پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان دبی امارات تهران

چنانچه قصد سفر به دبی امارات را دارید یکی از بهترین پروازها  پروازهای مستقیم هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines از تهران به دبی می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان دبی امارات تهران ( برنامه پرواز ماهان از تهران به دبی ) به طور کامل شرح داده است.

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان دبی امارات تهران ) ایرلاین های ماهان Mahan Air Airlines دبی امارات  به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران نجف تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان دبی امارات تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 7 پرواز از تهران به دبی امارات در روزهای شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت های مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه دبی امارات انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 7 پرواز از دبی امارات به تهران در روزهای  شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت های مختلف از فرودگاه دبی امارات به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
نمایی از شهر نجف عراق تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای امارات :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای امارات از جمله دبی و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای امارات را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان ایر می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان در مسیر تهران دبی امارات و یا خرید بلیط پروازهای ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای دبی در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان دبی امارات تهران و شرایط پرواز ماهان Mahan Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا امارات و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

ارزانترین نرخ ویزای دبی

بلیط به تمام شهرهای امارات

تورهای ویژه دبی امارات

رزرو هتل در تمام شهرهای امارات

پروازهای داخلی امارات

دریافت ویزا امارات

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل