پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه

پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment

بلیط به تمام شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

تورهای ویژه به تمام شهرهای ترکیه

ثبت در خواست و پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment برای اتباع خارجی به خصوص افغانی های عزیر مقیم ایران .

وزارت امور خارجه ترکیه 1 سال پیش سیستم صدور ویزا الکترونیکی خود را راه اندازی کرده است و افرادی که قصد سفر به ترکیه را دارند براحتی می توانند با ثبت درخواست خود در این سایت و پرداخت هزینه ویزا الکترونیکی خود در کمتر از چند دقیقه ویزا الکترونیکی خود را دریافت نمایند .

 

توجه داشته باشد : اتباع ایرانی برای سفر به ترکیه به ویزا نیاز ندارند و این ویزا فقط برای افراد غیر ایرانی و افرادی که کشورشان با ترکیه توافقی برای ورود بدون ویزا به این کشور ندارند است .

آموزش تصویری و گام به گام ثبت درخواست ویزا الکترونیک ترکیه :

1- ابتدا می بایستی وارد سایت www.evisa.gov.tr/en شود و همانند تصویر زیر روی گزینه Apply Now که با رنگ قرمز در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کرده سپس وارد مرحله بعد شوید .

ثبت در خواست و پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment

2- در این مرحله همانند نصویر زیر 3 گزینه وجود دارد که می بایستی آنها را پر کنید :

 • نام کشور Country/Region خود را از منو باز شو انتخاب کنید .
 • در گرینه بعدی که Travel Document نام دارد می بایستی سندی را که با آن وارد ترکیه شوید مشخص کنید ( مانند : پساپورت معمولی یا کارت شناسانی یا پاسپورت دیپلماتیک و ... )
 • در قسمت سوم که Security Verification نام دارد می بایستی کدی را که زیر آن به صورت تصویر آمده دست در کادر مربوطه تایپ کنید .
 • سپس گزینه Save And Continue را زده و وارد مرحله بعدی شوید .

ثبت در خواست و پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment

3- در این مرحله می بایستی در قسمت Arrival Date in Turkey تاریخ ورود خود به کشور ترکیه را مشخص کنید و سپس گزینه Save and Continue را بزنید تا وارد مرحله بعدی شوید :

توجه داشته باشید که پس از دریافت این نوع ویزا 6 ماه یا 180 روز وقت دارید تا وارد ترکیه شوید و پس از ورود اجازه 30 روز اقامت در این کشور را دارید .

ثبت در خواست و پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment

4- در این مرحله 5 گزینه وجود دارد که می بایستی تمامی آنها را مطالعه و تیک بزنید اینها شرایط ورود شما به ترکیه هستند و چنانچه شما این شرایط را نداشته باشید و به دروغ این گزینه ها را بزنید این امکان وجود دارد حتی پس از دریافت ویزا از ورود شما به ترکیه جلوگیری شود این گزینه ها عبارتند از :

 • I can prove that I hold a return ticket, hotel reservation and at least 50 $ per each day of my stay : شما می بایستی رزرو بلیط برگشت و رزرو هتل برای تمام روزهای اقامت و حداقل مبلغ 50 دلار برای هر روز اقامت خود که از روی رزرو هتل شما قابل مشاهده است در مرز ورودی داشته باشید .
 • I hold a valid supporting document (Schengen visa or a valid visa from any of the OECD member countries; or a valid residence permit of a Schengen or OECD country). e-Visas are not accepted as a supporting document.
 • My passport covers the period that I will be staying in Turkey. : پاسپورت شما می بایستی تا زمان خروج شما از ترکیه اعتبار داشته باشد .
 • I am travelling for the purposes of tourism or business. : شما به علت کاری و تورسیتی به کشور ترکیه سفر کرده اید .
 • I confirm that I meet each and every one of the conditions listed above. : شما تائید می کنید که تمام شرایط بالا را دارید .
 • سپس روز گزینه Save and Continue کلیک کرده و وارد مرحله بعدی می شوید .

ثبت در خواست و پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment

5- در این مرحله می بایستی اطلاعات خواسته شده را مانند تصویر زیر وارد نمائید و گزینه Save and continue را وارد نمائید تا وارد مرحله بعدی شوید همچنین چنانچه برای بیش از یک نفر درخواست ویزا دارید با زدن گزینه Add new person می توانید برای اشخاص دیگر نیز این فرم را پر کنید .

توجه داشته باشید ایمیلی را در این مرحله وارد کنید که در دسترس شما باشد زیر بعد از این مرحله یک ایمیل تائید برای شما ارسال می شود .

ثبت در خواست و پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment

6- پنانچه فرم بالا را بدون مشکل پر کرده باشید پیغامی مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد چنانچه این پیغام را ندید یکی از فیلدهای بالا دارای مشکل است و می بایستی آن را درست کنید .

ثبت در خواست و پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment

7 - سپس وارد ایمیل خود که در قسمت 5 وارد کرده اید شده ایمیلی برای شما ماننده تصویر زیر آمده است که شما می بایستی با زدن گزینه Apporve آن را تائید تا وارد مرحله نهایی ویزا که پرداخت هزینه آن است شوید .

ثبت در خواست و پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment

8- در این مرحله همانند تصویر زیر می بایستی هزینه ویزا را با استفاده از کارت های اعتباری ویزا و یا مستر کارت Visa or Master کارت و به دلار آمریکا پرداخت کنید هزینه ویزا الکترونیکی ترکیه 60 دلار و 70 سنت می باشد ( 60.70$ ) چنانچه خود کارت اعتباری دارید می توانید این پرداخت را انجام دهید ولی چنانچه کارت اعتباری ندارید کارشناسان قاره پیما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پرداخت کردن مبلغ ویزا شما با استفاده از کارت های اعتباری می باشند .

ثبت در خواست و پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment

در صورتی که می خواهید پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی ترکیه Turkey Evisa Payment را از طریق قاره پیما انجام شود می بایستی اطلاعات زیر را در اختیار ما قرار دهید .

 1. نام و نام خانوادگی
 2. لینک پرداختی که به ایمیل شما فرستاده شده است .

همچنین شما می توانید با خرید گیف کارت ویزا Visa Gift Cards خودتان به وسیله کارت اعتباری که به نام خودتان صادر می شود هزینه ویزا خود را پرداخت نمائید . ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد گیفت کارت ویزا تروال ایزی GiftCard Visa TravelEZ می توانید به این لینکمراجعه نمائید )

)

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما