آفریقای جنوبی

بلیط هواپیما کیپ تاون

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کیپ تاون با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما کیپ تاون با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما کیپ تاون چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط کیپ تاون – مدت زمان پرواز تهران به کیپ تاون و ارزانترین پروازهای کیپ تاون و رزرو بلیط کیپ تاون و خرید بلیط ارزان کیپ تاون ( تهران کیپ تاون – تبریز کیپ تاون – مشهد کیپ تاون – شیراز کیپ تاون – اصفهان کیپ تاون )

و لیست کلیه پروازهای کیپ تاون و برنامه و ساعت های پروازهای کیپ تاون و بلیط لحظه آخری کیپ تاون و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران کیپ تاون به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

بلیط هواپیما کیپ تاون

فروش ویژه بلیط چارتر کیپ تاون رفت و برگشت ( چارتر تهران کیپ تاون و چارتر تبریز کیپ تاون و چارتر شیراز کیپ تاون و چارتر مشهد کیپ تاون و چارتر اصفهان کیپ تاون ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به کیپ تاون – ارزانترین پروازهای کیپ تاون :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران کیپ تاون – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به کیپ تاون :

در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و کیپ تاون وجود ندارد و تمام پروازها دارای حداقل 1 توقف در کشورهای دیگر می باشند .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر کیپ تاوناز ایران – ارزانترین بلیط چارتر کیپ تاون- مدت زمان پرواز کیپ تاون- میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

قیمت بلیط هواپیما کیپ تاون – ارزانترین قیمت بلیط کیپ تاون از تهران شیراز مشهد تبریز و اصفهان با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش خط هواپیمایی دولتی کشور ترکیه می باشد و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد .

ترکیش به کیپ تاون و بیشتر شهرهای دنیا پرواز مستقیم از استانبول انجام می دهد .

شما می توانید از شهرهای زیر در ایران به کیپ تاون با ترکیش پرواز انجام دهید .

تهران کیپ تاون – مشهد کیپ تاون – شیراز کیپ تاون – اهواز کیپ تاون – تبریز کیپ تاون – کرمانشاه کیپ تاون و اصفهان کیپ تاون .

قیمت بلیط هواپیما کیپ تاون

درباره پروازهای کیپ تاون با ترکیش :

پروازهای هواپیمایی ترکیش به کیپ تاون از ایران مستقیم نبوده و ترکیش پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا اصفهان در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت کیپ تاون را انجام می دهد .

بلیط کیپ تاون :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به کیپ تاون 13 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 35 دقیقه

قیمت بلیط کیپ تاون :

  فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT) مدت زمان پرواز از کیپ تاون به استانبول 13 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 45 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به کیپ تاون ترکیش :

پروازهای رفت کیپ تاون ترکیش در حال حاضر همه روزه و در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز از تهران به کیپ تاون در ساعت 15:05 بعد از ظهر با شماره TK871 از تهران پرواز خود به کیپ تاون را آغاز کرده و پس از توقف 8 ساعت و 05 دقیقه ای در ساعت 12:40 به وقت کیپ تاون در فرودگاه کیپ تاون فرود می آید .

مدت پرواز تهران تا کیپ تاون با ترکیش 24 ساعت و 35 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از کیپ تاون ترکیش :

در مسیر برگشت از کیپ تاون به تهران ایرلاین ترکیش همانند پروازهای رفت همه روز پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره TK45 در ساعت 18:00 شب از کیپ تاون به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 4 ساعت و 15 دقیقه ای در ساعت 14:00 بعد از ظهر وارد فروداه امام تهران می شود .

مدت پرواز کیپ تاون تا تهران با ترکیش 20 ساعت و 45 دقیقه است .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به کیپ تاون را به شما پیشنهاد کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به کیپ تاون آنها را به شما پیشنهاد نمی کند .

وزن بار بلیط های کیپ تاون :

هواپیمایی ترکیش در مسیر ایران به کیپ تاون به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

این میزان بار در برخی از تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید آنلاین بلیط پروازهای کیپ تاون با ارزانترین قیمت ممکن :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیپ تاون می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو و پیدا کردن پرواز مورد نظر مشخصات خود را وارد کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به کیپ تاون از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به کیپ تاون در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

بلیط ارزان رفت و برگشت کیپ تاون – رزرو اینترنتی پروازهای کیپ تاون از تهران مشهد شیراز و اصفهان با هواپیمایی قطری Qatar Airways :

پروازهای کیپ تاون قطر ایرویز یکی از بهترین و ایمن ترین پروازهای کیپ تاون از ایران می باشد که پروازهای بسیار با کیفیت به خصوص در کلاس های بیزینس و فرست کلاس انجام می دهد .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای کیپ تاون شامل : قیمت بلیط رفت و برگشت کیپ تاون ، هزینه هر کیلو اضافه بار و میزان بار ، جریمه تغییر تاریخ و کنسلی بلیط ، برنامه روزها و ساعات پروازهای کیپ تاون و …. با شماره های ما در تماس باشید .

قطر ایرویز در حال حاضر از تهران مشهد شیراز و اصفهان به کیپ تاون پرواز انجام می دهد .

مسیر پروازی قطری به کیپ تاون :

بلیط های کیپ تاون قطر ایرویز مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از مبدا خود از تهران مشهد شیراز یا اصفهان در دوحه توقفی کوتاه مدت داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت کیپ تاون را از دوحه انجام می دهد .

توجه داشته باشید برای پرواز به کیپ تاون با ایرلاین قطری نیاز به ویزای ترازیت دوحه نمی باشد و مسافران ایرانی می توانند تا 24 ساعت در سالن ترازیت قطر حضور داشته باشند .

بلیط ارزان رفت و برگشت کیپ تاون

بلیط چارتر تهران کیپ تاون :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به کیپ تاون 8 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 45 دقیقه

 

 

پروازهای لحظه آخری کیپ تاون تهران :

  فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT) مدت زمان پرواز از کیپ تاون به دوحه 8 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 10 دقیقه

 

روزهای پروازهای کیپ تاون قطر ایرویز از تهران :

هواپیمایی قطر ایرویز همه روزه از تهران به کیپ تاون در ساعات و با شماره پروازهای زیر پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره QR499 از تهران در ساعت 22:50 شب حرکت خود به سمت کیپ تاون را آغاز کرده و پس از توقف 1 سات و 35 دقیقه ای در دوحه در ساعت 11:20 شب در کیپ تاون فرود می آید .

طول پروازهای تهران کیپ تاون قطر ایرویز 11 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

شماره و برنامه پروازهای کیپ تاون به تهران قطری :

پروازهای برگشت از کیپ تاون به تهران نیز همه روزه و در تمام فصول سال انجام می شود .

هواپیما در ساعت 18:50 بعد از ظهر از کیپ تاون با شماره پرواز QR1372 به سمت تهران حرکت خود را آغاز کرده و پس از توقف 2 ساعته در دوحه در ساعت 10:40 صبح وارد تهران می شود .

طول پروازهای کیپ تاون تهران قطر ایرویز 12 ساعت و 10 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای کیپ تاون قطری :

هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر کیپ تاون خود به مسافران اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلویی را می دهد .

این میزان در تاریخ خاص و کلاس های مختلف متفاوت می باشد حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای قطر ایرویز آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

بهترین و کمترین نرخ پروازهای کیپ تاون قطر ایرویز در قاره پیما :

برای آگاهی از بهترین نرخ پروازهای چارتر و لحظه آخری کیپ تاون وارد صفحات تلگرام و اینستاگرام قاره پیما شده و از تخفیف های لحظه ای بلیط های کیپ تاون قاره پیما آگاه شده و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای خرید بلیط هواپیما با قطر ایرویز از تهران به کیپ تاون با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران و کارشناسان قاره پیما در تماس باشید تا از قیمت بلیط های کیپ تاون آگاه شوید و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

همچنین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیپ تاون با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن و 2 ساعت شبانه روز وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

بلیط لحظه آخری کیپ تاون – هزینه پروازهای آفری و چارتر کیپ تاون از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی امارات Emirates Airlines :

هواپیمایی امارات یکی از بهترین خطوط هواپیمایی خاورمیانه و جهان می باشد که پروازهای بسیار با کیفیت از شهرهای تهران مشهد و شیراز به کیپ تاون در برنامه پرواز خود دارد .

امارات در سال های اخیر به دلیل کیفیت و خدمات بسیار مناسب پروازهای خود جوایز زیادی را دریافت نموده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره درباره پروازهای امارات به کیپ تاون با شماره های ما در تماس باشید .

پروازهای ایران به کیپ تاون هواپیمایی امارات چگونه است :

هواپیمایی امارات پرواز مستقیم از ایران به کیپ تاون انجام نمی دهد و هواپیما پس از پرواز از تهران مشهد و شیراز در دبی توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت کیپ تاون را از دبی انجام می دهد .

بلیط لحظه آخری کیپ تاون

هزینه سفر به کیپ تاون از تهران :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به کیپ تاون 9 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 55 دقیقه

مبلغ پروازهای کیپ تاون به تهران :

  فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT) مدت زمان پرواز از کیپ تاون به دبی 9 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:13 ساعت و 55 دقیقه

 

 

 

ساعت پروازهای رفت کیپ تاون ایرلاین امارات :

پروازهای تهران به کیپ تاون هواپیمایی امارات در حال حاضر به صورت روزانه و در 365 روز سال انجام می شود .

هواپیما در ساعت 01:30 بامداد با شماره پرواز EK978 از تهران به کیپ تاون پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 5 ساعته در ساعت 16:45 بعد از ظهر وارد کیپ تاون می شود .

مدت زمان پرواز ایران به کیپ تاون با هواپیمایی امارات 16 ساعت و 55 دقیقه می باشد .

تاریخ بلیط های برگشت کیپ تاون به تهران امارات :

در مسیر برگشت از کیپ تاون به تهران ایرلاین امارات همانند پروازهای رفت همه روزه پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره EK771 در ساعت 18:25 شب از کیپ تاون به تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 2 ساعته در ساعت 09:40 وارد فرودگاه امام تهران می شود .

مدت زمان پرواز کیپ تاون به ایران با هواپیمایی امارات 13 ساعت و 55 دقیقه می باشد .

هزینه اضافه بار و میزان بار پروازهای کیپ تاون امارات :

پروازهای کیپ تاون با هواپیمایی امارات مسافران می توانند یک چمدان 30 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین همراه داشته باشند .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای امارات به آگاه شوید زیرا امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت هزینه اضافه وجود ندارد .

رزرو و خرید اینترنتی بلیط کیپ تاون با کمترین قیمت در قاره پیما :

برای خرید بلیط کیپ تاون با ارزانترین قیمت ممکن از تهران مشهد و شیراز با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما بهترین نرخ پروازهای کیپ تاون را در تاریخ های محتلف به شما اطلاع داده و شما بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای استفاده از تخفیف های قاره پیما در مسیر کیپ تاون با شماره های ما در تماس باشید .

برای رزرو و خرید اینترنتی بلیط کیپ تاون با ارزانترین قیمت و به صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

بلیط هواپیما به کیپ تاون با لوفتهانزا :

در حال حاضر تنها پرواز با یک توقف از ایران به کیپ تاون با هواپیمایی لوفتهانزا انجام می شود – لوفتهانزا یکی از بهترین خطوط هواپیمایی در دنیا می باشد که دفتر اصلی این ایرلاین در فرودگاه فرانکفورت آلمان می باشد

مسیر پروازی تهران به کیپ تاون با لوفتهانزا :

ایرلاین لوفتهانزا پروازهای خود از ایران را از فرودگاه امام خمینی تهران انجام می دهد و پس از یک توقف در فراکفورت به سمت فرودگاه کیپ تاون ادامه مسیر خود را انجام می دهد

بلیط هواپیما به کیپ تاون با لوفتهانزا

قیمت بلیط رفت کیپ تاون :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به کیپ تاون 12 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:34 ساعت و 35 دقیقه

قیمت بلیط رفت و برگشت کیپ تاون :

  فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT) مدت زمان پرواز از کیپ تاون به فرانکفورت 12 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA)
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به تهران 5 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 10 دقیقه

روزها و شماره پروازهای تهران کیپ تاون Lufthansa Airlines :

پروازهای تهران کیپ تاون با شماره پرواز LH601 همه روزه و در ساعت 02:25 صبح از تهران به پرواز در آمده و در ساعت 10:55 به وقت کیپ تاون در فرودگاه کیپ تاون فرود می آید. مدت زمان پرواز تهران به کیپ تاون 34 ساعت و 35 دقیقه می باشد

بلیط های کیپ تاون به تهران با شماره پرواز LH577 همه روزه و در ساعت 18:20 از کیپ تاون به پرواز در آمده و در ساعت 21:05 به وقت تهران در فرودگاه امام تهران فرود می آید. مدت زمان پرواز کیپ تاون به تهران 26 ساعت و 10 دقیقه می باشد

درباره برنامه پروازهای کیپ تاون به تهران و تهران به کیپ تاون :

ساعات پروازهای تهران به کیپ تاون و کیپ تاون  به تهران با هواپیمایی لوفتهانزا در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز لوفتهانزا تهران به کیپ تاون و خرید بلیط رفت و برگشت تهران کیپ تاون با ما در تماس باشید .

بار مجاز پرواز لوفتهانزا از تهران به کیپ تاون :

بار مجاز برای پرواز لوفتهانزا تهران کیپ تاون 2 چمدان 23 کیلو گرم می باشد برای پرواز های اکونومی برای پروازهای بیزینس و فرست کلاس این مقدار بیشتر می شود همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست می باشد و حتما قبل از سفر مقدار بار مجاز را داخل بلیط چک نمائید.

قیمت بلیط کیپ تاون از تهران :

قیمت های بلیط و کیپ تاون به تهران رفت و برگشت و یک طرفه در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط تهران به کیپ تاون با لوفتانزا می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

خرید بلیط کیپ تاون ارزان با هواپیمایی آسترین :

هواپیمایی اتریشی هفته ای 3 پرواز به کیپ تاون از تهران با یک توقف در وین اتریش انجام می دهد اتریشی فرودگاه اصلی ایرلاین اتریشی در وین پایتخت اتریش می باشد

پرواز از تهران به کیپ تاون با آسترین ایرلاینز مسیر پروازی :

اتریشی پس از پرواز از فرودگاه امام تهران IKA در فرودگاه وین اتریش VIE توقف داشته و پس از این توقف به سمت فرودگاه کیپ تاون پرواز خود را ادامه می دهد

خرید بلیط کیپ تاون ارزان با هواپیمایی آسترین

تهران به کیپ تاون با استرین :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به وین 4 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) – توقف 4 ساعته
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به کیپ تاون 11 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 20 دقیقه

کیپ تاون به تهران با آسترین :

  فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT) مدت زمان پرواز از کیپ تاون به وین 11 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) 
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به تهران 4 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:18 ساعت و 25 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به کیپ تاون و کیپ تاون به تهران هواپیمایی اتریش Austrian Airlines :

پروازهای هواپیمایی اتریشی از تهران به کیپ تاون هفته ای 3 بار در روزهای شنبه – سه شنبه و پنج شنبه با توقف 4 ساعت و 35 دقیقه ای در وین انجام می شود انجام می شود شماره این پرواز OS872 است پرواز تهران به کیپ تاون در ساعت 03:50 از تهران به پرواز در آمده و در ساعت 22:40 به وقت کیپ تاون در فرودگاه کیپ تاون فرود می آید. مدت پرواز کیپ تاون 20 ساعت و 20 دقیقه می باشد

پرواز برگشت هواپیما استرین از تورنتو به تهران در روزهای یک شنبه و چهارشنبه با 2 ساعت و 20 دقیقه توقف در وین انجام می شود شماره این پرواز OS72 می باشد در ساعت 18:20 از کیپ تاون پرواز کرده و در ساعت 21:05 در فرودگاه امام تهران فرود می آید. مدت پرواز کیپ تاون به تهران 18 ساعت و 25 دقیقه می باشد

درباره روزها و ساعات پرواز کیپ تاون :

ساعات پروازهای تهران به کیپ تاون و کیپ تاون به تهران با هواپیمایی اتریشی در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز ایرلاین استرین تهران به کیپ تاون و خرید بلیط رفت و برگشت تهران کیپ تاون با ما در تماس باشید .

مقدار بار ایرلاین اتریشی از تهران به کیپ تاون :

بار مجاز برای پرواز اتریشی از تهران به کیپ تاون 2 چمدان 23 کیلو گرم می باشد برای پرواز های اکونومی برای پروازهای بیزینس و فرست کلاس این مقدار بیشتر می شود همیشه برای بررسی مقدار بار مجاز توجه داشته باشید مقدار باری که در بلیط ذکر شده درست می باشد و حتما قبل از سفر مقدار بار مجاز را داخل بلیط چک نمائید.

بلیط ارزان قیمت کیپ تاون با ایرلاین اتریشی :

قاره پیما دفتر نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی آسترین در ایران می باشد قیمت بلیط آسترین از تهران به کیپ تاون و بلعکس در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما کیپ تاون با هواپیمایی اتریش می توانید با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط خود را خریداری نمایید .

سایر پروازهای تهران به کیپ تاون – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا میزان توقف و مدت توقف های طولانی مدت دارند .

قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما از تهران به کیپ تاون قطر ایرویز قطر Qatar Airways + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) – توقف 13 ساعته
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به ژوهانسبورگ 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB)
  فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB) مدت زمان پرواز از ژوهانسبورگ به کیپ تاون 9 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:14 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:26 ساعت و 50 دقیقه

 خرید بلیط کیپ تاون امارات Emirates Airlines + ایرلاین اتیوپی Ethiopian Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به آدیس آبابا 4 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD)
  فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به کیپ تاون 9 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:15 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 40 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط کیپ تاون به تهران کویت ایرویز کویت Qatar Airways + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کویت 1 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه کویت Kuwait کویت (KWI)
  فرودگاه کویت Kuwait کویت (KWI) مدت زمان پرواز از کویت به دوبی 1 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 10 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به کیپ تاون 9 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:13 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:11 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 40 دقیقه

 رزرو بلیط کیپ تاون گلف ایر بحرین gulf Air Airlines + ایرلاین اتیوپی Ethiopian Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 1 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به آدیس آبابا 3 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به کیپ تاون 9 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:14 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 30 دقیقه

 نرخ بلیط کیپ تاون گلف ایر بحرین gulf Air Airlines + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دوبی 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به کیپ تاون 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 25 دقیقه

 هزینه بلیط کیپ تاون گلف ایر بحرین gulf Air Airlines + ایرلاین کانتاس استرالیا Qantas Airways Airlines + ایرلاین امارات Emirates Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دوبی 4 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به کیپ تاون 5 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 25 دقیقه

 مبلغ بلیط کیپ تاون ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 49 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 11 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به کیپ تاون 13 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:20 ساعت و 24 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:14 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:35 ساعت و 09 دقیقه

بلیط ارزان قیمت کیپ تاون ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دوبی 4 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به کیپ تاون 9 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 30 دقیقه

 روزها و برنامه پروازهای کیپ تاون لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines + ایرلاین اتیوپی Ethiopian Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به آدیس آبابا 9 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD)
  فرودگاه آدیس آبابا Addis Ababa اتیوپی (ADD) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به کیپ تاون 9 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:24 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:31 ساعت و 25 دقیقه

بلیط کیپ تاون چنده ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + بریتیش ایرویز انگلستان British Airways Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به هیترو 4 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه هیترو London Heathrow لندن انگلستان (LHR) مدت زمان پرواز از هیترو به کیپ تاون 11 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:19 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:28 ساعت و 10 دقیقه

بلیط هواپیما از تهران به کیپ تاون آلیتالیا ایتالیا Alitalia Airlines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) – توقف 5 ساعته
  فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به استانبول 2 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 11 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به کیپ تاون 13 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه  Cape Town کیپ تاون (CPT)
کل طول زمان پرواز در هوا:20 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:15 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:36 ساعت و 25 دقیقه

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی کیپ تاون:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط کیپ تاون ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران کیپ تاون ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh hc jivhk fi ;d\ jh,k Htvdrhd [k,fd hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

 
💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت کیپ تاون چقدر است ؟

قیمت پروازهای کیپ تاون بستگی به ایرلاین و تاریخ پرواز شما دارد این پروازهای از 10 تا 25 میلیون تومان قیمت دارند .

🚀 آیا پرواز مستقیم از ایران به کیپ تاون وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و کیپ تاون وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به کیپ تاون کدام است ؟

خطوط هواپیمایی امارات و قطر ایرویز و ترکیش در حال حاضر بهترین ایرلاین ها برای پرواز از ایران به کیپ تاون می باشد .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به کیپ تاون ؟

پروازهای کیپ تاون با اضافه شدن میزان توقف حدودا 15 ساعت می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای کیپ تاون چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما کیپ تاون وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل کیپ تاون وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در کیپ تاون وارد صفحه هتل در کیپ تاون  قاره پیما شوید .

بلیط به تمام شهرها

بلیط هواپیما ژوهانسبورگ

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کیپ تاون

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوربان 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تزانین 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پولوکوین 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پورت الیزابت

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ایست لندن 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نلسپرویت کروگر 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جرج 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بلومفونتن 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پرتوریا

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کیمبرلی 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ریچاردز بی 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به هودسپرویت 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فالابروا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پیترماریتسبرگ 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اوپینگتون 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پیلانسبرگ سانسیتی

رزرو هتل در تمام شهرها

قیمت و رزرو هتل در ژوهانسبورگ 

قیمت و رزرو هتل در کیپتاون 

قیمت و رزرو هتل در دوربان 

پروازهای داخلی 

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آفریقای جنوبی

دریافت ویزا 

اخذ ویزای آفریقای جنوبی

یک دیدگاه

  1. با سلام
    چنانجه سوالی در مورد پروازهای کیپ تاون دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط کیپ تاون پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما