خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور هند

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور هند

تورهای نوروز 96 هندوستان

پروازهای چارتر هند قاره پیما

بلیط هواپیما به تمام شهرهای هند

رزرو هتل در تمام شهرهای هند

تورهای ویژه هندوستان

پروازهای داخلی هندوستان

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور هند در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور هند را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت دریافت نوبت سفارت اقدام کند ولی به دلیل انگشت نگاری و مصاحبه حضور شخص مسافر در روز اعلام شده سفارت در محل سفارت الزامی است . آدرس سفارت هند در تهران : تهران -  خیابان شهید مطهری - خیابان میرعماد - شماره ۴۶ و شماره تلفن  : 5-88755102-021 می باشد همچنین شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا هند می توانید به سایت سفارت کشور به به نشانی اینترنتی : www.indianembassy-tehran.ir مراجعه نمائید .

 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور هند

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور هند

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا توریستی کشور هندوستان :

  1. اصل شناسنامه و کارت ملی .
  2. اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار .
  3. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با زمینه سفید .
  4. رزرو هتل و بلیط .
  5. آدرس محل سکونت و محل کار و شغل متقاضی .

 

 انواع ویرا کشور هندوستان :

  1. ویزا توریستی .
  2. ویزا دانشجویی .
  3. ویزا تحقیقاتی .
  4. ویزا تجاری .

 

نکاتی در مورد ویزا های کشور هندوستان :

ویزای توریستی کشور هندوستان از تاریه صدور دارای اعتبار 3 ماهه است و شما پس ار ورود به کشور هندوستان 30 روز اجازه اقامت در این کشور را دارید و ویزای توریستی در هند قابل تمدید نمی باشد.

دریافت ویزا توریستی هند حداقل 20 روز کاری به طول می انجامد و در موارد خاص این زمان طولانی تر نیز می شود .

توجه فرمائید در هنگام مصاحبه و انگشت نگاری در سفارت تمام اطلاعات فرم های ارائه شده توسط سفارت را به طور کامل و دقیق بنویسید و هنگام مصاحبه فقط رزرو هتل و بلیط هواپیما ( اگر نتوانستید هتل را رزرو کنید از هتل هایی اتاق بگیرید که امکان کنسل کردن آنها وجود داشته باشد ) را با خود به سفارت ببرید .

 

قیمت ویزا توریسینی کشور هندوستان:

قیمت ویزا توریستی کشور هندوستان 200.000 تومان می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور هند ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط هند

رزرو و خرید بلیط هند

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به هند :

در حال حاضر شرکت های هواپیمایی ایران ایر و ماهان پروازهای مستقیم به دو شهر بمبئی و دهلی نو انجام می دهند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روزها و ساعات پرواز و قیمت و مدت زمان پرواز و ... می توانبد به قسمت بلیط هواپیما هند سایت مراجعه نمائید . 

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور هند می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور هند توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.