بلیط از یزد به

بلیط هواپیما یزد مشهد

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما مشهد یزد در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد و یا خرید بلیط هواپیما به یزد از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

خرید بلیط یزد اهوازخرید بلیط یزد تهرانخرید بلیط یزد بندرعباسخرید بلیط یزد قشمخرید بلیط یزد کیشخرید بلیط یزد مشهدخرید بلیط یزد شیراز و خرید بلیط یزد زاهدان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای یزد مشهد یزد شامل 

قیمت پروازهای یزد به مشهد – برنامه پروازی مشهد یزد مشهد – روزهای پرواز از مشهد به یزد و یزد به مشهد – نوع هواپیما در پروازهای یزد مشهد – امکانات هواپیما در مسیر مشهد یزد – مدت زمان پرواز یزد به مشهد – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط مشهد – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی مشهد – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای مشهد یزد به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز یزد مشهد ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد یزد چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان مشهد یزد چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما یزد به مشهد به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت یزد به مشهد به شرح زیر است:

رزرو و خرید اینترنتی پروازهای یزد به مشهد هواپیمایی کارون Karun Airlines : ( پروازهای ارزان قیمت یزد به مشهد هواپیمایی کارون )

فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به مشهد 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )

روزهای پروازهای یزد مشهد کارون :

هواپیمایی کارون در مسیر یزد به مشهد در روزهای شنبه و چهارشنبه و با برنامه زیر پرواز انجام می دهد .

پرواز شماره 2318 کارون یزد را به سمت مشهد در ساعت 14:15 بعد از ظهر ترک کرده و در ساعت 15:20 وارد مشهد می شود .

در روزهای چهارشنبه هواپیمایی کارون در ساعت 10:10 صبح یزد را به سمت مشهد ترک کرده و در ساعت 11:15 وارد مشهد می شود .

طول پرواز یزد به مشهد هواپیمایی کارون 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای مشهد تا یزد هواپیمایی کارون :

همانند مسیر یزد به مشهد هواپیمایی کارون در مسیر مشد به یزد هفته ای 2 پرواز در روزهای شنبه و 4 شنبه انجام می دهد .

پرواز روزهای شنبه کارون از مشهد به یزد با شماره پرواز 2319 در ساعت 16:30 پرواز خود را به سمت یزد آغاز کرده و پس از 1 ساعت و 05 دقیقه پرواز در ساعت 17:35 واد فرودگاه یزد می شود .

کارون در روزهای چهارشنبه مشهد را به سمت یزد در ساعت 12:10 ترک کرده و پس از 1 ساعت در ساعت 13:15 وارد مشهد می شود شماره این پرواز 2319 می باشد .

مدت زمان پرواز مشهد به یزد کارون 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز در پروازهای یزد از مشهد کارون :

مقدار بار مجاز در پروازهای مشهد یزد با هواپیمایی کارون بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد . حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

کمترین نرخ پروازهای یزد مشهد کارون در قاره پیما

برای خرید اینترنتی پروازهای یزد مشهد یزد کارون به صورت اینترنتی و با ارزانترین قیمت وارد قسمت خرید اینترنتی پروازهای قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن به صورت 24 ساعته رزرو و خریداری نمائید .

قیمت بلیط رفت و برگشت مشهد به یزد ایران ایر Iran Air Airlines : ( ارزانترین نرخ بلیط رفت و برگشت یزد به مشهد )

فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به مشهد 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )

ساعت پروازهای یزد به مشهد هواپیمایی ایران ایر :

ایران ایر هفته ای 2 بار در روزهای دو شنبه و جمعه از یزد به مشهد پرواز انجام می دهد .

پرواز روز دو شنبه یزد به مشهد  ایران ایر در ساعت 08:05 و با شماره 482 یزد را به سمت مشهد ترک کرده و در ساعت 09:10 وارد مشهد می شود .

ایران ایر در روزهای جمعه در ساعت 08:20 پرواز خود را از یزد به مشهد آغاز کرده و در ساعت 09:25 وارد مشهد می شود شماره این پرواز 482 می باشد .

مدت کل پرواز از یزد به مشهد 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

زمان و تاریخ پروازهای مشهد تا یزد ایران ایر :

همانند پروازهای رفت در مسیر برگشت نیز ایران ایر 2 پرواز در روزهای دوشنبه و جمعه از مشهد ه یزد انجام می دهد .

در روزهای دوشنبه هواپیمایی ایران ایر با شماره پرواز 483 در ساعت 10:20 صبح پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 11:25 وارد یزد می شود .

ایران ایر در روزهای جمعه در ساعت 10:40 صبح پرواز خود را از مشهد به یزد با شماره 483 انجام داده و در ساعت 11:45 وارد یزد می شود .

مدت زمان پرواز مشهد به یزد آسمان 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

حداکثر بار مجاز در پروازهای یزد ایران ایر :

هواپیمایی ایران ایر به مسافران مسیر یزد به مشهد خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلویی در قسمت بار و 1 ساک 5 کیلوگرمی در قسمت کابین را می دهد .

رزرو و خرید اینترنتی پروازهای مشهد به یزد با کمترین قیمت در قاره پیما 

برای خرید آنلاین پروازهای یزد از مشهد و مشهد از یزد وارد قسمت خرید اینترنتی پروازهای قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن به صورت 2 ساعته رزرو و خریداری نمائید .

قیمت پرواز یزد مشهد آسمان Aseman Airlines : ( قیمت بلیط چارتر مشهد یزد مشهد و روزهای و ساعات پرواز آسمان یزد مشهد یزد )

فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به مشهد 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )

برنامه پروازهای یزد به مشهد هواپیمایی آسمان :

هواپیمایی آسمان هفته ای 7 پرواز ( روزی 1 پرواز ) از یزد به مشهد در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

در روزهای شنبه هواپیمایی آسمان با شماره پرواز 619 و در ساعت 17:00 بعد از ظهر یزد را به سمت مشهد ترک کرده و پس از 1 ساعت پرواز در ساعت 18:05 وارد مشهد می شود .

آسمان در پرواز روزهای یک شنبه از یزد به مشهد در ساعت 16:45 و با شماره پرواز 619 به سمت مشهد پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 17:50 وارد فرودگاه مشهد می شود .

پروازهای یزد به مشهد روزهای دوشنبه و پنج شنبه یزد به مشهد با شماره 619 در ساعت 17:10 پرواز خود را یه سمت مشهد از یزد آغاز کرده و در ساعت 18:15 وارد وارد فرودگاه مشهد می شود .

آسمان در پرواز روزهای سه شنبه یزد به مشهد با شماره 619 پرواز خود را در ساعت 15:40 آغاز کرده و پس از 1 ساعت در مشهد فرود می آید .

پروازهای مشهد از یزد آسمان در روزهای چهارشنبه در ساعت 14:25 پرواز خود را با شماره پرواز 619 آغاز کرده و در ساعت 15:30 وارد مشهد می شود .

در روزهای جمعه هواپیمایی آسمان در ساعت 19:25 از یزد به سمت مشهد پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 20:30 وارد مشهد می شود شماره این پرواز 619 می باشد .

طول پرواز یزد به مشهد هواپیمایی آسمان 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

روزهای پروازهای مشهد به یزد هواپیمایی آسمان :

همانند پروازهای رفت یزد به مشهد هواپیمایی آسمان همه روزه در ساعات زیر پرواز انجام می شود .

در روزهای شنبه پرواز شماره 618 آسمان از مشهد به یزد در ساعت 14:35 پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 15:40 وارد یزد می شود .

پرواز هواپیمایی آسمان مشهد به یزد روزهای یک شنبه با شماره 618 پرواز خود را در ساعت 19:15 آغاز کرده و در ساعت 20:20 شب وارد یزد می شود .

هواپیمایی آسمان در پروازهای روزهای دوشنبه و پنج شنبه مشهد یزد خود در ساعت 10:20 از مشهد به یزد پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 11:25 وارد یزد می شود .

پروازهای مشهد به یزد هواپیمایی آسمان در روزهای سه شنبه با شماره پرواز 618 پرواز مشهد به یزد خود را آغاز کرده و در ساعت 18:50 وارد یزد می شود .

در روزهای چهارشنبه هواپیمایی آسمان از مشهد به یزد در ساعت 16:45 پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 17:50 پس از 1 ساعت وارد یزد می شود .

پروازهای مشهد به یزد روزهای جمعه هواپیمای آسمان با شماره 618 در ساعت 17 از مشهد یبه یزد پرواز کرده و در ساعت 18:05 وارد یزد می شود .

مدت زمان پرواز مشهد به یزد آسمان 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

مقدار بار مجاز در پروازهای یزد به مشهد آسمان چند کیلوگرم می باشد :

مقدار بار مجاز در پروازهای مشهد یزد با هواپیمایی آسمان بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد . حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

قیمت بلیط هواپیما از یزد به مشهد با آسمان ( بلیط چارتر و سیستمی )

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد مشهد وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط مشهد به یزد قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای یزد به مشهد می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 مشهد به یزد آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای آسمان به یزد تا مشهد می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

بلیط چارتر یزد به مشهد کاسپین Caspian Airlines : ( فروش اینترنتی بلیط پروازهای مشهد یزد مشهد با ارزانترین قیمت در قاره پیما )

فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به مشهد 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )

تاریخ پروازهای یزد به مشهد کاسپین :

پروازهای یزد به مشهد کاسپین در حال حاضر هفته ای 2 بار در روزهای سه شنبه و جمعه انجام می شود .

پرواز روز سه شنبه یزد به مشهد هواپیمایی کاسپین با شماره 6953 در ساعت 12:10 بعد از ظهر پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 13:15 وارد مشهد می شود .

در روزهای جمعه یزد به مشهد هواپیمایی کاسپین در ساعت 19:05 پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 20:10 وارد مشهد می شود .

مدت کل پرواز از یزد به مشهد 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

ساعت پروازهای مشهد یزد کاسپین :

در مسیر برگشت نیز کاسپین هفته ای 2 پرواز همانند پروازهای رفت انجام می دهد .

پرواز شماره 6952 مشهد یزد کاسپین در ساعت 16:40 از مشهد به یزد پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 17:45 وارد یزد می شود .

در روزهای جمعه پروازهای کاسپین مشهد یزد در ساعت 22:00 پرواز خود را آغاز کرده و پس از 1 ساعت در ساعت 23:05 وارد یزد می شود .

مدت زمان پرواز مشهد به یزد کاسپین 1 ساعت و 5 دقیقه می باشد .

وزن مجاز بار در پروزاهیا یزد به مشهد کاسپین :

هواپیمایی کاسپین به مسافران مسیر یزد به مشهد خود اجازه حمل 1 چمدان 20 کیلویی در قسمت بار و 1 ساک 5 کیلوگرمی در قسمت کابین را می دهد .

بلیط لحظه آخری مشهد از یزد در قاره پیما 

برای خرید آنلاین پروازهای یزد از مشهد و مشهد از یزد وارد قسمت خرید اینترنتی پروازهای قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن به صورت 2 ساعته رزرو و خریداری نمائید .

پرواز یزد مشهد آتا ATA Airlines : ( قیمت بلیط چارتر مشهد یزد مشهد و روزهای و ساعات پرواز آتا یزد مشهد یزد )

فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به مشهد 1 ساعت و 05 دقیقه
فرودگاه مشهد ( MHD )

پروازهای رفت و برگشت آتا مشهد یزد مشهد تنها به صورت چارتر و در فصول پر مسافر انجام می شود و برنامه دقیق ندارد .

درباره فرودگاه شهید صدوقی یزد Shahid Sadooghi Airport :

فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد در غرب شهر یزد واقع شده است و با مرکز شهر یزد 10 کیلموتر فاصله دارد وسعت این فرودگاه 575 هکتار می باشد  فرودگاه بین المللی یزد در حال حاضر دهمین فرودگاه کشور از نظر ترافیک هوایی و مسافری است. 

این فرودگاه از شمال به ایستگاه فرعی راه آهن و شهر شاهدیه، از غرب و جنوب غربی به جاده کنار گذر یزد، از شرق به بلوار آزادگان و از جنوب شرقی به جاده خضرآباد منتهی می گردد. 

فرودگاه بین المللی یزد مقصد و مبدأ شهرهای تهران، مشهد، اهواز، کیش ، قشم ، زاهدان و بندرعباس در پروازهای داخلی و شهرهای نجف و بغداد در پروازهای خارجی می باشد درباره فرودگاه شهید صدوقی یزد Shahid Sadooghi Airport :

پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی یزد :

درباره فرودگاه مشهد Mashhad International Airport :

فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد

فرودگاهی بین‌المللی مشهد می باشد که در زمینی به مساحت ۵۴۰ هکتار در قسمت جنوب شرقی شهر مشهد و به فاصله 5 کیلومتری از شهر مشهد قرار دارد و با دو باند موازی ظرفیت پذیرش کلیهٔ هواپیماها تا ردهٔ بویینگ ۷۴۷ را دارد.

این فرودگاه دومین فرودگاه پر رفت‌وآمد ایران بعد از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد و بالاتر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی است.

از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه، دارای رتبهٔ نخست در ایران است.

بیش از ۱۴ شرکت داخلی و ۱۶ شرکت خارجی به فرودگاه بین‌المللی مشهد پرواز دارند و ظرفیت این فرودگاه سالانه حدود ۸ میلیون مسافر داخلی و خارجی است و هر ساله بیش از ۲۷ هزار زائر حج تمتع و ۲۰۸ هزار زائر حج عمره را می‌پذیرد. در مجموع شهر مشهد ۲۵ میلیون مسافر داخلی و خارجی را پذیرا است.

در این فرودگاه امکان اجاره خودرو در داخل و خارج ایران توسط شرکت یوروپکار وجود دارد. همچنین فرودگاه مشهد اولین پارکینگ طبقاتی فرودگاهی ایران با ظرفیت بیش از هزار خودرو را دارد. فرودگاه مشهد در مهر ۹۴ به خط ۱ مترو مشهد متصل شد. درباره فرودگاه مشهد Mashhad International Airport :

پروازهای داخلی فرودگاه مشهد :

 • قیمت بلیط هواپیما مشهد آبادان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد زابل
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد اردبیل
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد اراک
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد اهواز
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد یزد
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد بندرعباس
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد بوشهر
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد شهرکرد
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد دزفول
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد گرگان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد قشم
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد همدان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد اصفهان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد ایلام
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد زنجان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد کرمان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد خرم آباد
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد کیش
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد کاشان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد کرمانشاه
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد بندرماهشهر
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد نوشهر
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد ارومیه
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد عسلویه
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد رشت
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد رامسر
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد ساری
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد شیراز
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد تبریز
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد تهران
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد بیرجند
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد زاهدان
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد چابهار

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد یزد چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما یزد مشهد یزد ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

vcv, , ovdn hdkjvjd fgdx i,h\dlh lain dcn lain , \v,hicihd hvchk nv rhvi \dlh

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open