قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط چین

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط چین در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید .توجه داشته باشید در حال حاضر تنها به چهار شهر پکن و شانگهای و گوانگژو و اورومچی پرواز مستقیم از ایران وجود دارد و برای پرواز به سایر شهرهای چین حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط چین

فروش ویژه بلیط هواپیما چین در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط چین قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به چین شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که به پکن پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 2. هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines : که  به پکن - شانگهای - گوانگژو پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 3. هواپیمایی چاینا ساترین China Southern Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران به پکن و اورومچی پرواز مستقیم به سایر شهرهای چین پرواز با یک توقف انجام میدهد .
 4. هواپیمایی ایر آسیا Air Asia Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در بانکوک یا کوالالامپور به چین پرواز می کند .
 5. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به چین پرواز می کند .
 6. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به چین پرواز می کند .
 7. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به چین پرواز می کند .
 8. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به چین پرواز می کند .
 9. هواپیمایی آزال آذربایجان Azal Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به چین پرواز می کند .
 10. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به مسکو به چین پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط چین از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر بازدید چین برای ایرانیان آمده است :

 1. پکن ( بیجینگ ) چین : شما می توانید با خطوط هواپیمایی ایران ایر - ماهان و چاینا ساترین به پکن چین با ارزانترین قیمت پرواز مستقیم انجام دهید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. شانگهای چین : شما می توانید با خطوط هواپیمایی ماهان به شانگهای چین با ارزانترین قیمت پرواز مستقیم انجام دهید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. گوانگژو چین : شما می توانید با خطوط هواپیمایی ماهان به گوانگژو چین با ارزانترین قیمت پرواز مستقیم انجام دهید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. اورومچی چین : شما می توانید با خطوط هواپیمایی چاینا ساترن به اورومچی چین با ارزانترین قیمت پرواز مستقیم انجام دهید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. شنزن چین : شما می توانید با خطوط هواپیمایی ایر آسیا و چاینا ساترن با یک توقف در کوالالامپور و پکن با ارزانترین قیمت به شنزن چین پرواز انجام دهید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. هنگ کنگ : شما می توانید با خطوط هواپیمایی ایر آسیا و اتحاد و امارات و قطری با یک توقف در کوالالامپور و ابوظبی و دبی و دوحه با ارزانترین قیمت به هنگ کنگ پرواز انجام دهید (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای چین و جزئیات تمام پروازها به چین ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای چین :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

پروازهای چارتر چین قاره پیما

بلیط به تمام شهرهای چین

رزرو هتل در تمام شهرهای چین

پروازهای داخلی چین

دریافت ویزا چین

بستن