عراق

بلیط هواپیما نجف

رزرو و خرید بلیط هواپیما نجف با ارزانترین قیمت در قاره پیما - چارتر لحظه آخری آفری

خرید اینترنتی و تلفنی بلیط هواپیما نجف با ارزانترین قیمت در قاره پیما

 

قیمت ویژه بلیط هواپیما نجف چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط نجف – مدت زمان پرواز تهران به نجف و ارزانترین پروازهای نجف و نحوه رزرو بلیط نجف و خرید بلیط ارزان نجف ( تهران نجف – تبریز نجف – مشهد نجف – شیراز نجف – اصفهان نجف )

و لیست کلیه پروازهای نجف و برنامه و ساعت های پروازهای نجف و بلیط لحظه آخری نجف و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران نجف به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

 

بلیط هواپیما نجف

فروش ویژه بلیط چارتر نجف رفت و برگشت ( چارتر تهران نجف و چارتر تبریز نجف و چارتر شیراز نجف و چارتر مشهد نجف و چارتر اصفهان نجف ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به نجف – ارزانترین پروازهای نجف :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران نجف – قیمت بلیط هواپیما به نجف :

در حال حاضر امکان پرواز از تهران – اصفهان – مشهد و شیراز ( در فصول پر مسافر ) با پروازهای مستقیم به نجف وجود دارد .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر نجف از ایران – ارزانترین بلیط چارتر نجف – مدت زمان پرواز – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

قیمت بلیط هواپیما نجف رفت و برگشت ماهان Mahan Airlines :

هواپیمایی ماهان و هواپیمایی قشم ایر در حال حاضر تنها ایرلاین های ایرانی می باشند که از تهران به نجف پروازهای سیستمی انجام می دهد و سایر ارلاین ها در مسیر نجف تنها پروازهای چارتر دارند .

در متن اطلاعات تکمیلی درباره بلیط هواپیما نجف – مدت زمان پرواز تهران نجف – برنامه پروازهای نجف – قیمت بلیط رفت و برگشت نجف – تفاوت بلیط چارتر و سیستمی هواپیما نجف – میزان بار مجاز و غیره … آمده است .

قیمت بلیط هواپیما نجف رفت و برگشت ماهان

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به نجف 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای تهران نجف ماهان :

هواپیمایی ماهان هفته ای 3 پرواز از تهران به نجف در روزهای یک شنبه – سه شنبه و جمعه انجام می دهد .

پرواز ماهان به نجف تهران را در ساعت 12:30 با شماره پرواز W55062 ترک کرده و پس از 1 ساعت و 30 دقیقه پرواز در ساعت 13:30 به وقت نجف وارد فرودگاه نجف می شود .

مدت پرواز تهران نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای نجف به تهران با ماهان :

ماهان ایرلاین همانند پروازهای رفت هفته ای 3 پرواز برگشت نجف تهران نیز در روزهای 1 شنبه – 3 شنبه و چهارشنبه برگزار می نمائید .

هواپیمایی ماهان نجف را در ساعت 13:45 با شماره W55061 ترک کرده و پس از پرواز 1 ساعت 30 دقیقه ای در ساعت 16:45 وارد فرودگاه امام خمینی تهران می شود .

مدت پرواز نجف تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

ساعات پروازهای تهران به نجف و نجف به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز ماهان تهران به نجف و خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف با ما در تماس باشید .

میزان بار پروازهای نجف با ماهان ایر :

ورن بار مجاز پروازهای نجف ماهان 30 کیلوگرم می باشد این میزان بار در تاریخ های مختلف و کلاس های پرواز متفاوت می باشد . لطفا قبل و بعد از خرید بلیط از میزان بار پرواز مورد نظر خود اطمینان حاصل نمائید .

خرید بلیط هواپیما نجف با ارزانترین قیمت در قاره پیما :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد برای آگاهی از قیمت بلیط در تاریخ های مختلف و آگاهی از تخفیف ها و آفرهای پروازی تهران به نجف با شماره های ما در تماس باشید .

و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بهترین زمان و ارزانترین بلیط نجف را پیدا کرده و به صورت اینترنتی رزرو و خرید نمائید .

بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران نجف با قشم ایر Qeshm Air Airlines :

قشم ایر نیز مانند هواپیمایی ماهان پروازهای سیستمی رفت و برگشت از تهران به نجف برگزار می نماید . قشم ایر یکی از بهترین ایرلاینهای ایرانی می باشد که در حال حاضر به صورت روانه پرواز از تهران به نجف و نجف به تهران را برگزار می نماید . در ادامه اطلاعات دقیق و تکمیلی پروازهای نجف قشم ایر آمده است با ما همراه باشید . بلیط ارزان قیمت هواپیما تهران نجف

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به نجف 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

ساعت پروازهای تهران به نجف با قشم ایر :

قشم ایر در مسیر تهران به نجف خود پروازهای روزانه در روز هفته انجام می دهد . این پرواز تهران را در ساعت 09:00 ترک کرده و پس از 1 ساعت و 30 دقیقه توقف در فرودگاه نجف فرود می آید شماره پرواز تهران به نجف قشم ایر QB2217 می باشد .

مدت پرواز هواپیما تهران نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

ساعت پروازهای برگشت از نجف به تهران قشم ایر :

پروازهای برشت نجف به تهران قشم ایر نیز همانند پروازهای رفت به صورت روزانه و در 7 روز هفته انجام می شود . قشم ایر از نجف در ساعت 17:00 پرواز کرده و پس از 1 ساعت 30 دقیقه در ساعت 18:40 در فروداه امام تهران فرود می آید . مدت پرواز هواپیما نجف تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد . ساعات پروازهای تهران به نجف و نجف به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز ماهان تهران به نجف و خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف با ما در تماس باشید .

مقدار بار مجاز پروازهای قشم ایر به نجف :

وزن بار قابل حمل در پروازهای قشم ایر به نجف 1 چمدان 23 کیلویی می باشد این میزان همیشه ثاببت نبوده و در بعضی پروازها کمتر و یا بیشتر می شود لطفا بعد از خرید بلیط ازمیران با حود که در بلیط درج شده آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

خرید بلیط نجف با ارزانترین قیمت در قاره پیما :

برای خرید بلیط هواپیما از تهران به نجف با ارزانترین قیمت شما می توانید با شماره های ما در تماس باشید تا از تخفیف ها و آفرهای پروازهای نجف قاره پیما آگاه شوید .

همچنین برای خرید بلیط می توانید وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت شده و پس از بررسی پروازهای مختلف ساعت پروازهای و قیمت بلیت ها ارزانترین و بهترین پرواز را انتخاب کرده و خریداری نمائید .

خرید اینترنتی بلیط چارتر نجف از تهران با کیش ایر KISH AIR AIRLINES :

کیش ایر یکی از ایرلاینهای ایرانی می باشد که پرواز چارتر و ارزان قیمت بلیط تهران و نجف را در اکثر ماه ها بخصوص ماه های پر مسافر در برنامه پروازی خود دارد . کیش ایر پروازهای خود را به صورت چارتر انجام می دهد ولی در بعضی اوقات پروازهای سیستمی به نجف نیز انجام می دهد . خرید اینترنتی بلیط چارتر نجف از تهران با کیش ایر KISH AIR AIRLINES

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ایروان 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

روزهای پروازهای تهران نجف کیش ایر از تهران :

پروازهای هواپیمایی کیش ایر از تهران به نجف به صورت چارتر می باشد و برنامه مشخصی ندارد . برای آگاهی از برنامه پروازها و نرخ پروازهای نجف با شماره های ما در تماس باشید و از قسمت جستجو آنلاین سایت با بلیط مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری نمائید . مدت پرواز از تهران به نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای برگشت نجف تهران کیش ایر :

برنامه پروازها به دلیل چارتر بودن مشخص نمی باشد برای خرید بلیط و آگاهی از برنامه پروازی و قیمت بلیط با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین پروازی مورد نظر خود را خریداری نمائید . مدت پرواز از نجف به تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

ساعات پروازهای تهران به نجف و نجف به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز کیش ایر تهران به نجف و خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف با ما در تماس باشید .

وزن بار پروازهای نجف چند کیلو می باشد :

وزن بار پروازهای نجف با کیش ایر به علت چارتر بودن 20 کیلو می باشد و امکان اضافه کردن بار در بلیط وجود ندارد . لطفا از میزان بار خود اطمینان داشته باشید تا در فروداه با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

قیمت پروازهای لحظه آخری و آفری نجف با کیش ایر :

نرخ بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد جهت خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به ایروان با شماره های ما در تماس باشید و از قسمت خرید اینترنتی سایت بلیط مورد نظر خود را جستجو و خریداری نمائید .

رزرو آنلاین بلیط پروازهای تهران نجف با ایران ایر Iran Air Airlines :

هواپیمای ایران ایر نیز پرواز از تهران به نجف را در روزهای مختلف در برنامه پرواز خود دارد . ایران ایر یکی از بهترین ایرلاین مسیر تهران به نجف در حال حاضر می باشد .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره نرخ پروازهای ایران ایر نجف – روزهای پرواز – ساعت پرواز – میزان بار و غیره به صورت کامل شرح داده شده است .

رزرو آنلاین بلیط پروازهای تهران نجف با ایران ایر Iran Air Airlines

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ایروان 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

مدت زمان پروازهای نجف و برنامه پروازی :

برنامه و روزهای پروازهای هواپیمایی ایران ایر از تهران به نجف در فصول و ماه های مختلف متفاوت می باشد لطفا جهت آگاهی از برنامه و قیمت با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین پرواز مورد نر خود را انتخاب نمائید .

مدت پرواز از تهران به نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

شماره پروازهای نجف به تهران :

برنامه پروازهای برگشت نیز همانند پرواز رفت نجف به صورت دقیق مشخص نمی باشد و می توانید با تماس با ما از برنامه پروازی نجف اطلاع فرمائید .

مدت پرواز از نجف به تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

ساعات پروازهای تهران به نجف و نجف به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز ایران ایر تهران به نجف و خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف با ما در تماس باشید .

میزان بار پروازهای مسیر تهران به نجف :

میزان بار مجاز پروازهای ایران ایر در مسیر نجف 20 کیلوگرم می باشد لطفا به میزان بار خود دقت داشته باشید تا در فرودگاه با مشکل مواجه نشوید .

قیمت بلیط هواپیما از تهران به نجف با تخفیف :

نرخ بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد لطفا برای آگاهی از قیمت دقیق بلیط با شماره های ما در تماس باشید تا از آفرها و تخفیف های بلیط نجف قاره پیما آگاه شوید . و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط مورد نظر خود را رزرو و به صورت اینترنتی خریداری نمائید . روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران نجف تهران

قیمت بلیط لحظه آخری تهران به نجف با زاگرس Zagros Airlines :

ایرلاین زاگرس یکی دیگر از خطوط هواپیمایی ایران می باشد که پرواز مستقم از تهران به نجف انجام می دهد . پروازهای زاگرس از تهران به نجف نیز به صورت چارتر انجام می شود . قیمت بلیط لحظه آخری تهران به نجف با زاگرس

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ایروان 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای نجف از تهران با زاگرس :

پروازهای تهران به نجف با هواپیمایی زاگرس نیز همانند سایر پروازهای چارتر برنامه مشخص شده و دقیقی ندارد و در ماه های مختلف برنامه پروازهای نجف زاگرس عوض می شود .

برای آگاهی از ساعت و روزهای پروازی و برنامه پروازهای و خرید بلیط با شماره های ما در تماس باشید . مدت پرواز از تهران به نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

مدت زمان پروازهای تهران به نجف :

برنامه پروازهای برگشت نیز همانند پرواز رفت نجف به صورت دقیق مشخص نمی باشد و می توانید با تماس با ما از برنامه پروازی نجف اطلاع فرمائید . مدت پرواز از نجف به تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

ساعات پروازهای تهران به نجف و نجف به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز زاگرس تهران به نجف و خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف با ما در تماس باشید .

وزن بار پروازهای چارتر نجف :

پروازهای چارتر هواپیمایی زاگرس به نجف به مسافرین خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلوگرمی را می دهد و امکان اضافه کردن بار در بلیط این پروازها وجود ندارد .

بلیط ارزان قیمت هواپیما نجف با پروازهای چارتر :

برای آگاهی از ارزانترین نرخ پروازهای چارتر نجف شما می توانید با شماره های ما در تماس باشید تا از بهترین نرخ این پروازهای آگاه شوید . همچنین با مراجعه به قسمت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سایت امکان خرید اینترنتی بلیط با ارزانترین قیمت برای شما فراهم شده است .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم زاگرس نجف عراق تهران

رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران به نجف ارزان قیمت با تابان TABAN AIRLINES :

تابان ایرلاین یکی دیگر از ایرلاین های ایرانی می باشد که در فصول پر مسافر پرواز از فرودگاه امام تهران به فرودگاه نجف انجام می دهد . توجه داشته باشید پروازهای نجف تایان ایر چارتر می باشید و تابان هیچ پرواز سیستمی ای به نجف انجام نمی دهد . رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران به نجف ارزان قیمت با تابان TABAN AIRLINES

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ایروان 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

ساعت پروازهای نجف در روزهای مختلف از تهران :

ساعت و روزهای پروازهای نجف هواپیمایی تابان به دلیل چارتر بودن پروازها متغییر می باشد و برنامه دقیقی برای پروازهای نجف هواپیمایی تابان وجود ندارد برای آگاهی از ساعت و روزهای پروازی و برنامه پروازهای و خرید بلیط با شماره های ما در تماس باشید . مدت پرواز تهران نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

زمان پروازهای برگشت از نجف به تهران :

پروازهای برگشت نجف به تهران نیز همانند پروازهای رفت دارای برنامه مشخصی نمی باشد و مغییر می باشد لطفا برای آگاهی از برنامه ها و تخفیف های قاره پیما با ما در تماس باشید و یا از قیمت بلیط آنلاین بلیط برنامه پروازها را مشاهده بفرمائید .

مدت پرواز نجف تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد . ساعات پروازهای تهران به نجف و نجف به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز تابان تهران به نجف و خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف با ما در تماس باشید .

بار مجاز پروازهای نجف چند کیلوگرم می باشد :

پروازهای چارتر هواپیمایی تابان به نجف به مسافرین خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلوگرمی را می دهد و امکان اضافه کردن بار در بلیط این پروازها وجود ندارد .

خرید بلیط تخفیف دار هواپیما به نجف از قاره پیما :

برای خرید بلیط ارزان قیمت تخفیف دار و آفری هواپیما نجف و بلیط های لحظه آخری نجف با ما در تماس باشید تا از بهترین نرخ پروازهای نجف آگاه شوید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بهترین پرواز را انتخاب و با ارزانترین قیمت به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما به نجف با معراج Meraj Airlines :

پروازهای تهران به نجف با هواپیمایی معراج یکی از بهترین پروازهای موجود در این مسیر می باشد . هواپیمایی معراج پس از ماهان ایران ایر و زاگرس از بهترین ایرلاین های موجود در ایران می باشد که به نجف پروازهای مستقیم انجام می دهد . قیمت بلیط رفت و برگشت هواپیما به نجف با معراج Meraj Airlines

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ایروان 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

مدت زمان پرواز از تهران به نجف و برنامه پروازی نجف :

برنامه پرواز از تهران به نجف با هواپیمایی معراج به دلیل چارتر بودن پروازهای وجود ندارد و پروازهای به صورت هفتگی و روزانه تغییر می کنند . مدت پرواز تهران نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت از نجف :

پروازهای برگشت نجف به تهران نیز همانند پروازهای رفت دارای برنامه مشخصی نمی باشد و مغییر می باشد لطفا برای آگاهی از برنامه ها و تخفیف های قاره پیما با ما در تماس باشید و یا از قیمت بلیط آنلاین بلیط برنامه پروازها را مشاهده بفرمائید .

مدت پرواز نجف تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد . ساعات پروازهای تهران به نجف و نجف به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز معراج تهران به نجف و خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف با ما در تماس باشید .

وزن بار مجاز پروازهای نجف معارج :

پروازهای چارتر هواپیمایی معراج به نجف به مسافرین خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلوگرمی را می دهد و امکان اضافه کردن بار در بلیط این پروازها وجود ندارد .

قیمت بلیط یک طرفه به نجف با هواپیما ارزان :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف در پروازهای نجف متفاوت می باشد شما می توانید برای آگاهی از بهترین قیمت بلیط یک طرفه رفت یا برگشت با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بهترین بلیط را انتخاب و با بهترین قیمت به صورت آنلاین خریداری نمائید .

هزینه بلیط هواپیما از تهران به نجف با کاسپین Caspian Airlines :

آخرین ایرلاین ایرانی که از تهران به نجف پروازهای مستقیم انجام می دهد کاسپین است . هواپیمایی کاسپین از با سابقه ترین خطوط هواپیمایی ایران می باشد که پروازهای تهران به نجف را به صورت چارتر انجام می دهد . هزینه بلیط هواپیما از تهران به نجف با کاسپین Caspian Airlines

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ایروان 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای چارتر نجف :

پروازهای کاسپین به نجف به دلیل چارتر بودن دارای برنامه مشخصی نمی باشد و در ماه های مختلف متفاوت است .

برای آگاهی از برنامه و روزها و ساعات پروازهای نجف با ما در ارتباط باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین بلیط پروازهای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید .

مدت پرواز تهران نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

پروازهای نجف به تهران :

پروازهای برگشت نجف به تهران نیز همانند پروازهای رفت دارای برنامه مشخصی نمی باشد و مغییر می باشد لطفا برای آگاهی از برنامه ها و تخفیف های قاره پیما با ما در تماس باشید و یا از قیمت بلیط آنلاین بلیط برنامه پروازها را مشاهده بفرمائید .

مدت پرواز نجف تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد . ساعات پروازهای تهران به نجف و نجف به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز کاسپین تهران به نجف و خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف با ما در تماس باشید .

مقدار بار مجاز پروازهای نجف :

پروازهای چارتر هواپیمایی کاسپین به نجف به مسافرین خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلوگرمی را می دهد و امکان اضافه کردن بار در بلیط این پروازها وجود ندارد .

ارزانترین نرخ پروازهای نجف در قاره پیما :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف در پروازهای نجف متفاوت می باشد شما می توانید برای آگاهی از بهترین قیمت بلیط یک طرفه رفت یا برگشت با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بهترین بلیط را انتخاب و با بهترین قیمت به صورت آنلاین خریداری نمائید .

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق تهران

قیمت بلیط هواپیما از تهران به نجف با هواپیمایی خارجی فلای بغداد FlyBaghdad Airlines :

فلای بغداد یکی از دو ایرلاین عراقی فعال در ایران می باشد . پروازهای تهران به نجف فلای بغداد به صورت چارتر بوده و فقط در ماه های پر مسافر انجام می شود . قیمت بلیط هواپیما از تهران به نجف با هواپیمایی خارجی فلای بغداد FlyBaghdad Airlines

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ایروان 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای نجف با فلای بغداد :

پروازهای فلای بغداد از تهران به نجف به صورت چارتر می باشد و برنامه مشخصی ندارد . لطفا برای آگاهی از ساعت پروازها و قیمت بلیط در تاریخ های مختلف با شماره های ما در تماس باشید .

مدت پرواز تهران نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

روزها و برنامه پروازهای فلای بغداد از نجف به تهران :

پروازهای برگشت نجف به تهران نیز همانند پروازهای رفت دارای برنامه مشخصی نمی باشد و مغییر می باشد لطفا برای آگاهی از برنامه ها و تخفیف های قاره پیما با ما در تماس باشید و یا از قیمت بلیط آنلاین بلیط برنامه پروازها را مشاهده بفرمائید .

مدت پرواز نجف تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد . ساعات پروازهای تهران به نجف و نجف به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز فلای بغداد تهران به نجف و خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف با ما در تماس باشید .

میزان بار مجاز در پروازهای خارجی به نجف :

میزان با مجاز در پروازهای فلای بغداد 20 کیلوگرم می باشد و امکان اضافه کردن بار فقط در فرودگاه به پروازهای فلای بغداد تهران به نجف وجود دارد .

بهترین و ارزانترین پروازهای تهران به نجف :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف در پروازهای نجف متفاوت می باشد شما می توانید برای آگاهی از بهترین قیمت بلیط یک طرفه رفت یا برگشت با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بهترین بلیط را انتخاب و با بهترین قیمت به صورت آنلاین خریداری نمائید .

قیمت بلیط هواپیما از تهران به نجف با هواپیمایی خارجی فلای بغداد FlyBaghdad Airlines :

هواپیمایی عراقی یکی دیگر از ایرلاین های عراقی می باشد که پروازهای مستقیم رفت و برگشت تهران به نجف و نجف به تهران انجام می دهد .

پرواهای العراقیه از تهران به نجف به صورت چارتر می باشد و پرواز سیستمی از تهران به نجف با هواپیمای عراقی وجود ندارد .

قیمت بلیط هواپیما از تهران به نجف با هواپیمایی خارجی فلای بغداد FlyBaghdad Airlines

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ایروان 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

ساعت پروازهای هواپیمایی العراقیه نجف :

پروازهای العراقیه به نجف به دلیل چارتر بودن پروازها برنامه مشخصی ندارد و در روزها و ماه های مختلف متفاوت است . مدت پرواز تهران نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت از نجف با هواپیمایی ایراکی :

پروازهای برگشت نیز به همانند پروازهای رفت به دلیل چارتر بودن پرواز مسخص نبوده و در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد .

مدت پرواز نجف تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد . ساعات پروازهای تهران به نجف و نجف به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز فلای بغداد تهران به نجف و خرید بلیط رفت و برگشت تهران نجف با ما در تماس باشید .

مقدار بار پروازهای العراقیه به نجف :

میزان با مجاز در پروازهای عراقی 20 کیلوگرم می باشد و امکان اضافه کردن بار فقط در فرودگاه به پروازهای فلای بغداد تهران به نجف وجود دارد .

بهترین و ارزانترین پروازهای تهران به نجف :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف در پروازهای نجف متفاوت می باشد شما می توانید برای آگاهی از بهترین قیمت بلیط یک طرفه رفت یا برگشت با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بهترین بلیط را انتخاب و با بهترین قیمت به صورت آنلاین خریداری نمائید .

قیمت بلیط پروازهای خارجی به نجف – خرید اینترنتی بلیط هواپیما از تهران مشهد و شیراز به نجف با قطر ایرویز Qatar Airways :

هواپیمایی قطری به عنوان بهترین ایرلاین دنیا در چند سال اخیر انتخاب شده و هموطنان ایرانی می توانند با استفاده از این هواپیمایی از 3 شهر تهران مشهد و شیراز با یک توقف در دوحه پرواز به نجف انجام دهند . قیمت بلیط پروازهای خارجی به نجف

درباره پرواز از ایران به نجف با هواپیمایی قطری :

هواپیمایی قطری پس از پرواز از فرودگاه مبدا خود در ایران در دوحه توقفی کوتاه داشته سپس ادامه پرواز خود به سمت نجف را انجام می دهد .

بلیط رفت هواپیما نجف :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به نجف 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 15 دقیقه

بلیط برگشت هواپیما از نجف :

  فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF) مدت زمان پرواز از نجف به دوحه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 35 دقیقه

شماره پروازهای نجف از تهران با قطری :

قطری به صورت روزانه پرواز از تهران به نجف با یک توقف در دوحه انجام می دهد . پرواز قطری تهران را در ساعت 04:40 صبح ترک کرده و پس از توقف 1 ساعت و 45 دقیقه ای در دوحه در ساعت 10:00 وارد فرودگاه نجف می شود شماره این پرواز QR491 می باشد . مدت پرواز از تهران به نجف با قطری 6 ساعت و 35 دقیقه می باشد .

درباره پروازهای برگشت هواپیما از نجف به تهران :

روزها و ساعت های پروازهای برگشت نجف به تهران با قطری در حال حاضر مشخص نمی باشد

میزان بار مجاز پروازهای قطری در مسیر نجف :

میزان بار در پروازهای قطری 23 کیلو می باشد ولی این میزان در پروازهای متخلف متفاوت می باشد . لطفا بعد از خرید بلیط به میران بار درج شده در بلیط توجه داشته باشید تا با مشکل اضافه بار روبرو نشوید .

قیمت بلیط پروازهای خارجی به نجف :

هزینه بلیط نجف در تاریخ های مختلف و مبدا های مختلف متفاوت می باشید شما می توانید برای آگاهی از قیمت بلیط مورد نظر خود در تاریخ های مختلف و آگاهی از تخفیف های بلیط ایروان قاره پیما با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بلیط مورد نظر خود را انتخاب و به صورت آنلاین خریداری نمائید .

ارزانترین پروازهای خارجه به نجف – بلیط ارزان قیمت هواپیما از تهران مشهد شیراز و لار به نجف با ایر عربیا Air Arabia Airlines :

ایر عربیا از ایرلاین های ارزان قیمت عربی می باشد که پرواز از تهران به مشهد شیراز و لار با یک توقف در شارجه امارات به نجف انجام می دهد. توجه داشته باشید در پروازهای ایرعربیا قاره پیما امکان انتخاب نوع غذا و افزودن بار به این ایرلاین وجود دارد . ارزانترین پروازهای خارجه به نجف

مسیر پروازی ایر عربیا به نجف :

ایر عربیا پس از برخواستن از تهران / مشهد / شیراز / لار و …. در فرودگاه شارجه توقفی کوتاه داشته سپس ادامه پرواز به سمت نجف را انجام می دهد .

قیمت بلیط یک طرفه به نجف :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به شارجه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه شارجه Sharjah امارات (SHJ)
  فرودگاه شارجه Sharjah امارات (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به نجف 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:20 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 35 دقیقه

قیمت بلیط یک طرفه نجف به تهران :

  فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF) مدت زمان پرواز از نجف به شارجه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه شارجه Sharjah امارات (SHJ)
  فرودگاه شارجه Sharjah امارات (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:20 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:24 ساعت و 35 دقیقه

روزهای پرواز ایر عربیا از تهران به نجف :

هواپیمایی ایر عربیا هفته ای 2 پرواز در روزهای شنبه و سه شنبه از تهران به نجف با یک توقف در شارجه انجام می دهد .

ایر عربیا تهران را به سمت نجف در ساعت 15:30 با شماره پرواز G9202 ترک کرده و پس از توقف 20 ساعته در شارجه ادامه پرواز به سمت نجف را انجام داده و در ساعت 13:50 به وقت نجف وارد فرودگاه نجف می شود .

مدت پرواز از تهران به نجف با ایر عربیا 24 ساعت و 35 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای برگشت از نجف به تهران با ایر عربیا :

روزها و ساعت های پروازهای برگشت نجف به تهران با ایر عربیا در حال حاضر مشخص نمی باشد

وزن بار پروازهای ایر عربیا به نجف :

مقدار بار پروازهای ایر عربیا به نجف 23 کیلوگرم می باشد البته ایر عربیا امکان انتخاب پرواز بدون بار را نیز برای مسافران خود در نظر گرفته است و شما می توانید بلیط خود را ارزانتر و بدون بار به نجف انتخاب نمائید .

خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما به نجف :

قیمت بلیط هواپیما به نجف در تاریخ های مختلف متفاوت می باشد شما می توانید جها آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به نجف و اطلاع از آفر ها و تخفیف های بلیط های لحظه آخری نجف قاره پیما با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین بلیط پرواز مورد نظر خود را انتخاب و به صورت اینترنتی خریداری نمایئد

بلیط هواپیما نجف – بلیط از تهران مشهد اصفهان و … به نجف با ترکیش Turkish Airlines :

ترکیش بزرگترین ایرلاین دنیا از نظر تعداد مقصد در دنیا می باشد و به اکثر کشورهای جهان پرواز مستقیم از استانبول ترکیه انجام می دهد . شما با ترکیش ایرلاین در حال حاضر امکان پرواز از شهرهای زیر به نجف با یک توقف در استانبول را دارید . تهران نجف – مشهد نجف – شیراز نجف – اهواز نجف – تبریز نجف – کرمانشاه نجف و اصفهان نجف می باشد . بلیط هواپیما نجف - بلیط از تهران مشهد اصفهان و ... به نجف

پروازهای نجف ترکیش از ایران :

پروازهای ترکیش از تهران نجف دارای یک توقف در فرودگاه آتا ترک استانبول می باشند و از نجف به سمت فرودگاه نجف این پروازها ادامه پیدا می کنند

مسیر بلیط رفت تهران نجف ترکیش :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به نجف 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 15 دقیقه

مسیر بلیط برگشت نجف تهران ترکیش :

  فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport (NJF) مدت زمان پرواز از نجف به استانبول 2 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:10 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 15 دقیقه

زمان حرکت پروازهای تهران به نجف ترکیش :

هواپیمایی ترکیش هفته ای 3 پرواز از تهران به نجف در روزهای 1 شنبه – 3 شنبه و 5 پنج شنبه انجام شود . هواپیما تهران را در ساعت 15:20 با شماره پرواز TK871 ترک کرده و پس از توقف 10 ساعته در استانبول در ساعت 06:20 وارد فرودگاه نجف می شود . مدت این پرواز 16 ساعت و 15 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای نجف به تهران ترکیش :

برنامه پروازهای برگشت نجف به تهران ترکیش در حال حاضر مشخص نمی باشد . پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به نجف را به شما پیشنها کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بیسار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به نجف آنها را به شما پیشنهاد نمی کند

مقدار بار پروازهای ترکیش نجف :

میزان بار مجاز هواپیمایی ترکیش 30 کیلو گ رم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

رزرو آنلاین بلیط هواپیما از تهران به نجف با ترکیش :

برای رزرو و خرید بلیط ترکیش از تهران به نجف و نجف به تهران از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به نجف از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به نجف در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

سایر پروازهای ایران به نجف – پروازهایی که دیگر انجام نمی شود و یا توقف های طولانی مدت دارند

بلیط ارزان نجف گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines :

بلیط ارزان نجف گلف ایر بحرین فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) – توقف 14 ساعته
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به نجف 1 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport عراق (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 40 – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:14 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:17 ساعت و 50 دقیقه

ارزانترین بلیط از تهران به نجف فلای دبی امارات Flydubai Airlines :

ارزانترین بلیط از تهران به نجف فلای دبی امارات Flydubai Airlines فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دبی 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دبی Dubai امارات (DXB)
فرودگاه دبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دبی به نجف 2 ساعت و 40 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport عراق (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:21 ساعت و 15 دقیقه

خرید بلیط نجف به تهران ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) – توقف 5 ساعته و تغییر فرودگاه
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به بحرین 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) – توقف 15 ساعته
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به نجف 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport عراق (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:8 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:16 ساعت و 34 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما نجف تهران کویت ایرویز کویت Kuwait Airways + ایرلاین گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به کویت 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه کویت Kuwait کویت (KWI) – توقف 18 ساعته
  فرودگاه کویت Kuwait کویت (KWI) مدت زمان پرواز از کویت به بحرین 0 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH)
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به نجف 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport عراق (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:19 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:23 ساعت و 50 دقیقه

بلیط تهران نجف ارزان اطلس جت ترکیه Atlasjet Airines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 13 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به بحرین 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) – توقف 9 ساعته
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به نجف 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport عراق (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:22 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان سفر:31 ساعت و 50 دقیقه

بلیط ارزان هواپیما به نجف اطلس جت ترکیه Atlasjet Airines + ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین قطر ایرویز قطر Qatar Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) – توقف 13 ساعته
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به دوحه 3 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) – توقف 7 ساعته
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به نجف 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport عراق (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:20 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:29 ساعت و 55 دقیقه

بلیط نجف هواپیما گلف ایر بحرین Gulf Air Airlines + بریتیش ایرویز انگلستان British Airways +ایرلاین قطر ایرویز قطر Qatar Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به بحرین 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) – توقف 20 ساعته
  فرودگاه بحرین Bahrain بحرین (BAH) مدت زمان پرواز از بحرین به دوحه 0 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) – توقف 10 ساعته
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به نجف 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport عراق (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:30 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:35 ساعت و 25 دقیقه

ارزانترین قیمت بلیط نجف آذربایجان Azerbaijan Airlines + ایرلاین قطر ایرویز قطر Qatar Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به باکو 1 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) – توقف 13 ساعته
  فرودگاه حیدر علی اف Baku Heydar Int باکو آذربایجان (GYD) مدت زمان پرواز از باکو به دوحه 3 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) – توقف 19 ساعته
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به نجف 2 ساعت و 41 دقیقه
فرودگاه نجف Al Najaf Intl Airport عراق (NJF)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:32 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:38 ساعت و 20 دقیقه
 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی نجف:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط نجف ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران نجف ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh jivhk k[t hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

خرید فروش و قیمت بلیط اتوبوس تهران اربیل عراق

 
💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت نجف چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت نجف از 1.5 میلیون تومان به بالا می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به نجف کدام است ؟

ایران ایر و ماهان بهترین خطوط هواپیمایی برای سفر به نجف از ایران می باشند .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به نجف ؟

مدت زمان پرواز از تهران به نجف 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای نجف چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین شما دارد ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما نجف وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

 

بلیط به تمام شهرها

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به بغداد

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به اربیل

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سلیمانیه

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به نجف

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به بصره

بلیط اتوبوس عراق

بلیط از سایر شهرهایایران به نجف
اصفهان مشهد

رزرو هتل در تمام شهرهای عراق

پروازهای داخلی

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی

دریافت ویزا

اخذ ویزای عراق

1 دیدگاه

  1. با سلام
    چنانجه سوالی در مورد پروازهای نجف دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط نجف پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا