خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط یونان

ارزانترین قیمت بلیط یونان

بلیط به تمام شهرهای یونان

رزرو هتل در تمام شهرهای یونان

پروازهای داخلی یونان

دریافت ویزا یونان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط یونان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی ماهان و آژین یونان به آتن یونان پرواز مستقیم انجام دهید ولی برای سایر شهرهای یونان حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط یونان

ارزانترین قیمت بلیط یونان

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به یونان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به آتن یونان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 2. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به آتن یونان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 3. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به یونان پرواز می کند .
 4. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به یونان پرواز می کند .
 5. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به یونان پرواز می کند .
 6. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به یونان پرواز می کند .
 7. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به یونان پرواز می کند .
 8. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به یونان پرواز می کند .
 9. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به یونان پرواز می کند .
 10. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به یونان پرواز می کند .
 11. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به یونان پرواز می کند .
 12. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به یونان پرواز می کند .
 13. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به یونان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط یونان از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد یونان از ایران آمده است :

 1. آتن یونان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ماهان و آژین به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز به آتن یونان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. تسالونیکی یونان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - لوفتهانزا - اتریشی - آژین - ایرفلوت با یک توقف به تسالونیکی یونان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. سانتورینی یونان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آژین با یک توقف به سانتورینی یونان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. هراکلیون یونان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آژین با یک توقف به هراکلیون یونان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. میکونوس یونان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آژین با یک توقف به میکونوس یونان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. رودس یونان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آژین با یک توقف به رودس یونان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای یونان و جزئیات تمام پروازها به یونان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای یونان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای یونان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.