هتل در ترکیه

رزرو هتل در ترابزون

لیست بهترین هتل های ترابزون و رزرو هتل در ترابزون با ارزانترین قیمت در قاره پیما

ارزانترین نرخ رزرو هتل در ترابزون در قاره پیما

بهترین قیمت رزرو هتل در ترابزون با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان و سوئیت در ترابزون با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های ترابزون قاره پیما بهترین هتل های ترابزون و بهترین نرخ رزرو هتل های ترکیه را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های ترابزون برای شما آمده است چچنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

قیمت هتل در ترابزون – بهترین هتل های 3 ستاره ترابزون

 

هتل آکسولار ترابزون Aksular Hotel 

قیمت هتل در ترابزون - هتل آکسولار ترابزون Aksular Hotel 

هتل 3 ستاره آکسولار واقع شده در شهر ترابزون کشور ترکیه می باشد.
این هتل در ساحل دریای سیاه واقع شده است و با مرکز شهر ترابزون چند دقیقه دارای فاصله می باشد.
کلیه اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره ای، کتری برقی، حمام اختصاصی، مینیبار، صندوق امانات، اینترنت رایگان و میز و صندلی کار و راحتی.
از امکانات این هتل نیز می توان به پذیرش 24 ساعته، سالن اجتماعات، اینترنت رایگان و … اشاره کرد.
مهمانان محترم هتل آکسولار برای صرف صبحانه خود می توانند ار بوفه هتل و برای نهار و شام خود می توانند از رستوران آن استفاده نمایند و از خوردن غذاهای محلی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل آکسولار نیز آماده میزبانی از مهمانان محترم و ارائه بهترین خدمات به آنها بوده و همچنین در رابطه با رزرو هتل نیز مسافران را راهنمایی می نمایند. بهترین نرخ هتل آکسولار ترابزون در قاره پیما

 

هتل علی بی اوغلو اپارت ترابزون Alibeyoglu Apart 

هزینه هتل های 3 تاره ترابزون - هتل علی بی اوغلو اپارت ترابزون Alibeyoglu Apart 

هتل 3 ستاره علی بی اوغلو اپارت در شهر ترابزون کشور ترکیه واقع شده است.
فاصله هتل علی بی اغلو اپارت از فرودگاه ترابزون 3 کیلومتر، دریاچه سرا 14 کیلومتر می باشد.
از امکانات این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، تراس رو به دریا یا کوها ها، حمام اختصاصی، مینیبار، صندوق امانات، تلویزیون، میز و صندلی کار و راحتی و … اشاره کرد.
از امکانات هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، اینترنت رایگان، پارکینگ اشاره کرد.
مهمانان این هتل برای صرف صبحانه خود می توانند ار بوفه و برای نهار و شام خود می توانند از رستوران آن استفاده نمایند و از خوردن غذاهای محلی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل علی بی اغلو اپارت نیز آماده میزبانی از مهمانان محترم و ارائه بهترین خدمات به آنها بوده و همچنین در رابطه با رزرو هتل نیز مسافران را راهنمایی می نمایند. رزرو آنلاین هتل علی بی اغلو ترابزون در قاره پیما

 

هتل سوئیت آندالوس ترابزون Andalous Suite Hotel 

نرخ هتل های ترابزون - هتل سوئیت آندالوس ترابزون Andalous Suite Hotel 

هتل 3 ستاره آندالوس در شهر ترابزون کشور ترکیه ساخته شده و فعالیت خود را دارد.
تمامی اتاق های این هتل به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام، تلویزیون، تخت خواب، میز و صندلی کار و راحتی مجهز هستند.
مهمانان محترم هتل سوئیت آندالوس برای صرف صبحانه خود می توانند از بوفه هتل و برای ناهار و شام خود می توانند از رستوران آن استفاده نمایند و از خوردن غذاهای محلی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته هتل سوئیت آندالوس نیز آماده میزبانی از مهمانان محترم و ارائه بهترین خدمات به آنها بوده و همچنین در رابطه با رزرو هتل نیز مسافران را راهنمایی می نمایند. رزرو هتل در ترابزون هتل آندالوس با کمترن نرخ در قاره پیما

قیمت هتل در ترابزون ارزان

هتل گرند کبک ترابزون Cebeci Grand Otel 

بهترین هتل ترابزون - هتل گرند کبک ترابزون Cebeci Grand Otel 

این هتل 3 ستاره واقع شده درشهر ترابزون کشور ترکیه می باشد.
فاصله این هتل تا موزه هاگیا سوفیا 3 کیلومتر، موزه ترابزون 800 متر و فرودگاه ترابزون 5 کیلومتر می باشد.
از امکانات هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، تراس با منظره دریا، پارکینگ خصوصی، اینترنت رایگان، سالن همایش و … می باشد.
تمامی اتاق های هتل گرند کبک مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، اینترنت رایگان، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و استراحت.
برای صرف صبحانه در این هتل می توانید از بوفه آن و برای صرف ناهار و شام می توانید از رستوران هتل گرند کبک استفاده نمایید.
پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران گرامی و ارائه برترین خدمات به آنها بوده و همپنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران یاری می رسانند. قاره پیما گارانتی کننده هتل های ترابزون

 

هتل فزا ترابزون Feza Hotel 

رزرو آنلاین هتل در ترابزون - هتل فزا ترابزون Feza Hotel 

این هتل 3 ستاره در شهر ترابزون کشور ترکیه واقع شده است.
عمارت آتاتورک 5 کیلومتر، استادیوم سنول گونز 8 کیلومتر، موزه هاگیا سوفیا 4 کیلومتر و فرودگاه ترابزون 6 کیلومتر از هتل فزا دارای فاصله می باشند.
تمامی اتاق های این هتل به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، تلویزیون، کتری برقی، مینیبار، اینترنت رایگان و صندوق امانات مجهز می باشند.
از امکانات این هتل نیز می توان به اینترنت رایگان، پارکینگ رایگان، پذیرش 24 ساعته، سالن همایش و اجتماعات و صرافی اشاره کرد.
مهمانان این هتل علاوه بر استفاده از امکانات آن می توانند برای صرف صبحانه خود از بوفه و برای صرف ناهار و شام از رستوران این هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات و میزبانی از مهمانان بوده و همچنین آنها را در ضمینه رزرو هتل نیز یاری می رسانند. کمترین نرخ رزرو هتل در ترابزون در قاره پیما

 

هتل فنگو ترابزون Hotel Fengo 

قیمت هتل در ترابزون برای هر شب و 3 شب - هتل فنگو ترابزون Hotel Fengo 

هتل 3 ستاره فنگو در شهر ترابزون کشور ترکیه واقع شده است.
این هتل دارای 21 اتاق می باشد که تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، حمام اختصاصی، تخت خواب و تلویزیون، میز و صندلی کار و راحتی.
از امکانات کلی این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، حمام ترکی، وای فای رایگان و … می باشد.
هتل از عمارت آتاتورک ۱۵ کیلومتر و از فرودگاه ترابزون ۲ کیلومتر فاصله دارد.
مسافران مقیم در این هتل برای صرف صبحانه امکان انتخاب بوفه را درند و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران این هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه بهترین خدمات به انها می باشد و در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می رسانند.
تمامی کارکنان قسمت پذیرش این هتل مسلط به زبان انگلیسی و ترکی می باشند. رزرو اینترنتی هتل های 3 ستاره ترابزون در قاره پیما

هتل مورا ترابزون Mora hotel 

رزرو هتل 3 ستاره در ترابزون ارزان - هتل مورا ترابزون Mora hotel 

هتل 3 ستاره مورا واقع شده در شهر ترابزون کشور ترکیه می باشد.
این هتل دارای ساحل شنی اختصاصی است و برخی از اتاق هی آن دارای بالکن با منظره دریای سرخ می باشند.
از امکانات هتل مورا می توان به تراس بزرگ، استخر روباز، پذیرش 24 ساعته، پارکینگ رایگان، رستوران، کافی شاپ، بار و اینترنت رایگان می باشد.
قابل ذکر است تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، اینترنت رایگان، حمام اختصاصی، تلویزیون و تخت خواب، میز و صندلی کار و راحتی.
فاصله هتل مورا تا مرکز شهر ترابزون حدود 8 کیلومتر می باشد.
مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه خود امکان استفاده از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل مورا استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه برترین خدمات به آنها می باشند و همچنین مسافران را در زمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند. بهترین قیمت هتل مورا ترابزون در قاره پیما

 

هتل نظر ترابزون Nazar Hotel 

ارزانترین هتل 3 ستاره ترابزون - هتل نظر ترابزون Nazar Hotel 

این هتل 3 ستاره واقع شده در شهر ترابزون ترکیه می باشد.
هتل نظر در مرکز شهر ترابزون واقع شده است و دارای یک تراس با چشم اندازهای گسترده از دریای سیاه و بندر ترابزون می باشد.
تمامی اتاق های هتل نظر روشن و با رنگهای ملایم تزیین شده اند و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون و تخت خوا و میز و صندلی کار و راحتی.
فاصله فرودگاه ترابزون تا هتل نظر 3 مایل، ایستگاه اتوبوس 1 مایل، موزه هاگیا سوفیا و عمارت آتاتورک هر دو 10 دقیقه می باشند.
مسافران این هتل برای صرف صبحانه خود می توانند بوفه آن و برای صرف ناهار و شام رستوران هتل را انتخاب نمایند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و بهترین خدمات را به آنها ارائه می دهند و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مهمانان راهنمایی می رسانند. دریافت واچر هتل ترابزون در قاره پیما

 

رزرو هتل در ترابزون با کمترین قیمت – قیمت هتل های 4 ستاره ترابزون

 

هتل خانه های کوهستانی آکاتپه ترابزون Akcatepe Dag Evleri Hotel 

بهترین قیمت هتل های ترابزون - هتل خانه های کوهستانی آکاتپه ترابزون Akcatepe Dag Evleri Hotel 

این هتل 4 ستاره در شهر ترابزون کشور ترکیه ساخته شده است.
هتل خانه های کوهستانی آکتپه با ارائه طبیعت خیره کننده و منظره دریا ، دارای یک باغ بزرگ است و تمامی ویلا ها و املاک این مکان دارای آشپزخانه و مجهز به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون و … می باشند.
این هتل با دارا بودن املاک ویلا مانند بسیار نزد مهمانان و مسافران محبوب می باشد و اقامت در آنجا بسیار دلنشین می باشد.
هتل خانه کوهستانی آکتپه دارای فاصله 4 مایلی از مرکز شهر آکتپه و 12 مایلی از مرکز شهر ترابزون می باشد.
مهمانان دراین هتل هم می توانند صباحانه را در ویلا های و آشپزخانه خود میل نمایند و هم از بوفه ان استفاده نمایند و همچنین برای ناهار و شام نیز می توانند از رستوران این مجموعه استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته این مکان زیبا و رویایی در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه بهترین خدمات و میزبانی از مسافران بوده و انها را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نماید. رزرو هتل 4 ستاره ارزان در ترابزون

 

هتل آسلیا ترابزون Aselia Hotel Trabzon 

ارزانترین نرخ هتل در ترابزون 4 ستاره - هتل آسلیا ترابزون Aselia Hotel Trabzon 

این هتل 4 ستاره واقع شده در شهر ترابزون در کشور ترکیه می باشد.
این هتل دارای 77 اتاق بوده که نمایی رو به دریا را نیز با اقامت در این هتل شاهد خواهید بود.
بیمارستان الربیعی 1.5 کیلومتر و مسجد کالکینما مهالیس، 2 کیلومتر از این هتل دارای فاصله می باشند.
از امکانات این هتل می توان به مرکز تناسب اندام، سونا و حمام ترکی ، تراس ، پشت بام، پارکینگ، اینترنت رایگان، استخر، سالن همایش و پذیرش 24 ساعته اشاره کرد.
تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، اینترنت رایگان، کتری برقی، میز و صندلی کار و راحتی و تلویزیون.
در این هتل می توانید برای صرف صبحانه بوفه آنرا انتخاب نموده و برای صرف ناهار و شام نیز رستوران هتل را انتخاب کرده و از طعم و مزه بینظسر غذاهای محلیو بین المللی لذت ببرید.
پذیرش 24 ساعته هتل آسلیا در تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی از مهمانان و ارائه بهترین خدمات به آنها می باشند و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به تمامی مسافران راهنمایی می رسانند. دفتر اصلی هتل های ترابزون قاره پیما

 

هتل سوئیت بولاک کوهلا ترابزون Kuhla Boutique Suite Hotel 

رزرو آنلاین هنل در ترابزون - هتل سوئیت بولاک کوهلا ترابزون Kuhla Boutique Suite Hotel 

این هتل 4 ستاره واقع شده در شهر ترابزون کشور ترکیه می باشد.
هتل سوئیت بولاک کوهلا دارای فاصله 5 کیلومتری از مرکز شهر و 8 مایلی از عمارت آتاتورک، 8 مایلی از موزه هاگیا سوفیا و 4 مایلی فرودگاه ترابزون می باشد.
تمامی اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، تخت خواب و تلویزیون، حمام اختصاصیريال میز و صندلی کار و راحتی می باشد.
مسافران برای صرف صبحانه می توانند از بوفه این هتل و برای صرف ناهار و شام از رستوران این هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات و میزبانی از مسافران بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند. کمترین هزینه رزرو هتل 4 ستاره در قاره پیما

رزرو اینترنتی هتل در ترابزون

هتل نووتل ترابزون Novotel Trabzon 

گارانتی کننده هتل های ترابزون - هتل نووتل ترابزون Novotel Trabzon 

هتل 4 ستاره نووتل در شهر ترابزون کشور ترکیه واقع شده است.
این هتل که در یک مکان آرام و مشرف به دریای سیاه واقع شده است ، تنها 8 دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد.
از امکانات این هتل می توان به آبگرم، استخر، اینترنت رایگان، پذیرش 24 ساعته و سونا اشاره کرد.
تمامی اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع، تخت خواب و تلویزیون، اینترنت رایگان، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی کار و راحتی و … می باشد.
مسافران برای صرف صبحانه می توانند از بوفه این هتل و برای صرف ناهار و شام از رستوران این هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات و میزبانی از مسافران بوده و در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند. رزرو هتل ترابزون

 

هتل پاناگیا سوئیت ترابزون Panagia Suite Hotel 

بهترین هتل 4 ستاره ترابزون - هتل پاناگیا سوئیت ترابزون Panagia Suite Hotel 

هتل 4 ستاره پاناگیا سوئیت در شهر ترابزون کشور ترکیه ساخته شده است.
این هتل دارای یک باغ و تراس زیبا می باشد و از امکانات آن می توان به استخر، پذیرش 24 ساعته، سالن ورزش، سالن همایش و اجتماعات و سونا اشاره کرد.
از امکانات اتاق های هتل پاناگیا سوئیت می توان به مجهز بودن آنها به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، اینترنت رایگان، کتری برقی، تلویزیون، میز و صندلی کار و راحتی، مینیبار و صندوق امانات اشاره کرد.
فاصله این هتل از عمارت آتاتورک 3 کیلومتر و فرودگاه ترابزون 11 کیلومتر می باشد.
برای صرف صبحانه در این هتل می توانید از بوفه آن و برای صرف ناهار و شام می توانید از رستوران هتل پاناگیا سوئیت استفاده نمایید.
پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران گرامی و ارائه برترین خدمات به آنها بوده و همپنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران یاری می رسانند. امکانات هتل های ترابزون

 

پارک دادمان ترابزون Park Dedeman Trabzon 

کارگزار اصلی هتل های ترابزون - پارک دادمان ترابزون Park Dedeman Trabzon 

این هتل 4 ستاره واقع شده در شهر ترابزون ترکیه می باشد.
این هتل در منطقه دریای سیاه و در فاصله 500 متری از ساحل کاسوستو قرار دارد.
تمامی اتاق های هتل پارک دادمان ترابزون مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، کتری برقی، تلویزیون و اینترنت رایگان.
همچنین برخی از اتاق های این هتل نیز دارای تختخواب تاشو ، تراس با منظره دریا یا شهر می باشند.
از امکانات این هتل نیز می توان به پذیرش 24 ساعته، اینترنت رایگان، پارکینگ، استخر، سالن همایش و … اشاره کرد.
موزه هاگیا سوفیا 17 کیلومتر، عمارت آتاتورک 20 کیلومتر و فرودگاه ترابزون 9 کیلومتر از این هتل دارای فاصله می باشند.
مسافران برای صرف صبحانه در هتل پارک دادمان می توانند از بوفه آن استفاده کرده و همچنین برای صرف ناهار و شام نیز رستوران این هتل را انتخاب نمایند.
پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه برترین خدمات به انها می باشند و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز به مسافران راهنمایی می رسانند. بیشترین تخفیف رزرو هتلهای ترابزون در قاره پیما

 

 هتل تیلی ریزورت ترابزون TILY RESORT HOTEL

کمترین نرخ هتل در تربزون در هر شب - هتل تیلی ریزورت ترابزون TILY RESORT HOTEL

هتل 4 ستاره تیلی ریزورت در شهر ترابزون ترکیه ساخته شده و فعالیت می نماید.
این هتل واقع در ساحل آکاکبات در منطقه دریای سیاه ، دارای یک ساحل اختصاصی ، استخر روباز فصلی و پارک آبی است. پارکینگ خصوصی نیز برای مهمانان این هتل به صورت رایگان قابل دسترس میباشد.
قابل ذکر است تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، تخت خواب و تلویزیون، حمام اختصاصی، مینیبار، صندوق امانات، اینترنت رایگان و میز و صندلی کار و راحتی.
از امکانات هتل تیلی ریزورت نیز می توان به استخر، سالن ورزش، سالن همایش، پذیرش 24 ساعته، اینترنت رایگان، بوفه و رستوران و … اشاره کرد.
مسافران مقیم در این هتل برای صرف صبحانه خود می توانند از بوفه آن و برای صرف ناهار و یا شام از رستوران هتل استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه بهترین و مقبول ترین خدمات به آنها می باشند و همچنین مسافران را در ضمینه رزور هتل نیز راهنمایی می نمایند. هتل 4 ستاره یو آل ترابزون Uall

 

هتل یالی پارک ترابزون Yalı Park Hotel 

ارزانترین هتل 4 ستاره در ترابزون کدام است - هتل یالی پارک ترابزون Yalı Park Hotel 

این هتل 4 ستاره واقع شده در شهر ترابزون کشور ترکیه می باشد.
این هتل دارای 88 اتاق می باشد که تمامی آنها نجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، کتری برقی، اینترنت رایگان، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی کار و راحتی.
از امکانات هتل یالی پارک نیز می توان به اینترنت رایگان، استخر سرپوشیده، حمام ترکی، سونا، ماساژ، اتاق همایش، اتاق ورزش، پذیرش 24 ساعته اشاره کرد.
این هتل از مرکز شهر ترابزون ۶ کیلومتر و از موزه ایاصوفیه ۹ کیلومتر فاصله دارد.
مسافران در اقامت خود در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام از رستوران هتل یالی پارک استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آامده میزبانی و ارائه بهترین خدمات به مسافران می باشند و همچنین قابل ذکر است تمامی کارکنان قسمت پذیرش مسلط به زبان ترکی و انگلیسیس می باشند و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند. خرید نلاین بلیط هتل ترابزون در قاره پیما

 

امکانات هتل های 5 ستاره ترابزون – لیست هتل های 5 ستاره در ترابزون

 

 هتل دابل تری بای هیلتون ترابزون DoubleTree by Hilton Trabzon

بهترین هتل 5 ستاره ترابزون -  هتل دابل تری بای هیلتون ترابزون DoubleTree by Hilton Trabzon

این هتل 5 ستاره در شهر ترابزون در کشور ترکیه ساخته شده و فعالیت می نماید.
هتل دابل تری بای هیلتون در حاشیه ساحل و در امتداد جاده ترابزون واقع شده است.
با یک دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به ساحل زیبای آن رسیده و از حضور خود در این مکان لذت ببرید.
قابل ذکر است تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، تخت خواب و تلویزیون، جعبه ایمنی، حمام اختصاصی، مینیبار، صندوق امانات، اینترنت رایگان و میزو صندلی کار و راحتی.
از امکانات این هتل نیز می توان به استخر، سالن ورزش، سالن همایش، پذیرش 24 ساعته، اینترنت رایگان، بوفه و رستوران و … اشاره کرد.
مسافران مقیم در این هتل برای صرف صبحانه خود می توانند از بوفه آن و برای صرف ناهار و یا شام از رستوران هتل دابل تری بای هیلتون استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه بهترین و مقبول ترین خدمات به آنها می باشند و همچنین مسافران را در ضمینه رزور هتل نیز راهنمایی می نمایند. بهترین قیمت های هتل های ترابزون

 

هتل رادیسون بلو ترابزون Radisson Blu Hotel 

کمترین قیمت رزرو هتل در شهر ترابزون - هتل رادیسون بلو ترابزون Radisson Blu Hotel 

هتل 5 ستاره رادیسون بلود در شهر ترابزون کشور ترکیه ساخته شده و فعالیت خود را انجام می دهد.
فاصله این هتل تا موزه هاگیا سوفیا 3 کیلومتر، مرکز خرید فروم ترابزون 4 کیلومتر و فرودگاه ترابزون 6 کیلومتر می باشد.
نمای برخی از اتاق های این هتل رو به دریا و دارای بالکن می باشند.
همچنین از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، استخر، سالن ورزش و همایش و … اشاره کرد.
تمامی اتاق های نیز مجهز به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی کار وراحتی، کتری برقی، حمام اختصاص و … می باشند.
مسافران در اقامت خود در هتل رادیسئن بلئ می توانند برای صرف صبحانه از بوفه و برای صرف ناهار و شام خود از رستوران این هتل استفاده نماییند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه برترین خدمات به آنها می باشند و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند. رزرو هتل 5 ستاره ارزان در ترابزون

هتل های 5 ستاره UALL یو آل ترابزون

هتل رامادا پلازا ترابزون Ramada Plaza Hotel 

هزینه هتل های ترابزون - هتل رامادا پلازا ترابزون Ramada Plaza Hotel 

این هتل 5 ستاره واقع شده در شهر ترابزون کشور ترکیه می باشد.
این هتل دارای یک منطقه ساحلی اختصاصی زیبا به همراه استخر های روباز و سرپوشیده می باشد.
فرودگاه ترابزون از این هتل دارای فاصله 3 کیلومتری و مرکز شهر دارای فاصله 6 کیلومتری می باشد.
از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، صندوق امانات، اینترنت رایگان، میز و صندلی کار و راحتی اشاره کرد.
همچنین از امکانات این هتل می توان به سالن تناسب اندام، سالن همایش، اینترنت رایگان، پذیرش 24 ساعته، سونا و استخر اشاره کرد.
مسافران مقیم در این هتل برای صرف صبحانه خود می توانند از بوفه آن و برای صرف ناهار و یا شام از رستوران هتل رامادا پلازا استفاده نمایند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه بهترین و مورد قبول ترین خدمات به آنها می باشند و همچنین مسافران را در ضمینه رزور هتل نیز راهنمایی می نمایند. بهترین و ارزانترین هتل ترابزون

 

هتل ورا سوئیت ترابزون Vera Suite Hotel 

رزرو اینترنتی هتل های ترابزون - هتل ورا سوئیت ترابزون Vera Suite Hotel 

این هتل 5 ستاره زیبا در شهر ترابزون کشور ترکیه ساخته شده و فعالیت می نماید.
هتل ورا سوئیت دارای فاصله 17 کیلومتری از پاویون آتاتورک، 16 کیلومتری موزه هاگیا سوفیا و 8 کیلومتری فرودگاه ترابزون می باشد.
از امکانات هتل می توان به رستوران ، پارکینگ اختصاصی رایگان ، سالن مشترک و یک باغ و همچنین رستوران، بوفه وپذیرش 24 ساعته اشاره کرد.
تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی کار و راحتی.
مسافران با اقامت خود در این هتل سوئیت می توانند از بوفه آن برای صرف صبحانه و همچنین از رستوران برای صرف ناهار و شام استفاده نمایند و از طعم و مزه غذایهای ترکی و بین المللی لذت ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی ازمسافران و ارائه بهترین خدمات به آنها می باشند و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتی راهنمایی می نمایند. خرید آنلاین هتل در ترابزون

 

زورلو گرند هتل ترابزون Zorlu Grand Hotel 

لیسن هتل های ترابزون - زورلو گرند هتل ترابزون Zorlu Grand Hotel 

این هتل 5 ستاره در شهر ترابزون کشور ترکیه واقع شده است.
این هتل دارای 157 اتاق می باشد که تمامی آنها مجهز به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، صندوق امانات، مینیبار، تلویزیون، کتری برقی، اینترنت رایگان و صندلی راحتی و کار می باشند.
از امکانات این هتل نیز می توان به اینترنت رایگان، استخر، سونا، سالن ورزش و اجتماعات، پذیرش 24 ساعته، خدمات تبدیل ارز، صندوق امانات و پارکینگ رایگان می باشد.
صومعه سومله 49 کیلومتر، دریاچه اوزونگول 95 کیلومتر، موزه هاگیا سوفیا 3.5 کیلومتر ، صومعه دختران و بوزتپه 1.5 کیلومتر و پاویون آتاتورک 5.5 کیلومتر از این هتل دارای فاصله می باشند.
فرودگاه ترابزون نیز از این هتل دارای فاصله 6 کیلومتری می باشد.
مسافران برای صرف صبحانه خود می توانند بوفه هتل و برای صرف ناهار و یا شام رستوران آن را انتخاب کرده و از طعم و مزه غذایهای اصیل ترکی و بین المللی استفاده کرده و نهایت لذت را ببرند.
پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مهمانان و ارائه بهترین خدمات به آنها می باشد و همچنین مسافران را در ضمینه رزور هتل نیز راهنمایی می نمایند. ارزانترین هتل های ترابزون لیست

 

برای رزرو هتل های ترابزون در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین ترخ هتل های ترابزون قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های ترکیه آگاه شوید

ovdn tv,a vcv, , rdlj ijg nv jvhfc,j jv;di hvchk

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس آنکارا

 

 

قیمت هتل های ترابزون چقدر است ؟

قیمت هتل در دوحه بستگی به نوع هتل ( چند ستاره ) و زمان رزرو شما دارد – به طور کلی قیمت هتل های ترابزون از شبی 250 هزار تومان به بالا می باشد .

بهترین هتل های ترابزون کدامند ؟

بهترین هتل های دوحه به پیشنهاد قاره پیما – رامادا ، گرند و ورا می باشند .

هتل های ارزان قیمت ترابزون ؟


قیمت هتل ها بستگی به تاریخ و تخفیف های هتل های دارد برای اطلاع دقیق از قیمت هتل ها وارد قسمت جستجو آنلاین سایت قاره پیما شوید .

 

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

قیمت و رزرو هتل در ازمیر 

قیمت و رزرو هتل در آنکارا 

قیمت و رزرو هتل در قونیه 

قیمت و رزرو هتل در اسپارتا 

قیمت و رزرو هتل در ترابزون 

قیمت و رزرو هتل در وان 

قیمت و رزرو هتل در قیصریه 

قیمت و رزرو هتل در دیاربکر 

قیمت و رزرو هتل در بودروم

قیمت و رزرو هتل در دالامان

قیمت و رزرو هتل در آنتالیا 

قیمت و رزرو هتل در استانبول 

 

بلیط هواپیما به تمام شهرها

بلیط هواپیما استانبول

بلیط هواپیما آنتالیا

بلیط هواپیما آنکارا

بلیط هواپیما ازمیر

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دالامان 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به بودروم 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به دیاربکر 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به کایسری ( قیصریه ) 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به باتمان 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به وان

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ترابزون 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ماردین 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به غازی عینتاب 

رزرو و خرید بلیط هواپیما به ختای (هاتای) 

بلیط هواپیما اسپارتا

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به قونیه 

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به آدانا 

بلیط اتوبوس ترکیه

بلیط هواپیما دنیزلی

 

تورهای ویژه

تورهای ارزان قیمت مارماریس 

تورهای ارزان قیمت بدروم 

تورهای ارزان قیمت کوش آداسی

تورهای ارزان قیمت آنتالیا

تورهای ارزان قیمت آنکارا 

تورهای ارزان قیمت آلانیا 

تورهای ارزان قیمت استانبول 

 

دریافت ویزا ترکیه

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکیه

 

ویزا ترکیه برای اتباع غیر ایرانی

پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment

1 دیدگاه

  1. با سلام
    چنانچه سوالی در مورد رزرو هتل و هتل های ترابزون ترکیه دارید در این قسمت مطرح نمائید ( برای آگاهی از قیمت با شماره های ما تماس بگیرید یا وارد قسمت رزرو آنلاین هتل های سایت شود )

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن