پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیش ایر دبی کیش

چنانچه قصد سفر به دبی امارات از جزیره کیش را دارید یکی از بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی کیش ایر Kish Air Airlines از کیش به دبی می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیش ایر دبی کیش ( برنامه پرواز کیش ایر از کیش به دبی ) به طور کامل شرح داده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیش ایر دبی کیش ) ایرلاین کیش ایر Kish Air Airlines دبی امارات به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیش ایر دبی کیش
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیش ایر دبی کیش
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیش ایر دبی کیش به وسیله هواپیمایی کیش ایر Kish Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته 24 پرواز روزانه از کیش به دبی در ساعت های مختلف از فرودگاه کیش به فرودگاه دوبی امارات انجام می شود مدت زمان پرواز 0 ساعت و 15 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته 24 پرواز روزانه از دبی به کیش در ساعت های مختلف از فرودگاه دبی به فرودگاه کیش انجام می شود مدت زمان پرواز 0 ساعت و 15 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی کیش ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر دبی
نمایی از شهر دبی
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای امارات :
شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای امارات از جمله دبی و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای امارات را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی کیش ایر می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی کیش ایر در مسیر کیش دبی امارات و یا خرید بلیط پروازهای کیش ایر در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای دوبی در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی کیش ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیش ایر دبی کیش و شرایط پرواز کیش ایر Kish Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا امارات و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

ویزای 1 روزه امارات

بلیط به تمام شهرهای امارات

تورهای ویژه دبی امارات

رزرو هتل در تمام شهرهای امارات

پروازهای داخلی امارات

دریافت ویزا امارات

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل