پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران نجف تهران

چنانچه قصد سفر به نجف عراق را دارید یکی از بهترین پروازها  پروازهای مستقیم هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines از تهران به نجف می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران نجف تهران ( برنامه پرواز ماهان از تهران به نجف ) به طور کامل شرح داده است.

در سال 1400 امکان فروش بلیط عراق در قاره پیما وجود ندارد لطفا سوال نفرمائید .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران نجف تهران ) ایرلاین های ماهان Mahan Air Airlines نجف عراق  به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران نجف تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران نجف تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 4 پرواز از تهران به نجف عراق در روزهای شنبه و یک شنبه و دو شنبه و سه شنبه در ساعت های مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه نجف عراق انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 4 پرواز از نجف عراق به تهران در روزهای  شنبه و یک شنبه و دو شنبه و سه شنبه در ساعت های مختلف از فرودگاه نجف عراق به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید
نمایی از شهر نجف عراق تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عراق :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عراق از جمله نجف و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای عراق را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان ایر می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان در مسیر تهران نجف تهران و یا خرید بلیط پروازهای ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای نجف در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان تهران نجف تهران و شرایط پرواز ماهان Mahan Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا عراق و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط به تمام شهرهای عراق

رزرو هتل در تمام شهرهای عراق

پروازهای داخلی عراق

دریافت ویزا عراق

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما