هتل در چین

رزرو هتل در پکن چین

ارزانترین قیمت هتل در پکن چین در قاره پیما / بهترین نرخ هتل های چین

رزرو هتل در پکن ( رزرو هتل چین ) با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

رزرو هتل در پکن و اطلاع از بهترین هتل های پکن چین در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در چین با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های پکن قاره پیما بهترین هتل های پکن چین و بهترین نرخ رزرو هتل های چین را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های پکن برای شما آمده است چنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره پکن – هتل های ارزان 3 ستاره چین پکن

هتل تردیشنال ویو پکن Beijing Traditional View Hotel 

بهترین قیمت هتل های چین - ارزانترین قیمت رزرو هتل در پکن
هتل تردیشنال ویو پکن چین – قاره پیما

هتل 3 ستاره واقع شده در شهر پکن بوده و در همین شهر نیز به انجام فعالیت و ارائه خدماتش می پردازد.
با 45 دقیقه رانندگی از هتل تردیشنال ویو می توانید به فرودگاه بین المللی شهر پکن دسترسی داشته باشید.
تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای، کاناپه راحتی، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، کتری برقی ، صندوق امانات.
از امکانات اتاق های این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، پارکینگ، وای فای، بار، رستوران، بوفه، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می رساند.

هتل کینگ پارک ویو پکن چین King Parkview Hotel 

رزرو اینترنتی هتل در پکن - لیست هتل های 3 ستاره پکن
هتل کینگ پارک ویو پکن چین – قاره پیما

هتل 3 ستاره کینگ پارک ویو در شهر پکن ساخته شده است و فعالیت خود را در همین شهر به انجام می رساند.
با 40 دقیقه رانندگی از این هتل می توانید به فرودگاه بین المللی شهر پکن دسترسی داشته باشید.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در هتل کینگ پارک ویو می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای، پارکینگ، بار، رستوران، بوفه، تراس، سالن همایش و کنفرانس اشاره کرد.
اتاق های این هتل تماما” مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و یا صرف در تراس هتل استفاده نمایند و همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران و یا صرف در تراس هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل کینگ پارک ویو در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

برای رزرو هتل چین وارد قسمت رزرو اینترنتی هتل های قاره پیما شوید .

رزرو هتل ارزان در پکن چین

هتل نوستالژی چین Nostalgia Hotel Beijing 

بهترین هتل های 3 ستاره پکن چین
هتل نوستالژی چین – قاره پیما

هتل 3 ستاره نوستالژی واقع در شهر پکن بوده و فعالیت و ارائه خدماتش را در همین شهر به انجام می رساند.
برای دسترسی راحت به فرودگاه بین المللی شهر پکن کافیست 40 دقیقه رانندگی تا مکان مورد نظر داشته باشید.
از امکانات این هتل که در دسترس مهمانان قرار می گیرد می توان به پذیرش 24 ساعته،بار، وای فای رایگان، بوفه، رستوران، شاتل فرودگاهی و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق ها در این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، کتری برقی اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند هر روز به بوفه و برای صرف شام و ناهارو به رستوران هتل مراجعه نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل پیورمایند کورتیارد پکن چین PUREMIND Courtyard Hotel 

قیمت هتل های 3 ستاره پکن
هتل پیورمایند کورتیارد پکن چین – قاره پیما

هتل 3 ستاره پیورمایند کورتیارد در شهر پکن ساخته شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود می پردزاد.
با 1 ساعت رانندگی از این هتل می توانید به فرودگاه بین المللی پکن دسترس داشته باشید.
از امکانات این هتل که در دسترس مهمانان قرار می گیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، تراس، بوفه، رستوران، شاتل فرودگاهی و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق ها در این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، کتری برقی اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند هر روز به بوفه و برای صرف شام و ناهارو به رستوران هتل مراجعه نمایند رزرو هتل در پکن چین .
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل وست برنچ داشیلان چین West Hotel Dashilan Branch 

رزرو رایگان هتل در چین پکن
هتل وست برنچ داشیلان چین – قاره پیما

هتل 3 ستاره در شهر پکن ساخته شده و در همین شهر نیز به انجام فعالیت های خود می پردازد.
فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی پکن 12 کیلومتر می باشد.
از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، وای فای، کتری برقی، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی و تلویزیون صفحه تخت اشاره کرد.
همچنین از امکانات هتل که در دسترس مهمانان قرار میگیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
مهمانان هتل هر روز برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و ازرستوران برای صرف ناهار و شام استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل وست برنج داشیلان در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

قیمت هتل های 4 ستاره پکن – رزرو آنلاین هتل های 4 ستاره پکن چین

هتل پالاس پکن Beijing Palace Hotel 

بهترین نرخ هتل های پکن چین
هتل پالاس پکن – قاره پیما

هتل 4 ستاره واقع شده در شهر پکن بوده و فعالیت به همراه ارائه خدماتش را در همین شهر به انجام می رساند.
از امکانات هتل پالاس که در دسترس مهمانان قرار می گیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، سالن همایش، سالن کنفرانس، آسانسور شیشه ای، بوفه، رستوران و … اشاره کرد.
اتاق های این هتل نیز تماما” مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت، کاناپه راحتی، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، مینیبار و صندوق امانات.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند هر روز می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام به رستوران هتل مراجعه نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل رویال فونیکس چین پکن Beijing Royal Phoenix Hotel 

لیست قیمت هتل های 4 ستاره پکن چین
هتل رویال فونیکس چین پکن – قاره پیما

هتل 4 ستاره رویال فونیکس در شهر پکن واقع شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت های خود می پردازد.
از امکانات این هتل که در اختیار و دسترس مهمانان قرار میگیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، اسپا، پارکینگ، بار، رستوران، بوفه، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.
اتاق های این هتل تماما” مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای، تلویزیون صفحه تخت، کاناپه راحتی، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار، کتری برقی و…
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهارو  شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته در هتل رویال فونیکس پکن در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می رسانند.

هتل اگزمون هونگزیانگ پکن چین Excemon Beijing Hongxiang Hotel 

هتل در مرکز شهر پکن چین
هتل اگزمون هونگزیانگ پکن چین – قاره پیما

هتل 4 ستاره اگزمون هونگزیانگ در شهر پکن ساخته شده است و فعالیت خود را در همین شهر به انجام می رساند.
از امکانات این هتل که در دسترس مهمانان آن قرار می گیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، استخر سرپوشیده، وای فای رایگان، شاتل فرودگاه، سالن بدنسازی، بار، رستوران، بوفه، سالن همایش و کنفرانس اشاره کرد.
تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای،تلویزیون صفحه تخت، کاناپه راحتی، کتری برقی، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، مینیبار و صندوق امانات رزرو هتل در پکن چین.
مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل اگزمون هونگزیانگ در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

بهترین قیمت هتل در چین

هتل هالیدی آی ان ان شیجینگشان پارکویو پکن چین Holiday Inn Beijing Shijingshan Parkview 

رزرو رایگان هتل برای سفارت چین
هتل هالیدی آی ان ان شیجینگشان پارکویو پکن چین – قاره پیما

هتل 4 ستاره در شهر پکن ساخته شده و فعالیت و ارائه خدماتش را در همین شهر به انجام می رساند.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای، پارکینگ، سالن بدنسازی، بار، رستروان، بوفه، سالن همایش، سالن کنفرانس، لابی بزرگ و زیبا با طراحی مدرن و … اشاره کرد.
همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، کاناپه راحتی، میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
مهمانان در این هتل هر روز می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام به رستوران هتل  مراجعه نمایند.
پذیرش 24 ساعته در هتل هالیدی آی ان ان پکن نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل هووارد جانسون پاراگون پکن Howard Johnson Paragon Hotel Beijing 

رزرو هتل نزدیک فرودگاه پکن
هتل هووارد جانسون پاراگون پکن – قاره پیما

هتل 4 ستاره واقع شده در شهر پکن بوده و در همین شهر به انجام و ارائه فعالیت ها و خدمات خود می پردازد.
با 40 دقیقه رانندگی می توانید به فرودگاه بین المللی پکن دسترسی داشته باشید.
از امکانات این هتل که در دسترس مهمانان قرار میگیرند می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، پارکینگ، شاتل فرودگاه، سالن بدنسازی، بار، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس اشاره کرد.
اتاق های این هتل نیز تماما” مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت، کاناپه راحتی، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، مینیبار و صندوق امانات.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند هر روز می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام به رستوران هتل مراجعه نمایند.
پذیرش 24 ساعته در هتل هووارد جانسون پاراگون پکن نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل نشنال جده پکن چین National Jade Hotel  

بهترین هتل 4 ستاره پکن کدام است
هتل نشنال جده پکن چین – قاره پیما

هتل 4 ستاره نشنال جده در شهر پکن ساخته شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود می پردازد.
از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای، پارکینگ، اسپا،رستوران، بوفه، سالن همایش، سالن کنفرانس، کاناپه راحتی، میز و صندلی راحتی و کار و … اشاره کرد که در دسترس مهمانان قرار میگیرد.
تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای، کتری برقی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، کاناپه راحتی و میز و صندلی راحتی و کار.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند هر روز می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام به رستوران هتل  مراجعه نمایند.
پذیرش 24 ساعته در هتل نشنال جده پکن نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل نووتل پکن چین Novotel Beijing hotel 

ارزانترین و بهترین هتل 4 ستاره چین پکن
هتل نووتل پکن چین – قاره پیما

هتل 4 ستاره در شهر پکن ساخته شده است و در همین شهر به انجام فعالیت های خود می پردازد.
با 25 دقیقه رانندگی با ماشین می توانید به فرودگاه بین المللی پکن دسترسی داشته باشید.
از امکانات هتل که در دسترس مهمانان قرار می گیرند می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای، لابی بزرگ، اسپا، بوفه، رستوران، بار، سالن همایش، اتاق کنفرانس، کافی نت در قسمت لابی هتل، سالن ماساژ، سالن بدنسازی و پارکینگ اشاره کرد.
اتاق های این هتل نیز تماما” مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت، کاناپه راحتی، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، مینیبار و صندوق امانات.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند هر روز می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام به رستوران هتل نووتل مراجعه نمایند.
پذیرش 24 ساعته در هتل نووتل پکن نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

ارزانترین هتل های پکن چین

هتل پارک پلازا پکن چین Park Plaza Beijing hotel 

کارگزار رسمی و اصلی هتل های پکن چین
هتل پارک پلازا پکن چین – قاره پیما

هتل 4 ستاره پارک پلازا در شهر پکن ساخته شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت و ارائه خدمات خود می پردازد.
با 45 دقیقه رانندگی می توانید به فرودگاه بین المللی شهر پکن دسترسی داشته باشید.
از امکاناتی که در این هتل در اختیار و دسترس مهمانان قرار می گیرد می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، سالن بدنسازی، پارکینگ اختصاصی، بوفه، بار، رستوران، سالن همایش، سالن کنفرانس و … اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های این هتل نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، قهوه ساز، کتری برقی، مینیبار، صندوق امانات، کاناپه راحتی، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
مهمانان مقیم در هتل پارک پلازا هر روز صبح برای صرف صبحانه می توانند از بوفه هتل استفاده کرده و همچنین برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای خوشمزه سرو شده لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و مهمانان را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نماید.

هتل سان ورلد ونگفوجینگ چین Sunworld Hotel Wangfujing 

گارانتی هتل های پکن چین
هتل سان ورلد ونگفوجینگ چین – قاره پیما

هتل 4 ستاره سان ورلد ونگفوجینگ در شهر پکن ساخته شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود می پردازد.
با 40 دقیقه رانندگی از این هتل می توانید به فرودگاه بین المللی پکن دسترسی داشته باشید.
از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، بار، سالن بدنسازی، اسپا، وای فای، پارکینگ، سالن همایش، سالن کنفرانس و… اشاره کرد که در دسترس مهمانان قرار می گیرند.
همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، کاناپه راحتی، میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
مهمانان در این هتل هر روز می توانند برای صرف صبحانه به بوفه و برای صرف ناهار و شام به رستوران آن مراجعه نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل تیانان رگا چین Tianan Rega Hotel 

خرید اینترنتی هتل در چین
هتل تیانان رگا چین – قاره پیما

هتل 4 ستاره در شهر پکن ساخته شده است و فعالیتش را در همین شهر به انجام می رساند.
با 45 دقیقه رانندگی از این هتل می توانید به فرودگاه بین المللی پکن دسترسی داشته باشید.
از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، پارکینگ، وای فای رایگان، بوفه، رستوران، سالن همایش و کنفرانس و … که در دسترس مهمانان می باشند اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، کاناپه راحتی، وای فای و … اشاره کرد.
مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل تینان رگا در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رسانند.

هتل 5 ستاره چین – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره پکن

هتل آلفورت پکن Aloft Beijing hotel 

بهترین و ارزانترین هتل 5 ستاره چین پکن
هتل آلفورت پکن – قاره پیما

هتل زیبای 5 ستاره واقع شده در شهر پکن بوده و در همین شهر نیز به انجام فعالیت های خود می پردازد.
این هتل در فاصله 10 کیلومتری باغ هوهای، 13 کیلومتری میدان تیان آنمن و 15 کیلومتری خیابان تجاری ونگ فوجینگ واقع شده است.
از امکانات قابل دسترس مهمانان مقیم در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، پارکینگ اختصاصی، شاتل فرودگاه، سالن بدنسازی، بار، بوفه، رستوران، سالن همایش، سالن کنفرانس، استخر سرپوشیده اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، مینیبار، صندوق امانات، کاناپه راحتی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند هر روز می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام به رستوران هتل پرزیدنتال مراجعه نمایند.
پذیرش 24 ساعته در هتل آلفورت پکن نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل آسیا پکن چین Asia Hotel Beijing 

رزرو هتل پکن
هتل آسیا پکن چین – قاره پیما

هتل 5 ستاره با طراحی و معماری زیبای خود در شهر پکن واقع شده است و در همین شهر نیز به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود می پردازد.
با 40 دقیقه رانندگی از این هتل می توانید له فرودگاه بین المللی پکن دسترسی داشته باشید.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، استخر سرپوشیده، سالن ماساژ، وای فای رایگان، پارکینگ، سالن بدنسازی، اسپا، بار، بوفه، رستوران، تراس با فضای سرسبز و زیبا، سالن همایش و سالن کنفرانس اشاره کرد.
همچنین از امکانات قابل دسترس مهمانان در اتاق های هتل نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، کاناپه راحتی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار، حمام اختصاصی، کتری برقی، مینیبار، صندوق امانات اشاره کرد.
مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه خود هر روز می توانند از تراس و یا بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام نیز از رستوران و همچنین از تراس سرسبز و زیبای هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل آسیا در شهر پکن در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می نمایند.

بهترین هتل 5 ستاره پکن چین

هتل گرند مرکیور چین Grand Mercure hotel 

لیست هتل های 5 ستاره در پکن چین
هتل گرند مرکیور چین – قاره پیما

هتل 5 ستاره مجلل در شهر پکن ساخته شده است و در همان شهر نیر به انجام فعالیت ها و ارائه خدمات خود می پردازد.
با 40 دقیقه رانندگی از این هتل می توانید به فرودگاه بین المللی پکن دسترسی داشته باشید.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، پارکینگ، شاتل فرودگاهی، بار، بوفه، رستوران، سالن همایش و سالن کنفرانس اشاره کرد رزرو هتل در پکن چین.
همچنین از امکانات اتاق های هتل گرند مرکیور نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، کاناپه راحتی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار و وای فای رایگان اشاره کرد.
مهمانان در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل گرند مرکیور در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها می باشد و در ضمینه رزرو هتل نیز به آنها راهنمایی های لازم را می رساند.

هتل مارکو پولو پارکساید چین پکن Marco Polo Parkside 

رزرو آنلاین هتل های پکن چین
هتل مارکو پولو پارکساید چین پکن – قاره پیما

هتل لوکس و زیبای 5 ستاره در شهر پکن ساخته شده و در همین شهر نیز به انجام فعالیت و ارائه خدمات خود می پردازد.
با رانندگی 30 دقیقه ای از این هتل می توانید به فرودگاه بین المللی پکن دسترسی داشته باشید.
پارک المپیک و استادیوم ملی گوانگجو نیز در فاصله 2.5 کیلومتری هتل مارکو پولو پارکساید قرار گرفته اند.
از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل می توان به وای فای رایگان، استخر، سالن بدنسازی، پذیرش 24 ساعته، پارکینگ اختصاصی، اسپا، بار، رستوران، بوفه، تراس، سالن همایش و سالن کنفرانس اشاره کرد.
همچنین از امکانات اتاق های این هتل علاوه بر دکوراسیون زیبا می توان به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، حمام اختصاصی، مینیبار، صندوق امانات، کاناپه راحتی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی راحتی و کار اشاره کرد.
در این هتل مسافران هر روز برای صرف صبحانه می توانند از گزینه های صرف در تراس هتل و یا بوفه استفاده نمایند.
همچنین برای صرف ناهار و شام مسافران در این هتل امکان استفاده از تراس و رستوران را خواهند داشت.
پذیرش 24 ساعته هتل مارکو پولو پارکساید در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه برترین خدمات به آنها می باشد و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را به مسافران می رساند.

هتل پرزیدنتال پکن چین The Presidential hotel 

بهترین قیمت هتل های پکن چین
هتل پرزیدنتال پکن چین – قاره پیما

هتل 5 ستاره لوکس و مجلل پرزیدنتال واقع شده در شهر پکن بوده و در همان شهر نیز به انجام فعالیت های خود می پردازد.
فاصله این هتل تا فرودگاه بین المللی پکن 40 کیلومتر، ایستگاه راه آهن 40 دقیقه رانندگی می باشد.
از امکانات تمامی اتاق ها در این هتل نیز می توان به سیستم تهویه مطبوع، وای فای رایگان، کاناپه راحتی، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون صفحه تخت و حمام اختصاصی اشاره کرد.
همچنین از امکانات قابل دسترس مهمانان در این هتل نیز می توان به پذیرش 24 ساعته، اسپا، وای فای رایگان، استخر سر پوشیده، پارکینگ اختصاصی رایگان، شاتل فرودگاهی، سالن بدنسازی، بار، بوفه، رستوران، سالن همایش و سالن کنفرانس اشاره کرد.
مهمانانی که اقامت در این هتل را انتخاب می نمایند هر روز می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام به رستوران هتل پرزیدنتال مراجعه نمایند.
پذیرش 24 ساعته در این هتل نیز در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم را می رسانند.

برای رزرو هتل در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین ترخ هتل های پکن چین قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های چین آگاه شوید

ovdn tv,a vcv, , rdlj ijg nv \;k ]dk hvchk

 
قیمت هتل های پکن چقدر است  ؟

قیمت هتل در پکن بستگی به نوع هتل ( چند ستاره ) و زمان رزرو شما دارد – به طور کلی قیمت هتل های پکن از شبی 35 دلار به بالا می باشد .

بهترین هتل های پکن کدامند ؟

بهترین هتل های پکن به پیشنهاد قاره پیما – مارکوپولو و آسیا می باشند .

هتل های ارزان قیمت پکن ؟

قیمت هتل ها بستگی به تاریخ و تخفیف های هتل های دارد برای اطلاع دقیق از قیمت هتل ها وارد قسمت جستجو آنلاین سایت قاره پیما شوید .

 

پروازهای چارتر چین قاره پیما

خرید و قیمت بلیط چارتر گوانگجو چین با ارزانترین قیمت

خرید و قیمت بلیط چارتر پکن چین با ارزانترین قیمت

خرید و قیمت بلیط چارتر شانگهای چین با ارزانترین قیمت

خرید و قیمت بلیط چارتر اورومچی چین با ارزانترین قیمت

رزرو هتل در تمام شهرهای چین

قیمت و رزرو هتل در پکن چین و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در شانگهای چین و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در گوانگژو چین و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در شنزن چین و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در هنگ کنگ و دریافت واچر

بلیط به تمام شهرهای چین

بلیط هواپیما پکن

بلیط هواپیما شانگهای

بلیط هواپیما گوانجو

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به چنگدو چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به شنیانگ چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به فوژو چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به کینگدائو چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به دالیان چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به کونمینگ چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به ژان ژیانگ چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به ووهان چین

بلیط هواپیما شنزن

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به چانگ کینگ چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به شیامن چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به نانجینگ چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به چانگشا چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به هانگژو چین

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به ژنگژو چین

بلیط هواپیما هنگ کنگ

بلیط هواپیما اورومچی

پروازهای داخلی چین

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی چین

دریافت ویزا چین

اخذ ویزای چین

یک دیدگاه

  1. با سلام
    چنانچه سوالی در مورد رزرو هتل و هتل های پکن چین دارید در این قسمت مطرح نمائید ( برای آگاهی از قیمت با شماره های ما تماس بگیرید یا وارد قسمت رزرو آنلاین هتل های سایت شود )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما