آفریقای جنوبی

بلیط هواپیما ژوهانسبورگ

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ژوهانسبورگ با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما ژوهانسبورگ با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما ژوهانسبورگ چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط ژوهانسبورگ – مدت زمان پرواز تهران به ژوهانسبورگ و ارزانترین پروازهای ژوهانسبورگ و رزرو بلیط ژوهانسبورگ و خرید بلیط ارزان ژوهانسبورگ ( تهران ژوهانسبورگ – تبریز ژوهانسبورگ – مشهد ژوهانسبورگ – شیراز ژوهانسبورگ – اصفهان ژوهانسبورگ )

و لیست کلیه پروازهای ژوهانسبورگ و برنامه و ساعت های پروازهای ژوهانسبورگ و بلیط لحظه آخری ژوهانسبورگ و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران ژوهانسبورگ به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

بلیط هواپیما ارزان ژوهانسبورگ – قاره پیما

 

 

فروش ویژه بلیط چارتر ژوهانسبورگ رفت و برگشت ( چارتر تهران ژوهانسبورگ و چارتر تبریز ژوهانسبورگ و چارتر شیراز ژوهانسبورگ و چارتر مشهد ژوهانسبورگ و چارتر اصفهان ژوهانسبورگ ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به ژوهانسبورگ – ارزانترین پروازهای ژوهانسبورگ :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران ژوهانسبورگ – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به ژوهانسبورگ :

در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و ژوهانسبورگ وجود ندارد و تمام پروازها دارای حداقل 1 توقف در کشورهای دیگر می باشند .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر ژوهانسبورگ از ایران – ارزانترین بلیط چارتر ژوهانسبورگ – مدت زمان پرواز ژوهانسبورگ – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

 

رزرو و خرید بلیط رفت و برگشت ژوهانسبورگ – بلیط ارزان قیمت ژوهانسوبرگ از تهران مشهد شیراز و اصفهان با هواپیمایی قطری Qatar Airways :

پروازهای ژوهانسبورگ قطر ایرویز یکی از بهترین پروازهای ژوهانسبورگ از ایران می باشد که از کیفیت – خدمات و ایمنی بالایی در پروازهای خود برخوردار است .

قطر ایرویز در سال های اخیر به دلیل خدمات بسیار خوب خود به مسافران ژوهانسبورگ جوایز بین المللی زیادی دریافت کرده است .

در حال حاضر امکان پرواز از تهران مشهد شیراز و اصفهان به ژوهانسوبرگ با قطر ایرویز وجود دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در پروازهای قطری به ژوهانسبورگ شامل : قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت در ارزانترین تاریخ ، هزینه هر کیلو اضافه بار و میزان بار ، جریمه تغییر تاریخ و کنسلی بلیط ژوهانسبورگ ، برنامه ساعات و روزهای پروازهای ژوهانسبورگ و … با شماره های ما در تماس باشید .

مسیر پروازی قطری به ژوهانسبورگ :

بلیط های ژوهانسبورگ قطر ایرویز مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از مبدا خود از تهران مشهد شیراز یا اصفهان در دوحه توقفی کوتاه مدت داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت ژوهانسبورگ را از دوحه انجام می دهد .

رزرو و خرید بلیط رفت و برگشت ژوهانسبورگ

نرخ پروازهای رفت تهران ژوهانسبورگ :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به ژوهانسبورگ 8 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 50 دقیقه

 

 

رزرو بلیط برگشت از ژوهانسبورگ به تهران :

  فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB) مدت زمان پرواز از ژوهانسبورگ به دوحه 8 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 40 دقیقه

 

برنامه پروازهای رفت تهران به ژوهانسبورگ قطر ایرویز :

پروازهای قطری در مسیر تهران به ژوهانسبورگ همه روزه و در تمام ماه ها و فصول سال در ساعات زیر انجام می شود .

پرواز شماره QR499 در ساعت 22:50 شب تهران را به سمت ژوهانسبورگ ترک کرده و پس از توقف 1 ساعت و 40 دقیقه ای در دوحه در ساعت 10:05 صبخ وارد فرودگاه ژوهانسبورگ می شود .

طول پروازهای تهران ژوهانسبورگ قطر ایرویز 11 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای برگشت از ژوهانسبورگ به تهران قطر ایرویز :

در مسیر برگشت از ژوهانسبورگ به تهران نیز قطر ایرویز همه روزه و در ساعات زیر پرواز انجام می دهد .

هواپیما در ساعت 20:35 شب از ژوهانسوبرگ با شماره QR1368 پرواز خود به سمت تهران را شروع کرده و پس از توقف 1 ساعت و 30 دقیقه ای در دوحه در ساعت 10:40 صبح وارد فرودگاه امام تهران می شود .

طول پروازهای ژوهانسبورگ تهران قطر ایرویز 11 ساعت و 40 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان و وزن بار مجاز در پروازهای ژوهانسبورگ :

هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر ژوهانسبورگ خود به مسافران اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلویی را می دهد .

این میزان در تاریخ خاص و کلاس های مختلف متفاوت می باشد حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای قطر ایرویز آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

بیشترین تخفیف پروازهای قطری در مسیر ژوهانسبورگ در قاره پیما :

برای آگاهی از بهترین نرخ پروازهای چارتر و لحظه آخری ژوهانسبورگ وارد صفحات تلگرام و اینستاگرام قاره پیما شده و از تخفیف های لحظه ای بلیط های ژوهانسبورگ قاره پیما آگاه شده و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای خرید بلیط هواپیما با قطر ایرویز از تهران به ژوهانسبورگ با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران و کارشناسان قاره پیما در تماس باشید تا از قیمت بلیط های ژوهانسبورگ آگاه شوید و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

همچنین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ژوهانسبورگ با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن و 2 ساعت شبانه روز وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

 

قیمت بلیط هواپیما ژوهانسبورگ – ارزانترین قیمت بلیط ژوهانسبورگ از تهران شیراز مشهد تبریز و اصفهان با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش خط هواپیمایی دولتی کشور ترکیه می باشد و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد .

ترکیش به ژوهانسبورگ و بیشتر شهرهای دنیا پرواز مستقیم از استانبول انجام می دهد .

شما می توانید از شهرهای زیر در ایران به ژوهانسبورگ با ترکیش پرواز انجام دهید .

تهران ژوهانسبورگ – مشهد ژوهانسبورگ – شیراز ژوهانسبورگ – اهواز ژوهانسبورگ – تبریز ژوهانسبورگ – کرمانشاه ژوهانسبورگ و اصفهان ژوهانسبورگ .

قیمت بلیط هواپیما ژوهانسبورگ

درباره پروازهای ژوهانسبورگ با ترکیش :

پروازهای هواپیمایی ترکیش به ژوهانسبورگ از ایران مستقیم نبوده و ترکیش پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا اصفهان در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت ژوهانسبورگ را انجام می دهد .

بلیط ژوهانسبورگ :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به ژوهانسبورگ 9 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:13 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:21 ساعت و 05 دقیقه

قیمت بلیط ژوهانسبورگ :

  فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB) مدت زمان پرواز از ژوهانسبورگ به استانبول 9 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:13 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 15 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به ژوهانسبورگ ترکیش :

پروازهای رفت ژوهانسبورگ ترکیش در حال حاضر همه روزه و در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز از تهران به ژوهانسبورگ در ساعت 15:05 بعد از ظهر با شماره TK871 از تهران پرواز خود به ژوهانسبورگ را آغاز کرده و پس از توقف 8 ساعت و 00 دقیقه ای در ساعت 11:10 به وقت ژوهانسبورگ در فرودگاه ژوهانسبورگ فرود می آید .

مدت پرواز تهران تا ژوهانسبورگ با ترکیش 20 ساعت و 25 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از ژوهانسبورگ ترکیش :

در مسیر برگشت از ژوهانسبورگ به تهران ایرلاین ترکیش همانند پروازهای رفت همه روز پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره TK43 در ساعت 19:15 شب از ژوهانسبورگ به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 4 ساعت و 10 دقیقه ای در ساعت 14:00 بعد از ظهر وارد فروداه امام تهران می شود .

مدت پرواز ژوهانسبورگ تا تهران با ترکیش 11 ساعت و 35 دقیقه است .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به ژوهانسبورگ را به شما پیشنهاد کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به ژوهانسبورگ آنها را به شما پیشنهاد نمی کند .

وزن بار بلیط های ژوهانسبورگ :

هواپیمایی ترکیش در مسیر ایران به ژوهانسبورگ به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

این میزان بار در برخی از تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید آنلاین بلیط پروازهای ژوهانسبورگ با ارزانترین قیمت ممکن :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ژوهانسبورگ می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو و پیدا کردن پرواز مورد نظر مشخصات خود را وارد کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به ژوهانسبورگ از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به ژوهانسبورگ در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

 

نرخ پروازهای چارتر ژوهانسبورگ – آفری پرواز های لحظه آخری از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی امارات Emirates Airlines :

ایرلاین امارات یکی از بهترین خطوط هواپیما جهان می باشد که از شهرهای تهران مشهد و شیراز به ژوهانسبورگ پرواز در برنامه خود دارد .

توجه داشته باشید برای پرواز به ژوهانسبورگ با ایرلاین امارات نیاز به ویزای ترازیت امارات وجود ندارد و مسافران تا 24 ساعت می توانند در سال ترازیت دبی حضور داشته باشند .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای ژوهانسبورگ از جمله : هزینه سفر هوایی و بلیط ژوهانسبورگ ، مقدار بار و هزینه تغییر تاریخ و کنسلی بلیط ژوهانسبورگ ، برنامه پروازها و … با شماره های ما در تماس باشید .

پروازهای ایران به ژوهانسبورگ هواپیمایی امارات چگونه است :

هواپیمایی امارات پرواز مستقیم از ایران به ژوهانسبورگ انجام نمی دهد و هواپیما پس از پرواز از تهران مشهد و شیراز در دبی توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت ژوهانسبورگ را از دبی انجام می دهد .

نرخ پروازهای چارتر ژوهانسبورگ

مبلغ بلیط تهران ژوهانسبورگ :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به ژوهانسبورگ 8 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 20 دقیقه

نرخ پروازهای ژوهانسبورگ به تهران :

  فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB) مدت زمان پرواز از ژوهانسبورگ به دبی 8 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 50 دقیقه

 

 

 

شماره و روزهای پروازهای ژوهانسبورگ امارات :

پروازهای امارات از تهران به ژوهانسبورگ همانند سایر ایرلاین ها همه روزه انجام می شود .

هواپیما از تهران به سمت ژوهانسبورگ در ساعت 11:05 صبح و با شماره EK972 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعته در دبی در ساعت 20:50 شب وارد ژوهانسبورگ به وقت ژوهانسبورگ می شود .

مدت زمان پرواز ایران به ژوهانسبورگ با هواپیمایی امارات 11 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

تاریخ بلیط های ژوهانسبورگ به تهران :

در مسیر برگشت از ژوهانسبورگ به تهران نیز هواپیمایی امارات همه روز با شماره EK768 در ساعت 10:25 از ژوهانسبورگ به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 23:40 وارد تهران می شود .

مدت زمان پرواز ژوهانسبورگ به ایران با هواپیمایی امارات 11 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

هزینه اضافه بار و میزان بار پروازهای ژوهانسبورگ امارات :

پروازهای ژوهانسبورگ با هواپیمایی امارات مسافران می توانند یک چمدان 30 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین همراه داشته باشند .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای امارات به آگاه شوید زیرا امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت هزینه اضافه وجود ندارد .

کمترین و بهترین نرخ پروازهای ژوهانسبورگ در قاره پیما :

برای خرید بلیط ژوهانسبورگ با ارزانترین قیمت ممکن از تهران مشهد و شیراز با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما بهترین نرخ پروازهای ژوهانسبورگ را در تاریخ های محتلف به شما اطلاع داده و شما بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای استفاده از تخفیف های قاره پیما در مسیر ژوهانسبورگ با شماره های ما در تماس باشید .

برای رزرو و خرید اینترنتی بلیط ژوهانسبورگ با ارزانترین قیمت و به صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

 

هزینه پروازهای ژوهانسبورگ – مبلغ بلیط هواپیما ژوهانسبورگ از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی امارات Emirates Airlines و هواپیمایی آفریقای جنوبی South African Airways :

در این نوع پروازها مسیر تهران تا دبی با ایرلاین امارات و دبی به ژوهانسبورگ با هواپیمایی آفریقای جنوبی انجام می شود در مسیر برگشت نیز از ژوهانسبورگ تا دبی با هواپیمایی آفریقای جنوبی و دبی به تهران با ایرلاین امارات انجام می شود .

مسیر پروازهای ژوهانسبورگ :

هواپیمایی امارات پرواز مستقیم از ایران به ژوهانسبورگ انجام نمی دهد و هواپیما پس از پرواز از تهران مشهد و شیراز در دبی توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت ژوهانسبورگ را از دبی انجام می دهد .

هزینه پروازهای ژوهانسبورگ

هزینه پروازهای تهران ژوهانسبورگ

هزینه پروازهای تهران ژوهانسبورگ :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به ژوهانسبورگ 8 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 20 دقیقه

مبلغ بلیط های ژوهانسبورگ به تهران :

  فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB) مدت زمان پرواز از ژوهانسبورگ به دبی 8 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 50 دقیقه

 

 

 

ساعت و شماره پروازهای ژوهانسبورگ :

پروازهای امارات از تهران به ژوهانسبورگ همانند سایر ایرلاین ها همه روزه انجام می شود .

هواپیما از تهران به سمت ژوهانسبورگ در ساعت 11:05 صبح و با شماره EK972 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعته در دبی در ساعت 20:50 شب وارد ژوهانسبورگ به وقت ژوهانسبورگ می شود .

طول پرواز ایران به ژوهانسبورگ با هواپیمایی امارات 11 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

برنامه بلیط های ژوهانسبورگ به تهران  :

در مسیر برگشت از ژوهانسبورگ به تهران نیز هواپیمایی امارات همه روز با شماره EK768 در ساعت 10:25 از ژوهانسبورگ به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 1 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 23:40 وارد تهران می شود .

طول پرواز ژوهانسبورگ به ایران با هواپیمایی امارات 11 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

حداکثر وزن چمدان های پروازهای ژوهانسبورگ :

پروازهای نایروبی با هواپیمایی امارات و آفریقای جنوبی مسافران می توانند یک چمدان 30 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین همراه داشته باشند .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای امارات و آفریقای جنوبی به آگاه شوید زیرا امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت هزینه اضافه وجود ندارد .

کمترین و بهترین نرخ پروازهای ژوهانسبورگ در قاره پیما :

برای خرید بلیط ژوهانسبورگ با ارزانترین قیمت ممکن از تهران مشهد و شیراز با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما بهترین نرخ پروازهای نایروبی را در تاریخ های محتلف به شما اطلاع داده و شما بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای استفاده از تخفیف های قاره پیما در مسیر ژوهانسبورگ با شماره های ما در تماس باشید .

برای رزرو و خرید اینترنتی بلیط ژوهانسبورگ با ارزانترین قیمت و به صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

 

سایر پروازهای تهران به ژوهانسبورگ – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا میزان توقف و مدت توقف های طولانی مدت دارند .

 

بلیط تهران ژوهانسبورگ اتحاد امارات Etihad Airways:

بلیط تهران ژوهانسبورگ فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به ژوهانسبورگ 8 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 20 دقیقه

بلیط ارزان قیمت ژوهانسبورگ نیکی اتریش Niki Airlines :

بلیط ارزان قیمت ژوهانسبورگ فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به ژوهانسبورگ 9 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 00 دقیقه

خرید بلیط ژوهانسبورگ ایرفرانس فرانسه Air France Airlines :

خرید بلیط ژوهانسبورگ فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به پاریس 5 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه شارل دوگل Paris پاریس فرانسه (CDG)
فرودگاه شارل دوگل Paris پاریس فرانسه (CDG) مدت زمان پرواز از پاریس به ژوهانسبورگ 10 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:27 ساعت و 10 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط ژوهانسبورگ به تهران امارات Emirates Airlines + ایرلاین اتیوپی Ethiopian Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آدیس آبابا 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD)
  فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به ژوهانسبورگ 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 20 دقیقه

 رزرو بلیط ژوهانسبورگ امارات Emirates Airlines + ایرلاین اتیوپی Ethiopian Airlines + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آدیس آبابا 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD)
  فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به ژوهانسبورگ 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 20 دقیقه

 نرخ بلیط ژوهانسبورگ ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 49 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به مونیخ 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مونیخ Munich آلمان (MUC) – توقف 9 ساعته
  فرودگاه مونیخ Munich آلمان (MUC) مدت زمان پرواز از مونیخ به ژوهانسبورگ 10 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 29 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:29 ساعت و 34 دقیقه

 هزینه بلیط هواپیما از تهران به ژوهانسبورگ یک طرفه لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به وین 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به فرانکفورت 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) – توقف 8 ساعته
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به ژوهانسبورگ 10 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:13 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:30 ساعت و 00 دقیقه

 مبلغ بلیط ژوهانسبورگ امارات Emirates Airlines + ایرلاین اتیوپی Ethiopian Airlines + ایرلاین اسکی آفریقا ASKY Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آدیس آبابا 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD)
  فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به ژوهانسبورگ 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 30 دقیقه

برنامه و روهای پروازهای ژوهانسبورگ آذربایجان Azerbaijan Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 10 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به استانبول 3 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 9 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به ژوهانسبورگ 9 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:14 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:19 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:33 ساعت و 55 دقیقه

 بلیط ژوهانسبورگ چنده ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines + بریتیش ایرویز انگلستان British Airways Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 49 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به لندن 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR) – توقف 7 ساعته
  فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR) مدت زمان پرواز از لندن به ژوهانسبورگ 11 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 49 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:29 ساعت و 09 دقیقه

 بلیط هواپیما به ژوهنسبورگ اکراین Ukrain Airlines + بریتیش ایرویز انگلستان British Airways Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کی یف 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اوکراین (KBP) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه بوریسپیل Kiev Borispol کی یف اوکراین (KBP) مدت زمان پرواز از کی یف به لندن 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR)
  فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR) مدت زمان پرواز از لندن به ژوهانسبورگ 11 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:28 ساعت و 15 دقیقه

 ارزانترین پروازهای ژوهانسبورگ لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines + ایرلاین بلاویا بلاروس belavia Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مینسک 4 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 بلاروس (MSQ) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه مینسک Minsk Intl 2 بلاروس (MSQ) مدت زمان پرواز از مینسک به فرانکفورت 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) – توقف 8 ساعته
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به ژوهانسبورگ 10 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:13 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:30 ساعت و 30 دقیقه

 بلیط ژوهانسبورگ گلف ایر بحرین gulf Air Airlines + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به ابوظبی 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
  فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به ژوهانسبورگ 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Johannesburg ژوهانسبورگ (JNB)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 45 دقیقه
 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی ژوهانسبورگ :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط هواپیما ژوهانسبورگ ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران ژوهانسبورگ ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh hc jivhk fi C,ihksf,v’ Htvdrhd [k,fd hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hcj jfvdc

 
 
💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت ژوهانسبورگ چقدر است ؟

قیمت پروازهای ژوهانسبورگ بستگی به ایرلاین و تاریخ پرواز شما دارد این پروازهای از 10 تا 25 میلیون تومان قیمت دارند .

🚀 آیا پرواز مستقیم از ایران به ژوهانسبورگ وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و ژوهانسبورگ وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به ژوهانسبورگ کدام است ؟

خطوط هواپیمایی امارات و قطر ایرویز و ترکیش در حال حاضر بهترین ایرلاین ها برای پرواز از ایران به ژوهانسبورگ می باشد .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به ژوهانسبورگ ؟

پروازهای ژوهانسبورگ با اضافه شدن میزان توقف حدودا 17 ساعت می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای ژوهانسبورگ چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما ژوهانسبورگ وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل ژوهانسبورگ وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در ژوهانسبورگ وارد صفحه هتل در ژوهانسبورگ قاره پیما شوید .

بلیط به تمام شهرها

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ژوهانسبورگ 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کیپ تاون 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوربان 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تزانین 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پولوکوین 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پورت الیزابت 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ایست لندن 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نلسپرویت کروگر 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جرج 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بلومفونتن 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پرتوریا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کیمبرلی 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ریچاردز بی 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به هودسپرویت

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فالابروا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پیترماریتسبرگ 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اوپینگتون

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پیلانسبرگ سانسیتی

رزرو هتل در تمام شهرها

قیمت و رزرو هتل در ژوهانسبورگ 

قیمت و رزرو هتل در کیپتاون 

قیمت و رزرو هتل در دوربان 

پروازهای داخلی

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آفریقای جنوبی

دریافت ویزا 

اخذ ویزای آفریقای جنوبی

یک دیدگاه

  1. با سلام
    چنانجه سوالی در مورد پروازهای ژوهانسبورگ دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط ژوهانسبورگ پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما