاه کرمانشاه در طی ده سال پس از ساخت به یکی از فرودگاه‌های مهم ایران تبدیل شد به خصوص در منطقه غرب کشور برای استان های هم جوار کرمانشاه می باشد.  انجام ۱۴۰ پرواز در هفته از این فرودگاه، آن را در رده ۱۰ فرودگاه برتر کشور قرار داده است.

پروازهای داخلی فرودگاه کرمانشاه :

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport :

بندرعباس بزرگ‌ترین بندر تجاری ایران که به لحاظ استراتژیک از اهمیت بالای برخوردار است دارای یک فرودگاه بین المللی است فرودگاه بین‌المللی بندرعباس یکی از فرودگاه پررفت‌و‌آمد کشور است

به طوری‌ که هر هرهفته حدود ۲۵۰پرواز در آن به مقاصد داخلی و خارجی انجام می‌شود

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport :
فرودگاه بندرعباس – خرید اینترنتی پروازهای بندرعباس به کرمانشاه در قاره پیما

فرودگاه بندر عباس در شمال شرقی شهر بندرعباس واقع شده است و تا مرکز شهر بندرعباس 8 کیلومتر فاصله دارد فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای طول جغرافیایی ۵۶۲۲۳۹ E و عرض جغرافیایی ۲۷۱۳۰۷N بوده و در زمینی به مساحت ۴/۴۸۱ هکتار بنا گردیده است.

پروازهای داخلی فرودگاه بندرعباس :

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس کرمانشاه چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه بندرعباس کرمانشاه )

با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

hvchkjvdk rdlj \v,hcihd ]hvjv , gpzi Hovd ;vlhkahi fi jivhk nv rhvi \dlh

یک دیدگاه

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما