آفریقای جنوبی

بلیط هواپیما دوربان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوربان با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر / آفری / لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما دوربان با ارزانترین قیمت در قاره پیما

قیمت ویژه بلیط هواپیما دوربان چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط دوربان – مدت زمان پرواز تهران به دوربان و ارزانترین پروازهای دوربان و رزرو بلیط دوربان و خرید بلیط ارزان دوربان ( تهران دوربان – تبریز دوربان – مشهد دوربان – شیراز دوربان – اصفهان دوربان )

و لیست کلیه پروازهای دوربان و برنامه و ساعت های پروازهای دوربان و بلیط لحظه آخری دوربان و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران دوربان به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

بلیط هواپیما دوربان

فروش ویژه بلیط چارتر دوربان رفت و برگشت ( چارتر تهران دوربان و چارتر تبریز دوربان و چارتر شیراز دوربان و چارتر مشهد دوربان و چارتر اصفهان دوربان ) با ارزانترین قیمت

 

بهترین پروازهای تهران به دوربان  – ارزانترین پروازهای دوربان  :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران دوربان  – قیمت بلیط پروازهای لحظه آخری هواپیما به دوربان  :

در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و دوربان وجود ندارد و تمام پروازها دارای حداقل 1 توقف در کشورهای دیگر می باشند .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر دوربان از ایران – ارزانترین بلیط چارتر دوربان – مدت زمان پرواز دوربان – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

رزرو اینترنتی بلیط دوربان – رزرو و خرید بلیط رفت و برگشت دوربان از تهران مشهد و شیراز با هواپیمایی امارات Emirates Airlines :

پروازهای ایران به دوربان امارات یکی از بهترین پروازهای در مسیر دوربان می باشد که از شهرهای تهران مشهد و شیراز انجام می شود .

ایرلاین امارات در سال های اخیر به دلیل ایمنی بسیار بالا پروازهای خود و خدمات بسیار عالی جوایز بسیاری را دریافت نموده است .

جهت کشب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای دوربان هواپیمایی امارات شامل : نرخ پروازهای رفت و برگشت دوربان ، هزینه تغییر تاریخ و کنسلی پروازهای دوربان امارات ، برنامه روزها و ساعات پروازهای دوربان و … با شماره های ما در تماس باشید .

پروازهای ایران به دوربان هواپیمایی امارات چگونه است :

هواپیمایی امارات پرواز مستقیم از ایران به دوربان انجام نمی دهد و هواپیما پس از پرواز از تهران مشهد و شیراز در دبی توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت دوربان را از دبی انجام می دهد .

رزرو اینترنتی بلیط دوربان

بلیط ارزان قیمت رفت دوربان :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به دوربان 8 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 00 دقیقه

رزرو پروازهای برگشت دوربان :

  فرودگاه Durban دوربان (DUR) مدت زمان پرواز از دوربان به دبی 8 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:10 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:2 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 50 دقیقه

 

برنامه پروازهای تهران به دوربان امارات :

پروازهای دوربان هواپیمایی امارات در حال حاضر همه روزه و در تمام ماه ها و فصول سال در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز شماره EK978 در ساعت 01:30 بامداد پرواز خود را به سمت دوربان آغاز کرده و پس از توقف 6 ساعت و 30 دقیقه ای در ساعت 17:05 وارد دوربان به وقت دوربان می شود .

مدت زمان پرواز ایران به دوربان با هواپیمایی امارات 17 ساعت و 00 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای برگشت از دوربان به تهران :

پروازهای برگشت از دوربان به تهران ایرلاین امارات نیز همانند پروازهای رفت همه روزه انجام می شود .

هواپیما در ساعت 19:10 شب از دوربان به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 2 ساعت و 20 دقیقه ای در ساعت 09:40 صبح وارد تهران می شود .

مدت زمان پرواز دوربان به ایران با هواپیمایی امارات 12 ساعت و 50 دقیقه می باشد .

هزینه اضافه بار و میزان بار پروازهای دوربان امارات :

پروازهای دوربان با هواپیمایی امارات مسافران می توانند یک چمدان 30 کیلویی در قسمت بار و یک چمدان 7 کیلویی در قسمت کابین همراه داشته باشند .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای امارات به آگاه شوید زیرا امکان اضافه کردن بار بدون پرداخت هزینه اضافه وجود ندارد .

ارزانترین نرخ پروازهای دوربان با هواپیمایی امارات در قاره پیما / چارتر آفری لحظه آخری :

برای خرید بلیط دوربان با ارزانترین قیمت ممکن از تهران مشهد و شیراز با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان قاره پیما بهترین نرخ پروازهای دوربان را در تاریخ های محتلف به شما اطلاع داده و شما بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای استفاده از تخفیف های قاره پیما در مسیر دوربان با شماره های ما در تماس باشید .

برای رزرو و خرید اینترنتی بلیط دوربان با ارزانترین قیمت و به صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

قیمت بلیط هواپیما دوربان – ارزانترین قیمت بلیط دوربان از تهران شیراز مشهد تبریز و اصفهان با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش خط هواپیمایی دولتی کشور ترکیه می باشد و بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقاصد پروازی می باشد .

ترکیش به دوربان و بیشتر شهرهای دنیا پرواز مستقیم از استانبول انجام می دهد .

شما می توانید از شهرهای زیر در ایران به دوربان با ترکیش پرواز انجام دهید .

تهران دوربان – مشهد دوربان – شیراز دوربان – اهواز دوربان – تبریز دوربان – کرمانشاه دوربان و اصفهان دوربان .

قیمت بلیط هواپیما دوربان

درباره پروازهای دوربان با ترکیش :

پروازهای هواپیمایی ترکیش به دوربان از ایران مستقیم نبوده و ترکیش پس از پرواز از تهران مشهد شیراز و یا اصفهان در استانبول توقفی کوتاه داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت دوربان را انجام می دهد .

بلیط دوربان :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دوربان 12 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 00 دقیقه

قیمت بلیط دوربان :

  فرودگاه Durban دوربان (DUR) مدت زمان پرواز از دوربان به استانبول 12 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:16 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 10 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به دوربان ترکیش :

پروازهای رفت دوربان ترکیش در حال حاضر همه روزه و در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می شود .

پرواز از تهران به دوربان در ساعت 15:05 بعد از ظهر با شماره TK871 از تهران پرواز خود به دوربان را آغاز کرده و پس از توقف 8 ساعت و 00 دقیقه ای در ساعت 13:30 به وقت دوربان در فرودگاه دوربان فرود می آید .

مدت پرواز تهران تا دوربان با ترکیش 24 ساعت و 00 دقیقه است .

شماره پروازهای برگشت از دوربان ترکیش :

در مسیر برگشت از دوربان به تهران ایرلاین ترکیش همانند پروازهای رفت همه روز پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره TK43 در ساعت 16:30 شب از دوربان به سمت تهران پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 4 ساعت و 10 دقیقه ای در ساعت 14:00 بعد از ظهر وارد فروداه امام تهران می شود .

مدت پرواز دوربان تا تهران با ترکیش 20 ساعت و 10 دقیقه است .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به دوربان را به شما پیشنهاد کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به دوربان آنها را به شما پیشنهاد نمی کند .

وزن بار بلیط های دوربان :

هواپیمایی ترکیش در مسیر ایران به دوربان به مسافران خود اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلوگرمی را می دهد .

این میزان بار در برخی از تاریخ ها و کلاس های پروازی مختلف متفاوت می باشد حتما قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید آنلاین بلیط پروازهای دوربان با ارزانترین قیمت ممکن :

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دوربان می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و پس از جستجو و پیدا کردن پرواز مورد نظر مشخصات خود را وارد کرده و بلیط خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو و مبلغ بلیط را با کارت های عضو شتاب پرداخت نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به دوربان از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به دوربان در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

پروازهای چارتر و لحظه آخری دوربان – بهترین و کمترین قیمت بلیط دوربان از تهران مشهد شیراز و اصفهان با هواپیمایی قطری Qatar Airways :

پروازهای دوربان قطر ایرویز یکی از بهترین و ایمن ترین پروازهای دوربان از ایران می باشد که پروازهای بسیار با کیفیت به خصوص در کلاس های بیزینس و فرست کلاس انجام می دهد .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای دوربان شامل : قیمت بلیط رفت و برگشت دوربان ، هزینه هر کیلو اضافه بار و میزان بار ، جریمه تغییر تاریخ و کنسلی بلیط ، برنامه روزها و ساعات پروازهای دوربان و …. با شماره های ما در تماس باشید .

قطر ایرویز در حال حاضر از تهران مشهد شیراز و اصفهان به دوربان پرواز انجام می دهد .

مسیر پروازی قطری به دوربان :

بلیط های دوربان قطر ایرویز مستقیم نبوده و هواپیما پس از پرواز از مبدا خود از تهران مشهد شیراز یا اصفهان در دوحه توقفی کوتاه مدت داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت دوربان را از دوحه انجام می دهد .

توجه داشته باشید برای پرواز به دوربان با ایرلاین قطری نیاز به ویزای ترازیت دوحه نمی باشد و مسافران ایرانی می توانند تا 24 ساعت در سالن ترازیت قطر حضور داشته باشند .

پروازهای چارتر و لحظه آخری دوربان

رزرو بلیط رفت تهران به دوربان :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به دوربان 10 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:6 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:19 ساعت و 20 دقیقه

 

مبلغ بلیط برگشت دوربان به تهران :

  فرودگاه Durban دوربان (DUR) مدت زمان پرواز از دوربان به دوحه 10 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:12 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 25 دقیقه

 

تاریخ و ساعات پروازهای قطری به دوربان :

قطر ایرویز هفته ای 5 پرواز در روزهای 1 شنبه ، 2 شنبه ، 3 شنبه ، 4 شنبه و جمعه از تهران به دوربان انجام می دهد .

هواپیما در ساعت 22:50 با شماره QR499 پرواز خود را آغاز کرده و پس از توقف 6 ساعت و 26 دقیقه ای در ساعت 17 وارد دوربان می شود .

طول پروازهای تهران دوربان قطر ایرویز 19 ساعت و 20 دقیقه می باشد .

شماره و برنامه پروازهای دوربان به تهران قطری :

قطری در مسیر برشت از دوربان به تهران هفته ای چهار پرواز در روزهای شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه انجام می دهد .

پرواز شماره QR1368 در ساعت 18:10 دوربان را به سمت تهران ترک کرده و پس از توقف 1 ساعت و 0 دقیقه ای در ساعت 10:40 صبح وارد فروداه امام تهران می شود .

طول پروازهای دوربان تهران قطر ایرویز 14 ساعت و 25 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای دوربان قطری :

هواپیمایی قطر ایرویز در مسیر دوربان خود به مسافران اجازه حمل 1 چمدان 30 کیلویی را می دهد .

این میزان در تاریخ خاص و کلاس های مختلف متفاوت می باشد حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز در پروازهای قطر ایرویز آگاه شوید تا با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

کمترین قیمت بلیط هواپیما به دوربان در قاره پیما :

برای آگاهی از بهترین نرخ پروازهای چارتر و لحظه آخری دوربان وارد صفحات تلگرام و اینستاگرام قاره پیما شده و از تخفیف های لحظه ای بلیط های دوربان قاره پیما آگاه شده و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

برای خرید بلیط هواپیما با قطر ایرویز از تهران به دوربان با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران و کارشناسان قاره پیما در تماس باشید تا از قیمت بلیط های دوربان آگاه شوید و بلیط خود را با ارزانترین قیمت ممکن رزرو و خریداری نمائید .

همچنین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دوربان با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن و 2 ساعت شبانه روز وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت شده و بلیط خود را رزرو و خریداری نمائید .

سایر پروازهای تهران به دوربان – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا میزان توقف و مدت توقف های طولانی مدت دارند .

قیمت بلیط رفت و برگشت دوربان قطر ایرویز قطر Qatar Airways + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) – توقف 7 ساعته
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به ژوهانسبورگ 8 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB)
  فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB) مدت زمان پرواز از ژوهانسبورگ به دوربان 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 35 دقیقه

بلیط ارزان قیمت دوربان قطر ایرویز قطر Qatar Airways + ایرلاین بریتیش ایرویز انگلستان British Airways Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) – توقف 7 ساعته
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به ژوهانسبورگ 8 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB)
  فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB) مدت زمان پرواز از ژوهانسبورگ به دوربان 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:9 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:20 ساعت و 50 دقیقه

بلیط دوربان ایر فرانس فرانسه Air France Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به رم 5 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) – توقف 12 ساعته
  فرودگاه فیومیچینو Rome Fiumicino رم ایتالیا (FCO) مدت زمان پرواز از رم به پاریس 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه پاریس Paris فرانسه (CDG)
  فرودگاه پاریس Paris فرانسه (CDG) مدت زمان پرواز از پاریس به ژوهانسبورگ 10 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB)
  فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB) مدت زمان پرواز از ژوهانسبورگ به دوربان 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:19 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:18 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:37 ساعت و 40 دقیقه

خرید بلیط دوربان آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین قطر ایرویز قطر Qatar Airways + ایرلاین بریتیش ایرویز انگلستان British Airways Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD)
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به دوحه 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) – توقف 12 ساعته
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به ژوهانسبورگ 8 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB)
  فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB) مدت زمان پرواز از ژوهانسبورگ به دوربان 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:13 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:18 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:31 ساعت و 25 دقیقه

 خرید اینترنتی بلیط دوربان به تهران گلف ایر بحرین gulf Air Airlines + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 1 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دوبی 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 6 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به دوربان 8 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 15 دقیقه

 نرخ هزینه و مبلغ بلیط دوربان گلف ایر بحرین gulf Air Airlines + ایرلاین کانتاس استرالیا Qantas Airways + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 1 ساعت و 55 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) – توقف 8 ساعته
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دوبی 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به دوربان 8 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:11 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:12 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 15 دقیقه

 رزرو بلیط دوربان لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines + ایرلاین بریتیش ایرویز انگلستان British Airways Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) – توقف 15 ساعته
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به آدیس آبابا 9 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB)
  فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به دوربان 9 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:33 ساعت و 40 دقیقه

 روزها و برنامه پروازهای دوربان لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) – توقف 16 ساعته
  فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به آدیس آبابا 9 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB)
  فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB) مدت زمان پرواز از آدیس آبابا به دوربان 9 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:17 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:17 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:35 ساعت و 00 دقیقه

 بلیط هواپیما به دوربان چنده ایرفلوت روسیه Aeroflot Airlines + ایرلاین آفریقای جنوبی South African Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به مسکو 3 ساعت و 48 دقیقه
فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO)
  فرودگاه مسکو Moscow روسیه (SVO) مدت زمان پرواز از مسکو به مونیخ 3 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه مونیخ Munich آلمان (MUC) – توقف 9 ساعته
  فرودگاه مونیخ Munich آلمان (MUC) مدت زمان پرواز از مونیخ به ژوهانسبورگ 10 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB) – توقف 4 ساعته
  فرودگاه ژوهانسبورگ Johannesburg آفریقای جنوبی (JNB) مدت زمان پرواز از ژوهانسبورگ به دوربان 1 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه Durban دوربان (DUR)
کل طول زمان پرواز در هوا:18 ساعت و 39 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:35 ساعت و 19 دقیقه

 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی دوربان :

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط دوربان ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران دوربان ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh hc jivhk fi n,vfhk Htvdrhd [k,fd hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

 
💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت دوربان چقدر است ؟

قیمت پروازهای دوربان بستگی به ایرلاین و تاریخ پرواز شما دارد این پروازهای از 10 تا 25 میلیون تومان قیمت دارند .

🚀 آیا پرواز مستقیم از ایران به دوربان وجود دارد ؟

متاسفانه در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و دوربان وجود ندارد و تمام پرواز ها دارای یک توقف می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به دوربان کدام است ؟

خطوط هواپیمایی امارات و قطر ایرویز و ترکیش در حال حاضر بهترین ایرلاین ها برای پرواز از ایران به دوربان می باشد .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به دوربان ؟

پروازهای دوربان با اضافه شدن میزان توقف حدودا 16 ساعت می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای دوربان چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 2 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما دوربان وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل دوربان وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در دوربان وارد صفحه هتل در دوربان قاره پیما شوید .

بلیط به تمام شهرها

بلیط هواپیما ژوهانسبورگ

بلیط هواپیما کیپ تاون

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دوربان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به تزانین 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پولوکوین 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پورت الیزابت 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ایست لندن 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به نلسپرویت کروگر 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به جرج 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بلومفونتن 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پرتوریا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کیمبرلی 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ریچاردز بی 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به هودسپرویت 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به فالابروا 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پیترماریتسبرگ

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اوپینگتون 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به پیلانسبرگ سانسیتی 

رزرو هتل در تمام شهرها

قیمت و رزرو هتل در ژوهانسبورگ 

قیمت و رزرو هتل در کیپتاون 

قیمت و رزرو هتل در دوربان

پروازهای داخلی 

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آفریقای جنوبی

دریافت ویزا 

اخذ ویزای آفریقای جنوبی

یک دیدگاه

  1. با سلام
    چنانجه سوالی در مورد پروازهای دوربان دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط دوربان پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما