ویزاویزا ترکیه

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکیه

با توجه به توافقی که بین دولت ایران و ترکیه وجود دارد اتباع ایرانی جهت ورود به ترکیه و اقامت تا 90 روز نیاز به دریافت ویزا ندارند و چنانچه بیشتر از 90 روز نیاز به حضور در ترکیه داشته باشند می بایستی می بایستی به مقامات این کشور مراجعه و در خواست دریافت ویزا بلند مدت نمایند .

توجه داشته باشید هنگام ورود حتما مهر ورود در پاسپورت شما زده شود در غیر این صورت هنگام خروج از کشور با مشکلات فراوانی ررو برو خواهید شد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکیه بجز ویزا توریستی 90 روزه در زیر آمده است . 

در حال حاضر امکان اخذ ویزای ترکیه و سایر کشورهای اروپایی در قاره پیما وجود ندارد لطفا به هیچ عنوان سوال نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکیه

ویزای توریستی برای اقامت 6 ماهه:

این نوع ویزا در حال حاضر تنها نوع ویزا می باشد که افرادی که در ترکیه دارای ملک هستند می توانند برای اقامت بلند مدت استفاده کنند البته داشتن ملک باعث دریفت قطعی این نوع ویزا نمی باشد و مدارک دیگری نیز جهت دریافت این نوع ویزا از شما خواسته می شود . که البته قوانین در این مورد در حال تغییر است و شرایط در حال بهتر شدن می باشد .

ویزا تحصیلی و دانشجویی کشور ترکیه :

در حال حاضر تنها روش گرفتن اقامت بیش از 1 سال در کشور ترکیه این روش می باشد که جهت دریافت این نوع ویزا علاوه بر داشتن نامه پذیرش از طرف دانشگاه ها و موسسات ترکیه می بایستی مدرک تومر ( مدرک زبان ترکی ) را نیز داشته باشید .

ویزا کاری و تجاری :

با ثبت شرکت در ترکیه اجازه اقامت یک ساله و بعد از مدتی 2 ساله به شما داده می شود و همچنین چنانچه شرکتی در ترکیه از شما دعوت به همکاری نماید با این دعوت نامه نیز ویزا 1 ساله کاری کشور ترکیه به شما داده خواهد شد .

قیمت و هزینه دریافت انواع ویزا های ترکیه :

جهت آگاهی از قیمت و هزینه دریافت ویزا های مختلف ترکیه و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ویزا ترکیه همچنین بلیط هواپیما و یا رزرو هتل در ترکیه از طریق راه های ارتباطی سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ترکیه ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

رزرو و خرید بلیط ترکیه

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به ترکیه :

در حال حاضز شرکت های هواپیمایی معراج - کاسپین - تابان - ماهان - ایران ایر - آسمان - قشم ایر - پگاسوس -کورندون و ترکیش بین ایران و ترکیه پروازهای مستقیم انجام می دهند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما ترکیه سایت مراجعه نمائید .

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما ترکیه - هتل و تور ترکیه می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما ترکیه - هتل و تور ترکیه توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

خرید فروش و قیمت بلیط اتوبوس تهران ترکیه

 

بلیط هواپیما به تمام شهرهای ترکیه

تورهای ویژه به تمام شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

ویزا ترکیه برای اتباع غیر ایرانی

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما