عراق

بلیط هواپیما اربیل

رزرو و خرید بلیط هواپیما به اربیل با ارزانترین قیمت - چارتری آفری لحظه آخری

خرید اینترنتی و تلفنی بلیط هواپیما اربیل با ارزانترین قیمت در قاره پیما

 

قیمت ویژه بلیط هواپیما اربیل چارتر و سیستم در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت بلیط اربیل – مدت زمان پرواز تهران به اربیل و ارزانترین پروازهای اربیل و اربیل رزرو بلیط اربیل و خرید بلیط ارزان اربیل ( تهران اربیل – تبریز اربیل – مشهد اربیل – شیراز اربیل – اصفهان اربیل )

و لیست کلیه پروازهای اربیل و برنامه و ساعت های پروازهای اربیل و بلیط لحظه آخری اربیل و قیمت بلیط رفت و برگشت تهران اربیل به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

بلیط هواپیما اربیل

فروش ویژه بلیط چارتر اربیل رفت و برگشت ( چارتر تهران اربیل و چارتر تبریز اربیل و چارتر شیراز اربیل و چارتر مشهد اربیل و چارتر اصفهان اربیل ) با ارزانترین قیمت

بهترین پروازهای تهران به اربیل – ارزانترین پروازهای اربیل :

ارزانترین نرخ هواپیمای تهران اربیل – قیمت بلیط هواپیما به اربیل :

در حال حاضر امکان پرواز از تهران – اصفهان ( در فصول پر مسافر ) – مشهد ( در فصول پر مسافر ) و شیراز ( در فصول پر مسافر ) با پروازهای مستقیم به اربیل وجود دارد .

در متن زیر اطلاعات دقیق در مورد ایرلاین های مسیر اربیل از ایران – ارزانترین بلیط چارتر اربیل – مدت زمان پرواز اربیل – میزان بار – روزها و ساعات پرواز و غیره … به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید .

قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت اربیل ماهان Mahan Airlines :

پروازهای تهران به اربیل در حال حاضر تنها توسط هواپیمایی ماهان انجام می شود و فقط در بعضی از ماه های پر مسافر برخی ایرلاین های دیگر پروازهای چارتر از تهران به اربیل انجام می دهند ولی پروازهای ماهان همیشگی می باشد .

ماهان یکی از بهترین ایرلاین های ایرانی می باشد توجه داشته باشید برای سفر به اربیل نیازی به ویزای عراق نمی باشد و ویزا در مرز ورودی صادر می شود .

در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای تهران به اربیل ماهان – قیمت بلیط – میزان بار – روزها و ساعات پرواز – جریمه کنسلی و … به طور کامل شرح داده شده است .

قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت اربیل

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به اربیل 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

برنامه پروازهای تهران اربیل ماهان :

هفته ای 3 پرواز ماهان از تهران به اربیل در روزهای یک شنبه – سه شنبه و جمعه انجام می شود . پروازهای روز یک شنبه ماهان ساعت 15:50 روز سه شمبه ساعت 07:00 و روز جمعه ساعت 13:00 انجام می شود و پس از 1 ساعت 30 دقیقه در فرودگاه بین المللی اربیل فرود می آید شماره این پرواز W55060 می باشد . مدت پرواز تهران اربیل 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای اربیل به تهران ماهان :

پروازهای برگشت اربیل نیز همانند پروازهای رفت 3 روز در هفته در روزهای 1 شنبه / 3 شنبه و جمعه انجام می شود . پروازهای اربیل به تهران روز 1 شنبه ساعت 17:00 روز 3 شنبه ساعت 08:15 و روز جمعه ساعت 14:15 انجام شده و پس از 1 ساعت و 30 دقیقه در فرودگاهامام تهران فرود می آید .شماره پرواز اربیل به تهران ماهان W55059 می باشد . مدت پرواز اربیل تهران 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

ساعات پروازهای تهران به اربیل و اربیل به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز ماهان تهران به اربیل و خرید بلیط رفت و برگشت تهران اربیل با ما در تماس باشید .

وزن بار مجاز پروازهای ماهان اربیل :

مقدار بار اپروازهای تهران اربیل ماهان 30 کیلوگرم می باشد این مقدار بستگی به سیستمی و یا چارتر بودن پرواز ها – تاریخ پرواز و کلاس پروازی می باشد لطفا بعد از خرید بلیط از میران بار پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با کشکل اضافه بار مواجه نشوید .

خرید بلیط هواپیما اربیل با ارزانترین قیمت در قاره پیما :

برای خرید بلیط هواپیما اربیل شما می توانید با شماره های ما در تماس باشید تا از تخفیف های ویزه بلیط پروازهای اربیل قاره پیما آگاه شده و بلیط مورد نظر خود را با ارزانترین قیمت خرییداری نمائید .

همچنین با مراجعه به بخش رزرو آنلاین سایت بهترین پرواز را می توانید انتخاب کرده و به صورت کاملا اینرنتی خریداری نموده و بلیط خود را دانلود نمائید .

ارزانترین پروازهای چارتر اریبل با کاسپین Caspian Airlines :

هواپیمایی کاسپین تنها پروازهای چارتر و ارزان قیمت از تهران به اربیل در برنامه پروازی خود انجام می دهد . این پروازها برنامه پروازی مشخص ندارد و تنها در ماه های پ مسافر توسط هواپیمایی کاسپین انجام می شود . ارزانترین پروازهای چارتر اریبل

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به سلیمانیه 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
  کل طول زمان پرواز در هوا:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:0 ساعت و 0 دقیقه – کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

ساعت پروازهای چارتر اربیل :

پروازهای چارتر اربیل کاسپین دارای برنامه و ساعت حرکتی مشخص نمی باشد و همیشه برگزار نمی شود برای آگاهی از برنامه و روزهای این پرواز با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین بلیط پرواز خود را انتخاب نمائید .

روزهای پروازهای چارتر برگشت اربیل به تهران با کاسپین :

پروازهای برگشت اربیل به تهران کاسپین برنامه مشخص ندارد برای آگاهی از برنامه در صورت موجود بودن پرواز با شماره های ما در تماس باشید .

ساعات پروازهای تهران به اربیل و اربیل به تهران در برخی ماه های سال ممکن است تغییر داشته باشد برای آگاهی دقیق از برنامه پرواز کاسپین تهران به اربیل و خرید بلیط رفت و برگشت تهران اربیل با ما در تماس باشید .

میزان بار بلیط اربیل با کاسپین :

پروازهای مسیر تهران اربیل تهران کاسپین به دلیل چارتر بودن پروازهای اجازه حمل 20 کیلوگرم بار را به مسافرین خود می دهند و امکان اضافه کردن بار فقط در فرودگاه به این بلیط وجود دارد .

پروازهای ارزان قیمت اربیل در قاره پیما :

برای اطلاع از ارزانترین پروازهای تهران به اربیل با شماره های ما در تماس باشید تا از بلیط های آفر دارد و لحظه آخری اربیل قاره پیما استفاده نمائید . شما همچنین می توانید بلیط مورد نظر خود را به صورت آنلاین از سایت ما هریداری نمائید .

هزینه سفر به اربیل هواپیما – مبلغ بلیط پروازهای تهران مشهد اصفهان و … به اربیل با ترکیش Turkish Airlines :

هواپیمایی ترکیش پرواز مستقیمی از ایران به اربیل انجام نمی دهد و برای سفر به اربیل با ترکیش هواپیما در فرودگاه استانبول توقفی کوتاه خواهد داشت .

برای سفر به اربیل با ترکیش نیاز به ویزای ترانزیت ترکیه نمی باشد . از شهرهای زیر ایران می توانید به اربیل با ترکیش پرواز داشته باشید . تهران اربیل – مشهد اربیل – شیراز اربیل – اهواز اربیل – تبریز اربیل – کرمانشاه اربیل و اصفهان اربیل می باشد . مبلغ بلیط پروازهای تهران مشهد اصفهان و ... به اربیل

سفر به اربیل با ترکیش چگونه است :

ترکیش پس از برخواستن از فرودگاه مبدا خود در ایران تهران / مشهد / شیراز / اهواز / تبریز / کرمانشاه / و یا اصفهان در استانبول توقف داشته سپس ادامه مسیر خود به سمت اربیل را انجام می دهد .

قیمت بلیط یک طرفه هواپیما تهران اربیل :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به اربیل 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 45 دقیقه

قیمت بلیط یک طرفه هواپیما اربیل تهران :

  فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL) مدت زمان پرواز از اربیل به استانبول 4 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به تهران 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 45 دقیقه

مدت زمان پرواز به اربیل و برنامه پروازهای اربیل :

پروازهای تهران به اربیل با ترکیش ایرلاین به صورت روزانه در هفت روز هفته انجام می شود برنامه این پروازها در زیر آمده است .

هواپیما تهران را در ساعت 15:20 از فرودگاه امام تهران ترک کرده و پس از توقف 1 ساعت و 20 دقیقه ای در فرودگاه آتا ترک استانبول در ساعت 21:20 به وقت اربیل در فرودگاه این شهر فرود می آید شماره این پرواز TK871 می باشد .

مدت سفر هوایی به اربیل 8 ساعت و 45 دقیقه می باشد .

درباره پروازهای برگشت اربیل به تهران :

پروازهای پروازهای برگشت اربیل به تهران با ترکیش در حال حاضر مشخص نمی باشد .

پرواز ترکیش روزانه 3 تا 4 پرواز مختلف از تهران دارد که ما در بالا مناسب ترین پرواز ترکیش برای سفر به اربیل را به شما پیشنهاد کرده این سایر پرواز ها زمان توقف بسیار کم و یا بسیار زیاد دارند که قاره پیما برای سفر به اربیل آنها را به شما پیشنهاد نمی کند

وزن بار پرواز اربیل چقدر است :

وزن بار مجاز هواپیمایی ترکیش 30 کیلو گرم می باشد البته بسته به کلاس پرواز این میزان کم و زیاد می شود حتما قبل از خرید بلیط میزان بار هر پرواز را مشاهده نماید

قیمت بلیط رفت از تهران به اربیل با ترکیش :

قیمت بلیط هواپیما در تاریخ های مختلف متفاوت است برای خرید بلیط با بهترین قیمت با ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین سایت بهترین پرواز برای خود را انتخاب کرده و به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

توجه داشته باشید :

ارزانترین پرواز ترکیش از ایران به اربیل از تهران انجام می شود ولی چنانچه مسافری می خواهد از سایر شهرهای ایران که ترکیش از آنها پرواز تهیه نماید قاره پیما بدون هیچ مشکلی بلیط مورد نظر آنها را صادر می نماید در نظر داشته باشید ترکیش در حال حاضر از 7 شهر تهران مشهد اصفهان شیراز اهواز تبریز و کرمانشاه پروازهای خود به سمت ترکیه را انجام می دهد . و به زودی برنامه پروازی ترکیش از کلیه این شهر ها به اربیل در همین قسمت از سایت برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد .

بلیط لحظه آخری اربیل – پروازهای آفر دار تهران مشهد و شیراز به اربیل با قطر ایرویز Qatar Airways :

پروازهای قطر ایرویز از ایران به اربیل مستقیم نبوده و این پروازهای در دوحه قطر توقف دارند . هواپیمایی قطر از بهترین ایرلاین های دنیا می باشند که در حال حاضر به تهران / مشهد و شیراز از شهرهای ایران پرواز انجام می دهد . در متن زیر اطلاعات تکمیلی درباره پروازهای قطری به اربیل آمده است . بلیط لحظه آخری اربیل

پروازهای اربیل با قطری از ایران :

قطری پس از برخواستن از فرودگاه مبدا خود در ایران شیراز / مشهد یا تهران در دوحه توقفی کوتاه داشته سپس ادامه پرواز خود به سمت اربیل را انجام می دهد .

قیمت بلیط هواپیما به اربیل :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوحه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به اربیل 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 05 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما اربیل به تهران :

  فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL) مدت زمان پرواز از اربیل به دوحه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 30 دقیقه – کل طول زمان سفر:6 ساعت و 05 دقیقه

زمان پروازهای تهران به اربیل با قطری :

پروازهای قطر از تهران به اربیل به صورت روزانه در و در 7 روز هفته انجام می شود . اطلاعات این پرواز در زیر آمده است .

هواپیما با شماره پرواز QR491 تهران را در ساعت 05:40 ترک کرده و پس از توقف 1 ساعت و 30 دقیقه ای در دوحه در ساعت 10:25 به وقت اربیل وارد فرودگاه اربیل می شود .

مدت زمان پرواز تهران به اربیل با قطری 6 ساعت و 05 دقیقه می باشد .

پرواز اربیل به تهران با قطر ایرویز :

روزها و ساعت های پروازهای برگشت اربیل به تهران با قطری در حال حاضر مشخص نمی باشد

بار پروازهای اربیل با قطری :

مقدار بار پروازهای قطری اربیل یک چمدان 23 کیلویی می باشد این میزان در کلاس های پروازی مختلف ( اکونومی – بیزینس – فرست کلاس ) متفاوت می باشد . لطفا بعد از خرید بلیط ازمیزان بار خود اطمینان حاصل نمائید .

رزرو بلیط هواپیما ارزان به اربیل :

برای رزرو بلیط هواپیما به اربیل علاوه بر تماس با ما و رزرو خرید بلیط می توانید از قسمت رزرو آنلاین سایت پرواز مورد نظر خود را انتخاب سپس با ارزانترین قیمت به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

نرخ پروازهای اربیل با امارات – رزرو پروازهای تهران مشهد و شیراز به اربیل با امارات Emirates Airlines :

پروازهای امارات از ایران به اربیل مستقیم نبوده و دارای یک توقف در فرودگاه دبی می باشند . امارات ایرلاینز یکی از بهترین خطوط هواپیمایی جهان و خاورمیانه می باشد که به شهرهای تهران مشهد و شیراز ایران پرواز انجام می دهد . نرخ پروازهای اربیل با امارات

درباره پروازهای اربیل با هواپیمایی امارات :

هواپیمای امارات پز از پرواز از تهران / مشهد و یا شیراز در فرودگاه دبی توقفی کوتاه داشته سپس پرواز بعدی خود به سمت اربیل را انجام می دهد .

هزینه پروازهای اربیل :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به دوبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوبی به اربیل 2 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 25 دقیقه

هزینه پروازهای تهران از اربیل :

  فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL) مدت زمان پرواز از اربیل به دوحه 2 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB)
  فرودگاه دوبی Dubai امارات (DXB) مدت زمان پرواز از دوحه به تهران 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 25 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 25 دقیقه

برنامه پروازهای رفت از تهران به اربیل امارات ایرلاینز :

پروازهای تهران به اربیل با امارات در 7 روز هفته انجام می شود . اماارات تهران به به سمت اربیل در ساعت 19:10 نرک کرده و پس از توقف 7 ساعت و 25 دقیقه ای در دبی در ساعت 17:35 وارد فرودگاه اربیل می شود و شماره این پرواز EK980 می باشد . مدت زمان پرواز تهران به اربیل با امارات 12 ساعت و 25دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای برگشت از اربیل به تهران با امارات :

روزها و ساعت های پروازهای برگشت اربیل به تهران با قطری در حال حاضر مشخص نمی باشد

مقدار اضافه بار مجاز پروازهای اربیل :

مقدار بار هواپیمایی امارات به اربیل 1 چمدان 23 کیلوگرمی می باشد و مسافر امکان اضافه کردن 1 چمدان 23 کیلوگرمی دیگر را با پرداخت هزینه اضافه بار دارد .

قیمت بلیط پروازهای خارجی به اربیل :

قیمت بلیط در تاریخ های مختلف متفاوت می شود برای خرید بلیط با ارزانترین قیمت و آگاهی از ارزانترین تاریخ بلیط اربیل با شماره های ما در تماس باشید و یا از قسمت جستجو آنلاین بلیط پرواز مورد نظر خود را خریداری نمائید .

پروازهای ارزان اربیل با ایر عربیا – پروازهای ارزان دار تهران مشهد و شیراز و لار به اربیل با ایر عربیا Air Arabia Airlines :

هواپیمایی ایر عربیا از پروازهای ارزان قیمت عربی می باشد که پرواز از تهران مشهد شیراز و لار به اربیل را در برنامه پروازی خود دارد .

شما در پروازهای ار عربیا امکان ارزانتر کردن بلیط با استفاده نکردن از بار و غذا را دارید .

پروازهای ایران به اربیل با ایر عربیا مستقیم نبوده و در شارجه امارات توقف دارند .

پروازهای ارزان اربیل با ایر عربیا

پرواز از ایران به اربیل با ایر عربیا :

هواپیمایی ایر عربیا پس از برخواستن از فرودگاه مبدا خود در ایران شیراز / مشهد / لار یا تهران در شارجه توقفی کوتاه داشته سپس ادامه پرواز خود به سمت اربیل را انجام می دهد .

قیمت بلیط ارزان هواپیما به اربیل :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به شارجه 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه شارجه Sharjeh امارات (SHJ)
  فرودگاه شارجه Sharjeh امارات (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به اربیل 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:11 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:15 ساعت و 35 دقیقه

قیمت بلیط ارزان هواپیما اربیل به تهران :

  فرودگاه اربیل Erbil International Airport (EBL) مدت زمان پرواز از اربیل به شارجه 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه شارجه Sharjeh امارات (SHJ)
  فرودگاه شارجه Sharjeh امارات (SHJ) مدت زمان پرواز از شارجه به تهران 2 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA)
کل طول زمان پرواز در هوا:4 ساعت و 35 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:7 ساعت و 00 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 35 دقیقه

برنامه پرواز تهران اربیل :

هفته ای 3 پرواز در روزهای شنبه – سه شنبه و پنج شنبه از تهران به اربیل با ایر عربیا انجام می شود .

این پرواز تهران را در ساعت 15:30 با شماره پرواز G9202 به سما اربیل ترک کرده و پس از توقف 11 ساعته در شارجه در فرودگاه این شهر فرود می آید .

مدت زمان پرواز تهران به اربیل با ایر عربیا 15 ساعت و 35 دقیقه می باشد .

روزهای پرواز از اربیل به تهران با ایر عربیا :

هفته ای 3 پرواز برگشت نیز همانند پروازهای رفت در ساعت های زیر انجام می شود . هواپیمایی ایر عربیا اربیل را در ساعت 07:15 با شماره پرواز G9376 ترک کرده و پس از توقف 7 ساعته در شارجه در ساعت 20:30 در فرودگاه امام تهران فرود می آید . مدت زمان پرواز اربیل به تهران با ایر عربیا 11 ساعت و 35 دقیقه می باشد .

تعداد چمدان های پروازهای ایر عربیا به اربیل :

مقدار بار پروازهای ایر عربیا اربیل یک چمدان 23 کیلویی می باشد این میزان در کلاس های پروازی مختلف ( اکونومی – بیزینس – فرست کلاس ) متفاوت می باشد . لطفا بعد از خرید بلیط ازمیزان بار خود اطمینان حاصل نمائید .

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما به اربیل :

برای رزرو بلیط هواپیما به اربیل علاوه بر تماس با ما و رزرو خرید بلیط می توانید از قسمت رزرو آنلاین سایت پرواز مورد نظر خود را انتخاب سپس با ارزانترین قیمت به صورت اینترنتی خریداری نمائید .

سایر پروازهای تهران به اربیل – پروازهایی که دیگر انجام نمی شوند و یا تعداد توقف و میزان توقف طولانی مدت دارند

قیمت بلیط اربیل پگاسوس ترکیه Pegasus Airlines :

قیمت بلیط اربیل پگاسوس فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به اربیل 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 00 دقیقه

قیمت بلیط هواپیما از تهران به اربیل اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines :

قیمت بلیط هواپیما از تهران به اربیل فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به اربیل 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان سفر:9 ساعت و 10 دقیقه

بلیط هواپیما اربیل ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین اطلس جت ترکیه Atlasjet Airlines :

بلیط هواپیما اربیل فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به اربیل 2 ساعت و 15 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 10 دقیقه – کل طول زمان سفر:8 ساعت و 50 دقیقه

بلیط ارزان اربیل آسترین اتریش Austrian Airlines :

بلیط ارزان اربیل فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به وین 4 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) – توقف 4 ساعته
فرودگاه وین Vienna اتریش (VIE) مدت زمان پرواز از وین به اربیل 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 20 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 35 دقیقه

پرواز ارزان تهران اربیل لوفتهانزا آلمان Lufthansa Airlines :

پرواز ارزان تهران اربیل فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به فرانکفورت 5 ساعت و 25 دقیقه
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) – توقف 4 ساعته
فرودگاه فرانکفورت Frankfurt آلمان (FRA) مدت زمان پرواز از فرانکفورت به اربیل 4 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:9 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان سفر:14 ساعت و 00 دقیقه

خرید اینترنتی بلیط اربیل ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines + ایرلاین رویال اردن Royal Jordanian Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به امان 2 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه امان Amman اردن (AMM)
  فرودگاه امان Amman اردن (AMM) مدت زمان پرواز از امان به اربیل 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:8 ساعت و 29 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:4 ساعت و 05 دقیقه – کل طول زمان سفر:12 ساعت و 34 دقیقه

ارزانترین بلیط اربیل اتحاد امارات Etihad Airways + ایرلاین قطر ایرویز قطر Qatar Airways :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به ابوظبی 2 ساعت و 10 دقیقه
فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH)
  فرودگاه ابوظبی Abu Dhabi امارات (AUH) مدت زمان پرواز از ابوظبی به دوحه 1 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH)
  فرودگاه دوحه Doha قطر (DOH) مدت زمان پرواز از دوحه به اربیل 2 ساعت و 17 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:5 ساعت و 45 دقیقه – کل طول زمان سفر:11 ساعت و 30 دقیقه

ارزانترین پرواز از اربیل به تهران پگاسوس ترکیه Pegasus Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW)
  فرودگاه صبیحا گوکچن Istanbul Sabiha Gokcen استانبول ترکیه (SAW) مدت زمان پرواز از استانبول به آنکارا 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه اسن بوغا Ankara Esenboga آنکارا ترکیه (ESB) – توقف 15 ساعته
  فرودگاه اسن بوغا Ankara Esenboga آنکارا ترکیه (ESB) مدت زمان پرواز از آنکارا به بغداد 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 15 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:16 ساعت و 40 دقیقه – کل طول زمان سفر:22 ساعت و 55 دقیقه

بلیط هواپیما اربیل تهران ترکیش ایرلاین ترکیه Turkish Airlines :

  فرودگاه امام خمینی Tehran Khomeini تهران ایران (IKA) مدت زمان پرواز از تهران به استانبول 3 ساعت و 35 دقیقه
فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST)
  فرودگاه آتا ترک Istanbul Ataturk استانبول ترکیه (IST) مدت زمان پرواز از استانبول به آنتالیا 1 ساعت و 00 دقیقه
فرودگاه آنتالیا Antalya ترکیه (AYT)
  فرودگاه آنتالیا Antalya ترکیه (AYT) مدت زمان پرواز از آنتالیا به اربیل 2 ساعت و 20 دقیقه
فرودگاه اربیل Erbil International Airport عراق (EBL)
کل طول زمان پرواز در هوا:6 ساعت و 55 دقیقه – کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:3 ساعت و 50 دقیقه – کل طول زمان سفر:10 ساعت و 45 دقیقه
 

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی اربیل:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین ( ارزانترین بلیط اربیل ) به گرانترین قیمت بلیط رفت و برگشت تهران اربیل ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx i,h\dlh jivhk hvfdg uvhr hvchk ]hvjv lain hwtihk advhc hi,hc jfvdc

قیمت بلیط اتوبوس تهران به اربیل عراق

 

💵 قیمت بلیط یک طرفه و رفت و برگشت اربیل چقدر است ؟

شروع قیمت پروازهای رفت و برگشت اربیل از 1.5 میلیون تومان به بالا می باشد .

✈️ بهترین خط هواپیمایی برای سفر به اربیل کدام است ؟

ماهان بهترین خطوط هواپیمایی برای سفر به اربیل از ایران می باشند .

⏱️ مدت زمان پرواز از ایران به اربیل ؟

مدت زمان پرواز از تهران به اربیل1 ساعت و 30 دقیقه می باشد .

🧳 میزان بار مجاز در پروازهای اربیل چقدر است ؟

مقدار بار مجاز بستگی به ایرلاین اربیل دارد ولی به طور معمول 1 چمدان 30 کیلوگرمی می باشد برای اطلاعات بیشتر با ما درتماس باشید .

✔️ آیا امکان تغییر تاریخ و کنسلی بلیط هواپیما اربیل وجود دارد ؟

امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد – میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .

 

بلیط به تمام شهرها

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به بغداد

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به اربیل

پروازهای مشهد اربیل

رزرو و خرید بلیط هواپیما به سلیمانیه

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به نجف

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به بصره

بلیط اتوبوس عراق

روزها و ساعات حرکت پروازها

بلیط از سایر شهرهایایران به اربیل
 
مشهد

رزرو هتل در تمام شهرهای عراق

پروازهای داخلی

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی

دریافت ویزا

اخذ ویزای عراق

1 دیدگاه

  1. با سلام
    چنانجه سوالی در مورد پروازهای اربیل دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت بلیط اربیل پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا