بلیط از یزد به

بلیط هواپیما بندرعباس یزد

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما یزد بندرعباس در قاره پیما - چارتر / لحظه آخری / آفری

برای سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما بندرعباس یزد و یا خرید بلیط هواپیما به یزد از تهران به شیراز , اصفهان , تبریز , بندرعباس , ارومیه , آبادان , کرمان , جزیره کیش , سنندج , ساری … با قاره پیما در تماس باشید .

خرید بلیط یزد اهوازخرید بلیط یزد تهرانخرید بلیط یزد بندرعباسخرید بلیط یزد قشمخرید بلیط یزد کیشخرید بلیط یزد مشهدخرید بلیط یزد شیراز و خرید بلیط یزد زاهدان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای بندرعباس یزد بندرعباس شامل 

قیمت پروازهای بندرعباس به یزد – برنامه پروازی یزد بندرعباس یزد – روزهای پرواز از یزد به بندرعباس و بندرعباس به یزد – نوع هواپیما در پروازهای بندرعباس یزد – امکانات هواپیما در مسیر یزد بندرعباس – مدت زمان پرواز بندرعباس به یزد – ساعات پرواز (ساعت حرکت) بلیط یزد – مقدار بار مجاز در پروازهای چارتر و سیستمی ایلام – شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز و … می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پرواز مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای آگاهی از آفر و تخفیف های پروازهای یزد به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های چارتری و سیستمی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری یزد به بندرعباس و بندرعباس به یزد

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب…

راهنمای بهترین مسیرهای پروازی ( پرواز یزد بندرعباس ) برای رزرو و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما یزد بندرعباس یزد چارتری و سیسمتی و خرید اینترنتی به ترتیب از ارزانترین ( بلیط ارزان بندرعباس یزد چارتر ) قیمت بیلیط هواپیما یزد به بندرعباس به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت رفت و برگشت یزد به بندرعباس به شرح زیر است :

قیمت پروازهای بندرعباس به یزد ایران ایر Iran Air Airlines : ( بهترین نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری یزد بندرعباس در قاره پیما )

جریمه کنسلی بلیط یزد  بندرعباس , بار مجاز در پروازهای یزد بندرعباس فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به بندرعباس 00 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه بندرعباس ( BND )

روزها و ساعت پروازهای بندرعباس به یزد ایران ایر :

ایران ایر هفته ای 5 پرواز در روزهای شنبه – دوشنبه – پنج شنبه و جمعه از بندرعباس یه یزد در ساعات و با شماره پروازهای زیر انجام می دهد .

ایران ایر در روزهای شنبه 2 پرواز از بندرعباس به یزد انجام می دهد .

پرواز شماره 3364 بندر به یزد در ساعت 10:10 صبح از بندرعباس به یزد پروازهای خود را آغاز کرده و در ساعت 10:55 صبح وارد یزد می شود .

پرواز دوم روز شنبه بندرعباس یزد با شماره 3366 در ساعت 22:55 شب پرواز خود را آغاز کرده و پس از 5 دقیقه پرواز در ساعت 23:40 وارد فرودگاه یزد می شود .

ایران ایر در روزهای دوشنبه در پروازهای بندرعباس به یزد در ساعت 10:00 صبح پرواز خود را آغاز کرده و در ساعت 10:45 وارد یزد می شود شماره پرواز 3364 می باشد .

پروازهای بندرعباس یزد روزهای پنج شنبه با شماره پرواز 3364 پرواز خود را در ساعت 10:35 صبح شروع کرده و در ساعت 11:10 وارد یزد می شود .

در روزهای پنج شنبه پرواز بندر تا یزد با شماره 3364 پرواز خود را در ساعت 17:45 شروع کرده و در ساعت 18:30 وارد یزد می شود .

مدت زمان پروازهای بندرعباس یزد ایران ایر  45 دقیقه می باشد .

برنامه پروازهای برگشت از یزد به بندرعباس ایران ایر :

پروازهای برگشت یزد به بندرعباس ایران ایر بر خلاف پروازهای رفت هفته ای 2 بار در روزهای دوشنبه و جمعه انجام می شود .

در روزهای دوشنبه یزد به بندرعباس ایران ایر با شماره پرواز 3365 یزد را به سمت بندرعباس در ساعت 19:00 ترک کرده و در ساعت 19:45 وارد بندرعباس می شود .

ایران ایر در روزهای جمعه یزد را به سمت بندرعباس در ساعت 19:50 ترک کرده و در ساعت 20:35 پس از 45 دقیقه پرواز وارد بندرعباس می شود .

مدت پرواز یزد به بندرعباس ایران ایر 45 دقیقه می باشد .

وزن بار مجاز در پروازهای بندرعباس یزد ایران ایر :

مقدار بار مجاز در پروازهای بندرعباس یه یزد با هواپیمایی ایران ایر بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

قیمت بلیط هواپیما از بندرعباس به یزد با ایران ایر ( بلیط چارتر و سیستمی )

برای مشاهده قیمت و رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما یزد به بندرعباس وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط بندرعباس یزد قاره پیما شده و پس از وارد کردن مبدا و مفصد و جستجو در تاریخ های مختلف بلیط مورد نظر خود را انتخاب و با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن بلیط خود را کاملا به صورت اینترنتی رزرو و خریداری نمائید .

همچنین جهت آگاهی از تخفیف های پروازهای بندرعباس یزد می توانید در شبکه های اجتماعی قاره پیما در تلگرام و اینستاگرام عضو شده و از آخری تخفیف ها و نرخ پروازهای آفری و لحظه آخری و دقیقه 90 یزد آگاه شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پروازهای ایران ایر به بندرعباس می توانید با شماره های ما در تماس باشید .

پروازهای چارتر و لحظه آخری یزد بندرعباس آسمان Aseman Airlines : ( رزرو اینترنتی پروازهای بندرعباس یزد )

روزهای پروازهای بندرعباس یزد , ساعت پرواز از بندرعباس به یزد فرودگاه یزد ( AZD ) مدت زمان پرواز از یزد به بندرعباس 00 ساعت و 45 دقیقه
فرودگاه بندرعباس ( BND )

روزها و ساعت پروازهای بندرعباس به یزد و یزد به بندرعباس آسمان :

پروازهای بندرعباس یزد و یزد بندرعباس آسمان تنها به صورت چارتر و در فصول پر مسافر انجام می شود برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید .

حداکثر بار مجاز در پروازهای بندرعباس یزد آسمان :

مقدار بار مجاز در پروازهای بندرعباس یه یزد با هواپیمایی آسمان بسته به نوع پرواز یعنی چارتری با سیستمی متفاوت است ولی به طور معمول 1 چمدان 20 کلوگرمی می باشد .

حتما قبل از خرید بلیط از میزان بار مجاز پرواز خود آگاه شوید تا در فرودگاه با مشکل اضافه بار و هزینه اضافه بار روبرو نشوید .

خرید اینترنتی پروازهای یزد به بندرعباس هواپیمایی آسمان :

برای خرید آنلاین پروازهای یزد به بندر عباس وارد قسمت خرید اینترنتی پروازهای قاره پیما شده و بلیط خود را با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن به ورت 24 ساعته رزرو و خریداری نمائید

درباره فرودگاه شهید صدوقی یزد Shahid Sadooghi Airport :

فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد در غرب شهر یزد واقع شده است و با مرکز شهر یزد 10 کیلموتر فاصله دارد وسعت این فرودگاه 575 هکتار می باشد فرودگاه بین المللی یزد در حال حاضر دهمین فرودگاه کشور از نظر ترافیک هوایی و مسافری است.

این فرودگاه از شمال به ایستگاه فرعی راه آهن و شهر شاهدیه، از غرب و جنوب غربی به جاده کنار گذر یزد، از شرق به بلوار آزادگان و از جنوب شرقی به جاده خضرآباد منتهی می گردد.

فرودگاه بین المللی یزد مقصد و مبدأ شهرهای تهران، مشهد، اهواز، کیش ، قشم ، زاهدان و بندرعباس در پروازهای داخلی و شهرهای نجف و بغداد در پروازهای خارجی می باشد درباره فرودگاه شهید صدوقی یزد Shahid Sadooghi Airport :

پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی یزد :

درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport :

بندرعباس بزرگ‌ترین بندر تجاری ایران که به لحاظ استراتژیک از اهمیت بالای برخوردار است دارای یک فرودگاه بین المللی است فرودگاه بین‌المللی بندرعباس یکی از فرودگاه پررفت‌و‌آمد کشور است به طوری‌ که هر هرهفته حدود ۲۵۰پرواز در آن به مقاصد داخلی و خارجی انجام می‌شود

فرودگاه بندر عباس در شمال شرقی شهر بندرعباس واقع شده است و تا مرکز شهر بندرعباس 8 کیلومتر فاصله دارد فرودگاه بین المللی بندرعباس دارای طول جغرافیایی ۵۶۲۲۳۹ E و عرض جغرافیایی ۲۷۱۳۰۷N بوده و در زمینی به مساحت ۴/۴۸۱ هکتار بنا گردیده است. درباره فرودگاه بندرعباس Bandar Abbas International Airport :

پروازهای داخلی فرودگاه بندرعباس :

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق و خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما یزد بندرعباس یزد چارتری:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین قیمت بلیط هواپیما یزد بندرعباس یزد ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت بلیط مورد نظر خود می توانید به صورت تلفنی( با کمک گرفتن از کارشناسان قاره پیما ) – و یا آنلاین ( با استفاده از چت آنلاین سایت ) – و یا استفاده از قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.

hvchkjvdk rdlj \v,hcihd dcn fi fknvufhs nv rhvi \dlh

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما