امارات متحده عربی

بلیط هواپیما دبی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوبی با ارزانترین قیمت - چارتر / لحظه آخری / آفری

خرید اینترنتی و تلفنی بلیط هواپیما دبی با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما دبی چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط دبی – مدت زمان پرواز تهران به دوبی و ارزانترین پروازهای دبی و رزرو بلیط دبی و خرید بلیط ارزان دبی ( تهران دبی – تبریز دوبی – مشهد دبی – شیراز دبی – اصفهان دبی )

و لیست کلیه پروازهای دوبی و برنامه و ساعت های پروازهای دبی و بلیط لحظه آخری دنیزلی و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران دوبی به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

بلیط هواپیما دبی

 

فروش ویژه بلیط چارتر دبی رفت و برگشت ( چارتر تهران دبی و چارتر تبریز دبی و چارتر شیراز دوبی و چارتر مشهد دوبی و چارتر اصفهان دبی ) با ارزانترین قیمت

 

بهترین پروازهای تهران به دبی – ارزانترین پروازهای دبی :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران دوبی – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به دبی :

در حال حاضر امکان پرواز از تهران – مشهد – شیراز – بندرعباس – لار با پروازهای مستقیم به دبی وجود دارد .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر دبی از ایران – ارزانترین بلیط چارتر دبی – مدت زمان پرواز دبی – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

 

قیمت بلیط هواپیما دبی چارتر ایران ایر Iran Air Airlines :

هواپیمایی ایران ایر پرواازهای مستقیم تهران دبی و دبی تهران را به صورت سیستمی و چارتری در کلیه های ماه سال انجام می دهد .

ایران ایر یکی از بهترین ایرلاین های ایرانی می باشد که به دلیل ایمینی و خدمات بسیار مناسب طرفداران زیادی بین هموطنان عزیز دارد .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای تهران دبی تهران ایران ایر شامل قیمت بلیط دوبی – ساعت و روزهای پروازهای دبی – میزان بار پروازهای دبی – جریمه کنسلی بلیط و … به طور کامل شرح داده شده است .

قیمت بلیط هواپیما دبی چارتر ایران ایر

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دنیزلی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 00 دقیقه

برنامه پروازهای رفت تهران به دبی با ایران ایر :

هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران به دبی هفته ای 5 پرواز در روزهای شنبه – یک شنبه – سه شنبه – چهارشنبه و جمعه برگزار می نماید .

هواپیما تهران را در ساعت 08:00 با شماره پرواز IR658 ترک کرده و پس از پرواز 2 ساعته در ساعت 09:45 در فرودگاه دبی فرود می آید .

مدت پرواز تهران دبی 2 ساعت می باشد .

روزهای پروازهای برگشت دبی به تهران ایران ایر :

پروازهای برگشت دبی به تهران ایران ایر همانند پروازهای رفت 5 بار در هفته در روزها شنبه / 1 شنبه / 3 شنبه / 4 شنبه و جمعه انجام می شود .

ایران ایر دبی را در ساعت 10:45 صبح با شماره پرواز IR659 ترک کرده و در ساعت 13:25 به وقت تهران در فرودگاه امام تهران فرود می آید .

مدت پرواز دوبی تهران 2 ساعت می باشد .

ساعات پروازهای تهران به دبی و دبی به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز ایران ایر تهران به دوبی و خرید بلیط رفت و برگشت تهران دوبی با ما در تماس باشید .

وزن بار مجاز در پروازهای دبی ایران ایر :

در مسیر تهران دبی تهران ایران ایر اجازه حمل 20 کیلوگرم بار در پروازهای چارتر و 30 کیلوگرم بار را در پروازهای سیستمی خود به مسافران می دهد .

این میزان در تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت است لطفا قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار خود اطمینان داشته باشید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید بلیط رفت و برگشت ارزان دبی از قاره پیما :

برای خرید بلیط یک طرفه و رفت و برگشت تهران به دبی با ارزانترین قیمت و استفاده از تخفیفهای چارتر و سیستم دبی ایران ایر با ما در تماس باشید .

همچنین شما می توانید با مراجعه به قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت برنامه و قیمت پروازهای ایران به دبی را مشاهده کرده و پرواز مورد نظر خود را با بهترین قیمت و به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ایرانایر دبی امارات تهران

 

ارزانترین قیمت بلیط دبی ماهان Mahan Air Airlines :

هواپیمایی ماهان یکی دیگر از ایرلاین های ایرانی می باشد که به صورت روزانه و روزی 2 پرواز از تهران به دبی را به صورت سیستمی و چارتری انجام می دهد .

ماهان یکی از بهترین و ایمن ترین ایرلاین های ایرانی می باشد که به صورت روزانه پرواز از تهران به دبی و دوبی به تهران انجام می دهد .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای دبی ماهان با ما همراه باشید .

ارزانترین قیمت بلیط دبی ماهان

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 00 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به دبی ماهان :

هواپیمایی ماهان در 7 روز هفته و هفته ای 2 پرواز از تهران به سمت دبی انجام می دهد . برنامه این پروازهای به صورت زیر است .

اولین پرواز ماهان تهران را در ساعت 08:00 صبح با شماره پرواز W5061 ترک کرده و پس از پرواز 2 ساعته در ساعت 9:30 به وقت دبی وارد فرودگاه دبی می شود .

پرواز دوم ماهان به سمت دبی در ساعت 16:25 شب تهران را ترک و در ساعت 17:55 پس از 2 ساعت پرواز در فرودگاه دبی فرود می آید شماره این پرواز W5065 می باشد .

مدت زمان پرواز تهران به دبی 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

ساعت بلیط برگشت دبی ماهان و شماره پرواز دبی :

پروازهای برگشت دبی به تهران نیز همانند پروازهای رفت به صورت روزانه و روزی 2 پرواز با برنامه پروازی زیر انجام میدهد .

اولین پرواز برگشت به تهران دبی را در ساعت 12:00 ظهر با شماره پرواز W5060 ترک کرده و پس از 2 ساعت پرواز در فرودگاه امام تهران در ساعت 14:30 بعد از ظهر فرود می آید .

پرواز بعدی در ساعت 19:50 فرودگاه دبی را با شماره پرواز W5064 ترک کرده و پس از پرواز 2 ساعته در ساعت 22:20 به وقت تهران در فرودگاه امام فرود می آید .

مدت پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز پروازهای دبی ماهان :

هواپیمایی ماهان در پروازهای سیستمی دبی 30 کیلو و در پروازهای چارتر 20 کیلوگرم بار در 1 چمدان به مسافران خود می دهد . حتما بعد از خرید بلیط از میزان بار و تعداد چمدان ذکر شده در بلیط آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل رو برو نشوید .

بلیط ارزان قیمت و لحظه آخری دوبی در قاره پیما :

برای خرید بلیط های لحظه آخری و آفر دار دبی شما می توانید وارد بخش رزرو آنلاین بلیط قاره پیما شده و پس از جستجو در این قسمت بلیط خود را با ارزانترین قیمت خریداری نمائید .

همچنین با عضویت در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام می توانید از پروازهای تخفیف را و نرخ های لحظه ای پروازهای چارتر و سیستمی دبی آگاه شده و بلیط خود را با بهترین نرخ ممکن خریداری نمائید .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان دبی امارات تهران

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی با امارات Emirates Airlines :

هواپیمایی امارات نیز یکی از بهترین خطوط هواپیما منطقه و دنیا می باشد و به صورت روزانه پرواز از دبی به تهران و تهران به دبی انجام می دهد .

پروازهای امارات از فرودگاه بین المللی دبی با کد DXB پرواز کرده و در فرودگاه امام تهران با کد IKA فرود می آیند .

شما می توانید پروازهای مسیر تهران دبی – مشهد دبی و شیراز به دبی امارات را به صورت اینترنتی از سایت قاره پیما به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته خریداری نمائید .

بلیط ارزان قیمت و لحظه آخری دوبی در قاره پیما

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 00 دقیقه

زمان پروازهای تهران به دبی هواپیمایی امارات :

پروازهای دوبی تهران دوبی هواپیمایی امارات به صورت 7 روز هفته و روزی 2 پرواز انجام می شود .

پرواز صبح تهران به دبی امارات از تهران در ساعت 01:05 پرواز کرده و پس از 2 ساعت پرواز در ساعت 02:55 به وقت دبی فرود می آید . شماره پرواز صبح تهران به دبی EK978 می باشد .

پروازهای شب دبی تهران را در ساعت 19:10 ترک کرده و پس از پرواز 2 ساعته در ساعت 20:55 به وقت تهران در فرودگاه امام تهران فرود می آید .

فاصله پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

ساعت بلیط برگشت دبی ماهان و شماره پرواز دبی :

پروازهای برگشت دبی به تهران نیز همانند پروازهای رفت به صورت روزانه و روزی 2 پرواز با برنامه پروازی زیر انجام میدهد .

اولین پرواز برگشت به تهران دبی را در ساعت 12:00 ظهر با شماره پرواز W5060 ترک کرده و پس از 2 ساعت پرواز در فرودگاه امام تهران در ساعت 14:30 بعد از ظهر فرود می آید .

پرواز بعدی در ساعت 19:50 فرودگاه دبی را با شماره پرواز W5064 ترک کرده و پس از پرواز 2 ساعته در ساعت 22:20 به وقت تهران در فرودگاه امام فرود می آید .

فاصله پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان های پروازهای دبی هواپیمایی امارات :

ایرلاین امارات در مسیر تهران به دبی اجازه حمل 1 چمدان 23 کیلویی و ساک دستی 7 کیلویی را به مسافران خود می دهد .

میزان بار در تاریخ ها و کلاسهای پروازی مختلف متفاوت است – حتما قبل و بعد از خرید بلیط از مقدار بار پرواز مورد نظر خود اطلاع حاصل نمائید .

ارزانترین پروازهای دبی در قاره پیما :

برای خرید ارزانترین بلیط تهران به دبی و آگاهی از ارزانترین نرخ های پروازهای دبی با شماره های ما در تماس باشید .

شما می توانید بلیط خود را به صورت اینترنتی و کاملا آنلاین انتخاب و با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب خود خریداری نمائید .

 

ارزانترین قیمت ویزای دبی :

یکی از اصلی ترین مشکلات ایرانیان عزیز برای اخذ ویزای دبی یافتن کارگزار اصلی ثبت و صدور ویزای دبی در ایران می باشد . تا بتوانند با ارزانترین نرخ و با خیال آسوده اقدام به اخذ ویزای دبی نمایند .

قاره پیما به عنوان یکی از کارگزاری های ویزای دبی همراه در تلاش است ویزای دبی را با ارزانترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن به مسافران خود ارائه نماید .

هزینه ویزا دوبی :

هزینه ویزای دبی بستگی به نوع ویزا و نرخ درهم در ایران دارد بنابرین قیمت ویزای دبی به صورت ساعتی و روزانه تغییر می کند در جدول زیر نرخ بروز شده ویزا دوبی به تومان و درهم بجهت ثبت سفارش مسافران گرامی قاره پیما قابل مشاهده می باشد .

نوع ویزای دبی

قیمت ویزای دبی

ویزای 10 روزه عادی دبی بزرگسال 4.380.000 تومان
ویزای 10 روزه عادی دبی زیر 18 سال 1.290.000 تومان
ویزای 10 روزه فوری دبی بزرگسال 5.520.000 تومان
ویزای 10 روزه فوری دبی زیر 18 سال 1.140.000 تومان
ویزای 1 ماهه عادی دبی بزرگسال ( 30 روزه ) 4.670.000 تومان
ویزای 1 ماهه عادی دبی زیر 18 سال ( 30 روزه ) 1.140.000 تومان
ویزای 1 ماهه فوری دبی بزرگسال ( 30 روزه ) 5.670.000 تومان
ویزای 1 ماهه فوری دبی زیر 18 سال ( 30 روزه ) 2.110.000 تومان
ویزای 1 ماهه مولتی دبی بزرگسال ( 30 روزه ) 9.800.000 تومان
ویزای 1 ماهه مولتی دبی زیر 18 سال ( 30 روزه ) 5.000.000 تومان
ویزای 2 ماهه سینگل دبی بزرگسال ( 60 روزه ) 7.780.000 تومان
ویزای 2 ماهه سینگل دبی زیر 18 سال ( 60 روزه ) 4.240.000 تومان
ویزای 2 ماهه مولتی دبی بزرگسال ( 60 روزه ) 12.050.000 تومان
ویزای 2 ماهه مواتی دبی زیر 18 سال ( 60 روزه ) 7.000.000 تومان

مدارک مورد نیاز صدور ویزای دبی :

جهت صدور ویزای دبی تنها به مدارک زیر نیاز می باشد :

 1. اسکن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ ورود به امارات
 2. اسکن صفحه اول شناسنامه ( در صورتی که شناسنامه توضیحات دارد صفحه توضیحات نیز ارسال گردد )
 3. اسکن روز کارت ملی
 4. عکس پرسونلی

توجه داشته باشید افرادی که کارت ملی قدیمی و یا فیش تعویض کارت ملی دارند می توانند به جوای تصویر کارت ملی جدید از کارت ملی قدیمی و یا فیش تعویض کارت ملی خود استفاده نمایند .

مدت زمان صدور ویزا امارات :

ویزای امارات از نظر مدت زمان صدور به 2 نوع ویزای عادی و ویزای فوری تقسیم بندی می شود .

ویزای عادی دبی :

مدت زمان صدور ویزای عادی دبی 1 تا 3 روز کاری می باشد .

ویزای فوری دبی :

مدت زمان صدور ویزای فوری دبی 1 روز یا 24 ساعت می باشد .

توجه به این نکته ضروری می باشد که قبل از صدور ویزای از خرید بلیط و رزرو هتل خود داری نمائید . در برخی موارد صدور ویزای دبی از زمان اعلام شده به دلایل مختلف همانند چک امن دبی یا بلک لیست بودن مسافر بیشتر به طول می انجامد .

توجه به نکات زیر برای دریافت ویزای دبی ضروری می باشد :

ویزاهای مولتی 1 و 2 ماهه دبی تا اطلاع ثانوی صادر نمی گردد .

امکان صدور ویزای دبی برای افراد زیر 18 سال  به تنهایی وجود ندارد و می بایستی به همراه پدر و یا مادر اقدام کردد .

تنها امکان اخذ ویزای توریستی دبی در قاره پیما وجود دارد .

ویزای عادی و فوری دبی هیچ تفاوتی در نوع ویزا ندارند و فقط در مدت زمان صدور ویزا متفاوت می باشند .

بیمه مسافرتی اختیاری بوده و در صورت نیاز با مبلغ 5 درهم امارات قابل انجام می باشد .

ویزاهای ثبت شده پس از صدور به ایمیل شما ارسال خواهد شد در صورت عدم ثبت ایمیل در قسمت دانلود ویزای سایت می توانید با شماره پیگیری ویزای خود را دانلود نمائید .

 

 

 

قیمت ویزای فوری دبی

قیمت بلیط ارزان و چارتر تهران به دبی با قشم ایر Qeshm Airlines :

پروازهای دبی با قشم ایر تماما به صورت چارتر بوده و برنامه پروازی مشخصی ندارد .

هواپیمایی قشم ایر یکی از ایرلاین های نو پا و بسیار خود ایرانی می باشد که در مسیر تهران به دبی در فصول پر مسافر پرواز انجام می دهد .

برای آگاهی از برنامه پروازهای قشم و قیمت بلیط هواپیمایی قشم ایر به دبی با ما همراه باشید .

قیمت بلیط ارزان و چارتر تهران به دبی

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 00 دقیقه

برنامه پروازهای چارتر قشم ایر به دبی :

پروازهای دوبی قشم ایر به دلیل چارتر بودن و همیشگی نبودن پروازها دارای برنامه و روزها و ساعات پرواز مشخصی نمی باشد .

برای اطلاع از برنامه پروازهای دبی با ما در تماس باشید و یا با وارد شدن به قشمت جستجو آنلاین سایت پرواز خود را جستجو و خریداری نمائید .

مدت زمان پرواز دبی 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

مدت زمان پرواز دبی به تهران مستقیم قشم ایر :

برنامه پروازهای دبی به تهران قشم ایر نیز همانند پروازهای رفت مشخص نبوده و فقط در فصول پر مسافر انجام می شود .

برای آگاهی از قشم بلیط هواپیما دبی و برنامه پروازهای دبی قشم ایر با ما در تماس باشید .

مدت زمان پرواز تهران از دبی 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان های پروازهای دبی هواپیمایی امارات :

ایرلاین امارات در مسیر تهران به دبی اجازه حمل 1 چمدان 23 کیلویی و ساک دستی 7 کیلویی را به مسافران خود می دهد .

میزان بار در تاریخ ها و کلاسهای پروازی مختلف متفاوت است – حتما قبل و بعد از خرید بلیط از مقدار بار پرواز مورد نظر خود اطلاع حاصل نمائید .

بهترین نرخ بلیط دبی در قاره پیما :

برای خرید بلیط هواپیما با بهترین و ارزانترین نرخ بازار می توانید بلیط مورد نظر خود را به صورت کاملا آنلاین و اینترنتی خریداری نموده و دانلود نمائید .

همچنین امکان خرید بلیط به صورت تلفنی و حضوری نیز از قاره پیما وجود دارد .

 

خرید بلیط تخفیف دار هواپیما به دبی با تابان Taban Airlines :

پرواز از تهران به دبی را می توانید در فصول پر مسافر با پروازهای چارتر هواپیمایی تابان انجام دهید .

پروازهای دبی تابان کاملا به صورت چارتر می باشد و هواپیمایی تابان پروازهای سیستمی در مسیر تهران به دبی را انجام نمی دهد .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره قیمت و نرخ بلیط های لحظه آخری و تخفیف پروازهای دبی تابان آمده است . خرید بلیط تخفیف دار هواپیما به دبی با تابان

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 00 دقیقه

شماره پروازهای تابان به دبی و برنامه پروازهای دبی :

پروازهای تهران به دبی تابان به دلیل فصلی بودن و چارتر بودن شماره و برنامه مشخصی ندارد .

برای آگاهی از وجود پرواز تابان به دبی و یا عدم انجام این پرواز ها با شماره های ما در تماس باشید .

پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 00 به طول می انجامد .

برنامه پروازهای برگشت از دبی با تابان :

برنامه پروازهای برگشت از دبی نیز همانند پروازهای رفت به دلیل چارتر بودن و فصلی بودن پروازهای به صورت دقیق مشخص نمی باشد .

پرواز از دوبی به تهران 2 ساعت و 00 به طول می انجامد .

چند کیلوگرم بار می شود به دبی برد :

پروازهای تابان از تهران به دبی اجازه حما 20 کیلوگرم بار در 1 چمدان را به مسافران خود در قسمت بار و 1 ساک 7 کیلوگرمی را در قسمت کابین هواپیما به مسافران خود می دهد .

هزینه بلیط چارتر از تهران به دبی :

هزینه سفر هواپیما و پروازهای چارتر و سیستم دبی در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد برای آگاهی از هزینه بلیط های پروازهای چارتر و سیستمی دبی با ما در تماس باشید یا بلیط مورد نظر خود را از قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما دبی سایت جستجو و مشاهده و رزرو نمائید .

 

رزرو آنلاین پروازهای تهران به دبی هواپیمایی آسمان Aseman Airlines :

برای خرید اینترنتی و رزرو اینترنتی و آنلاین پروازهای هواپیمایی آسمان از تهران به دبی با قسمت خرید اینترنتی سایت مراجعه نمائید .

آسمان از قدیمی ترین ایرلاین ایرانی می باشد که خدمات بسیار مناسبی نیز به مسافران خود در طول پرواز ارائه می دهد .

توجه داشته باشید پروازهای هواپیما آسمان از تهران به دبی و دبی به تهران به صورت فول چارتر انجام می شود و هواپیمایی آسمان پرواز سیستمی به دبی در برنامه پروازی خود ندارد .

هزینه بلیط چارتر از تهران به دبی

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 00 دقیقه

برنامه و زمان پروازها در صبح و شب تهران به دبی آسمان :

پروازهای رفت آسمان از تهران به دبی فقط در ماه ها و فصل هایی که تعداد مسافران زیاد باشد انجام می شود به همین دلیل برنامه این پروازهای به صورت ماهان هاعلام می شود و مشخص نمی باشد .

برای آگاهی از برنامه پروازهای تهران به دبی با ما در تماس باشید .

مسیر پرواز تهران به دبی 2 ساعت می باشد .

مدت پروازهای دبی و روزهای پرواز های دبی به تهران :

مسیر پرواز دبی به تهران 2 ساعت می باشد .

روزهای پروازهای برگشت نیز همانند پروازهای رفت به دلیل فصلی و چارتر بودن پروازهای مشخص نمی باشد .

وزن چمدان در پروازهای دبی با آسمان :

هواپیمایی آسمان امکان حمتا 1 چمدان 20 کیلویی را برای مسافران خود در مسیر دبی فراهم نموده است .

خرید بلیط آفری از تهران به دبی و دبی به تهران :

برای خرید بلیط هواپیما به دبی و استفاده از آفرهای مسیر دبی و آگاهی از تخفیف های بلیط هواپیما دوبی در شبکه های اجتماعی قاره پیما تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از بهترین تخفیف ها و آفرهای مسیر دبی ما آگاه شوید .

 

قیمت بلیط پروازهای دبی با کاسپین Caspian Airlines :

کاسپین آخرین ایرلاین ایرانی می باشد که پرواز از تهران به دبی و دوبی به تهران را به صورت چارتر در ماه های مختلف سال انجام می دهد .

دز زیر اطلاعات کلی درباره قیمت بلیط هواپیما به دبی – رزرو و ساعات و برنامه پروازهای دبی – وزن بار و جریمه کنسلی و … به طود کامل شرح داده شده است با ما در تماس باشید .

قیمت بلیط پروازهای دبی با کاسپین

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 00 دقیقه

ساعت پرواز از تهران به دبی با کاسپین :

روزها و ساعات پروازهای دبی با کاسپین به دلیل چارتر بودن و همیشگی نبوده برنامه مشخصی ندارد و فقط در فصول پر مسافر انجام می شود .

مدت پرواز تهران به دبی 2 ساعت می باشد .

روزها پرواز از دبی به تهران با کاسپین :

برنامه پروازهای برگشت نیز همانند پروازهای رفت مشخص نبوده و به صورت فصلی مشخص می شود برای اطلاع از برنامه های پرواز ها با ما در تماس باشید .

مسیر پرواز دبی به تهران 2 ساعت می باشد .

شرایط بار در پروازهای تهران به دبی :

هواپیمایی کاسپین اجازه حمل یک چمدان 20 کیلویی را برای مسافران خود در مسیر تهران به دبی فراهم نموده است .

ارزانترین نرخ پروازهای رفت و برگشت دبی :

برای آگاهی از بهترین و ارزانترین پروازهای رفت و برگشت تهران به دبی وارد قسمت خرید و فروش اینترنتی بلیط قاره پیما و پرواز خود را با بهترین و ارزانترین قیمت خریداری نمائید .

 

قیمت بلیط هواپیما به دبی با ترکیش – مبلغ بلیط پرواز از تهران مشهد اصفهان شیراز و … به دبی با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش یکی از بهترین و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد .

توجه داشته باشید پروازهای ترکییش از ایران به دبی مستقیم نبوده و در فرودگاه استانبول توقف کوتاه مدتی دارد .

ترکیش ایرلاینز به 7 شهر ایران که در زیر آمده پرواز به دبی انجام می دهد . تهران دبی – مشهد دبی – شیراز دبی – اهواز دبی – تبریز دبی – کرمانشاه دبی و اصفهان دبی . مبلغ بلیط پرواز از تهران مشهد اصفهان شیراز و ... به دبی

پروازهای ترکیش به دبی از ایران :

هواپیمایی ترکیش پس از پرواز از فرودگاه های مبدا خود در ایران اصفهان / کرمانشاه / تبریز / اهواز / شیراز / مشهد و تهران در فرودگاه استانبول توقفی کوتاهی کرده سپس ادامه مسیر خود به سمت دبی را انجام می دهد .

هزینه سفر هوایی به دبی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دبی 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 05 دقیقه

نرخ بلیط دبی به تهران :

  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به استانبول 4 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 20 دقیقه

شماره پروازهای و برنامه پروازهای دبی با ترکیش :

پروازهای تهران به دبی ترکیش به صورت روزانه و در 7 روز هفته انجام می شود .

هواپیما تهران را در ساعت 15:20 با شماره پرواز TK871 ترک کرده و پس از توقف 2 ساعته در استانبول در ساعت 01:20 وارد فرودگاه دبی می شود .

مدت سفر هوایی تهران به دبی با ترکیش 10 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای دبی به تهران با ترکیش :

پروازهای برگشت دبی نیز به صورت پروازهای رفت به صورت روزانه و در 7 روز هفته انجام می شود .

هواپیما از دبی در ساعت 03:00 پرواز کرده و پس از توقف 3 ساعت و 15 دقیقه ای در ساعت 14:25 به وقت تهران وارد فرودگاه امام می شود شماره این پرواز TK761 می باشد .

مدت سفر هوایی دبی به تهران 12 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به دبی را به شما پیشنهاد کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به دوبی آنها را به شما پیشنهاد نمی کند

وزن بار مجاز پرواز های دبی ترکیش :

هواپیمایی ترکیش امکان حمل 1 چمدان 30 کیلویی در قسمت بار و یک کیف 7 کیلویی را داخل کابین به مسافران خود می دهد .

این میزان بار در تاریخ ها و کلاس های پرواز مختلف متفاوت می باشد . لطفا قبل از خرید میزان بار خود را از ما بپرسید تا با مشکل بار روبرو نشوید .

مبلغ بلیط هواپیما از تهران به دبی :

برای خرید بلیط هواپیما به دبی با ارزانترین قیمت در تاریخ های مختلف با ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین بلیط پرواز مورد نظر خود را انتخاب کرده و از تخفیف های قاره پیما در مسیر دبی استفاده کرده و بلیط مورد نظر خود را به صورت اینترنتی رزرو نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به دوبی از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به دوبی در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

 

رزرو بلیط دبی با عمان ایر – قیمت بلیط رفت و برگشت تهران و مشهد به دبی با عمان ایر Oman Air Airlines :

عمان ایر یکی از بهترین ایرلاین های خارجه فعال در ایران می باشد که پروازهای ارزان قیمت از ایران به دبی و سایر کشورهای دنیا انجام می دهد .

توجه داشته باشید پروازهای عمان ایر از ایران به دبی مستقم نبوده و درارای یک توقف کوتاه مدت در مسقط عمان می باشد .

در زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای دوبی عمان ایر آمده است .

مبلغ بلیط هواپیما از تهران به دبی

مسیر پروازهای دبی با عمان ایر :

عمان ایر در مسیر تهران و مشهد به پس از برخواستن از فرودگاه مبدا خود در مسقط عمان توقفی کوتاه داشته سپس ادامه پرواز خود به سمت دبی را انجام می دهد .

مبلغ بلیط تهران به دبی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسقط 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
  فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از مسقط به دبی 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:4 ساعت و 45 دقیقه

مبلغ بلیط دبی به تهران :

  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از مسقط به استانبول 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT)
  فرودگاه مسقط Muscat عمان (MCT) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:4 ساعت و 55 دقیقه

برنامه پروازهای عمان ایر از تهران دبی :

عمان ایر به صورت روزانه و در 7 روز هفته پرواز از تهران به دبی با یک توقف در مسقط انجام می دهد .

هواپیمایی عمان ایر در ساعت 17:55 با شماره پرواز WY434 تهران را ترک کرده و پس از توقف 1 ساعته در مسقط در ساعت 22:15 وارد فرودگاه بین المللی دبی می شود .

مدت پرواز تهران به دبی با عمان ایر 4 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

ساعت پروازهای دبی تهران عمان ایر :

پروازهای برگشت نیز همانند پروازهای رفت به صورت روزانه با برنامه پروازی زیر انجام می شود .

هواپیما در مسیر دبی به تهران در ساعت 23:15 از دبی با شماره پرواز WY614 آغاز شده سپس در مسقط توقفی 1 ساعت و 10 دقیقه ای داشته و در ساعت 04:35 وارد فرودگاه امام تهران می شود .

مدت پرواز دبی به تهران 4 ساعت و 55 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای دبی عمان ایر :

هواپیمایی عمان ایر در مسیر تهران به دبی اجازه حمل 23 کیلوگرم بار را به مسافران خود می دهد . این میزان در کلاس های پروازی بهتر بیشتر شده و تا 40 کیلوگرم نیز می رسد .

بهترین قیمت بلیط هواپیما دبی در قاره پیما :

برای خرید بلیط هواپیما به دبی با بهترین و ارزانترین نرخ وارد قسمت جستجو آنلاین سایت شده و پرواز مورد نظر خود را با بهترین و ارزانترین قیمت ممکن خریداری نمائید .

همچنین شما می توانید بلیط مورد نظر خود را به صورت تلفنی و حضوری نیز از ما تهیه نمائید .

 

پروازهای ارزان تهران دبی – خرید بلیط پروازهای خارجی به دبی با آزال Azerbaijan Airlines :

هواپیمایی آذربایجان ایرلاین دولتی کشور آذربایجان می باشد که پرواز از تهران به دبی با یک توقف در باکو انجام می دهد .

هواپیمایی آزال از ایرلاین های خارجی ارزان قیمت فعال در ایران می باشد که به دلیل ارزان بودن قیمت ها و خدمات خوب مسافران زیادی را به خود جذب کره است .

در زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای آزال رفت و برگشت تهران دبی تهران آمده است . با ما همراه باشید .

پروازهای ارزان تهران دبیپرواز آزال از تهران به دبی :

پرواز ها دبی آزال پس ار بر خواستن از فرودگاه تهران در باکو توقفی کوتاه داشته سپس ادامه پروازهای هود به سمت دبی را انجام می دهد .

قیمت بلیط یک طرفه دبی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به دبی 2 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 50 دقیقه

قیمت بلیط بک طرفه دبی تهران :

  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به باکو 2 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به تهران 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 05 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به دبی آزال :

هواپیمایی آزال هفته ای 5 پرواز رفت در روزهای یک شنبه – سه شنبه – چهارشنبه – پنج شنبه و جمعه از تهران به دبی با یک توقف در باکو در برنامه پروازی خود دارد .

هواپیما تهران را با شماره پرواز J29006 در ساعت 02:25 ترک کرده و پس از توقف 4 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 10:45 صبح به وقت دبی در فرودگاه این شهر فرود می آید .

مدت پرواز از ایران به دبی با آزال 8 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای دبی به تهران آزال :

پروازهای برگشت دبی به تهران نیز هفته ای 5 بار در روزهای 1 شنبه / 3 شنبه / 4 شنبه / 5 شنبه و جمعه با برنامه زیر انجام می شود .

هواپیما دبی را در ساعت 11:45 با شماره پرواز J212 ترک کرده و پس از توقف 8 ساعت و 45 دقیقه ای در ساعت 01:25 به وقت تهران در فرودگاه امام تهران فرود می آید .

مدت پرواز دبی به ایران آزال 13 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

حداکثر وزن پروازهای دبی :

هواپیمایی آزال در قسمت بار به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 23 کیلویی و در قسمت کابین یک کیف دستی 5 کیلویی ما می دهد .

بلیط چارتر و ارزان قیمت به دبی :

پروازهای هواپیمایی آزال به دبی چارتر نبوده و به صورت سیستمی انجام می شود . برای آگاهی از قیمت های پروازهای چارتر با ارزانترین نرخ باما در تماس باشید یا از قسمت خرید آنلاین سایت پرواز مورد نظر خود را جستجو کرده و خریداری نمائید .

 

خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت به دبی – قیمت بلیط تهران و مشهد به دبی با کویتی KUWAIT AIRWAYS :

پرواز از تهران و مشهد به دبی با هواپیمایی کویت ایرویز نیز یکی دیگر از راه های پرواز از ایران به دبی می باشد .

کویت ایرویز یکی از بهترین و در بیشتر مواقع گرانترین ایرلاین های دنیا می باشد .

خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت به دبیپرواز به دبی با کویت ایرویز :

هواپیمایی کویتی بعد از پرواز از مشهد و یا تهران در کویت توقف داشته سپس ادامه پروازهای خود را به سمت دبی انجام می دهد .

قیمت بلیط هواپیما به دبی :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کویت 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه کویت Kuwait International Airport (KWI)
  فرودگاه کویت Kuwait International Airport (KWI) مدت زمان پرواز از کویت به دبی 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:5 ساعت و 30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما از دبی به تهران :

  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به کویت 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه کویت Kuwait International Airport (KWI)
  فرودگاه کویت Kuwait International Airport (KWI) مدت زمان پرواز از کویت به تهران 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:13 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 30 دقیقه

برنامه بلیط هواپیما تهران به دبی :

هواپیمایی مویتی هفته ای 4 پرواز از تهران به دبی در روزهای یک شنبه – دو شنبه – سه شنبه – و 4 شنبه انجام می دهد .

کویتی تهران را در ساعت 14:15 با شماره پرواز KU516 ترک کرده و پس از توقف 2 ساعته در ساعت 19:55 وادر دبی می شود .

فاصله پرواز تهران دبی کویتی 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

برنامه بلیط هواپیما دبی به تهران :

پروازهای برگشت نیز همانند پروازهای رفت 4 بار در هفته در روزهای 1 شنبه / 2 شنبه / 3 شنبه و 4 شنبه انجام می شود .

ایرلاین دبی را به سمت تهران در ساعت 20:55 ترک کرده و پس از توقف 13 ساعته در کویت در ساعت 13:50 وارد فرودگاه امام تهران می شود .

فتصله پرواز دبی تهران کویتی 16 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

وزن چمدان پروازهای دبی :

هواپیمایی کویت ایرویز در قسمت بار به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 23 کیلویی و در قسمت کابین یک کیف دستی 5 کیلویی ما می دهد .

نرخ پروازهای ارزان از تهران به دبی :

پروازهای هواپیمایی کویتی به دبی چارتر نبوده و به صورت سیستمی انجام می شود . برای آگاهی از قیمت های پروازهای چارتر با ارزانترین نرخ باما در تماس باشید یا از قسمت خرید آنلاین سایت پرواز مورد نظر خود را جستجو کرده و خریداری نمائید .

 

سایر پروازهای تهران به دبی – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا تعداد توقف های طولانی و یا مدت توقف طولانی دارند .

بلیط ارزان دبی فلای دبی Flydubai Airlines :

بلیط ارزان دبی فلای دبی امارات فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:2 ساعت و 00 دقیقه

قیمت بلیط دبی گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines :

قیمت بلیط دبی گلف ایر فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دبی 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:5 ساعت و 55 دقیقه

قیمت پرواز دوبی پگاسوس ترکیه Pegasus Airlines:

قیمت پرواز دوبی پگاسوس فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) – توقف 14 ساعته
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به دبی 4 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:14 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 20 دقیقه

بلیط ارزان دبی اتحاد امارات Etihad Airways :

بلیط ارزان دبی فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به دبی 1 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دبی Dubai Ey Bus Station امارات (XNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:4 ساعت و 20 دقیقه

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی دبی :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط دوبی ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران دبی ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh jivhk n,fd hlhvhj hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

 

سوالات متداول درباره پروازهای دبی :

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت دبی چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت دبی در حدود 6 میلیون تومان می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به دبی کدام است ؟

ماهان و ایران ایر بهترین خطوط هواپیمایی برای سفر به دبی از ایران می باشد .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به دبی ؟

پرواز های تهران تا دبی حدودا 2 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای دبی چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما دبی وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل دبی وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در دبی وارد صفحه هتل در دبی قاره پیما شوید .

🏝️ تورهای دبی چگونه است ؟

برای مشاهده تورهای دبی قاره پیما وارد صفحه تورهای دبی قاره پیما شوید .

 

فرودگاه های دبی

هر مسافر برای سفر خود به کشورهای مختلف اولین مکانی که به آنجا می رود فرودگاه کشور مقصد می باشد.
فرودگاه مقصد سفر هر مسافر و اطلاعات کامل آن در بلیط های مربوطه سفر به طور کامل قید میگردد.
در این متن به فرودگاه های دبی برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان اشاره خواهیم کرد.

 

فرودگاه بین‌ المللی دبی Dubai International Airport

فرودگاه بین المللی دبی
این مجموعه اصلی ترین فرودگاه دبی در امارات متحده عربی می باشد که بعنوان پر رفت ‌و آمد ترین فرودگاه جهان بر پایه جا به ‌جایی مسافران بوده و همچنین سومین فرودگاه پر رفت‌ و آمد جهان بر پایه شمار مسافر و ششمین فرودگاه پر رفت ‌و آمد بر اساس جا به ‌جایی خدمات باربری است.
قطب اصلی پرواز های هواپیمایی امارات و فلای‌ دبی در این فرودگاه قرار گرفته است.
به این نکته نیز می توان در رابطه با این فرودگاه اشاره کرد که این فرودگاه دومین سازه بزرگ جهان از نظر مساحت و بزرگترین پایانه فرودگاهی در جهان است.
این فرودگاه دارای سه ترمینال می باشد که مهمترین و اصلی ترین آن ترمینال شماره 1 می باشد که بسیاری از ایرلاین های معتبر جهانی پرواز های خود را از این قسمت به انجام میرسانند، از ترمینال شماره 2 انواع پروازهای منطقه ای و ارزان قیمت انجام میگرید و در آخر از ترمینال شماره 3 اکثرا” خطوط هوایی امارات و کانتاس پرواز های خود را به انجام میرسانند.
این فرودگاه هرساله پذیرای گردشگران بسیاری است که از نقاط مختلف دنیا برای سفر به دبی می روند و همچنین مسافران بسیاری را به نقاط مختلف جا به جا می کند.
از طرق مختلف نظیر تاکسی، اتوبوس، ترانسفر رودگاهی، وسایل نقلیه شخصی و حتی مترو می توانید به این فرودگاه دسترسی داشته باشید.
مسافران در حین انتظار در این فرودگاه برای انجام پرواز خود می توانند از امکانات آن نظیر: اینترنت، صرافی، بانک، خدمات پزشکی، انواع مغازه های فروش اجناس و سوغات ها، رستوران، کافی شاپ استفاده نمایند.

 

فرودگاه بین‌ المللی آل مکتوم Al Maktoum International Airport

فرودگاه ال مکتوم دبی
این مجموعه بعد از فرودگاه بین المللی دبی دومین فرودگاه این شهر می باشد که فعالیت خود را از سال 2010 آغاز کرده است.
فرودگاه آل مکتوم بزرگ ‌ترین فرودگاه جهان از نظر فضا و حجم مسافر می باشد و دارای 3 ترمینال برای انجام انواع پرواز های داخلی، خارجی، باربری و منطقه ای می باشد.
این فرودگاه در منطقه جبل علی و در 37 کیلومتری جنوب غربی دبی ساخته شده است.
به این نکته نیز می بایست اشاره کرد که پروازهای کلیه ایر لاین های ایرانی به مقصد فرودگاه بین ‌المللی دبی انجام می شود و هیچ پروازی به مقصد فرودگاه آل مکتوم توسط این ایرلاین ها انجان نمیگیرد.
این فرودگاه هرساله پذیرای گردشگران بسیاری است که از نقاط مختلف دنیا برای سفر به دبی می روند و همچنین مسافران بسیاری را به نقاط مختلف جا به جا می کند.
از راه های مختلف نظیر تاکسی، اتوبوس، ترانسفر فرودگاهی و وسایل نقلیه شخصی امکان دسترسی مسافران به این فرودگاه میسر می گردد.
در زمان اتنظار برای انجام پرواز مسافران می توانند از امکانات آنجا نظیر اینترنت، رستوران، کافی شاپ، خدمات پزشکی، اتاق بازی کودکان، صرافی و بانک نیز می توانند استفاده نمایند.

 

درباره دبی

دبی بزرگ ‌ترین شهر کشور امارات متحده عربی است.
این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج فارس واقع شده است.
زبان رسمی مردم و ساکنین در این کشور عربی بوده و در برخی مناطف می توانید با مردن آنجا انگلیسی نیز صحبت نمایید و واحد پول مورد استفاده در آنجا درهم می باشد.
اکثر جمعیتی که در این شهر زندگی و کار می کنند از مردم کشور های پاکستان ، فیلیپین و هند می باشند.
دین رسمی در این کشور اسلام میباشد اما در برخی مناطق برخی افراد پیرو مذاهبی نظیر مسیحی ، هندی ، بودایی و بهایی نیز زندگی می کنند.
این شهر زیبا اماکن تفریحی و گردشگری بسیاری دارد که هر کدام جذابیت منحصربه فرد خود را دارا هستند به همین دلیل است که صنعت گردشگری بهترین و موثرترین منبع درآمد زایی در این شهر محسوب میشود.
هرساله گردشگران بسیاری جهت گذراندن تعطیلات خود سفر به شهر دبی را انتخا کرده و از حضور خود در آنجا لذت کامل را می برند و خاطرات خوشی را نیز برای خود رقم می زنند.

 

آب و هوای دبی

دبی شهری است که دارای آب و هوای بیابانی گرمسیری می باشد.
در این شهر می توانید تابستان بسیار گرم و مرطوب را تجربه نمایید و گردشگران بسیاری را نیز در حین سفرتان ببینید و قابل ذکر است قیمت ها در این فصل کمی بالاتر می باشد چون بعنوان فصل شلوغ گردشگری شناخته شده و محبوب می باشد.
زمستان ها با آب و هوای متعادل و عالی که این شهر دارا می باشد نیز زمان مناسبی برای سفر به این شهر می باشد که این فصل نیز به علت وجود فستیوال ها و اعیادی نظیر سال نو وکریسمس در بین گردشگران محبوب می باشد.
در فصل پاییز و بهار نیز مسافران به راحتی می توانند به این شهر سفر کنند زیرا آب و هوای معتدل و مطلوبی را شاهد خواهند بود.

 

مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری دبی

این شهر پر تردد و محبوب همانند بسیاری دیگر از شهرها دارای مراکز دیدنی می باشد که گردشگران بسیاری را به همین علت به خود جذب می کند و در ادامه این متن به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

 • برج خلیفه Burj Khalifa
 • موزه دبی Dubai Museum
 • مسجد جمیرا Jumeirah Mosque
 • دهکده‌ میراث و غواصی دبی Heritage and Diving Village
 • آکواریوم دبی Dubai Aquarium
 • برج‌العرب Burj al-Arab
 • ساحل جمیرا Jumeirah Beach
 • اپرای دبی Dubai Opera
 • خانه شیخ سعید المکتوم Sheikh Saeed Al-Maktoum House
 • دهکده جهانی Global Village
 • باغ معجزه miracle garden
 • دنیای ماجراجویی آی ام جی دبی Img Worlds of adventure

مرکز خرید دبی

یکی از جذاب ترین قسمت های هر سفر بعد از دیدن اماکنی دیدنی خرید کردن در فروشگاه ها و مراکز خرید می باشد.
در دبی همانند بسیاری از کشورها و شهر ها می توانید از مغازه ها، فروشگاه اه و مراکز خرید آن انواع وسایل مورد نیاز و حتی سوغاتی برای خود و عزیزانتان را تهیه نمایید.
در این متن به برخی از محبوب ترین و پرتردد ترین مراکز خرید دبی اشاره خواهیم کرد.

 • مرکز خرید دبی مال The Dubai Mall
 • مرکز خرید امارات مال Mall of the Emirates
 • مرکز خرید برجمان burjuman
 • مرکز خرید سیتی سنتر دبی Dubai City Center Shopping Mall
 • مرکز خرید ابن بطوطه Ibn Battuta Mall
 • مرکز خرید مارینا مال Dubai Marina Mall
 • مرکز خرید الغریر Al Ghurair Centre
 • مرکز خرید مرکاتو Mercato Shopping Mall
 • فستیوال سنتر Festival Centre

نحوه جستجو پروازهای دبی در قاره پیما :

برای جستجو بلیط ابتدا باید وارد قسمت جستجو پروازهای خارجی قاره پیما شوید سپس پس از انتخاب نوع بلیط ( یک طرفه یا رفت و برگشت ) و شهر مبدا و مقصد (Dubai – DXB) را انتخاب کرده

در مرحله بعد تاریخ رفت و برگشت را مشخص نمائید سپس تعداد مسافرها ( بزرگسال +11 ، کودک -11 و نوزاد – 2 ) را انتخاب و در مرحله نهایی کلاس پروازی ( اکونومی – پریمیم اکونومی ، بیزینس – پریمیوم بیزینس ، فرست – فریمیوم فرست ) را انتخاب و بر دکمه جستجو پرواز کلید می کند و پس از پند ثانیه پروازهای شما به نمایش در می آید.

 

رزرو بلیط پرواز دبی :

بعد از انتخاب دکمه جستجو اطلاعات پرواز ها از ارزانترین به گرانترین برای شما به همراه سایر اطلاعات شامل زمان پرواز – طول پرواز – میزان بار – قوانین بلیط و … نمایش داده می شود

پس از بررسی و انتخاب پرواز و تائید آن وارد مرحله ثبت مسافرها و نهایی کردن رزرو خود می شود.

 

پروازهای چارتر دبی :

در مسیر ایران به دبی پرواز چارتری وجود ندارد و متاسفانه امکان خرید بلیط های چارتر دبی با قیمت های بسیار ارزان وجود ندارد.

 

خرید بلیط لحظه آخری دبی :

بلیط لحظه آخری دبی در واقع همان بلیط های سیستمی مسیر دبی می باشند با این تفاوت که در بعضی مواقع به دلیل پر نشدن پروازهای خطوط هواپیمایی در ساعاتی مانده به پرواز برای پر کردن پرواز خود بلیط های خود را با نرخ بسیار پایین تری می فروشند.

البته توجه داشته باشید در فصل های پر مسافر در برخی مواقع بلیط های لحظه آخری گران تر از بلیط های سیستمی معمولی می باشند و همه این بلیط ها ارزان نیستند.

در قاره پیما پس از جستجو بلیط های لحظه آخری به صورت مجزا در بالای صفحه با لوگوی مخصوص در کنار آنها برای شما به نمایش گذاشته می شوند.

 

فیلم آموزشی خرید اینترنتی بلیط از قاره پیما :

به زودی فیلم آموزشی خرید بلیط دبی از قاره پیما در این مکان قرار داده می شود.

 

پروازهای چارتر امارات قاره پیما

خرید و قیمت بلیط چارتر دبی

بلیط به تمام شهرهای امارات

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی دبی

پروازهای مشهد دبی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ابوظبی

رزرو و خرید بلیط هواپیما به شارجه

رزرو و خرید بلیط هواپیما به العین

رزرو و خرید بلیط هواپیما به راس الخیمه

بلیط از سایر شهرهای ایران به دبی
 
اصفهان شیراز مشهد اهواز جزیره کیش

 

تورهای ویژه دبی

تورهای ارزان قیمت دبی

رزرو هتل در تمام شهرهای امارات

قیمت و رزرو هتل در دبی و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در ابوظبی و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در شارجه و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در العین و دریافت واچر

قیمت و رزرو هتل در راس الخیمه و دریافت واچر

پروازهای داخلی امارات

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی امارات

دریافت ویزا امارات

اخذ ویزای دبی

دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما