هتل در آذربایجان

رزرو هتل در باکو

ارزانترین قیمت هتل در باکو در قاره پیما / بهترین نرخ هتل های باکو

رزرو هتل در باکو ( هتل های آذربایجان ) با گارنتی ارزانترین قیمت در قاره پیما

رزرو هتل در باکو و اطلاع از بهترین هتل های باکو در قاره پیما

برای اطلاع از قیمت و رزرو هتل های 1 – 2- 3- 4 و 5 ستاره و آپارتمان در باکو با شماره های ما در تماس باشید تا کارشناسان بخش فروش هتل های باکو قاره پیما بهترین هتل های باکو و بهترین نرخ رزرو هتل های باکو را به شما اعلام نمایند

در متن زیر برخی از بهترین تل های باکو برای شما آمده است چچنانچه هتلی می خواهید که در این لیست نمی باشد با شماره های ما در تماس باشید تا همکاران ما شما را اهنمایی نمایند .

بهترین هتل های 3 ستاره باکو – هتل های ارزان 3 ستاره باکو

هتل کنسول باکو Consul Hotel 

هتل کنسول باکو Consul Hotel - لیست هتل های 3 ستاره باکو
هتل کنسول باکو – بهترین نرخ هتل های باکو در قاره پیما

هتل 3 ستاره کنسول در شهر باکو کشور آذربایجان ساخته شده است. این هتل در کنار پارک قرار دارد و همچنین با 2 دقیقه پیاده روی می توانید به ایستگاه مترو برسید.

باغ وحش باکو و ورزشگاه توفیگ بهراموف با هتل کنسول دارای فاصله 10 دقیقه ای می باشند. از امکانات این هتل می توان به بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته، اینترنت رایگان و … اشاره کرد.

تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، اینترنت رایگان، تلویزیون و میز و صندلی کار و راحتی.

مهمانان هتل کنسول برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران این هتل استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته در این هتل در طول تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

هتل دیپلمات باکو Diplomat Hotel 

هتل دیپلمات باکو Diplomat Hotel - رزرو هتل در باکو اینترنتی
هتل دیپلمات باکو – رزرو آنلاین هتل در باکو قاره پیما

هتل 3 ستاره دیپلمات واقع شده در شهر باکو کشور آذربایجان می باشد.

این هتل در منطقه مرکزی شهر باکو ساخته شده است و از امکانات آن می توان به انبار چموان، اینترنت رایگان، بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته، پارکینگ و … اشاره کرد.

از امکانات اتاق ها در این هتل می توان به اینترنت رایگان، حمام اختصاصی، تلویزیون، میز و صندلی کار و راحتی و … اشاره کرد.

مسافران برای صبحانه می توانند هر روز صبح از بوفه هتل استفاده نمایند و برای صرف ناهار و شام نیز می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آامده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به انها می باشد و همچنین در ضمینه رزور هتل نیز به مسافران راهنمایی های لازم داده می شود. قابل ذکر است کارکنان هتل به زبان های ترکی، روسی، انگلیسی و آذربایجانی صحبت می کنند.

آسان ویزا باکو

قیمت هتل های 4 ستاره باکو – رزرو آنلاین هتل های 4 شتاره باکو

هتل اونیو باکو Avenue Hotel Baku 

هتل اونیو باکو Avenue Hotel Baku - کنسل کردن هتل های باکو
هتل اونیو باکو – ارزانترین نرخ هتل های باکو در قاره پیما

هتل 4 ستاره اونیو واقع شده در شهر باکو کشور آذبایجان می باشد.

این هتا دارای فاصله 4.5 کیلومتری از استادیوم المپیک باکو و 5 کیلومتری فرودگاه حیدر علی اف می باشد.

از امکانات این هتل در شهر باکو می توان به اینترنت رایگان، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، سالن کنفرانس و همایش و … اشاره کرد.

تمامی اتاق های این هتل نیز مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و راحتی، اینترنت رایگان، تلویزیون صفحه تخت و… مسافرانی که در این هتل اقامت دارند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته در این هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

بیشترین تخفیف رزرو هتل در باکو

هتل لیک پلس باکو Lake Palace Hotel Baku 

هتل لیک پلس باکو Lake Palace Hotel Baku - هتل 4 ستاره ارزان قیمت در باکو
هتل لیک پلس باکو – بهترین قیمت هتل های 4 ستاره باکو در قاره پیما

هتل 4 ستاره لیک پلس در شهر باکو کشور آذربایجان ساخته شده و فعالیت می نماید.

این هتل مشرف به یک دریاچه زیبا ساخته شده است و همچنین در ساختار آن ترکیبی از معماری مدرن و کلاسیک را ارائه می دهد.

برج تاریخی دوشیزه و کاخ مزار شاهان شیروان با ماشین 10 دقیقه رانندگی از هتل فاصله دارندو همچنین ایستگاه قطار باکو نیز دارای فاصله 2 کیلومتری از این هتل می باشد.

اتاق های سبک کلاسیک هتل لیک پلس دارای مبلمان زیبا و دارای تلویزیون صفحه تخت ، گاوصندوق و مینی بار، حمام اختصاصی، اینترنت رایگان، کتری برقی و… هستند و این اتاق های همچنین دارای بالکنی با منظرخ زیبای شهر می باشند.

از امکانات این هتل می توان به استخر، سونا، ماساژ درمانی، بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته، اینترنت رایگان و … اشاره کرد.

مسافرانی که در این هتل اقامت دارند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل لیک پلس استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای لذیذ باکو و بین الملل لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته در این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و همچنین اطلاعات لازن را در باره رزو هتل را نیز در اختیار مسافران قرار می دهد.

هتل نوبل باکو Nobel Hotel Baku 

هتل نوبل باکو Nobel Hotel Baku - قیمت هتل در باکو برای هر شب
هتل نوبل باکو – بهترین هتل های باکو در قاره پیما

هتل 4 ستاره نوبل واقع شده در شهر باکو در کشور آذربایجان می باشد.

این هتل در نزدیکی میدان آزادای و حدودا در فاصله 2 کیلومتری از آن واقع شده است.

اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، اینترنت رایگان، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و راحتی و کتری برقی و … از دیگر امکانات این هتل می توان به استخر، بوفه، رستوران، اینترنت، سالن همایش و کنفرانس، سالن بدنسازی و … اشاره کرد.

مهمانان با اقامت در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل باکو و بین الملل لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته در این هتل طی تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارئه خدمات برتر به مسافران بوده و همچنین در ضمینه رزرو هتل راهنمایی لازم را نیز می رسانند.

هتل اپرا باکو Opera Hotel 

هتل اپرا باکو Opera Hotel - اجاره سوئیت در باکو
هتل اپرا باکو – کمترین قیمت هتل های باکو در قاره پیما

هتل 4 ستاره اپرا واقع شده در شهر باکو کشور آذربایجان می باشد. هتل اپرا دارای 25 اتاق بوده و در سال 2016 شروع به فعالیت کرده و در 50 کیلومتری مرکز فرهنگی حیدر علی نیز قرار دارد.

از امکانات این هتل می توان به سالن ماساژ، سالن بدنسازی، سالن کنفرانس و همایش، پذیرش 24 ساعته، بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته و… اشاره کرد.

مینی بار، سیستم تهویه هوا، حمام اختصاصی، تلوزیون ماهواره ای، تلفن، چای ساز و قهوه ساز، صندوق امانات، مبلمان و اینترنت بی سیم رایگان از امکانات تمامی اتاق ها در این هتل زیبا و نوساز می باشد.

در هتل اپرا همانند بسیاری از هتل ها امکان سرو وعده های غذایی در داخل اتاق ها وجود دارد.

مهمانانی مه در این هال اقامت دارند برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران و برای صرف صبحانه می توانند از بوفه آن استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل نیز طی تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشد و همچنین برای رزرو هتل نیز راهنمایی لازم را نیز به مسافران می نمایند.

تور هوایی باکو

هتل قفقاز پارک باکو QAFQAZ PARK HOTEL

هتل قفقاز پارک باکو QAFQAZ PARK HOTEL - اجازه آپارتمان در باکو
هتل قفقاز پارک باکو – بهترین هتل های 4 ستاره باکو در قاره پیما

این هتل 4 ستاره با معماری زیبای خود واقع شده درشهر باکو کشور آذربایجان می باشد.

خانه دولت و منطقه قدیمی شهر با کاخ شیروانشاه 15 دقیقه از هتل قفقاز پارک باکو فاصله دارند. ایستگاه قطار باکو 6 دقیقه با هتل فاصله دارد ، در حالی که فرودگاه باکو با هتل 24 کیلومتر فاصله دارد.

از امکانات این هتل می توان به حمام بخار، سونا، استخر، بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته، اینترنت رایگان و … اشاره کرد.

تمامی اتاق های این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، اینترنت رایگان، کتری برقی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میز و صندلی کار و راحتی. برای صرف صبحانه مسافران می توانند از بوفه و برای ناهار و شاک امان استفاده از رستوران هتل برای مسافران محیا می باشد.

پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز و به صورت 24 ساعته آامده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و همچنین آنها را در ضمینه رزروه هتل نیز راهنمایی می نمایند.

ارزانترین نرخ هتل باکو

هتل ریویرا باکو Riviera Hotel 

هتل ریویرا باکو Riviera Hotel - هتل ارزان قیمت 4 ستاره در باکو
هتل ریویرا باکو – رزرو اینترنتی و آنلاین هتل در باکو در قاره پیما

هتل 4 ستاره ریویرا در شعر باکو کشور آذربایجان ساخته شده و فعالیت می نماید.

این هتل دارای منظره ای شگفت انگیز از دریای خزر می باشد و دارای فاصله 800 متری از بندر باکو می باشد.

اتاق ها و سوئیت های کلاسیک در هتل شیک و لوکس ریویرا دارای تلویزیون صفحه تخت ، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و راحتی، تلویزیون صفحه تخت، اینترنرت رایگان و چشم انداز پانوراما از دریا و همچنین مرکز شهر است.

از امکانات این هتل نیز می توان به بوفه، رستوران، پارکینگ رایگان، اینترنت رایگان، استخر، سالن ورزش، سالن کنفرانس و سالن همایش می باشد.

غذاهای آذربایجانی و اروپایی در رستوران ریویرا با دکوراسیونی زیبا و چوبی سرو می شود.

این منو شامل غذاهای دریایی ، استیک و پیتزا است.

تفرجگاه میکائیل حسینیوف می باشد. کافه و تراس این هتل مشرف به مسافران با اقامت در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام امکان استفاده از رستوران هتل ریویرا را دارند.

پذیرش 24 ساعته این هتل نیز در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

ستیبریج سوئیتس باکو Staybridge Suites Baku 

ستیبریج سوئیتس باکو Staybridge Suites Baku - لیست هتل های باکو ارزان
ستیبریج سوئیتس باکو – کمترین نرخ هتل های باکو در قاره پیما

این هتل 4 ستاره در شهر باکو کشور آذربایجان ساخته شده و فعالیت می نماید.

شهر قدیمی باکو دارای فاصله 3 کیلومتر، تئاتر اپرا و باله جمهوری آذربایجان 600 متر و فرودگاه بین المللی حیدر علی اف 19 کیلومتر از هتل دارای فاصله می باشد.

از امکانات هتل سوئیت باکو دارای اینترنت رایگان، بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته، مرکز تناسب اندام، سالن همایش و کنفرانس اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، مینیبار، اینترنت رایگان، حمام اختصاص، تلویزیون و میز و صندلی کار و راحتی اشاره کرد.

مهمانان مقیم در این هتل برای صرف صبحانه خود می توانند از بوفه و برای ناهار و شام از رستوران هتل استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته در این هتل طی تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نماید.

هتل وینتر پارک باکو Winter Park Hotel Baku 

هتل وینتر پارک باکو Winter Park Hotel Baku - قیمت هتل های باکو برای هر شب
هتل وینتر پارک باکو – هتل های با کیفیت 4 ستاره باکو در قاره پیما

این هتل 4 ستاره در شهر باکو کشور آذربایجان ساخته شده است و فعالیت انجام می دهد.

هتل وینتر پارک تنها چند قدم از پارک وینتر دارای فاصله می باشد. میدان چشمه 600 متر، تئاتر اپرا و باله جمهوری آذربایجان 800 متر و فرودگاه حیدر علی اف 25 کیلومتر از هتل وینتر پارک دارای فاصله می باشد.

تمامی اتاق های در این هتل دراای دکوراسیون گرمی بوده و مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، اینترنت رایگان، کتری برقی، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت و میز و صندلی کار و راحتی.

همچنین از امکانات این هتل می توان به اینترنت رایگان، بوفه، رستوران، پذیرش 2 4ساعته، استخر، پارکینگ رایگان، سالن کنفرانس و همایش اشاره کرد. در این هتل مهمانان برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران هتل استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته در این هتل طی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران بوده و همچنین راهنمایی های لازم را در ضمینه رزرو هتل به مسافران می رسانند.

هتل 5 ستاره باکو – بهترین نرخ هتل های 5 ستاره باکو 

هتل آلتوس باکو Altus Hotel 

هتل آلتوس باکو Altus Hotel - بهترین هتل 5 ستاره باکو
هتل آلتوس باکو – بهترین قیمت هتل های 5 ستاره باکو در قاره پیما

هتل لوکس و 5 ستاره آلتوس با معماری زیبایی و نور آرایی ساختمانی خود واقع شده در شهر باکو کشور آذربایجان می باشد.

این هتل از مرکز فرهنگی حیدر علی اف دارای فاصله 3 کیلومتری و از میدان آزادی فاصله 6 کیلومتری دارد.

از امکانات هتل آلتوس می توان به سونا، استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی، سالن کنفرانس و همایش، اینترنت رایگان، پارکینگ رایگان، تراس، بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته و… اشاره کرد.

تمامی اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، کتری برقی، میزو صندلی کار و راحتی، اینترنت رایگان، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت و … می باشند.

مهمانان در این هتل می توانند برای صرف صبحانه از بوفه و برای صرف ناهار و شام از رستوران آن استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته در هتل آلتوس در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات برتر به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

بهترین قیمت هتل های 5 ستاره باکو

هتل گرند اروپا باکو Grand Hotel Europe 

هتل گرند اروپا باکو Grand Hotel Europe - لیست قیمت هتل های باکو
هتل گرند اروپا باکو – لیست قیمت هتل های باکو در قاره پیما قسمت خرید اینترنتی

هتل 5 ستاره لوکس گرند اروپا در شهر باکو کشور آذربایجان ساخته شده است.

اتاق های این هتل دارای مبلمان لوکس و فضای داخلی طراحی شده زیبایی هستند و همچنین دارای سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، تلویزیون صفحه تخت، حمام اختصاصی، اینترنت رایگان و … می باشد.

هتل گرند اروپا دارای سونا ، حمام آبگرم ، ماساژ و سالن ورزشی با تکنولوژی بالا، پارکینگ رایگان، اینترنت رایگان و … می باشد.

فرودگاه حیدر علی اف با ماشین و بوسیله رانندگی دارای 20 دقیقه فاصله می باشد.

مسافران مقیم در این هتل برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند از رستوران این هتل لوکس استفاده نمایند.

پذیرش 24 ساعته هتل گرند اروپا در تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی از مسافران و ارائه بهترین خدمات به آنها بوده و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل راهنمایی می نمایند.

هتل هیلتون باکو Hilton Baku Hotel 

هتل هیلتون باکو Hilton Baku Hotel - رزرو اینترنتی هتل باکو
هتل هیلتون باکو – کمترین نرخ هتل های باکو در قاره پیما

هتل 5 ستاره هیلتون یکی از شعب هتل های زنجیره ای معروف هیلتون بوده که این شعبه آن در شهر باکو کشور آذربایجان ساخته شده و فعالیت می نماید.

هتل فیرمونت باکو Hotel Fairmont Baku 

هتل فیرمونت باکو - رزرو هتل باکو
هتل فیرمونت باکو – رزرو بهترین هتل 5 ستاره باکو در قاره پیما

این هتل لوکس و مدرن 5 ستاره در شهر باکو کشور آذربایجان ساخته شده و فعالیت می نماید.

این هتل در مجتمع فلیم تاور (برج های معروف شعله) واقع شده است و از کوچه مشهور شهدای باکو تنها 3 دقیقه با پای پیاده دارای فاصله می باشد.

تمامی اتاق های این هتل مجهز به سیستم تهویه مطبوع بوده و همچنین شامل دکوراسیون معاصر و تلویزیون صفحه تخت است، یک میز کار بزرگ ، مینی بار کاملاً مجهز و پنجره های پانوراما نیز در کلیه اتاق ها تعبیه شده است.

حمام های مرمر با یک دیوار شیشه ای و گشودنی و اینترنت رایگان نیز از دیگر امکانات اتاق های مجلل این هتل می باشند. درمانهای مجلل اسپا در مرکز آبگرم هتل شامل حمام ، سونا و ماساژ ارائه می شود که مسافران می توانند از آنها استفاده نمایند.

همچنین از دیگر امکانات این هتل نیز می توان به پارکینگ اختصاصی رایگان، اینترنت رایگان، بوفه، رستوران، بار، پذیرش 24 ساعته، استخر، سالن بدنسازی، سالن کنفرانس و همایش و … نیز اشاره کرد.

منطقه قدیمی شهر باکو با قصر شیروانشاه که در قرن پانزدهم میلادی ساخته شده اند در فاصله 15 دقیقه با پیاده روی قرار دارند و همچنین فرودگاه حیدر آلیف دارای فاصله 32 کیلومتری از این هتل می باشد.

مسافران عزیزی که در این هتل اقامت دارند برای صرف صبحانه می توانند از بوفه هتل و برای صرف ناهار و یا شام از رستوران آن استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل باکو و بین الملل لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل فیرمونت باکو در تمامی ساعات شبانه روز اماده میزبانی از مسافران و ارائه برترین خدمات به آنها بوده و همچنین به مسافران در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی های لازم را می رسانند.

هتل پولمن باکو و ریزورت Pullman Baku Hotel & Resorts 

هتل پولمن باکو و ریزورت Pullman Baku Hotel & Resorts - لیست هتل های باکو به ترتیب قیمت
هتل پولمن باکو و ریزورت – بیشترین تخفیف هتل های باکو در قاره پیما

این هتل 5 ستاره واقع شده در شهر باکو کشور آذربایجان می باشد.

هتل لوکس پنج ستاره پولمن باکو در قلب منطقه تاریخی و دوستدار محیط زیست باکو بادامام واقع شده است. هتل شامل 280 اتاق راحت و دنج با چشم انداز زیبا بوده و تمامی آنها دارای بالکن نیز می باشند.

از امکانات اتاق های آن می توان به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان، میز و صندلی کار و راحتی و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات این هتل لوکس و زیبا نیز می توان به اینترنت رایگان، پارکینگ اختصاصی رایگان، رستوران،بار،بوفه،پذیرش 24 ساعته، استخر سرپوشیده به طول 25 متر ، 26 اتاق درمانی شامل اتاقهای درمانی لوکس ، حمام ترکی ، سونا ، بخار ، یک منطقه آرامش ، استودیوی زیبایی و ویتامین بار و … اشاره کرد.

در هتل پولمن باکو یک تراس که با انواع گیاهان و گل ها احاطه شده وجود دارد که مهمانان برای استراحت و آرامش می توانند بع آنجا بروند.

مسافرانی که در این هتل اقامت دارند هر روز صبح برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای ناهار و شام می توانند از رستوران آنجا استفاده کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل باکو و بین المللی استفاده کرده و نهایت لذت را ببرند.

پذیرش 24 ساعته هتل پولمن باکو در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

کمترین قیمت هتل های باکو

رامادا بای ویندهام باکو Ramada by Wyndham Baku 

رامادا بای ویندهام باکو Ramada by Wyndham Baku - سوئیت ارزان در باکو
رامادا بای ویندهام باکو – هتل های گارانتی شده باکو در قاره پیما

این هتل زیبای 5 ستاره در شهر باکو در کشور آذربایجان ساخته شده است.

با داشتن یک ساحل خصوصی و تفریحگاه ، یک مرکز بدنسازی با استخرهای شنا این هتل نزد مسافران بسیار محبوب و شناخته شده می باشد.

اتاق های زیبای هتل رامادا بای ویندهام باکو دارای بالکن یا تراس با منظره دریای خزر است.

تمامی اتاق های شیک در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، مینیبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، میز و صندلی کار و راحتی، اینترنت رایگان و …

همچنین از دیگر امکانات این هتل زیبا و لوکس نیز می توان به باشگاه بهداشت و درمان، سالن بدنسازی ، استخر سرپوشیده و روباز با استراحتگاه آفتاب و حمام ترکی، اینترنت رایگان، پارکینگ اختصاصی و … دیدنی های باکو مانند کاخ شاهان شیروان و برج دوشیزه تنها 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

مسافران در هنگام اقامت خود در این هتل هر روز صبح می توانند صبحانه خود را در بوفه هتل و ناهار و شام خود را در رستوران آنجا میل کرده و از طعم و مزه غذاهای اصیل باکو و بین الملل لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی و ارائه خدمات به آنها بوده و همچنین به مسافران در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

هتل کرون The Crown Hotel 

هتل کرون The Crown Hotel - هزینه اقامت در باکو شبی چقدر است
هتل کرون – تخفیف ویژه هتل در باکو قاره پیما

این هتل 5 ستاره با داشتن منظره عالی از دریای خزر واقع شده در شهر باکو کشور آذربایجان می باشد.

از امکانات هتل کرون می توان به بوفه، رستوران، پذیرش 24 ساعته، استخر، اسپا،سونا، سالن ماساژ، سالن بدنسازی، سالن همایش و کنفرانس، بوفه، رستوران، اینترنت رایگان و … اشاره کرد.

همچنین از امکانات اتاق های این هتل لوکس می توان به اینترنت رایگان، سیستم تهویه مطبوع، میینبار، صندوق امانات، حمام اختصاصی، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت، کتری برقی، میز و صندلی کار و راحتی و … اشاره کرد.

با 25 دقیقه رانندگی از این هتل می توانید به فرودگاه حیدر علی اف برسید.

مسافرانی که در این هتل اقامت دراند می توانند برای صرف صبحانه به بوفه و برای صرف ناهار و شام می توانند به رستوران این هتل بروند و از طعم و مزه غذاهای اصیل باکو و بین الملل لذت ببرند.

پذیرش 24 ساعته در این هتل در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه برترین خدمات به آنها بوده و همپنین راهنمایی های لازم در ضمینه رزرو هتل را نیز در اختیار مسافران می گذارند.

هتل لندمارک باکو The Landmark Hotel Baku 

هتل لندمارک باکو - قیمت آپارتمان در باکو
هتل لندمارک باکو – بهترین قیمت هتل های باکو در قاره پیما

این هتل لوکس 5 ستاره در شهر باکو کشور آذربایجان ساخته شده است. هتل لندمارک دارای 6 رستوران، اینترنت رایگان، استخر سرپوشیده، پارکینگ رایگان، بوفه، سونا، سالن ورزش، سالن همایش و کنفرانس و … می باشد.

تمامی اتاق ها در این هتل مجهز هستند به سیستم تهویه مطبوع، پنجره های کف به سقف، حمام اختصاصی، تلویزیون صفحه تخت، میزو صندلی کار و راحتی، اینترنت رایگان، مینیبار، کتری برقی و صندوق امانات.

منطقه قدیمی شهر با کاخ شیروانشاه 10 دقیقه، ایستگاه قطار 10 دقیقه و فرودگاه حیدر علی اف فاصله 20 دقیقه ای از این هتل دارند.

مسافران برای صرف صبحانه می توانند از بوفه و برای ناهار و شام امکان استفاده از رستوران هتل را دارا می باشند.

پذیرش 24 ساعته هتل لندمارک باکو در تمامی ساعات شبانه روز آماده میزبانی از مسافران و ارائه خدمات به آنها می باشند و همچنین مسافران را در ضمینه رزرو هتل نیز راهنمایی می نمایند.

لیست هتل های باکو آذربایجان

هتل استی بریج سوئیتز باکو سه ستاره Hotel Baku Suites Bridge Stay
هتل اولد سیتی این باکو سه ستاره Baku in Hotel Inn City Old
هتل استانبول سیتی در باکو سه ستاره Baku in Hotel City Istanbul
هتل ابو توران باکو سه ستاره Baku in Hotel TURAN Abu
هتل امرالد باکو سه ستاره Baku Emerald Hotel
هتل آمارا باکو سه ستاره Baku in Hotel Amara
هتل ایوا اولد سیتی باکو سه ستاره Baku City Old Hotel Iva
هتل آستوریا در باکو سه ستاره Hotel Baku Astoria
هتل آرمادا ویال باکو سه ستاره Baku in Hotel Villa Armada
هتل آرت باکو سه ستاره Baku Hotel Art
هتل آمبر باکو سه ستاره Baku in Hotel Amber
هتل ٖآتروپات اولد سیتی باکو سه ستاره Baku Hotel City Old ATROPAT
هتل آف باکو چهار ستاره Baku in Hotel AF
هتل امپایر باکو چهار ستاره Baku in Hotel Empire
هتل امرالد سوئیت باکو چهار ستاره Baku in Hotel Suite Emerald
هتل آزکوت باکو چهار ستاره Baku in Hotel AZCOT
هتل اپرا ی باکو چهار ستاره Baku in Hotel Opera
هتل ایچری شهر باکو چهار ستاره Baku in Hotel SHEHER ICHERI
هتل اونیو باکو چهار ستاره Baku Hotel Avenue
هتل آستین در باکو چهار ستاره Baku Hotel Austin
هتل اسمیت باکو چهار ستاره Baku in Hotel Smith
هتل اینتوریست باکو چهار ستاره Baku Hotel INTOURIST
هتل ادمیرال باکو چهار ستاره Baku in Hotel Admiral
هتل اوروم باکو چهار ستاره Baku Hotel AUROOM
هتل آلپ این باکو چهار ستاره Baku in Hotel Inn ALP
هتل ایست لجند پانوراما باکو چهار ستاره Baku in Hotel Panorama Legend East
هاستل آمستردام در باکو چهار ستاره Baku in Hostel Amsterdam
هتل اولد استریت بوتیک چهار ستاره Baku in Hotel Boutique Street Old
هتل ارشاد باکو چهار ستاره Baku in Hotel IRSHAD
هتل آرت گالری بوتیک باکو پنج ستاره Baku Hotel Boutique Gallery Art
هاستال بادام دار باکو یک ستاره Baku in Hostel BADAMDAR
مینی هتل باکو بوتیک دو ستاره Hotel Mini Boutique Baku
هتل بایل بریز باکو سه ستاره Baku Breeze BAYIL Hotel
هتل بست سنتر باکو سه ستاره Baku in Hotel Center Best
هتل بلوار این باکو سه ستاره Baku in Hotel inn Boulevard
هتل بسفر در باکو سه ستاره Baku in Hotel BOSFOR
مهمانخانه بوتا در باکو سه ستاره Baku in House Guest BUTA
هتل بلوار باکو چهار ستاره Baku Hotel Boulevard
هتل باکو این چهار ستاره Hotel Inn Baku
هتل باکو پاالس چهار ستاره Hotel Palace Baku
هتل بوتیک اونیو باکو چهار ستاره Baku in Avenue Hotel Boutique
هتل بلوار ساید باکو چهار ستاره Baku in Hotel Side Boulevard
هتل برج ساحل باکو چهار ستاره Baku in SAHIL Hotels BURJ
هتل بادام د آرت بوتیک باکو پنج ستاره Baku in Hotel Boutique Art D BADAM
هتل پالنت این باکو سه ستاره Baku in Hotel Inn Planet
هتل پریمیر باکو چهار ستاره Baku Hotel Primer
هتل پریمیر پاالس باکو چهار ستاره Baku Hotel Palace Primer
هتل پریمیر اولد گیتس باکو چهار ستاره Baku in Hotel Gates Old Premier
هتل پولمان باکو چهار ستاره Baku Hotel Pullman
هتل پاساژ بوتیک باکو چهار ستاره Baku in Hotel Boutique Passage
هتل پارک این بای رادیسون باکو چهار ستاره Hotel Baku Radisson by Inn Park
هتل پرستیژ باکو چهار ستاره Baku Hotel Prestige
هتل پرومناد باکو چهار ستاره Baku Hotel Promenade
هتل آپارتمان پارادایس در باکو چهار ستاره Baku Hotel Apart Paradise
هاستل تراول این باکو دو ستاره Baku in Hostel Inn Travel
هتل توئین کستل بوتیک باکو سه ستاره Baku in Hotel Boutique Castle Twin
هتل تئاتر رومز باکو سه ستاره Baku in Hotel Rooms TEATRO
هتل توریست باکو سه ستاره Baku Hotel Tourist
هتل تئاتر باکو چهار ستاره Baku in Hotel THEATRUM
هتل تئاتر بوتیک باکو چهار ستاره Baku in Hotel Boutique TEATRO
هتل جیره در باکو سه ستاره Baku in Hotel JIREH
هتل جی ام سیتی باکو سه ستاره Baku in Hotel City GM
هتل جی دبلیو ماریوت آبشرون باکو پنج ستاره Hotel Baku ABSHERON Marriott JW
هتل چراغ پالزا باکو چهار ستاره Baku in Hotel Plaza CHIRAG
هتل چهار فصل باکو پنج ستاره Baku Hotel Seasons Four
هتل خاقانی سنتر باکو سه ستاره Baku in Hotel Center KHAGHANI
هتل دیزایر باکو سه ستاره Baku in Hotel Desire
هتل دنیز این بوتیک باکو سه ستاره Baku in Hotel Boutique Inn DENIZ
هتل دنیز این سیتی باکو سه ستاره Baku in Hotel City Inn DENIZ
هتل دراپ این باکو سه ستاره Baku Hotel inn Drop
هتل دی اند جی اولد سیتی باکو سه ستاره Baku in Hotel City Old J & D
هتل دیپلمات باکو سه ستاره Baku in hotel diplomat
هتل دلمار باکو سه ستاره Baku in Hotel Delmar
هتل دا وینچی باکو چهار ستاره Baku in Hotel Vinci Da
هتل دیز باکو چهار ستاره Baku Hotel Days
هتل دینامو باکو چهار ستاره Baku Hotel DINAMO
هتل دیوان اکسپرس باکو چهار ستاره Hotel Baku Express Divan
هاستل رترو باکو یک ستاره Baku in Hostel Retro
هتل رویال سفیر باکو دو ستاره Baku in Hotel Sapphire Royal
هتل رویال باکو سه ستاره Baku in Hotel Royal
هتل رز این باکو سه ستاره Baku Hotel Inn Rose
هتل ریگز باکو سه ستاره Baku Hotel Rigs
هتل رویال کستل بوتیک باکو سه ستاره Baku in Hotel Boutique Castel Royal
هتل راسل باکو سه ستاره Baku in Hotel RUSEL
هتل رنسانس پاالس باکو چهار ستاره Hotel Baku Palace Renaissance
هتل رنسانس بوتیک باکو چهار ستاره Baku in Hotel Boutique Renaissance
هتل ریچ باکو چهار ستاره Baku Hotel Rich
هتل رویال ویستا باکو چهار ستاره Baku in Hotel Vista Royal
هتل رامادا سوئیتز باکو چهار ستاره Hotel Baku Suites Ramada
هتل رامادا باکو چهار ستاره Baku in Hotel Ramada
هتل روما اکسپو باکو چهار ستاره Baku in Hotel Expo RUMA
هتل ریموند باکو چهار ستاره Baku Hotel Raymond
هتل روما پورت باکو چهار ستاره Baku in Hotel Port RUMA
هتل ریویرا در باکو چهار ستاره Baku in Hotel Riviera
هتل زمزم باکو چهار ستاره Baku in Hotel ZAMZAM
هاستل سالم باکو دو ستاره Baku in Hostel Salam
هتل سوآن باکو سه ستاره Baku Hotel Swan
هتل ساحل این باکو سه ستاره Baku in Hotel Inn SAHIL
هتل سوفیا در باکو سه ستاره Baku in Hotel SOFFIA
هتل سندز آف تایم باکو سه ستاره Baku in Hotel Time of Sands The
هتل سفران باکو سه ستاره Baku in Hotel SAFRAN
هتل ساندی باکو سه ستاره Baku Hotel Sunday
هتل سالم باکو اس بی اچ چهار ستاره SBH Hotel Baku Salam
هتل سلطان این بوتیک باکو چهار ستاره Baku Hotel Boutique Inn Sultan
هتل سفیر سیتی باکو چهار ستاره Baku in hotel City Sapphire
هتل سفیر مارینه باکو چهار ستاره Baku in Hotel Marine Sapphire
هتل سفیر باکو چهار ستاره Baku in Hotel Sapphire
هتل سفیر این باکو چهار ستاره Baku in Hotel Inn Sapphire
هتل سفیر بایل باکو چهار ستاره Baku in Hotel BAYIL Sapphire
هتل سنترال پارک باکو چهار ستاره Baku in Hotel Park Central
هتل سنترال باکو چهار ستاره Baku Hotel Central
هتل سون بوتیک باکو چهار ستاره Baku Hotel Boutique Seven
هتل سفیر زاگولبا در باکو چهار ستاره Baku in Hotel ZAGULBA Sapphire
هتل سوپریم باکو چهار ستاره Baku Hotel Supreme
هتل شالیمار بوتیک باکو سه ستاره Baku in Hotel Boutique Shalimar
مینی هتل شمس باکو سه ستاره Baku in Hotel Mini Shams
هتل شاه پاالس باکو چهار ستاره Baku in Hotel Palace Shah
هتل شرایتون باکو ایرپورت چهار ستاره Hotel Airport Baku Sheraton
هتل شروانشاه باکو چهار ستاره Baku Hotel SHIRVANSHAH
هتل صف این باکو سه ستاره Baku in Hotel Inn SAF
هتل عسکر در باکو سه ستاره Baku in Hotel ASKAR
هاستل فریدم باکو دو ستاره Baku in Hostel Freedom
هتل فالمینگو باکو سه ستاره Baku Flamingo Hotel
هتل فور بوتیک باکو سه ستاره Baku in Hotel Boutique Four
هتل قورقود پالزا باکو دو ستاره Baku in Hotel Plaza GORGUD
هتل قفقاز پوینت بوتیک باکو چهار ستاره Baku Hotel Boutique Point Caucasus
هتل قفقاز باکو اسپورت چهار ستاره Hotel Sport Baku QAFQAZ
هتل قفقاز باکو سیتی چهار ستاره Residences & Hotel City Baku QAFQAZ
هتل قز قلعه باکو چهار ستاره Baku in Hotel GALASI GIZ
هاستل کاها باکو دو ستاره Baku in Hostel KAHA
هتل کنسول باکو سه ستاره Baku in Hotel Consul
هتل کاسپین بیزینس باکو سه ستاره Baku Hotel Business Caspian
هتل کروآن باکو سه ستاره Baku Hotel Crown The
هتل کینگ باکو سه ستاره Baku Hotel King The
هتل کاپیتول باکو سه ستاره Baku in Hotel Capitol
هتل کورنیش در باکو سه ستاره Baku in Hotel CORNICHE
هتل کارات این باکو سه ستاره Baku in Hotel Inn Karat
هتل کرسنت بیچ باکو چهار ستاره Baku in Hotel Beach Crescent The
هتل کاسپی بیچ ریزورت باکو پنج ستاره Baku in Hotel Resort Beach KASPI
هتل گاردن ویال باکو دو ستاره Baku in Hotel Villa Garden
هتل گلدن سیتی باکو دو ستاره Baku Hotel City Golden
هتل گنج علی پالزا باکو سه ستاره Hotel Baku Plaza GANJALI
هتل گلدن مون باکو چهار ستاره Hotel Baku Moon Golden
هتل گراند باکو چهار ستاره Baku Hotel Grand
هتل گراند یوروپ باکو چهار ستاره Baku Europe Hotel Grand
هتل ال کازا فانتینز اسکوآر در باکو سه ستاره Baku in Hotel Square Fountains Casa La
هتل ال کازا باکو سه ستاره Baku Hotel Casa La
هتل الرا اسپا باکو چهار ستاره Baku in Spa Hotel Lara
هتل لندمارک باکو چهار ستاره Baku Hotel Landmark The
هتل ال کازا ساحل باکو چهار ستاره Baku in Hotel SAHIL Casa La
هتل ال کازا نظامی چهار ستاره Baku in Hotel NIZAMI Casa La
هتل لیک پاالس باکو پنج ستاره Baku in Hotel Palace Lake
هتل مای رز بوتیک باکو سه ستاره Baku in Hotel Boutique Rose My
هتل ماال خان باکو سه ستاره Baku in Hotel Khan Mala
هتل میدوی باکو چهار ستاره Baku in Hotel Midway
هتل میدتاون باکو چهار ستاره Baku Hotel Midtown
هتل میوزیم این بوتیک باکو چهار ستاره Baku in Hotel Boutique Inn Museum
هتل مونولیت پالزا باکو چهار ستاره Baku in Hotel Plaza Monolith
هتل مرچنت باکو پنج ستاره Baku in Hotel Merchant The
هتل موگن در باکو پنج ستاره Baku in Hotel MOGAN
هتل نمی دیالکس در باکو سه ستاره Baku in Deluxe NEMI Hotel
هتل نظامی استریت باکو سه ستاره Baku in Hotel Street NIZAMI
هتل نور باکو سه ستاره Baku in Hotel NUR
هتل نیو باکو سه ستاره Hotel Baku New
هتل ناردین باکو چهار ستاره Baku in Hotel NARDIN
هتل نوبل باکو چهار ستاره Baku Hotel Nobel
هتل ناین باکو چهار ستاره Baku in Hotel Nine
هتل ویال این باکو سه ستاره Baku in Hotel Inn Villa
هتل وست شاین باکو چهار ستاره Baku in Hotel Shine West
هتل وایت بوتیک باکو چهار ستاره Hotel Baku Boutique White
هتل هوم سوئیتز باکو چهار ستاره Hotel Baku Suites Home
هتل هارمونی باکو چهار ستاره Baku Hotel Harmony
هتل هیلتون باکو پنج ستاره Hotel Baku Hilton
هتل هایت ریجنسی باکو پنج ستاره Hotel Baku Regency Hyat

ovdn tv,a vcv, , rdlj ijg nv fh;, Hbvfhd[hk

تورهای هوایی باکو ارزان

قیمت و نحوه رزرو و خرید بلیط هواپیما به تمام شهرهای آذربایجان :

برای آگاهی از بهترین مسیرهای پروازی ( قیمت – روزها و ساعات پرواز – مدت زمان پرواز – میزان بار و … ) به صفحه بلیط هواپیما آذربایجان سایت مراجعه نمایید

اخذ ویزا آذربایجان :

کشور آذربایجان در تهران و تبریز دارای سفارت ( کنسولگری ) می باشد ( آدرس سفارت آذربایجان در تهران و تبریز ) اخذ ویزا توریستی عادی آذربایجان 3 روز و ویزا توریستی فوری 1 روز زمان می برد ( مدارک مورد نیاز اخذ ویزا آذربایجان ) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزا آذربایجان از قبیل مدارک مورد نیاز و قیمت انواع ویزا آذربایجان به صفحه ویزا آذربایجان در لینک زیر مراجعه نمائید . شرایط و مدارک مورد نیاز دریافت ویزا آذربایجان

تور آذربایجان :

پکیج تور آذربایجان قاره پیما به این شکل می باشد تور باکو و تور ترکیبی باکو – قوبا آذربایجان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای آذربایجان از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید و به صفحه تور آذربایجان سایت مراجعه نمائید قیمت بلیط زمینی باکو

سوالات متداول درباره رزرو هتل های باکو در آذربایجان :

💵 قیمت هتل های باکو چقدر است ؟

قیمت هتل در باکو آذربایجان بسته به نوع و زمان رزرو متغییر است – شروع نرخ هتل های باکو از شبی 20 دلار می باشد .

🏘️ نحوه اجازه آپارتمان – سوئیت – خانه در باکو ؟

برای اجازه خانه در باکوبا شماره های ما در تماس باشید .

🗺️ کدام هتل های باکو نزدیک مرکز شهر هستند ؟

هتل زیادی در مرکز شهر باکو وجود دارد برای مشاهده فهرست هتل ها وارد سایت شود .

✈️ آیا پرواز مستقیم به باکو وجود دارد ؟

بله ایران ایر – آزال – ماهان – بوتا و … از تهران به باکو پروازهای مستقیم انجام می دهد برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بلیط هواپیما باکو وارد صفحه بلیط باکو قاره پیما شوید .

🏝️ تورهای ارزان قیمت باکو آذربایجان .

برای مشاهده تورهای ارزان قیمت باکو قاره پیما وارد سایت شوید .

آیا برای سفر به آذربایجان به ویزا نیاز دارید ؟

بله ایرانیان برای سفر به باکو به ویزا نیاز دارند این ویزا به روش های مختلفی قابل دریافت می باشد .
برای کسب اطلاعات دقیق درباره ویزای باکو وارد سایت شوید .

 

رزرو هتل در تمام شهرهای آذربایجان

رزرو هتل در باکو

قیمت و رزرو هتل در گنجه آذربایجان و دریافت واچر

بلیط هواپیما به تمام شهرهای آذربایجان

بلیط هواپیما باکو

رزرو و خرید بلیط هواپیما به گنجه آذربایجان

بلیط اتوبوس آذربایجان

تورهای ویژه آذربایجان

تورهای ارزان قیمت باکو و قوبا آذربایجان

پروازهای داخلی آذربایجان

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی آذربایجان

دریافت ویزا آذربایجان

اخذ ویزای الکترونیکی آذربایجان

یک دیدگاه

  1. با سلام
    چنانجه سوالی در مورد هتل های باکو دارید سوال خود را در این قسمت وارد نمائید – کارشناسان قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما جواب خواهند داد . ( به سوالات در مورد قیمت هتل در باکو پاسخ داده نخواهد شد برای آگاهی از قیمت بلیط وارد قسمت خرید اینترنتی بلیط سایت قاره پیما شوید )

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما