پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق تهران

چنانچه قصد سفر به نجف عراق را دارید یکی از بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی کاسپین caspian Airlines از تهران به نجف می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق تهران ( برنامه پرواز کاسپین از تهران به نجف ) به طور کامل شرح داده است.

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق تهران ) ایرلاین کاسپین Caspian Airlines نجف عراق به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق تهران به وسیله هواپیمایی آسمان Caspian Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته 6 پرواز از تهران به نجف در روزهای یک شنبه و دوشنیه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه در ساعت های مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه نجف عراق انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته 6 پرواز از نجف به تهران در روزهای یک شنبه و دوشنیه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه در ساعت های مختلف از فرودگاه نجف به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی کاسپین برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر نجف عراق
نمایی از شهر نجف عراق
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عراق :
شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عراق از جمله نجف و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای عراق را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی کاسپین می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی کاسپین در مسیر تهران نجف عراق و یا خرید بلیط پروازهای کاسپین در سایر مسیرها را دارید.

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای نجف در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی کاسپین در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کاسپین نجف عراق تهران و شرایط پرواز آسمان caspian Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا عراق و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
Open