پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران

چنانچه قصد سفر به یونان را دارید بهترین پروازها  پروازهای مستقیم ماهان Mahan Air Airlines و هواپیمای آژین Aegean Airlines از تهران به آتن ( فقط به شهر آتن یونان پرواز مستقیم وجود دارد ) می باشند. در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران به طور کامل شرح داده شده است. ( تمام پروازهای ایران به آتن یونان )

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران

فروش ویژه بلیط آتن یونان در قاره پیما

جهت دریافت نرخ ویژه بلیط آتن قاره پیما با شماره های 09121931613 - 88476799-021 در تماس باشید

برنامه پروازی ایرلاین های ماهان Mahan Air Airlines و ایژین Aegean Airlines ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران ) به آتن یونان به شرح زیر است:

روزها و ساعت پروازهای مستقیم آژین تهران آتن تهران

 روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران بوسیله هواپیمای ایژین Aegean Airlines و قیمت بلیط تهران آتن ایژین:

 پرواز های رفت تهران آتن ایژین و قیمت بلیط تهران آتن ایژین:
هفته ای 3 پرواز از تهران به آتن در روز های یک شنبه و سه شنبه و پنج شنبه در ساعت 02:00 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آتن یونان انجام می شود.

مدت زمان پرواز تهران آتن 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.

 پرواز های برگشت آتن تهران ایژین و قیمت بلیط آتن تهران ایژین:
هفته ای 2 پرواز از آتن به تهران در روز های شنبه و دو شنبه و چهار شنبه در ساعت 08:15 PM از فرودگاه فرودگاه آتن به امام خمینی انجام می شود.

مدت زمان پرواز آتن تهران 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.

در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی آژین برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد )

لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

روزها و ساعت پروازهای مستقیم ایژین تهران آتن تهران

 روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران بوسیله هواپیمای ماهان Mahan Air Airlines و قیمت بلیط تهران آتن ماهان:

 پرواز های رفت تهران آتن ماهان و قیمت بلیط تهران آتن ماهان :
هفته ای 3 پرواز از تهران به آتن در روز های یک شنبه و سه شنبه و جمعه در ساعت 11:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آتن یونان انجام می شود.

مدت زمان پرواز آتن تهران 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.

در حال حاضر پروازهای ماهان از تهران به آتن انجام نمی شود

 پرواز های برگشت آتن تهران ماهان و قیمت بلیط آتن تهران ماهان :
هفته ای 3 پرواز از آتن به تهران در روز های یک شنبه و سه شنبه و جمعه در ساعت 18:15 PM از فرودگاه فرودگاه آتن به امام خمینی انجام می شود.

مدت زمان پرواز تهران آتن 3 ساعت و 25 دقیقه می باشد.

در حال حاضر پروازهای ماهان از تهران به آتن انجام نمی شود

در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد )( برنامه پروازهای خارجی ماهان )

لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

نمایی از شهر آتن

 تور یونان و خرید بلیط چارتر یونان ( بلیط چارتر آتن ) و بلیط پروازهای داخلی یونان و رزرو هتل در آتن و اجاره آپارتمان در آتن یونان:

شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما یونان به وسیله خدمات ما امکان خرید تور یونان و خرید بلیط چارتر یونان ( بلیط چارتر آتن ) و بلیط پروازهای داخلی یونان و رزرو هتل در آتن و اجاره آپارتمان در آتن یونان
( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایژین یونان و هواپیمایی ماهان در ایران می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آژین و ماهان در مسیر تهران آتن تهران و یا خرید بلیط پروازهای آژین و ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط آتن یونان و تور یونان از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای یونان در تاریخ های مختلف تفاوت دارد.

لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آژین یونان و ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید.

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران آتن یونان تهران و شرایط پروازهای آژین ایرلاین و ماهان ایرلاین ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا یونان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

vcv,ih , shuhj , fvkhli \v,hcd hdCdk lhihk fi Hjk d,khk hvchk ]hvjv

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای یونان

رزرو هتل در تمام شهرهای یونان

دکمه بازگشت به بالا