عراق

بلیط هواپیما اربیل

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اربیل با ارزانترین قیمت - چارتری آفری لحظه آخری

خرید اینترنتی و تلفنی بلیط هواپیما اربیل با ارزانترین قیمت در قاره پیما

 

قیمت ویژه بلیط هواپیما اربیل چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط اربیل – مدت زمان پرواز تهران به اربیل و ارزانترین پروازهای اربیل و اربیل رزرو بلیط اربیل و خرید بلیط ارزان اربیل ( تهران اربیل – تبریز اربیل – مشهد اربیل – شیراز اربیل – اصفهان اربیل )

و لیست کلیه پروازهای اربیل و برنامه و ساعت های پروازهای اربیل و بلیط لحظه آخری اربیل و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران اربیل به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

ارزانترین نرخ بلیط و پروازهای اربیل چارتر آفری و لحظه آخری در قاره پیما
بلیط ارزان هواپیما اربیل – قاره پیما

فروش ویژه بلیط چارتر اربیل رفت و برگشت ( چارتر تهران اربیل و چارتر تبریز اربیل و چارتر شیراز اربیل و چارتر مشهد اربیل و چارتر اصفهان اربیل ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به اربیل – ارزانترین پروازهای اربیل :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران اربیل – قیمت بلیط هواپیما به اربیل :

در حال حاضر امکان پرواز از تهران – اصفهان ( در فصول پر مسافر ) – مشهد ( در فصول پر مسافر ) و شیراز ( در فصول پر مسافر ) با پروازهای مستقیم به اربیل وجود دارد .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر اربیل از ایران – ارزانترین بلیط چارتر اربیل – مدت زمان پرواز اربیل – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت اربیل ماهان Mahan Airlines :

پروازهای تهران به اربیل در حال حاضر تنها توسط هواپیمایی ماهان انجام می شود و فقط در بعضی از ماه های پر مسافر برخی ایرلاین های دیگر پروازهای چارتر از تهران به اربیل انجام می دهند ولی پروازهای ماهان همیشگی می باشد .

ماهان یکی از بهترین ایرلاین های ایرانی می باشد توجه داشته باشید برای سفر به اربیل نیازی به ویزای عراق نمی باشد و ویزا در مرز ورودی صادر می شود .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای تهران به اربیل ماهان – قیمت بلیط – میزان بار – روزها و ساعات پرواز – جریمه کنسلی و … به طور کامل شرح داده شده است .

قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت اربیل

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به اربیل 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای تهران اربیل ماهان :

هفته ای 3 پرواز ماهان از تهران به اربیل در روزهای یک شنبه – سه شنبه و جمعه انجام می شود . پروازهای روز یک شنبه ماهان ساعت 15:50 روز سه شمبه ساعت 07:00 و روز جمعه ساعت 13:00 انجام می شود و پس از 1 ساعت 30 دقیقه در فرودگاه بین المللی اربیل فرود می آید شماره این پرواز W55060 می باشد . مدت پرواز تهران اربیل 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای اربیل به تهران ماهان :

پروازهای برگشت اربیل نیز همانند پروازهای رفت 3 روز در هفته در روزهای 1 شنبه / 3 شنبه و جمعه انجام می شود . پروازهای اربیل به تهران روز 1 شنبه ساعت 17:00 روز 3 شنبه ساعت 08:15 و روز جمعه ساعت 14:15 انجام شده و پس از 1 ساعت و 30 دقیقه در فرودگاهامام تهران فرود می آید .شماره پرواز اربیل به تهران ماهان W55059 می باشد . مدت پرواز اربیل تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

ساعات پروازهای تهران به اربیل و اربیل به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز ماهان تهران به اربیل و خرید بلیط رفت و برگشت تهران اربیل با ما در تماس باشید .

وزن بار مجاز پروازهای ماهان اربیل :

مقدار بار اپروازهای تهران اربیل ماهان 30 کیلوگرم می باشد این مقدار بستگی به سیستمی و یا چارتر بودن پرواز ها – تاریخ پرواز و کلاس پروازی می باشد لطفا بعد از خرید بلیط از میران بار پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با کشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید بلیط هواپیما اربیل با ارزانترین قیمت در قاره پیما :

برای خرید بلیط هواپیما اربیل شما می توانید با شماره های ما در تماس باشید تا از تخفیف های ویزه بلیط پروازهای اربیل قاره پیما آگاه شده و بلیط مورد نظر خود را با ارزانترین قیمت خرییداری نمائید .

همچنین با مراجعه به بخش رزرو آنلاین سایت بهترین پرواز را می توانید انتخاب کرده و به صورت کاملا اینرنتی خریداری نموده و بلیط خود را دانلود نمائید .

ارزانترین پروازهای چارتر اریبل با کاسپین Caspian Airlines :

هواپیمایی کاسپین تنها پروازهای چارتر و ارزان قیمت از تهران به اربیل در برنامه پروازی خود انجام می دهد . این پروازها برنامه پروازی مشخص ندارد و تنها در ماه های پ مسافر توسط هواپیمایی کاسپین انجام می شود . ارزانترین پروازهای چارتر اریبل

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به سلیمانیه 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

ساعت پروازهای چارتر اربیل :

پروازهای چارتر اربیل کاسپین دارای برنامه و ساعت حرکتی مشخص نمی باشد و همیشه برگزار نمی شود برای آگاهی از برنامه و روزهای این پرواز با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین بلیط پرواز خود را انتخاب نمائید .

روزهای پروازهای چارتر برگشت اربیل به تهران با کاسپین :

پروازهای برگشت اربیل به تهران کاسپین برنامه مشخص ندارد برای آگاهی از برنامه در صورت موجود بودن پرواز با شماره های ما در تماس باشید .

ساعات پروازهای تهران به اربیل و اربیل به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز کاسپین تهران به اربیل و خرید بلیط رفت و برگشت تهران اربیل با ما در تماس باشید .

میزان بار بلیط اربیل با کاسپین :

پروازهای مسیر تهران اربیل تهران کاسپین به دلیل چارتر بودن پروازهای اجازه حمل 20 کیلوگرم بار را به مسافرین خود می دهند و امکان اضافه کردن بار فقط در فرودگاه به این بلیط وجود دارد .

پروازهای ارزان قیمت اربیل در قاره پیما :

برای اطلاع از ارزانترین پروازهای تهران به اربیل با شماره های ما در تماس باشید تا از بلیط های آفر دارد و لحظه آخری اربیل قاره پیما استفاده نمائید . شما همچنین می توانید بلیط مورد نظر خود را به صورت آنلاین از سایت ما هریداری نمائید .

هزینه سفر به اربیل هواپیما – مبلغ بلیط پروازهای تهران مشهد اصفهان و … به اربیل با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش پرواز مستقیمی از ایران به اربیل انجام نمی دهد و برای سفر به اربیل با ترکیش هواپیما در فرودگاه استانبول توقفی کوتاه خواهد داشت .

برای سفر به اربیل با ترکیش نیاز به ویزای ترانزیت ترکیه نمی باشد . از شهرهای زیر ایران می توانید به اربیل با ترکیش پرواز داشته باشید . تهران اربیل – مشهد اربیل – شیراز اربیل – اهواز اربیل – تبریز اربیل – کرمانشاه اربیل و اصفهان اربیل می باشد . مبلغ بلیط پروازهای تهران مشهد اصفهان و ... به اربیل

سفر به اربیل با ترکیش چگونه است :

ترکیش پس از برخواستن از فرودگاه مبدا خود در ایران تهران / مشهد / شیراز / اهواز / تبریز / کرمانشاه / و یا اصفهان در استانبول توقف داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت اربیل را انجام می دهد .

قیمت بلیط یک طرفه هواپیما تهران اربیل :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به اربیل 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 45 دقیقه

قیمت بلیط یک طرفه هواپیما اربیل تهران :

  فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL) مدت زمان پرواز از اربیل به استانبول 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 45 دقیقه

مدت زمان پرواز به اربیل و برنامه پروازهای اربیل :

پروازهای تهران به اربیل با ترکیش ایرلاین به صورت روزانه در هفت روز هفته انجام می شود برنامه این پروازها در زیر آمده است .

هواپیما تهران را در ساعت 15:20 از فرودگاه امام تهران ترک کرده و پس از توقف 1 ساعت و 20 دقیقه ای در فرودگاه آتا ترک استانبول در ساعت 21:20 به وقت اربیل در فرودگاه این شهر فرود می آید شماره این پرواز TK871 می باشد .

مدت سفر هوایی به اربیل 8 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

درباره پروازهای برگشت اربیل به تهران :

پروازهای پروازهای برگشت اربیل به تهران با ترکیش در حال حاضر مشخص نمی باشد .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به اربیل را به شما پیشنهاد کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به اربیل آنها را به شما پیشنهاد نمی کند

وزن بار پرواز اربیل چقدر است :

وزن بار مجاز هواپیمایی ترکیش 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

قیمت بلیط رفت از تهران به اربیل با ترکیش :

قیمت بلیط هواپیما در تاریخ های مختلف متفاوت است برای خرید بلیط با بهترین قیمت با ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بهترین پرواز برای خود را انتخاب کرده و به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به اربیل از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به اربیل در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

بلیط لحظه آخری اربیل – پروازهای آفر دار تهران مشهد و شیراز به اربیل با قطر ایرویز Qatar Airways :

پروازهای قطر ایرویز از ایران به اربیل مستقیم نبوده و این پروازهای در دوحه قطر توقف دارند . هواپیمایی قطر از بهترین ایرلاین های دنیا می باشند که در حال حاضر به تهران / مشهد و شیراز از شهرهای ایران پرواز انجام می دهد . در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای قطری به اربیل آمده است . بلیط لحظه آخری اربیل

پروازهای اربیل با قطری از ایران :

قطری پس از برخواستن از فرودگاه مبدا خود در ایران شیراز / مشهد یا تهران در دوحه توقفی کوتاه داشته سپس ادامه پرواز خود به سمت اربیل را انجام می دهد .

قیمت بلیط هواپیما به اربیل :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به اربیل 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 05 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما اربیل به تهران :

  فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL) مدت زمان پرواز از اربیل به دوحه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 05 دقیقه

زمان پروازهای تهران به اربیل با قطری :

پروازهای قطر از تهران به اربیل به صورت روزانه در و در 7 روز هفته انجام می شود . اطلاعات این پرواز در زیر آمده است .

هواپیما با شماره پرواز QR491 تهران را در ساعت 05:40 ترک کرده و پس از توقف 1 ساعت و 30 دقیقه ای در دوحه در ساعت 10:25 به وقت اربیل وارد فرودگاه اربیل می شود .

مدت زمان پرواز تهران به اربیل با قطری 6 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

پرواز اربیل به تهران با قطر ایرویز :

روزها و ساعت های پروازهای برگشت اربیل به تهران با قطری در حال حاضر مشخص نمی باشد

بار پروازهای اربیل با قطری :

مقدار بار پروازهای قطری اربیل یک چمدان 23 کیلویی می باشد این میزان در کلاس های پروازی مختلف ( اکونومی – بیزینس – فرست کلاس ) متفاوت می باشد . لطفا بعد از خرید بلیط ازمیزان بار خود اطمینان حاصل نمائید .

رزرو بلیط هواپیما ارزان به اربیل :

برای رزرو بلیط هواپیما به اربیل علاوه بر تماس با ما و رزرو خرید بلیط می توانید از قسمت رزرو آنلاین سایت پرواز مورد نظر خود را انتخاب سپس با ارزانترین قیمت به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

نرخ پروازهای اربیل با امارات – رزرو پروازهای تهران مشهد و شیراز به اربیل با امارات Emirates Airlines :

پروازهای امارات از ایران به اربیل مستقیم نبوده و دارای یک توقف در فرودگاه دبی می باشند . امارات ایرلاینز یکی از بهترین خطوط هواپیمایی جهان و خاورمیانه می باشد که به شهرهای تهران مشهد و شیراز ایران پرواز انجام می دهد . نرخ پروازهای اربیل با امارات

درباره پروازهای اربیل با هواپیمایی امارات :

هواپیمای امارات پز از پرواز از تهران / مشهد و یا شیراز در فرودگاه دبی توقفی کوتاه داشته سپس پرواز بعدی خود به سمت اربیل را انجام می دهد .

هزینه پروازهای اربیل :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به اربیل 2 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 25 دقیقه

هزینه پروازهای تهران از اربیل :

  فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL) مدت زمان پرواز از اربیل به دوحه 2 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 25 دقیقه

برنامه پروازهای رفت از تهران به اربیل امارات ایرلاینز :

پروازهای تهران به اربیل با امارات در 7 روز هفته انجام می شود . اماارات تهران به به سمت اربیل در ساعت 19:10 نرک کرده و پس از توقف 7 ساعت و 25 دقیقه ای در دبی در ساعت 17:35 وارد فرودگاه اربیل می شود و شماره این پرواز EK980 می باشد . مدت زمان پرواز تهران به اربیل با امارات 12 ساعت و 25دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای برگشت از اربیل به تهران با امارات :

روزها و ساعت های پروازهای برگشت اربیل به تهران با قطری در حال حاضر مشخص نمی باشد

مقدار اضافه بار مجاز پروازهای اربیل :

مقدار بار هواپیمایی امارات به اربیل 1 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد و مسافر امکان اضافه کردن 1 چمدان 23 کیلوگرمی دیگر را با پرداخت هزینه اضافه بار دارد .

قیمت بلیط پروازهای خارجی به اربیل :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می شود برای خرید بلیط با ارزانترین قیمت و آگاهی از ارزانترین تاریخ بلیط اربیل با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین بلیط پرواز مورد نظر خود را خریداری نمائید .

پروازهای ارزان اربیل با ایر عربیا – پروازهای ارزان دار تهران مشهد و شیراز و لار به اربیل با ایر عربیا Air Arabia Airlines :

هواپیمایی ایر عربیا از پروازهای ارزان قیمت عربی می باشد که پرواز از تهران مشهد شیراز و لار به اربیل را در برنامه پروازی خود دارد .

شما در پروازهای ار عربیا امکان ارزانتر کردن بلیط با استفاده نکردن از بار و غذا را دارید .

پروازهای ایران به اربیل با ایر عربیا مستقیم نبوده و در شارجه امارات توقف دارند .

پروازهای ارزان اربیل با ایر عربیا

پرواز از ایران به اربیل با ایر عربیا :

هواپیمایی ایر عربیا پس از برخواستن از فرودگاه مبدا خود در ایران شیراز / مشهد / لار یا تهران در شارجه توقفی کوتاه داشته سپس ادامه پرواز خود به سمت اربیل را انجام می دهد .

قیمت بلیط ارزان هواپیما به اربیل :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به شارجه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه شارجه Sharjeh امارات (SHJ)
  فرودگاه شارجه Sharjeh امارات (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به اربیل 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:11 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 35 دقیقه

قیمت بلیط ارزان هواپیما اربیل به تهران :

  فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL) مدت زمان پرواز از اربیل به شارجه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه شارجه Sharjeh امارات (SHJ)
  فرودگاه شارجه Sharjeh امارات (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 35 دقیقه

برنامه پرواز تهران اربیل :

هفته ای 3 پرواز در روزهای شنبه – سه شنبه و پنج شنبه از تهران به اربیل با ایر عربیا انجام می شود .

این پرواز تهران را در ساعت 15:30 با شماره پرواز G9202 به سما اربیل ترک کرده و پس از توقف 11 ساعته در شارجه در فرودگاه این شهر فرود می آید .

مدت زمان پرواز تهران به اربیل با ایر عربیا 15 ساعت و 35 دقیقه می باشد .

روزهای پرواز از اربیل به تهران با ایر عربیا :

هفته ای 3 پرواز برگشت نیز همانند پروازهای رفت در ساعت های زیر انجام می شود . هواپیمایی ایر عربیا اربیل را در ساعت 07:15 با شماره پرواز G9376 ترک کرده و پس از توقف 7 ساعته در شارجه در ساعت 20:30 در فرودگاه امام تهران فرود می آید . مدت زمان پرواز اربیل به تهران با ایر عربیا 11 ساعت و 35 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان های پروازهای ایر عربیا به اربیل :

مقدار بار پروازهای ایر عربیا اربیل یک چمدان 23 کیلویی می باشد این میزان در کلاس های پروازی مختلف ( اکونومی – بیزینس – فرست کلاس ) متفاوت می باشد . لطفا بعد از خرید بلیط ازمیزان بار خود اطمینان حاصل نمائید .

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به اربیل :

برای رزرو بلیط هواپیما به اربیل علاوه بر تماس با ما و رزرو خرید بلیط می توانید از قسمت رزرو آنلاین سایت پرواز مورد نظر خود را انتخاب سپس با ارزانترین قیمت به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

سایر پروازهای تهران به اربیل – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا تعداد توقف و میزان توقف طولانی مدت دارند

قیمت بلیط اربیل پگاسوس ترکیه Pegasus Airlines :

قیمت بلیط اربیل پگاسوس فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به اربیل 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 00 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما از تهران به اربیل اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines :

قیمت بلیط هواپیما از تهران به اربیل فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به اربیل 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 10 دقیقه

بلیط هواپیما اربیل ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines :

بلیط هواپیما اربیل فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به اربیل 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 50 دقیقه

بلیط ارزان اربیل آسترین اتریش Austrian Airlines :

بلیط ارزان اربیل فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به وین 4 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) – توقف 4 ساعته
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به اربیل 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 35 دقیقه

پرواز ارزان تهران اربیل لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines :

پرواز ارزان تهران اربیل فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) – توقف 4 ساعته
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به اربیل 4 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 00 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط اربیل ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین رویال اردن Royal Jordanian Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به امان 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه امان Amman اردن (AMM)
  فرودگاه امان Amman اردن (AMM) مدت زمان پرواز از امان به اربیل 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 29 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 34 دقیقه

ارزانترین بلیط اربیل اتحاد امارات Etihad Airways + ایرلاین قطر ایرویز قطر Qatar Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
  فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به دوحه 1 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به اربیل 2 ساعت و 17 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 30 دقیقه

ارزانترین پرواز از اربیل به تهران پگاسوس ترکیه Pegasus Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
  فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به آنکارا 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه اسن بوغا Ankara Esenboga آنکارا ترکیه (ESB) – توقف 15 ساعته
  فرودگاه اسن بوغا Ankara Esenboga آنکارا ترکیه (ESB) مدت زمان پرواز از آنکارا به بغداد 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 55 دقیقه

بلیط هواپیما اربیل تهران ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به آنتالیا 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه آنتالیا Antalya ترکیه (AYT)
  فرودگاه آنتالیا Antalya ترکیه (AYT) مدت زمان پرواز از آنتالیا به اربیل 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 45 دقیقه
 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی اربیل:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط اربیل ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران اربیل ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh jivhk hvfdg uvhr hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

قیمت بلیط اتوبوس تهران به اربیل عراق

 

سوالات متداول درباره پروازهای اربیل و خرید اینترنتی بلیط اربیل :

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت اربیل چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت اربیل از 3 میلیون تومان به بالا می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به اربیل کدام است ؟

ماهان بهترین خطوط هواپیمایی برای سفر به اربیل از ایران می باشند .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به اربیل ؟

مدت زمان پرواز از تهران به اربیل1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای اربیل چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین اربیل دارد ولی به طور معمول 1 چمدان 30 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما اربیل وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

 

فرودگاه های اربیل

برای انجام پرواز به سمت اربیل مقصد اولیه تمامی مسافران فرودگاه های آن می باشد که در این شهر زیبا و محبوب نیز فرودگاه هایی وجود دارند که بنا بر محلی که از آنجا می آیید و مقصدی که دارید در حین سفر و خرید بلیط شما محل این فرودگاه ها درج میگردد.
در ادامه این متن به فرودگاه های اربیل اشاره خواهیم کرد.

 

فرودگاه بین المللی اربیل Erbil International Airport

فرودگاه اصلی اربیل

فرودگاه اصلی شهر اربیل واقع شده در منطقه کردستان عراق می باشد.
این فرودگاه در آغاز دهه 1970 به عنوان پایگاه نظامی عراق ساخته شد.
در نتیجه تاسیس منطقه پرواز ممنوع بر فراز شمال عراق توسط شورای امنیت سازمان ملل از این باند هوایی به عنوان پایگاه نظامی استفاده می شد.
در سال 2005 و در کنار این فرودگاه نظامی فرودگاه جدید افتتاح گردید که دارای باندی طولانی در حدود 4800 متر می باشد.
این فرودگاه به مسافران و گردشگران ارائه خدمات می کند و پرواز های داخلی و خارجی و همچنین باربری از این جا انجام میگیرد.
این فرودگاه هرساله پذیرای گردشگران بسیاری است و همچنین مسافران متعددی را نیز به نقاط مختلف جا به جا می کند.
این فرودگاه در ارتفاع 409 متری از سطح دریا واقع شده است و در شهر اربیل کشور عراق ساخته شده و دارای جدیدترین سیستم های فرود می باشد و همچنین دارای باند فرود آسفالت می باشد.
ازطرق مختلف نظیر تاکسی، مترو، ترانسفر فرودگاهی و وسایل نقلیه شخصی امکان دسترسی مسافران به این فرودگاه محیا می باشد.
مسافران در این فرودگاه و در حین انتظار برای انجام پروازهایشان می توانند از امکانات آن نظیر صرافی، بانک، رستوران، کافی شاپ، اینترنت و انواغ مغازه های فروش اجناس و سوغات ها استفاده نمایند.

 

درباره اربیل

اربیل یکی از شهرهای کردستان عراق می باشد و مرکز استان اربیل و همچنین مرکز کردستان عراق نیز نامیده می شود.
این شهر یکی از کهن ترین شهر های کردستان و جهان نیز می باشد.
مساحت این شهر حدود 15214 متر می باشد و فاصله آن تا بغداد 360 کیلومتر و تا موصل 80 کیلومتر می باشد.
زبان رسمی مردم و ساکنین در این شهر کردی و واحد پول مورد استفاده آنها نیز دینار عراق می باشد.
نام اربیل بر اساس قواعد زبان کردی با قلب آوایی رو به ‌رو شده و توسط کردها به صورت «هه ‌ولیر» تلفظ می‌ شود.
اربیل در قسمت شمال کشور عراق واقع شده و با کشور های ترکیه و ایران همسایه و هم مرز می باشد.
اکثر ساکنین این شهر کرد هستند اما اقلیتی از آشوری‌ها و ترکمانان عراقی نیز در این شهر و در کنار یکدیگر زندگی می کنند.
اقتصاد اربیل بیشتر بر پایه کشاورزی مردم آنجا می باشد.
گردشگران بسیاری هر ساله برای انجام سفر خود این شهر را انتخاب می نمایند و از حضور خود در آن نهایت لذت را می برند.

 

آب و هوای اربیل

تابستان های این شهر گرم می باشد و فصل گردشگر پذیر می باشد و قیمت ها کمی بالا تر میباشد.
زمستان نیز به نسبت دیگر فصول سردتر میباشد اما کمی آب و هوا معتدل تری دارد.
پاییز و بهار نیز در این شهر دارای آب و هوای مطلوبی برای سفر می باشد چون پاییز از گرمای تابستان گذشته و به سرمای زمستان نرسیده و بهار نیز دارای سرسبزی و شکوفه های بسیاری است.

 

مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری اربیل

این شهر پر تردد و محبوب همانند بسیاری دیگر از شهرها دارای مراکز دیدنی می باشد که گردشگران بسیاری را به همین علت به خود جذب می کند و در ادامه این متن به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد.

 • ارگ اربیل Erbil Citadel
 • پارک سامی عبدالرحمن Sami Abdul Rahman Park
 • پارک شنادر Shanadar Park
 • مسجد جلیل خیاط Jalil Khiat Mosque
 • مناره مضافریه Mudhafaria Minaret
 • پارک آبی آکوا تارین Aqua Tarin Water Park
 • مسجد حاجی داوود Haji Dawood Mosque

مراکز خرید اربیل

یکی از جذاب ترین قسمت های هر سفر بعد از دیدن اماکنی دیدنی خرید کردن در فروشگاه ها و مراکز خرید می باشد.
در اربیل همانند بسیاری از کشورها و شهر ها می توانید از مغازه ها، فروشگاه اه و مراکز خرید آن انواع وسایل مورد نیاز و حتی سوغاتی برای خود و عزیزانتان را تهیه نمایید.
در این متن به برخی از محبوب ترین و پرتردد ترین مراکز خرید اربیل اشاره خواهیم کرد.

 • مرکز خرید فامیلی مال اربیل Erbil Family Shopping Center
 • مجیدی مال Majidi Mall
 • مگا مال Mega Mall
 • ال سی وای کی کی دائون تائون LC Waikiki Downtown
 • تابلو مال Tablo Mall

بهترین سوغاتی های اربیل

 

ارزانترین و بهترین پاساژ ها و بازارهای اربیل

 • مرکز خرید فامیلی

 • بازار اربیل

 • مرکز خرید مجیدی

بهترین غذا های اربیل

 • کوبه 

 • بریانی 

 • مسگوف 

 • کباب 

 • دلمه

 • بامیه 

 • تشریب 

معروف ترین رستوران ها و بارهای اربیل

 • رستوران فلیورز آل دی داینینگ – Flavours all-day dining

 • رستوران لبنانی بوبه – Bouba Restaurant

 • رستوران صمد اربیل – Sammad Restaurant

 • رستوران حبروری گریل – Habruri Grill

 • رستوران ابو شهاب سیتی – Abu Shahab City Restaurant
 • رستوران دی سی استیک هاوس – DC Steakhouse

 • کافه و رستوران انار – anaar restaurant and coffee

 • رستوران دمشق – restaurant Damasquino 

 • رستوران ای بی سی – ABC Restaurant 

 • رستوران داوا – dawa restaurant 

 

قیمت پروازهای اربیل

قیمت بلیط اربیل به متغییر های مختلفی بستگی دارد که شامل :

 • زمان سفر به اربیل
 • بلیط یک طرفه یا رفت و برگشت به اربیل
 • نرخ ارز
 • فصل مورد نظر برای سفر به اربیل ( شلوغ یا خلوت )
 • پرواز چارتر یا سیستم
 • ایرلاین مورد نظر برای پرواز به اربیل
 • شهر مورد نظر برای پرواز از آنجا به اربیل
 • بلیط بزرگسال – کودک یا نوزاد
 • کلاس پروازی …

توجه داشته باشید به دلیل وجود متغییر های زیاد امکان بیان قیمت دقیق برای پروازهای ایران به اربیل وجود ندارد .

بهترین روش برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیما به اربیل تماس با قاره پیما و یا جستجو آنلاین در سایت در تاریخ های مختلف و ایرلاین های مختلف و مقایسه قیمت های آنها می باشد .

 

نحوه جستجو پروازهای اربیل در قاره پیما :

برای جستجو بلیط ابتدا باید وارد قسمت جستجو پروازهای خارجی قاره پیما شوید سپس پس از انتخاب نوع بلیط ( یک طرفه یا رفت و برگشت ) و شهر مبدا و مقصد (Erbil – EBL) را انتخاب کرده

در مرحله بعد تاریخ رفت و برگشت را مشخص نمائید سپس تعداد مسافرها ( بزرگسال +11 ، کودک -11 و نوزاد – 2 ) را انتخاب و در مرحله نهایی کلاس پروازی ( اکونومی – پریمیم اکونومی ، بیزینس – پریمیوم بیزینس ، فرست – فریمیوم فرست ) را انتخاب و بر دکمه جستجو پرواز کلید می کند و پس از پند ثانیه پروازهای شما به نمایش در می آید.

 

رزرو بلیط پرواز اربیل :

بعد از انتخاب دکمه جستجو اطلاعات پرواز ها از ارزانترین به گرانترین برای شما به همراه سایر اطلاعات شامل زمان پرواز – طول پرواز – میزان بار – قوانین بلیط و … نمایش داده می شود

پس از بررسی و انتخاب پرواز و تائید آن وارد مرحله ثبت مسافرها و نهایی کردن رزرو خود می شود.

 

پروازهای چارتر اربیل :

در مسیر ایران به اربیل پرواز چارتری وجود ندارد و متاسفانه امکان خرید بلیط های چارتر اربیل با قیمت های بسیار ارزان وجود ندارد.

 

خرید بلیط لحظه آخری اربیل :

بلیط لحظه آخری اربیل در واقع همان بلیط های سیستمی مسیر اربیل می باشند با این تفاوت که در بعضی مواقع به دلیل پر نشدن پروازهای خطوط هواپیمایی در ساعاتی مانده به پرواز برای پر کردن پرواز خود بلیط های خود را با نرخ بسیار پایین تری می فروشند.

البته توجه داشته باشید در فصل های پر مسافر در برخی مواقع بلیط های لحظه آخری گران تر از بلیط های سیستمی معمولی می باشند و همه این بلیط ها ارزان نیستند.

در قاره پیما پس از جستجو بلیط های لحظه آخری به صورت مجزا در بالای صفحه با لوگوی مخصوص در کنار آنها برای شما به نمایش گذاشته می شوند.

 

فیلم آموزشی خرید اینترنتی بلیط از قاره پیما :

به زودی فیلم آموزشی خرید بلیط اربیل از قاره پیما در این مکان قرار داده می شود.

 

نحوه خرید بلیط اربیل از قاره پیما :

برای خرید بلیط پروازهای اربیل از قاره پیما پس از وارد شدن به سایت قاره پیما مراحل زیر می بایستی انجام شود .

مرحله اول رزرو و خرید پروازهای اربیل

در ایتدا بایستی مشخص نماید بلیط خود را به صورت یک طرفه یا رفت و برگشت ی خواهید برای این منظور بر روی گزینه یک طرفه و با دوطرفه کلیک کلید .

پس از کلیک بر روزی گزینه یک طرفه مشاهده می فرمائید که قسمت تاریخ بلیط برگشت حذف می شود .

مرحله دوم

در این مرحله می بایستی شهر مبدا و مقصد خود را وارد نمائید که برای پرواز اربیل می بایستی کلمه اربیل – Erbil و یا EBL را تاپ نمائید .

اگر می خواهید از ایران به اربیل سفر کنید EBL را در مقصد و در غیر این صورت EBL را در مبدا وارد نمائید .

در قسمت مبدا و مقصد همچنین می بایستی یکی از شهرهای ایران یا هر شهری که می خواهید از آنجا به اربیل پرواز داشته باشید را وارد نمائید .

مرحله سوم 

در این مرحله می بایستی تاریخ رفت و برگشت خود به اربیل را وارد نمائید . 

برای راحتی خرید شما امکان انتخاب تاریخ به دو صورت شمسی و میلادی در قاره پیما برای شما فراهم شده است . 

مرحله چهارم رزرو و خرید پروازهای اربیل

انتخاب تعداد مسافر در این قسمت تعداد مسافر ها را وارد نمائید توجه داشته باشید در این قسمت امکان 3 انتخاب وجود دارد

 • تعداد افراد بزرگسال ( افراد بالای 12 سال بزرگسال محسوب می شوند )
 • تعداد کودک ( کودکان زیر 12 سال کودک محسوب می شوند )
 • نعداد نوزاد ( کودکان زیر 2 سال نوازد محسوب می شود )

در انتخاب خود در مرحله دقت داشته زیر نرخ بلیط برای هر رده سنی متفاوت است و در صورت اشتباه هزینه نهایی بلیط ها به صورت اشتباه ( بیشتر یا کمتر ) به شما نمایش داده خواهد شد .

مرحله پنجم 

در این قسمت می بایستی کلاس پروازی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . کلاس های پروازی اربیل شامل گروه های زیر می باشد .

 • اکونومی
 • پریمیوم اکونومی
 • بیزینس
 • پریمیوم بیزینس
 • فرست
 • پریمیوم فرست

پس از انتخاب و انجام تمام مراحل بالا روز دکمه جستجو پرواز کلیک کرده و پس از انتظار چند ثانیه ای قاره پیما کلیه پروازهای مسیر انتخابی را برای رزرو و خرید برای شما به نمایش می گذارد .

در این مرحله شما می توانید در فیلتر های سایت برای راحت تر کردن انتخاب خود استفاده نمائید .

با استفاده از فیلتر های سایت شما امکان فیلتر کردن نتایج به صورت زیر را دارید 

 • فیلتر بر اساس ایرلاین ( به طور مثال اگر در این قسمت هواپیمایی قطر ایرویز را انتخاب نمائید سیستم به شما تنها پروازهای قطر ایرویز را به نمایش می گذارد )
 • فیلتر بر اساس پرواز بدون توقف – یا 1 توقف و… ( در صورت انتخاب پرواز بدون توقف در صورت وجود این پرواز در تاریخ انتخابی تنها پروازهای مستقیم برای شما به نمایش در خواهد آمد )
 • فیلتر بر اساس میزان توقف
 • قبلتر بر اساس زمان پرواز
 • فیلتر بر اساس مدت پرواز 

پس از مقایسه و انتخاب پرواز خود روی گزینه خرید بلیط کلیک کرده و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی ( اطلاعات دقیقا از روی پاسپورت وارد شود ) و پرداخت هزینه بلیط مورد نظر شما صادر و برای دانلود در خدمت شما گذاشته می شود . همچنین بلیط به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد .

 

دلایل رزرو و خرید پرواز اربیل از قاره پیما

خرید بلیط هواپیما اربیل با ارزانترین قمیت 

قاره پیما ارزانترین قیمت بلیط اربیل را به شما ارائه می دهد شما می توانید پس از جستجو در تماس وب سایت های فروش اینترتی بلیط از ارزانی قیمت پروازهای اربیل اطمینان حاصل کرده سپس بلیط خود را با کمترین قیمت ممکن از ما خریداری نمائید .

امکان رزرو بلیط و هتل اربیل به صورت همزان

شما در قاره پیما علاوه بر امکان رزرو بلیط امکان رزرو هتل در اربیل را نیز به صورت آنلاین و اینترنتی از قاره پیما دارید که این کار باعث کاهش زمان و هزینه شما برای خرید بلیط و رزرو هتل های اربیل می شود .

پشتیبانی شبانه روزی قاره پیما با تیم پشتیبانی حرفه ای 

ما همواره در تلاشیم تا به بهترین نوع و در سریع ترین زمان ممکن و به صورت شبانه روزی پاسخ گوی تمام مشتریان عزیز خود باشیم و شما در هنگام خرید بلیط در واقع عضوی از خانواده ما شده و از تمام خدمات ما بهمرمند می شود .

استرداد آنلاین پروازهای اربیل در سریع ترین زمان ممکن

ما در قاره پیما امکان استرداد آنلاین بلیط را برای شما فراهم نموده این تا مسافران محترم بدن نیاز به مراجعه حضوری و حتما بدون نیاز به تماس با ما پروازهای خریداری شده خود را به صورت کاملا آنلاین کنسل و هزینه بلیط را در سریع ترین زمان ممکن پس از استرداد بلیط از طرف ایرلاین دریافت نمایند .

امکان مقایسه قیمت های ایرلاین مختلف قبل از خرید بلیط

یکی دیگر از مزایای خرید بلیط از ما امکان مقایسه بین ایرلاین های مختلف و تاریخ های مختلف و انتخاب کاملا آگاهانه بلیط می باشد .

استفاده از سایر خدمات اربیل با تخفیف های ویژه 

شما با خرید بلیط هواپیما تخفیف های ویژه ما برای سایر خدمات سفر از جمله ویزا – هتل – ترانسفر – بیمه مسافرتی – تشریفات اختصاصی فرودگاه و … را نیز خریداری می نمائید . 

 

رزرو هتل های اربیل با ارزانترین قیمت

قاره پیما امکان رزرو آنلاین و بدون واسطه هتل های اربیل را نیز به صورت کاملا اینترنتی و با کمترین قیمت برای شما فراهم نموده است .

شما می توانید هنگام رزرو بلیط اربیل خود و یا قبل و بعد از رزور پرواز قیمت هتل مورد نظر خود را نیز در تاریخ های مختلف مشاهده نمائید .

علاوه بر قیمت شما در قاره پیما امکان مشاهده اطلاعات کاملی درباره هتل ها و همچنین نظر مسافران قبلی قاره پیما درباره هتل را مشاهده کرده و با استفاده از این اطلاعات بهترین هتل را متناسب با بودجه و تاریخ و دلیل سفر خود انتخاب و رزرو نمائید .

 

اطلاعات کاربردی در اربیل برای ایرانیان 

 • زبان رسمی : عربی
 • واحد پول : دینار عراق
 • اختلاف ساعت با تهران : نیم ساعت از ایران جلوتر است .
 • کد کشور :
 • کد شهری : 
 • شماره‌های اضطراری :
 • جهت رانندگی :
 • نوع برق شهری :

 

اطلاعات کامل درباره بلیط و پروازهای اربیل :

مدت زمان پروازهای اربیل

پروازای مستقیم ماهان به اربیل حدودا 1 سات و 30 دقیقه می باشد .

فاصله هوایی از تهران به اربیل

طول مسافت هوایی از تهران به اربیل حدودا 1000 کیلومتر می باشد .

آیا برای سفر به اربیل به ویزا نیاز هست ؟

خیر ارانیان عزیز برای سفر به اربیل به ویزا نیاز ندارند و تا 30 روز بدون دریافت ویزا می توانند در اربیل اقامت داشته باشند .

مدارک ویزا کردستان عراق

امکان رزرو بلیط یک طرفه اربیل وجود دارد یا حتما می بایستی بلیط رفت و برگشت اربیل تهیه شود ؟

بله امکان سفر به اربیل با بلیط یک طرفه وجود دارد و الزامی برای خرید بلیط رفت و برگشت به اربیل وجود دارد .

آیا ارائه رزرو هتل در اربیل در فرودگاه اربیل الزامی است ؟

خیر هیچ الزامی به رزرو هتل برای ورود به اربیل وجود ندارد .

امکان تغییر نام و تاریخ در بلیط های اربیل وجود دارد ؟

امکان تغییر نام در پروازهای چارتری با پرداخت هزینه ای کم وجود دارد ولی در پروازهای سیستمی اربیلاین امکان وجود دارد و می بایستی بلیط را با جریمه کنسل و بلیط جدید خریداری نمائید .

در مورد تغییر تاریخ چه در پروازهای چارتر و چه در سیستمی امکان تغییر تاریخ وجود ندارد و می بایستی بلیط کنسل  بلیط جدید صادر شود .

فاصله مرکز شهر تا فرودگاه اربیل چقدر است؟

فاصله فرودگاه تا مرکز شهر اربیل تنها 30 دقیقه می باشد .

 

هزینه حمل و نقل – رستوران – تفریحات و اقامت در اربیل

برای سفر به اربیل همانند دیگر کشورها هر متقاضی می بایست هزینه هایی را انجام دهد که در ادامه این مطلب به برخی از هزینه هایی که می بایست در طی سفر خود به اربیل انجام دهید اشاره خواهیم کرد.

برای اقامت خود گزینه های مختلفی دارید، برای مثال بابت اقامت هر شب در مسافرخانه می بایست حدود 12000 دینار پرداخت نمایید.

برای اقامت در یک هتل چهار ستاره به ازای هر شب حدودا باید 90000 دینار بپردازید. برای اقامت در یک هتل پنج ستاره مبلغی که به ازای هر شب می بایست پرداخت نمایید 350000 الی 450000 دینار می باشد.

برای خوردن یک وعده غذا در مغازه های فست فود فروشی باید مبلغی حدود 8000 الی 10000 دینار بپردازید.

برای خوردن یک وعده غذا در یک رستوران ارزان حدود مبلغ 9000 الی 12000 دینار باید بپردازید.

برای خوردن یک وعده غذایی در یک رستوران متوسط حدود 25000 الی 35000 دینار باید پرداخت نمایید.

همچنین برای اسفتاده یک وعده غذایی در یک رستوران شلوک می بایست هزینه ای حدود 90000 الی 100000 دینار انجام دهید.

 

شماره های ضروری اربیل

 • پلیس :
 • آتش‌نشانی :
 • فوریت‌های پزشکی :

آدرس و شماره تماس سفارت ایران در اربیل :

 • عراق – اربیل – جاده 30 متری – محله مناره 204 – کوچه 30- پلاک 3

 • 0662222444-2557444-2528444

ساعات کاری سفارت ایران در اربیل :

سرکنسول گری جمهوری اسلامی ایران – اربیل
همه روزه، بجز روزهای تعطیل رسمی و روزهای جمعه
8:30 صبح تا 16 بعد از ظهر

 

بلیط به تمام شهرها

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به بغداد

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به اربیل

پروازهای مشهد اربیل

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سلیمانیه

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به نجف

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به بصره

بلیط اتوبوس عراق

روزها و ساعات حرکت پروازها

بلیط از سایر شهرهایایران به اربیل
 
مشهد

 

رزرو هتل در تمام شهرهای عراق

رزرو هتل در اربیل

پروازهای داخلی

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی

دریافت ویزا

اخذ ویزای عراق

یک دیدگاه

 1. با سلام
  چنانجه سوالی در مورد پروازهای اربیل دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط اربیل پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما