هتل در ترکیه

رزرو هتل در ازمیر

ارزانترین قیمت هتل در ازمیر قاره پیما / بهترین نرخ هتل های ازمیر

رزرو هتل در ازمیر با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

رزرو هتل در ازمیر و اطلاع از بهترین هتل های ازمیر در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در ازمیر با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های ازمیر قاره پیما بهترین هتل های ازمیر ترکیه و بهترین نرخ رزرو هتل های ازمیر را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین هتل های ازمیر برای شما آمده است چنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره ازمیر – هتل های ارزان 3 ستاره ازمیر

هتل ایبیز ازمیر آلسانکاک Hotel Ibis İzmir Alsancak 

هتل ایبیز ازمیر آلسانکاک - اجازه سوئیت در ازمیر
هتل ایبیز ازمیر آلسانکاک – ارزانترین نرخ هتل های ازمیر در قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر ازمیر ساخته شده و فعالیتش را در همان شهر انجام می دهد. این هتل در مرکز شه و تنها در فاصله 50 متری از ایستگاه قطار و 17 کیلومتری فرودگاه بین اللملی ساخته شده است.

از امکانات هتل ایبیز در ازمیر می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد. همچنین تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، کتری برقی، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت و میز و صندلی کار و راحتی.

مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران ان استفاده نمایند. پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل پاریس پرستیژ ازمیر Hotel Paris Prestige 

هتل پاریس پرستیژ ازمیر - اجاره آپارتمان در ازمیر
هتل پاریس پرستیژ ازمیر – رزرو اینترنتی هتل های ارزمیر در قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر ازمیر ساخته شده و در این شهر فعالیت خود را انجام می دهد. ازامکانات این هتل می توان به تراس، باغ زیبا، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان و … اشاره کرد.

تمامی اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع، کتری برقی، حمام اختصاصی، تلویزوین صفحه تخت و وای فای رایگان می باشد. فرودگاه بین المللی ازمیر از این هتل دارای فاصله 17 کیلومتری می باشد.

مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران ان استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل کوردون آلسانکاک ازمیر Kordon Otel Alsancak 

هتل کوردون آلسانکاک ازمیر - بهترین هتل ها ساحلی ازمیر

این هتل 3 ستاره در شهر ازمیر ساخته شده و در همین شهر فعالیت دارد. از امکانات این هتل می توان به بوفه، رستوران ، پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان و … اشاره کرد.

اتاق های این هتل تماما” مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، میز و صندلی راحتی، تلیویزن، وای فای رایگان و .. مهمانان در این هتل می توانند برای صرف صبحانه به بوفه و برای صرف ناهار و شام به رستوران آنجا بروند.

پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل پیر پاساپورت ازمیر Pier Pasaport Hotel 

هتل پیر پاساپورت ازمیر - نزدیکترین هتل به مرکز شهر ازمیر
هتل پیر پاساپورت ازمیر – بهترین هتل های 3 ستاره ازمیر در قاره پیما

این هتل 3 ستاره در شهر ازمیر ساخته شده و فعالیتش را در همان شهر انجام می دهد.

هتل پیر پاساپورت فاصله کمی از کنسولگری های اروپایی و شرقی قرار دارد و همچنین دارای فاصله 19 کیلومتری از فرودگاه بین المللی ازمیر می باشد. هر اتاق در این هتل مجهز می باشد به حمام اختصاصی، تلویزیون، کتری برقی، وای فای رایگان و میز و صندلی راحتی و کار. همچنین از امکانات این هتل می توان به بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته، سالن همایش، سالن کنفرانس و … اشاره کرد.

مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران ان استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

قیمت هتل های 4 ستاره ازمیر – رزرو آنلاین هتل های 4 ستاره ازمیر ترکیه

هتل بلانکا ازمیر Blanca Hotel 

هتل بلانکا ازمیر Blanca Hotel - لیست قیمت هتل های 4 ستاره ازمیر
هتل بلانکا ازمیر – رزرو هتل های ارزان قیمت 4 ستاره ازمیر در قاره پیما

این هتل 4 ستاره در شهر ازمیر ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.

هتل بلانکا در مرکز ازمیر ساخته شده و با کمی پیاده روی می توانید به مرکز همایش این شهر برسید و همچنین در 2 کیلومتری از این هتل مراکز خرید و موزه های مختلفی جهت بازدید وجود دارند.

اتاق های این هتل به سبک معاصر و با رنگهای زیبا طراحی شده اند و تمامی آنها مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی کار و راحتی، وای فای رایگان. همچنین از امکانات قابل دسترس در این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، سالن همایش، سالن کنفرانس و … اشاره کرد.

مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و همچنین آنها را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

هتل دابل تری بای هیلتون ازمیر DoubleTree by Hilton Hotel Izmir 

هتل دابل تری بای هیلتون ازمیر - خرید اینترنتی هتل های ازمیر - کنسل کردن هتل های ازمیر
هتل دابل تری بای هیلتون ازمیر – قاره پیما کارگزار رسمی هتل در ازمیر

این هتل زیبای 4 ستاره در شهر ازمیر ساخته شده و خدمات خود را در همان شهر به مسافران ارائه می دهد.

تنها با دو دقیقه پیاده روی از این هتل می توانید به نمایشگاه بین المللی ازمیر برسید و همچنین فاصله فرودگاه بین المملی ازمیر از این هتل حدود 30 کیلومتر می باشد.

این هتل دارای یک استخر روباز و یک مرکز آبگرم و سلامتی بهمراه پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس، حمام ترکی،خدمات ماساژ و … می باشند.

تمامی اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، میز و صندلی کار و راحتی و … می باشند. مهمانانی که در این هتل اقامت دارند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و همچنین برای صرف ناهار و شام امکان استفاده از رستوران هتل را دارند.

پذیرش 24 ساعته هتل دابل تر با هیلتون در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و به آنها بهترین خدمات را ارئه می دهند و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل فور پوینت بای شرایتون ازمیر Four Points by Sheraton Hotel 

هتل فور پوینت بای شرایتون ازمیر - رزرو اینترنتی هتل های ازمیر با کمترین قیمت
هتل فور پوینت بای شرایتون ازمیر – گارانتی هتل های ازمیر در قاره پیما

این هتل زیبای 4 ستاره در شهر ازمیر ساخته شده و در همان شهر نیز فعالیت دارد.

هتل فور پوینت بای شرایتون در فاصله 6 کیلومتری برج ساعت ازمیر، 5 کیلومتری موزه آتاتورک، 5 کیلومتری میدان کامورویه و 18 کیلومتری فرودگاه بین المللی ازمیر قرار دارد. تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، میز و صندلی کار و راحتی، تلویزیون ماهوارا های صفحه تخت و … از امکانات این هتل نیز می توان به

پذیرش 24 ساعته، بوفه، بار، رستوران، وای فای رایگان، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد. مهمانان در این هتل می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام از رستوران هتل استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین به مسافران در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل کوردون پاساپورت ازمیر Kordon Otel Pasaport 

هتل کوردون پاساپورت ازمیر - اجاره اتاق در ازمیر ترکیه
هتل کوردون پاساپورت ازمیر – بهترین هتل های 4 ستاره ترکیه در ازمیر در قاره پیما

این هتل 4 ستاره واقع شده در شهر ازمیر بوده و در همین شهر نیز فعالیت خود را انجام می دهد.

این هتل برای مسافرانی که علاقه مند به پیاده روی های شهری ، پیاده روی های ساحلی و رستوران ها هستند ، یک انتخاب عالی می باشد.

از امکانات هتل می توان به بوفه، پذیرش 24 ساعته، رستوران، وای فای رایگان، سالن همایش، سالن کنفرانس، بار، پارکینگ اختصاصی رایگان و … تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، کتری برقی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی کار و راحتی. مهمانان در این هتل می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام از رستوران هتل استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین به مسافران در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل پارک آی ان ان رادیسون ازمیر Park Inn by Radisson Izmir 

هتل پارک آی ان ان رادیسون ازمیر - هتل های ازمیر به ترتیب قیمت
هتل پارک آی ان ان رادیسون ازمیر – کمترین نرخ هتل های ازمیر در قاره پیما

این هتل زیبای 4 ستاره واقع شده در شهر ازمیر بوده و فعالیتش را در این شهر انجام می دهد.

فرودگاه بین المللی ازمیر دارای فاصله 18 کیلومتری از این هتل می باشد. بازار تاریخی کمرالتی ، برج ساعت ازمیر ، کوناک پیر مال در فاصله کمی از این هتل قرار دارند.

از امکانات این هتل در شهر ازمیر می توان به وای فای رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس،بار و … اشاره کرد.

تمامی اتاق ها نیز در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، صندوق امانات، مینیبار، وای فای رایگان، کتری برقی، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و راحتی، تلویزیون صفحه تخت. مهمانان در این هتل می توانند برای صرف صبحانه به بوفه و برای صرف ناهار و شام به رستوران هتل بروند.

پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی های لازم را نیز می نمایند.

هتل رامادا پلازا ازمیر Ramada Plaza Izmir 

هتل رامادا پلازا ازمیر - هتل ازمیر در مرکز شهر
هتل رامادا پلازا ازمیر – رزرو آنلاین هتل در ازمیز در قاره پیما

این هتل 4 ستاره واقع شده در شهر ازمیر بوده و فعالیتش را در این شهر انجام می دهد.

فاصله این هتل تا نمایشگاه ازمیر 50 متر و فرودگاه بین المللی ازمیر 15 کیلومتر می باشد. از امکانات این هتل می توان به بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس و … اشاره کرد.

تمامی اتاق های نیز در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و راحتی، وای فای رایگان، صندوق امانات، تلویزیون صفحه تخت و کتری برقی.

مهمانانی که در این هتل اقامت دارند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و همچنین برای صرف ناهار و شام امکان استفاده از رستوران هتل را دارند

. پذیرش 24 ساعته هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و به آنها بهترین خدمات را ارئه می دهند و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل اسمارت ازمیر Smart Hotel

هتل اسمارت ازمیر - لیست هتل های ازمیر به ترتیب ستاره و قیمت
هتل اسمارت ازمیر – لیست قیمت هتل های ازمیر در قاره پیما

هتل 4 ستاره اسمارت در شهر ازمیر ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.

این هتل دارای فاصله 100 متری از ایستگاه مترو، 1.5 کیلومتر با برج ساعت ازمیر و 14 کیلومتری فرودگاه بین المللی ازمیر قرار دارد.

تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی کار و راحتی.

از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، سالن بدنسازی، سالن همایش و کنفرانس، زمینی مینی گلف و … اشاره کرد.

مهمانان در این هتل می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل و برای صرف ناهار و شام از رستوران هتل استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل اسمارت در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین به مسافران در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل 5 ستاره ازمیر – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره ازمیر

هتل هیلتون ازمیر Hilton Izmir hotel 

هتل هیلتون ازمیر - قیمت اجاره آپارتمان در ازمیر - اجاره سوئیت در ازمیر
هتل هیلتون ازمیر – بهترین هتل 5 ستاره ازمیر در قاره پیما

این هتل لوکس و زیبای 5 ستاره در شهر ازمیر ساخته شده و فعالیتش را در همان شهر انجام می دهد.

این هتل دارای منظره بسیار چشم نوازی از دریای اژه و ارگ قدیمی ازمیر را دارد که به زیبایی هرچه بیشتر ان می افزایید.

این هتل دارای یک استخر سرپوشیده گرم با سولاریوم ، اتاق بخار و اتاق های ماساژ، پذیرش 24 ساعته، رستوران، بوفه، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان و اختصاصی، سالن همایش و کنفرانس و همچنین سالن بدنسازی و تناسب اندام می باشد.

تمامی اتاق های این هتل دارای دکوراسیون زیبا بوده و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، حمام اختصاصیريال میز و صندلی کار و راحتی، وای فای رایگان، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت و کتری برقی و قهوه ساز.

هتل هیلتون ازمیر دارای فاصله 600 متری از زمین نمایشگاه بین المللی، 200 متری ایستگاه مترو و 16 کیلومتری فرودگاه بین المللی ازمیر می باشد. مهمانانی که در این هتل لوکس اقامت دارند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و همچنین برای صرف ناهار و شام امکان استفاده از رستوران هتل را دارند.

پذیرش 24 ساعته هتل هیلتون در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و به آنها بهترین خدمات را ارئه می دهند و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل سوئیس بویوک افس ازمیر Hotel Swissôtel Büyük Efes 

هتل سوئیس بویوک افس ازمیر - هتل های 5 ستاره استخر دار ازمیر - سوئیت ارزان در ازمیر
هتل سوئیس بویوک افس ازمیر – رزرو اینترنتی هتل های ازمیر با ارزانترین قیمت در قاره پیما

این هتل 5 ستاره لوکس و مجلل در شهر ازمیر ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.

این هتل زیبا در قلب ازمیر واقع شده و مشرف به دریای اژه نیز می باشد.

در این هتل بر روی پشت بام آن یک رستوران زیبا وجود دارد که می توانید با صرف غذاهای خود در محیطی زیبا و آرام نخایت لذت را ببرید.

تمامی اتاق های در این هتل با دکوراسیونی زیبا تزیین شده و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، میز و صندلی کار و راحتی، حمام اختصاصی، وای فای رایگان و …

همچنین از امکانات در هتل سوئیس بویوک افس می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، استخر، سالن بدنسازی، وای فای رایگان، سالن همایش و کنفرانس، تراس و باغ زیبا، زمین تنیس و … اشاره کرد. فرودگاه بین المللی ازمیر عدنان مندرس تنها 15 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

مهمانان در این هتل می توانند برای صرف صبحانه و ناهار و شام خود گزینه های زیر را بنا به درخواستشان انتخاب نمایند:

بوفه برای صبحانه. اتاق های هتل بر اساس هماهنگی قبلی برای صرف صبحانه، ناهار و شام. تراس و باغ های سرسبز و زیبا برای صرف صبحانه، ناهار، شام. رستوران هتل برای صرف ناهار و شام ( رستوران در سالن و همچنین رستوران بر روی پشت بام هتل).

پذیرش 24 ساعته هتل نیز با کادری مجرب در تمامی ساعات شبانه آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همپنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل کایا ازمیر Kaya İzmir Hotel 

هتل کایا ازمیر Kaya İzmir Hotel - نرخ هتل های ازمیر برای هر شب - اجازه آپارتمان در ازمیر
هتل کایا ازمیر – بهترین قیمت هتل های ازمیر

این هتل زیبای 5 ستاره در یکی از بهترین نقاط شهر ازمیر ساخته شده و فعالیتش را در همان شهر انجام می دهد.

این هتل دارای بزرگترین امکانات حرارتی و آبگرم منطقه ، استخرهای سرپوشیده و روباز و یک سالن ورزشی مجهز است.

همچنین از دیگر امکانات آن می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وان گرم ، حمام سنتی سونا ، سونا و امکانات ماساژ، سالن همایش، سالن کنفرانس، وای فای رایگان و … اشاره کرد. با 17 دقیقه رانندگی از این هتل می توانید به فرودگاه بین المللی ازمیر برسید.

تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، وای فای رایگان، میز و صندلی راحتی و کار، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، حمام اختصاصی و …

مهمانانی که در این هتل لوکس اقامت دارند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و همچنین برای صرف ناهار و شام امکان استفاده از رستوران هتل را دارند.

پذیرش 24 ساعته هتل کایا درتمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و به آنها بهترین خدمات را ارئه می دهند و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل موون پیک ازمیر Movenpick Hotel Izmir 

هتل موون پیک ازمیر - بهترین هتل ازمیر
هتل موون پیک ازمیر – کمترین هزینه هتل های ازمیر در قاره پیما

این هتل 5 ستاره در شهر ازمیر ساخته شدخ و فعالیت خود را در همین شهر انجام می دهد.

این هتل لوکس در مرکز شهر ازمیر و در مجاورت دریای اژه و میدان جمهوری قرار گرفته است.

فرودگاه بین المللی ازمیر در فاصله 15 کیلومتری از این هتل قرار دارد. از امکانات این هتل می توان به پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، بار، مرکز سلامت و آبگرم، سالن ماساژ، وای فای رایگان، پارکینگ اختصاصی رایگان، استخر سرپوشیده، سونا، فضای سبز، صرافی و … اشاره کرد.

همچنین می توان اشاره کرد که تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، چای ساز و قهوه ساز، وای فای رایگان، امکان سرو غذا و صبحانه با هماهنگی در اتاق ها، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت.

مهمانانی که در این هتل لوکس اقامت دارند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و همچنین برای صرف ناهار و شام امکان استفاده از رستوران هتل را دارند.

پذیرش 24 ساعته هتل موون پیک در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و به آنها بهترین خدمات را ارئه می دهند و همچنین در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل ویندهام گرند ازمیر Wyndham Grand Izmir 

هتل ویندهام گرند ازمیر - قیمت هاستل های ازمیر -قیمت آپارتمان در ازمیر
هتل ویندهام گرند ازمیر – قاره پیما

این هتل لوکس 5 ستاره در شهر ازمیر ساخته شده و فعالیتش را در همین شهر انجام می دهد.

با اقامت در این هتل می توانید از چشم انداز بسیار زیبای آن لذت ببرید که واقعا” زیبا می باشد. تمامی اتاق ها در این هتل مجلل و شیک بوده و دارای پنجره از سقف تا پایین، حمام اختصاصی، وای فای، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، مینیبار، صندوق امانات، میز و صندلی کار و راحتی، چای ساز و قهوه ساز و …

همچنین از امکانات این هتل زیبا و شیک می توان به مرکز تناسب اندام و اسپا، سالن کنفرانس و همایش، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، وای فای رایگان، استخر سرپوشیده، استخر آب گرم، استخر کودکان، حمام ترکی، پارکینگ اختصاصی رایگان و… اشاره کرد که تمامی آنها قابل دسترس برای مهمانان هتل می باشند.

فرودگاه عدنان مندرس تنها 23 کیلومتر با هتل فاصله دارد. مهمانانی که در این اقامت دارند هر روز صبح می توانند برای صرف صبحانه به بوفه هتل رفته یا بر اساس هماهنگی قبل صبحانه خود را در اتاق خود میل نمایند.

همچنین برای صرف ناهار و شام نیز مهمانان می توانند به رستوران هتل ویندهام گرند ازمیر رفته و از طعم و مزه غذا های لذیذ آنجا استفاده کرده و لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته در این هتل با کادری مجرب طی تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و آنها را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

برای رزرو هتل در کلیه ماه های سال با گارانتی ارزانترین قیمت ممکن با ما در تماس باشید تا از بهترین ترخ هتل های ازمیر قاره پیما و تخفیف های ویژه قاره پیما در هتل های ازمیر آگاه شوید

vcv, hdkjvkjd ijg nv hcldv jv;di fh hvchkjvdk rdlj nv rhvi \dlh

 


قیمت هتل های
ازمیر چقدر است ؟

قیمت هتل در دوحه بستگی به نوع هتل ( چند ستاره ) و زمان رزرو شما دارد – به طور کلی قیمت هتل های ازمیر از شبی 250 هزار تومان به بالا می باشد .

بهترین هتل های ازمیر کدامند ؟

بهترین هتل های ازمیر به پیشنهاد قاره پیما – ویندهام ، کایا و سوئیس می باشند .

هتل های ارزان قیمت ازمیر ؟

قیمت هتل ها بستگی به تاریخ و تخفیف های هتل های دارد برای اطلاع دقیق از قیمت هتل ها وارد قسمت جستجو آنلاین سایت قاره پیما شوید .

1 دیدگاه

  1. با سلام
    چنانچه سوالی در مورد رزرو هتل و هتل های ازمیر دارید در این قسمت مطرح نمائید ( برای آگاهی از قیمت با شماره های ما تماس بگیرید یا وارد قسمت رزرو آنلاین هتل های سایت شود )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن